>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

300 dni> 300 zdarzeń> 15tys zł.

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Złamałem swój regulamin i dlatego przegrałem. Między tymi dróżynami był juz kiedyś remis, a takich meczy miałem nie grać. Pokazałem, że mozna, tylko trzeba wiekszą uwage mieć.
Jestem na plus 1220zl
na plus to Ty jestes tylko wirtualnie, podawales pierwsze typy po fakcie a jak juz niby byles do przodu to przed meczem ???? powinienes juz dawno bana dostac
 
K 3

kamciok

Użytkownik
Jeżeli masz cierpliwość, trochę wolnego hajsu, i nie traktujesz tego jako utrzymanie tylko dodatkowy hajs przypuśćmy - raz do roku wypłacasz na wakacje, to zarobisz - polecam Grecką i Francuską under 6,5 - bet fair, ????
(over 0,5 - jak wyżej wymieniłem - a drużyny dobieram h2h które mają over 3bramki na mecz i które między sobą nigdy nie miał wyniku 0:0)
over 0,5 - na starcie jesteś przegrany wyczekujesz goola
ander 6,5 - na starcie jesteś wygrany - bronisz wygranej
Najprostsze rozwiązania bywają najlepsze ! ????
 
K 3

kamciok

Użytkownik
no i co z tego ? ????
Popatrz kolega MarekZ pomimo wpadki i tak jest na PLUS - nie bede podawał Ci moich kwot wygranych - tylko przemyśl teraz tak na przykładzie kolegi - przy każdym potknięciu wyjść 1-2k do przodu ? mało
 
K 3

kamciok

Użytkownik
nigdy się nie dowiesz jak nie przetestujesz, poświęć 10E - nie wiele jak za naukę i nabranie doświadczenia a na koniec miesiąca podsumowanie zrobisz i będziesz wiedział czy dasz radę i cierpliwość Ci pozwoli ????
 
Do góry Bottom