>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 PLN Centrebet Free

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
no hehehe ja tez padłem hehe co nie zmienia faktu to co wczesniej powiedzialem z tematu zrobil sie Hyde a zieloni przez głąbów znowu beda kasowac posty hehehe:spokodfhgfh:
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Betsafe It will take different time for different people to get the update, since it is so many to send out. It will take a while. Check you Facebook Inbox under the Updates-tab during the night.

czyli trzeba w nocy zerknąć na facebooka ... :p
- - -
ŻAL NIE TEN TEMAT :p:p:p
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Proponuje, aby ktoś z administracji zamknął ten temat. Kto skorzystał to skorzystał, brawo dla niego, kto nie to nie, trudno się mówi. I tak już pewnie połowa Polski jedzie na tym freebecie. Znając życie będą jakieś jaja przy wypłatach...
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Przysługujące Ci darmowe zakłady Wartość Zrealizowane Zrealizuj na Ważność zakładu
Facebook int 0909 PLN 30.00 PLN 0.00 Free bet on any market 2009-09-25 18:39:12


kurde, wpisuję kod i nic ????
kasa ci sie nie pojawi na koncie od razu tylko jak wybierzesz mecze bedzie ci pisać czy chcesz skorzystac z darmowego zakładu.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
zasadnicze pytanie: dla nowych takze?
Jesli czytajac teamt przeoczylem to to z gory przepraszam ale jest tu taki syf ze nie moja wina
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Ktoś pisał że się regował i dostał ????
Pewnie gdyby padło na kogoś innego to by Cię zjechał równo z poziomem gimnazjalnym...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
dobra dzieki, dostałem. m@astro nie rozumiem dlaczego mailbym byc zjechany choc napisalem najkulturalniej jak sie dało, dobra mniejsza z tym
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom