>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

30 kolejka Serie A [01-03 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

Wygraj wyjazd na mecz Arsenal - Man. Utd - 2 bilety VIP + 1500PLN. Tylko u nas!

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji Squadra Azzurra zagra mecz o pkt eliminacji MŚ z Albania oraz podejmie towarzysko Holandię. To jednak będzie jedynie przedsmak emocji jakie wyzwoli w nas najbliższa seria gier w lidze włoskiej. Pojedynek Napoli z Juventusem urasta do hitu całego weekendu. Jeżeli grupa pościgowa myśli poważnie o zdetronizowaniu Starej Damy to jest to już na pewno ostatni dzwonek. Juventus wchodzi bowiem teraz w najtrudniejszy moment sezonu. Dwumecz z Barceloną w LM i rywalizacja w lidze. Czy to się uda?


Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Sassuolo - Lazio typ 2 @ 1.70
Kurs sadze warty pogrania w strone gosci
Defrel G.(Kontuzja kostki) Gazzola M.(Kontuzja kostki) Letschert T.(Kontuzja uda) Magnanelli F.(Kontuzja kolana) Mazzitelli L.(Kontuzja kostki) Antei L.(Kontuzja kolana) Biondini D.(Kontuzja ścięgna Achillesa)

Troche mały szpital sie zrobil na Mapei Stadium biorąc pod uwage
Sasuoolo ostatnio 4 pkt na 15 i to 3 z udinese po srednim meczu i 1pkt z Crotone na wyjezdzie nie wyglada to za ciekawie...
Natomiast ekipa z Rzymu idzie jak burzaq na 15 pkt zgarnela az 13 ostatnio tylko noga sie podwinela u siebie z Cagliari ale kiedy sie nie zrekompensowac jak ze słabym Sassuolo ? Biorac pod uwage ze mam dobre mysli ze Juve w hicie w ndz ogra Napoli to Lazio moze sie zblizyc do miejsca dajace kwalifikacje LM
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Napoli - Juventus, btts: tak
Kurs: 1.80
Krótka analiza, bo mnie wylogowało z forum, a miałem już ładnie opracowane...
Napoli musi wygrać z Juve jeśli chce marzyć o mistrzostwie. Podopieczni Sarri`ego prezentują ofensywny styl gry i na pewno pokuszą się w tym meczu o bramki. Jeżeli takowe strzelą to Juventus odpowie, bo jest zespołem inteligentnym i wyrachowanym. Możliwe jest, że goście spróbują wyciągnąć 0:0 w tym meczu albo wygrać 1:0, tak czy siak wierzę w siłę ataku Napoli, oni mają zakodowaną grę do przodu, więc powinny paść gole. No a Juve odpowie, bo jest aktualnie zdecydowanie najlepszym zespołem w Serie A. Kursik jak na takie zdarzenie wysoki, szkoda nie zagrać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Dexter7 nie wiem czy ten kurs na Lazio godny ryzyka. Przerwa na reprezentację mogła ich nieco wybić z rytmu.
Ale co do Sassuolo to faktycznie, mieli może kilka dobrych meczów, ale ten z Bologną oglądałem to wyglądali już słabo.
Napoli - Juventus
Biorac pod uwage ze mam dobre mysli ze Juve w hicie w ndz ogra Napoli to Lazio moze sie zblizyc do miejsca dajace kwalifikacje LM
Nie są to zbyt dobre myśli :p Ja tam w niedzielę za Napoli. Pewnie na San Paolo będzie święto jak podczas meczu z Realem. przyjeżdza Juve, przyjeżdza Pipita Higuain, oj cały Neapol zmotywowany mocno, czytałem, że mieli jakąś tam dużą karykaturę jego matki nawet zrobić bo w jednym z wywiadów po którymś meczu Argentyny usłyszeli, że się żalił iż kibice Albicelestes wyzywali jego mamę i wyczuli, że to słaby punkt Pipity, ale jednak policja interweniowała i z planu nici. Jednak &quot;powitanie&quot; Higuain i tak będzie miał niezbyt miłe...
Ciekawe jaką taktyką Juventus wyjdzie na ten mecz. Bo jeżeli znowu te 4-3-3 z Mandzukicem na lewej to dziwne. Wypadł im Pjaca do końca sezonu, zerwał więzadła. A na ławce za wielu opcji na tę taktykę nie ma nawet...

Roma - Empoli
W ogóle mecze reprezentacji kontuzją okupił też Daniele de Rossi. Uraz biodra niegroźny na szczęście. Jednak DDR opuści mecz z Empoli.
Tu więc problem się pojawia bo w meczu z Empoli też nie zagra Strootman za kartki.
Wiec w środku pola szansa dla Paredesa i Greniera. Dobrze, że to tylko Empoli, oby Skorupski już się nie wygłupiał jak w pierwszym meczu :p
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
A co powiecie o Milanie?
Pewniak.?
Milan sobie wstydu narobi gubiąc tam punkty, no ale trzeba z nimi ostrożnie, to nie jest ten zespół z 2004 roku, notowania poszły w dół. Kursik całkiem przyjemny na &quot;dwójkę&quot;, raczej warto zagrać.
 
O 6

olekre

Użytkownik
Milan sobie wstydu narobi gubiąc tam punkty, no ale trzeba z nimi ostrożnie, to nie jest ten zespół z 2004 roku, notowania poszły w dół. Kursik całkiem przyjemny na &quot;dwójkę&quot;, raczej warto zagrać.
A oglądałeś ostatnie mecze Milanu czy piszesz coś by tylko napsiać?
Milan od kilku meczy znów jest tą drużyną z początku sezonu. Deulofeu rozegrał się świetnie przez ostatnie mecze.
Milan nie może sobie pozwolić na stratę z ogórkiem. To nie poprzedni sezon, gdzie potrafili przegrać właśnie z ogórkami, a wygrać z topowymi zespołami.
Empoli strzela jedną bramkę ostatnio często.
Genua w wielkim dołku. Nic nie pokazali w ostatnich meczach. Z Milanem nie istnieli choć było tylko 1:0.
Gram 3-bet.
Pascara - Milan 2 1.55
Roma - Empoli BTS 2.00
Genua - Atalanta 2 2.05
AKO 6.355.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Chievo-Crotone, kurs na Chievo bardzo zachęcający @1.77 na Unibecie . Absencji wielkich też nie ma, jedynie pomocnik Massimo Gobbi kontuzjowany u gospodarzy. Jak myślicie, warto pograć czysto na Chievo?
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Przeciwko Pescarze i Crotone zawsze warto grać, zwłaszcza gdy te włoskie ogórki grają na wyjazdach.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Chievo - Crotone
Podoba mi się kurs na gospodarzy. Na Chievo w tego typu spotkaniach przeważnie zawsze można polegać. Przeważnie, bo dobrze pamiętam jak mnie załatwili w pierwszym meczu i przegrali nadzwyczaj łatwo 2-0. Jednak nie zrażam się tym meczem i liczę, że tym razem odpokutują mi to z nawiązką. Chievo od zarania lubi karać o wiele słabsze zespoły u siebie. Tak było w zeszłym sezonie, (pamiętne 16 na 18 możliwych punktów z beniaminkami) tak jest i teraz. U siebie &quot;jadą zdrowo&quot; 2-1 z Sampdorią, 1-0 z Calgiari, 2-0 z Pescarą czy ostatnio efektowne 4-0 z Empoli. To jest ich gra, czasem odnoszę wrażenie że na tych meczach dają jeszcze więcej z siebie by poczuć to uczucie co ma czołówka ligi. Czyli jak największa dominacja i potwierdzenie, że niektóre ekipy nie mają co myśleć o jakichkolwiek punktach. Uczucie, które mogą dostać nie więcej jak 8-10 razy w sezonie max. Najbliższy terminarz to dwa wyjazdy do Juventusu i na Calgiari, także warto wyrwać tu 3 punkty bo z tymi dwoma rywalami nie będzie łatwo, a wpaść w kryzys nie wypada mając na start takiego przeciwnika u siebie.
O Crotone co tu dużo mówić. Najgorszy bilans wyjazdowy i porażki w dużej części w końcowych fragmentach meczu, i żeby było jasne nie mówimy tutaj o 1-2 przypadkach, nie chce mi się nawet wymieniać z kim tracili. Niech za cały opis posłuży fakt, że są jedyną ekipą w Serie A, która przegrała na Sycylii. Bilans Palermo 1-2-11. To nawet Pescara potrafiła tam wyrywać punkt i była bardzo blisko nawet wygranej. Z kolei Crotone zostało z 31% posiadania piłki... A jak Palermo gra wygrywając chyba każdy wie. Następna sprawa, oglądałem Atalanta - Crotone, gdzie skończyło się tylko na 1-0, ale kto nie widział niech wie, że Atalanta grała na stojąco a i tak to wystarczyło. Zrobili nie więcej jak z 5 groźnych akcji i 3 punkty zostały. To mówi wszystko.
Chievo ten mecz bierze środkową strefą, takie postacie jak Castro, Hetemaj i przede wszystkim Birsa załatwią 3 punkty. W ataku jesteśmy przyzwyczajeni do efektywnego wykańczania czy to przez Pellisiera i Meggioriniego czy ostatnimi czasy Inglese. Napastnicy tam się nie nudzą, gdy mają dominować nad takimi przeciwnikami. Doświadczona defensywa to mało powiedziane (Na 9 obrońców w kadrze ośmiu przekracza 30stkę + 38 letni Sorrentino w bramce ????) na tle tak cienkiego rywala z reguły zostaje z czystym kontem, spójrzcie na te wyniki co wklepałem trochę wyżej. 3x wygrane z czystym kontem + dwa razy na zero z tyłu z Palermo i Empoli na wyjazdach. Powtarzalność na wysokim poziomie, właściwie pozostaje im tylko ten felerny mecz w Crotone a tak zawsze dają radę.

Wygrana Chievo @ 1,8 ⛔ 1-2
No nie, przegrać 2 razy przeciwko Crotone to naprawdę trzeba umieć, 6 punktów Crotone robi na Chievo, oczwyiście nie ma takiej drugiej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
@Dexter7 nie wiem czy ten kurs na Lazio godny ryzyka. Przerwa na reprezentację mogła ich nieco wybić z rytmu.
Ale co do Sassuolo to faktycznie, mieli może kilka dobrych meczów, ale ten z Bologną oglądałem to wyglądali już słabo.
Napoli - Juventus

Nie są to zbyt dobre myśli :p Ja tam w niedzielę za Napoli. Pewnie na San Paolo będzie święto jak podczas meczu z Realem. przyjeżdza Juve, przyjeżdza Pipita Higuain, oj cały Neapol zmotywowany mocno, czytałem, że mieli jakąś tam dużą karykaturę jego matki nawet zrobić bo w jednym z wywiadów po którymś meczu Argentyny usłyszeli, że się żalił iż kibice Albicelestes wyzywali jego mamę i wyczuli, że to słaby punkt Pipity, ale jednak policja interweniowała i z planu nici. Jednak &quot;powitanie&quot; Higuain i tak będzie miał niezbyt miłe...
Ciekawe jaką taktyką Juventus wyjdzie na ten mecz. Bo jeżeli znowu te 4-3-3 z Mandzukicem na lewej to dziwne. Wypadł im Pjaca do końca sezonu, zerwał więzadła. A na ławce za wielu opcji na tę taktykę nie ma nawet...
Z ostatnich informacji wynika, że Juventus wyjdzie w znanej taktyce 3-5-2. Blok defensywy ma tworzyć standardowe BBC. W roli wingbacków Lichsteiner i Asamoah, natomiast w pomocy Marchisio, Khedira i Pjanić ustawiony za napastnikami. Mandzukić niby cały i ma zagrać od początku z Gonzalo.
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/1KVGV9ZREW/1.jpg
Jeśli miałbym stawiać jakieś pieniądze na ten mecz to byłby to BTS.
Z innych ciekawych propozycji na ten weekend jest moim zdaniem - zwycięstwo Chievo oraz Torino.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Roma wygra do zera
1.94
Unibet
✅✅

Szczęsny vs. Skorupski
Kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko?
Roma plasuje się na drugim miejscu w tabeli, ale już czują oddech Napoli, którzy tracą dwa punkty. Dziś jest znakomita okazja do zgarnięcia 3 punktów, ponieważ będą mierzyć się z bardzo słabym Empoli, które nie potrafi zdobyć punktów od sześciu spotkań. Mało tego... W dodatku mają najgorszą ofensywę w lidze, bo do tej pory zdobyli tylko 17 goli, co jest tragicznym wynikiem.
W drużynie Empoli nie zagra ich najlepszy strzelec Mchedlidze (5 bramek :cool: ).
AS Roma powinna spokojnie minimum dwie bramki zdobyć, tym bardziej że jest to druga ofensywa w lidze co do ilości bramek.
Roma bedzie musiała sobie w sobotę radzić bez zawieszonego Strootmana oraz kontuzjowanych De Rossiego i Florenziego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z innych ciekawych propozycji na ten weekend jest moim zdaniem - zwycięstwo Chievo oraz Torino.
Dokładnie, też uważam, że Torino dziś jest dobrym typem.
Turyn to niezdobyty teren w tym sezonie w całej lidze.
Torino przegrało jeden raz u siebie, ale z Juventusem więc i tak wszystkie punkty zostały w mieście hehe.
Udinese wyczuwam, że cieżko będzie miało. Torino potrafi grać kapitalne mecze, z Interem przez Joe Harta zremisowali tyklko. z Milanem przecież chociażby mieli 2-0 i karnego na 3-0, ale Ljajić nie wykorzystał, bo
&quot;Donnarumma taki wielki&quot;, jak to potem powiedział w wywiadzie.
Udinese bez Karnezisa w bramce, owszem Scuffet niby talent, ale w Krakowie na meczu u21 się nie popisał chociazby. Karnezis dawał więcej spokoju, wiele razy ratował Udinese, w pamięci mam mecz Atalanta - Udinese, który goście wygrali dzięki Karnezisowi właśnie i tym że miał szczęście bo Gomez tam obijał poprzeczki i słupek jak pamiętam.
Udinese też bez Fofany dziś i Felipe, Thereau. Zatem patrząc na to to 4 potężne braki, w każdej formacji nie ma ważnego zawodnika.
Dla mnie Torino mając Belottiego, Ljajica i cały niemal skład to wygrywa.

Torino - Udinese 1 @ 1,80 Milenium⛔2:2
Edit: Ehh Toro przegrywało 0-2, ale wróciło do 2-2, Do tego po drodze Belotti w poprzeczkę, Baselli w słupek, do tego nieuznany gol Belottiego w końcówce na 3-2, gdzie moim zdaniem nie było spalonego... PECH!

-----------------------------------
Do tego popieram typ na Chievo zaproponowany przez @Grac45. Myślę, że opisał to na tyle składnie i dobrze, że nie ma sensu nic dodawać ;)
 
ingler 27,8K

ingler

Użytkownik
Jeszcze odnośnie Napoli -Juventus. Wszystkie stracone punkty Juve to właśnie mecze wyjazdowe ( remis i 4 porażki : Fiorentina,Genoa,Milan , Inter ). Zapowiada się ciekawe spotkanie i szansa dla gospodarzy na 3 punkty,aczkolwiek wystąpią bez podstawowego bramkarza..Strzelone gole po obu stronach jak najbardziej możliwe (33 vs 21 )
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pescara - AC Milan
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBET

Analiza:
Ostatnia drużyna ligi Pescara podejmuje u siebie 7 drużynę AC Milan. Pescara do tej pory zdobyła zaledwie 12 punktów, na 29 meczów wygrali uwaga zaledwie 2 spotkania! Przegrali aż 21 razy. U siebie na 14 spotkań strzelili 15 bramek czyli ponad 1 na mecz, natomiast stracili aż 30 bramek czyli ponad 2 gole na mecz. Pescara jest drużyną, która straciła najwięcej bramek w całej lidze.
Jeśli chodzi o Milan, mają 53 punkty jeśli dziś wygrają to awansują na 5 pozycję więc nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów.
Pescara zagra dziś bez: A. Coda, G. Stendardo, D. Vitturini oraz prawdopodobnie bez S. Pepe i A. Gilardino natomiast Milan zagra bez: A. Bertolacci, G. Bonaventura, Suso oraz prawdopodobnie nie zagraja: I. Abate, G. Gomez oraz R. Motolivo.
W tym meczu spodziewam się dużo bramek lecz nie ma co ukrywać dużym faworytem są goście i jeśli marzą o grze w europejskich pucharach takie mecze muszą wygrywać.
Stawiam na zwycięstwo gości oraz powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Da radę gdzieś zagrać kartkę Higuaina? Pierwszy mecz na stadionie Napoli po odejściu do Juve, będzie to pewnie dla niego najtrudniejszy mecz w karierze bo czeka na niego piekło. Myślę że kartka bardzo możliwa, ale że jest to napastnik to trudno znaleźć ten typ u jakiegoś buka.
 
D 4

dyziooo91

Użytkownik
W meczu Napoli z Juventusem spodziewam się over 6.5 kartek po kursie 2.0 w unibet.
Napoli musi wygrać aby myśleć o scudetto. Nie będą odstawiać nogi, walka a każda piłkę. Gra powinna być ostra. Jak dla mnie kurs wart zagrania
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Da radę gdzieś zagrać kartkę Higuaina?
Nie mam pojęcia gdzei to można zagrać...

Są już składy. Niestety Zielu tylko na ławce, gra Jorginho eh


Napoli: Rafael- Hysaj, Albiol, Koulibaly, Strinic - Allan, Jorginho, Hamsik - Callejon, Insigne, Mertens

Juventus:Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Asamoah; Khedira, Marchisio; Lemina, Pjanic, Mandzukic; Higuain.

Allegri zaskoczył składem. Brak Dybali i Alexa Sandro, w składize Lemina i Asamoah... Jest szansa dla Napoli. Forza Napoli! Niech zagrają dla Romy!
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Mertens strzeli i Napoli wygra kurs 5.40 unibet

Mertens to klasowy zawodnik w Serie A , ma dobrą formę. Juventus i tak będzie mistrzem,ale ten mecz jest dla nich wazny bo wiadomo że Napoli to Napoli.obstawoam tutaj gola Mertens i wygraną Napoli
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Nie jestem ekspertem od Serie A w żaden sposób, ale kurs na wygraną Juve w granicach 3,00 jest dla mnie szokujący. Wiadomo, że Napoli ma ogromną siłę ognia, ale bez przesady - w tyłach to oni tytanami obrony nie są. Wystarczy, jedna czy dwie akcje gości i może być nieciekawie.
Po kursie 3,03 pobieram więc Juventus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom