>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka 21-22.04.2007r.

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
[center:ea952b3a3f] 33 kolejka Serie A:

[glow=green:ea952b3a3f][/glow:ea952b3a3f]
[/center:ea952b3a3f]



ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I PISANIA ANALIZ! SUCHE TYPY BEDĄ USUWANE I ODPOWIEDNIO NAGRADZANE :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Sampdoria Genoa-Messina FC---1---1.60 ✅ ✅ 3-1

Na Stadio Luigi Ferraris w Genui miejscowa Sampdoria podejmie przedostatni zespół w tabeli, czyli Messine. Gospodarze zajmują bezpieczną 10 pozycje w tabeli i nie muszą już walczyć o utrzymanie, chociaż na Europejskie Puchary także nie mają szans. Patrząc na ostatnie bilanse obu tych drużyn to Sampdoria jest zdecydowanym faworytem. na 16 spotkań na własnym boisku Sampdoria przegrała tylko trzy spotkania, więc trudno się łudzić że taki wyczyn uda się Messinie. Tym bardziej że drużyna gości na wyjazdach gra fatalnie o czym świadczy ostatnie pięć porażek ba boiskach przeciwnika, i były to wyniki gdzie podpieczni Giardano traci dużo goli. Jeżeli chodzi o składy obu drużyn, to obie nie wystąpia w tym meczu w pełnym zestawieniu. W drużynie gospodarzy nie wystąpi bardzo ważny gracz zespołu Bonazzolie. Sampdoria w ostatnich meczach nie imponuje, i myśle że ten mecz powinni spokojnie wygrać, tym bardziej że będą wspierani przez własną publiczność.

Prawdopodobne składy:

Sampdoria: Berti; C. Zenoni, Falcone, Sala, Pieri, Maggio, Palombo, Volpi, D. Franceschini, Romeo, Bazzani

Messina: Paoletti; Lavecchia, Zanchi, Iuliano, Giallombardo, Alvarez, De Vezze, Candela, Masiello, Floccari, Rigano.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
ATLANTA-AS ROMA W MECZU ATLANTA-AS ROMA POWINNA WYGRAC ROMA. PO PORAZCE Z MANCHASTEREM I ODPADNIECIU Z LIGI MISTRZóW BEDZIE CHCIAłA GRAC DOBRZE W LIDZE. REWELACYJNY TOTTI POPROWADZI Ją DO ZWYCIęSTWA. TYP 2 KURS 1,90 BET-AT-HOME
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Palermo US-Parma FC---1---1.77


Na Stadio Renzo Barbera zagrają piłkarze Parmy, która wciąż walczy o utrzymanie. Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Palermo wciąż walczy o Eliminacje Ligi Mistrzów i są bardzo zdesperowani. Byłym graczem Parmy jest Fabio Simplicio.

- To wielka przyjemność zagrać przeciwko Parmie. Jest tam wielu moich kolegów i mam nadzieję, że utrzymają się w Serie A, ale wygrywać mogą dopiero po spotkaniu z nami - zażartował Simplicio.

- Osobiście wciąż wierzę w Ligę Mistrzów. Musimy zdobyc trzy punkty - dodał.

Więc jak widać, drużyna gospodarzy wciąż wierzy w dogonienie Milanu. Żeby to zrobić trzeba pokonać Parme, która wciąż walczy o utrzymanie i do tego meczu piłkarze gości napewno wystąpią w pełni skoncentrowani. Jednak moim zdaniem kryzys Palermo minoł. W ostatnim meczu z Interem, zagrali bardzo dobrze i gdyby do końca meczu zagrali w pełni skoncentrowani to trzy oczka zasiliły by konto gospodarzy. Niestety nie udało się i Inter strzelił dwa gole a mecz zakończył się podziałem punktów. Jeżeli Palermo marzy jeszcze o historycznej Lidze Mistrzów musi wygrać z Parmą, żeby nie tracić punktów do Milanu. Jak dla mnie to Gospodarze dają z siebie wszystko i wygrają ten mecz tym bardziej że będą wspierani przez swoich kibiców.

Znana jest już lista zawodników powołanych na jutrzejsze spotkanie z Parmą.

PALERMO:

Bramkarze: Agliardi, Fontana
Obrońcy: Barzagli, Biava, Cassani, Dellafiore, Pisano, Zaccardo
Pomocnicy: Bresciano, Ciaramitaro, Corini, Diana, Guana, Giacomazzi, Simplício, Tedesco
Napastnicy: Brienza, Caracciolo, Cavani, Di Michele, Matusiak

PARMA:

Bramkarze: Bucci, De Lucia, Virgili
Obrońcy: Bocchetti, Castellini, Coly, Contini, Couto, Ferronetti, Paci, Perna
Pomocnicy: Cigarini, Dessena, Gasbarroni, Grella, Morfeo, Parravicini
Napastnicy: Budan, Muslimović, Paponi, Rossi

/stadionews.it/fcparma.it/
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moje typki na dzis ;)

LAZIO-FIORENTINA -&gt;1 ⛔

Lazio po 2 remisach bedzie walczyc dzis o zwyciestwo. Uwazam ze za nimi przemawia wlasne boisko i dobra forma. Pomimo dwoch ostatnich remisow, nie wiem jak z Ascoli, ale mecz z Chievo byl kontrolowany calkowicie przez zawodnikow z Rzymu i wynik byl jakaby nie patrzec zdziwieniem.
Podejma dzis dobra Fiorentine, lecz sadze ze wygraja szczegolnie po zwyciestwie Milanu. Czekaja ich jeszcze &quot;trudne&quot; druzyny w tej koncowce (Roma, Inter) takze mysle ze beda zmotywowani do zwyciestwa.
BTW stawka nawet ladna ;)

ATALANTA-ROMA -&gt;2 ⛔

Mysle ze po ostatnim zwyciestwie nad Interem Roma wierzy ze moze ich dogonic, lecz nie moga sie potknac. Mysle ze dzis zawodnicy z Rzymu beda zmotywowani do zwyciestwa i nie przewiduja innego wyniku ;)

PALERMO-PARMA -&gt;x2 ✅ ✅

Uwazam ze Palermo bedzie chcialo przerwac ta slaba passe z Parma, lecz mysle ze to nie wystarczy.
Ekipa Palermo twierdzi ze nadal wierzy w Lige Mistrzow, lecz mi wydaje sie, ze tak na prawde &quot;wiedza&quot; ze nie maja szans, sam prezydent Palermo mowi ze nie maja zdolnosci aby walczyc o to miejsce z Lazio i Milanem. Coprawda nie on bedzie gral mecze ;) ale mysle ze daje to pewien obraz. Parma broni sie przed spadkiem, uwazam ze ten mecz zakonczy sie remisem (bezbramkowym) badz Parma w przyplywie szczescia moze cos strzelic ;)

To moje pierwsze analizy takie ogolne moge sie sporo mylic itp takze jak widzicie jakies braki, bledy itp to napsizcie prosze spokojnie bez nerwow ;)
 
M 0

mucha

Użytkownik
Ja dałem jeszcze siena - inter (1) inter coś ostanio załamanie formy leciutkie ale pewnie bedą chcieli sie wziąść ten mecz i zdobyć już scodeto i mieć spokój ... a siena u siebie ma 3 7 4 z tego co pamiętam;p wiec remis tutaj tez wchodzi w gre :-? ale damy rade :mrgreen:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja dałem jeszcze siena - inter (1) inter coś ostanio załamanie formy leciutkie ale pewnie bedą chcieli sie wziąść ten mecz i zdobyć już scodeto i mieć spokój ... a siena u siebie ma 3 7 4 z tego co pamiętam;p wiec remis tutaj tez wchodzi w gre :-? ale damy rade :mrgreen:
sie scudetto pisze raczej ;)

Ja Inter sobie odpuszcze bo to IMo trudny meczyk ... Adriano wylaczony z gry ...coprawda ostatnio nic nie pokazal dobrego a Inter ma pilkarzy i pilkarzy ;) porazka z Roma... jakos ostatnio sie nie popisuja... ale w sumie to zaden konkretny powod :p bardziej przeczucie :p

EDIT:
No nie ma to jak dobry poczatek xD
Chociaz jedna parma weszla coprawda x2 ... ale zawsze cos ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom