>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

31. kolejka La Liga [7.04 - 10.04.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


31. kolejka



Kursy od: forbet

La Liga nie zwalnia tempa podobnie jak inne ligi europejskie. Przed nami porcja kolejnych ciekawych spotkań, lecz najlepsze zapowiada się już w sobotę o 16:15 Derby Madrytu. Mecz, który po raz kolejny przyniesie nam sporo emocji, walki i być może kontrowersji. Już teraz zapraszam do podawania swoich typów na to spotkanie oraz na pozostałe mecze.

Aby was zmotywować to najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.

 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 18:30
Spotkanie Sevilla-La Coruna
Typ: 1/1
Kurs 2.28
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Sevilli na własnym stadionie podejmowała będzie Deportivo La Coruna. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tej rywalizacji, gospodarze co prawda są bez wygranej od 6 kolejnych spotkań ,ale myślę że spotkanie na swoim boisku z zespołem La Coruni jest dobre na przełamanie i na zwycięstwo, tym bardziej iż goście również mają znacznie słabszą formę , szczególnie w spotkaniach wyjazdowych gdzie w ostatnich 5 spotkaniach zdołali ugrać tylko 3 punkty po wygranej z jednym ze słabszych zespolów tej ligi czyli Sportingiem Gijon. Gospodarze mają tutaj o co grać , do 3 Atletico Madryt tracą zaledwie 3 punkty a 3 miejsce uprawniało by ich do bezpośredniego startu w Lidze Mistrzów, Atletico gra na wyjeździe z zespołem realu Madryt i można przypuszczać iż nie ugra tam ani jednego punktu, więc Sevilla ma szanse zrównać się z nimi punktami, stawiam na wygraną gospodarzy oraz na kilka bramek w tym spotkaniu, myślę że goście mogą tutaj gola zdobyć ,ale na punkty dla nich bym raczej nie liczył, stawiam na wynik 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Wielki mecz przed nami, derby Madrytu, chęć wzięcia rewanżu przez graczy Atletico którzy dostali ostatnio u siebie tęgie lanie od Cristiano i spółki. Forma obu ekip bardzo dobra, ja jednak pierwszym typem na który zwróciłem uwage był typ gol dla Atletico po @1,44 w Unibeccie✅. Real ostatnimi czasy praktycznie co mecz traci minimum jednego gola, w ostatnich 10 meczach tylko w dwóch zachowali czyste konto w tym z ekipą Espanyolu którzy regularnie rozkładają nogi przed ekipą Los Blancos. Miałem okazje oglądać dwa ostatnie mecze Atletico i graja naprawdę dużo lepiej niż na początku sezonu i stać ich na przynajmniej jednego gola a i walke o zwycięstwo stąd gram również Atletico DNB 3,15 fortuna. ZWROT
 
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania La Liga
Godzinna:
Spotkanie: Villareal-Atlethic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: :fortuna:
Analiza: Pojedynek między dość solidnymi ekipami.Gospodarze z 51 pkt na miejscu 5 Vs goście posiadający 1 oczko mniej czyli plasujacy się w chwili obecnej na 6 pozycji.
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip Villareal 5 ostatnich meczy 9 oczek z czego u siebie zapunktowal za komplet 1 raz w pojedynku z Espanyolem.Goście 5 ostatnich spotkań=12 pkt porażka tylko z realem Madryt 2:1 gdzie naprawdę wykonali kawał dobrej roboty.
Na wyjazdach pokonali ostatnio Real socciedad oraz Osasuna.
Może nie jest to najlepszy wynik na wyjazdach ale sądząc po ogólnej formie myślę ze to oni są bardziej w gazie aniżeli Gospodarze.
Wynik tego meczu jest ważny dla obu ekip zwycięstwo gospodarzy oznacza odskocznie na 4 pkt od ekipy bilbao przypomnę ze 5 miejsce oznacza zapewniony awans do fazy grupowej ligi Europy.Remis jest lepszy dla villarealu ponieważ nic się nie zmienia natomiast zwycięstwo przyjezdnych znaczy objęcie 5 lokaty przez nich w tabeli.
Obserwując grę obu ekip sklonilem sie na zagranie na ekipy z bilbao.
Myślę ze ich dyspozycja zaangażowanie i forma doprowadzą do zdobycia 3 oczek na swoje konto.
Powodzenia ????
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami derby Madrytu a zarazem hit tego weekendu. Pierwszy mecz w tym sezonie Real Madryt ograł Atletico niespodziewanie łatwo aż 3:0 na wyjeździe, dziś chęć rewanżu Atletico na pewno będzie mieć ale czy im się to uda? Nie sądzę.
Zidane w ostatnim meczu ligowym dał odpocząć połowie składu, zabrakło C. Ronaldo, G. Bale, K. Benzema, L. Modric, T. Kroos, D. Carvajal a i tak zdobyli bardzo ważne 3 punkty, bardzo ważne oczywiście w kwestii mistrzostwa Hiszpanii o które tak walczą z Barceloną.
Przewaga ich nad Barceloną wynosi 2 punkty + 1 mecz zaległy. Więc jakiś tam pułap błędu jest.
Atletico Madryt złapało drugi oddech, po dosyć kiepskiej części Atletico zajmowało miejsce 5 w tabeli i każdy zastanawiał się czy uda im się awansować do Ligi mistrzów w następnym sezonie. Dziś już zajmują 3 lokatę, są w ćwierćfinale Ligi mistrzów. Grają dużo lepiej, jak za dawnych lat Simeona.
Jutro Real jest lekkim faworytem, grając u siebie są niemal nie do pokonania i wydaje mi się, że to wlaśnie Real będzie w tym roku rządził w Madrycie.
Stawiam na zwycięstwo Realu ale także, że obie drużyny strzelą gola. Real ostatnio bardzo rzadko kończy mecz na 0 z tyłu.
Typuję 2:1 dla Realu.
Co najważniejsze obie ekipy w najmocniejszych zestawieniach. Brak kontuzjowanych.
Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Real - Atletico
Typy:
czerwona kartka @ 2.46 ⛔
powyżej 6.5 żółtej kartki @ 1.85 ⛔
buk: unibet

Pierwsze co chcę napisać to, że spodziewałem się nico wyższej linii jeśli chodzi o kartki. Przed nami pojedynek Derbowy w najlepszym momencie dla obu klubów, które są w formie. Ja jednak skupiam się tu na kartkach gdyż spodziewam się ostrej i brutalnej gry w środku pola. Mecz z pewnością będzie stał na wysokim poziomie piłkarskim, ale jak to w derbach bywa nie zabraknie tu brzydkich i głupich fauli. Nie zabraknie tu na pewno uszczypliwości i wpływanie na decyzje sędziego. Obie ekipy mają o co walczyć dlatego niema mowy o odpuszczaniu,dla jednych jak i drugich liczą się tylko trzy punkty. Sędzią tego spotkania jest Ricardo de Burgos Bengoetxea. 31-latek urodził się w Bilbao i od 2015 roku rozstrzyga spotkania na poziomie Primera División. Dla tak młodego sędziego będzie to spore wyzwanie dobrze pogwizdać tak ważny mecz. W obecnym sezonie Burgos pokazał cztery czerwone kartki i 56 żółtych w 14 spotkaniach. Jak widać sędzia ten nie słynie z rozdawania kartek na lewo i prawo, lecz dziś może być całkiem inaczej i jestem zdania, że sędzia będzie miał ręce pełne roboty. To spotkanie może przejść do historii pod każdym względem...
18:30 Sevilla - Deportivo
Typ: 1
Kurs: 1.55
buk: unibet
Wynik: 4:2 ✅

Sevilla chyba nie mogła sobie wymarzyć lepszego rywala na przełamanie w obecnej formie. Goście ostatnio nie są w najlepszej formie podobnie jak gospodarze dzisiejszego spotkania. Ostatnie zwycięstwo odnieśli u siebie z Barceloną co było dużą niespodzianką. Deportivo nie wygrało na Ramon Sanchez Pizjuan od 2010 roku, przy obecnej formie raczej nie zapowiada się na komplet punktów z ich strony. Sevilla u siebie jest niepokonana od listopada zeszłego roku. Jednak ich forma jest daleka od idealnej i tak naprawdę nie wiadomo czy dalej będą pogłębiać się w tym dołku czy w końcu dojdzie do przebudzenia i wygrają. Dzisiejszy mecz z pewnością jest do tego najlepsza okazją aby odbić się od dna i w końcu wygrać. Kurs idealny do jakiegoś dubla.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
Obie strzelą bramkę: TAK @1.78 unibet
✅ wynik 1-1

Derby Madrytu, pojedynek drużyn, które w ostatnim czasie są w świetnej dyspozycji. Atletico wreszcie zaczęło grać tak, jak nas przyzwyczaiło w ostatnich latach pod wodzą Simeone. Tracą mało bramek, strzelają też nie za dużo, ale to jest właśnie ich styl, który się sprawdza. Real przystępuje do tego spotkania z wypoczętymi piłkarzami, którzy w środku weekendu dostali wolne od Zidane&#39;a. Zagrać nie może tylko Varane, z powodu kontuzji mięśniowej. Królewscy mają na koncie rzadko spotykaną serię 51 meczów z rzędu ze strzeloną bramką (ostatni mecz bez bramki to półfinałowe spotkanie z City w tamtym sezonie). Bardzo dobrze grają z przodu, ale z grą w obronie jest w tym sezonie bardzo przeciętnie. Rzadko zachowują czyste konto (8 razy w lidze na 29 spotkań), a też dyspozycja Navasa jest, delikatnie mówiąc, niezbyt dobra.

Obie ekipy mają na koncie serię 5 wygranych meczów ligowych. Dzisiaj któraś z drużyn przerwie tę passę. Nie podejmuję się typowania, która drużyna zwycięży, bo obydwie w takiej formie mają szansę na zwycięstwo. Typuję przynajmniej po bramce dla obydwu zespołów. Real dużo strzela, sporo traci, Atletico weszło na swoje najwyższe obroty, szykuje się dobry mecz. Niech wygra lepszy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Real - Atletico
Powyżej 6.5 żółtych kartek @ 1.90 Bah


Na wstępie chciałbym przeprosić kolegę wyżej, że powtarzam jego typ, ale pisać post miałem już wczoraj tylko czasu brakło, a do tego stwierdziłem że nie zaszkodzi drugi raz o tym napisać bo jak dla mnie to bet kolejki. Mecz o wielką stawkę dla obydwu zespołów, Real chcąc utrzymać przewagę nad naciskającą Barceloną ma w obowiązku wygrać derby. Atletico w walce o mistrzostwo raczej już się nie liczy, ale ciągle pozostaje kwestia awansu do Ligi Mistrzów i tutaj biją się ze słabszą ostatnio Sevillą. Poza tym choćby to miał być mecz o pietruszkę to i tak myślę, że żaden piłkarz nie odstawiłby nogi bo taki już urok derbowych spotkań. Na Berbabeu będzie gorąca, do tego sędzia De Burgos Bengoetxea, jak wspomniał wyżej kolega nie do końca doświadczony, myślę że może nie udźwignąć spotkania i kartki się posypać, jakieś karne itd. W tym sezonie w meczu Realu z Valencią nie odgwizdał 3 rzutów karnych, co świadczy o tym że ma problemy ze spotkaniami które jednak dostarczają więcej emocji. Dodam jeszcze jedną, moim zdaniem bardzo ważną informację; Carvajal i Ronaldo są o jedną kartkę od zawieszenia w La Liga i nie wierzę, że tym razem się nie wykartkują a okazji będzie z pewnością dużo. Za tydzień mecz z 18. W tabeli Gijon, więc rywal do pauzy wydaje się wymarzony. A w końcówce sezonu niesamowicie ważne mecze z Barceloną, Sevillą, Valencią. Carvajal już z Alaves wydaje mi się że pracował na kartonik ale sędzia jakoś wyciągnąć nie chciał. Dlatego dwie kartki w meczu o ile nie pewne, to bardzo prawdopodobne, więc do pokazania zostałoby już tylko 5 ;).
I za mniejszą stawkę jeszcze, rzut karny @ 3.20 Unibet. Te karne jednak w ostatnich spotkaniach między tymi drużynami pojawiały się dosyć regularnie, myślę że tym razem nie będzie inaczej.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Espanyol - Alaves
Bardzo kuszący dla mnie jest kurs na zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu. Alaves osiągnął już w tym sezonie apogeum. W cuglach utrzymał się w lidze ze spokojem. Teraz pora na rozprężenie. Było to już widać w tygodni gdzie nie dali rady Osasunie u siebie. Teraz mecz w Barcelonie z Espanyolem, który to u siebie grać potrafi. Dodatkowo goście mają przecież przed sobą finał sezonu z Barceloną w Pucharze Króla. Ja wiem, że to jest za dobrych kilka tygodni, ale mając tyle czasu można też w trakcie sezonu zrobić mały cykl przygotowawczy do tego najważniejszego meczu. Mecze ligowe dla Alaves nie będą teraz miały już takiego znaczenia.
Espanyol - Alaves 1 @ 2,20 1:0 ✅✅
Kick off - 13:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Real - Atletico
Griezmann strzeli✅ :gool:✅
3,10 Fortuna
Atletico
2X ✅1-1:gool:✅
2,18 Fortuna

Dzisiaj mam zamiar zagrać 2 kupony, w tym meczu.
Wydawało mi się, że jak jest taki HIT, to będzie osobny temat. Yhhh :;/:
No nic, dzisiaj Derby Madrytu. Kursy na oversy spadają, co dla mnie to jest trochę dziwne. Ale wszystko i tak zweryfikuje mecz. Ja idę w stronę Griezmanna, który swojego niskiego wzrostu, potrafi namieszać w defensywie rywali. Obrona Realu, też nie jest do nie przebicia, gdyż im też zdarzają się wpadki. Nie wydaję mi się, aby to było jednostronne spotkanie, w której tylko jedna strona będzie dominować. To, że mecz odbywa się na stadionie Realu nie oznacza to, że gospodarze będą stroną dominującą. W Derbach Madrytu wszystko może się wydarzyć. Nie zdziwię się także, jak Real trochę jest zbyt pewny dzisiejszego spotkania. Póki co, dzisiaj jeszcze są na 1 miejscu w tabeli, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że przejdą łatwo Atletico, bo i z nimi gram im się trudno. Natomiast Griezmann, to taki zawodnik który potrafi swój zespół doprowadzić do zwycięstwa ale i taki który potrafi szybko wykończyć akcję golem. Poza tym, warto spojrzeć na h2h Królewskich z Atletico. Więc i tu też nie ma tych pewnych zwycięstw...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
martins20 74

martins20

Użytkownik
Celta - Eibar
Ciekawy mecz na Balaidos. Zacznę przewidywalnie, bo gospodarze mają 2 mecze mniej i wcale nie stacili szans na Europę. Mi osobiście pasuje styl obu drużyn i przy tak grających rywalach zadecyduje jakość z przodu. W Vigo &quot;wrócił&quot; Rossi popisując się ostatnio trzema golami. Jest także Aspas i Bueve.
Dzisiaj osłabienia raczej w defensywie po obu stronach. W Vigo brak Wassa, Diaza i Johnego. W Eibar brak Abilli, Lejeune i Inui. Wiemy jak wygląda brak dwóch podstaowych obrońców, a mi nie wygląda by Eibar miał tak równorzędną kadrę.
Biorąc pod uwagę powyższe to jak najbradziej:
o 2,5- 1,9 3/10
Celta 2,33 2/10
w całorocznym
Powodzenia !
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Las Palmas - Betis
Typ: 1
Kurs: 2.04
buk: unibet
Wynik: 4:1 ✅

Ekipa Las Palmas w ostatnim czasie nie jest w najlepszej dyspozycji. Jest to spowodowane nie równą formą jaką prezentują gospodarze dzisiejszych zawodów. Drużyna Setiena spisuje się bardzo słabo w meczach wyjazdowych gdzie w tym sezonie wygrała zaledwie raz ponosząc aż 11 porażek.U siebie Las Palmas przegrało tylko dwa razy, odniosło osiem zwycięstw i to jest na pewno jeden z powodów do zagrania w stronę gospodarzy. Kolejną dobrą informacją jest to, że do składu powinni powrócić Jese jak i najskuteczniejszy strzelec zespołu Kevin Prince Boateng. W dzisiejszym spotkaniu ekipa gospodarzy będzie chciała zamazać plamę po ostatnich dwóch porażkach na wyjazdach i umocnić się w środku tabeli. Betis pomimo tego, że znajduje się nad strefą spadkową będzie musiał poszukać punktów gdzie indziej. Las Palmas wygląda dziś bardzo solidnie, a Betis niczym nie imponuje, prezentuje się słabo na wyjazdach i nie powinien w tym spotkaniu sprawić dużych problemów gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Godzina: 16:15
Celta Vigo - Eibar
Typ: BTTS ⛔
nieskuteczne pi*dy z Vigo. slupek, poprzeczka, sam na sam i gola nie strzelili..
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet at Home

Nie wyobrazam sobie zeby w tym meczu obie druzyny przynajmniej raz nie umiescily pilki w siatce. W przypadku obu druzyn bardzo duzy nacisk kladziony jest na atak i bramki. W swietnej formie jest Aspas i Rossi ktory wrocil juz do skladu. W Eibarze ladnie prezentuja sie rowniez zawodnicy ofensywy. Kike Garcia i Pedro Leon powinni pociagnac te sanki. Przewiduje tutaj dosc duza ilosc goli. Obu druzynom na pewno motywacji nie zabraknie bo obie maja szanse na puchary. Eibar ostatnio swietnie gra. Pressing bardzo wysoki w meczu z Las Palmas sprawil ze Kanarki nie mialy praktycznie nic do powiedzenia. Wygrana nad Villareal na wyjezdzie rowniez budzi respekt. Obie druzyny biorac pod uwage motywacje, forme i zdolnosci ofensywne powinny tutaj przynajmniej po jednym razie umiescic pilke w siatce dlatego tez wybieram BTTS w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Sociedad-Gijon
Typ: 1/1
Kurs 2.15
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej Primera Division w którym ekipa Realu Sociedad San Sebastian na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Sportingu Gijon. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów . Gospodarze tracą 1 punkt do miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach więc muszą tutaj zawalczyć o komplet punktów, a ostatnio z tym jest niezwykle ciężko bowiem na 5 poprzednich kolejkach zdołali ugrać tylko 1 punkt zanotowali 1 remis oraz aż 4 porażki a nie mieli zbyt mocnych przeciwników , widać iż ich forma jest na słabym poziomie i bardzo potrzebują takiego przeciwnika którego mogliby gładko ograć, według mnie goście są takim zespołem, bowiem w tym sezonie do bezpiecznej pozycji tracą 6 punktów i chyba będzie im niezwykle ciężko utrzymać się w La Liga. Obie drużyny ostatnio grają underowo ,ale według mojej oceny w tym meczu żadna z drużyn nie będzie grała na o:eek: ponieważ obie potrzebują ligowych punktów, stawiam więc na wygraną zespołu gospodarzy oraz na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mauricio Lemos strzeli @ 6,75 forBet⛔
Na szybko, bo za 20 minut mecz. Urugwajczyk strzelił w tym sezonie już 5 goli, mimo gry na środku obrony. Kapitalne rzuty wolne i co mecz stwarza ogromne zagrożenie pod bramką rywala. Jedną czy dwie sztuki w meczu będzie miał, pytanie co z tego wyjdzie. Do tego na rogi też chodzi, więc może akurat coś głową spróbuje. Moim zdaniem warto, bo kurs mega wysoki.
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Co myślicie na to, żeby postawić na over 5,5 kartek (kurs 1,95 Unibet). Oba kluby grają o coś - Real o puchary, Gijon o utrzymanie się w lidze, nie wygrywając tego spotkania będzie miała bardzo ciężko o pozostanie w La Liga. W meczach obu ekip pada bardzo dużo żółtych kartek, w porywach do 7. Kurs bardzo interesujący bo to jeden taki typowy mecz &#39;o coś&#39;, ale ile razy tak było że grając o coś padał bezbramkowy remis po nudnej grze. Obie ekipy powinny wystąpić w najsilniejszych składach, a bardzo ciekawe są kursy na BTS (1,88) i over 2,5 gola (1,69). Co myślicie o takim rozumowaniu?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Sociedad - Sporting Gijon
Typ: 1
Kurs: 1.47
buk: unibet
Wynik: 3:1 ✅

Sporting to jedna z ekip, która teoretycznie ma jeszcze szanse na utrzymanie się w lidze. Jednak czy będą dziś w stanie utrzeć nosa gospodarzom?. Nie wydaje mi się bowiem ich forma jest w stanie wahania się przez co zespół nie potrafi utrzymać tego samego poziomu. Nie wydaje mi się żeby goście mogli coś dziś zdziałać na Anoeta. Ten teren jest tak trudny, że punkty tu potrafi zgubić Barcelona, Atletico czy Real Madryt, a co dopiero Sporting. Gospodarze są tu zdecydowanym faworytem na papierze i mam nadzieje, że to udowodnią na boisku. U gospodarze do składu powrócił Williana Jose i Carlosa Vela, czyli siła ataku Sociedad rośnie z meczu na mecz. Z Gijon Baskowie nie przegrali jednak żadnego z ostatnich trzech spotkań od 2007 roku choć w poprzednim sezonie tylko bezbramkowo zremisowali z niżej notowanym przeciwnikiem. Dziś mam nadzieje, że Real od pierwszych minut będzie kontrolował to spotkanie i od pierwszych minut narzuci swój styl.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
RSSS - Sporting Gijon

Baskowie - kiedy jak nie teraz ? Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że gospodarze są na dobrej drodze w walce nawet o Ligę mistrzów, w gorszym wypadku na Ligę Europy. Tym czasem mamy brak zwycięstwa w lidze od 4 spotkań, w tym aż 3 porażki i tylko jedna strzelona bramka. Nie mam pojęcia czy to nagły spadek formy w kluczowej fazie rozgrywek czy syndrom z naszych boisk w I lidze gdzie pod koniec gier nikt nie chce wygrywać aby czasem tylko nie awansować do Ekstraklasy. Miejmy nadzieję, że to ta pierwsza opcja i dzisiaj nastąpi przełamanie. Okazja ku temu jest niemalże idealna. Przyjeżdża drużyna która w obecnym sezonie wygrała tylko 1 spotkanie na wyjeździe.
W drużynie gospodarzy na pewno nie zobaczymy dzisiaj Guridiego i Martineza, po drugiej stronie zabraknie Casesa i Traore. W pierwszym meczu tych drużyn RSSS wygrał 3-1, dzisiaj powinno być podobnie. Moja intuicja podpowiada podpowiada mi pełna dominację gospodarzy i wynik końcowy 2-0, obym się nie mylił

Real Sociedad - Gijon
Typ: 1
Kurs: 1,52
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom