>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 kolejka Primera Division 13-15 kwietnia 2010r.

Status
Zamknięty.
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
Co do jutrzejszego meczu Realu myślę że powinni wygrać, Barcelona zapewne dziś zaliczy komplet punktów co spowoduje 6 punktową przewagę. W Realu nie zagra Metzelder, Pepe, Drenthe, Kaka, Raul, którzy zmagają się z kontuzjami a zawieszony za kartki jest Ezequiel Garay. W Almerii z ważniejszych zawodników zabranie tylko Chico. W Ostatnim meczu Realu zabrakło skuteczności, stworzyli sobie 13 sytuacji bramkowych z czego oddali oni 7 strzałów w światło brami, dla porównania Barcelona analogicznie 5 i 4 a jakim wynikiem zakończył się mecz to chyba każdy wie. Jeżeli Real poprawi skuteczność powinny być 3 punkty.
 
K 0

karat

Użytkownik
Spotkanie: Valencia CF - Athletic Club Bilbao
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsafe


Analiza: A więc tak zacznijmy od tego, że oba zespoły są zespołami własnego boiska. Valencia ostatnie mecze wygrywa tylko u siebie, na wyjeździe sobie radzi bardzo słabo, czego dowodem są porażki. Z Athleticem jest identycznie, dobrze grają u siebie, jednakże na wyjazdach kiepsko. Valencia do tej pory zgromadziła 56 pkt i plasuje się na 3 pozycji, natomiast Athletic z 48 pkt jest 6. Valencia ostatni mecz u siebie wygrała 3:0 z Osasuną, natomiast Athletic przegrał w wyjazdowym meczu w Barcelonie 4:1. Valencia jest na dobrej drodze do gry w LM, brakuje im do końca sezonu zaledwie kilku punktów, które są wstanie zdobyć chociażby w meczu z Athleticem. O sile ofensywnej Valencii powinien stanowić trio Silva - Villa - Mata. Tych trzech piłkarzy może naprawdę dużo postrzelać bramek. Powodzenia !
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
feerenc popieram, wizja spadku do Segunda Division wykrzesała w zawodnikach wole walki. Atl. Madrid stworzyło sobie dwa razy więcej więcej sytuacji bramkowych niżeli Xerez ( Atletico- 14, Xerez- 7) oddali 5 strzałów w światło bramki jednak tylko raz pokonali Renana, Xerez natomiast tylko 3 a pozwoliło im to odnieść zwycięstwo.
 
S 0

salos94

Użytkownik
Spotkanie: Almeria v Real Madrid [Strzelec bramki &amp; Zwycięzca meczu]
Bukmacher: gamebookers
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli bramkę i Real Madrid wygra
Kurs: 1.62
Czas rozpoczęcia: 20.00
Analiza:
Dziś o godzinie 20 dojdzie do spotkania Almerii i Realu. Ligowy średniak (13 miejsce w Primera Division) podejmie na własnym boisku kandydata do tytułu mistrza Hiszpanii. Real Madryt wygrał ostatnich 6 meczy na wyjeździe w lidze. Będą chcieli zetrzeć plamę z sobotniego meczu z Barceloną w Gran Derby Europa. Cristiano Ronaldo strzelił w 22 meczach 18 goli i ma dzisiaj okazję przeskoczyć w tabeli najlepszych strzelców Davida Ville z Valencii. Widać było w ostatnim meczu z katalończykami, że CR9 jest w dobrej formie, mimo, że nie strzelił gola. Dwa ostatnie mecz Realu z Almerią zakończyły się zwycięstwem tych pierwszych 4-2 i 3-0. Myślę, że jak na tak prawdopodobny typ jest w miarę wysoki kurs. Mój typ 0-3, Cristiano 2 bramki. zeby
 
savi 52

savi

Użytkownik
Spotkanie: Almeria - Real Madrid
Typ: X
Kurs: 6,0
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Almeria u siebie jest u siebie bardzo mocna. Aż od dziewięciu meczów drużyna ta u siebie nie przegrała. Odniosła 5 zwycięstw i 4 remisy. Nie grała z byle kim. Potrafiła urwać po bardzo zaciętym meczu punkty Barcelonie, Atletico Madryt i Mallorce. Ekipa ta wystąpi w dzisiejszym meczu w silnym składzie, wzmocnionym zawodnikami, którzy odpoczywali w ostatniej kolejce, gdy ekipa Almerii wysoko przegrała na wyjeździe z Athleticiem. Myślę, że świetna seria meczów u siebie bez porażki zostanie dzisiaj podtrzymana. Wywieźć z Almerii komplet punktów to naprawdę szalenie trudne zadania i uważam, że Realowi ta sztuka się dzisiejszego wieczoru nie powiedzie.
W ekipie Królewskich zabraknie tych zawodników, którzy nie mogli zagrać z Barceloną - Pepe, Kaki, Metzeldera i Drenthe. Do tej listy dołączył w porównaniu z Gran Derbi dołączył kontuzjowany Raul i pauzujący za kartki Garay. Uważam, że po porażce z Barceloną nie uda się zdobyć kompletu punktów. Jeżeli Blaugrana nie wygrała na tym terenie, Realowi powinno być jeszcze trudniej. Za taki wysoki kurs bardzo opłacalne jest postawienie na remis i taka jest moja propozycja.
 
savi 52

savi

Użytkownik
&quot;u siebie jest u siebie&quot;
&quot;dołączył w porównaniu z Gran Derbi dołączył&quot;
Hehe jak Kononowicz ????
Sorry za ta błędy, spieszyłem się z analizą.
Ale polecam ten typ, ew. 1X.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
co do meczu Almerii i Realu jeszcze pewniejszym i dobrze płatnym typem jest handi +1 dla Almerii, Savi wszystko pięknie opisał, Almeria to typowa drużyna swojego boiska, potrafiła zatrzymać nawet Barcelonę czego Realowi się nie udało gdy grali u siebie, dla przypomnienia Królewscy przegrali wtedy 0:1 gdy Almeria zremisowała 2:2. Przy dobrym wietrze Real wygra moim zdaniem maksymalnie jedną bramką, porażka z Barcą pozbawiła już chyba wszystkich złudzeń kto zdobędzie mistrza Hiszpanii.
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Almeria - Real Madryt (strzelec pierwszego gola w meczu)
Typ: C.Ronaldo
Kurs:4.00
Buk: unibet
Analiza:
13 w tabeli almeria zmierzy się na własnym obiekcie z wielkim Realem, który świeci w tym sezonie niemal jak za dawnych &quot;galaktycznych&quot; czasów, za wyjątkiem spotkań w lidze mistrzów, gdzie wyeliminował ich fantastyczny w tym sezonie Champions Leuge Ol. Lyon. W lidze jednak real gra nienagannie, ale nie potrafi sprostać największemu wyzwaniu, jakim jest bez wątpienia pokonanie Barcelony. Wracając do typu, goście na wyjazdach mają bilans 10-2-3 i bramki 33:13, gospodarze zaś u siebie 7-6-2 i bramki 18:15, pewne jest dziś zwycięstwo gości, ale to nie jest opłacalny typ, zatem pozwoliłem sobie podjąć pewne ryzyko i postawić, że C. Ronaldo strzeli pierwszego gola w meczu, jest to ryzykowny typ, ale jak najbardziej możliwy, czekam więc na mecz!
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Spotkanie: Almeria - Real Madrid
Typ: X
Kurs: 6,0
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Almeria u siebie jest u siebie bardzo mocna. Aż od dziewięciu meczów drużyna ta u siebie nie przegrała. Odniosła 5 zwycięstw i 4 remisy. Nie grała z byle kim. Potrafiła urwać po bardzo zaciętym meczu punkty Barcelonie, Atletico Madryt i Mallorce. Ekipa ta wystąpi w dzisiejszym meczu w silnym składzie, wzmocnionym zawodnikami, którzy odpoczywali w ostatniej kolejce, gdy ekipa Almerii wysoko przegrała na wyjeździe z Athleticiem. Myślę, że świetna seria meczów u siebie bez porażki zostanie dzisiaj podtrzymana. Wywieźć z Almerii komplet punktów to naprawdę szalenie trudne zadania i uważam, że Realowi ta sztuka się dzisiejszego wieczoru nie powiedzie.
W ekipie Królewskich zabraknie tych zawodników, którzy nie mogli zagrać z Barceloną - Pepe, Kaki, Metzeldera i Drenthe. Do tej listy dołączył w porównaniu z Gran Derbi dołączył kontuzjowany Raul i pauzujący za kartki Garay. Uważam, że po porażce z Barceloną nie uda się zdobyć kompletu punktów. Jeżeli Blaugrana nie wygrała na tym terenie, Realowi powinno być jeszcze trudniej. Za taki wysoki kurs bardzo opłacalne jest postawienie na remis i taka jest moja propozycja.
Nie bardzo sie z Toba zgodze. Zapomniec o el Clasico z taka mysla podchodza do tegu meczu los Blancos Wedlug mnie Real wygra dzisiejsze spotkanie i to przynajmniej roznica 2 bramek. Nie staram sie kierowac tym ze kibicuje Realowi ( choc tak pewnie sie nie da ;) ) ale tym ze Królewscy to zespol przynajmniej o 2 klasy lepszy niz Almeria. Podczas pojedynku w ,,Derbach Europy&#39;&#39; Messi pozostawil troche w cieniu Cristiano Ronaldo. Wydaje mi sie ze taki obrot sprawy dodatkowo zmotywuje CR7. Podobnie bedzie z Higuainem, ktory w meczu z Barca nie blyszczal i zostal zmieniony. Real przystapi bez wiekszych oslabien, oprocz Kaki, Raula, Metzeldera to nie wystapi rowniez Garay. W jego miejsce byc moze zobaczymy grajacego z duzym powodzeniem na tej pozycji Ramosa. Zapowiada sie rowniez powrot do skladu Lassa, ktory napewno chcialby pokazac trenerowi ze to on powinien towarzyszyc Xabiemu. Tak wiec
Mój typ: Almeria-Real Madryt H (1,5-0) 2.00 1.60 - 2
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Wczoraj weszlo handi-2 przeciwko faworytowi to moze i dzisiaj wejdzie. Real -2 - Almeria 2 kurs 1,9✅. Almeria to druzyna wlasnego boiska, ktora do tego wyjatkowo dobrze sobie radzi z czolowymi druzynami. Nie wieze w to ze Real juz sie pozbieral po sobotniej wtopie i znow jest stuprocentowo umotywowany. Moze i wygraja, ale max jedna bramka.
 
savi 52

savi

Użytkownik
Nie bardzo sie z Toba zgodze. Zapomniec o el Clasico z taka mysla podchodza do tegu meczu los Blancos Wedlug mnie Real wygra dzisiejsze spotkanie i to przynajmniej roznica 2 bramek. Nie staram sie kierowac tym ze kibicuje Realowi ( choc tak pewnie sie nie da ;) ) ale tym ze Królewscy to zespol przynajmniej o 2 klasy lepszy niz Almeria. Podczas pojedynku w ,,Derbach Europy&#39;&#39; Messi pozostawil troche w cieniu Cristiano Ronaldo. Wydaje mi sie ze taki obrot sprawy dodatkowo zmotywuje CR7. Podobnie bedzie z Higuainem, ktory w meczu z Barca nie blyszczal i zostal zmieniony. Real przystapi bez wiekszych oslabien, oprocz Kaki, Raula, Metzeldera to nie wystapi rowniez Garay. W jego miejsce byc moze zobaczymy grajacego z duzym powodzeniem na tej pozycji Ramosa. Zapowiada sie rowniez powrot do skladu Lassa, ktory napewno chcialby pokazac trenerowi ze to on powinien towarzyszyc Xabiemu. Tak wiec

Mój typ: Almeria-Real Madryt H (1,5-0) 2.00 1.60 - 2
Nie byłbym tego taki pewien. Trzeba myśleć realnie, a nie w stylu &quot;mają szansę na łatwe 3 punkty&quot;, &quot;są zdenerwowani&quot;, &quot;jak nie wygrają - mistrz ucieka&quot;. Wg mnie stadion Almerii to szalenie trudny teren, urwali tam punkty Barcelonie, Atletico i Mallorce, Realowi zapewne też. A jak będzie - zobaczymy ????
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Kontuzjowani zawodnicy:

U.D.ALMERIA: Solari, Chico
ATLETIC CLUB BILBAO: Aitor Ocio, Zubiaurre, Toquero
ATLETICO MADRID: Raúl García
F.C.BARCELONA: Marc Muniesa, Iniesta
DEPORTIVO LA CORUÑA: Brayan Angulo, Filipe Luis, Juca
R.C.D.ESPAÑOL: De la Peña, Javi Márquez, Marqués
GETAFE C.F.: Soldado, Miguel Torres
MALAGA C.F.: Weligton, Manolo Gaspar, Obinna
R.C.D.MALLORCA: Tuni, Julio Álvarez, Ramis, Mario Suárez
ATLETICO OSASUNA: Delporte, Dady
RACING SANTANDER: Toño, Henrique, Canales, Munitis
REAL MADRID C.F.: Pepe, Raúl, Metzelder
SEVILLA F.C.: Sergio Sánchez, Konko, Perotti, Fazio, Stankevicius
SPORTING GIJÓN: Botia, Matabuena, Portilla
C.D.TENERIFE:
VALENCIA C.F.: Mathieu, Dealbert, Maduro, David Navarro
REAL VALLADOLID: Álvaro Rubio, Sesma, Sisi, Lázaro
VILLARREAL C.F.: Senna, Gonzalo
XEREZ C.F.:
REAL ZARAGOZA: Uche, Laguardia, Obradovic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom