>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

300 dni> 300 zdarzeń> 15tys zł.

M 53

marekz

Użytkownik
Z ciebie, to trzeba wszystko wyciągać ???? To wytłumacz o co chodzi, bo tylko sobie posty nabijasz ;)
Wpisałem stawkę 1000 i wygrana była 1050, wiec niewiem o co Ci chodzi.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Ok,po 23h wrócę z pracy to dam kilka rad,odnośnie postów to jestem leń i mało się udzielam,zdecydowanie wolę je czytać,bardzo często mam niezły ubaw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 53

marekz

Użytkownik
Oki. Każda rada mile widziana ;)
Z giełdą jestem dopiero kilka dni. Jeszcze jej dobrze nie rozumiem.
Mógłbyś dokładniej coś o tym Lay 0:0 powiedzieć?
Przeglądałem pordniki odnośnie Lay, ale nie mogę zrozumieć tego.
Stawiając Lay 0:0, to stawiamy, że nie będzie wyniku 0:0, tak?
Nie mogę znieść takiego zakładu.
To jest to co na zdjęciu?
Chyba nie, bo kurs 11F.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Kolejny temat pełen kwasu ze strony innych użytkowników. Zwróciliście autorowi uwagę na początku jego przygody w temacie, zreflektował się i podawał mecze z wyprzedzeniem bądź zaraz po postawieniu na live. O co wam jeszcze chodzi? Bardziej się interesujecie typowaniem innych niż swoim własnym. Co by tylko komuś za dobrze nie szło, a już na pewno nie lepiej ode mnie. Domyślam się jak musi się odechciewać prowadzić wątku jak się trzeba wiecznie użerać z takimi tekstami.
Ja życzę powodzenia, wierzę że z czasem starałeś się podawać wszystkie typy najwcześniej jak to możliwe. A nawet jeśli nie, to ani Ty na tym nie zyskasz ani ja niczego nie stracę, więc co mnie to obchodzi.
Jakiej byś taktyki nie obrał, powodzenia.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jakby sie zreflektowal to zaczal by temat od poczatku ze stanem 0
mogl takze wrzucic jakies skany kuponow , tych pierwszych, tylko pewnie skad mial by je wziasc ????
ogolnie jeszcze wszystko przed nim , popatrzymy zobaczymy, posmiejemy sie albo pogratulujemy wygranej
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
a tak poza tym
punkt 8 regulaminu tego dzialu

&quot;zakaz podawania typów, które już się rozpoczęły (lub po zakończeniu)&quot;
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
No okej, tu rację masz, że może faktycznie trzeba by było liczyc wtedy od 0. No ale tak szczerze, czy to jest jakiś konkurs? Czy nawet jakby chciał odwalac takie numery, w co wątpie, to co na tym zyska? Bądź czy ja czy Ty na tym cokolwiek stracimy?
Skany kuponów sobie darujmy, nikt tu nie jest zobowiązany niczego udowadniac. Ja uważam, że jeżeli ktoś podejrzewa autora o naciąganie swoich zysków, to niech raz zwróci uwagę i po prostu niech pomija ten temat, myślę że wszczynanie śledztwa nie ma sensu. Ktoś z kolei może byc zainteresowany nawet nie samymi rezultatami autora, ale np metodą gry i zacznie się w to zagłębiac na własną rękę.
Więcej pomagajmy, mniej doszukujmy się wszelkich nieprawidłowości, pozdrawiam.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,odnośnie Twoich obliczeń,są błędne,albowiem nie masz skonfigurowanych opcji programu BF,po skonfigurowaniu program automatycznie to wyświetli i wszystko będzie jak na dłoni,wówczas myślę błyskawicznie załapiesz o co biega z layem,i skąd wzięłą się kwota podana przeze mnie,zajmowałem się tym dawno temu,kiedy jeszcze strona była po polsku,to tytułem wyjaśnienia rozbieżności w obliczeniach.
 
M 53

marekz

Użytkownik
tez bym nie zakladal przegranej jak bym stawial po fakcie (meczu) :grin:

jak mozna brac sie za bukmacherke i nie zakladac przegranej ?
Idąc Twoim tokiem myślenia, to każdy kto gra/obstawia, jest niespełna rozumu - głupi.
Bo kto o zdrowym umyśle postawi realne pieniądze wiedząc, ze je straci?. Jeśli z góry zakładasz ze przegrasz, to po co grać?.


Witam,odnośnie Twoich obliczeń,są błędne,albowiem nie masz skonfigurowanych opcji programu BF,po skonfigurowaniu program automatycznie to wyświetli i wszystko będzie jak na dłoni,wówczas myślę błyskawicznie załapiesz o co biega z layem,i skąd wzięłą się kwota podana przeze mnie,zajmowałem się tym dawno temu,kiedy jeszcze strona była po polsku,to tytułem wyjaśnienia rozbieżności w obliczeniach.
Dzięki.
Założyłem już konto i nadal mi wyświetla, ze mój profit, to 50£ przy stawce 1000£. Mało ważne. Jak będę miał kasę na tym koncie, to postawie coś i zobaczymy.
Wyżej wymienione systemy, to są tylko poglądowo, by zobaczyć ile trzeba zdarzeń i za jaką stawkę by wyjść na swoje.
A dlaczego mówisz, ze lepiej grać Lay 0:0?. Kurs jest identyczny jak na over 0.5 gola.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam ,do nauki tradingu polecam zapoznać się z surebety.pl oraz traderzy.pl jest tam w przystępny sposób wszystko opisane.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Po prawej stronie masz Dipslay Options odhacz wszystko i powinno być już dobrze.
Korzystam z aplikacji mobilnej i tam mam wszystko odhaczone.
Comfir bets before placing - odhaczone
Retain selections after placemen - tez odhaczone.

Witam ,do nauki tradingu polecam zapoznać się z surebety.pl oraz traderzy.pl jest tam w przystępny sposób wszystko opisane.
Interesują mnie tylko zakłady zwykle. W sprzedaż i kupno się nie będę bawił.
Tylko będę grał zwykle over.
Kursy na Lay 0:0 są identyczne, więc po co kombinować.

Dzięki.
P
Pozdrawiam.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Jeszcze jeden system mi wpadł do głowy. Chyba najbardziej rozsądny i nim spróbuje zagrać za jakiś czas.
Gra polega na graniu jednego overu 0.5 na tydzień. Tylko jeden nie mniej, nie więcej.
Stawka: 1000£
Kurs: ~1.05
4 zdarzenia na miesiąc.
Czas gry: 10 miesięcy.
10*4=40 zdarzeń
40*50=2000£=~10000zl.

Chyba mniej zdarzeń już się nie da. Oczywiście można by zagrać dwa single z kursem 2.00 i mieć cały rok z głowy.
Myślę, ze z wyborem 4 zdarzeń na miesiąc, każdy sobie poradzi. Nawet na chybił trafił.

Możecie się pobawić w coś takiego:
Rzucić kilkarazy kostką i suma oczek to mecz liczony od pierwszego.
Wchodzimy na jakąś strone z wynikami i liczymy od góry.
Np. rzuciliśmy 50, to dziś byłby to mecz
Hradec Kralove v Plzen. I tak raz w tygodniu.
Dzień też wybieramy rzutem. Rzucamy dwa razy kostką i suma oczek to dzień. Oczywiście to tylko zabawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 53

marekz

Użytkownik
bardzo ciekawy system
Tzn.? Pod jakim względem ciekawy?.

Jak ktoś ma kłopot z wyborem singla z dużym kursem, to taka gra jest dla niego dobra. Bez większego stresu i znajomości może wyjść fajnie na plus.
Można by zejść do 20 zdarzeń ma rok, ale trzeba by podnieść stawkę do 2000£.
Gra za 10000zł, by wygrać 500zl, to trochę dziwne. Ale jakby ktoś chciał, to czemu nie.
 
K 3

kamciok

Użytkownik
Ciekawy ponieważ gram podobnie od ponad roku,
zastanawiam się również nad grą mniej za więcej tak jak Ty w tym przypadku
 
M 53

marekz

Użytkownik
Ja dąże do tego by przy bukmacherce spędzać jak najmniej czasu, ale jednocześnie mieć w miarę dobry zysk.
Mi zysk 1000zl na miesiąc wystarcza.
Oczywiście 1000zl, to tylko szacunek, bo często kursy są wyższe. Trzeba też odjąć prowizję, przewalutowanie i parę innych rzeczy.
Dziś był fajny dzień, bo w każdym meczu w 3 ligach padł minimum jeden gol. Championhip, LM, LM u19. Można było w jeden dzień pół roku załatwić. Ja tego nie polecam.
 
Do góry Bottom