>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. kolejka Bundesligi + Zaległe (3.05 - 9.05.2021)

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Hertha - Freiburg

wysoki kurs na gospodarzy ok. 2.00. Wiadomo, potrzebują punktów, walczą o utrzymanie. Freiburg raczej już o nic nie walczy. Na puchary się nie załapie. Zastanawiam się czy nie przyłożyć grubiej na gospodarzy. Jakieś przemyślenia ?
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Hertha - Freiburg

wysoki kurs na gospodarzy ok. 2.00. Wiadomo, potrzebują punktów, walczą o utrzymanie. Freiburg raczej już o nic nie walczy. Na puchary się nie załapie. Zastanawiam się czy nie przyłożyć grubiej na gospodarzy. Jakieś przemyślenia ?
W zawodowej piłce nie ma spotkań o nic. Gospodarze są po długiej kwarantannie na której trening był mocno utrudniony. Dla mnie osobiście mecz bardzo ryzykowny.
 
P 0

pavlinho

Gość
W zawodowej piłce nie ma spotkań o nic. Gospodarze są po długiej kwarantannie na której trening był mocno utrudniony. Dla mnie osobiście mecz bardzo ryzykowny.
O co gra Freiburg? O nic. Wyżej niż 9 miejsce nie awansują, niżej raczej też nie skończą patrząc na terminarz. Hertha gra o życie. Mecz ryzykowny ale bardziej zdeterminowana powinna być Hertha. W każdej lidze są teraz takie kwiatki że kluby w strefie spadkowej zgarniają punkty na drużynach które są bezpieczne.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Kwiatków nie ma... Są na tym etapie lepiej i gorzej przygotowane zespoły. Punkty zdobywają Ci którzy w tym dziwnym sezonie najlepiej wyglądają fizycznie w danej chwili. Co do ekipy z Berlina to grają po prostu słabo... Bramka z mainz po stałym fragmencie gry, ok, potem była 200% okazja Piątka ale wcześniej Mainz mogło prowadzić z 2:0 spokojnie gdyby strzelili to co mieli. Uważam że Typ nie jest niemożliwy do wejścia, ale bardzo ryzykowny... A co do piłki zawodowej to zawsze jest o co grać, o kontrakty, o wywalczenie miejsca w składzie itp. Hertha walczy o życie ale to nie znaczy że ktoś odda im punkt. Determinacji gościom też nie zabraknie. Poza tym pamiętaj że mają 6 defensywę na wyjazdach... Są zorganizowani w przeciwieństwie do Herthy która jest dziurawa i do tego bardzo schematyczna z przodu...ale tak jak pisałem nie neguje typu... Może wejdzie
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lewy freebet V2 - prostokąt.jpg

1. Postaw kupon

  • zagraj dowolny zakład na mecz Bayern - Borussia M'Gladbach
  • kupony SOLO lub AKO
  • stawka: dokładnie 39 zł
2. Odbierz freebety

  • jeśli Lewandowski strzeli 1 gola - otrzymasz 25 zł
  • jeśli strzeli 2 gole - otrzymasz 50 zł
  • jeśli strzeli 3 gole - otrzymasz 200 zł
  • jeśli strzeli 4 gole wyrównując rekord - otrzymasz 500 zł
  • jeśli strzeli 5+ goli i pobije rekord - otrzymasz 1000 zł
  • jeśli zobaczy żółtą kartkę - otrzymasz 30 zł
  • jeśli zagra całe spotkanie - otrzymasz 20 zł
  • jeśli strzeli w słupek lub poprzeczkę (przynajmniej raz) - otrzymasz 25 zł
  • jeśli strzeli gola z rzutu wolnego - otrzymasz 50 zł
  • np. jeśli strzeli 3 gole (200 zł) w tym jeden z rzutu wolnego (50 zł), trafi w słupek (25 zł) i zagra cały mecz (20 zł), otrzymasz freebet 295 zł
  • nieźle, jak za stawkę 39 zł, huh?
3. Czas trwania

  • 6.05.21 r. od godziny 10:00, do 8.05.21r, godziny 18:30
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe
Więcej: https://betfan.pl/poscig-lewego
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Bayern - Borussia M.
Lewandowski strzeli przynajmniej 2 gole @ 3.00
STS


Trzy kolejki do końca, Robert ma swoim koncie 36 trafień i brakuje mu pięciu trafień do pobicia rekordu Gerda Mullera. Na horyzoncie takie mecze jak z Borussią Moenchengladbach (8 maja), Freiburgiem (15 maja) i Augsburgiem (22 maja). W każdym z tych trzech spotkań spróbuje pograć przynajmniej po dwa gole Lewego. Szkoda tej kontuzji, ale niema co do tego wracać. W sobotę Lewy zagra od pierwszych minut, a media już dzisiaj spekulowały, że Bayern trenował pod Roberta. Zawodnicy Bayernu ćwiczyli dośrodkowania z bocznych obszarów boiska na pole karne, gdzie piłki dostawał Lewandowski. "Trening, który ma mu pomóc w pobiciu rekordu 40 bramek" - dodali dziennikarze gazety.

A co sam Lewandowski sądzie o rekordzie? - Zadecyduje o tym, jak bardzo będziemy głodni goli jako zespół i jak dużo stworzymy sytuacji. Jeśli będziemy dobrze grać i dawać z siebie wszystko przy prowadzeniu np. 2:0, mam szansę pobić rekord. Nie chcę jednak dużo o tym mówić - powiedział Robert kilka dni temu w rozmowie z Bildem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
G 0

gubernator_nh

Gość
Hertha - Freiburg

wysoki kurs na gospodarzy ok. 2.00. Wiadomo, potrzebują punktów, walczą o utrzymanie. Freiburg raczej już o nic nie walczy. Na puchary się nie załapie. Zastanawiam się czy nie przyłożyć grubiej na gospodarzy. Jakieś przemyślenia ?
Jednak się zdecydowałem. Pomysł udany i dobry typ się okazał. Goście się za bardzo nie postawili, po 10 minutach na gospodarzy urosło do @2.55, nie wiem, może Freiburg miał przewagę? Nie ogladałem, widziałem tylko statystyki. Poźniej Piątek "napoczął" :)

Dzięki Wszystkim za wypowiedzi mimo wszystko.
1620325626746.png
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Bayern - Borussia M.
Typ: Lewandowski strzeli gola
@1.52 Fortuna

Bayern Monachium może już dziś zdobyć dziewiąte mistrzostwo Niemiec. Co więcej nawet już przed rozpoczęciem swojego spotkania może być pewnym tytułu. Wystarczy, że walczącą o udział w Lidze Mistrzów Borussia Dortmund pokona RB Lipsk. Jeśli tak się stanie to Bayern będzie mógł zagrać na jeszcze większym luzie i grać więcej pod Roberta Lewandowskiego aby ten mógł pobić rekord wszech czasów słynnego Gerda Muellera. Kurs jaki oferuje fortuna na przynajmniej jedną bramkę Lewego traktuje jako promocję dającą spore value. Robert ma już na swoim koncie 36 strzelonych goli w Bundeslidze w obecnym sezonie. Do wyrównania rekordu legendarnego napastnika brakuje mu tylko i aż 4 goli. Dla porównania STS na bramkę Lewego oferuje kurs 1.40.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Hertha - Arminia
over 3,5 żółtej kartki @1,90 lvbet ✅


Jak zobaczyłem ten kurs na linię 3,5 kartki to się lekko zdziwiłem, bo myślałem że tyle to będą dawać, ale na over 4,5 żk. Rozumiem, że są to drużyny underowe jeśli chodzi o kartki, ale to jest mecz, który właściwie może zdecydować o utrzymaniu jednej z drużyn. Obie drużyny mają po 30 punktów, ale Hertha ma jeden mecz mniej. Do końca zostały dwie kolejki oprócz obecnej, a jest jeszcze FC Koeln, które ma jeden punkt mniej. Nie chce mi się wierzyć, że tu będą tylko trzy kartki.
Bukom ta linia wzięła się zapewne ze statystyk gdzie Hertha łapie na mecz 1,83 żółtej kartki, a w jej meczach średnia kartek to 3,8. Natomiast w przypadku Armini ta średnia jest jeszcze niższa. I tak: średnia kartek drużyny na mecz to 1,48, a w meczach ta średnia wynosi 3,32.
Sprawdziłem mecze obu drużyn w rundzie rewanżowej z drużynami, które były zagrożone przez większość cześć tej rundy spadkiem. Czyli: Mainz, Augsburg, Werder, FC Koeln. Pominąłem Schalke bo już dawno spadło. W meczach Herthy z tymi drużynami, linia 3,5 żółtych kartek pokryła się w każdym meczu. W meczach Armini z drużynami FC Koeln i Werderu proponowana linia nie została pokryta, było po 3 zółte kartki i jedna czerwona z Bremą.
Nie wiem kto jest sędzią tego spotkania, bo to chyba jakaś tajemnica i nigdzie nie mogę tego znaleźć, ani na oficjalnej stronie Bundesligi, ani też federacji związku. Flashscore też nie podaje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
A ma ktos gdzies bet na to, ze Lewy nie pobije rekordu? Nie zycze mu tego ale nie wierzę ze Niemcy na to pozwola
I się zaczęło. Ludzie schowajcie te swoje swoje animozje i uprzedzenia oraz stereotypy do kieszeni, albo gdzie tam chcecie....
A niby dlaczego maja mu nie pozwolić? Bo co? Bo Polak, bo II wojna światowa, bo Polacy to złodzieje.
Tak, teraz przestaną mu podawać, urwą mu nogę w meczu, albo dosypią środek na przeczyszczenie przed meczem......:unsure:
A to w tym Bayernie to tylko sami Niemcy grają?
Wszyscy w klubie mu tego życzą, działacze i zawodnicy. Trener nawet przeprowadza specjalne treningi pod Lewego, aby strzelił więcej bramek.
To nie jest jakaś tam zaściankowa wioska, gdzie ludzie mają jeszcze takie myślenie tylko profesjonalne podejście do zawodnika i jego wkładu w wizerunek klubu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Kolonia - Fryburg
Typ: Kolonia -1
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie! Koziołki z "nożem na gardle" Przedostatnia pozycja, ale tylko punkt straty, do bezpiecznego miejsca. Dwa ostatnie mecze pokazały determinację zespołu z Kolonii. Najpierw sensacyjna wygrana z RBL (2:1) i następnie udana wycieczka do Augsburga (3;2). Poza składem tylko podstawowy obrońca Horn (26-0). Po zwolnieniu Marcusa Gisdola wyraźnie coś drgnęło. Efekt "nowej miotły". Funkel tchną nowe życie w Koziołki. Fryburg "dogrywa" sezon. Nie grozi mu, ani spadek, ani walka o puchary. W ostatnią środę gładka porażka z Hertą (3:0). Cztery wyjazdowe porażki z rzędu. Determinacja wygra.
Dla bardziej zaawansowanych forumowiczów, polecam bramkę naszego starego znajomego. Ondrej Duda strzeli (3,6)

Pozdrawiam i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
R 326

royal92

Użytkownik
Hertha - Arminia
over 3,5 żółtej kartki @1,90 lvbet


Jak zobaczyłem ten kurs na linię 3,5 kartki to się lekko zdziwiłem, bo myślałem że tyle to będą dawać, ale na over 4,5 żk. Rozumiem, że są to drużyny underowe jeśli chodzi o kartki, ale to jest mecz, który właściwie może zdecydować o utrzymaniu jednej z drużyn. Obie drużyny mają po 30 punktów, ale Hertha ma jeden mecz mniej. Do końca zostały dwie kolejki oprócz obecnej, a jest jeszcze FC Koeln, które ma jeden punkt mniej. Nie chce mi się wierzyć, że tu będą tylko trzy kartki.
Bukom ta linia wzięła się zapewne ze statystyk gdzie Hertha łapie na mecz 1,83 żółtej kartki, a w jej meczach średnia kartek to 3,8. Natomiast w przypadku Armini ta średnia jest jeszcze niższa. I tak: średnia kartek drużyny na mecz to 1,48, a w meczach ta średnia wynosi 3,32.
Sprawdziłem mecze obu drużyn w rundzie rewanżowej z drużynami, które były zagrożone przez większość cześć tej rundy spadkiem. Czyli: Mainz, Augsburg, Werder, FC Koeln. Pominąłem Schalke bo już dawno spadło. W meczach Herthy z tymi drużynami, linia 3,5 żółtych kartek pokryła się w każdym meczu. W meczach Armini z drużynami FC Koeln i Werderu proponowana linia nie została pokryta, było po 3 zółte kartki i jedna czerwona z Bremą.
Nie wiem kto jest sędzią tego spotkania, bo to chyba jakaś tajemnica i nigdzie nie mogę tego znaleźć, ani na oficjalnej stronie Bundesligi, ani też federacji związku. Flashscore też nie podaje.
Sędzią meczu będzie Dankert, Bastian. Obsadę sędziowską warto sprawdzać na kicker.de
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
Hertha - Arminia
over 3,5 żółtej kartki @1,90 lvbet


Jak zobaczyłem ten kurs na linię 3,5 kartki to się lekko zdziwiłem, bo myślałem że tyle to będą dawać, ale na over 4,5 żk. Rozumiem, że są to drużyny underowe jeśli chodzi o kartki, ale to jest mecz, który właściwie może zdecydować o utrzymaniu jednej z drużyn. Obie drużyny mają po 30 punktów, ale Hertha ma jeden mecz mniej. Do końca zostały dwie kolejki oprócz obecnej, a jest jeszcze FC Koeln, które ma jeden punkt mniej. Nie chce mi się wierzyć, że tu będą tylko trzy kartki.
Bukom ta linia wzięła się zapewne ze statystyk gdzie Hertha łapie na mecz 1,83 żółtej kartki, a w jej meczach średnia kartek to 3,8. Natomiast w przypadku Armini ta średnia jest jeszcze niższa. I tak: średnia kartek drużyny na mecz to 1,48, a w meczach ta średnia wynosi 3,32.
Sprawdziłem mecze obu drużyn w rundzie rewanżowej z drużynami, które były zagrożone przez większość cześć tej rundy spadkiem. Czyli: Mainz, Augsburg, Werder, FC Koeln. Pominąłem Schalke bo już dawno spadło. W meczach Herthy z tymi drużynami, linia 3,5 żółtych kartek pokryła się w każdym meczu. W meczach Armini z drużynami FC Koeln i Werderu proponowana linia nie została pokryta, było po 3 zółte kartki i jedna czerwona z Bremą.
Nie wiem kto jest sędzią tego spotkania, bo to chyba jakaś tajemnica i nigdzie nie mogę tego znaleźć, ani na oficjalnej stronie Bundesligi, ani też federacji związku. Flashscore też nie podaje.
Też mnie ten kurs zdziwił i tak jak piszesz wynika to pewnie ze statystyk drużyn, bo mecz o utrzymanie bezpośredni. Sędzia Dankert potrafi szastać kartonami, także powinno to dziś siąść.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hertha BSC vs Arminia Bielefeld
Typ: czerwona kartka
Kurs: 5.55 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mnie najbardziej interesują Rhein-Main-Derby we Frankfurcie ze względu kibicowskich, ale spróbuję ryzykownego typu w Berlinie. Wczoraj udało się z czerwienią w Rosji, być może i z Niemcami nam się poszczęści. Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Ewentualne trzy punkty dla jednych bądź drugich spowodują, że na jakiś czas uciekną ze strefy spadkowej a przypomnijmy, że pozostały 2-3 kolejki do zakończenia sezonu. Dziwi mnie tak wysoki kurs na czerwień. Oczywiście jest to 1. Bundesliga i takie kartoniki nie są zbyt częste, nie mniej jednak powinno być sporo nerwów i fauli taktycznych. Doskonale znam arbitra Bastiana Dankerta, który w takich starciach szaleje z kartonikami. Pamiętam mecz Schalke i Arminią, gdzie prowadził tamte zawody i pokazał aż 11 żółtych kartoników, a mógł i czerwoną pokazać w dwóch momentach. Nie mniej jednak jest to dla mnie kusząca propozycja, którą z chęcią zagram. Stawka meczu plus arbiter pozwalają pozytywnie myśleć o czerwieni w Berlinie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom