>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Ekstraklasy (22.04 - 25.04.2016)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ta liga w tym sezonie jest taka słaba że średnio dobra jak na PL warunki Legia nie będzie potrzebowała żadnej pomocy.Obecny Poziom Piasta jedynej ekipy mogąca zagrozić w tych 5 kolejkach to -3/6.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zagłębie-Ruch (over 3,5 rożnego gości) @1.70⛔ betano

Ruch ostatnio pozytywnie zaskoczył w meczu z Legionistami i w bojowych nastrojach powinni wyjść na mecz z Zagłębiem.Ruch fartem dostał się do pierwszej ósemki i nie mają już nic do stracenia, wyjdzie to będzie ekstra, jak się nie uda to nic się nie stanie wszak cel na ten sezon został już osiągnięty.
Niebiescy co prawda zajmują ostatnią pozycję w grupie mistrzowskiej ale nie ma to żadnego znaczenia, jeśli udałoby się pokonać Zagłębie włączyli by się w walkę o puchary a z gry karta im sprzyja, Zagłębie natomiast po paru obiecujących meczach w rundzie zasadniczej rozczarowali w rundzie mistrzowskiej i tak właśnie jak w drużynie z Lubina przed pierwszą kolejką mistrzowską każdy liczył się z tym że właśnie to oni będą walczyli o podium no to porażka z Lechią u siebie i remis z Cracovią trochę odmieniła wizje na temat tej ekipy,
czyli można powiedzieć wrócili do swojej tradycyjnej postawy którą można określić ,możemy ograć każdego, możemy też przegrać z każdym.
W meczu z Ruchem jednak to oni wyjdą w roli faworyta, ja jednak uważam że to spotkanie nie będzie należało do jednej drużyny i zresztą tak często bywało, wystarczy popatrzeć na H2H tej pary.


 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Daruj sobie te wylewanie żali, to nie jest kółko wzajemnej adoracji Lecha, Wisły czy innych klubów, a taki komentarz jest nie na miejscu. Skoro to są informacje wymyślone tylko przez Ciebie bez żadnego pokrycia to po co je tu wypisujesz?
He, he. Odezwał skię słoik. Krótką masz pamięć, a może tylko wybiórczą. Nie pamiętasz jak drukarze kręcili Jagę. Cóż, uderz w stół a nożyce się odezwą. Skoro uważasz, że przydzielanie prowadzenia spotkań Piasta &quot;sędziom&quot; z Mazowsza jest ok, to twoja sprawa. Ja zwracam tylko uwagę na fakt, że jest to dziwne.
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Pewne wydaje się być,że zagłębie nie wygra tego meczu.W ostatnich meczach nie wyróżniają się niczym szczególnym.Za to ruch w ostatnim meczu, szczególnie w drugiej połowie pokazał,że nie ma zamiaru przegrywać wszystkiego po koleji i zdecydowanie przeważał.MOim zdaniem typowy mecz na remis i tak też gram
zagłebie-ruch remis- bet365 3.60.
Kolejny mecz przewiduje delikatna wygraną Legii jeśli okażą się bardziej skuteczni.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: Obie strzelą ⛔
Kurs: 1.85 Buk: Betsson


Dziś w Warszawie zapowiada się bardzo dobre spotkanie Legia musi szukać 3 pkt Cracovia nie ma aż takiego ciśnienia i to na pewno pomoże zespołowi z Krakowa. Legia zagra bez Pazdana co jest moim zdaniem sporym osłabieniem, w Cracovii za kartki pauzuje Jaroszyński. W ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w 4 meczach oba zespoły strzelały przynajmniej po bramce. Jak wspominał w tygodniu Mateusz Cetnarski, Cracovia nie ma zamiaru się bronić w Warszawie, i uważam że Zieliński ustawi zespół ofensywnie bo jak to się mówi najlepszą obroną jest atak. Legia ostatnio nie strzela może wielu bramek ale moim zdaniem dziś odblokuje się Nikolic i zespół z Warszawy zacznie strzelać po kilka bramek na mecz. Cracovia w ostatnich 6 meczach na wyjeździe w każdym ze spotkań przynajmniej po bramce strzeliła. Nawet nie patrząc na statystyki H2H łatwo jest wysnuć teorię że oba zespoły będą dziś atakowały. Oba zespoły mają po 59 bramek strzelonych co jest największą liczbą pod tym względem w Ekstraklasie.
 
J 8

johnny-bravo

Użytkownik
Korona Kielce- Górnik Łęczna 1DNB 1,55 Expekt ▶ ZWROT
Widziałem mecz Górnika z Wisłą i postawa drużyny z Łęcznej była wręcz fatalna. Nie chcieli grać w piłkę, oddali przeciwnikom pole gry i czekali na cud. Tak się nie da utrzymać w Ekstraklasie. Jeżeli tak zagrają w sobotę to nie wywiozą z Kielc jakichkolwiek punktów. Korona na pewno będzie chciała wygrać ten mecz i odskoczyć na bezpieczny dystans, aby kolejne mecze były spokojniejsze. Teraz akurat mają świetną okazję aby to uczynić. Z przodu skuteczny Cabrera może coś ustrzelić. Jeżeli zagrają na niezłym poziomie, to 3 punkty powinny zostać w Kielcach.

Piast Gliwice- Lechia Gdańsk BTS(Tak) 1,68 Expekt ⛔

Spodziewam się zaciętego meczu. Piast w meczu z Lechem zaprezentował się nieźle, szanse na mistrza nadal są realne, zwłaszcza że Legii też przytrafiają się wpadki. Piast jest u siebie trudny do pokonania, przed Lechią na pewno trudne zadanie. Gdańszczanie grają na tyle ofensywnie, że musi się to kiedyś zemścić. Typowanie 1X2 odpuszczam, bo wydaje mi się, że szanse są wyrównane. Idę w kierunku bramek, ponieważ oba zespoły mają spory potencjał w ofensywie.
Myślę jeszcze nad typem w kierunku Lecha- będą na pewno bardzo zdeterminowani aby wywieźć ze Szczecina 3 punkty.
 
N 0

n1copl

Użytkownik
Zagłębie-Ruch U 2,5 bet385 1,75
Myślę ze na końcówkę sezonu na tym etapie i na tym miejscu tabeli nie będzie mocnej walki .
Gra na zasadzie jak cos wpadnie to wpadnie ;) bo po co ryzykować kontuzją na koniec sezonu .
Nikt już nie spadnie poniżej 8 , obstawiam mało bramek .
dołożyć legii to kazdy chce ;) a tu moze zabraknie motywacji
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW

22.04.2016, godz. 18:00 Stadion Miejski w Lubinie

Przewidywane składy:
ZAGŁĘBIE (4-2-3-1): Polacek – Todorovski, Dąbrowski, Guldan, Cotra, Kubicki, Tosik, Janoszka, Starzyński, Woźniak, K. Piątek

RUCH (4-2-3-1): Putnocky – Konczkowski, Koj, Cichocki, Oleksy, Surma, Hanzel, Mazek, Lipski, Podgórski, Stępiński.

Nie zagrają:
ZAGŁĘBIE: Vlasko (kontuzja)
RUCH: Helik, Urbańczyk, Wagner (kontuzje), Grodzicki (zawieszenie)

Pozwolę sobie nie zgodzić się z waszymi opiniami. WEDŁUG MNIE to dzisiaj Zagłębie zgarnie 3pkt. Oczywiście 2 ostatnie mecze miedziowi przegrali, ale grali na wyjeździe z silną u siebie Cracovią i z będącą w dobrej formie Lechią. Ważnym czynnikiem w tym meczu będzie brak kapitana niebieskich. Rozumiem wasz zachwyt drugą połową w meczu z Legią, ale równie dobrze można powiedzieć że Ruch w pierwszych 45 minutach nie potrafił wymienić kilku podań i tylko nieskuteczność wojskowych spowodowała że mecz mógłby się już zakończyć po pierwszej połowie wynikiem 0:2. Ważnym czynnikiem WEDŁUG MNIE może być nieprzyznanie dotacji od miasta która może skutkować nie przyznaniem licencji z powodu długów Ruchu, wbrew pozorom kopacze z Polish Premier League myślą o pieniądzach ;) Według mnie i tak goście ugrali już dużo że są w grupie mistrzowskiej i tak jak Pogoń będą tutaj sporadycznie punktować.

Zagłebie Lubin @1.79 Pinaccle ✅


LEGIA - CRACOVIA
22.04, godz. 20:30, Stadion im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Przewidywane składy:
Legia: Malarz – Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek – Kucharczyk, Borysiuk, Duda, Guilherme – Prijović, Nikolić

Cracovia: Sandomierski – Wójcicki, Bejan, Wołąkiewicz, Deleu – Covilo, Kapustka – Wdowiak, Cetnarski, Jendrisek - Vestenicky

Nie zagrają:
Legia: Pazdan (kontuzje)
Cracovia: Dąbrowski (kontuzja), Jaroszyński (kartki)

Legia Warszawa jak już kiedyś tutaj pisałem przyszły mistrz Polski na 100 lecie klubu.
W ostatnich 12 meczach między tymi drużynami na Ł3 Legia wygrała 10 razy, a dwukrotnie padł remis. Cracovia w ostatnich meczach obniżyła loty. Dzisiaj nie zagra dobrze wiosną spisujący się Jaroszyński, a w Legii Pazdan. Jodłowiec jest zdrowy i został włączony do kadry meczowej, jeśli zagra w pierwszej 11 to duży plus dla gospodarzy, Tomasz daje dużo jakości. Dobry odbiór piłki, świetna główka, a nawet potrafi dobrze asystować (w ostatnim meczu Legia-Cracovia na Ł3 zanotował 3 asysty przy 3 bramkach Nikolicia)
No właśnie, liczę dzisiaj na przełamanie Nikolicia, jak na niego w naszej lidze czas już przełamać passę, a Cracovia chyba mu leży. Dodatkowo jeszcze bez Jaroszyńskiego, a Nikolić strzela także rzuty karne.

Legia @1.49 Pinnacle ✅
Nikolić GOL @2 Fortuna ✅

Piątek na zielono :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Z Aleksandrovem w 100% się zgodzę, gość jest nijaki. Ani nie widziałem jego jakichś wygranych pojedynków 1 na 1, ani strzału też nie ma, ogólnie mało go na boisku. Beresiowi trudno się dziwić, nie zagrał w żadnym meczu ekstraklasy od przerwy zimowej to czego się można było spodziewać. Borysiuk bez Jodłowca widać, że traci swoje atuty, widać że czuje się z nim w środku bezpieczniej i to nie dziwi.
Co do jutrzejszego meczu. Jodłowiec już trenował z drużyną i znajduje się w 18. Podejrzewam, że w pierwszym nie wyjdzie, ale w razie jakby się źle działo to na pewno się pojawi. Wszyscy mówią o tym, że Legia gra słabiej, ale nie zapominajmy że Cracovia też spuściła z tonu. Główna jej bolączka to brak klasowego napastnika. Wcześniej przy bardzo dobrej grze udało się to tuszować, ale gdy jest słabszy okres nie ma kto tego podciągnąć jakąś bramką. Mecz na pewno ciekawy, obie drużyny mają coś do udowodnienia i liczę na parę bramek.
Co do tego meczu nie będę nic dodawał, dam tylko typ na bramkę Dudy, liczę na dzisiaj jego przełamanie i dobrą grę. Jeśli dobrze wejdzie w spotkanie to jest to zawodnik, który robi różnicę i też ma coś do udowodnienia po tym jak z Ruchem siadł tylko na ławce. Nie znam jeszcze składów, ale gram na jego gola.
Ondrej Duda to score @2,9 UNIBET
E:Było blisko, słupek ;d


Co do meczu Zagłębie - Ruch. Są to drużyny, które tak na prawdę nic nie mają do stracenia, a mogą tylko zyskać. Obie bez wygranej po podziale punktów. Obie mają mocne skrzydła i napastników umiejących wykończyć takie akcje. Nie próbuje grać 1x2, bo kursy mnie nie zachęcają, ale liczę na otwartą grę i kilka bramek, przynajmniej 3.
OVER 2,5 @1,98 UNIBET
E: Obrona Ruchu już na wakacjach, żałuje że wyższego overa nie dałem, bo pachnie jeszcze bramkami w powietrzu ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Legia vs Cracovia

Nie będę podawał tu czystej jedynki która również zagrałem ale chce pokazać dość ciekawy typ, który ma szanse powodzenia. Legie musi walczyć o każdy pkt wiec liczę na dużo ataków ekipy ze stolicy. Gospodarze na ostatnie 5 meczy nabili 30rr a Cracovia 25rr więc statystki idą lekko ponad linie. Wiem że jak Legia się &quot;odpali&quot; to potrafi sama nabić 10rr jak to zrobiła w meczu z Pogonią dodatkowo warto dodać że Cracovia napewno nie będzie stałą bezczynnie i liczę że również dorzucą trochę rożnych szczególnie że w składzie Legii brakuje dziś Pazdana co oznacza łatwiejsza gre w ataku dla Cracovi

Over 10rr 1.80 Betsafe typ oceniam na 80-90%
✅✅ 14rr a typ wszedl juz w 50min
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła-Termalica (Kto pierwszy zdobędzie 7 rzutów rożnych? Wisła ⛔) @2.4 betano

Wisła pewnie wygrała kolejne spotkanie i teraz kropkę nad ,i, będzie chciała postawić w spotkaniu z Termalicą.Wisła ma komfort 8pkt przewagi tak więc teoretycznie jest bezpieczna, praktycznie jeszcze nie wolno osiąść na laurach zresztą Wdowczyk nie pozwoli na luzyna boisku i będzie wymagał od graczy 100% do ostatniego spotkania.
Termalica ma 5pkt przewagi nad strefą spadkową więc przyjedzie do Krakowa chociażby po cenny punkcik, zapewne będą murować własną połowę i czekać na kontry podobnie zresztą jak oba Górniki.Idę na rzuty rożne w tym meczu min z tego względu że tu Wisła głównie będzie kreowała ataki, starając się przejść tradycyjnie skrzydłami cofniętą defensywę Słoników.W dwóch meczach z Górnikiem i Zagłębiem padało dla Wisły ponad 10 kornerów.
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej




Dziś mój klub zmierzy się z Pogonią mimo iż jestem Poznaniakiem typ będzie jak najbardziej obiektywny oraz poparty statystykami ;).

Pogoń na ostatnie 5 meczy u siebie to 4 remisy i 1 porażka więc bardzo słabo.




Lech u siebie tez bardzo słabo za to o wiele lepiej radzi sobie na wyjazdach, na ostatnie 5 meczy 3 wygrane i 2 przegrane z tego 1 z Legia( 1:0 ) po strasznym błędzie lecz mimo wszystko Lech bardzo ładnie grał



Szczerze mówiąc wydaje mi się że Lech dziś wygra lecz ostatnio wygrywali 2:0 i skończyło się 2:2 więc nie ryzykuje i gram Lecha z podpórką do jakiegoś doubelka.

Lech lub remis @1.40 Bet365 99%
⛔ 1:0
 
H 38

hubi1467

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Śląsk Wrocław @ 2,50 Bet365

Śląsk zaczął funkcjonować pod wodzą Mariusza Rumaka. Bardzo dobrze wyglądają Morioka i Mervo których liczby z ostatnich meczy robią wrażenie, a w obronie niezawodny jak dotąd Lasza Dvali ,który jest objawieniem rundy wiosennej . Podbeskidzie za to osłabione brakiem kontuzjowanych w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze Jozefa Piačka i Olega Veretilo, a także pauzującego za kartki Jakuba Kowalskiego. Śląsk win!!!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Korona-G.Łęczna (over 4,5 kartek ⛔) @1.95 betano

Piekielnie ważne spotkaniu dla obu ekip, Korona w tym meczu musi dążyć za wszelką cenę do zdobycia 3pkt, mają 21pkt 5 pkt przewagi nad linią spadkową i w jednym momencie może się to zmienić, w kolejnych meczach grają u siebie z Wisłą i dwa wyjazdy do Bielska i Zabrza, w ostatniej kolejce Jaga u siebie więc jest to mecz z serii gdzie mogą już coś sobie ułożyć, w razie porażki może ich czekać trudna przeprawa w ostatnich kolejkach prościej rzecz ujmując mogą zostać poważnie zagrożeni spadkiem z ligi.
Górnik ma trochę bardziej korzystnie rozplanowany terminarz ale zajmują kiepską spadkową pozycję i na ten moment potrzebują 4 pkt by przeskoczyć 14 Podbeskidzie, aż 6 kolejne drużyny.Górnik dzisiaj powinien zagrać odważniej niż z Wisłą u siebie i pewniej polować na 3pkt, Korona to drużyna grająca agresywnie więc mecz zapowiada się dosyć ostro.

 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Korona Kielce - Górnik Łęczna

Cabrera strzeli bramkę @ 2.75 (2.42) STS ???? ✅ 22&#39; i Cabrera strzela na 1:0 ????
Jak dla mnie ogromne value w kursie, jaki wystawił na to zdarzenie STS. Pomijając już klasę przeciwnika, który dodatkowo ma fatalny bilans 2-6-8 na wyjeździe (bramki 11:21), to ostatnio nie popisują się dobrą formą i mają problemy zarówno w ofensywie (seria bez bramki wlecze się już długo), jak i w defensywie. W ostatniej kolejce sprokurowali 2 rzuty karne. Z upilnowaniem Cabrery obrońcy również mogą mieć problemy, a jak nie z gry, to właśnie może strzelić z karnego, gdyż jest głównym ich wykonawcą wśród Koroniarzy. Kurs nawet po odliczeniu podatku wynosi 2.42! Porównując do innych bukmacherów polskich 2.75 to przepaść, bo Fortuna oferuje 2,1, a Totolotek bodajże 1.9. Z zagranicznych dla porównania Unibet daje na to zdarzenie 1,84 a Betano, z którego pestka7 stawiał strzelców bramek w 32. kolejce oferuje kurs 2.17. Tak więc 2.42 po odliczeniu podatku to jak dla mnie ogromne value i skuszę się na ten typ, bo Korona wg mnie wygra ten mecz, a jak już strzelą bramkę/i, to główny kandydat do ich zdobycia to Airam Cabrera ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
verno - czytać tabelę każdy potrafi.
Wyczytać z niej można także, że Pogoń ma zaledwie 5 porażek (mniej ma tylko Legia). Szczecinianie raczej nie leżą Lechowi. Kolejorz gra słabo, w obronie ma grać Wilusz i Ceesay. Więc pisanie X2 99% to głupota.
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
verno - czytać tabelę każdy potrafi.
Wyczytać z niej można także, że Pogoń ma zaledwie 5 porażek (mniej ma tylko Legia). Szczecinianie raczej nie leżą Lechowi. Kolejorz gra słabo, w obronie ma grać Wilusz i Ceesay. Więc pisanie X2 99% to głupota.
Na ostatnie 5 spotkań 1 wygrana Lecha 1 przegrana i 3 remisy co za tym idzie 4;1 dla mojego typu, nie będę się tu wdawał w dalsze dyskusje nie chcesz nie graj tyle. Przy okazji, dodałeś, że maja 5 porażek i mniej ma tylko Legia ale że mają aż 17 remisów najwięcej w lidze to już się zapomniało? Nie kieruje się tylko tabela, nie oglądałem meczu z Piastem który wygrywaliśmy 2;0 i skończył się 2;2 wiec ciężko mi mówić o nim ale Piast to nie chłopcy do bicia bardziej skłania mnie mecz z Legia który naprawdę był dobry ze strony Lecha walczyli starali się i mieli okazje Nielsen świetny mecz chce mu się grac i na niego po części tez liczę. Nie chce dalej ciągnąć dyskusji wiec ja zakończmy tak jak pisałem nie chcesz grac to nie graj pozdrawiam ????


edit: Proszę pisać poprawnie, znaki interpunkcyjne, też występują w naszym języku. Nie z czasownikami piszemy osobno ;) -- Robson1416
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podbeskidzie-Śląsk (pow.12 r.rożnych) @3.3 ✅ betano

Podbeskidzie po kiepskich występach w rundzie finałowej będzie chciało przełamać passe umacniając swoją pozycję w walce o ekstraklasę, w dwóch rozegranych spotkaniach przegrali u siebie z Termaliką i Górnikiem Zabrze i to zasłużenie prezentując się najwyżej średnio a dzisiaj zadanie prostsze nie będzie.Śląsk po kiepskich występach zaczął zdobywać punkty, w rundzie decydującej ograli Jagiellonie u siebie i zremisowali w Kielcach tym samym ich droga ku utrzymaniu zmierza w odpowiednią stronę, o punkty nadal jednak trzeba walczyć więc z pewnością gracze z Wrocławia będą chcieli wykorzystać dołek rywala.Uważam że ten mecz będzie dosyć wyrównany ale zacięty,z delikatnym wskazaniem na Śląsk który jest w bardziej komfortowej sytuacji, każda drużyna jednak będzie tu walczyć o komplet więc można liczyć na obustronne ataki które w wypadku tych ekip powinny być często wyprowadzone skrzydłami.

 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
LIVE
Pogoń Szczecin vs. Lech Poznań
Typ: over 1.5 gola - 2.25/bet365
⛔

Bardzo dawno nie oglądałem żadnego spotkania Ekstraklasy, dzisiaj akurat czas na to pozwolił, więc oglądam. Osobiście jestem zdziwiony poziomem spotkania, bo poza bramkami to temu spotkaniu nic nie brakuje. Walka, szybkie tempo spotkania a przede wszystkim wiele okazji. Słowik popisał się paroma fenomenalnymi interwencjami jednak liczę, że w końcu skapituluje i worek z bramkami się otworzy. Genialne spotkanie ale potrzeba bramek. Kursik na over 1.5 bardzo fajny, więc atakuje!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jagiellonia Białystok vs Górnik Zabrze
Jagiellonia @ 1.88 ⛔
betano​


Po najprostszej linii na jutro ;).

Moje myślenie jest proste.
Sytuacja przed meczem:
Jaga - 21 pkt - 32 mecze
16. Zabrze - 16 - 32
15. Łęczna - 17 - 33

Wygrywa Jaga:
Jaga 24 pkt - 33 mecze
15. Łęczna - 17 - 33
16. Zabrze - 16 - 33
I 4 kolejki do końca.

Żeby obie ekipy przeskoczyły gospodarzy niedzielnego spotkania potrzebują zdobyć minimum 9 punktów w 4 spotkaniach. Niby Łęczna ma 7 punktów straty , ale bilans spotkań Jaga ma lepszy.

Łęczna zagra ze Śląskiem, Niecieczą, Podbeskidziem.
Zabrze zagra ze Śląskiem, Koroną Kielce, Nieciecza.

Łęczna zagra jeszcze z Górnikiem mecz bezpośredni, zatem kto by nie wygrał to już będzie miał opcję, że musi zdobyć 9 punktów w 3 meczach, żeby przeskoczyć Jagę, to są śmieszne dywagacje, które zakładają, że Jaga nie zdobędzie już punktów.

Krótko mówiąc, chodzi Mi tutaj po prostu o to, że wygrana z Górnikiem = utrzymanie w lidze.

Wydaje Mi się, że wyjdą na boisko i zrobią wszystko, żeby ten cel osiągnąć, na pewno liczą, przeliczają punkciki.

Jaga u siebie w tej rundzie:
3 wygrane - ze Śląskiem 2:1, Łęczna 1:0 oraz 2:0, dodatkowo remis z Pogonią i porażka z Podbeskidziem.

Górnik na wyjeździe w tej rundzie:
2 remisy po 0:0 - Śląsk i Podbeskidzie, 4 porażki - Wisła, Korona, Legia, Cracovia

Jednym słowem tragedia.



A co Wy o tym sądzicie ?

Czy będzie to wystarczająca motywacja do gryzienia trawy ? ;)

Górnik mocno dołuje, ostatnia wygrana nie przekonała mnie, 1:0 ze słabym ostatnio PBB, które po zawirowaniach będzie drżeć do końca o utrzymanie nie jest dla mnie wyznacznikiem.

Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom