>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka PKO Ekstraklasy (29.04 - 1.05.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Górnik podwójna szansa 1-1 @ 1.82 (KE)
Górnik @ 2.25
Wynik: 0-0
Fortuna

Górnik w ostatniej kolejce mocno mnie zaskoczył i pewnie nie tylko mnie. Strzelili aż cztery gole w Lubinie, a mogło ich być zdecydowanie więcej. W poprzedniej kolejce grałem przeciwko Górnikowi bo myślałem, że Zagłębie stać na wygraną z słabem ostatnio Górnikiem. Teraz do Zabrza przyjeżdża Radomiak, który kilka dni temu zmienił trenera. Niestety w piłce jest tak, że zmiana trenera daje pozytywnego kopa drużynie i ta niespodziewanie wygrywa. Mam nadzieje, że tym razem tak nie będzie i Górnik odniesie zwycięstwo. W ekipie gospodarzy nie zagra Kubica, który pauzuje za kartki. Być może za niego wskoczy Mvondo albo któryś z młodych graczy, zobaczymy co trener Urban wymyśli.
Obie ekipy prezentują ostatnio podobny poziom w tym, że goście nie wygrali na wyjeździe od startu rundy wiosennej. Mam nadzieje że goście nie przełamią się w Zabrzu tak jak to miało miejsce kilka tygodni temu gdzie na Górniku przełamała się Wisła Kraków. Górnik jak i Radomiak są pewni utrzymania, pytanie pozostaje na którym miejscu zakończą sezon. Wiadomo im wyżej tym więcej kasy dla klubu. Z racji, że Górnik gra u siebie to powinien wykorzystać atut własnego boiska, na dodatek ostatnia wygrana powinna dać drużynie kopa oraz poprawić nastroje w szatni jak i u kibiców.

Pytanie. Czy któryś buk oferuje kartki na zawodników w polskiej lidze?
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Trener Warty Poznań Dawid Szulczek zdradził przed meczem z Piastem Gliwice, że aż jedenastu zawodników pierwszego zespołu zmaga się z infekcją i mogą nie zagrać w starciu z „Piastunkami”.

Jeśli mecz nie zostanie przełożony, to już dziś polecam pobierać kurs na wygraną Piasta Gliwice.
Fortuna - wygrana Piasta @ 2.76
STS - wygrana Piasta @ 2.75
Fuksiarz - wygrana Piasta @ 2.90
Betclic - wygrana Piasta @ 2.95

Betfan - wygrana Piasta @ 2.92
Wynik: 2:3


Warta w spotkaniach przeciwko Piastunkom ma dobry bilans bo nie przegrali z nimi od trzech spotkań. Jednak trzeba dodać, że Fornalik potrzebował czasu i zrobił znowu świetną robotę. Piast w tej rundzie przegrał tylko raz!. Niepokonany jest od 10 spotkań i dzielnie walczy o 4. miejsce na koniec sezonu. Piast jest w gazie i pokazuje to z każdym nadchodzącym meczem. Fornalik mimo to zachowuje spokój i mówi na konferencji, że ostatnio wiele zespołów "połamało sobie zęby" na Warcie. Fajne, rozsądne podejście trenera bez żadnego napalania się na zwycięstwo.
Zostały cztery kolejki do końca meczu i wydaje się, że Piast musi się gdzieś potknąć. Czy będzie to w meczu z Wartą?. Jeśli naprawdę jest tyle absencji w ekipie gospodarzy, to chyba grzechem jest nie zagrać czegokolwiek w kierunku gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1267
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Warta Poznań - Piast Gliwice
Typ: X2
@1.54 ETOTO

Piast cały czas z nadziejami na dogonienie Lechii (strata 5 pkt) i zajęcie 4. miejsca w lidze. Strata do Lechii jest spora, patrząc na fakt, że do końca zostały tylko 4 kolejki. Jednak Lechia pojedzie teraz na trudny wyjazd do Lubina, które ma tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową i każdy punkt dla nich może się okazać na wagę złota. Więc jeśli hipotetycznie Zagłębie wygrałoby z Lechią a Piast wygrałby z Wartą to strata zostanie zmniejszona do 2 pkt a to już całkiem niewiele. Piast na wyjazdach przegrał zaledwie 4 spotkania na 15 rozegranych oraz ma bilans bramkowy 18:13. Warta z kolei zajmuje już w miarę bezpieczną pozycję, bowiem ma przewagi 7 pkt nad strefą spadkową. Jeśli - tak jak pisze kolega wyżej - zawodnicy złapali infekcję a mecz się odbędzie to szanse Piasta rosną jeszcze tym bardziej. Zespół z Gliwic jest obecnie w bardzo dobrej formie bowiem wygrali 4 z 5 poprzednich ligowych pojedynków a jeden zremisowali. Wstawiam tutaj dość bezpieczny typ, że Piast nie przegra ale za drobne na pewno zagram w stronę Piasta, że wygra do zera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +726
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Termalica - Wisła Płock
Typ: 2DNB (KE) 1.96
Wisła over 1.5 bramki 2.44
Over 2.5 bramki 1.89
BTS - 1.67


Wiślacy mają znakomitą passę, od marca wygrali 6 na 8 meczy. Pozwolilo im to na zajecie 6 miejsca przed kolejka, bez szans na zajecie pozycji premiowanej gra w pucharach. Porażki przydarzyły się z Lechem i Śląskiem. Pozostałe mecze to zdobyte 3 punkty z Łęczna, Jaga, Górnikiem Zabrze, Pogonią I Wisła z Krakowa. Zdobyli w tych spotkaniach ogólna liczba 14 goli, tracąc przy tym 10. Można wywnioskować, że to wygrane jedna bramką, wyjątkiem będzie pojedynek z Górnikiem Łęczna (3:1).
Po drugiej stronie Termalica, która musi zdobywać punkty. Nie udawało się im to w ostatnim czasie. Dopiero poprzednia kolejka przyniosła 3 oczka, kosztem tragicznego Śląska. Poza tym punktuja z zespolami z spoza TOP6 ligi. Nie licząc pogromu nad Śląskiem, ostatni raz wygrali ze Stala w końcówce marca.
Wisła przez większość sezonu na wyjazdach nie prezentowała wysokiego poziomu, jednak trzy ostatnie mecze to 9 punktów i to z Pogonią i Wisła Kraków, która poprawiła swoją grę w ostatnim czasie.
Termalica przez pewien czas dobrze wyglądała na swoim boisku, lecz końcówka sezonu jest już słaba w ich wykonaniu.
Myślę że nie będą w stanie wywalczyć kompletu punktów w drugim meczu z rzędu.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Nieciecza - Wisła Płock
Wisła Płock strzeli gola & Powyżej 1.5 goli & Nieciecza wygra obie połowy - Nie
betfan 1.51
W ramach 31 kolejki naszej Ekstraklasy w Niecieczy Bruk Bet zagra z Wisłą Płock. Za pomocą betbuildera na betfan stawiam tutaj na gola dla gości, powyżej 1.5 gola w meczu oraz to, że gospodarze nie wygrają obu połów. Zacznę od tej ostatniej części - to nie będzie łatwy mecz dla walczącej o utrzymanie Niecieczy. Oczywiście znając przewrotność naszej Ekstraklasy możliwe jest, że Termalika wygra to spotkanie, ale nie sądzę, aby okazała się lepsza w obu połowach. Jeśli chodzi o Wisłę Płock, to w ofensywie jest to mocny zespół i pokazał to nie tylko ostatnio w Krakowie, ale i wcześniej przeciwko Pogoni czy Górnikowi Zabrze. Słabo wygląda jednak defensywa tego zespołu, który potrafi ostatnio często grać mocno otwarte mecze. W zestawieniu z fatalną obroną gospodarzy, 2 bramki to nie powinno być zbyt duże wyzwanie.
 
Ostatnia edycja:
R 626,4K

rjastrzab

Użytkownik
Cracovia - Wisła
Typ 1X i poniżej 3,5 gola
Kurs 1,68
Betfan

Derby Krakowa. Gospodarze właściwie juz o nic nie grają, więc patrząc na tabelę mogliby to spotkanie odpuścić, żeby oddać punkty potrzebującej Wiśle, ale nie w taim meczu. Nikt w derbowym pojedynku nie odstawi nogi, nikt sie nie podłoży. Liczę, że gospodarze dostawia solidne warunki Wislakom i wygrają . Na wszelki wypadek podeprę ten typ remisem, ale aby uzyskać wyższy typ dołożę under bramkowy z linią3,5 gola. W H2H 5 ostatnich meczy to wynik underowy i sądzę, że tym razem tez tak będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +727
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Górnik - Radomiak
1X & powyżej 1.5 gola
1.81
Betfan
Górnik rozgrywa u siebie, a i ostatnio w ogóle dość overowe spotkania. Obie drużyny nie grają o nic dlatego liczę, że sobie postrzelają, a zwłaszcza Górnik, który tego meczu przegrać nie powinien. Radomiak ma ostatnio duże problemy z wygrywaniem meczów i ledwo ciuła punkty. Widać, że drużyna nie jest już gwarantem zdobywania punktów tak jak na jesieni i większość piłkarzy chciałaby już końca sezonu, natomiast ofensywni piłkarze Górnika będą mieli kolejną okazję do poprawienia swoich liczb w postaci bramek i asyst i wydaje się, że może im na tym bardziej zależeć. Dodatkowo będzie to też okazja do zrewanżowania się za jesienną porażkę w Radomiu.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Radomiak Radom

Dla jednych i drugich sezon już się zakończył, pozostało dograć te pozostałe spotkania i udać się na wakacje. Przedziwna sytuacja w Radomiu, zwolniono Banasiaka, który długo był związany z zespołem, awansował o dwa szczeble wyżej z drużyną, i tylko słabsze wyniki na wiosnę przyczyniły się do zwolnienia trenera - dla mnie czysta głupota zarządu, bo ewidentnie Radomiak nie chciał Europejskich pucharów na przyszły sezon, stąd takie, a nie inne wyniki. Przyszedł Lewandowski i jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ale to juz zobaczymy jak będzie w przyszłym sezonie. Tak jak mówiłem, spotkanie o nic, no może walka o miejsca 6-8 i większe premie na koniec sezonu. Górnik gra ostatnio wesoły futbol , niesamowicie groźny w ofensywie i tragiczny w obronie, stąd często wyniki hokejowe. Radomiak może i za dużo nie traci i nie strzela, ale przy tak usposobionych gospodarzach, myślę, że i dziś coś ukują. Kursy na over bardzo wysokie, tu nie będzie czego bronić, każdy zawalczy o 3 punkty, więc liczę na bramki.

Over 2.5 @2.14 Betclic
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ja nie wiem, ale czy każdy myśli, że u nas ekstraklasa jest wolna od wałków. Przecież ewidentnie trener został odsunięty od zespołu, bo zapewne nie chciał wchodzić w ten kierunek. Gość chciał robić wyniki czysto sportowo, a domniemam, że nie na rękę to było działaczom w każdym meczu tej ekstraklapy.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Zagłebie - Lechia Typ: 1X @1.52 STS
Kursy są właściwie identyczne na obie strony. Zagłębie u siebie 20 punktów, Lechia na wyjazdach 16 punktów. Zagłebie tylko 2 punkty zapasu nad strefa spadkową. Dodatkowo bardzo trudny terminarz bo 2 ostatnie kolejki to mecze z Rakowem i Lechem. Muszą tu zapunktować bo w innym wypadku spadek bardzo prawdopodobny.
Lechia 5 punktów zapasu nad Piastem. Z obecnym składem pucharów nie zawojują a to może być nawet utrudnienie i powód zadyszki w pierwszej części następnego sezonu. Więc mają jeszcze możliwość "odpuszczenia" tych pucharów. Sportowo 50/50 ale biorąc uwagę aspekty pozasportowe skłaniam się w stronę gospodarzy.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +727
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Zagłębie - Lechia Gdańsk
Typ: x2 i poniżej 4,5 gola
Kurs: 1,72
Buk: Betfan

Jeśli ktoś zapyta, czy jest w naszej rodzimej Ekstraklasie drużyna, w której można łatwo zarobić i się nie narobić, to większość kibiców obeznanych z piłką bez wahania wskaże na Miedziowych - zespół sterowany od lat przez potężne konsorcjum jest gwanarcją wypłat na czas, a i oczekiwania zarządu nie są zbyt wygórowane. Ot, zagrać od czasu do czasu jakiś niezły mecz, spokojnie się utrzymać i nie przejmować się niczym innym.

Być może jest w mojej powyższej wypowiedzi sporo ironii, jednakże tak to właśnie w Zagłębiu od dłuższego czasu wygląda i drużyna albo dołuje albo osiada w środkowej części tabeli i spokojnie gra mecze o pietruchę.

Wydaje się jednak, że w tym sezonie przyszła kryska na Matyska i nawet tak doskonale znający zespół trener, jak Piotr Stokowiec, ma ogromne problemy z mobilizacją drużyny i wydostaniem się z czerwonej strefy, oznaczającej niebezpieczeństwo spadku.

I na dodatek nie będzie tak na spokojnie, jak w poprzednich sezonach, bo jutrzejszy przeciwnik Zagłębia ma o co walczyć (przewaga nad Piastem na miejscu gwarantującym puchary nie jest jeszcze wystarczająca), a i późniejszy terminarz optymizmem nie napawa - wyjazd z Radomiakiem, a na koniec u siebie Raków i wyjazd na Lecha, czyli drużyny bezpośrednio rywalizujące o majstra.

I na tym właśnie terminarzu opiera swoje nadzieje krakowska Wisła pod batutą Jerzego Brzęczka, bo wie, że nie wszystko jeszcze stracone. Piłkarze Zagłębia mieli spętane nogi w ostatniej potyczce z Górnikiem, i wydaje mi się, że jest to związane z obecną sytuacją w tabeli i realnym zagrożeniem spadku (nawet trener Stokowiec przyznał, że zawodnicy chyba nie przywykli do gry o utrzymanie i nie wiedzą, że w takich meczach gra się trochę inaczej).

Kontynuacją serii będzie jutrzejszy mecz z Lechią, która w obecnej formie i z obecną mobilizacją nie powinna mieć problemu z wywiezieniem z Lubina punktu (co pewnie też ich usatysfakcjonuje) lub punktów. Mecz nie będzie stał na dobrym poziomie, będzie rwany i chaotyczny i nie spodziewajmy się gradu bramek. Raczej zdecyduje jedna akcja, a nie zdziwiłbym się wcale, gdyby zostało bez goli, co byłoby już kolejnym gwoździem do trumny Zagłębia.

A może w obliczu tego, co tam się dzieje w przeciągu ostatnich kilku lat spadek nie byłby wcale taki zły i kubeł zimnej wody wylany na głowy działaczy pozwoliłby im na przebudzenie i zmianę strategii?

Zobaczymy - do końca ligi już niedaleko i szykuje się pasjonująca walka zarówno o medale, jak i o utrzymanie. Nic tylko oglądać!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +727
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Typ: Rzuty rożne - powyżej 9 @ 1.50 Betfan (konkurs)
over 10,5 RR @ 1.82 Fortuna
BTTS @ 1.81 Fortuna
over 2,5 @ 2.12 Fortuna
over 10,5 + over 2,5 + BTTS @ 4.50 Fortuna


Analiza:
O Górniku i radosnym futbolu pisałem już tydzień temu, dwa i trzy tygodnie. Kolejny raz łącze bramki i rożne ponieważ mecze Górnika są otwarte tzn. mamy sytuacje z obu stron boiska. Górnik stwarza sobie dużo sytuacji, wiele razy strzela na bramkę, ale też łatwo traci bramkę. Obie drużyny pewne utrzymania. Radomiak z nowym trenerem, który mnie nie przekonuje. Ale jest to nowy rozdział dla zawodników zatem każdy walczy o skład. Nowe rozdanie, nowa miotła. Liczę na bramki i rożne. Ja wiem, że Radomiak od kilku spotkań słabo wygląda, ale w meczach Górnika od 6 spotkań zawsze widzimy co bramki strzelone przez obie ekipy. Ostatni mecz Zaglębie - Górnik, wielu użytkowników stawiało na wygraną gospodarzy a ja zaproponowałem bezpieczniejszy typ.
Odsyłam do moich ostatnich analiz:
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Termalica - Wisła P.
Typ: powyżej 2,5 gola @ 1,93 BetFan


W bieżącej kolejce pozbawionej naszej wielkiej 3 pewniaków do wygrywania meczów trudniej wybrać mecz do grania ale zdecydowałem się na mecz BrukBetu z Wisłą Płock. Po tym co wyczyniały oba zespoły w ostatniej kolejce stawiam na over w tym meczu. Fakt podobno nic 2 razy się nie zdarza może dlatego taki atrakcyjny kurs na ten typ. Gospodarze tego meczu nie mają już nic do stracenia w zasadzie trzeba rzucić wszystko na szale i albo się uda albo nie chyba nie ma czego bronić i właśnie to pokazują w ostatnich kolejkach ostatnio wygrana ze Śląskiem 4-0, co prawda wyraźne porażki z Rakowem i Lechią które są wysoko w tabeli remisy z Radomiakiem i Górnikami z Zabrza. Ale pomijając mecz ze Śląskiem zwłaszcza remisowe mecze obfitowały w sytuacje bramkowe Termalica robiła dobre wrażenie i te mecze mogły się zakończyć dużo wyższymi wynikami i to w każdą stronę. Wiślacy z Płocka pod wodzą nowego trenera zdecydowanie odblokowali się w meczach wyjazdowych gdzie wygrali ostatnio w Krakowie z imienniczką 4-3 strzelając gola w 101 minucie czy w Szczecinie wygrywając 2-1 u siebie z Górnikiem 3-2 więc overowe wyniki u siebie porażka z Lechem 0-1 ale to inna półka w porównaniu z najbliższym rywalem i zrozumiała inna taktyka. Wiślacy mogą grać bez presji już nic im raczej nie grozi ani puchary ani tym bardziej spadek Termalica z kolei musi atakować wygrywać walczyć do końca widać że w zespole jest pasja walka do końca odważna gra nie stania pod własną bramką i czekanie na wyrok może jak się poszczęści nie są bez szans. Obydwa zespoły udowodniły w ostatnich kolejkach że potrafią strzelać ale też tracić bramki liczę że tak będzie również w tym spotkaniu. Alternatywnie można pograć typ że obie strzelą po kursie 1,73 ja zdecydowałem się na wyższy kurs i wydaje mi się że biorąc pod uwagę jak prezentują się oba zespoły w ostatnim czasie prawdopodobieństwo co najmniej 3 goli w meczu jest większe niż sugerują kursy dodatkowo rosnące w ostatnim czasie.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Lechia 2:2
obie strzelą, @1,60 Betfan


Wiem, ze miałem już nie ruszać Zagłębia w tym sezonie, ale postanowiłem jeszcze raz spróbować, ponieważ kurs wydaje mi się lekko zawyżony na takie zdarzenie, oczywiście nie próbuję grać zwycięstwa ekipy Miedziowych, jednak po cichu liczę, że po ostatnich kompromitacjach dzisiaj nastąpi przełamanie, nieoficjalnie słychać, że trener Stokowiec dostał ultimatum, czyli 4 punkty w najbliższych dwóch spotkaniach, dzisiejsze z Lechią oraz najbliższy wyjazd do Radomia, oczywiście na konferencji prezes nie potwierdził tego, ale wiadomo jak wyglądają oficjalne konferencje, a jak się to ma do rzeczywistości, jeżeli Zagłębie ma zamiar się utrzymać to oba najbliższe mecze muszą wygrać, bo jak wiadomo w ostatnich dwóch kolejkach grają z dwoma kandydatami do mistrzostwa z Rakowem i Lechem, gdzie o punkty będzie niezmiernie trudno. Wszystko zweryfikuje boisko i wieczorem będziemy trochę mądrzejsi w tej kwestii, ale odnośnie typu to Zagłębie na wiosnę 6/11 spotkań obie ekipy strzelały, u siebie 4/6, Lechia w rundzie rewanżowej 4/11, a w delegacjach 2/5, ale oba w ostatnich dwóch spotkaniach, w bezpośrednich meczach w Lubinie 4/5. Jak obecnie wygląda defensywa Lubina każdy widzi, więc bramka Lechii mocno prawdopodobna, Zagłebie jeżeli myśli o utrzymaniu to musi wyjść ofensywnie, więc powinni coś strzelić.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Zagłębie - Lechia Gdańsk Typ: x2 1,51 superbet

Korzystamy z promki od Rumuna z boxa i gramy skromnie na ekstraklasę dubelka- jeden z typków zapodaje pod konkursik a wiec x2 na Lechie po niezlym kursie wczorajsze wyniki takie sobie dla mnie dzisiaj próbujemy z podpórkami. Przed meczem z Legiom co nie co napisalem na temat miedziowych i ich nowego trenera (twiter) to mnie chłopaki lekko zjechali ale życie weryfikuje i dalej uważam ze Lubin to jest jeden z łatwiejszych wyjazdów w Polsce....Lublin i trudny wyjazd ....bez jaj to co graja za rudego to jest dramat zresztą zawsze tak tam było kasa aspiracje i....klapa tam jest Szysz dobra młodzież, akademia ale nie ma klimatu na dobry mocny Football. Mam nadzieje ze kolega Waldi sie nie obrazi takie moje luźne przemyślenia wiadomo nóź na gardle i 2 kluczowe mecze choć moze z przyszłymi mistrzami polski będzie łatwiej o pkt ale zobaczymy jak to boiskowe życie zweryfikuje . Pytanie na ile tych pucharów chce Lechia bo sporo sie mówiło o poza boiskowych sprawach a oni graja i pkt zdobywają maja fajna serie wygranych spotkań dobrze prezentują sie w obronie napewno sa na dobrej drodze do utrzymania 4 miejsca w tabeli zagrania pokazania sie w pucharach mlody trener i piłkarze chyba nie kalkują a działacze będą musieli kasę pokombinować....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +727
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie - Lechia [powyżej 4.5 kartki] 1.85 sts

Widzę, że większość podjęła się typowania spotkania w Lubinie. To i ja spróbuję. Dla jednych i drugich mecz o sporym znaczeniu. Lechia walczy o europejskie puchary, a Zagłębie o utrzymanie. Nad strefą spadkową gospodarze mają zaledwie dwa punkty przewagi. Spodziewam się zaciętego spotkania bez odstawiania nóg, a w związku z tym nieco kartek. Liczę, że linia 4.5 kartki zostanie pokryta.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Mecz: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: podwójna szansa 1 połowa/ mecz 2/2
Kurs:
2.05
Buk: Betfan

Zagłębie patrząc na tragiczną grę i terminarz jest już jedną nogą w 1 lidze.W ostatnim meczu na własnym stadionie pewnie przegrali z Górnikiem 2:4 ,w pięciu ostatnich kolejkach 4 razy przegrali . Mając tylko 2 pkt przewagi nad grupą spadkową grać będą w ostatnich trzech kolejkach z Radomiakiem, oraz walczącymi o mistrzostwo Rakowem Lechem.Trener Stoklowiec widać nie ma pomysłu na zespół i dostał ultimatum zdobycia 4 pkt. w swych meczach,tylko czy zmiana trenera na koniec ligi może coś jeszcze zmienić.Lechia jakby złapała drugi oddech,nie wiem czy powodem była zmiana ustawienia od towarzyskiego meczu z Szachtarem ,czy zapowiadana zmiana właściciela.Llechia u siebie punktowała,ale przegrała 6 spotkań z rzędu na obcych boiskach.Ostatni mecz wyjazdowy wygrała w Zabrzu,a w ostatnim meczu u siebie nabrali jeszcze większej pewności siebie,gdy ostro ruszyli od początku meczu z Wartą,po przerwie na boisko wrzucił Paixiao i zdobył 1000 bramkę Lechii,oraz setną swoją jako pierwszy obcokrajowiec w Polsce. Flavio zapowiada że zrobi wszystko aby pomóc swojemu byłemu klubowi z Wrocławia w utrzymaniu i będzie miał ku temu okazję w tym meczu.Moim zdaniem Lechia wygra ale proponuje z podpórką gdyż kurs też jest wysoki,dla lubiących ryzyko bramką Paixiao.Lechia w pucharach ,a Zagłębie spadek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +727
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Ekstraklasa 15:00
Jagiellonia : Śląsk
Typ: Śląsk powyżej 2.5 kartek
Kurs : 2.15
Betfan

Sobotnie granie rozpoczynamy w Białymstoku gdzie Jaga podejmie Śląsk. Obie ekipy walczą o utrzymanie pszczółki 5 pkt nad kreską wrocławianie 3 pkt. Niby przewaga jest ale przy porażce którejś z drużyn dziś sytuacja będzie już mniej ciekawa. W Śląsku wiemy co się dzieje zamrożone pensje zła atmosfera w drużynie. Dziś wyjdą na murawę i napewno będą zdeterminowani by zamazać plamę z ostatniej kolejki gdzie ulegli wysoko sloniom z Niecieczy. Jako że jest to mecz bezpośredniej walki o utrzymanie celuje tu w min. 3 kartony Śląska. Sędzią meczu pan Kos (6,8,7,7) ostatnio kartki pokazane przez niego co można wnioskować że nie powstrzymuję się przed karaniem zawodników indywidualnie. Oby było i tak dziś i na konto Śląska wpadły trzy żółte ew czerwo liczone razy dwa w betfan . Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Cracovia - Wisła Kraków
powyżej 5.5 kartek liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) @1.60
czerwona kartka @ 3.25
Wisła czerwona kartka @ 5.60
powyżej 33.5 fauli @ 1.90
Wynik:

STS / Unibet /Betfan

To naprawdę mogą być najgorętsze derby w ostatnim czasie. Cracovia pewna utrzymania w lidze zrobi wszystko aby wygrać te Derby i spróbuje dołożyć swoją cegiełkę po to aby spuścić Wisłę z ligi. Cracovia już niema szans na TOP4, ale ma dalej okazje żeby zając fajne miejsce na koniec sezonu. Wisła z nożem na gardle. Po ostatniej porażce z Płockiem 3:4 i kontrowersjach (których moich zdaniem nie było, bowiem ręka była w polu karnym ewidentna), to nastroje pewnie panują bojowe w szatni jak i u kibiców, którzy nie wyobrażają sobie spadku z ligi. Kartek w bezpośrednich starciach nie brakuje o czym mówią nam statystyki. Ostatnie pięć spotkań miedzy tymi drużynami to średnia 6,8 żółtek i w tym zaledwie jedna czerwona.
Jeśli chodzi o liczbę fauli to ich również nie brakuje. 35,4 fauli na bezpośredni mecz to naprawdę dużo!.
Sędzia spotkania będzie Paweł Raczkowski z Warszawy ,który w tym sezonie 22 spotkaniach ekstraklasy pokazał 87 żółtych kartek i cztery czerwone. Statystyki nie powalają, ale myślę, że sędzie będzie miał dużo pracy w tym spotkaniu.
Stawka meczu jest bardzo wysoka, a więc spodziewam się dość brzydkiego starcia z dużą ilością fauli jak i chamskich zagrań. Gol z jednej z drużyn na pewno tutaj doda nam smaczku...
Dodam, że w Wiśle nie zagrają za kartki Gruszczyński oraz Sadlok. Szkoda, że zabraknie Sadloka bo był by pewniakiem do kartki.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom