>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka PKO Ekstraklasy (20.04 - 25.04.2022)

Status
Zamknięty.
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Lechia Gdańsk- Warta Poznań
Typ: podwójna szansa połowa/mecz 1/1
@1.70 Betfan
Lechia po 6 porażkach na wyjazdach,w końcu odniosła zwycięstwo i rusza po zdobycie 4 miejsca w lidze dające grę w europejskich pucharach.Lechia na własnym stadionie gra pewnie i skutecznie , zwycięstwa w 10 na 14 spotkań do tego w 5 ostatnich meczach 4 razy zachowali czyste konto.Warta pewna utrzymania gra na luzie i ostatnio radzi sobie coraz lepiej i wygrała ostatnie 4 z 5 spotkań praktycznie zapewniając sobie utrzymanie.Moim zdaniem wygra Lechia,ale coraz lepiej punktująca Warta, dlatego stawiam z podpurka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +725
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jak tam Zagłębie? Pograli chłopaki. Gdzie można znaleźć jeszcze jakieś kursy na typowanie spadkowicza? Bo to co grają w Lubinie to jest masakra, a ich terminarz kiepski. Lechia dom, Radom wyjazd, Raków dom, Lech wyjazd. Dodatkowo jeśli Lechia wygra teraz mecz to sprawa czwartego miejsca będzie już prawie rozstrzygnięta. Mówię to w kontekście meczu poniedziałkowego Wisełek, bo przy ewentualnej wygranej Gdańska, Wisła Płock może odpuścić już granie. Także wuja przed reprezentacją był trenerem w Płocku i chyba w miarę Dobrze mu szło. I niewiem ale wydaję mi się że krakowska Wisła w takiej sytuacji powinna zgarnąć trzy punkty.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jak tam Zagłębie? Pograli chłopaki. Gdzie można znaleźć jeszcze jakieś kursy na typowanie spadkowicza? Bo to co grają w Lubinie to jest masakra, a ich terminarz kiepski. Lechia dom, Radom wyjazd, Raków dom, Lech wyjazd. Dodatkowo jeśli Lechia wygra teraz mecz to sprawa czwartego miejsca będzie już prawie rozstrzygnięta. Mówię to w kontekście meczu poniedziałkowego Wisełek, bo przy ewentualnej wygranej Gdańska, Wisła Płock może odpuścić już granie. Także wuja przed reprezentacją był trenerem w Płocku i chyba w miarę Dobrze mu szło. I niewiem ale wydaję mi się że krakowska Wisła w takiej sytuacji powinna zgarnąć trzy punkty.
Górnik sobie odbił ostatnią skuteczność na Zagłębiu. Niespodziewałem się, że gospodarze tak słabo wejdą w mecz. Po 15. minutach mogło być, a nawet powinno 0:3,0:4 dla Górnika. Zagłębie złapało kontakt i wydawało się, że pójdą za ciosem, a tu masz druga połowa i kolejne dwa ciosy zadaje Górnik tak naprawdę zamykając mecz.
Zagłębie ma najgorszy terminarz i wskazuje na to, że to obok Górnik Łęczna oraz Termalicy będą trzecim spadkowiczem.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
4 miejsce w lidze daje puchary? Taka Lechia i Piast to im zależy na 4 miejscu?
Kurs na Lechię dziś dobry, na Piast też względny. Opinie?
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Raków - Górnik Ł. (Handicap 0:1)
Typ: Raków @ 1,89 BetFan


Na ten weekend wybrałem spotkanie Rakowa z Górnikiem Łęczna kilka słów dlaczego taki typ. Teoretycznie oba zespoły o coś walczą Raków o mistrzostwo a zawodnicy z Łęcznej o utrzymanie ale myślę że właśnie Górnicy tylko teoretycznie walczą bo praktycznie takie zespoły jak Śląsk, Zagłębie, czy nawet nawet Wisłą Kraków mają dużo lepszą pozycję obecnie niż Górnik może jeszcze Stal jest zespołem który jak szybko się nie ogranie bardzo zamiesza się w walkę o utrzymanie Jagiellonia, Warta czy Legia są już chyba za wysoko chociaż Jagiellonia też ma sporo problemów ostatnio. Dopóki będą teoretyczne szanse nikt oficjalnie nie przyzna że szykuje się na I ligę będzie dodatkowa presja która plącze nogi. Na drugim biegunie Raków podbudowany wyjazdową wygraną z głównym rywalem do mistrzostwa awans na fotel lidera szansa walki o dublet bo za tydzień mecz o Puchar Polski. Statystyki wiadomo 1 zespół w lidze z 17, Raków zdobył 54 gole Górnicy 52 stracili Raków jest bezsprzecznym faworytem i jeśli marzy o mistrzostwie to musi takie mecze wygrywać ale kurs na zwykły WIN 1,3 kompletnie nie opłacalny dlatego ja podbijam piłeczkę i mówię że Raków powinien wygrać 2 golami bo w końcu przyszły mistrz powinien zdecydowanie takie mecze wygrywać z przyszłymi spadkowiczami. A dodatkowo na poparcie tej tezy ostatnio zawodnicy z Łęcznej mierzyli się z Lechem i Pogonią czyli zespołami poziomu Rakowa i oba mecze przegrali 0-3 i 0-4 grali również z Lechią górna część tabeli pretendent do 4 miejsca zaraz za wielką trójką tego sezonu i przegrali 0-2 z Piastem przegrali 0-1 ale Gliwiczanie są wyjątkowo oszczędni w strzelaniu goli tylko 37 bramek w sezonie z ostatnich 5 spotkań 4 wygrali 1-0 i tylko z Wisłą Kraków zremisowali 2-2 więc jak nie potrzebują to nie strzelają więcej :). Raków po 2 remisach u siebie musi koniecznie ten mecz wygrać i to tak jak mówiłem najlepiej przekonywająco a potrafi z Termalica tydzień temu czyli też zespołem ze strefy spadkowej wygrana 3-0. Jest też szansa do rewanżu za bezbramkowy remis jesienią w Łęcznej. Podsumowując wydaje mi się to ciekawy typ po dobrym kursie na ten weekend.
 
Ostatnia edycja:
P 1,4K

Pszemo88

Użytkownik
Piast G. - Jagiellonia

Typ: 2.drużyna 1.gol-minuta: 28+ @ 2,30
Jagiellonia jako drużyna ma ogromne problemy z grą na wyjeździe. Dzięki ostatnim wzmocnieniom w ataku w postaci Marca Guala, który sam potrafi poprowadzić akcję w późniejszym czasie gry udaje się coś trafiać. Nie zmienia to faktu, że drużyna ma spore problemy ostatnio z wygrywaniem meczy czego ten typ nie dotyczy. Obrona Piasta jest w formie podczas ostatnich meczy traci maksymalnie jedną bramkę. Uważam, że Jagiellonia wciąż musi walczyć o punkty i jedna bramka jest jak najbardziej w zasięgu. Biorąc pod uwagę skuteczność padnie ona nawet dopiero w drugiej połowie, gdy Piast rozpocznie strzelanie. Jagiellonia ma w ostatnim czasie nawyk, aby zacząć cokolwiek grać musi przegrywać. Ciągła gonitwa za wynikiem stała się młynem na wode dla strzelców Jagielloni. Uważam, że typ ma rację bytu zwłaszcza po tak przyjemnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1087
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Piast G. - Jagiellonia bts nie 1,78 betfan

Ja mam troszkę inne zdanie niz kolega wyżej- Piast świetnie poukładany bardzo trudny do ogrania moze fajerwerków w ataku nie ma ale jest dyscyplina i bardzo solidna gra Plach mlody Mosór pan profesor Czerwiński. Jaga tutaj będzie miała malo argumentów sytuacji bramkowych. Wyniki w tej kolejce ciekawe wiec moze być różnie ale dla mnie popularne piastunki sa sporym faworytem w tym meczu widzi mi sie jakies 2-0 moze skromne 1 ale skłaniałbym sie ze btsa nie będzie i Jaga tutaj bramki nie strzeli przy Okrzei .Trener Fornalik za bardzo nie lubi mieszać rotować w składzie u niego wszystko musi wyglądać tip top głównie chodzi o grę w defensywie ona jest takim priorytetem Jaga na wyjazdach słabo w obronie sporo błędów wiadomo pewnych rzeczy sie nie przewidzi w postaci karnego czy jakiegoś babola np.gol dla Piasta na Legi Rose Wieteska.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Ekstraklasa
Niedziela 12:30
Lech Poznań : Stal Mielec
Typ: Stal Mielec powyżej 2.5 kartek
Kurs: 1.9 Betfan
Niedzielne mecze tej kolejki ekstraklasy rozpocznie starcie Lecha ze Stalą Mielec. Lech kandydat do mistrzostwa drugi plac z 62 punktami, Stal 13 z 33 punktami cztery oczka już tylko więcej od zajmująca strefę spadkowa Wisły K. Stal nie wygrała od 8 kolejek! Jak tak dalej pójdzie może w przyszłym sezonie zasilić grono pierwszoligowców. Myślę jednak że w końcu zespół musi się obudzić nie piszę tu że wywiezie pkt z Poznania ale napewno w takim meczu nie trudno o mobilizację i Stal pokaże się z dobrej strony i Lechowi nie przyjdzie to zwycięstwo łatwo jakby się można było tego spodziewać. Nie gram tutaj w stronę gości piłkarsko ale celuje w zaciętość i over kartkowy zespołu z Mielca. Sędzią spotkania pan Stefański ostatnio obniżył loty co do kartek ale w tym meczu może się przełamać gdyż potrafi on karać zawodników za ostrą grę a nie wykluczam tu też czerwieni co Betfan przelicza bardzo korzystnie dla graczy. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom