>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

34. kolejka Ekstraklasy [25.05.2024]

Status
Zamknięty.
R 717,2K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ruch - Cracovia
Typ: Cracovia
Kurs: 2,60
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Piłkarze Ruchu po zrywie i wygraniu trzech kolejnych spotkań ze Śląskiem, Lechem i Radomiakiem w meczu w Kielcach wrócili do swej rzeczywistości, czyli seryjnych błędów w obronie, grania do tyłu- kreowania sytuacji we własnym polu karnym i ogólnej bezradności. Ruch przegrywał środek pola a ławka w pierwszej połowie dla Novothnego i Kozaka to już zagadka Niedźwiedzia. Mecz w pierwszej rundzie zakończył się pamiętnym 4:4, gdzie Ruch grając przez godzinę z przewagą zawodnika tracił bramki po dziecinnych błędach w obronie. Ruch nabija minuty młodzieży by uniknąć kary 0,5 mln i w meczu z Cracovią przez cały mecz musi grać dwóch młodzieżowców. Mecz będzie pożegnaniem Foszmańczyka ale nie zmienia to faktu, iż Cracovia zastosuje jakąś taryfę ulgową- do ugrania prestiż i 12 miejsce a także chęć pokazania przed posezonowymi zmianami. Ruch ma swoje kłopoty kadrowe- wymuszona gra dwóch młodzieżowców, kontuzje Sikory, Leniowskiego, Josemy i kartkowa pauza Szczepana oraz widoczne już w meczu w Kielcach rozprężenie przed nieuchronnymi zmianami.
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Raków - Ślask
Typ: 1 DNB
Kurs:1.89
STS


Rakow minimalnym underdogiem u siebie ? No tego to ja nie pamietam..
Ja rozumiem , ze Rakow juz o nic nie gra , a Slask o mistrza ale po takim kursie, to ja to pobieram.
Tez nie ma tak , ze Rakow o nic nie gra. Chca jakos skonczyc ten nieudany sezon to po pierwsze , a tez kazdy gra o to , zeby pokazac sie nowemu (staremu) trenerowi.
Sa w slabej formie ale mimo to w meczach u siebie maja tylko 1 porazke (Gornik) po strzelonym golu na sam koniec po stalym fragmencie. A i tak nie powinno byc tej porazki bo mieli patelnie na wygranie.
Slask jesien zdecydowanie ponad stan, na wiosne wrocili do swojego poziomu i ostatnio troche podkrecili tempo.
Maja szanse zapisac sie w historii i zapewnie kolejna nie przyjdzie za szybko.
Widze tutaj mecz ze scenariuszem podobnym do ostatnich wyjazdow Rakowa, jednak oni u siebie jeszcze takich wtop nie zaliczaja i wedlug mnie ogarna pozbawiajac Slask zludzen o mistrzostwie.
Zabezpieczam sie zwrotem w razie remisu .
 
scorpio82 237,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jagiellonia - Warta
Typ: Wygrana gospodarzy
Kurs: 1.50
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Ostatnia kolejka polskiej Ekstraklasy i ogromna szansa przed zespołem Jagiellonii aby po ostatnim gwizdku osiągać wynik którego nikt się nie spodziewał. Jaga przed ostatnią serią gier liderem tabeli jednak aby cieszyć się z mistrzostwa musi wygrać. Szansa na dobry wynik duża ponieważ na własnym stadionie Jagiellonia prezentuje się bardzo dobrze co potwierdza 36 punktów zdobytych w 16 meczach. Rywalem Warta która walczy o utrzymanie ale końcówka sezonu słaba i 3 porażki bez strzelonej bramki w 4 ostatnich meczach. Jagiellonia wygrała 3 ostatnie domowe mecze przeciwko Warcie i dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
krzysiek74 128,9K

krzysiek74

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia - Warta
Typ:
Jagiellonia strzeli powyżej 1.5 gola
Jagiellonia wygra mecz
Jagiellonia wygra 1.połowę
Kurs: 2,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Ostatnia kolejka i wielka nadzieja w Białymstoku, że wreszcie pierwszy raz Duma Podlasia zostanie mistrzem Polski. Ogromne wyzwanie przed podopiecznymi trenera Siemienieca i muszą przede wszystkim wygrać ten mecz w swoich głowach.
Warta już po sezonie, bo ma utrzymanie i nie powinna, być biorąc pod uwagę ostatnią formę, wymagającym rywalem dla nadchodzących nowych czempionów naszej najlepszej ligi w Europie ....
Krótko... to będzie mecz do jednej bramki i gospodarze już do przerwy powinni wyjść na prowadzenie, a wygrana końcowa powinna być jeszcze bardziej okazała.
 
amator7 4,9K

amator7

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia - Warta
Typ:
Jagiellonia strzeli powyżej 1.5 gola
Jagiellonia wygra mecz
Jagiellonia wygra 1.połowę
Kurs: 2,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Ostatnia kolejka i wielka nadzieja w Białymstoku, że wreszcie pierwszy raz Duma Podlasia zostanie mistrzem Polski. Ogromne wyzwanie przed podopiecznymi trenera Siemienieca i muszą przede wszystkim wygrać ten mecz w swoich głowach.
Warta już po sezonie, bo ma utrzymanie i nie powinna, być biorąc pod uwagę ostatnią formę, wymagającym rywalem dla nadchodzących nowych czempionów naszej najlepszej ligi w Europie ....
Krótko... to będzie mecz do jednej bramki i gospodarze już do przerwy powinni wyjść na prowadzenie, a wygrana końcowa powinna być jeszcze bardziej okazała.

Warta ma utrzymanie?Nieźle :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jagiellonia - Warta
Typ: Wygrana gospodarzy
Kurs: 1.50
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Ostatnia kolejka polskiej Ekstraklasy i ogromna szansa przed zespołem Jagiellonii aby po ostatnim gwizdku osiągać wynik którego nikt się nie spodziewał. Jaga przed ostatnią serią gier liderem tabeli jednak aby cieszyć się z mistrzostwa musi wygrać. Szansa na dobry wynik duża ponieważ na własnym stadionie Jagiellonia prezentuje się bardzo dobrze co potwierdza 36 punktów zdobytych w 16 meczach. Rywalem Warta która walczy o utrzymanie ale końcówka sezonu słaba i 3 porażki bez strzelonej bramki w 4 ostatnich meczach. Jagiellonia wygrała 3 ostatnie domowe mecze przeciwko Warcie i dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii.
Może i wygrac Jaga 5:0 ale może to być tez klasyczny upier... kuponów. Po takich marnych kursach warto grać cokolwiek? Chyba nie.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Betfan wrzucił kilka zakładów specjalnych na Multilige najbardziej przypadły mi do gustu te poniżej

Czy w dowolnym meczu zostanie wykonany rzut rożny po którym piłka nie dotknięta przez nikogo wyjdzie poza linię boczną boiska? TAK @5
Dlaczego niby nie? ;) To tylko nasza liga wszak. Będą nerwy w walce o majstra i utrzymanie więc może akurat

Gol strzelony przez obrońcę @1,85
Sprawdziłem kilka kolejek wstecz i zwykle siadało. Będą wspomniane rogi ale i inne SFG myślę że okazji nie zabraknie

Mecz przerwany z powodu piro @1,85
Tu raczej analizować nie trzeba ostatnia kolejka zazwyczaj obfituje w tego typu sytuacje

Dowolna drużyna strzeli 5 bramek 1 10
Tutaj kurs kuszący bo tak jak kolega wyżej zauważył przykładowo taka Jaga może męczyć bułę 90' a może i pyknąć 5 i też nikogo to niespecjalnie zdziwi. Jest też kilka spotkań o tzw pietruszkę gdzie może zechcą panowie piłkarze postrzelać na koniec sezonu

Trener wyrzucony z boiska @9,97
Ktoś się może zagotować jak wynik nie będzie szedł zgodnie z planem

Wybrałem najciekawsze wg mnie ale kilka jeszcze innych ciekawych betów można znaleźć bez problemu coś dla siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2327
Chlopaknaopak 131,2K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Może i wygrac Jaga 5:0 ale może to być tez klasyczny upier... kuponów. Po takich marnych kursach warto grać cokolwiek? Chyba nie.
Przychodzi mi na myśl Borussia z tamtego sezonu.
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin x2
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna

Ostatnie 7 meczy między Legią a Zagłębiem wygrała drużyna ze stolicy. Patrząc na sytuację na dzień dzisiejszy Zagłębie wygląda lepiej jako drużyna. W Legii myślą chyba już o zakończeniu sezonu i chyba też chcą jak najszybciej zapomnieć o tym sezonie. Jak dla mnie Feio kompletnie nie pasuje do Legii. Fartowne wygranie po dwóch samobojach z beznadziejnym Lechem i wygrana aż 1:0 z Wartą nasuwają mi na myśl, że jutro może być ciężko. W Warszawie myślą o wzmocnieniach i rozwiązują kontrakty z niewypalami. Legia żeby nie dostać kary za minuty mlodziezowcow jutro musi wypełnić 190 minut małolatów.
Do Warszawy przyjeżdża Zagłębie, które będzie walczyć co zapowiada Waldi Fornalik.
Niewiem co się porobiło z bramkarzami Legii, którzy mieli jednych z najlepszych. Ja widzę jutro remis w stolicy i idę w stronę Zagłębia. Biorąc pod uwagę sytuację w klubie jak i całokształt ostatnich tygodni nie zdziwię się jak Zagłębie wygra.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 649,8K

kamasutra10

Typer
Puszcza N. - Piast
BetBuilder: Puszcza lub remis & Puszcza strzeli gola & Puszcza over 3.5 rożnych & under 3.5 goli w meczu
@ 3.33 Superbet


Bardzo ważne spotkanie dla rozgrywającej na stadionie Cracovii swoje domowe mecze Puszczy. Gospodarze walczą o ligowy byt i mają ku temu szanse jako jedyny z trójki beniaminków. Zwycięstwo gwarantuje podopiecznym T. Tułacza pozostanie w lidze , jednak czeka gospodarzy ciężka przeprawa. Pocieszające jest to że grając w roli gospodarza Puszcza nie przegrała od 9 - ciu spotkań robiąc serie 4-5-0.
Może się okazać że remis też zapewni utrzymanie jeśli swoich spotkań nie wygrają Korona i Warta.

Piast do Krakowa przyjeżdża jako 9 - ta ekipa Ekstraklasy będąc niepokonanym zespołem od 6- sciu meczy. W wypadku wygranej zagwarantuje sobie miejsce w górnej części tabeli, ale generalnie wynik ten raczej nie będzie i tak przyjęty entuzjastycznie. Oczekiwano przed sezonem na więcej. Gliwiczanie to ekipa która najwięcej razy bo aż 14 zachowała czyste konto w ligowych starciach. To pokazuje że ciężko strzelić im gola.

Podsumowując - podoba mi się postawa Puszczy w tym sezonie . Mało kto dawał im szansę na utrzymanie , ale jak widać jest to możliwe . Ekipa pozbawiona gwiazd z niedużym budżetem , walcząca ambitnie o każdy punkt. Liczę że i dzisiaj będzie podobnie . Na pewno będą dążyć gospodarze do wygranej, ale i remis może wystarczyć do zachowania ligowego bytu. Stawiam że nie przegrają " Żubry" tej potyczki i zobaczymy ich w przyszłym sezonie na ekstraklasowych boiskach.
 
maarcin14 832K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Handicap Zagłębie Lubin +1,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś sobota 25 maja, ostatnia kolejka naszej Ekstraklasy, wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 17:30, a jednym z nich będzie starcie Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin. Typuję handicap na gości +1,5. Zagłębie ma fajną końcówkę sezonu, wygrali 4 ostatnie mecze dzięki czemu zajmują 8 miejsce w tabeli i na pewno sezon zakończą na tej pozycji. Zagłębie w tych 4 meczach strzeliło aż 11 bramek, więc widać że jest forma i liczę że dziś również rozegrają dobre spotkanie. Faworytem oczywiście jest Legia, która zajmuje 3 miejsce ale jednak nie do końca gra na miarę swoich możliwości. Ostatnie mecze Legii to porażka u siebie 0:3 z Radomiakiem, i skromne wygrane w Poznaniu z Lechem 2:1 i Wartą 1:0. Handicap na gości wydaje się być dobrą opcją, w ostatnich 7 meczach Legii tylko raz wygrali więcej niż jednym golem, w pozostałych 6 meczach ten typ by wszedł, a jeśli chodzi o Zagłębie to w tej rundzie tylko 2 razy przegrali więcej niż 1 golem na 14 spotkań. Typuję handicap +1,5 na Zagłębie.
 
Psychosocial 880,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lech Poznań-Korona Kielce TYP 2 kurs 3,15 4/10 g.17.30 1:2 WIN

Jagiellonia Białystok-Warta Poznań TYP 1 kurs 1,46 6/10
g.17.30 3:0 WIN

PS: Nie będę się rozwodził o co chodzi w tych spotkaniach bo każdy wie. Posprawdzałem na tak zwanych cash outach i wychodzi mi grubo że Korona wygra to spotkanie (kurs spadł z 5,25).
Niebezpieczeństwem jest tylko to że Lechowi może zależeć żeby Warta została w lidze bo zawsze mogą na niej ugrać 6 oczek w sezonie 😉.

Jagiellonia wygrywa i ma mistrza.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Betfan wrzucił kilka zakładów specjalnych na Multilige najbardziej przypadły mi do gustu te poniżej

Czy w dowolnym meczu zostanie wykonany rzut rożny po którym piłka nie dotknięta przez nikogo wyjdzie poza linię boczną boiska? TAK @5
Dlaczego niby nie? ;) To tylko nasza liga wszak. Będą nerwy w walce o majstra i utrzymanie więc może akurat

Gol strzelony przez obrońcę @1,85
Sprawdziłem kilka kolejek wstecz i zwykle siadało. Będą wspomniane rogi ale i inne SFG myślę że okazji nie zabraknie

Mecz przerwany z powodu piro @1,85
Tu raczej analizować nie trzeba ostatnia kolejka zazwyczaj obfituje w tego typu sytuacje

Dowolna drużyna strzeli 5 bramek 1 10
Tutaj kurs kuszący bo tak jak kolega wyżej zauważył przykładowo taka Jaga może męczyć bułę 90' a może i pyknąć 5 i też nikogo to niespecjalnie zdziwi. Jest też kilka spotkań o tzw pietruszkę gdzie może zechcą panowie piłkarze postrzelać na koniec sezonu

Trener wyrzucony z boiska @9,97
Ktoś się może zagotować jak wynik nie będzie szedł zgodnie z planem

Wybrałem najciekawsze wg mnie ale kilka jeszcze innych ciekawych betów można znaleźć bez problemu coś dla siebie
Jest tam coś więcej o tym przerwaniu przez piro? Ile ma trwać przerwa itp. Trzeba sprawdzic stadiony na których będą mecze, pogodę i ogarnac ile będzie się trzymał dym z rac :)
Post automatycznie złączony:

Kursy na piro spadły do 1.4, eeeeee tam.
 
zellt 6,2K

zellt

Użytkownik
Ale to byly prezenty : juz 2 mecze przerwane (Legia i Radomiak), a i gol zza pola karnego (1,65) tez padl....
 
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
Graty dla Jagi , Poznań gen przegrywu , zarząd do wymiany , ciekawa multiliga, emocje byly , drugi sezon się taki nie powtórzy. Lepiej Jaga niż Slask bo grali fajna piłeczke:) i mam nadzieje ze psim swedem sie dostana do LKE grupy , ale wtedy jak beda w top 8 w lidze to bede w szoku...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
za nami bardzo fajny sezon, który był ciekawy do samego konca
Gratulacje dla Jagielloni, która grała najlepszą piłkę na naszym podwórku.
Rozczarował na pewno Lech i Legia. Górnik mógł być czarnym koniec na koniec sezonu, ale skończyło się jak skończyło…
Beniaminek Ruch i ŁKS najsłabsi w lidze i oby takich drużyn jak najmniej w Ekstraklasie.
Dziś emocje w 1. lidze i hit Arka - GKS Katowice
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom