>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

30 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 06.05.2012

Status
Zamknięty.
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła -Śląsk
Typ: X/2
Kurs: 3.75
Buk: Bet365
Analiza :
Ostatnia kolejka w T-Mobile Ekstraklasie. Śląsk Wrocław na Reymonta 22 spróbuje zawalczyć o pierwsze swoje mistrzostwo Polski od wielu wielu lat. Dużo się mówi o tym spotkaniu w kontekście ewentualnego podłożenia się piłkarzy Michała Probierza. Ja także uważam, że ten mecz nie będzie do końca sprawiedliwy. Wisła Kraków w tym sezonie już o nic nie gra. Cały sezon jest stracony, kibice są zadowoleni bo ich ulubieńcy wygrali Derby Krakowa. Po tym spotkaniu nakazali swoim piłkarzom, aby przegrali mecz ze Śląskiem. Teraz temperatura spotkania jest jeszcze większa, bo wygrana Śląska da im mistrzostwo Polski. Nawet sam kapitan mistrza Polski jeszcze aktualnego Cezary Wilk przyznał, że kibice chcą ich przegranej. O tym wszyscy wiemy. Ja zdecydowałem się zagrać, że po pierwszej połowie będzie remis. Ten mecz będzie na pewno dziwny. Uważam, że w pierwszej połowie Śląsk nie strzeli bramki. Może Wiślacy będą mieli wyrzuty sumienia, może nie uda się tego tak łatwo ukartować. Stawiam po pierwszej połowie na remis. 0:0 nikogo nie skrzywdzi, co prawda Śląsk będzie pod coraz większą presją, ale wydaje mi się, że w tym meczu nie padną za szybko bramki. W drugiej odsłonie kibice będą coraz poważniej domagać się gola dla Śląska i w moim odczuciu wydaje mi się, że coś w końcu wpadnie dla zawodników Oresta Lenczyka. Uważam, że w tym meczu padnie wynik 0:1 a bramka dla Śląska Wrocław padnie dopiero w drugiej połowie. Potem będzie tylko feta na Rynku i świętowanie mistrzostwa Polski dla Śląska. Czekam na taką końcówkę tego słonecznego dnia ???? Polecam ten typ.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Czy ktoś bierze w ogóle pod uwagę, że w zależności jak potoczą się spotkania Ruchu, Lecha i Legii, WKS wcale nie będzie musiał wygrać, żeby zdobyć majstra? Może dojść przecież do takiej sytuacji, kiedy reszta wyników ułoży się po myśli dla Śląska i jakaś brameczka np. na 1:1 w 92&#39; w Krakowie nie byłaby zła ;)Co śmieszniejsze kursy na wygraną Sląska z Wisłą są już gdzieniegdzie mniejsze niż na mistrza.
Ekstraklasa 2011/2012 Kto wygra? Śląsk Wrocław @1.60 Unibet
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Jagiellonia - ŁKS (0-1) 1 @ 2,4 7/10 bet-athome
Dla mnie sprawa dość oczywista. ŁKS już o nic nie gra. Odpuszczą ten mecz. Poza tym Jaga naprawdę fizycznie wygląda znakomicie. Szybkość, jakość w ataku. Maja za sobą serię dosyć trudnych meczów, ale dzisiaj w ostatnim spotkaniu sezonu przed własną publicznością powinni uwolnić cały swój potencjał. Na tle, słabo przygotowanego motorycznie ŁKSu, Jaga powinna dziś rozegrać koncertową partię. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał skład Łodzian. Być może zagrają jacyś rezerwowi.

Wisła strzeli przynajmniej jednego gola @ 1,8 7/10 Tobet
Kurs zastraszająco wysoki :razz: Dla mnie pewniak. Ślask wiele razy w tej rundzie pokazywał, że ma problemy z obroną własnej bramki. Tym bardziej kiedy będzie musiał atakować. Nawet jeśli wyjdą na prowadzenie, to Wisła będzie musiała zaatakować. A wtedy Śląsk będzie bronił się pod dużą presją. Wisła nawet jeśli odda mecz, to gola musi strzelić. I według mnie strzeli.

Legia - Korona X2 @ 2,22 6/10 Unibet

Legia musi być przybita po ostatniej wpadce z Lechią. Wpadce to oczywiście delikatnie powiedziane. A mam wrażenie, ze fizycznie taki Radovic wygląda już bardzo źle. Bardzo mało biega. Myślę, że podobny problem może mieć większość zawodników tej drużyny. To może być jak woda na młyn, dla podrażnionego zespołu Korony Kielce. Korona powinna wytrzymać lepiej kondycyjnie końcówkę sezonu. Jeśli dzisiaj zagrają w ten sposób, w jaki grali przez cały sezon, to tego meczu nie mają prawa przegrać. Legia jest zbyt słaba obecnie i w rozsypce myślę. Brakuje jedności.

Ruch - Lechia (0-1) X @ 3,6 4/10 unibet

Gdyby nie fakt, że Lechia bankowo będzie podmęczona po wygranej z Legią, pokusiłbym się o X2. Nawet mimo tego, że Ruchowi życzę mistrzostwa. Bo trzeba zdać sobie sprawę, ze zespół który jest tak nisko w tabellii, jak Lechia nie jest w stanie grać na wysokich obrotach w tak krótkim czasie. Gdyby było inaczej, mieliby znacznie więcej punktów.
Ale Ruch bez Malinowskiego sporo traci na swojej grze. Absolutna ostoja tego zespołu. Dzisiaj Ruch będzie musiał wznieść się na wyżyny i będzie potrzebował zawodników z charakterem, z dobrym, mocnym strzałem. Bo Lechia bronić potrafi się wybornie. Świetną rundę gra Madera, całkiem niezłą Bąk. Poza tym obaj niezwykle groźni są przy stałych fragmentach gry. Lechia wiec gola może strzelić, a to sugeruje bardzo nerwowe widowisko dla fanów &quot;Niebieskich&quot;. Mimo wszystko sądzę, że w ostateczności przeważy &quot;świeżość&quot; Ruchu wobec zmęczenia Lechii i fakt, że Ruch po prostu gra o mistrza, Lechia o nic. Stawiałbym więc na jednobramkowe, nerwowe zwycięstwo Chorzowian.


Widzew - Lech (1-0) 2 @ 2,95 3/10 Unibet

Dlaczego taki typ? Nie sądzę, by Widzew był w stanie powtórzyć wyczyn z Kielc. Po pierwsze są mocno osłabieni, po drugie jedna jaskółka wiosny nie czyni. To był pierwszy od dawna, niezły mecz Widzewa, który dało się oglądać. Sądzę, ze ten zespół jest po prostu słaby, słabo zorganizowany i bez pomysłu na kreowanie akcji. Jedyne co potrafią to się bronić. Ale jeśli Lech dzisiaj naprawdę będzie chciał to powinien szybko otworzyć worek z bramkami.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Lechia może też będzie chciała cegiełkę dołożyć do mistrzostwa Śląska i i będzie walczyć o remis pomimo tego, że już o nic nie grają. Skoro ŁKS-owi się udało to Lechię tym bardziej na to stać, a wtedy w Krakowie nie musi być takiej szopki i Wisła remisuje, a Śląsk pozostaje na pierwszym miejscu.
Lechia X2 3.20 warte uwagi

A jak wyglądają stosunki Ruch - Lechia? &#39;Kochają się&#39; czy &#39;Nienawidzą&#39;?
WISŁA&amp;ŚLĄSK&amp;LECHIA
 
duda 380

duda

Użytkownik
Czy ktoś bierze w ogóle pod uwagę, że w zależności jak potoczą się spotkania Ruchu, Lecha i Legii, WKS wcale nie będzie musiał wygrać, żeby zdobyć majstra? Może dojść przecież do takiej sytuacji, kiedy reszta wyników ułoży się po myśli dla Śląska i jakaś brameczka np. na 1:1 w 92&#39; w Krakowie nie byłaby zła ;)Co śmieszniejsze kursy na wygraną Sląska z Wisłą są już gdzieniegdzie mniejsze niż na mistrza.
Ekstraklasa 2011/2012 Kto wygra? Śląsk Wrocław @1.60 Unibet
Owszem, może tak się zdarzyć, ale zauważ że wszystkie mecze rozgrywane są jednocześnie, piłkarze dowiedzą się w przerwie jakie są wyniki pozostałych spotkań i albo dostaną dodatkową motywację...albo nie :razz:
Więc takie kalkulowanie i pójście z analizą moim zdaniem nie ma sensu, Ruch z pewnością nie odpuści, tak czy inaczej upatruję zwycięstwa chorzowian, podobnie jak Śląska - mają wszystko w swoich rękach, gdyby stracili punkty ze słabą Wisłą (gdzie cały stadion będzie za nimi, atmosfera będzie przyjazna) a Ruch zdobyłby komplet, będą frajerami sezonu.
Dwa pewniaki na dzisiaj:
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław @2 [1,52] 0-1 ✅
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk @1 [1,37] 2-1 ✅
(warto było grać :) )
Widzę że kurs na Śląsk leci, wczoraj wieczorem było 1,55. Przed meczem spadnie poniżej 1,50.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
wygraną Sląska z Wisłą są już gdzieniegdzie mniejsze niż na mistrza.

Sytułacja jest prosta i banalna .Wisła podkłada się Śląskowi by Legia nie zdobyła mistrzostwa Polski jest to proste i nie wymaga wielkiej filozofi bukmacherzy to poprostu przewidzieli a kursy jeszcze polecą w dół jest 11:25 do 17 będą juz w granicach 1,45-1,46 także kto chce na nich grać niech już stawia. Dołoze tylko tyle że kto kolwiek zdobędzie mistrzostwo i tak nie awansuje do fazy grupowej LM ,sprawa jest prosta jesli będzie to Śląsk lub Ruch .

Moje typy-

GKS Bełchatów - Cracovia typ 1,Kurs:1,65
Widzew Łódź - Lech Poznań typ 2,Kurs:1,70
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa typ 1,Kurs:2,15
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Racja, w Krakowie zagrają zaprzyjaźnione z sobą kluby. Wiele osób zapyta gdzie są kursy. A przecież to Śląsk jest na czele i spokojnie może kontrolować reszte. Jeśli np. Legia będzie remisować, albo Ruch to także Śląsk będzie mógł sobie pozwolić na remis ku uciesze kibiców Wisły i Śląska. Na pewno asystenci Oresta będą go na bieżąca informować o sytuacjach na innych boiskach. Choć sam Probierz zapewnia, że napewno nie będzie odpuszczenia tego meczu, liczy się jedynie wygrana. Sądzę, że powiedział tak żeby wszyscy myśleli że bedzie to normalny mecz. Podejrzewam, że wynik będzie tu drukowany. Licze na Wisłe w tym meczu ale to własnie chyba krakowianie pomogą ekipie z Dolnego Śląska w zdobyciu tego mistrzostwa.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
A ja sie was pytam jakie korzysci bedzie miala Wisła jak wygra ten mecz?
Ja przedstawie wam straty:
- zdobycie mistrzostwa przez Lecha, Legie to wzmocnienie finansowe głównych rywali do mistrzowstwa
- jak wygra Ruch, bedzie mial zwiekszy dystans do Wisły w posiadaniu tytułow mistrzowskich
- niezadowolenie Kibiców zaowocuje gorsza frekfencja na przyszły sezon. wspolna feta zwiekszy morale i zmotywuje do zakupienia karnetow
-Cupiał sam jest zagorzałym kibicem Wisły i kto jak to ale on Wie czym dla zespołu z Krakowa jest ekipa Ślaska
Wisła ta porażka nie pomoże Śląskowi, pomoze sobie!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
- zdobycie mistrzostwa przez Lecha, Legie to wzmocnienie finansowe głównych rywali do mistrzowstwa
Ale skąd niby ten zastrzyk miałby nastąpić? Bezsensowny argument, zwłaszcza, że oba kluby są na finansowym zakręcie i żaden milion, czy dwa, nie sprawią, że nagle odjadą całej reszcie.
- niezadowolenie Kibiców zaowocuje gorsza frekfencja na przyszły sezon. wspolna feta zwiekszy morale i zmotywuje do zakupienia karnetow
Pomijając już błąd ortograficzny, ten argument jest tak żałosny, że aż śmieszny.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Śląsk nie będzie grał na remis. Wyobraźcie sobie taką sytuację: &#39;87 minuta meczu, Ruch strzela na 1:0, Śląsk remisuje z Wisłą 0:0. W takiej sytuacji piłkarze mogą po prostu nie zdążyć strzelić tej bramki, która da im mistrzostwo, Wisła musiałaby totalnie odpuścić, co byłoby widać gołym okiem, a może nawet któryś z wiślaków musiałby władować piłkę do własnej bramki.
Nie ma takiej opcji, żeby Śląsk w Krakowie nie wygrał. Dodatkowe -dość naciągane argumenty podał kolega wyżej, ja dodam jeszcze jeden - wrocławscy kibice jadą na mecz przekonani, że Wisła się podłoży i będzie wspólne świętowanie mistrzostwa, przez fanów obu zespołów. Jak myślicie, jak ewentualna wygrana gospodarzy wpłynęłaby na relacje pomiędzy fanami obu zespołów? ;-)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jak myślicie, jak ewentualna wygrana gospodarzy wpłynęłaby na relacje pomiędzy fanami obu zespołów? ;-)
Podobno przyjaźń jest tylko na trybunach , przeciez to nie kibice Wisły bedą grać a piłkarze którym dzisiaj zabraknie profesjonalnego podejścia do wykonywanego zawodu (jeżeli w ogóle takowe było w tym sezonie).
Jeśli naprawdę po wygranym przez Wisłę meczu kibice Śląska mieli jakieś ale do kibiców Wisły to było by to chore choc bardzo by mnie jak i wiele osób ucieszyło.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zawsze jak się zdobywa mistrza to się znajdują sponsorzy i pieniądze, a takie kluby jak Legia czy Lech (które już na starcie ligi myślą o pucharach a zwłaszcza LM) po zdobyciu tytułu na pewno się coś dozbroją czy nawet taki zawodnik jak Rudnev całkiem możliwe skusi się jeszcze pograć pół roku w Poznaniu.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Podobno przyjaźń jest tylko na trybunach , przeciez to nie kibice Wisły bedą grać a piłkarze którym dzisiaj zabraknie profesjonalnego podejścia do wykonywanego zawodu (jeżeli w ogóle takowe było w tym sezonie).
Jeśli naprawdę po wygranym przez Wisłę meczu kibice Śląska mieli jakieś ale do kibiców Wisły to było by to chore choc bardzo by mnie jak i wiele osób ucieszyło.
To oczywiste że piłkarze mają w d**** jakieś zgody, sztamy itp. Ale wyobraź sobie przerażający gwizd na trybunach, w momencie kiedy Wisła zdobywa bramkę na 1:0 ???? Wsparcie z trybun jest nieocenione, a nie sądzę, żeby dzisiaj ktokolwiek dopingował gospodarzy.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Wisła - Śląsk
Jak dla mnie nie jest to nie wiadomo jaki pewny typ na dwójeczkę jak to niektórzy twierdzą..Owszem,układy kibicowskie,zaprzyjaźnione kluby..Ale czy to będzie naprawdę decydować od razu o mistrzostwie dla Śląska ? Jak dla mnie nie.Powiedzmy sobie szczerze,że w klubie z Krakowa większość grajków stanową piłkarze z zagranicy którzy pracują na swoje nazwisko i wydaje mi się,że będą mieli po prostu w 4 literach żądania kibiców..bo i tak duża część składu odleci do innych klubów na następny sezon 12/13.Jedyny minus,że Wisła może to przegrać jest taki,że nie ma kim grać w obronie...To może być problem,ale powiedzmy sobie szczerze.Jeśli Wisła tego meczu nie odpuści to Śląsk ugra ledwo ten remis.Przecież Oni na wiosnę są jedną z najgorszych drużyn w naszej lidze,natomiast bramki jak strzelają to najczęściej po...stałych fragmentach gry.Co to za styl ? żaden jak dla mnie.Kolejną rzeczą przeciwko Śląskowi to ogromna presja która będzie im towarzyszyła.Ostatni raz mistrza wygrali w prehistorycznych czasach jak na futbol czyli 1977 r ;) Czy naprawdę wyjdą na to boisku bez żadnego strachu ? Wątpie w to.Nawet gdyby Wisła miała się trochę podkładać..to przecież wiadome,że na boisku się i tak nie położą a Śląsk nie będzie robił z nimi co chciał,coś zagrać też jednak muszą,a przy towarzyszącej presji plus dodajmy to,że nasi piłkarze z ekstraklasy to kopacze to wszystko jest możliwe i w tej lidze i w tym konkretnym meczu.
Typy :
1X 2.37
Wisła 7.0 to polecam za drobne ;)
Buk : Bet365
Ruch Chorzów - Lechia
Tutaj wielkiego wywodu nie będzie...Lechia niby będzie grała o pietruszkę,ale co za nimi będzie przemawiać ? totalny luz i brak presji.Chłopaki jak mają ambicję to będą chcieli fajnie zakończyć sezon i przy okazji pokrzyżować komuś plany.Ruch natomiast jakoś nie widzi mi się na miejsca pucharowe,ale te mają już zapewnione a tym bardziej na mistrzostwo kraju..Nie mówię,że grają jakoś źle czy coś,ale w tym roku liga poziom ma jeszcze słabszy niż wtedy jak Wisła zdobywała majstra czyli sezon temu bodaj też ledwo 56 pkt uzbierali ? Każda drużyna z czołówki w tym sezonie ma wiele wpadek..Tym bardziej wpadkę czuję,przy towarzyszącej ogromnej presji.
X2 3.20
Buk : Bet365
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wisła - Śląsk
Jak dla mnie nie jest to nie wiadomo jaki pewny typ na dwójeczkę jak to niektórzy twierdzą..Owszem,układy kibicowskie,zaprzyjaźnione kluby..Ale czy to będzie naprawdę decydować od razu o mistrzostwie dla Śląska ? Jak dla mnie nie.Powiedzmy sobie szczerze,że w klubie z Krakowa większość grajków stanową piłkarze z zagranicy którzy pracują na swoje nazwisko i wydaje mi się,że będą mieli po prostu w 4 literach żądania kibiców..bo i tak duża część składu odleci do innych klubów na następny sezon 12/13.Jedyny minus,że Wisła może to przegrać jest taki,że nie ma kim grać w obronie...To może być problem,ale powiedzmy sobie szczerze.Jeśli Wisła tego meczu nie odpuści to Śląsk ugra ledwo ten remis.Przecież Oni na wiosnę są jedną z najgorszych drużyn w naszej lidze,natomiast bramki jak strzelają to najczęściej po...stałych fragmentach gry.Co to za styl ? żaden jak dla mnie.Kolejną rzeczą przeciwko Śląskowi to ogromna presja która będzie im towarzyszyła.Ostatni raz mistrza wygrali w prehistorycznych czasach jak na futbol czyli 1977 r ;) Czy naprawdę wyjdą na to boisku bez żadnego strachu ? Wątpie w to.Nawet gdyby Wisła miała się trochę podkładać..to przecież wiadome,że na boisku się i tak nie położą a Śląsk nie będzie robił z nimi co chciał,coś zagrać też jednak muszą,a przy towarzyszącej presji plus dodajmy to,że nasi piłkarze z ekstraklasy to kopacze to wszystko jest możliwe i w tej lidze i w tym konkretnym meczu.
Większych bzdur na temat tego meczu to jeszcze tutaj nie było. Większość piłkarzy jest z zagranic? Tak, tylko że większość z nich nie zagra... Jeśli Wisła nie odpuści będzie co najmniej remis? Na pewno, zwłaszcza że Wisła o nic nie gra, a naprzeciw stanie zespół który jest od krok od mistrzostwa, Wisła ma jednego obrońce, mnóstwo piłkarzy z jakiś powodów nie zagra, reszta która zagra jest kompletnie bez formy.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Na pewno, zwłaszcza że Wisła o nic nie gra, a naprzeciw stanie zespół który jest od krok od mistrzostwa,
Jak to wyczytałeś w moich &quot;bzdurach&quot; to było tam,że Wisła niby o nic nie gra,to nie znaczy,że mają się od razu podłożyć,po drugie Śląsk też na jakimś poziomie musi zagrać,bo z piłką do bramki nie wejdą albo Wisła sama sobie strzelać nie będzie..
Kolejna sprawa taka,że gdybym Ja był trenerem to nawet meczu o pietruszkę bym nie odpuszczał..bo nie.Nie pozwalała by mi na to ambicja.Porażka dla mnie jest jedną z gorszych rzeczy na tym świecie..Ale wiadomo jak to nasza Ekstraklasa..większość grajków nieprofesjonalna to i ambicji nie mają,więc mecz owszem odpuszczony może i być tego nikt nie wie,przecież każdy tutaj coś typuję i próbuje przewidzieć..Ja uważam,że jednak Probierz jest ambitnym człowiekiem i jaki skład będzie do dyspozycji to i tak powie chłopakom,żeby grali na 1000%.Inaczej są marnymi kopaczami nie wartymi oglądania w przyszłości.
Większość piłkarzy jest z zagranic?
W pierwszej drużynie praktycznie jest 3-4 polaków..reszta jest za słaba a jak grają to tylko dlatego,że sytuacja tego wymaga..Według Ciebie nikogo z zagranicy w Wiśle nie będzie ? ???? Ja tam słyszałem tylko,ze 3 grajków nie będzie,bo mają niby jakieś tam problemy..no chyba,że coś się nagle zmieniło.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kolejna sprawa taka,że gdybym Ja był trenerem to nawet meczu o pietruszkę bym nie odpuszczał..bo nie.Nie pozwalała by mi na to ambicja.Porażka dla mnie jest jedną z gorszych rzeczy na tym świecie..Ale wiadomo jak to nasza Ekstraklasa..większość grajków nieprofesjonalna to i ambicji nie mają,więc mecz owszem odpuszczony może i być tego nikt nie wie,przecież każdy tutaj coś typuję i próbuje przewidzieć..Ja uważam,że jednak Probierz jest ambitnym człowiekiem i jaki skład będzie do dyspozycji to i tak powie chłopakom,żeby grali na 1000%.Inaczej są marnymi kopaczami nie wartymi oglądania w przyszłości.
Ambicję Probierza? Probierz nie gra, a ambicję Wiślaków możesz sobie oglądnąć w ostatnim meczu z Górnikiem, połowa składu pewnie odejdzie więc mają wszystko już w d***.
W pierwszej drużynie praktycznie jest 3-4 polaków..reszta jest za słaba a jak grają to tylko dlatego,że sytuacja tego wymaga..Według Ciebie nikogo z zagranicy w Wiśle nie będzie ? Ja tam słyszałem tylko,ze 3 grajków nie będzie,bo mają niby jakieś tam problemy..no chyba,że coś się nagle zmieniło.
Z grających w pierwszej drużynie, dwóch jest kontuzjowanych, czterech zawieszonych i są to wszyscy z zagranicy. Polaków może i gra 3-4 ale są jeszcze rezerwy i ME więc dzisiaj w pierwszym składzie trochę ich wyjdzie.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Ile to juz razy było to juz tyle pewniaków stulecia które gładko wtapialy a losy mistrzostwa rozgrywaly sie w 93 czy 94 minucie. Ja pamietam ze Slask w obecnej rundzie gra fatalnie i nie potrafili wygrac z nikim z czolowki. Cupiał nie jest karkiem z młyna takze pewno gdzies ma relacje z Slaskiem, zresztą wiekszosc stadionu bedzie liczyla na wygrana Wisly na jedynie najzagorzalsi kibice beda za Slaskiem.Watpie aby ambicja pozwolila sie podlozyc pilkarzom. Poza tym aspekt finansowy kazde miejsce w gore to 200 tys dodatkowo od canal + poza tym co z premiami za zwyciestwo w meczu ? pilkarze zrezygnuja z ponad 100 tys za zwyciestwo. Jak dla mnie kurs 8.19 na Wisle grająca na wlasnym stadionie przeciwko druzynie która na wiosne nie zwyciezyla na wyjezdzie jest jak najbardziej do wziecia. Poza tym czy Slask wytrzyma nerwowo ? Inna sprawa to to ze nawet to ze nawet jesli nie wygraja to tez moga byc mistrzami.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nie ma realnych przesłanek by Wisła dała rady. Po pierwsze dla mnie najważniejsze to aktualna forma Wisły i Śląska. Drużyna Wisły jest w totalnej rozsypce fizycznej i psychicznej, Ci co mają zostać na przyszły sezon to zostaną, Ci co mają odejść pewnie już o tym wiedzą i dziś albo ich wcale nie zobaczymy albo zagrają na pół gwizdka. Po drugiw motywacja - Wisłą nie gra o nic , Śląsk po 32 bodajże latach może mieć mistrzostwo. Po trzecie ( co chyba najmniej jednak znaczące ) przyjaźń między kibicami. Do Krakowa wybiera się &quot; pół Wrocławia &quot; i fetowanie wspólne na rynku mistrzostwa napewno się zapowiada. Argumenty po stronie Wisły ?? Na siłę znalazłem dwa - po pierwsze niesamowicie musi boleć, jak rywal robi mistrza na Twoim stadionie , a Ty musisz na to patrzeć. Po drugie osoba Probierza - jeżeli mu zależy, to wystawi taką jedenastkę w której zagrają piłkarze, którzy chcą zagrać uczciwie i na maxa niezależnie czy będą to chłopaki z ME czy też obcokrajowcy...

Po kursach dziś wystawionych zdecydowanie NOBET. Jeżeli ma być wajcha to pewnie bezie wyrachowana, więc jak już coś to bym polecał X do przerwy ✅ lub łamańca X/2. ✅ Ale generalnie nie ruszam.

Co do meczu Ruch - Lechia to gdańszczanie jadą w wielce rezerwowym składzie i chociaż Ruch ostatni lepszy po przerwie to warto poszukać 1 ✅ do przerwy - wtedy jeszcze będzie wszystko otwarte i chorzowianom się będzie chciało. Nie zapomnijmy też, że 2 a 4 miejsce na koniec sezonu to kilkaset tysięcy różnicy w kasie z C+ a dla nieukrywajmy biednego Ruchu to ważne.

Legia - Korona i Widzew - Lech totalnie nie do grania. Nikt kto trochę zna się na piłce nie wmówi mi , że i Legia i Lech mają szansę na mistrza... Oczywiście matematyka matematyką, ale bądźmy poważni.

Z meczy o nic warto pójść w stronę Jagielloni ✅ i delikatnie Podbeskidzia ⛔. Jaga u siebie strasznie mocna, ŁKS już spadł i realnie powinno dziś być gładko. Na Podbeskidzie tylko dlatego, ze po drugiej stronie największa kompromitacja tego sezonu.

Powodzenia !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom