>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

33 Kolejka Serie A [12-14 Kwiecień 2014]

Status
Zamknięty.
interista18 773

interista18

Użytkownik
AS Roma - Atalanta Bergamo

Mecz dopiero w sobotę, ale warto już teraz zagrać, bo kursy na pewno spadną.
Roma na własnym boisku spisuje się wyśmienicie, czego efektem jest trzynaście zwycięstw i trzy remisy. Roma tylko w dwóch domowych meczach skończyła mecz z zerową zdobyczą bramkową. W ostatnich trzech meczach na Stadio Olimpico za każdym razem tracili bramkę. W zespole z Rzymu nie zagrają zawieszeni Florenzi, Destro oraz Pjanić. Zabraknie także Benatii i Strootmana.
Atalanta w ubiegłej kolejce zakończyła wspaniałą serię sześciu wygranych z rzędu, niespodziewanie przegrywając u siebie z Sassuolo. Jednak jeden słabszy mecz nie oznacza, że gracze z Bergamo będą się teraz słabiej spisywać. Na początku sezonu strzelali mało bramek, jednak w jeśli spojrzeć na ostatnie rezultaty, to praktycznie w każdym meczu trafiają do bramki rywali. Trio Bonaventura, De Luca i Denis na pewno będzie miało swoje okazje w tym meczu. Niepewny jest występ Carmony, Breinzy oraz Moraleza, strzelca pięciu bramek w tym sezonie. Jego występ byłby jeszcze korzystniejszy dla mojego typu. Uważam, że kurs na BTS-a jest sporo zawyżony i po @ 2,35 warto go pobrać (na Bet 365 było wcześniej 2,50, teraz tylko 2,10).

BTS @ 2,35 Unibet ✅ 3-1

E: Popełniłem błąd, oczywiście chodziło mi o remisy, a nie porażki. Pisząc o czystym koncie Romy w dwóch domowych meczach, mam na myśli ich zdobyte bramki, a nie stracone. Tak samo mój błąd, powinien to jaśniej napisać. Denisa z Destro też przez pomyłkę pomyliłem. Analiza pisana w pośpiechu i są tego efekty. Za wyszukane błędy dziękuję i jednocześnie zachęcam kolegę &quot;david011&quot; do większej aktywności w tym dziale, jeśli posiadasz taką wiedzę odnośnie Serie A. Bo piętnaście postów w przeciągu ponad sześciu lat nie jest dobrym wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 0

david011

Użytkownik
Nie wiem skąd bierzesz te statystyki, ale zmień stronę i nie wprowadzaj ludzi w błąd... Roma nie doznała porażki na własnym stadionie w tym sezonie! Później piszesz, że Destro jest zawieszony, a w dalszej części analizy wspominasz o tym, że ma strzelać w tym meczu bramki. Analiza jest tak żenująca, że... no comments. Ogólnie ciężki mecz do grania na gole, Roma ostatnio u siebie sporo traci, ale nie zapominajmy, że to jest najlepsza defensywa serie a. Po @2,5 na pewno było warto grać, tym bardziej, że nie zagra Benatia, a swój drugi występ w Romie zaliczy Toloi, po którym nie wiadomo jeszcze do końca czego się spodziewać. Według mnie lepiej jednak zagrać Atalante +1,5, ponieważ kadra Romy na mecz nie wygląda za dobrze. Na pewno nie zagrają Destro, Florenzi, Pjanic, Benatia i Strootman. Dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ dwóch innych zawodników - Tottiego i chorego Torosidisa, który ostatnio nie trenował. Jeżeli wyżej wymienieni panowie nie zgrają to na ławce oprócz bramkarzy z ogranych zawodników będzie tylko Dodo, reszta ławki to sama młodzież bez ogrania. Atalanta to typowy średniak, który ma duże wahania formy, potrafią zagrać jak równy z równym z najlepszymi by za chwilę przegrać z ostatnią drużyną (wygrania 3:0 z Napoli, porażka 0:2 z Sassuolo) i nie zdziwię się jak po tych kilku zwycięstwach zaliczą zjazd i kilka wpadek ze słabszymi zespołami. Biorąc pod uwagę jednak kadrę Rzymian i tendencję Garcii do zachowawczej gry i oszczędzania zawodników po objęciu prowadzenia w pierwszej połowie to zagram na Atalantę +1,5 @1,9 3/10
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Nie wiem skąd bierzesz te statystyki, ale zmień stronę i nie wprowadzaj ludzi w błąd... Roma nie doznała porażki na własnym stadionie w tym sezonie! Później piszesz, że Destro jest zawieszony, a w dalszej części analizy wspominasz o tym, że ma strzelać w tym meczu bramki. Analiza jest tak żenująca, że... no comments.
kolego, nie napinaj sie tak. Przeciez kazdy srednio ogarniety user tego forum widzi golym okiem ze są to zwykle literowki, bo na pewno chodzilo Interiscie o 3 remisy i o Denisa a nie Destro pisząc o trio z Atalanty. Zenująca to jest twoja reakcja i brak dystansu
 
D 0

david011

Użytkownik
Nie napinam się tylko wytykam wyraźne błędy, przez które ktoś średnio ogarniające ligę włoską może władować się na minę. Literówką jest także to, że Roma tylko w dwóch domowych meczach kończyła mecz z czystym kontem? Bo według mnie w 11. Nie jest nigdzie napisane, że trio z Atalanty tylko samo trio, a to można różnie interpretować. W analizie są 3 podstawowe błędy + brak informacji o Tottim, bez którego średnia bramek Romy maleje z 2,5 do 1. Może zareagowałem za mocno, ale jak ktoś pisze bzdury to trzeba reagować stanowczo ponieważ następnym razem taka osoba na pewno lepiej przeanalizuje spotkanie.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Nie napinam się tylko wytykam wyraźne błędy, przez które ktoś średnio ogarniające ligę włoską może władować się na minę. Literówką jest także to, że Roma tylko w dwóch domowych meczach kończyła mecz z czystym kontem? Bo według mnie w 11. Nie jest nigdzie napisane, że trio z Atalanty tylko samo trio, a to można różnie interpretować. W analizie są 3 podstawowe błędy + brak informacji o Tottim, bez którego średnia bramek Romy maleje z 2,5 do 1. Może zareagowałem za mocno, ale jak ktoś pisze bzdury to trzeba reagować stanowczo ponieważ następnym razem taka osoba na pewno lepiej przeanalizuje spotkanie.
kolego david011 bardzo dobrze ze wytykasz bledy, bo i sam to robie jak ktos pisze glupoty. Zareagowalem jednak bo te bledy nie byly celowe jak dla mnie. Bledy Interisty wynikaja moim zdaniem nie z braku wiedzy, a z pisania byc moze na szybko, dlatego jego post jest nie logiczny. Wieksze tu kwiatki widzialem jak pewien user wymieniajac absencje wpisal gracza, ktory juz w tym zespole nie gra. Nad takim to mozna rece zalamywac. Tutaj wystarczy tylko kilka mankamentow poprawic i to ze Interiscie wyszly bzdury nie bylo celowe. Mozna lzej uwage zwrocic
Ze trio z Atalanty to wynika z kontekstu bo najpierw pisze o Romie a potem przechodzi do Atalanty. O te dwa mecze z czystym kontem to ja odczytuje, ze mial na mysli i chodzilo o ostatnie 5 spotkan i po dodaniu &quot;na ostatnie 5 spotkan&quot; jego post ma sens, a czego nie zrobil, dlatego mamy duzy chaos Mysle ze ktos srednio ogarniajacy lige wloska sprawdzi sobie dokladnie jakie byly wyniki Romy i w maliny nie da sie wpuscic. Post fana Interu do poprawy. Totti nie wiadomo na 100% czy nie zagra. No offence. Pozdrawiam
 
nowiken 58

nowiken

Użytkownik
Sassuolo - Cagliari
Typ: 1 DNB 1,75 zwrot
Unibet
Ostatni dzwonek dla gospodarzy. Moim zdaniem Sassuolo jest zbieranina dobrych ligowych piłkarzy którzy zostali ściągnięci masowo w przerwie zimowej i niestety nie mają trenera który by mógł to ogarnąć. Normalnie bym tego nie tykał ale ostatnia wygrana nad Atalantą myślę że ich podbuduje do walki (chociaż według mnie ta wygrana to był wypadek przy pracy Atalanty) i dziś powalczą. Liczę na jakiś przebłysk Berrardiego (genialny młody piłkarz, niepokorny, przyszłość włoskiej piłki - lubię takich). Cagliarii dziś bez Albina Ekdala po zmianie trenera. Czy zadziała prawo nowej miotły? Według mnie nie. Mają 7 pkt przewagi nad strefą spadkową, ostatnie mecze na ich niekorzyść. Stawiam na gospodarzy ale zabezpieczam się zwrotem. Dla odważnych czysta &quot;jedynka&quot; do pobrania po 2,50.
P.S. Popieram typy w stronę Atalanty. Jest to drużyna która umie i lubi grać z czołówka, ograć ich po czym przegrać z ostatnią drużyną ligi, dlatego nie sugerowałbym się ich ostatnim meczem. Sam pobieram dziś BTS.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Torino - Genoa

Ze względu na spory ścisk w tabeli, Torino wciąż ma szansę na awans do europejskich pucharów. Na własnym boisku spisują się dość przeciętnie. Zanotowali cztery domowe porażki, w tym dwie z Juventusem i Napoli, przy czym ta ostatnia była odniesiona w dość kontrowersyjnych okolicznościach.
Genoa już o nic nie walczy w tym sezonie. Ostatnie sześć meczów to cztery porażki, jeden remis i jedno zwycięstwo. Gra na wyjeździe także jest dużą bolączką klubu z Ligurii.
Formacje defensywne obu zespołów są na podobnym poziomie, co odzwierciedla tabela. Jednak z przodu turyńczycy wyglądają zdecydowanie lepiej. Z jednej strony mamy Cerciego i Immobile, a z drugiej strony tylko Gilardino.
W jutrzejszym meczu u gospodarzy zabraknie Masiello i Pasquale, a zawieszeni są Darmian i Gillet. U gości zabraknie Kucki, oraz niepewny jest występ Matuzalema, Vrsaljko oraz Centuriona.
Myślę, że warto po takim kursie spróbować zagrać na Torino, które wciąż ma o co grać, w porównaniu z Genoa, która dodatkowo słabo spisuje się w delegacjach.

Torino @ 1,83 Bet365 ✅ 2-1 :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Milan-Catania
Moim zdaniem pewniak na jutrzejszy wieczór.Milan powrócił do formy i będzie chciał odrobić punkty by włączyć się do rywalizacji o europejskie puchary. Catania gra beznadziejnie i jest już pewna spadku,nie sądzę by byli w stanie ugrać choćby punkt na San Siro. Czysta jedynka ma niski kurs bo ok.1,35. Typuję więc Milan z handi.
Typ: Milan -1
Kurs:1,85 @ bet-at-home
⛔

Sampdoria-Inter
Myślę,że już jutro po 3 remisach z rzędu Inter wystrzegnie się głupich błędów i w końcu zdobędzie 3 punkty,tymbardziej,że rywale znajdujący się poniżej w tabeli depczą im po piętach.Teren w Genui nie będzie łatwy,ale myślę,że Inter będzie wystarczająco zmotywowany i podrażniony ostatnimi wpadkami by zgarnąć całą pulę.Sampdoria może nieco odpuścić,w końcu nie mają już o co grać.No chyba,że o wyższą pozycję niż lokalny rywal z Genoi;)
Typ:Inter
Kurs:2,25@ bet-at-home
✅
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Bolognia - Parma
Obie drużyny dzieli bariera 23pkt. Bolognia znajduje się na odległym biegunie utrzymanie natomiast Parma walczy o europejskie puchary, Piłkarze Parmy w ostatnim meczu pokonali niespodziewanie Napoli, piłkarze Donadoniego będą musieli sobie poradzić dziś bez Cassano, Vergary, Pozziego i Parol. Natomiast gospodarze którzy na siedem spotkań u siebie wygrali zaledwie jedno muszą dziś poradzić sobie bez Krhina i Della Rocca, Faworytem wydaje się drużyna Parmy.
Bologna: Curci - Antonsson, Natali, Cherubin, Garics, Pazienza, Perez, Christodoulopoulos, Morleo, Kone, Cristaldo
Parma: Mirante - Cassani, Lucarelli, Paletta, Molinaro, Acquah, Marchionni, Munari, Biabiany, Amauri, Schelotto

Zwycięstwo Parmy @@ 2.15
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
AC Milan - Catania 2 (AH +1.75) @ 1.70 Pinnacle ✅ 1:0
Milan wygrał trzy mecze z rzędu, zaś Catania jest ostatnia w tabeli. No i co z tego. Nikt mi nie wmówi, że w Mediolanie marzą o zajęciu lokaty gwarantującej start w następnej edycji Ligi Europejskiej. Dla drużyny o takich ambicjach to będzie jak wrzód w wiadomym miejscu. Dlatego też zakładam, że jak nie dzisiaj, to następnym w starciu z Livorno gospodarze zabawią się w św. Mikołaja. Ok. Catania przegrała 14 na 16 wyjazdowych spotkań jednak statystyki nie grają, zaś dla Sycylijczyków trwa już wsteczne odliczanie i nie ważne z kim grają, gdyż w każdym starciu muszą szukać punktów, a najlepiej trzech. Oczywiście nie twierdzę, że przyjezdni dziś wygrają, ale na pewno się postawią. Dlatego też biorę dodatni handicap, który przy porażce jedną bramkąvgwarantuje mi wygraną, zaś przy porażce dwoma bramkami utratę tylko połowy stawki.
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Sampdoria vs Inter Mediolan
Typ : Inter Mediolan
Kurs : 2.30
✅

Buk : WilliamHill
Inter który zdecydowanie walczy o miejsce pucharowe ma wyjazdowy mecz do Sampdorii, która powiedzmy sobie szczerze w tym sezonie nie gra już o nic, zajmują bezpieczne 12 miejsce. Inter ma 50 punktów i jest na 5 miejscu, tyle samo oczek na koncie ma Parma na 6 po piętach depcze im Lazio czy Verona. W Interze wiedzą o co grają i że ten mecz trzeba wygrać. Ostatnie trzy mecze Interu to trzy remisy, lecz każdy z nich powinni zamienić na 3 punkt, bo zasługiwali na nie w każdym meczu. W Interze nie zobaczymy kontuzjowanego Juana Jesusa, w jego miejsce zobaczymy najprawdopodobniej zobaczymy Samuela, nieobecny będzie również Jonathan.
Sampdoria potrafi urwać punkty zespołom z czołówki np. ostatni remis z Fiorentiną 0:0. W ostatniej kolejce przegrali z Lazio 2:0. Nie wydaje mi się, aby dziś byli wstanie zaskoczyć Inter, który jest pewny swego i w tym sezonie to 5 miejsce to cel minimum. Gospodarze bez Manolo Gabbiadiniego i Berardiego. Warto dodać, iż zawieszony jest trener Sampdorii i mecz oglądnie z trybun, tak że fajny kurs na Inter wart zagrania.
Polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowiken 58

nowiken

Użytkownik
Ja bym uważał na Inter. Chociażby przez pryzmat Mihajlovicia który jak każdy szanujący się kibic Serie A wie w Mediolanie jest legenda i na pewno zmotywuje swoich podopiecznych przeciwko swojemu byłemu klubowi mimo że dziś zasiądzie na trybunach. Kibice Interu są zażenowani składem jaki proponuje od kilku meczy Walter Mazzarii a konkretnie chodzi mi o postać Rickiego Alvareza. Inter może wygra, może nie. Ja pobieram BTS po kursie 1,80⛔

Torino - Genoa
Typ: BTS 1,90✅
Unibet

Szanse według mnie 50 na 50. Czy stawianie na gospodarzy to dobry wybór? Według mnie nie. Obie ekipy strzelają sporo goli ale również dużo tracą. Genoa równie dobrze też może to wygrać. Według mnie jest to bet tej kolejki. Genoa jest to ekipa walcząca. Najlepszy przykład to ich mecz z Udinese. Gasperinii trener któremu nigdy nie wyszło w żadnym klubie prócz właśnie Genueńczyków doprowadzając ich kiedyś nawet do czwartego miejsca w lidze. Stawiam dziś na festiwal strzelecki, wynik końcowy zostawiam otwarty.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Ja bym uważał na Inter. Chociażby przez pryzmat Mihajlovicia który jak każdy szanujący się kibic Serie A wie w Mediolanie jest legenda i na pewno zmotywuje swoich podopiecznych przeciwko swojemu byłemu klubowi mimo że dziś zasiądzie na trybunach. Kibice Interu są zażenowani składem jaki proponuje od kilku meczy Walter Mazzarii a konkretnie chodzi mi o postać Rickiego Alvareza. Inter może wygra, może nie. Ja pobieram BTS po kursie 1,80
Mihajlović legendą w Mediolanie? Nie przesadzajmy, rozegrał w Interze dwadzieścia kilka spotkań. To, że później był asystetem Manciniego też o niczym nie świadczy. Kilku zawodników z obecnego składu na pewno bardziej zasługuje na nazwanie ich legenda od Sinisy Mihajlovicia.
Co do samego meczu, to występ D&#39;Ambrosio i Kovacicia kosztem Guarina i Jonathana uważam za bardzo dobre posunięcie. Co do BTS-a w tym meczu również podzielam zdanie, że to chyba najlepszy wybór na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Może tym razem trafię:
Milan - Catania
de Jong dostanie kartkę @2,70
Unibet Nigdy więcej...
Holender zgromadził 7 żółtych w tym sezonie, w następnej kolejce Milan gra u siebie z walczącym o spadek livorno, później wyjazd do Rzymu na mecz z Romą, potem derby Mediolanu, a ostatni wyjazd z Atalantą walcząca o puchary, końcówka z Sasulollo . Jeśli ma się wykartkować,to powinien zrobić to właśnie dzisiaj.
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
AC Milan - Catania 2 (AH +1.75) @ 1.70 Pinnacle
Milan wygrał trzy mecze z rzędu, zaś Catania jest ostatnia w tabeli. No i co z tego. Nikt mi nie wmówi, że w Mediolanie marzą o zajęciu lokaty gwarantującej start w następnej edycji Ligi Europejskiej. Dla drużyny o takich ambicjach to będzie jak wrzód w wiadomym miejscu. Dlatego też zakładam, że jak nie dzisiaj, to następnym w starciu z Livorno gospodarze zabawią się w św. Mikołaja. Ok. Catania przegrała 14 na 16 wyjazdowych spotkań jednak statystyki nie grają, zaś dla Sycylijczyków trwa już wsteczne odliczanie i nie ważne z kim grają, gdyż w każdym starciu muszą szukać punktów, a najlepiej trzech. Oczywiście nie twierdzę, że przyjezdni dziś wygrają, ale na pewno się postawią. Dlatego też biorę dodatni handicap, który przy porażce jedną bramkąvgwarantuje mi wygraną, zaś przy porażce dwoma bramkami utratę tylko połowy stawki.
Gratuluję wyczucia i trafionego typu ???? Nie zgodzę się jednak co do stwierdzenia,że liga europejska będzie wrzodem. Wiadomo,że w Mediolanie ambicje są o wiele większe.Ale niestety na ambicjach się kończy,trzeba mierzyć siły na zamiary,poza tym drużyna mająca aspirację na udział w LM, musi być przyzwyczajona do systemu gry co 3 dni.Nie sądzę,że celem Milanu jest zwycięstwo w lidze europejskiej,ale samo ogranie w tych rozgrywkach będzie dla nich korzystne plus wpadną jakieś pieniądze za mecze.
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Robota goni, więc bardzo króciutko.
Mecz Udinese-Juventus. Stawiam, że mistrzowie Włoch wygrają to spotkanie. Teoretycznie mają dużą przewagę nad Romą, ale biorąc pod uwagę fakt, że finał Ligi Europejskiej jest w Turynie dobrze by było jak najszybciej zdobyć mistrzostwo by móc skoncentrować się bardziej na rozgrywkach międzynarodowych. Udinese z przewagą 13 punktów nad strefą spadkową już o walce o utrzymanie nie myśli. W drużynie Juventusu raczej bez większych absencji. Martwi mnie tylko to, że Vidal ma jakieś problemy z kolanem i nie wiadomo czy wystąpi (w każdym razie na mecz ponoć jest powołany). Nawet jeśli to szkoleniowiec Bianconeri ma z czego wybierać, jest Pirlo, Pogba oraz Marchisio, więc środek pola nie powinien być problemem.
▶ Juventus @1,62 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Gratuluję wyczucia i trafionego typu ???? Nie zgodzę się jednak co do stwierdzenia,że liga europejska będzie wrzodem. Wiadomo,że w Mediolanie ambicje są o wiele większe.Ale niestety na ambicjach się kończy,trzeba mierzyć siły na zamiary,poza tym drużyna mająca aspirację na udział w LM, musi być przyzwyczajona do systemu gry co 3 dni.Nie sądzę,że celem Milanu jest zwycięstwo w lidze europejskiej,ale samo ogranie w tych rozgrywkach będzie dla nich korzystne plus wpadną jakieś pieniądze za mecze.
Będzie bo ponoć sam Seedorf mówił że LE dla wielkich klubów to tylko problemy, podając przykład Romy która w pucharach nie gra i w Serie A jej idzie. Chociaż z drugiej strony od przyszłej edycji zwycięzca LE ma automatyczny awans do grupy LM więc to może być jedyna droga dla Milanu, bo liga ucieka.
_____
Ja mam na dzisiaj fajną perełkę, mianowicie zakład który zowie się &quot;Juventus wygra + w meczu under 3.5&quot; po kursie 2,2. Nie oglądam Serie A, z góry mówię że swoją analizę opieram głównie na statystykach, więc przejdźmy do nich:
Bilans Juve na wyjeździe:
11-3-2 (porażki w Neapolu i Florencji, a więc znacznie lepszych zespołach niż Udinese)
Ostatnie mecze wyjazdowe Juve:
0:1 Lyon, 2:0 Napoli, 0:1 Catania, 0:1 Fiorentina, 0:1 Genoa, 0:2 Milan, 0:2 Trabzon
Udine co prawda u siebie niepokonane od 6 spotkań, ale dziś przyjeżdża lider z Turynu.
Udinese w batalii z Juventusem będzie musiało sobie radzić bez: Badu, Pinziego i Lazzariego. Tymczasem La Vechia Signora będzie osłabiona brakiem kontuzjowanych: Pepe, Barzagliego i Vidala.
14.04.2014 20:45 Udinese Calcio - Juventus Turyn
Udinese: Scuffet – Heurtaux, Danilo, Bubnjic, Basta, Yebda, Allan, Pereyra, Gabriel Silva, Fernandes, Di Natale
Juventus: Buffon – Caceres, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Pogba, Asamoah, Llorente, Tevez.
Juventus wygra + under 3.5 ✅
2.2 betsson
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Udinese vs Juventus
Juventus jedzie na ciężki teren, czyli do Udinese. Podopieczni Conte kilka dni temu wywalczyli sobie awans do półfinału LE a Udinese odpoczywało. Gospodarze przed własną publicznością ostatni raz przegrali 19 stycznia z Lazio 2:3. Juventus na pewno będzie odczuwał w nogach mecz z Lyonem i ta ich seria zwycięstw po 0:1, pod żadnym pozorem nie przekonują mnie, aby grać coś w ich stronę, ale przechodząc do rzeczy, gdy spojrzałem ze arbitrem spotkania jest Nicola Rizzoli to bananek na twarzy się pojawił bo łatwa $ może wpaść. Włoch rozdaje kartki jak ciepłe bułeczki, w tym sezonie w Seri A na 14 meczy pokazał 76 kartek!, co daję 5,4 kartki na mecz. W takim meczu jak ten nie ma żadnego odpuszczania, Udinese gra ostro, a szczególnie z rywalem z górnej półki, w ostatniej kolejce w wyjazdowym meczu w Fiorentinie złapali 5 kartek. Juventus ostatni wyjazdowy mecz w Neapolu skończył z 3 kartkami na koncie. Dziś kartki będą się sypały i to bez dwóch zdań! Ja pograłem i oczywiście gorąco polecam :

Udinese vs Juventus

Typ : ( 4-6 ) kartek |4| ✅
Kurs : 1.91
Buk : WilliamHill
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Udinese - Juventus

Czysty kurs na zwycięstwo Juve mnie nie satysfakcjonuję, więc spróbuję dzisiaj nietypowo.
Już tydzień temu pisałem odnośnie Juve, że duża część odniesionych zwycięstw była zdobyta minimalnym nakładem, czego potwierdzeniem są tylko jednobramkowe zwycięstwa.
Warto zauważyć, że Stara Dama spośród jedenastu wyjazdowych zwycięstw, aż ośmiokrotnie remisowała do przerwy. Jest to moim zdaniem najwyższy wskaźnik w Europie. W poprzednim sezonie również Juventus zaliczył dużo takich spotkań. Statystyka ta doskonale pokazuje, że Juventus często w delegacji się męczy i przechyla szalę na swoją korzyść dopiero w drugiej połowie.
Udinese w tym sezonie już bez większych celów i zadań, bo ani spadek, ani tym bardziej puchary im nie zagrażają. Juve zagra bez Barzagliego i Pepe. Wg. La Gazetta dello Sport mecz na ławce rezerwowych rozpoczną Vidal i Tevez.
W Udine z kolei zabraknie Badu i być może Kelavy i Lazzariego.

Remis/Juventus @ 4,33 oddsring ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom