>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Ekstraklasy (22.04 - 25.04.2016)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
@Robson1416
Dla mnie ten kurs to jedna wielka podpucha i kreowanie na siłę aż takiego faworyta w postaci Jagielloni. Oglądałem ostatni mecz Górnika i niecały Jagiellonii. Co do Zabrzan to w ostatniej chwili podłączyli się pod ten pościg za utrzymaniem i jutrzejsza wygrana pozwoli im się zrównać z Podbeskidziem. W końcu wygrali i to na 0 z tyłu, a to doda im pewności siebie. Z fajnej strony pokazał się Cerimagic, na prawdę parę niekonwencjonalnych zagrań, którymi może stwarzać przewagę.
Teraz jak myślę Jagiellonia to pierwsze co mi się ukazuje tragiczna obrona. To co oni czasem wyprawiają to idzie się tylko złapać za głowę. Zawieszony za kartki jest Burliga, który jakby nie patrzyć zawsze ciągnął grę do przodu po skrzydłach. Do składu wraca Mackiewicz i to na plus.

Dla mnie ten mecz w stronę Górnika, a kursy to typowa &quot;mina&quot;.

Jagiellonia - Górnik x2 @1,92 UNIBET
Górnik wygra do zera @7,5 UNIBET - za drobne (takie mam przeczucie, dlatego warto sprawdzić jak nos bukmacherski działa ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jagiellonia-Górnik Z (Górnik Z over 4,5 rożnych) @2.2 betano✅

Górnik po zwycięstwie nad Podbeskidziem przedłużył szansę na utrzymanie w ekstraklasie i zapewne w bojowych nastrojach wyjdą na pojedynek z Jagą która stałą wysoką formą nie błyszczy.Ostatnie spotkanie Jagiellonia przegrała we Wrocławiu 3-1, wcześniej ogrywając słaby Górnik Łęczna 2-0 na własnym stadionie, końcówka sezonu zasadniczego to jednak bardzo zła dyspozycja Jagielloni i w konsekwencji po podziale gra w strefie spadkowej (Jagiellonia przegrała 3 ostatnie spotkania z Piastem, Wisłą i Podbeskidziem u siebie)
Spotkanie jak każde w grupie spadkowej na tym etapie bardzo ważne dla obu ekip, Górnik potencjalnym zwycięstwem zepchnie Łęczną na ostatnią pozycję równając punktami z Podbeskidziem co da im wyraźne światełko w tunelu i animuszu po miesiącach spędzonych w lochu o nazwie ,dno tabeli, Jagiellonia natomiast poczuje zagrożenie spadkowe także potencjalna wygrana gospodarzy to zbudowanie komfortu bezpieczeństwa 7pkt nad lokatą spadkową, remisu oczywiście nie można wykluczyć gdyż nikogo specjalnie nie skrzywdzi no ale chyba nie ma co kalkulować, obie ekipy mają jeszcze 5 spotkań i każda chce jak najszybciej załatwić swoje sprawy.Mecz z pewnością będzie warty uwagi i choć Jaga jako gospodarz jest stawiana w roli faworyta Górnik nie będzie na straconej pozycji i może dojść do niespodzianki, jak miało to miejsce np. z Podbeskidziem 0-3.Ja idę tutaj po raz kolejny w stronę rożnych dla Gości, uważam że w tym meczu Górnik zagra odważnie, nie będą się chować tylko na własnej połowie a będą także kreować swoje ataki które często prowadzą skrzydłami.Górnik Zabrze nabijał sporo kornerów w ostatnich swoich spotkaniach, Podbeskidzie 8, Wisła 5, Korona 5, Pogoń 7 więc idę że w Białymstoku przekroczą swoją minimalną, dla ciekawostki dodam że Górnik Łęczna przegrywając przed tygodniem na Jadze 2-0 wbił tam aż 9 kornerów.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Póki co same underki kartkowe w tej kolejce były, niestety Lech trochę przyświrował w doliczonym czasie, ale do tej pory naprawdę co mało kartek i oby tak pozostało. Statystycznie zakład naprawdę dobry, linia ustawiona wysoko i już na wstępie serdecznie polecę ten bet do gry, jedyny sensowny z Ekstraklasy, jako że bukmacher chyba się jeszcze nie pograł na kartkach w naszym kraju.
24 kwietnia 2016 18:00
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
PONIŻEJ 5.5 KARTKI @ 1,75 Betano ✅✅✅
Przewidziane niemal idealnie, co prawda mierne zawody w wykonaniu pana Jakubika, ale trzymał zawodników krótko, spokojnie z faulami i tylko 3 kartki.

Analiza nie będzie zbyt wylewna, zaczniemy może od drugiej strony, bo od sędziego zawodów. Gwiżdże jutro Krzysztof Jakubik, który od paru miesięcy na dobre przypodobał się swoim przełożonym, że dostaje szanse w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie daje się jednak ponieść emocjom, myślę że to trochę kwestia psychiki - ostatnie spotkania tego pana to tylko trzy razy przebita linia, piętnaście razy był under. Od września widać stabilizację, i oby jutro też nie rozszalał się, mimo wariujących ekip w momencie, gdy razem się spotkają. Ostatnie spotkania (po MMŚ) to tylko 3, 2, 3 kartki. Apropos drużyn... W ostatnich 10 spotkaniach Piasta tylko dwukrotnie była pokrywana linia (w tym liczę mecz z Lechią!), a ostatniu 10 meczach Lechii było niestety nieco ostrzej - linia pokrywana w połowie. Ale jutro powinno być spokojniej, po przyjściu Nowaka jest naprawdę luźniej. Jedynym mankamentem tego typu są dwa dotychczasowe spotkania pomiędzy obiema ekipami, wtedy rzeczywiście zawodnicy nieco poszaleli. Ale wtedy mieli nieco inne rzeczy w głowach, Piast wówczas troszeczkę opadł z sił, a Lechia właściwie cały sezon dawała ciała. Teraz widzimy po meczach w grupie mistrzowskiej rozważniejszą grę, Piast powoli wraca na właściwe tory, Latal zabronił tak ostrej gry jak w lutym. Piotra Nowaka przedstawiać nie trzeba, albo jesteś z nim, albo przeciwko niemu (i murawy za jego kadencji już nie powąchasz), tak dużej nonszalancji w grze zawodników nie widać. Żeby dodać do pieca powiem, że w czterech spotkaniach obu drużyn po podziale, ANI RAZU nie została pokryta ta linia kartkowa, co dobrze zwiastuje. Nie spodziewam się nudnego widowiska, ale aż tylu kartek być nie powinno, zwłaszcza przy takim rozjemcy zawodów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Jagiellonia - Górnik Zabrze
Typ: 2X
Kurs: 1.92
buk: unibet

Wynik: 0:0 ✅. Tak jak wspomniałem znowu zabrakło skuteczności​



Dzisiaj po raz kolejny idę w stronę Zabrzan. Jednak w meczu z Jagą czeka ich nie lada wyzwanie. Goście po ostatnim zwycięstwie nad Podbeskidziem mogą wskoczyć na falę zwycięstw i mam taką nadzieje, że tak się właśnie stanie. Górnicy potrzebowali tej wygranej w tygodniu aby mogli uwierzyć w siebie i na pozostanie w ekstraklasie. Kolejną motywacją jest to, że jeśli dzisiaj wygrają to wskoczą na bezpieczne 6. miejsce w tabeli, bowiem wczoraj swój mecz przegrał Podbeskidzie. Górnicy będą musieli się wspiąć na wyżyn żeby odnieść zwycięstwo, zapieprzać na boisku i co najważniejsze wykorzystywać swoje szanse podbramkowe, których mają jak na lekarstwo, a pada tylko jedna bramka. Jagiellonia nie jest jeszcze pewna utrzymania, a więc zrobi wszystko żeby pokrzyżować plany Górnikom. Chłopaki Michała Probierza w ostatnich pięciu meczach u siebie przegrali tylko raz, dlatego też pisałem wyżej, że Górnicy muszą się naprawdę spiąć żeby odnieść w Białymstoku sukces. Odnośnie składów to na boisku powinni pojawić się Ci sami co w tygodniu, czyli bez większych roszad. Jeśli ktoś nie chce grać na gości to polecam zagrać powyżej 2.5 gola w meczu. Mecze w Białymstoku już wiele razy kończyły się dużą ilości bramek i dzisiaj może być podobnie. Zmierzą się ze sobą dwie drużyny które walczą o utrzymanie, obie są odpowiednio zmotywowane, na pewno nie zabraknie walki i oby też nie zabrakło goli!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam typerów.
Jaga-Górnik
typ-2

ja z kolei mam inne zdanie na temat tego meczu jak kolega powyżej.
ładnie to wszystko opisał,nie ma co dodawać,jedynie tyle że że Jaga musi,że się zepną itd.
Ale czy Górnik nie musi? pogodził sie ze spadkiem?
Nie ja myślę że nie,dzisiaj wszyscy grają na 1 a buki jutro ręce zacierają.
Ja gram na 2,kursik zacny,nic tylko pobierać,a jak będzie to pokaże boisko.powo
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam typerów.
Jaga-Górnik
typ-2

ja z kolei mam inne zdanie na temat tego meczu jak kolega powyżej.
ładnie to wszystko opisał,nie ma co dodawać,jedynie tyle że że Jaga musi,że się zepną itd.
Ale czy Górnik nie musi? pogodził sie ze spadkiem?
Nie ja myślę że nie,dzisiaj wszyscy grają na 1 a buki jutro ręce zacierają.
Ja gram na 2,kursik zacny,nic tylko pobierać,a jak będzie to pokaże boisko.powo
chodziło mi oczywiście o kolege Moderatora Robson 1416
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kolejną motywacją jest to, że jeśli dzisiaj wygrają to wskoczą na bezpieczne 6. miejsce w tabeli, bowiem wczoraj swój mecz przegrał Podbeskidzie.
Nie wskoczą bo o pozycji w tabeli przy równej punktacji decyduje miejsce zajęte w sezonie zasadniczym, reasumując by Górnik kogoś przegonił musi mieć min.1pkt więcej
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Oglądałem wczoraj i w czwartek Podbeskidzie i widziałem jak ta dziwna siła nie daje mu szans na choćby remis.Już witali się z gąską a tu sie okazuje że drużyna która była w 8 teraz ma spaść i tak sie stanie bo ktoś juz podjął tą decyzje, i nie żadni ludzie to podjęli.
dziś x2 KSG to 100% nie rozumiem czemu ktoś miał by grać jedynkę w tym meczu na żałosną Jagiellonię. Osobiście byłem bliski przekonania że to Górnik będzie tym zespołem który spadnie,ale nie doceniłem możliwości które daje podzaił punktów.przecież te Podbeskidzie wygrywało momentami mecz za meczem,a Zabrze wprost przeciwnie,tym czasem dziś praktycznie zamieniają się miejscami. Podbeskidze-Lech 4-1 Podbeskidzie- Łęczna 2-0 Wisła-Podbeskidzie 1-2, Lech Podbeskidzie 0-1 2-2 z Legią w 10 itp,jakim cudem wiec dziś Ksg który jedynie Jagiellonie ograł i Piasta co zresztą opisałem i trafiłem,co nie wynikało z siły Zabrza ale sił nadprzyrodzonych które zadecydowały wtedy o tamtym wyniku podobnie jak o Nieciecza-Legia czy Ruch-Legia ostatnio. Tak więc wczoraj postawiłem, na Śląsk bo widziałem co się święci i wiem co będzie dziś, i nie będzie to jedynka,tylko dlatego bo tak chce tajna siła,i forma piłkarzy i inne czynniki które składają się na wiedzę ogulnodostępną nie ma tu nic do rzecz:]
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A co jeśli ta tajna siła napotka na większą nadprzyrodzoną siłę?chyba nie uważasz że nadprzyrodzona siła jest tylko jedna?Jest ich kilka, pytanie ile ich będzie w tym danym momencie:]
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Ja standardowo już wejdę w Wisłe handi -1.5 po @ 3 póki spadnie
Można próbowac bramke Zdenka Ondraska, gość robi różnice, w Łęczną miał kilka sytuacji bramkowych, mógł spokojnie 2-3 bramki strzelić, udało mu się 1 z karnego, dobra gra głową, dużo się pokazuje, szkoda tylko że kurs mizerny bo tylko @2.45 w Unibet

Wisła Kraków -1.5 po 3 w bet365
Zdenek Ondrasek strzeli gola po 2.45 w unibet
 
verno 617,1K

verno

Znawca - Hokej


Dziś krótko i treściwie Górnik musi po prostu ruszyć do przodu i coś strzelić a Jaga nie będzie stała i się patrzyła tymbardziej iż jest tutaj teoretycznie faworytem lecz moja intuicja mówi mi że to jednak Górnik będzie dziś góra lecz tego nie gramy.

H2h:

Nie jest to żaden wyznacznik aczkolwiek coś w tym musi być. Górnik niema już nic do stracenia i musi się rzucić do przodu mocno się odkrywając.

Over 2.5gola @1.90 Bet365

0:0 ???????? Ta polska liga to masakra jakas ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś to aż prosi się o overa w Krakowie. Wiadomo jakiego odrodzenia doznała Wisła, więc u siebie są gwarantem pewnej jakości. Termalica też gra wesoły futbol, ale z tyłu głowy mają gdzieś widmo spadku, ale patrząc na grę piłkarzy z Łęcznej i Zabrze to chyba nic im nie grozi. Wdowczyk ma do dyspozycji wszystkich. Wraca Brożek i Mączyński, Wolski też trenował normalnie. Jedynie Pietrzak out do końca sezonu. Nieciecza w Krakowie w podobnych nastrojach, bo tylko Markowski leczy kontuzje, a tak Mandrysz może liczyć na full skład. W głowie mam jeszcze ten szalony mecz z Niecieczy, gdzie Biała Gwiazda wygrała 4:2. Fajnie się ogląda takie mecze. Dziś też można liczyć na wesoły futbol.

Wisła - Termalica
Powyżej 3,5 gola 3,00 Bet365 ✅ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
witam, w Krakowie zapowiada się ciekawy ofensywny mecz ze Strony gospodarzy, myślę że trener Wdowczyk z piłkarzami będzie chciał to spokojnie wygrać i umocnić się na pierwszym miejscu
ja proponuję:
Wisła - Termalica
Połowa/Koniec spotkania Wisła/Wisł⛔⛔a 2,55 Bwin
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Wisła Kraków - Termalica
WISŁA @ 1.67⛔


Według mnie to na temat tego spotkania wszyscy mają taką samą myśl, że wygrają gospodarze, według mnie może być to wygrana wyższa niż jedną bramką. Ja jednak wchodzę bezpiecznie w samo zwycięstwo bez większego kombinowania. Według mnie Wisła ma teraz jedną z mocniejszych kadr w naszej ekstraklasie i w przyszłym sezonie będzie to bardzo ciekawa drużyna, mają w swojej drużynie znane nazwiska polskim kibicom i do tego dobrych obcokrajowców którzy się w tej drużynie zdecydowanie sprawdzają, ale przede wszystkim mają Wolskiego . Polecam !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom