>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka PKO Ekstraklasy (20.04 - 25.04.2022)

Status
Zamknięty.
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Lech Poznań - Górnik Łęczna
Górnik Łęczna liczba fauli powyżej 13.5
betfan 1.90

Mecz 31 kolejki, który zostanie rozegrany jeszcze przed 30 serią spotkań. Liderujący Lech zagra z jednym z kandydatów do spadku - Górnikiem Łęczna. Do składu gospodarzy wrócić ma Ishak, co powinno tylko utrudnić zadanie gościom. Łęczna do bezpiecznego 15 miejsca traci już 4 punkty a do końća sezonu zostało jej do rozegrania 5 spotkań. To bardzo mało i nie ma miejsca już na kalkulację. Lech powinien zdominować ten mecz i goście raczej zajmą się głównie przeszkadzaniem w rozegraniu ataku pozycyjnego liderowi Ekstraklasy. Już w ostatnich meczach gracze Górnika sporo faulowali - 15 przewinień z Lechią, 15 z Pogonią, 15 z Piastem i 14 z Radomiakiem. Tak jak napisałem - do końca rozgrywek coraz bliżej, więc to powinno tylko spotęgować ostrzejszą grę gości z Łęcznej i pewnie często nie będą mieć innego wyboru niż po prostu przekraczanie przepisów.
 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Typ: +4,5 kartki (ŻK-1P. CZK- 2 P., 2XŻK=CZK- 3P.)
Kurs: 1,57
Bukacher: Lvbet
Analiza: Na czele naszej ligi trzy drużyny z taką samą ilością punktów, Lech Poznań, Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa. Zostało do rozegrania jeszcze 5 kolejek i wychodzi na to że jest to bardzo istotny mecz w kontekście mistrzostwa, więc liczę że walki nie zabraknie. Mecz poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski, który średnio na mecz pokazuje 4 żółte kartki. Dwa miesiące temu sędziował mecz Pogoń - Lech i pokazał 7 żółtych kartoników. Raków z Lechem grał miesiąc temu i też było 7 żółtych, co pokazuje że w tych decydujących meczach przewinień na kartkę nie brakuje. Kurs całkiem spoko, a i bet wydaje się dość pewny więc warto zagrać w mojej ocenie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22.04.2022

20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Zagłębie podwójna szansa 1-1 @ 2.11(KE)
Zagłębie @ 2.72
Zagłębie i obie strzelą gola @ 4.90
Wynik: 2:4

Fortuna

Górnik Zabrze w ostatnich swoich spotkaniach daje fajnie zarobić. Przegrana z Wisłą, kilka dni temu porażka u siebie z Lechią, która w tej rundzie jeszcze nie wygrała na wyjeździe i teraz czas na Zagłębie. Gospodarze nie są na tyle w komfortowej sytuacji co Górnik, bowiem cały czas zbierać muszą punkty i uciekać od strefy spadkowej. Gospodarze od kilku spotkań nie potrafią ustabilizować swojej formy co powoduje, że raz wygrywają, a raz przegrywają. Teraz wypadało by wygrać i ku temu jest dobra okazja. Przyjeżdża Górnik, które jest kompletnie bez formy o czym pisałem ostatnio. Zabrzanie nie mają napastnika, bo co prawda sytuacji mają sporo, ale niema kto tego wykończyć. Krawczyk ostatnio został wygwizdany, a Marin przeszedł samego siebie (jego filmik lata gdzieś po necie). Urban już sam chyba nie pomysłu co robić, ale co zrobić skoro w Zabrzu nie ma ławki rezerwowych, bo niema pieniędzy w klubowej kasie. Górnik jak i sam Urban zapewne chcą żeby ten sezon skończył się jak najszybciej, a miejsce jakie zajmą jest im chyba wszystkim obojętne...
Zagłębie co prawda nie pokazało nic specjalnego w spotkaniu z Cracovia i podobnie było w pierwszej połowie przeciwko Stali. Zespół ten mimo to potrafi się przebudzić i jakoś to potem wygląda. Wydaje mi się, że Zagłębie po raz kolejny odniesie u siebie ligowe zwycięstwo bowiem w szatni Górnika morale zespołu mocno spadły co widać zresztą na boisku...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Śląsk - Nieciecza
1X & Sląsk 1-3 goli
@1.51
betfan (BB)
Piłkarze Śląska Wrocław nie mają jakiegoś tragicznego terminarza i przynajmniej trzy z pięciu spotkań są jak najbardziej w ich zasięgu, ale jeżeli chcą zapewnić sobie ligowy byt na przyszły sezon szybciej niż w ostatniej kolejce to takie spotkania muszą rozstrzygać na swoją korzyść. Okazja do tego idealna, bo spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli, która na 99,9% nie ma już co łudzić się o utrzymanie. Śląsk pod wodzą nowego trenera gra na tyle pewnie, że większości meczów nie przegrywa (poza spotkaniem z liderem) i stwarza sobie całkiem dużo sytuacji bramkowych. Wydaje mi się, że patrząc na obecną formę obu drużyn to Nieciecza nie powinna wywieźć 3 punktów z Wrocławia, a także Śląsk, którąś kilku sytuacji bramkowych, które na pewno będą wykorzysta, tym bardziej, że obrona BBT ostatnio popełnia sporo błędów. Dla Śląska najważniejsze będzie tu wygrana i nie spodziewam się, że będą na hurra lecieć po kolejne gole i strzelą ich ponad 3.
 
Ostatnia edycja:
A 30,4K

atr

Użytkownik
Zagłębie-Górnik Typ: 1X @1.55 Pzbuk
Zagłębie tylko 2 punkty zapasu nad strefą spadkową. Nie mogą sobie pozwolić na porażkę bo to może oznaczać strefę spadkową na 4 kolejki przed końcem i już nie wszystko będzie zależało od nich. Górnik 8 punktów zapasu a więc o włos od utrzymania. Ostatnio bardzo słabe wyniki chociaż gra aż tak zła nie była - np w Płocku powinni wygrać a przegrali. Górnikowi już obecny bilans punktowy może zapewnić utrzymanie a każdy kolejny punkt daje właściwie pewność. Biorąc wszystko pod uwagę sądzę że jest to mecz 50/50 a może nawet z minimalnym wskazaniem na Zagłębie.

 
Ostatnia edycja:
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Stal
Lech wygra, poniżej 4,5 gola i Stal nie wygra przynajmniej jednej połowy (Betbiulder)
Kurs 1,54
Betfan


Lech pokazał na co ich stac w meczu z Łęczną wygranym 3:0. Teraz 3 dni odpoczynku i następne spotkanie w niedzielę ze Stalą. Poznaniacy aby utrzymać prowadzenie w tabeli musza ten mecz u siebie wygrać. Są zdecydowanymi faworytami tego meczu stąd niskie kusry na czysta jedynkę. W ramach Betbuidera dokładam under 4,5. TAkich spotkań Lechici mieli w tym sezonie 25 na 30 rozegranych w ramach H2H ze Stalą over 4,5 nie było. Do tego jeszcze wybieram, że Stal nie wygra żadnej z połowy w meczu w Poznaniu.
Priorytety obu ekip skrajnie inne, ale sądze, że nie zobaczymy tu niespodzianki i będzie pewne, ale nie zbyt bramkowe zwycięstwo Lecha.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +725
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj w meczu Pogoń - Raków było 5 ŻK !!!! A buki uznają tylko 4 ŻK! Jakby co 5 zawodników je dostało
Piątą żółtą kartkę dostał Jakub Bursztyn z Pogoni Szczecin, który cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a kartki dla zawodników spoza boiska buki nie zaliczają.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zagłębie Lubin vs Górnik Zabrze

Zagłębie wygra 2.73
Zagłębie DNB 1.91 (KE)
1 połowa Zagłębie wygra 3.35
1 połowa DNB 1.88 Zagłębie
1 połowa Zagłębie over 0.5 bramki 2.12
1 połowa Górnik under 0.5 bramki 1.67
1 połowa ilość goli 2+ 2.89
Zagłębie over 1.5 bramki 2.48
Over 2.5 bramki 1.95
Handi 0:1 - Zagłębie 5.50


Podpisuje się obiema rękami pod postem Ibis 'a. Oglądając mecz Górnika z Lechią jedyne co mogłoby byc zaliczone to ilość goli. Gra gospodarzy była tragiczna, a skuteczność sprowadzonego na ratunek Marina zakrawała na wykończenie średniaka ligi orlikowej. Kto tam podpisuje dokumenty pozwalajace na sprowadzenie (dzięki bogu jedynie wypozyczenie) gracza który od sezonu 20/21 zagrał 20 spotkań jako napastnika 1 szej jedynastki? Zgoda, był na spalonym w obu sytuacjach ale to dziala jedynie na jego niekorzyść.
W pierwszych polowach Gornicy traca bramki bardzo czesto od początku roku jedynie w 3 meczach takiego scenariusza nie oglądaliśmy. Sami przy takiej skuteczności nie byli w stanie zdobyć gola do przerwy w większości meczy po wznowieniu rozgrywek. Obrona popełnia mnóstwo błędów za sprawą ciągle zmienionego składu osobowego. Brak Gryszkiewicza był bardzo widoczny w poprzednim starciu, bo głównym prowodyrem zagrożenia był występujący jako 3 obrońca Szymański. O napastnikach już zostało powiedziane wiele, a dopowiem jedynie, że nie ma aktualnie nikogo kto by myć I daj jakość najbliżej bramki rywala. Podolski cofa się do rozegrania i to od niego lub Nowaka zaczynają się akcje ofensywne. Lucas bierze dużo na barki ale nie możemy oczekiwać co kolejkę super strzału zza pola karnego. Ten drugi byl jedynym pozytywnym akcentem w wyjsciowej jedynastce w ostatni poniedziałek i ciagnal grę. Co by nie mówić, ja nie pamiętam dobrej rundy wiosennej w wykonaniu zabrzan i podobnie jeat w tym sezonie. Puchary im nie groża, a nad strefa spadkowa maja 8 punktow przewagi.
Gospodarze głównie na swoim boisku zdobywają punkty i tutaj myślę będzie podobnie. Te punkty dały im możliwość skutecznej walki o utrzymanie i wydostanie się z strefy zagrażającej spadkiem. W 2022 roku w Lubinie przegrali jedynie z Legia i Warta. Minusem jest jednak to, że dużo z meczy od stycznia to spotkania towarzyskie. Potrzebują punktów by uciec nie tylko Wisle Kraków ale też Łęcznej, bo Termalica już chyba pogodziła się z spadkiem.
Miedziowi z Stałą dwie kolejki temu zaimponowali mi i liczę na powtórkę. Z Cracovia długo utrzymywali się przy piłce ale to rywale oddawali więcej strzałów i to oni po szybkim objęciu prowadzenia wygrali. Jaga w końcówce wyrwala im zwycięstwo. Z Górnikiem powinno udać się zdobyć przynajmniej 2 bramki, nawet tracąc jakieś, remis będzie dla nich dobrym wynikiem.
Przy aktualnej formie obu zespołów, warto spróbować kilku opcji. Wygrana Zagłębia wydaje się bardzo prawdopodobna, zakłady na ich bramki są ciekawym wyborem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +725
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
ŻK pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołu są nie uwzględniane !!!!
Nie wiem u którego bukmachera zagrałeś ten typ, jednak ja sam grałem go w Superbecie, a tam mają zapis w regulaminie "Kartki pokazane sztabu szkoleniowemu oraz zawodnikom na ławce rezerwowych nie będą brane pod uwagę.", a poza tym nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby ktoś rozliczał żółte kartki pokazane zawodnikom poza boiskiem, no ale może Twój buk akurat zalicza.
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Nie wiem u którego bukmachera zagrałeś ten typ, jednak ja sam grałem go w Superbecie, a tam mają zapis w regulaminie "Kartki pokazane sztabu szkoleniowemu oraz zawodnikom na ławce rezerwowych nie będą brane pod uwagę.", a poza tym nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby ktoś rozliczał żółte kartki pokazane zawodnikom poza boiskiem, no ale może Twój buk akurat zalicza.
Buk - fortuna !!! Jeszcze nie mają takiego zapisu o rezerwowych np. w Hiszpani zaliczają kartki dla rezerwowych!!!
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Sprawdź sobie teraz, pownni Ci rozliczyć na plus. Akurat zagrałem w fortunie kupon, gdzie w tym meczu over żółtych 4,5 zamykał mi wszystko. Wczoraj rozliczony był zakład na minus, a dziś już widnieje na plus i wygrana już jest wypłacona. 😉 Jakiś plus tego rozwiązania jest, ale nie często się z niego korzysta, w przeciwieństwie do większości buków, w których czerwona kartka, liczy się za dwie żółte. W fortunie tego nie ma, ale dzięki temu, z reguły są wyższe kursy.
 
Ostatnia edycja:
R 961

rabatko

Użytkownik
Sprawdź sobie teraz, pownni Ci rozliczyć na plus. Akurat zagrałem w fortunie kupon, gdzie w tym meczu over żółtych 4,5 zamykał mi wszystko. Wczoraj rozliczony był zakład na minus, a dziś już widnieje na plus i wygrana już jest wypłacona. 😉 Jakiś plus tego rozwiązania jest, ale nie często się z niego korzysta, w przeciwieństwie do większości buków, w których czerwona kartka, liczy się za dwie żółte. W fortunie tego nie ma, ale dzięki temu, z reguły są wyższe kursy.
Pisałem reklamację do fortuny i pozytywnie została rozpatrzona o tych 4,5 ŻK!!!
 
ziroxxx 778,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: BTTS @ 1.81 STS


Analiza:
Zagłębie z nożem na gardle. Wielu użytkowników stawia na wygraną gospodarzy. Ja idę trochę bezpieczniej bo wystarczy mi jedna bramka dla Zagłębia i jedna bramka dla Górnika. Zagłębie 2 pkt. nad strefą spadkową. Dziś zagrają z Górnikiem, który raczej ma już utrzymanie i w ostatnim czasie rozdaje punkty. Obrona i błędy Górnika to jedno, ale drugie to ilość stwarzanych sytuacji. Ja bym Zabrzan tak nie skreślał bo dochodzą do wielu sytuacji i mogą tutaj zremisować a nawet wygrać w Lubinie. Różnica w tym meczu jest taka, że Zagłębie musi, a Górnik może wygrać. Goście w ostatnich meczach grają radosny futbol. Tracą wiele bramek, ale też od 6 spotkań w każdym strzelają bramkę. Reasumując, sytuacja w tabeli i aktualna forma drużyn skłania mnie do typu na bramki strzelonego przez obie ekipy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1047
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Górnik Z. 2:4
Zagłębie, @2,83 Betfan
Zagłębie lub remis, @1,55 Betfan (EE)
Zagłębie powyżej 1,5 gola, @2,60 Betfan


Jak to ostatnio się przyjęło dzisiaj kolejny finał przed piłkarzami z Lubina, poniedziałkowa porażka z Cracovią mocno skomplikowała sytuację Miedziowych w walce o utrzymanie. Patrząc na ich terminarz kluczowe będą najbliższe 3 mecze, a szczególnie 2 domowe, dzisiejszy z Górnikiem i w następnej kolejce z Lechią, jeżeli tu nie będzie kompletu punktów to ciężko będzie utrzymać Ekstraklasę w Lubinie, po tych dwóch spotkaniach jadą do Radomiaka, a ostatnie 2 kolejki to mecze z głównymi kandydatami do mistrzostwa, najpierw przyjedzie Raków, a kończą wyjazdem do Poznania, dlatego przed tymi dwoma ostatnimi kolejkami trzeba zdobyć wystarczającą ilość punktów. Kursy na Zagłębie rosną i zamierzam to wykorzystać, nie spodziewam się tu fajerwerków, ale obecna sytuacja gospodarzy zmusza ich do ataku od początku, kolejny remis lub porażka zmniejszy ich szanse do minimum, nie wyobrażam sobie, żeby dzisiaj punkty nie zostały w Lubinie, Górnik jest już pewny utrzymania i ostatnio notuje kiepską serię, stąd liczę na większą mobilizację. Ostatnie spotkania bezpośrednie w Lubinie na korzyść gospodarzy, liczę, ze dzisiaj podtrzymają tą passę z Zabrzanami i zgarną jakże ważne 3 punkty przybliżające ich do utrzymania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Śląsk - Termalica
Typ: 1
Kurs: 1,87
Buk: Betfan

Jeśli nawet zarząd i trenerzy zespołu wypowiadają się sceptycznie o szansach na utrzymanie w lidze i gdzieś z tyłu głowy już świta plan naprawczy, który ma zakończyć się ponownym awansem drużyny po roku odsiadki na zapleczu, to trudno mieć jeszcze nadzieję na zachowanie ligowego bytu.

Taka właśnie atmosfera planuje w zespole z maleńkiej Niecieczy przed arcyważną potyczką we Wrocławiu. I gdyby jeszcze było tak, że Śląsk grałby o przysłowiową pietruchę, to Termalica mogłaby jeszcze upatrywać nadziei na jakiekolwiek zdobycze punktowe w tym meczu. Tymczasem słabsze w ostatnim czasie wyniki wrocławian spowodowały, że nadchodząca potyczka jawi się jako znakomita okazja do odskoczenia od grupy spadkowej i oddalenia widma degradacji. Dlatego też Śląsk bez wątpienia podejdzie do tego meczu skoncentrowany i z olbrzymią żądzą zwycięstwa.

I to właśnie grający coraz lepiej po przejęciu przez Piotra Tworka Śląsk ma wszelkie przesłanki ku temu, aby zakończyć pojedynek z trzema punktami. Śląsk nieźle wyglądał z Lechem, ale przegrał. Śląsk wyglądał bardzo dobrze z Rakowem i zremisował, ale mógł w ostatnich minutach przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wreszcie Śląsk zremisował z Wisłą Kraków, co bez cienia wątpliwości nie usatysfakcjonowało żadnej ze stron. Teraz nadszedł czas na potwierdzenie swojej dobrej formy i wygraną ze słabszym i pogrążonym w nicości rywalem.

Jakoś nie widzę w tym meczu sukcesu gości i dlatego kurs na Śląsk uważam za bardzo wysoki i warty pobrania.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Radomiak Radom - Cracovia
Typ: X2
@1.60 BETCLIC

Radomiak po rewelacyjnej pierwszej części sezonu wyraźnie spuścił z tonu. Jedno zwycięstwo w 2022 roku to bardzo słabe osiągnięcie, patrząc pierwszą rundę. Wydawało się klub z Radomia będzie walczył o europejskie puchary, jednak obecnie marzenia te oddalają się coraz bardziej i stają coraz mniej realne. Radomiak traci już bowiem 6pkt do czwartej Lechii a brak zwycięstwa od 6ciu meczy oddaje w zupełności obraz w jakim znalazł się klub. Cracovia z kolei po zwycięstwie w ostatniej kolejce nad Zagłębiem przedostała się do górnej części tabeli i zajmuje 8. lokatę, tracąc do dzisiejszego rywala już tylko 5 pkt. Cracovia może już grać swobodnie, bowiem mają już zapewnione utrzymanie - tylko całkowity kataklizm musiałby się stać aby Cracovia spadła. Przewaga 9 pkt nad strefą spadkową na tym etapie sezonu to ogromna przewaga. Radomiak u siebie wygrał zaledwie 6 spotkań na 14 rozegranych. Natomiast Cracovia przegrała tylko 6 z 14 spotkań na wyjazdach. Dziś stawiam na remis z drobną przewagę nad bardziej doświadczoną Cracovią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom