>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. Kolejka Bundesligi 05.05.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
34. Kolejka Bundesligi





Ostatnia kolejka Bundesligi, sezon minął jak przeminęło z wiatrem. Mistrza już znamy, ba pierwszą czwórkę już znamy. O utrzymanie do końca powalczą Kolonia i Hertha. Z Koloni odchodzi Podolski wiec nie będzie w nich nic ciekawego, w ostatnim spotkaniu zagrają z Bayernem i ciężko widzę ich przyszłość. Hertha na własnych śmieciach jednak będzie musiała wygrać. Interesująco wygląda walka o Ligę Europejską, w której uczestniczą Hannover i Wolfsburg, H96 zagra na własnym boisku z inwalidami z K&#39;lautern, jednak kurs niski.

Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Hertha idzie all in, przegrać nie mogą bo spadną, ich rywal w walce po pozostanie Kolonia gra z Bayernem wiec spokojnie mogą ich wyprzedzić w tebeli, mimo starty 2 punktów. Gra na własnym stadionie na pewno motywuje jednak, w trakcie spotkania będą dochodzić do zawodników informacje o stanie rywalizacji Kolonii i to one zadecydują o przebiegu meczu. Myślę, że fajną opcją jest under 3,5. Hoffe ma beznadziejnych napastników, praktycznie nie grają już o nic, a ostatnie spotkanie pokazały że nie są w najwyższej formie. Hertha nie może stracić bramki, bo to zrujnuje im cały misterny plan. Rehhagel zawsze słyną z defensywnej gry, chociaż na przykład ostatnio dostali czwórkę od Schalke ale generalnie Otto ogarnie na ten mecz tyły. Przegrana z K&#39;lautern to była kompromitacja, nie wierzę w powtórkę dlatego myślę, że faworyt jest jednak Hertha. Chociaż ich możliwości oceniam na mierne i to decyduje o tym, że nie postawię na Berlińczyków. Poniżej 3,5 bramki to realny scenariusz, bądź co bądź Hoffe to nie są chłopcy do bicia, a Herta w stresie potrafi się bronić, zwłaszcza u siebie.

Hertha BSC - 1899 Hoffenheim Typ: Under 3,5 Kurs:1,48 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
billi 207

billi

Użytkownik
Nadszedł ten smutny czas
[*]:-( ,ostatnia kolejka,w której na pewno nie zabraknie emocji oraz nieprzewidywalnych wydarzeń ;)

1) Hannover-Kaiserslautern
Hannover -1,5 @ 2.08 Pinnacle ⛔

Jak dla mnie typ soboty ;) Z wypiekami na twarzy ( ???? ???? ) sprawdzałem kursy na handicapy i szczerze powiedziawszy takiego kursu spodziewałem się na -2,5 (i też byłbym skłonny postawić na to swoje pieniądze). Przechodząc do sportu, H96 to niekwestionowany mistrz AWD Arena...7 miejsce w lidze liczącej sobie 18 drużyn a wszystkie ostatnie 6 meczów wyjazdowych w plecy..6 kolejek na wyjeździe bez punktu a mimo to Hannover do końca walczył o europejskie puchary! Brawa się należą piłkarzom Hannoveru oraz ich trenerowi za to jaką pracę wykonują na własnym boisku,nikt na AWD Arena nie może czuć się bezpieczny..szukam ostatniej porażki H96 w Hannoverze i wychodzi na to ,że było to przeszło rok temu -30 kwietnia 0-1 z Borussią Monchengladbach (wygrywali wtedy wszystko i wszędzie broniąc się w cudowny sposób przed spadkiem),niech to zobrazuje potęgę tej drużyny na własnym stadionie..Zabraknie Dioufa ,ale sądzę ,że akurat w tym meczu to nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Hannover u siebie gra bardzo poukładany futbol (i tu zasługa Slomki),każda akcja jest rozgrywana od tyłu,nie gra się tu długą piłką. Śmiem twierdzić ,że Lautern nie strzeli tam nawet gola bowiem grają mizerie w ataku i na tak ułożoną defensywę to stanowczo za mało,2 gole z BVB były owocem rezerwowego składu Borussi( błędy w obronie i bramkarza) a nie faktyczną demonstracją siły w ataku.
Nie wiem kto wystawił taki kurs ,ale biorę z pocałowaniem ręki i bardzo polecam ;)

2) Hertha - Hoffenheim
Hoffenheim @ 3.8 William Hill ⛔

Kolejna (jak dla mnie) niespodzianka kursowa,spodziewałem się czegoś bardziej wyrównanego biorąc pod uwagę grę Herthy na własnym obiekcie,ale dobrze..;) Nic tylko próbować;)
Wiadomo Hertha &#39;&#39;musi&#39;&#39; wygrać ,aby marzyć o barażach.. ,ale czy sama motywacja wystarczy? Moim skromnym zdaniem na pewno nie wystarczy na 3 punkty co najwyżej na remis . Czemu? Hertha grała 16 meczów w Berlinie przegrała aż 10 jest to zatrważający wynik paradoksem jest to ,że Hertha zdobyła więcej punktów na wyjeździe niż u siebie,Hoffenheim zwycięstwami z Gladbach,Nurnberg i Wolfsburgiem pokazało ,że potrafi zwyciężać na bardzo trudnych terenach dla kontrastu powiem ,że Berlin jest bardzo łatwym terenem . Drugim argumentem,sztandarowym argumentem,jest to ,że Hoffenheim jest drużyną a oglądając Herthe mam wrażenie ,że jest to po prostu zlepek całkiem niezłych piłkarzy . Jasne - doświadczenie Rehhagela może być kartą przetargową w tym spotkaniu a na pewno będzie dużym atutem gospodarzy. Hertha gra rozważnie w obronie aż do utraty 1 bramki,potem wszystko leci-może to świadczyć o słabej psychice piłkarzy :razz ???? Schalke-Hertha). Kurs bardzo,bardzo przyzwoity można lekko atakować bo koniec końców Wieśniaki to drużyna lepsza a kurs z tego powodu taki wysoki bo Hertha &#39;&#39;musi&#39;&#39;:] Kurs 2.6-7 na DNB jest równie jak nie bardziej kuszący ????

3) Koln-Bayern
1x @2.3 bet365 ⛔

Wszystko w rękach Kolończyków po prostu &#39;&#39;muszą&#39;&#39; ???? zdobyć tutaj punkty a rywal ku temu ...idealny. Koln podobnie jak i Bayern to klub z wielkimi tradycjami,wspaniali kibice,piękny stadion. Historia pojedynków pomiędzy tymi zespołami jest bardzo bogata i nigdy nie było tak,że Bayern przyjeżdżał do Kolonii jak po swoje,wspomnę chociażby ostatni mecz na Rhein Energie Stadion, 0-2 do przerwy a po 90 minutach 3-2. Przechodząc do rzeczy... Bayern na wyjazdach nie gra powalającej piłki wymęczone zwycięstwo w derbach,w trudnej Norymberdze..Gol w doliczonym czasie na 1-2 w Bremie i zwycięstwo 0-6 z wyżej opisaną Herthą :] nic szczególnego tu nie ma .. Mecz z podtekstem dla gwiazdora Kolończyków - Podolskiego. Wielka ucieczka z Monachium,cały kraj kupował &#39;&#39;cegiełki&#39;&#39; na transfer Lukasa :grin: Poldi ma za sobą świetny sezon to on stanowił o sile Koln w tym sezonie,po sezonie jednak przechodzi do Arsenalu,znamy go,wiem ,że będzie chciał na odchodne zrobić prezent kibicom i pokonać w ostatnim swoim meczu Bayern a jak Poldi się spina to wiedz ,że coś się dzieje:grin:
Zawsze wszyscy celują w pokonanie Bayernu na własnym stadionie,to duży prestiż,ostatnia kolejka rządzi się swoimi prawami,Bayern nie gra rewelacji na wyjazdach,Poldi bardzo chce . Kiedy jak nie teraz ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Dla Nurnberg mecz o pietruchę, Bayer walczy o pewny udział w LE, pierwsza porażka nie była dziełem przypadku, jak zresztą wpadki Aptekarzy z Kolonią czy Freibourgiem czy Herthą, scenariusz podobny, motywacja po stronie gości, jak dla mnie to spotkanie z cyklu 3 za 3, zatem typuję zwycięstwo Bayeru
Bayer 2.50
 
S 0

srebny

Użytkownik
Dortmund - Freiburg typ 1
analizujac to spotkanie stwierdzilem jedno ostanie trzy spotkania miedzy tymi zespołami zakończyły się wysoka wygrana gospodarza oba zespoły o nic nie graja liga jest już rozstrzygnięta Moim zdaniem Dortmund badzie chciała wygrać ostatni mecz u siebie by udowodnić ze tytuł należał im się oraz pożegnać godnie kibiców którzy zasiada na trybunach
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dortmund - Freiburg

Tak jak kolega wyżej uważam,że BVB powinna spokojnie wygrać to spotkanie.Układ tabeli jest już znany.Wiadomo,że Borussia ma mistrzostwo,Freiburg miejsce w środkowej części tabeli.Ostatni mecz sezonu,po spotkaniu wielka feta,dlatego sądzę,że piłkarze Borussi potraktują ten mecz serio i powinni wygrać nawet kilkoma bramkami.Liczę także,że trafi Robert Lewandowski.
Moje propozycje:
BVB @ 1,30
over 3,5 gola @ 1,91
R.Lewandowski strzeli
 
karolbukmacher 5

karolbukmacher

Użytkownik
Piłka Nożna - Bundesliga
Stuttgart vs Wolfsburg
Typ : Stuttgart
Kurs : 1,83
Bukmacher : Bet365

Analiza :
Ostatnia kolejka niemieckiej Bundesligi przed nami. W dzisiejszy, dniu odbedą sie wszystkie 9 meczy kolejki. Mnie osobiście bardzo zaciekawił mecz Stuttgartu z Wolfsburgiem. Gospodarze meczu VFB błyszczą formą w meczach u siebie, ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i 1 remis z Kaiserslautern, w tabeli mogą jeszcze wyprzedzić Bayer, którego czego cięzka przeprawa z Nurnberg na wyjeździe, awansując 1 pozycje wyżej tj.5 miejsce zapewniają sobie pewny byt w fazie grupowej Ligi Europejskiej, 6 pozcyja (niezagrożona pozcyja) na której akutalnie sie plasują daje im kwalifikacje do LE. Wolfsburg na wyjeździe to : 3W, 3D, 10L, jak na 16 meczy jest to bilans tragiczny, jak dla drużyny która aspirowała to gry w europejskich pucharach. Według mnie kurs na VFB wachający sie w okolicach 1,85, jest bardzo korzystnym i warto go zagrać )
VFB STUTTGART @ 1,83
POZDRO )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jake_02 35

jake_02

Użytkownik
Nurnberg- Bayer Leverkusen
Typ Bayer AH 0- 2,10, Bet 365

Interesujący kurs na Bayer AH 0 – Bet365 @ 2,1. Nurnberg ma już zapewnione miejsce w środku tabeli i gra już w zasadzie tylko dla swojej publiczności, a Bayer musi wygrać, żeby zachować 5 miejsce i mieć zapewniony bezpośredni udział w fazie grupowej Ligi Europy. Niby nie jest to jakiś ogromny cel, ale zawsze jest o co grać. Zamiast męczyć się w eliminacjach z jakimiś podrzędnymi drużynami będą mogli skupić się na lidze. W dodatku im wyższe miejsce tym premia również odpowiednio wyższa premia i na koniec sezonu, który w zasadzie jeśli chodzi o sytuację w lidze można spisać na straty.
Drużyna gospodarzy jest w ostatnim czasie w dobrej formie i wreszcie ich gra znajduje swoje odzwierciedlenie w zdobywanych punktach, a ich czołowy strzelec Didavi trafia do siatki niemal co kolejkę. Z kolei Bayer wygrał niezasłużenie z H96 tydzień temu. Po nieuznanej bramce zdobytej prawidłowo H96 powinien prowadzić 1-0 i Bayer zapewne pożegnałby się z wygraną w tym meczu, bo goście postawili naprawdę ciężkie warunki.
Obie ekipy bez poważniejszych osłabień. Drużyna gospodarzy zanotowała passę 5 meczów bez porażki, jednakże uważam, że dzisiaj szansa dla Bayeru na przerwanie tej passy. Typ ze zwrotem w razie remisu wydaje mi się całkiem aktrakcyjny w tym wypadku.
 
karolbukmacher 5

karolbukmacher

Użytkownik
@ edi8

napisałem ze jesli wygraja a bayer starci pkt (cięzka przeprawa z Norymbergą) wbija na ich miejsce i maja juz pewna gre w fazie grupowej LE
pozdro
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Za kilka godzin Borussia będzie świętować drugie z rzędu mistrzostwo Niemiec. Rywala na ten mecz dostali w sam raz... Freiburg to przeciętność ale też drużyna, która ma już gwarancję gry w przyszłym sezonie Bundesligi, a to ważne bo w związku z tym nie będą się mobilizować by popsuć święto na Signal Iduna Park. Wydaje mi się, że nie ma sensu grać dzikich handicapów na BVB, bo to raczej będzie mecz przyjaźni niż gonitwa ku wysokiej wygranej. Trzeba dziś spróbować zagrać na bramkę Roberta Lewandowskiego ;). Chłopak zaliczyła niesamowity jak na polskie standardy sezon, strzelił 20 bramek w lidze wyrównując już wiekowy rekord Jana Furtoka. Jednak lepiej wyglądałoby &quot;oczko&quot; - 21 :razz:. Lewy nie strzelił gola od 3 spotkań, ostatni gol właśnie ten z Bayernem, myślę że przyszedł moment na przełamanie. Lewandowski dziś w cieniu Gomez i Huntelaar, którzy dziś rozstrzygną kto zdobędzie koronę najlepszego strzelca ale Polak może dziś strzelić pieczętując mistrzostwo :spokodfhgfh:.

Lewandowski strzeli Kurs:1,8 Betclic
 
aker 8

aker

Użytkownik
tabela najepszego pilkarza Bundesligi nie uwzględnia jeszcze obecnej kolejki, takze mozna spodziewac się awansu Lewego, Piszczka i Kuby, ona będzie zaktualizowana po południu w poniedziałek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom