>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

30 PLN Centrebet Free

Status
Zamknięty.
esek14 35

esek14

Użytkownik
voltii&gt;&gt;&gt; może coś źle robisz. wpisuj ten kod do skutku, być może za którymś razem wskoczy. chyba już ktoś w temacie pisał, że wklepywał kod 50 razy :p
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
wielu mysli ze kod nie dziala bo w stanie konta nic sie nie zmienia ale trza ciut poczytac jak juz ktos pisal ze to przy ukladaniu kuponu trzeba zaznaczyc ze korzysta sie z darmowego zakladu
 
M 12

m@estro

Użytkownik
dobra dzieki, dostałem. m@astro nie rozumiem dlaczego mailbym byc zjechany choc napisalem najkulturalniej jak sie dało, dobra mniejsza z tym
Pozdro

No właśnie chodzi o to że na tym forum od dawien dawna się wśród nowych tylko i wyłącznie napika szerzy...
 
K 2

kondzik007

Użytkownik
Postawilem na Polonie B. Za calosc Freebeta,przed chiwil zalogowlaem sie na koncie oczekujac troche ponad 30 zl,a tu... 62.40 wiec kwota Free beta nie zostla odjeta,zna ktos warunki obrotu?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Stawka czyli te 30PLN jest dodawana do salda konta po wygranym kuponie, czyli nie jest to typowy freebet.
edit:
Też właśnie postawiłem na to spotkanie tylko, że na over. Obrotu raczej nie ma, ja już zleciłem wypłatę ????
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
może być dubel. to jest darmowy zakład, ale taki, że stawka też zostaje na koncie w razie wygranej. Ja też zleciłem już wypłatę, bo coś czuję, że przez masowość tego freebeta później będą problemy :]
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
Mam problem obstawiłem mecze na kombo klikam użyj darmowego nastepnie daje przygotuj kupon potem potwierdź zakład i wyskakuje mi ze mam zamało kasy na koncie co robię nie tak ?????
 
predictions 0

predictions

Użytkownik
Czyli na 100% gdy zagram jakiś zakład i wygram to wygrana włącznie ze stawką wraca do mnie?
Sorry za te pytania ale w regulaminie jasno nie jest napisane
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Może dajesz za dużą stawke? ???? Powyżej 3 dyszek? Zrobiłem zakład minute temu i all ok.
Up. Ja tam for fun obstawiłem sobie na kursik powyżej 8 i tak nie chce mi sie wieżyc ze jak co wypłaca ta kaskę. :}
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
Mam problem obstawiłem mecze na kombo klikam użyj darmowego nastepnie daje przygotuj kupon potem potwierdź zakład i wyskakuje mi ze mam zamało kasy na koncie co robię nie tak ?????
 
P 0

pokerfun

Użytkownik
Może dajesz za dużą stawke? ???? Powyżej 3 dyszek? Zrobiłem zakład minute temu i all ok.

Up. Ja tam for fun obstawiłem sobie na kursik powyżej 8 i tak nie chce mi sie wieżyc ze jak co wypłaca ta kaskę. :}
Jakby wyplacili to bys mial na slownik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom