>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

32 kolejka Premier League [2-3 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Hej ;) Jak dla mnie niedzielne spotkanie Man U z Evertonem to jeden z tych, który Man U powinien wygrać. Piszę powinien ponieważ jak to jest w rzeczywistości każdy wie, ja jednak postanowiłem pograć na Czerwone Diabły z trzech prostych powodów:
- Walka o Ligę Mistrzów
- Gra przed własną publicznością (Grają bardzo dobrze na swoim podwórku)
- Spore Value
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Witam pierwszy typ na tym forum więc proszę o wyrozumiałość ;)
Od długiego już czasu ogladam interesuje sie, obstawiam Premier League
Typy na Sobote (2.04.2016)
West Ham United vs. Crystal Palace
Typ: West Ham Win (1) (2:2) To co wyczynia Kouyate to jest poprostu smieszne w głowie tego gościa to nie wiem czego można szukać ale na pewno nie zdrowego rozsądku.
Kurs: 1,91
Buk: SkyBet

Gracze z Acton Park podejmować dzisiaj będą Londyńskie Orły w małych derbach Londynu upatruję zwycięstwo West Hamu.
W piątek do treningów Młotów powrócił Kouyate , a zespole Crystal Palace zabraknie dzisiaj Mile Jedinaka, Adebayora i Cabaye.
Gospodarze pod wodzą Slavena Bilica spisują się znakomicie ostatni mecz z The Blues (3:3) mógł przynieść im wygraną lecz wypuścili to ze swoich rąk.
Goście troszkę w ostatnim czasie w dołku , lecz Alan Pardew mówił o pełnym zaangażowaniu w nadchodzącym spotkaniu oraz ,że każdy z tych zespołów które zmierzą się o godzinie 15:00 w Londynie potrzebuje punktów.
Statystyki:
Młoty nie przegrały u siebie od 12spotkań jest to najlepszy wynik od 97r
Payet stworzył 221szans bramkowych od początku sezonu najwięcej z 5najlepszych europejskich lig
The Eagles wygrali tylko 1 spotkanie z 6 londynskich derbow w tym sezonie
Norwich City vs. Newcastle United
Typ: Newcastle DNB (2) (3:2) Tragedia,strata w ostatnich minutach bramki 6punktów straty. Newcastle obok Aston Villi podąża w dół.
Kurs: 2,38
Buk: SkyBet

Mecz na Carrow Road to mecz o 6 a nawet i 9 punktów. Każdy punkcik w tym meczu jest na wagę złota. Kanarki u siebie potrafią pokazać pazur i grają na prawdę nie złą dla oka piłke. Za to u podopiecznych Beniteza widać progress. Newcastle predyspozycje ma lecz coś w tym zespole nie potrafi załapać od początku sezonu. Za pewne zarząd pluje sobie w brodę ,że zwolnili Alana Pardew (który był fakt faktem nie lubiany).
Do składu Norwich najprawdopodobniej powraca Redmond
W Newcastle nie zagra Colback , Coloccini
Porażka Newcastle w tym meczu może oznaczać ogromne problemy w walce o utrzymanie , według mnie dziś piłkarze wyjdą naładowani i zgarną to co jest niezbędne do utrzymania (3pkt)
Alex Neil na konferencji mówił ,że może to być jeden z najbardziej wyrównanych meczów patrząc na statystyki oraz tabele.
Rafael Benitez: Nie ważne z kim będziemy grać liczy się te ostatnie 7meczów w których trzeba zdobywać punkty
Newcastle to zespół któremu Kanarki bardzo pasują w ostatnich 8spotkanaich między tymi zespołami 5x Wygrali, 2x Remis, 1x Porazka
Stąd też stwierdzam ,że gra po Kursie 2,38 na Newcastle z DNB jest jak nabardziej na TAK
Statystyki:
Newcastle wygrał tylko 1 z ostatnich 8 spotakn
Newcastle stracil 55bramek w tym sezonie to drugi najgorszy wynik
Rafa Benitez za swojej kadencji w Premier League wygral 3 z 3spotkan z Norwich.

Dzisiejszy HIT
Liverpool FC vs. Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham Win DNB (2)
Kurs: 2,20
Buk: SkyBet

O godzinie 17:30 w Liverpoolu gospodarze podejmą Wicelidera Premier League.
Patrząc na kursy jestem na prawdę w szoku. Według bukmacherów faworyzowany jest Liverpool.
W zespole The Reds zagra dzis Origi Milner, Moreno którzy wracaja do skladu
W zespole Kogutow gotowy do gry najprawdoobniej będzie Erik Lamela , nie pewny występ jest Jan Vertonghena.
Oba zespoły są przygotowane na naprawdę ciężki i twardy bój w dzisiejszym spotkaniu na Anfield. Tottenham wciąż liczy się w walce o mistrza Anglii. Jednakże zespołowi Mauricio Pochettino nie leży zespół z półudniowej częsci Anglii. W przypadku zwcyięstwa Spurs mogą zblizc sie na 2punkty.
Statystyki które niestety nie przemawiają za Tottenhamem lecz ten mecz to jest inna bajka:
Liverpool w ostatnich 5 spotkaniach strzelil 15goli stracil tylko 2 oczywiscie o mowa w meczach z Tottenhamem
Liverpool w meczach z Tottenhamem stracil 9bramek po bramkach samobójczych.
Spurs przegrali tylko 1 z 14 wyjazdowych spotkań
W tym sezonie stracili tylko 12bramek na wyjazdach
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
W ten weekend typuje 4 mecze: Man city, Swansea DNB, West ham oraz Watford + 2,5. Nie sa to jakies pewniaki, ale mysle ze powinno wejsc, dlatego gram za grosze na ako.
W city wyjdzie najmocnieszy sklad i jezeli chca zagrac w LM to nie moga sobie pozwolic na remis.
W meczu west hamu dopatruje sie tej samej motywacji, czyli chec grania w europejskich pucharach.natomiast jezeli chodzi o mecze swansea i watfordu to sadze., ze swansea wygra z powodu straty butlunda przez stoke i tego ze labedzie graja blyskotliwie pod wodza nowego trenera. Watford zas pokazal ze umie sie postawic arsenalowi juz fa cup dlatego wydaje mi sie ze kanonierzy nie maja szans wygrac roznica 3 bramek
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Hej ;) Jak dla mnie niedzielne spotkanie Man U z Evertonem to jeden z tych, który Man U powinien wygrać. Piszę powinien ponieważ jak to jest w rzeczywistości każdy wie, ja jednak postanowiłem pograć na Czerwone Diabły z trzech prostych powodów:
- Walka o Ligę Mistrzów
- Gra przed własną publicznością (Grają bardzo dobrze na swoim podwórku)
- Spore Value
Dokladnie zgadzam sie z Toba.. MU u siebie potrafi grac.. Maja lepszy sklad, maja Rashforda, Mate, Martiala, Depaya..Everton na wyjezdzie nie jest i nie byl nigdy Topem.. Smialo, warto brac.. Dla mniej odwaznych:
MU win w przypadku remisu zwrot.. Kursy mniejszy.. Jednakze u siebie w teatrze marzen licze na otwarty mecz i 3:1 dla Diabłow Czerwonych ..
 
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League - Kolejka 32
Godzina: 14:30
Spotkanie: Leicester - Southampton
Typ: Leicester
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam po dobrym debiucie postaram się to kontynuować, a więc dlaczego to spotkanie:
Leicester po pierwsze gra u siebie, po drugie idzie po mistrza,
a po trzecie postara się wykorzystać potknięcie Tottenham na obcym terenie.
Leicester u siebie 9 wygranych 5 remisów 1 porażka
Southampton na wyjazdach 5 wygranych 5 remisów 5 porażek więc bez rewelacji
Vardy najelpszy strzelec drużyny na pewno ma chrapkę na strzelanie kolejncyh goli i próbę
walki o koronę króla strzelców
ja zaryzukuję, pozdrawiam ;)
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Hej ;) Jak dla mnie niedzielne spotkanie Man U z Evertonem to jeden z tych, który Man U powinien wygrać. Piszę powinien ponieważ jak to jest w rzeczywistości każdy wie, ja jednak postanowiłem pograć na Czerwone Diabły z trzech prostych powodów:
- Walka o Ligę Mistrzów
- Gra przed własną publicznością (Grają bardzo dobrze na swoim podwórku)
- Spore Value
Zgadzam się z twoimi argumentami, tylko nie zapominaj o tym, że United cały sezon gra w kratkę. Dobre mecze z czołówką przeplata beznadziejnymi z beniaminkami, czy też słabymi drużynami pokroju Sunderlandu lub West Bromu. Wydaję mi się, że van Gaal nie potrafi ustawić taktycznie drużyny pod typowy twardy brytyjski futbol. Jeżeli United ma prowadzić mecz i rozgrywać zamiast grać z kontry to nie ma w ogóle pomysłu. Zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać, mam wielką nadzieje, że odniosą gospodarze zwycięstwo i przybliżą się do City.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom