>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 kolejka Premier League [2-3 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Betclick! Darmowy zakład do 200 zł!!! Sprawdź teraz klikając w ten link!

Lider na własnym boisku podejmie Southampton, a będący za plecami Tottenham wyjeżdża na Anfield. W przypadku wygranej Leicester i straty punktów przez Spurs sytuacja na szczycie stanie się już bardzo klarowna.

Inne ciekawe mecze to Manchester United kontra Everton i Norwich - Newcastle. Szczególnie ten drugi mecz ważny dla układu tabeli na samym dole.


Zapraszam do dyskusji ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Bournemouth - Manchester City

Gdyby bukmacherzy dali 1,60-1,70 na wygraną City, czyli tyle ile zwykle dają, to nawet nie zastanawiałbym się nad tym meczem. Jednak 2,05 to bardzo atrakcyjny kurs i warto go pobrać. Taki kurs wynika z tego, że City radzi sobie ostatnio nie najlepiej. Porażka w derbach, remis z Norwich, a wcześniej porażki z Liverpoolem, Tottenhamem i Leicester, a w międzyczasie jedna wygrana z AV. Te wyniki pokazują, że w tym sezonie The Citizens mają duże problemy i z walki o mistrzostwo zrobiła się już tylko walka o TOP4. Druga kwestia to słaba gra na wyjazdach. Gry City na wyjazdach często nie da się oglądać, bo jest ona bardzo nijaka, ospała i pozbawiona werwy. Może to wszystko nie brzmi zachęcająco, ale ja widzę w tym meczu właśnie wygraną City. Jak już wspomniałem kurs jest bardzo atrakcyjny. Podobny kurs był wtedy, gdy na Dean Court przyjeżdżał Arsenal. Kanonierzy również nie grali zbyt dobrze we wcześniejszych spotkaniach, ale dosyć łatwo uporali się z Bournemouth. Można było wtedy grać kurs ok. 2,05. Teraz sytuacja jest podobna. City ogólnie słabo gra na wyjazdach, ale w meczach z dolną połową tabeli większość meczów wygrywa, bilans 5-2-0. Dobre wiadomości płyną od klubowego lekarza. Wprawdzie kontuzjowani są Hart, Kompany i Sterling, ale na mecz z Bournemouth powinni być gotowi De Bruyne, Otamendi i Delph.

Bournemouth - Man City 2 @ 2,05 Pinnacle ✅ 0:4 //można było nawet grać 2,20 na City dzisiaj, idiotyczne kursy wystawiły buki



Stoke - Swansea



Odkąd te dwie drużyny grają w Premier League to co sezon była wymiana punktów, łącznie już w czterech kolejnych sezonach. W pierwszym spotkaniu zwyciężyli The Potters, także tym razem wypada wygrana Swansea. Sytuacja w tabeli na pewno temu sprzyja. Stoke radzi sobie bardzo dobrze, jednak to nie jest zespół, który ma ambicje gry w pucharach. Liga Europy nie jest im do niczego potrzebna, a raczej o miejsce w TOP4 i gwarancję gry w LM nie ma szans, także nie ma się co szarpać. The Potters to mocna i solidna marka w angielskiej ekstraklasie. W ostatnich 2-3 latach ta pozycja tylko się umocniła m.in. za sprawą Hughes&#39;a i kilku dobrych i przemyślanych transferów. Wiele angielskich drużyn nie chce grać w Europie i podobnie jest ze Stoke, także ja przewiduję, że w końcówce sezonu The Potters będą oddawać punkty, żeby przypadkiem nie przedobrzyć i niepotrzebnie nie załapać się do LE.

Swansea ma słaby sezon i teraz bije się o utrzymanie. Sytuacja jednak jest pod kontrolą. Na tę chwilę przewaga nad strefą spadkową wynosi 10 punktów. Łabędzie zgromadziły 36 punktów i ewentualna wygrana nad Stoke oznaczałaby już praktycznie zapewnienie sobie utrzymania.

Stoke - Swansea 2 DNB @ 2,80 Unibet ZWROT 2:2



Liverpool - Tottenham

Ten mecz zapowiada się najciekawiej w tej kolejce. Trudno wskazać faworyta, chyba podobnego zdania są bukmacherzy, którzy tylko minimalnie faworyzują zespół gospodarzy. Ja w tym meczu widzę przede wszystkim bramki. Liverpool z reguły strzela u siebie w prawie każdym spotkaniu. The Reds pod wodzą Kloppa lubią grać w spotkaniach z mocnymi zespołami. Praktycznie w każdym takim meczu z udziałem Liverpoolu dużo się dzieje i padają bramki. Mógłbym tutaj wymienić chociażby ostatni mecz z Southampton, w którym The Reds prowadzili 2:0 i ostatecznie przegrali 2:3. Ale też mecze z City 3:0 i 4:1, z Arsenalem 3:3 czy z Chelsea 3:1. Tottenham w tym sezonie bije się o mistrza i nie jest to przypadek. Koguty potrafią grać z takimi rywalami jak Liverpool. Mają dużą swobodę strzelania bramek. Są po prostu w formie przez cały sezon. Jak popatrzymy na mecze wyjazdowe, to widać, że tylko 2 razy z 15 spotkań nie potrafili strzelić, przeciwko West Hamowi i United. BTS wydaje mi się najlepszym zakładem na ten mecz.

Liverpool - Tottenham BTS @ 1,75 Bet365 ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typertv 144

typertv

Użytkownik
Witam kursy na Leicester grubo ponad 2. Pytanie czy warto na nich grac jak graja z Southamptonem? Chelsea gra z AV na wina Chelsea kursy po 1,5 takie pytanie czy warto grac te mecze czy odpuścić???
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Ja odpuszczam. Po tym co Southampton pokazał w meczu z live, uważam, że nie warto grać na Leicester. W Chelsea dalej będzie nieobecny Costa, myślę, że Aston villa ma wkońcu szansę przerwać ciąg porażek

PS:nie mogę odpisywać na Priv bo mam za mało postów
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Arsenal - Watford
Typ: 1
Kurs: 1,40
Otobet
Arsenal ma jeszcze minimalne szanse na Mistrza Anglii ale, żeby myśleć o tym musi wygrywać swoje mecze zwłaszcza, że grają ze słabo dysponowanym ostatnio Watfordem, który ma &quot;passę&quot; 2 porażek z rzędu. Arsenal ma zaległy 1 mecz do czołówki więc jeśli wygrałby &quot;zbliży&quot; się do 1 miejsca na 8 oczek. Dużo to i mało ale póki jest szansa to trzeba walczyć bo jak wiadomo Leicester to nowiciusz i może przyjść stres i stracić mogą punkty w ostatnich kolejkach, ja osobiście nie jestem przekonany, że Leicester utrzyma 1 miejsce. Watford na wyjazdach gra bardzo w kratkę nawet bym powiedział, że słabo, bo na 14 meczy ich bilans to 5-3-6 i jest to 14 drużyna jeśli chodzi o mecze na wyjazdach. Arsenal u siebie gra hm dobrze powiedział bym 4 kolejki temu bo właśnie w tych 4 ostatnich kolejkach przytrafiły im się 2 porażki i 1 remis a ich bilans wynosi teraz 8-3-3 i zajmują Oni 6 miejsce w meczach u siebie. O składach nie wiele mogę napisać, bo za nami były mecze Reprezentacyjne i nie wiadomo czy jakiś piłkarz nie doznał kontuzji ale z tego co przeczytałem to podstawowi zawodnicy Kanonierów są zdrowi. Kurs może nie powala ale wydaje mi się, że jest to jeden z pewniejszych meczy grających w wekeend z ligi Angielskiej.
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Też patrząc na kolejkę rzuca się w oko mecz Aston Villa z Chelsea.
Myślę że bramka AV @1.72 na bet365 to świetny typ. Przed chwilą zauważyłem info że boss AV odchodzi z drużyny. Patrząc po H2H Chelsea nigdy nie grało się łatwo z The Villans, nie maja co liczyć na puchary także. A sądzę że po prostu AV mozę się przebudzic. Zmiana trenera końcówka sezonu. Są winni kibicom walkę i zaangażowanie; mecz grają na własnym obiekcie. Myślę że zbierając wszystkie te informacje razem gol ich po takim kursie to dobry typ. Wieczorem jeszcze zedytuje i dopiszę inne typy
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Przestrzegałbym graniem na Manchester City, gdyż czeka ich w środę najważniejszy mecz sezonu, a zarazem najtrudniejszy, czyli wyjazd do Paryża i mecz z PSG o awans do 1/2 LM. Trener jak i zawodnicy w przeciągu całego sezonu, mówią zgodnie, że priorytetem jest właśnie LM. Liga jest już przegrana, strata jest zbyt duża, a celem w jest utrzymanie się w pierwszej 4 ( miejsca dające awans do LM). Z Chelsea odpuścili mecz przed wyjazdem do Kijowa, natomiast tutaj skład będzie pewnie prawie podstawowy, ale czy będzie gra na 100% to śmiem wątpić, będą raczej uważać żeby kontuzji nie złapać, a nie walczyć o każdą piłkę.

Jedyna sensowna opcja to jakiś dodatni handi na Bournemouth lub może over RR, ale to trzeba raczej poczekać jaki skład wystawi Pelle.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Leicester - Suothampton
Typ: Vardy strzeli bramkę - Tak 2,40 Fortuna

Ehh te Lisy ;] Cały czas zmierzają ku mistrzostwu i wszyscy zastanawiamy się kto ich w końcu zatrzyma. Czy uda się to drużynie Świętych? Mam nadzieję że nie. Goście są na 7 miejscu i tracą do trzeciego Arsenalu 8pkt. Mogą jeszcze powalczyć o kwalifikacje do LM lub o LE. Szczerze jednak wydaje mi się że tak się nie stanie. Co prawda wygrali trzy poprzednie spotkania w tym ostatnie z Liverpoolem gdzie z 0-2 zrobiło się 3-2 (Do dziś nie mogę tego przeboleć ;p.) Jednak w każdym tracili bramkę, nawet ze słabym Stoke oraz Sunderlandem. Myślę że i tym razem nie zachowają czystego konta.
W ostatnim meczu towarzyskim w którym Anglicy grali przeciwko Holendrom szczególnie wyróżniał się nie kto inny jak szalony Vardy. Strzelił gola w pierwszej połowie dającego prowadzenie. Później również oddał bardzo ładny i mocny strzał po którym piłka zmierzała pod poprzeczkę jednak została wybroniona. Wynik meczu całkowicie nie oddaje jego przebiegu ale już się &quot;nakurwowałem&quot; i mi przeszło ;p. Poza tym Vardy ma niespożyte siły i nawet pod koniec meczu biega jakby dopiero wszedł. Liczę na tego człowieka w tym spotkaniu i mam nadzieję że się nie zawiodę. Jeśli nie strzeli ale Lisy wygrają i tak będę zadowolony.
(Na ten weekend robię małą tasiemkę strzelców więc i tak pewnie ktoś nie trafi ;))
Przewidywane składy:
Leicester: Schmeichel – Simpson, Morgan, Huth, Fuchs – Mahrez, Kante, Drinkwater, Albrighton – Okazaki - Vardy
Southampton: Forster – Martina, Van Dijk, Fonte, Cedric – Davis, Romeu, Vanyama, Tadić – Mane, Pelle
Nie zagrają:
Leicester: James (kontuzja), King (występ możliwy)
Southampton: Austin, Gardos (kontuzje), Bertrand, Long, Rodriguez (występ możliwy)

14-03-2016 Leicester - Newcastle 1-0
19-03-2016 Crystal Palace - Leicester 0-1

03-04-2016 Leicester - Southampton
10-04-2016 Sunderland - Leicester
17-04-2016 Leicester - West Ham
24-04-2016 Leicester - Swansea
01-05-2016 Manchester United - Leicester
07-05-2016 Leicester - Everton
15-05-2016 Chelsea - Leicester

Aston Villa - Chelsea
Typ: Chelsea 1,50 Fortuna

AV spada i nie ma sensu nic więcej dodawać. Grają bardzo słabo i szans na wygrzebanie już generalnie nie ma. The Blues też teoretycznie już skończyli sezon. Do 5 West Hamu tracą co prawda 9pkt jednak nie sądzę aby wywalczyli chociaż te 5 miejsce. W ostatnim meczu również zepsuli mi humor remisując rzutem na taśmę z WH. Co prawda BTS wszedł jednak wolał bym aby singielek na WH siadł no ale nie ma co płakać, lecimy dalej.
Jeśli Chelsea nie wygra z ostatnią AV to już nie wiem ;p.

Arsenal - Watford
Typ: LB Over 2,5 1,66 Fortuna

Wydaje mi się że Kanonierzy właśnie zaczęli pościg za Kogutami. Odpadli z LM i mogą spokojnie wszystkie siły rzucić na ligę. Co prawda Watford pokonał całkiem niedawno Arsenal w pucharze jednak od pewnego czasu ich gra wygląda coraz słabiej. Obecnie są na, dopiero, 14 miejscu. Na wyjazdach idzie im źle. Grają jakby nie było na ciężkim terenie i myślę że akurat w tym spotkaniu powinno paść kilka bramek.
Bournemouth - MC
Typ: 1X 1,80 Fortuna

Gospodarze po ostatnich trzech wygranych pod rząd zostali zatrzymani przez Tottenham. Meczu nie oglądałem więc nie wiem jak wyglądała gra zespołu Artura Boruca jednak przeciwnik również był bardzo ciężki. Obywatele zmierzą się w środę z PSG które w Ligue1 mistrzostwo już wywalczyło. Będzie to dla MC bardzo ciężki mecz i myślę że na nim się w tym momencie skupiają. Z drugiej strony jednak tracą tylko 4pkt do Arsenalu więc o miejsce premiowane grą w LM w przyszłym sezonie również wypadałoby powalczyć. Niestety ich ostatnie mecze wyglądają słabo. Remis z Norwich w którym kanarki mogły wygrać, zabrakło nieco szczęścia. Przegrana z MU gdzie również wyglądali nie najlepiej. Dodatkowo wiemy jak wygląda ich gra w meczach wyjazdowych...
Kurs na gości fajny jednak całkowicie uzasadniony. Generalnie zgadzam się z Bułeczką jednak gram w stronę Bournemouth z podpórka i liczę na to że Wiśnie zgarną jakieś punkty. Może uda im się jeszcze skończyć sezon w
pierwszej dziesiątce? kto wie.
Norwich - Newcastle
Typ: 1DNB 1,57 Fortuna

Kanarki w końcu przełamały bardzo złą serię spotkań bez wygranej czy chociaż by bez remisu. Powoli zaczynają uciekać ze strefy spadkowej i się od niej oddalać. Myślę że podtrzymają dobrą passę i w tym meczu przynajmniej nie przegrają. Gra gości po zmianie managera również wygląda lepiej jednak nie sądzę aby udało się &quot;wyszarpać&quot; 3pkt. Wydaje mi się że Newcastle spadnie jednak poczekajmy jeszcze 3-4 kolejki.

West Ham - Crystal Palace
Typ: West Ham 1,95 Fortuna

Gospodarze grają ładny, poukładany football. Ostatnie 6 spotkań na własnym boisku to 5 zwycięstw i jeden remis.Niestety ale gram przeciwko &quot;mojej&quot; drużynie. Nie sądzę aby Orły wygrały lub chociaż wywiozły remis. WH obecnie na 5 miejscu. Jest jeszcze czas aby wspiąć się wyżej, z drugiej strony trzeba jednak patrzeć za siebie ponieważ chętnych na top5 jest kilku i cały czas czuć ich oddech na karku. Przed Crystal Palace raczej same ciężkie spotkania dlatego też liczę że mecze z Norwich, Newcastle i Stoke dadzą jakieś punkty ponieważ do strefy spadkowej tylko 7 pkt. Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów z tej kolejki.
MU - Everton
Typ: MU 2,00 Fortuna

W grze gospodarzy widać ostatnio sporą poprawę. Niewątpliwie objawieniem jest młody Rashford który swoją bramką zapewnił zwycięstwo w starciu z MC. Goście w poprzednie kolejce, w meczu przeciwko Arsenalowi nie zaprezentowali kompletnie nic. Everton ostatnio w praktycznie każdym spotkaniu traci bramkę, nawet z AV. Myślę że Czerwone Diabły wykorzystają słabszą formę przeciwnika i w swoim underowym stylu wygrają 1-0 lub 2-0.
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
1.Bournemouth vs Man City
Postawa City jest fatalna, mało strzelają i notują ostatnio tylko marne remisy z przeciętnymi drużynami. Przed City mecz w Lidze Mistrzów z mocnym PSG i z taką grą na tym etapie nie mają co tam dalej szukać, grają futbol chyba od niechcenia! Uważam, że najbliższy i realny cel drużyny MC to obrona top4 w Premier League i gra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów 2016/17. Chętnych na 4 miejsce nie brakuje, 5.West Ham i 6.United tylko czekają na stratę punków obywateli!
Możemy się spodziewać przełamania słabej postawy w Premier League Man City? Pewnie tak.
2. Leicester vs Southampton
26 grudnia 2015 - Southampton vs Arsenal 4:0
20 marzec 2016 - Southmapton vs Liverpool 3:2 (od stanu 0:2)
... co jakiś czas Święci potrafią zaimponować wynikiem ale grając na własnym obiekcie a w składzie chyba &quot;mr Jekyll and mr Hyde&quot;
Leicester w tym sezonie... konsekwentnie taktyka na 1:0. Ale może wygrać 2:1 jak S&#39;hampton się postawi.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
02.04. sobota godz. 16.00
West Ham - Crystal Palace

Gospodarze to druga niespodzianka sezonu (po Lisach oczywiscie), Bilic robi swoje i krok po kroku ale przede wszystkim po cichu zbudowal silna ekipe. Szacunek się należy! Goście nie wygrali w lidze w tym roku (to juz 13 kolejek) co spowodowało znaczny spadek w tabeli ... wiekszosc graczy wrocila juz do klubow po przerwie lecz w Palace są problemy z Cabaye, Adebayorem i Jedinakiem, natomiast występ Wickhama pod znakiem zapytania. Wysoką forme u Młotów utrzymuje Payet.
Przewidywane składy za Evening Standard:
Possible West Ham XI: Adrian; Antonio, Reid, Ogbonna, Cresswell; Kouyate, Noble; Valencia, Lanzini, Payet; Sakho.
Possible Palace XI: Hennessey; Ward, Dann, Delaney, Souare; Zaha, Puncheon, Mutch, Ledley, Bolasie; Campbell.

Wybrałem to spotkanie gdyż za zwycięstwo gospodarzy oferowałbym mniej niz mozna znalezc obecnie w ofercie bukmacherów. Polecam!

West Ham 1 @ 1,95 bet 3 6 5 / Ónibet ⛔
Payet to score @ 3,20 bet 3 6 5 ✅

West Ham wygra różnicą 1 bramki @ 3,60 bet 3 6 5 ⛔
 
S 0

silacz

Użytkownik
03.04.2016 godz. LEICESTER - SOUTHAMPTON
TYP: Bez remisu - 1
Kurs: 1,50
Bet-at-home
Witam Wszystkich.
Na forum jest to mój pierwszy post, ale forum śledzę od dłuższego czasu, a w bukmacherkę bawię się już od kilku lat. Postanowiłem się z Wami podzielić spostrzeżeniami na temat niedzielnego meczu Lisów. Otóż w sobotę 26.03.2016 mecz Niemcy -Anglia i wygrana w zadziwiający sposób 2-3 Anglii, w składzie Drinkwater i Vardy, który strzelił bramkę. We wtorek mecz z Holandią na Wembley, który Anglia przegrywa 1-2 ( Drinkwater i Vardy grają od samego początku), Vardy strzela jedyną bramkę dla Anglii. Ponadto grała Francja w której występ zapewnił sobie Ngolo Kante - także bramka z Rosją. Chłopaki są w mega gazie.Tylko czy w niedzielę wytrzymają trudy całego tygodnia. Jeżeli przyjdzie zmęczenie to sądzę że w najgorszym przypadku Lisy zremisują z Southampton. To jest jeden z tych meczy które zalicza się do lżejszych, który Lisy muszą wygrać. Jeżeli wygrają starcie z Southampton, Sunderlandem, Swansea to mogą cieszyć się tutułem mistrzowskim. Czekają ich jeszcze mecze z Evertonem, West Ham, Man utd, Chelsea,- wiec to teoretycznie ciężkie przeprawy. Southampton na siódmym miejscu ma tylko trzy punkty straty do 5 miejsca które zapewnia udział w Lidze Europejskiej. Ostatnio przebłysk formy z Liverpoolem, jeżeli tak zagrają jak w meczu z Live to będzie to ciężka przeprawa dla Lisów. Na SkySports czytałem kilka artykułów na temat tego meczu i przewidywania wg Paula Mersona na ten mecz to wynik 1-1... ostatnio Paul słabo typuje, ale sądzę że na ten mecz taki wynik jest możliwy. Stawiam mimo wszystko na Lisy.. bez remisu. Sadzę że wygrają a przy remisie dostanę zwrot stawki.
 
januszobstawia 16

januszobstawia

Użytkownik
Bournemouth - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: STS

The Citizens
zamkną buzie wszystkim krytykom w tę sobotę już w pierwszej połowie w meczu z Bournemouth w postaci strzelenia kilku szybkich bramek. W tym przekonaniu utwierdza mnie powrót do gry trzech kluczowych zawodników: Kevina De Bruyne, Fabiana Delpha i Samira Nasri, o czym nawet nikt nie wspomniał, co świadczy o wręcz fatalnej jakości Waszych analiz!

O tym jak cennymi zawodnikami są De Bruyne i Nasri nawet nie ma sensu pisać, bo to jest oczywiste.
Nie można patrzeć na drużynę tylko i wyłącznie poprzez pryzmat zaledwie kilku gorszych meczów, które były właśnie spowodowane nieobecnością obu w/w panów.

Fakt, że w przyszłym tygodniu grają w Lidze Mistrzów zadziała tylko i wyłącznie w motywujący sposób na trenera i przede wszystkim piłkarzy, żeby pokazać swoją siłę i podbudować morale przed meczem z PSG. Wygrana w lidze przed meczem w Lidze Mistrzów jest bardzo ważnym czynnikiem psychologicznym!

Abstrahuję od tego, że sytuacja w tabeli wręcz zmusza The Citizens do tego, aby ten mecz wygrać! Jeżeli nie wygrają, to automatycznie ich szanse na granie w LM w przyszłym sezonie zmniejszą się o 50%, bo konkurencja jest po prostu zbyt duża.

Obstawiam 3-0 lub 3-1 dla Manchesteru i pęknie balonik odnośnie ich słabej formy pompowany od kilku tygodni, tak jak za pewne w przypadku meczu Realu w z Barceloną, gdzie wszyscy są święcie przekonani, że Barca wygra (jestem fanem Barcy).
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;

Nie chcę wymieniać z nicka, ale ktoś napisał, że Manchester City nie przyłoży się do tego meczu, bo w przyszłym tygodniu mają mecz w Lidze Mistrzów.
Jeśli miałeś na myśli podróż, to nie ma ona żadnego znaczenia. Cały sztab będzie leciał prywatnym odrzutowcem z Manchesteru do Southampton niecałą godzinę, skąd godzinę będą jechać autokarem do Bournemouth. Zatem cała podróż zajmie max. 3 godziny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kitex 738

kitex

Użytkownik
Leicester - Southampton
Typ: Leicester
Kurs: 2,20
Otobet
Ja też jeszcze o spotkaniu Leicester - Southampton ;)
Lisy są rewelacją sezonu i na 7 kolejek do końca mają 5pkt przewagi nad drugim w tabeli Tottenhamem i są blisko zdobycia sensacyjnego mistrzostwa Anglii. Grają świetnie, a przede wszystkim bardzo skutecznie. Na 9 ostatnich spotkań w lidze wygrali aż 7 razy, raz remisując i doznając tylko jednej bardzo pechowej porażki z Arsenalem, tracąc gola w 5 minucie doliczonego czasu gry. Jeżeli chodzi o same mecze na własnym stadionie to obok Tottenhamu są najlepiej punktującą drużyną w lidze, gdzie na 15 spotkań wygrali aż 9 razy, 5 zremisowali i tylko raz przegrali (2:5 z Arsenalem w 7 kolejce). Poza tym Leicester dysponuje najlepszą parą zawodników ofensywnych w lidze. J.Vardy i R.Mahrez zdobyli już razem 35 goli (odpowiednio 19 i 16).
Southampton natomiast całkiem nieźle radzi sobie w lidze zajmując obecnie 7 miejsce w tabeli. Mają jeszcze o co grać bo wciąż mają szanse na Ligę Europy, a nawet kwalifikacje Ligi Mistrzów (do czwartego City tracą tylko 4pkt, jednak mają rozegrany jeden mecz więcej). Większość swoich punktów zdobyli grając na własnym stadionie, a na obcym terenie grają w kratkę z równym bilansem 5-5-5, choć trzeba przyznać, że ostatnio całkiem dobrze im się wiedzie. Na 5 ostatnich spotkań zdobyli 10pkt m.in. wygrywając z Manchesterem United czy remisując z Arsenalem.
Leicester na pewno czeka bardzo trudne zadanie, jednak myślę, że obecna forma oraz atut w postaci własnego stadionu pozwolą im zgarnąć komplet punktów w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Stoke - Swansea

Odkąd te dwie drużyny grają w Premier League to co sezon była wymiana punktów, łącznie już w czterech kolejnych sezonach. W pierwszym spotkaniu zwyciężyli The Potters, także tym razem wypada wygrana Swansea. Sytuacja w tabeli na pewno temu sprzyja. Stoke radzi sobie bardzo dobrze, jednak to nie jest zespół, który ma ambicje gry w pucharach. Liga Europy nie jest im do niczego potrzebna, a raczej o miejsce w TOP4 i gwarancję gry w LM nie ma szans, także nie ma się co szarpać. The Potters to mocna i solidna marka w angielskiej ekstraklasie. W ostatnich 2-3 latach ta pozycja tylko się umocniła m.in. za sprawą Hughes&#39;a i kilku dobrych i przemyślanych transferów. Wiele angielskich drużyn nie chce grać w Europie i podobnie jest ze Stoke, także ja przewiduję, że w końcówce sezonu The Potters będą oddawać punkty, żeby przypadkiem nie przedobrzyć i niepotrzebnie nie załapać się do LE.

Swansea ma słaby sezon i teraz bije się o utrzymanie. Sytuacja jednak jest pod kontrolą. Na tę chwilę przewaga nad strefą spadkową wynosi 10 punktów. Łabędzie zgromadziły 36 punktów i ewentualna wygrana nad Stoke oznaczałaby już praktycznie zapewnienie sobie utrzymania.

Stoke - Swansea 2 DNB @ 2,80 Unibet
Dla mnie również to dobry typ do grania w ten weekend, myślę, że warto zwrócić uwagę na ilość kontuzji w Stoke: Shaqiri, Shawcross, Johnson, Walters, Butland oraz niepewni występu Whelan, Diouf, Cameron.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Norwich - Newcastle? Kusi mnie zagranie czegoś w stronę gości. Dla przykładu na X2 na ten moment kursy wynoszą około 1.70. Co prawda Norwich ostatnio podnosi się po długiej serii porażek, jednakże głównym czynnikiem, który sprawił że myslę o tym typie jest to że Benitez miał prawie 2 tygodnie na pracę z zespołem. W debiucie Rafy już było widać pewne przebłyski - skończyło się remisem w derbowym meczu z sunderlandem.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Norwich - Newcastle
Newcastle lub remis 1,61
Newcastle 3,40
bet365
Bardzo ważne spotkanie w kwestii bytu w Premier League. Norwich obecnie ostatnie miejsce które daje utrzymanie czyli pozycja 17. i 28 punktów na koncie, Newcastle przedostatnie w tabeli a punktów 25. Norwich co prawda wygrało ostatnie spotkanie przeciwko West Bromowi, które gra jednak zupełnie o nic, przedostatnio zremisowali z będącym w dołku Manchesterem City, a poza tym w poprzednich 8. spotkaniach zdobyli cały punkt. Norwich jest dla mnie słabą drużyną i minimalna zwyżka formy tego nie zmienia. Newcastle ostatnie dwa mecze to przegrana 1-0 z Leicester i remis 1-1 w derbach z Sunderlandem. Poprzednio też tragiczna forma, ale jest jeden ważny czynnik. Od meczu z Lisami zespół prowadzi Rafael Benitez, świetny szkoleniowiec, rewelacyjny taktyk. Tak naprawdę nie miał czasu aby dobrze pukładać drużynę na te dwa spotkania, a widać było, że Sroki i tak zagrały ciut lepiej niż w poprzednich meczach. Teraz przerwa na reprezentację w końcu dała trochę czasu, żeby popracować z drużyną. Z zespołem, który kadrowo stać na spokojny środek tabeli i który pod tym elementem znacznie przewyższa ekipę Kanarków. Kiedy jak nie teraz? Jeżeli Newcastle chce się utrzymać to nie może sobie pozwolić na przegraną. Problemem może być fakt, że dotychczasowy bramkarz pierwszej drużyny (po kontuzji Toma Krula) Rob Elliot nie wystąpi w tym spotkaniu i zagra trzeci bramkarz, jednak często tacy bronią lepiej gdy grają pod presją, a i Elliot mocnym punktem drużyny nie był. Z nowych kontuzji nie zagra też Colback. W Norwich za to niepewny występ ważnego ogniwa Redmonda, nie zagra też Tettey.
Aston Villa - Chelsea 2 1,57
Arsenal - Watford 1 1,33
AKO: 2,14
bet365
Krótko o takim prościutkim dublu. Aston Villa nie gra już o nic. Nie mają praktyczne szans na to by się utrzymać mają 16 punktów na koncie, kiedy 17 pozycja to punktów 28. Ostatnie 6 spotkań to oczywiście 6 porażek. Chelsea ostatnio nieco podniesli się z kolan i myślę, że będą chcieli zagrać do końca, żeby pokazać swoją nadszarpniętą klasę. W ostatnich 10 meczach zdobyli 18 punktów (4 drużyna w PL). Ostatnie dwa mecze co prwada zremisowali ale z West Hamem i Stoke, wcześniej sporo wygranych. Nie powinni się zbłaźnić z AV.
Do tego Arsenal, dla którego po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, liga stała się jedynymi rozgrywkami. Mają oni jeszcze iluzoryczne szanse na majstra i bardziej przyziemne cele na vice-mistrzostwo, do tego tylko 5 punktów przewagi nad 5. pozycją (nie dającą LM), więc oni potrzebują punktów. Ostatnio po dwóch porażkach z MU i West Hamem, remis z Tottkami i wygrana z Evertonem, wiec nareszcie czas na lżejszy mecz. Watford po dobrej pierwszej części sezonu wyraźnie opuścili z tonu. Ostatnie 3 mecze to porażki, jednak 37 punktów na koncie i w rezultacie 14. pozycja pozwalają im spać spokojnie. Arsenal jest lepszą drużyną, będącą w lepszej dyscpozyji, a do tego mającą większą motywację.
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Odkąd te dwie drużyny grają w Premier League to co sezon była wymiana punktów, łącznie już w czterech kolejnych sezonach.
Nie zauważyłeś tylko, że były to zawsze spotkania ze zwycięstwami gospodarzy, to nieco zmienia sytuację według mnie biorąc pod uwagę wyjazdowe zwycięstwo Stoke i bilansy home/away obu drużyn w tym sezonie.
EDIT: zaznaczam od razu by uprzedzić niejasności, że nie kwestionuję zakładu, a jedynie powód ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Oprócz typów, które podałem wcześniej gram także dwie niespodzianki: Aston Villa i Crystal Palace.

Chelsea w końcu musi kiedyś przegrać. The Blues mają najgorszy sezon od wielu wielu lat, ale paradoksalnie mogą pochwalić się najlepszą serią bez porażki w tym sezonie. Odkąd stery na Stamford Bridge przejął Guus Hiddink Chelsea jest niepokonana w 14 kolejnych spotkaniach. Aston Villa to obraz nędzy i rozpaczy w tym sezonie, ale nie takie cuda widzieliśmy na angielskich boiskach.

Aston Villa - Chelsea 1 DNB @ 5,40 Marathonbet ⛔ 0:4


West Ham ma bardzo długą serię bez porażki u siebie - 12 meczów. Crystal Palace z kolei ma bardzo długą serię bez zwycięstwa ligowego. Ostatni raz 19 grudnia Orły zdobyły 3 punkty. To już prawie 3,5 miesiąca bez wygranej. W ostatnich meczach było blisko przełamania. Z Liverpoolem prowadzenie, czerwona kartka dla LFC, roztrwonienie tej przewagi i jakby tego było mało, to decydujący gol dla Liverpoolu padł z karnego w 96 min. Podobnie z Sunderlandem. Do 90 min prowadzenie 2:1 i gol Boriniego. Mimo braku zwycięstw w lidze, w pucharach Orły potrafią wygrywać i w międzyczasie ograły chociażby Southampton, Stoke czy Tottenham.

West Ham - Crystal Palace 2 DNB @ 3,21 Pinnacle ZWROT 2:2


Podsumowując, co łączy te mecze:
- masówka na Chelsea i West Ham
- faworyci mają długie serie wygranych
- underdogi mają długie serie bez wygranej
- powrót po przerwie reprezentacyjnej
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Liverpool FC - Tottenham Hotspur over 2,5 @1,85 Bet365

Dla mnie to jest bet dnia i piszę do z pełnym przekonaniem. Trochę mi też smutno, że ten mecz wyznaczono tego dnia i o tej porze, bo automatycznie został zdegradowany do roli &quot;supportu&quot; przed Gran Derbi. A osobiście spodziewam się, że będzie to mecz o wiele lepszy i bardziej emocjonujący, niż prawdopodobne zdecydowane zwycięstwo Barcelony. No ale o GD ludzie piszą całe elaboraty, a o wspaniałym starciu w Premier League cisza. Gram tutaj over 2,5 i polecam każdemu.
Zacznijmy od omówienia stylów obu zespołów. Przyjeżdża Tottenham, który rozgrywa najlepszy sezon od kilkudziesięciu lat, a tak widowiskowej gry nie prezentował co najmniej od odejścia Garetha Bale&#39;a. Pochettino stworzył świetnie działającą maszynę, opartą na młodych, wybieganych zawodnikach, i która ma wspaniałego lidera w osobie Harry&#39;ego Kane&#39;a. Ten zawodnik odkąd został odkryty przypadkiem na występach w LE, stał się czołowym napastnikiem ligi i pierwszym wyborem reprezentacji Anglii (nie dajmy się zwariować z Vardym). Rzeczy jakie wyprawia są niesłychane, nie chodzi tylko o liczby, ale też swobodę i łatwość w kreowaniu sobie sytuacji. Jestem gotów stwierdzić, że to napastnik kompletny. 21 goli w tym sezonie, a pamiętajmy że zaczął strzelanie stosunkowo późno, bo od około 10-tej kolejki. Zresztą cały Tottenham jest ukierunkowany ofensywnie. Kane&#39;a z przodu wspierają ogromnie utalentowani gracze, jak rewelacja sezonu Dele Alli, nieco przyćmiony gwiazdor Christian Eriksen czy kreatywny Erik Lamela. Z ławki mogą postraszyć niedocenianym Koreańczykiem Sonem (dlaczego nie gra więcej?!). Nawet linia obrony stwarza zagrożenie, akcje oskrzydlające Danny&#39;go Rose&#39;a i Kyle&#39;a Walkera zapewniły już wiele sytuacji strzeleckich Kogutom. Stałe fragmenty gry (których Liverpool kompletnie nie potrafi bronić) wykańczać mogą Toby Alderweireld i Eric Dier. Siła ognia jest w każdej formacji.
Będzie też motywacja, bo Tottenham ma historyczną szansę na mistrzostwo Anglii. Tracą tylko i aż 5 punktów do prowadzącego Leicester. Są w stanie do odrobić, zwłaszcza że dzisiaj Leicester zmierzy się z nieprzyjemnie grającym Southampton, podbudowanym widowiskowym powrotem w ostatnim meczu. Jestem stuprocentowo pewny, że Spurs zrobią wszystko co będzie w ich mocy żeby wywieźć zwycięstwo. Będą atakować, nacierać, jeździć na dupach.
Ten zmobilizowany Tottenham przyjeżdża na Anfield Road, gdzie zmierzy się z Liverpoolem. Zespół The Reds słynie z tego, że tak jak ze słabszymi drużynami potrafi głupio gubić punkty, tak z czołówką zawsze wspina się na wyżyny i tworzy niezapomniane widowiska. W tym sezonie Liverpool w wielkim pokonał Leicester, Man City, Man Utd czy Chelsea, zagrał też dwa fenomenalne mecze z Arsenalem zakończone remisami. Jürgen Klopp to wizjoner, który już wprowadził swoją filozofię, który już zaszczepił ten szaleńczy błysk w oku zawodników. Oczywiście jeszcze wiele brakuje do tego co grała Borussia Jürgena, zwłaszcza w przygotowaniu fizycznym, ale już widać zalążki. Zawodnicy Jürgena nie kalkulują, idą na każdą piłkę. W ciągu kilku sekund są w stanie wyprowadzić kontratak lub atak zaczepny bardzo dużą liczbą zawodników. A tych zawodników także Liverpool ma wcale nie słabych. Przede wszystkim będący w życiowej formie Adam Lallana, który niczym koło zamachowe rozpędza kolejne akcje Liverpoolczyków. Obok niego, w tercecie ofensywnych pomocników jest miejsce dla dryblera i świetnie bijącego z dystansu Philippe Coutinho, oraz wielkiego wojownika Jamesa Milnera (niestety pod znakiem zapytania stoi występ Roberto Firmino). W ataku wyjdzie najprawdopodobniej Daniel Sturridge, którego umiejętności nie trzeba przedstawiać. Trapiony przez kontuzje zawodnik jest wybitnym strzelcem i technikiem, który z absolutnie każdej pozycji stanowi śmiertelne zagrożenie. Przesadzone były również pogłoski o kontuzji młodego Divocka Origi, który według moich informacji znajdzie się dzisiaj przynajmniej na ławce.
Osobna kwestia to problem w defensywie. Częste rotowanie stoperami (w wyniku kontuzji) nie sprzyja grze ofensywnej. Prawdopodobnie zobaczymy parę Dejan Lovren - Mamadou Sakho. Sakho to wielki wojownik ale zdarzają mu się błędy i braki w koncentracji, za to Lovren pomimo ogromnego postępu jaki zrobił w erze Kloppa, nadal nie gra tego co prezentował w lidze francuskiej w barwach Lyonu. Do tego dopiszmy Mignoleta w bramce, który słabiutko gra na przedpolu (za to na linii klasa światowa!) i baaaardzo ofensywnie nastawione boki obrony z Nathanielem Clynem i (prawdopodobnie) Alberto Moreno (tego może zastąpić Jon Flanagan).
Moim zdaniem będziemy świadkami wiekopomnego widowiska. Meczu walki, meczu w zawrotnym tempie, gdzie obie drużyny będą grały do przodu i będą zdeterminowane do zwycięstwa (Liverpool wciąż marzy o miejscu w Top4). Dzisiaj nad Anfield Road będą huczały pioruny. I myślę że będziemy świadkiem co najmniej trzech goli.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Arsenal - Watford
Typ: 1 i obie strzelą
Kurs: 2,90
OtoBet
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:RelyOnVML/&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Po przerwie reprezentacyjnej powracamy na ligowe boiska. W dniu dzisiejszym z oferty Ligi Angielskiej zdecydowałem się wybrać trzeciego w tabeli Arsenalu z czternastym zespołem ligowej tabeli Watfordem. Gospodarzom pozostała już tylko walka o wicemistrzostwo Anglii i zarazem zapewnienie sobie bezpośredniego udziału w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Gospodarze w ostatnich kolejkach wyłączyli się z walki o majstra po porażkach z Swanseą, Manchesterem United i remisem z Tottenhamem. Przed własną publicznością notują bilans 8 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek. Goście wydaje się że mogą być spokojni o byt w lidze w przyszłym sezonie, aczkolwiek powinni jeszcze pare punktów uciułać by być tego na 100% pewnym. W ostatnich kolejkach zanotowali trzy porażki z rzędu i jeden remis, także nie są w formie. Obie ekipy niespełna 3 tygodnie temu spotkały się w ćwierćfinale Pucharu Anglii i na Emirates Stadium lepsi okazali się gracze Watfordu wygrywając 2:1 co było niespodzianką. Dziś czas na rewanż, ja stawiam na Arsenal z tym że obie drużyny zaliczą jakieś bramki.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom