>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

33 kolejka Primera Division 11.04 - 14.04.2014

Status
Zamknięty.
skols13 573

skols13

Użytkownik
Dziś jeden mecz w lidze hiszpańskiej. Zastanawiam się czy dać czystą 1 na Athletic czy też coś kombinowac, jak wiemy w Bilbao dużo kontuzji, ich gra ostatnio też nie jest już taka jak we wcześniejszym etapie rozgrywek.
Dlatego mam pytanie do ludzi bardziej ogarniającej tą ligę, czy warto celować w over 3,5 rożnego Malagi:?::?::?:? maja tam szybkich skrzydłowych, którzy by mogli o te rożne powalczyc, bo pewnie to Athletic bedzie miało przewagę.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Hiszpańska: 14.04.2014 22:00
Spotkanie: Athletic - Malaga

Typ: Athletic wygra 1. połowe
@ 1.85 WilliamHill
Drużyna gości na to spotkanie powołała 18 zawodników :
bramka : Caballero 32/0, Aarón 0/0, obrona : Angeleri 22/0, Weligton 12/1, Antunes 30/0,
Alex Portillo 21/2, Casado 1/0, pomoc : Amrabat 11/2, Camacho 27/5, Darder 23/1,
Eliseu 22/2, Portillo 21/2, Iakovenko 6/1, Pablo Pérez 8/1, atak : Santa Cruz 26/5,
Pawlowski 6/1, Juanmi 17/4, Rescaldani 2/0.
źródło : http://www.marca.com/2014/04/13/futbol/equipos/malaga/1397406521.html --➤ W obronie bez: Sergio Sánchez 27/0, Jesús Gámez 25/0, Flávio 13/0. --➤ W pomocy bez: F. Tissone 26/1, Duda 20/2. --➤ W ataku bez: M. El Hamdaoui 13/3, Samu 22/3.
- Tak, wiem ! Athletic ma również braki :kwasny4565:
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Athletic Bilbao vs Malaga || 3-0 ⛔⛔⛔
Remis lub Malaga @3.25 Bet365
Gdy zobaczyłem kurs z podpórką na Malagę, z miejsca postanowiłem z niego skorzystać. Przede wszystkim dlatego, że Athletic ma bardzo poważne problemy kadrowe. Ma je także Malaga, ale nie aż tak duże, jak drużyna grająca na co dzień na San Mames. Lista zawodników obydwu drużyn, którzy nie wyjdą wieczorem na boisko wygląda następująco:
Bilbao: Ibai Gomez 18/8, Carlos Gurpegi 26/2, Mikel Rico 29/5, Kike Sola 5/1, Borja Ekiza 1/0 oraz Inigo Perez 0/0. Wszyscy wymienieni gracze są kontuzjowani.
Malaga: Carlos Kameni 0/0, Sergio Sanchez 27/0, Jesus Gamez 25/0, Fernando Tissone 26/1, Samuel 22/3 (wszyscy kontuzje), Flavio Ferreira 13/0, Duda 20/2 (obaj zawieszeni) oraz niepowołany decyzją trenera Mounir El Hamdaoui 13/3
Trzeba przyznać, że bardziej cierpi Bilbao. Chociażby biorąc pod uwagę brak Ibaia Gomeza, Mikela Rico, czy Gurpegiego. Dlatego też idę w stronę gości, u których w ostatnich meczach widać poprawę pod względem formy, a co za tym idzie wyników. Malaga zajmuje 12. miejsce w La Liga. Ważne jest także to, że piłkarze Bernda Schustera nie przegrali na wyjeździe od czterech meczów (3 zwycięstwa i remis). Zdaję sobie sprawę z tego, że San Mames jest jednym z najgorętszych stadionów w Hiszpanii (jak nie w Europie) - w końcu piłkarze z Kraju Basków to czwarta siła w lidze, jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie za czołową trójką: Barcą, Atletico i Realem. Jednak brak piłkarzy, o których pisałem może odbić się dzisiaj na niekorzystnym wyniku, a trzeba pamiętać o tym, że Bilbao walczy o utrzymanie czwartej pozycji premiowanej grą w el. Ligi Mistrzów. Za drużyną Athletiku czają się bowiem piłkarze Sevilli, którzy tracą do nich tylko 3 punkty. Remis lub zwycięstwo Malagi w tym meczu po takim kursie jest świetnym value i aż żal z niego nie skorzystać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bilbao: Ibai Gomez 18/8, Carlos Gurpegi 26/2, Mikel Rico 29/5, Kike Sola 5/1, Borja Ekiza 1/0 oraz Inigo Perez 0/0. Wszyscy wymienieni gracze są kontuzjowani.
Malaga: Carlos Kameni 0/0, Sergio Sanchez 27/0, Jesus Gamez 25/0, Fernando Tissone 26/1, Samuel 22/3 (wszyscy kontuzje), Flavio Ferreira 13/0, Duda 20/2 (obaj zawieszeni) oraz niepowołany decyzją trenera Mounir El Hamdaoui 13/3
Trzeba przyznać, że bardziej cierpi Bilbao. Chociażby biorąc pod uwagę brak Ibaia Gomeza, Mikela Rico, czy Gurpegiego.
No ja bym nie powiedział, że bardziej cierpi Athletic, bo tutaj zabraknie właściwie tylko dwóch podstawowych zawodników. Gurpegui już od kilku meczów i tak nie gra, a wraca do podstawowego składu Laporte, więc jedyny znak zapytania to kto obok niego - Etxeita czy San Jose, chociaż ja bym wybrał tego pierwszego. Mikela Rico zastąpi pewnie Erik Moran lub Benat i tutaj się kończą braki pierwszego składu. A zobaczmy na Malagę: Jesus Gamez, Sergio Sanchez czy Flavio Fereira to byłoby praktycznie 3/4 dzisiejszej obrony, gdyby mogli grać. Straty więc spore, a dolicz do tego Dude, Samuela czy Tissone i wychodzi naprawdę spora lista nieobecnych. Owszem mają szeroką kadrę, ale dla mnie to trochę na podobnej zasadzie, co Widzew Łódź. Bierzemy ile wlezie, to może ktoś wreszcie wypali.
Malaga ostatnio wygrywała na wyjazdach, więc wreszcie kiedyś przestanie, bo są po prostu za słabi na seryjne wygrywanie poza swoim stadionem, a i u siebie nie lepiej.
Ja gram sobie na Aduriza, bo forma jest i uważam, że kolejne gole z jego strony padną. Malaga w powietrzu to nie jest jakaś mega mocna ekipa, a to właśnie tam najmocniejszy czuje się napastnik Lwów. Obrona dość eksperymentalna, więc uważam, że powinien dostać kilka szans dzisiaj, tym bardziej, że wobec kontuzji Ibaia, to praktycznie brakuje takiego zawodnika, poza nim, który by strzelał gole.
Aduriz strzeli @ 2,10 Betsafe✅ - 4 minuty i pieniążki na koncie:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Athletic-Malaga
Ja proponuję na to spotkanie typ &quot;obie strzelą&quot;.
W Athleticu jak wiadomo szpital,łatwo nie będzie. Motywacji jednak nie powinno im zabraknąć gdyż mają o co walczyć. 5 w tabeliSevilla traci do nich tylko 3 pkt. Mając na uwadzę mecz na Camp Nou Athletic powinien się spiąć i to wygrać. Ja jednak obieram w mojej ocenie bezpieczniejszą i lepiej płatną opcję. Malaga niby nie ma już o co grać,utrzymanie raczej pewne. Jednak patrząc na ich dobrą ostatnimi czasy passę na wyjazdach myślę,że stać ich choćby na 1 bramkę wykorzystując osłabienia gospodarzy.

Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,00 @ bet-at-home
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom