>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 06.05.2012

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wyobrażacie sobie w ogóle że Śląsk może tego meczu nie wygrać? Bo ja nie. Nawet jeśliby nie było żadnych układów, to Śląsk jest od mistrzostwa od krok więc motywacji i chęci im nie zabraknie, a Wisła nic kompletnie nie gra. Jest tam zła atmosfera, nie ma obrony, dosłownie, kontuzję (w tym najlepszego gracza czyli Meliksona), odsunięcie 4 piłkarzy od składu, brak celu. Jeśli dołożymy do tego sztamę pomiędzy zespołami to wynik może być jednoznaczny. Świętowanie ma być na Rynku w Krakowie! Możliwe że nie wszyscy piłkarze to zrozumieją, a jak nie to będzie wjazd na murawę i walkower dla Śląska. ????
Obstawiłem jako pewniak w tej kolejce JAGE i chce się was zapytać czy Frankowski wraca na mecz z ŁKS ,bo wiem że ze śląskiem nie zagrał bo miał kontuzje.
Fajny pewniak jeśli nie wiesz nawet czy zagra najlepszy snajper drużyny...
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik

Jak dla mnie ciekawym spotkanie będzie pojedynek Bełchatowa z Cracovią i zwycięstwo gospodarzy tego spotkania . Cracovia już spadła gra piach przez cały sezon mamy tam jak by nie patrzeć zbieraninę piłkarzy . Miejsce w tabeli Bełchatowa nie jest adekwatne do tego co prezentują trzeba pożegnać się z kibicami jak najlepiej Nowak i spółka powinna sobie bez problemu poradzić z Cracovią .
Bełchatów @ 1.65 Expekt i Bełchatów (-1.5) @ 2.70 Expekt

Drugim meczem jaki mnie zaciekawi to pojedynek kolejnego spadkowicza czyli ŁKS-u który w Białymstoku zmierzy się z tamtejszą Jagiellonie która u siebie jest jedną z najlepszych ekip w ekstraklasie ostatnie 4 mecze u siebie to 4 zwycięstwa w tym wygrane z Górnikiem 2:1 , Wisłą 1:0 , Widzewem 4:1 i poległ też tam Lech 2:0 na pewno gracze Jagi będą chcieli podtrzymać tą passę i dać powód do radości i podziękować za doping przez cały sezon swoim kibicom . ŁKS już poleciał do I ligi ciśnienie pewnie zeszło z &quot;Gangu Świra&quot; i moim zdaniem nie mają co szukać w starciu z Jagą ...
Jagiellonia @ 1.75 SportingBet

Niby ładnie wygląda ten Śląsk , ale teraz moim zdaniem to mało opłacalny interes niby jeszcze w William Hill trzyma się @ 1.80 , ale naprawdę sam nie wiem ...czy warto to grać choć chyba się zdecyduje jeszcze pograć to samo pytanie można by sobie zadać w spotkaniu Widzew-a z Lechem i granie na Lecha po kursie ~ 1.60-1.65 jest opłacalne mieliśmy przykład w poprzedniej kolejce gdzie Widzew skazywany przez buki na pożarcie wygrał z Koroną 2:0 a kurs na Koroną @ 1.45 !! Niby Lech w niesamowitej formie , ale w meczu z Podbeskidziem już tak nie szło jak zawsze i teraz pytanie ile można wygrywać meczy z rzędu ???? Widzew pewnie postawi wysoko poprzeczkę bo oni lubią się sprężać na mecz z czołówką tabeli ... jak dla mnie lepiej niż dwójka wygląda Widzew lub remis @ 2.21
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
A co myślicie o Podbeskidziu? Polonia jest rozbita w piach a Górale zawsze walczą i ta ich walka w miarę przyzwoicie wygląda powiem szczerze. Lechowi stawiali bardzo skuteczny opór na Konwiktorskiej i dopiero rzut karny przesądził o wyniku spotkania.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ale sie usmiałem jak zobaczyłem kurs na Śląsk z Wisła ???? 1,55 w Krakowie haha
To jak Barcelona tam przyjeżdzała to chyba lepiej na nich płacili ....
6,00 na Wisłe u siebie to nie widziałem jeszcze nigdy jak obstawiam , może cos przeoczyłem ????
Szykuje się wał ostatnich dziesięcioleci i najlepiej jakby ktos dobrze przyglądnął się temu meczowi
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Nie wiem dlaczego używasz takiej terminologii. Wał byłby jakby Dutkiewicz położył kilka kawałków i Wisła z tego powodu odsuwała by nogi. Nikt jednak nie może zabronić zwiększania bądź zmniejszania natężenia motywacyjnego. Nikt nikomu nie może zabronić odpuszczenia meczu. Nie wiem komu kibicujesz ale większe pretensje miałbym do swoich, że nie wygrywali kiedy było trzeba niż do Wisły, że może mecz odpuścić.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
niż do Wisły, że może mecz odpuścić.
No to jest właśnie to ????
Odpuszczanie ????
To dzięki temu później odnosimy same sukcesy na europejskich i światowych turniejach a po naszych kopaczy zgłasza się Barcelona Real Manchester ????
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Ja myślę, że jest kilka innych powodów takiego stanu rzeczy ;)

Przesłanka motywacji jest jednym z podstawowych argumentów każdej analizy. Wyłączając temat sztamy i odpuszczania, to właśnie Śląsk ma tu o co walczyć. A jak mówi stara maksyma - wygrywa ten kto ma o co grać, ten kto tego potrzebuje.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Szykuje się wał ostatnich dziesięcioleci
Wał to będzie jak Wisła wygra... (nawet dziwnie to brzmi). Przecież kibice by ich zlinczowali... Może gdyby nie to, że przy porażce mistrza może zdobyć Ruch lub Lech (wiadomo Triada z Cracovią i Arką) jakieś szanse dałbym Wiślakom. A tak??? No cóż, będzie to dla kibiców Wisły porażka która zasmakuje lepiej niż zwycięstwo... Ot takie moje zdanie w tym temacie.
wygrywa ten kto ma o co grać, ten kto tego potrzebuje.
Przykład wczorajszy. Korona - Widzew ;-)
 
dig 106

dig

Użytkownik
A co myślicie o Podbeskidziu? Polonia jest rozbita w piach a Górale zawsze walczą i ta ich walka w miarę przyzwoicie wygląda powiem szczerze. Lechowi stawiali bardzo skuteczny opór na Konwiktorskiej i dopiero rzut karny przesądził o wyniku spotkania.
Lubię Podbeskidzie... nawet bardzo. Moje regiony. Ale nie mów mi że Podbeskidzie zawsze walczy, walczyło aż do pewnego utrzymania, w każdym meczu na 100% - tu się zgodzę, a teraz na koniec widać że jak by odpuścili, nie mówię że zupełnie, że zero zaangażowania, ale jednak już nie jest to co kilka kolejek temu. A oglądałeś wgl. mecz z Lechem ? Wynik 1:0 znaczy tylko o katastrofalnej skuteczności Lecha. 3 razy sam na sam, raz do pustej z 4 metrów... Jednak przy tak grającej Polonii ciężko będzie znaleźć kogoś kto na nich postawi ... Chyba że wierny kibic. Polonia = gramy piach.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lubię Podbeskidzie... nawet bardzo. Moje regiony. Ale nie mów mi że Podbeskidzie zawsze walczy, walczyło aż do pewnego utrzymania, w każdym meczu na 100% - tu się zgodzę, a teraz na koniec widać że jak by odpuścili, nie mówię że zupełnie, że zero zaangażowania, ale jednak już nie jest to co kilka kolejek temu. A oglądałeś wgl. mecz z Lechem ? Wynik 1:0 znaczy tylko o katastrofalnej skuteczności Lecha. 3 razy sam na sam, raz do pustej z 4 metrów... Jednak przy tak grającej Polonii ciężko będzie znaleźć kogoś kto na nich postawi ... Chyba że wierny kibic. Polonia = gramy piach.
W ostatnim meczu co im szkodzi dac z siebie wszystko ? To wlasnie Polonia ma głeboko wyniki jak i Wojciechowskiego ktory wstrzymal im wyplaty. Pokazali z Lubinem jak im zalezy. 2,40 na Podbeskidzie to value i piknikowo mozna wejsc w ten mecz..
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Widzew - Lech 1X ; kurs 2,3 w betclic 7/10

kto wystawił taki spread i czemu ? :] czy Lech to Barcelona ? ????

Ostatnia kolejka, mecz u siebie , więc motywacji piłkarzom Widzewa nie zabraknie.
Ostatnio wygrana w Kielcach z Koroną.
Goście nie przegrali w lidze od ośmiu spotkań.
Lech nie wygrał w Łodzi od kilkunastu lat, Widzew potrafił wygrać na jesieni w Poznaniu,
skład troszkę się zmienił od tego meczu.
Widzew u siebie z bilansem 5-5-4, potrafił zatrzymać Legię, ba nawet postawić swoje warunki, to czemu ma nie powalczyć teraz ?
Mroczkowski mówił coś, że zagra ławką ? nie

ewidentne value.

✅ 0-0
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak ,Wał ostatnich dziesięcioleci, w całej historii piłki światowej jeszcze przed meczem bo Probierz da się wykazać piłkarzom którzy będą stanowić kadrę w przyszłym sezon kosztem paru intruzów mający walizki pod drzwiami !!! ✅
Polecam sobie w niedziele wieczorem przeglądnąć jakie wyniki padają na kontynencie a potem pitolić o jakiś wałach.
Jak Zagłębie 5 lat temu w ostatniej kolejce potrzebowało 3pkt na Łazienkowskiej aby zdobyć mistrzostwo na rzecz Bełchatowa to je zdobyli nie mając wiele argumentów na boisku przegrywając do przerwy 1-0 ft 1-2 ale skąd ty możesz o tym pamiętać, przecież ty Legii nie kibicujesz.Rzeczą normalną było że Legia ten mecz oleje bo im to miejsca w tabeli nie zmieniało, emocji nie było bo Lubin albo Bełchatów nie to co teraz.Zamiast po męsku przyjąć frajerstwo własnej drużyny w ostatnich kolejkach notując wtopy u siebie z wiele gorszymi drużynami niż Śląsk, to nagle wielkie płacze i pretensje że wytykana i wyszydzana banda murzynów z Wisły która grać w piłkę przecież nie umie nie przyłoży się do meczu tak super jak ostatnio Legie czy Ruchy, nic z tego że tak się przykładała przez cały rok że zanotowała 7 wpadek na własnym stadionie kończąc ligę w środku tabeli, a każdy bał się na nią postawić nawet u siebie bo notowała wtopy z Lechią, Podbeskidziem, Górnikiem, Polonią, Koroną.Przecież mecz ze Śląskiem to dla nich najważniejszy mecz w sezonie, Legia Lech czy Ruch lecą na podbój europy to trzeba się wziąć do roboty, Ruch może odskoczyć Wiśle na 2 czy 3 mistrzostwa (mają 14 czy 15?) to Wisła w ramach Fair Play i rycerskiej postawy skomplikuje sobie sytuację na przyszły sezon bo Legia czy Lech się wzbogaci i wzmocni ,może, zrobią dobre wrażenie odpadając w 3 czy 4 rundzie eliminacji LM z drużyną z większymi jajami do gry.Poziom myślenia napinacza na oczywiste kwestie rozbraja, ale tak to jest jak widzi się dalej niż sika, wszystko i tak leci na spodnie.
Wiadome że Wisła jak i dziesiątki innych zespołów nie zgrają na max swoich możliwości bo nie mają do tego potrzeby i nic to ich sytuacji nie zmieni, wyolbrzymianie tego do rang skandalów, wałków czy jakiejś korupcji to debilizm i szukanie winnego wtop z frajerskimi zespołami (Nie klubami tylko grajkami) Wisła to oczywiście w tej sytuacji powinna być dumna że w meczu ze Śląskiem może pucować lampy grając na maxa dla leszczy co presji na majstra nie mogą wytrzymać, a potem słuchać na fecie w Poznaniu, Warszawie, Chorzowie ,,gdzie twoje berło ..,
Śląsk jak wszedł do ekstraklasy i grał z Wisłą w pucharze ligi czy ekstraklasy to wygrał z nami na Reymonta chyba ze 0-4 bo o nic już wtedy Wisła nie grała.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Probierz już zaczął swoją gierkę, bo jednak obcokrajowcom trudniej byłoby wytłumaczyć, jak mają jutro zagrać ;p przede wszystkim zagra sporo więcej Polaków, niż w poprzednich meczach. Oni wiedzą, jaka jest wola tłumu, taki Arian to z całym szacunkiem też nie ma jakichś giga umiejętności. Czyli tak; Śląsk ma lepszą kadrę na ten mecz, poza tym ma dużo większą motywację, Wiślacy po prostu zagrają spokojnym tempem, a Śląsk będzie miał za zadanie strzelić tego 1 gola, potem będzie już piknik, na Reymonta najważniejsi są kibice z sektora C, oni chcą porażki to większość piłkarzy zagra tak, aby stało się po ich myśli, Wilk czy Sobolewski w naturze nie mają odpuszczania, ale po prostu sobie zagrają na luzie, Arian, czy inni zawodnicy z ME nawet jak zagrają na 100% to nie mają takich umiejętności, aby bardzo przeszkodzić Śląskowi, moim zdaniem maksymalny pewniak, na jutro, nie wałek, po prostu to będzie taki mecz jak w 2009r. ???? tylko, że teraz wygra Śląsk
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dokładnie...działanie PROBIERZA jest proste...Wisła to kibice i po to on tu przyszedł aby gral Polakami i aby kibice utozsamiali sie z klubem itd - bo obecnie niestety jest przerwa miedzy kibicami a klubem - z powodu niekiedy 1-2 Polakow w skladzie...co sie wielu nie podoba...dlatego odsuniecie od skladu obcokrajowcow...
jesli Wisla odbierze w niedziele tytul SLASKOWI i zdobedzie go Lech lub RUCH to wtedy na pewno jeszcze bardziej sie kibice wkur... po nie udanym sezonie...Probierz wie co jest grane a jak wiadomo gra sie dla kibicow - a jesli im zalezy na WIN SLASKA to tak bedzie... nie moze byc Remisu bo wtedy jesli wygra Lech lub Ruch swoj mecz wtedy nie ma tytułu -bo jesli tyle samo pkt ma LECH I SLASK wtedy h2h wypada remisowo i decyduje roznica goli a ta Lech ma lepsza... 20-15 dlatego musi SLASK WYGRAC... nie ma innej opcji - a dzialanie Probierza ktory na peno rozmawial z Panem Cupiałem (zapewne dostal zielone swiatlo od szefa )- jest normalne i nie ma o czym tu mowic ze jakies waly - po prostu prezyjacielski mecz i tyle.
a odsuwajac takich zawodnikow na ostatni mecz biorac pod uwage ilosc kontuzji jest celowe... latwiej sie bedzie wytlumaczyc jak przegraja prawiczkami z ME
duzo o meczu sie juz napisalo i nie ma o czym mowic...
kibice by chyba Probierzowi zyc nie dali w kolejnym sezonie jakby teraz odebral Slaskowi tytul - na pewno nakaze pokazac charakter i przegrac tak aby sie o tym jak najmniej mowilo... - czuje podobnie ze bedzie czerwien...
SLASK 1,5 expekt 10/10

EDIT a pozniej wszyscy na rynek swietowac mistrzostwo wraz z 2 tys kibicow z slaska... a ile przyjedzie do Karakowa aby ogfladac w barach i pozniej swietowac na pewno ponad 2 tys..czytalem na forum slaska ze mowi sie o przyjezdzie 5 tys kibicow na samo swietowanie i mecz w barach,,....
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
dokładnie...działanie PROBIERZA jest proste...Wisła to kibice i po to on tu przyszedł aby gral Polakami i aby kibice utozsamiali sie z klubem itd - bo obecnie niestety jest przerwa miedzy kibicami a klubem - z powodu niekiedy 1-2 Polakow w skladzie...co sie wielu nie podoba...dlatego odsuniecie od skladu obcokrajowcow...
jesli Wisla odbierze w niedziele tytul SLASKOWI i zdobedzie go Lech lub RUCH to wtedy na pewno jeszcze bardziej sie kibice wkur... po nie udanym sezonie...Probierz wie co jest grane a jak wiadomo gra sie dla kibicow - a jesli im zalezy na WIN SLASKA to tak bedzie... nie moze byc Remisu bo wtedy jesli wygra Lech lub Ruch swoj mecz wtedy nie ma tytułu -bo jesli tyle samo pkt ma LECH I SLASK wtedy h2h wypada remisowo i decyduje roznica goli a ta Lech ma lepsza... 20-15 dlatego musi SLASK WYGRAC... nie ma innej opcji - a dzialanie Probierza ktory na peno rozmawial z Panem Cupiałem (zapewne dostal zielone swiatlo od szefa )- jest normalne i nie ma o czym tu mowic ze jakies waly - po prostu prezyjacielski mecz i tyle.
a odsuwajac takich zawodnikow na ostatni mecz biorac pod uwage ilosc kontuzji jest celowe... latwiej sie bedzie wytlumaczyc jak przegraja prawiczkami z ME
duzo o meczu sie juz napisalo i nie ma o czym mowic...
kibice by chyba Probierzowi zyc nie dali w kolejnym sezonie jakby teraz odebral Slaskowi tytul - na pewno nakaze pokazac charakter i przegrac tak aby sie o tym jak najmniej mowilo... - czuje podobnie ze bedzie czerwien...
SLASK 1,5 expekt 10/10

EDIT a pozniej wszyscy na rynek swietowac mistrzostwo wraz z 2 tys kibicow z slaska... a ile przyjedzie do Karakowa aby ogfladac w barach i pozniej swietowac na pewno ponad 2 tys..czytalem na forum slaska ze mowi sie o przyjezdzie 5 tys kibicow na samo swietowanie i mecz w barach,,....
Oj dziwne jakby Probierz zagrał im na nosie i dziwnym trafem padnie remis o ile Probierz pokaże charakterek to może sypnąć niespodzianką niestety w takową wątpie
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
I to jest właśnie cała polska liga...
Bardzo dobry tekst na ten temat pojawił się na weszło -&gt;
http://www.weszlo. com/news/10375-O_mentalnosci_kibica_na_przykladzie_Wisly_i_Legii

I jak tutaj budować otoczkę wokół dobrego produktu jakim ma być Ekstraklasa? Jak wszędzie tylko układy, układziki itp. CHORE TO WSZYSTKO!!


A Liverpool nie podłożył się Chelsea 2 lata temu !?

Albo Lazio Interowi, byleby tylko Roma nie zdobyła mistrza ?

Przestań pi#@%@#% !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
I takie jest właśnie tłumaczenie w Polsce. Bo gdzie indziej też tak było bla bla. Co to w ogóle za argument? Niedawno mieliśmy tak skorumpowaną ligę i dalej do tego chcemy wracać by oddać komuś mecz i to w żywe oczy. Gdzie tu sens rywalizacji sportowej ? Więc może lepiej po prostu odwołać tą 30 kolejkę skoro mistrz już jest znany. Po co piłkarze mają się przemęczać, przecież rozegrali już aż 12 meczów w lidze na wiosne więc niech jadą na wakacje.
Takim podejśiem to do niczego nigdy nie dojdziemy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wał? (W innym wątku padły słowa o korupcji).
Nie ma żadnego wała ani korupcji bo Wisła jako klub nie będzie miała żadnych profitów z ewentualnej porażki.
Jak Wisła kiedyś przegrała mecz &quot;o nic&quot; - bo już została Mistrzem - swój ostatni mecz z pewnym warszawskim zespołem w Krakowie, to nie było &quot;wała&quot; tylko chełpienie się wygraną z Wisełką ????
Po drugie, Wisła ma prawo zagrać w składzie jakim zechce a adekwatnym do sytuacji czyli do meczu o &quot;czapkę gruszek&quot;.
Ma prawo nawet i moralne np. oszczędzać w meczu &quot;o nic&quot; zawodników, których chce sprzedać, vide Meliksona.
Byleby chłopaki na boisku dały z siebie wszystko.
I rzecz taka; akurat odsunięci obcokrajowcy są w Wiśle na wylocie (koniec kontraktów) więc pozostawienie ich w składzie na ostatni mecz to pozostawienie na boisku spacerowiczów z walizkami w ręku (zauważył to wcześniej TommyTSW w innym temacie). Dziwne, że tej kwestii się nie podnosi. Zwłaszcza, że są to zawodnicy, którzy ostatnio udają, że grają.
I najważniejsze: mecz się jeszcze nie odbył a lamentowanie rozpościera się po całym Internecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom