>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka La Liga + Zaległy [7.04 - 12.04.2021r.]

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad vs Atletic Bilbao
Typ: Bilbao powyżej 4.5 rzuty rozne
Kurs 2.65
Bukmacher: Fortuna
Typ Bilbao powyżej 2.5 żółte kartki
Kurs 1.84
Bukmacher Fortuna

W dziale rozbiłem te dwa typy. W konkursie typy dnia podałem je jako Ako 😁

Analiza: Finał mocno rozczarował. Obie ekipy grały bojaźliwie do tego doszla ulewa, która nie ułatwiła sprawy. Dzisiaj spodziewam się innej postawy przede wszystkim po przyjezdnych. Marcelinho powiedział na konferencji prasowej że drużyna musi wrócić do tego co pokazywała wcześniej... Polot i odwagę w grze. W finale zabrakło charakteru i nieco ostrzejszej gry oraz przede wszystkim ataków skrzydłami większą ilością graczy. Warunki i stawka meczu mocno ograniczyły obie ekipy. Dzisiaj Bilbao będzie chciało się zrehabilitować. Żeby wygrać muszą coś strzelić i tutaj jestem przekonany że nastąpi największą zmiana. Co do kartek to moim zdaniem nie odstawia nogi i wyjdzie ich baskijski charakter... Dumny i niepokorny. Sędziuje dobrze nam znany Sanchez który sędziował mecz w grudniu ubiegłego roku między obiema ekipami i dał aż 9 kartek.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Barcelona over 2.5 kartek
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Bardzo przystepna linia kartkowa zarowno na ogolny over jak i over druzyn. Ja ide w kierunku kartek gosci bo to oni wiecej dyskutuja i machaja raczkami. Generalnie to te ostatnie klasyki sa jakies takie bezzebne wiec ta linia otwierajaca jakos wcale mocno mnie nie dziwi. Tym razem moze byc troszke inaczej bo ostra walka toczy sie o tytul. Atletico zlapalo zadyszke i wg bukow nie sa juz faworytem do tytulu. Druzyna, ktora wyjdzie zwyciesko z tego pojedynku bardzo mocno przyblizy sie do koncowego triumfu. Sedziuje dobrze znany Antonio Mateu Lahoz, ktory bardzo nie lubi dyskusji a szczegolnie Barcelona lubi to robic. Do tego linia obrony mocno eksperymentalna wiec moze byc ciekawie. Probuje ale ze stawka nie szaleje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - FC Barcelona 2:1

Na wstępie może powiem, że chyba mało kto spodziewał się jeszcze 2 miesiące temu, że te Gran Derby mogą wyłonić mistrza Hiszpanii - myśleliśmy, że ten mecz będzie nie miał tyle emocji a jednak... Obie drużyny dzieli zaledwie 2 punkty a do lidera - Atletico Madryt Barcelona traci już tylko 1 punkt natomiast Real traci 3 punkty.
Real Madryt rozgrywa swoje mecze jeszcze w lidze mistrzów - we wtorek ograł Liverpool aż 3:1 i pokazał, że nadal potrafią grać na najwyższych obrotach. Ich ostatnie 14 meczy to tylko 1 porażka, 2 remisy i aż 11 zwycięstw więc chyba nie jest tak jak każdy mówi, że Real nie jest w formie itd. Wyniki się zgadzają a, że grają co 3 dni to nie zawsze styl będzie się podobać.
Barcelonie pozostała już walka tylko o mistrzostwo Hiszpanii bo z ligi mistrzów odpadli po 2meczu z Paris SG. Barcelona również może pochwalić się niezłą passą bo Oni na 14 meczy przegrali 2 spotkania reszta zwycięstwa i remisy.

Obie drużyny mają w tym meczu swoje problemy kadrowe. W Realu jest to na pewno środek obrony, brak Ramosia i Varane oraz bocznego obrońcy Carvajala. W Barcelonie od dawna nie ma Coutinho, Fati. Kontuzjowany jest także G. Pigue.

W tym sezonie obie drużyny spotkały się już w lidze tyle, że na Camp Nou gdzie to Real okazał się lepszy wygrywając 3:1.
W tym sezonie Real Madryt pokazuje, że jeśli są naprawdę pod ścianą to potrafią wspiąć się na wyżyny. Już kilka razy tak było w tym sezonie gdzie chociażby przegrali z Cadiz u siebie i Szachtarem w lidze mistrzów u siebie i wydawało by się, że będzie jeszcze gorzej bo przed sobą mieli Barcelone i Inter - oba mecze wygrali. 2 miesiące później ponownie przyszedł kryzys przegrywajac 1:2 z Alaves i ponownie z Szachtarem i ponownie się mówiło, że przed nimi piekielnie ciężkie mecze gdzie mogą potrzymać passę porażek wygrali z Sevillą, M'gladbach, Atletico Madryt i Athletic Bilbao.
Teraz także mówi się, że przed nimi tydzień prawdy - pierwszy sprawdzian zdali na 5 - pokonując Liverpool 3:1.

Kurs na Real jest naprawdę (jak dla mnie) dość zaskakujący bo Barcelona nie gra piłki, którą można się zachwycać a wystawili kurs 3 na Real.

Real 2,94
Real lub remis i obie strzelą 1,92
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Real Madryt - Barcelona
typ: obie strzelą TAK
@1.54 PZBUK
I przyszedł czas na kolejne El Clasico. Barcelona ma 2 pkt przewagi nad Realem oraz traci tylko 1 pkt do liderującego Atletico. Zapowiada się więc bardzo interesujące widowisko. Mam tylko nadzieję, że obydwie drużyny nie uznają, że wystarcza im remis w tym spotkaniu, bowiem Atletico też ma w tej kolejce bardzo trudne spotkanie na wyjeździe z Betisem i mogą po raz kolejny stracić punkty. W ostatnich pięciu El Clasico tylko raz padł BTS i było to w ostatnim spotkaniu, kiedy to Barcelona przegrała u siebie 1:3. Teraz jednak stawka meczu jest ogromna i może mieć duże znaczenie co do mistrzostwa. Można powiedzieć, że jest to mecz o 6 pkt, bowiem zwycięzca może mocno się przybliżyć do lidera lub nawet zająć jego fotel. Barcelona strzeliła do tej pory w lidze aż 68 goli i jest bezapelacyjnym liderem pod tym względem. Na drugim miejscu plasują się: Real i Atletico z wynikiem 51 bramek. W ostatnich 7 spotkaniach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Real tylko raz nie stracił gola. Teraz również stawiam na to, że stracą gola bowiem ich linia obrony jest osłabiona brakiem Ramosa i Varane'a. Obydwie drużyny dysponują za to bardzo mocną linią ofensywną i BTS wydaje się tutaj tylko kwestią czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Liczba kartek - over 5,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo ważny mecz jeśli chodzi o mistrzostwo Ligi Hiszpańskiej. Drużyna, która przegra bardzo oddali się w tej walce. Mecz o 6 pkt. Dlatego wydaje mi się, że linia 5,5 powinna bez problemu zostać pokryta. Ostatnie mecze między tymi drużynami pod względem żółtych kartek: 5,4,8,5,4,6,4,8,4,2. Ostatnie lata z małą ilością kartek, dlatego wydaje mi się, że ta linia została trochę obniżona i można spróbować zagrać typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Real - Barcelona
Poniżej 2.5 gola
@2.34 Fortuna


W ubiegłym roku mój typ się sprawdził, i teraz pójdę w podobnym kierunku. Obydwa zespoły liczą na potknięcie głównych rywali w drodze do mistrzostwa - Atletico, oraz rywala z tego spotkania. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że przy dobrej formie obydwu zespołów - które przecież na początku roku wcale nie rokowały ku temu że obejmą fotel lidera La Liga - posypią się bramki. Ja jednak upatruję w tym meczu remisu, i myślę, że będzie to raczej niewysoki remis. Real zdobył bardzo cenną zaliczkę w ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi i względnie spokojnie może myśleć o wyjeździe do Anglii, Barca zaś już w Lidze Mistrzów nie gra. Wydaje się więc, że goście mogą ze świeżą głową upatrywać szansy na mistrzostwo, zdobywając bardzo cenne trzy punkty właśnie w tym meczu. Jednak Królewscy nie oddadzą tak łatwo pola gry i chcąc oszczędzać siły nie zagrają w pełni ofensywnie. Wszystko to każe mi przypuszczać, że zobaczymy w tym spotkaniu najwyżej dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt - Barcelona
Messi otrzyma kartkę @ 4.10
De Jong otrzyma kartkę @ 4.50
rzut karny @ 2.94

Fortuna/pzbuk

Oficjalnie: Mateu Lahoz kontuzjowany, El Clásico poprowadzi za niego Gil Manzano!

Pierwsza myśl na to spotkanie to żółte kartki Messiego i De Jonga - czekam i szukam aż jakiś buk zaoferuje kartki na tych dwóch panów. Jeśli ktoś co znajdzie niech śmiało cytuje i podaje!.
Spotkanie, które tak naprawdę może ale nie musi zdecydować o mistrzostwie w tym sezonie w Hiszpanii. Real Madryt potrzebuje tutaj kompletu punktów, bowiem ma dwa punkty straty do Barcelony oraz trzy do Atletico, które zagra na wyjeździe z Betisem. Barcelona z mniejszą presją, ale nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.
Obie drużyny są w formie, a więc spodziewam się walki, kartek, goli i naprawdę świetnego meczu.
Dlaczego akurat kartki Messiego i De Jonga?. Obaj panowie są jeden mecz od zawieszenia, a więc moim zdaniem wy kartkowanie się w El Clasico jest najlepszym do tego momentem. Później Barcelonę czeka domowy mecz z Getafe, a więc obaj panowie mogli by odpocząć bowiem poźniej czekają ich takie spotkanie jak wyjazd na Villarreal czy Valencie.
De Jong musi mocno popracować jutro w środku pola, bowiem trójka Modrić, Casemiro i Kroos są w mega formie. Messi?. Lubi ostatnio dyskutować, ale również nie boi się wejść ostrzej w rywala, dlatego dawać mi tu ofertę na tych dwóch gości!!!
Dlaczego Rzut karny?
Odpowiedź jest jedna - Gil Manzano!
Ostatnio pisałem o tym panu w spotkaniu Sevilla - Atletico. Facet już w 5. minucie odgwizdał rzut karny i typ odrazu się pokrył. W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn, karnych nie brakowało i tym razem może być podobnie. Wiadomo mamy VAR, ale myślę, że kontaktów w polu karnym nie powinno brakować.
Poniżej jeszcze wrzucam statystyki pana Manzano.

Zrzut ekranu 2021-04-9 o 12.19.36.png

Jutro kolejne propozycje na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Z powodu kontuzji mięśniowej Antonio Mateu Lahoz nie będzie sędzią sobotniego El Clasico. Ostatecznie spotkanie poprowadzi Jesus Gil Manzano.

Taka informacja dla osób, które zamierzają zagrać kartki w tym meczu.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna
HISZPANIA La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Real strzeli 1.5+
Kurs: 2.37
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jeśli wiadomo Że przed meczem brakuje trzech właściwie ważnych ogniw w obronie jak Ramos, Varane i Carvahal to trzeba tych niby słabszych rezerwowych wesprzeć defensywnymi pomocnikami i takie trio jak Kroos, Modric i Casemiro potrafi to robić a do tego potrafią świetnie zagrać i nieraz w tym sezonie to udowadniali. Do tego właśnie jak jeden z moich przedmówców wspomniał Real gra w tym Sezonie bardzo dobrze z rywalami z wyższej półki niż Cadiz czy Alaves i jak mnie pamięć nie myli w większości strzelali w takich spotkaniach więcej niż gola. Wyjątkiem mecz ostatni taki w lidze z Athletico 1:1. Tak to od końca Liverpool 3:1, Inter 3:2, 2:1, Athleti 2:0, Barca 3:1. Jednakże dziś tego wyjątku nie powinno być bo jednakże w świetnych formach są zarówno Asensio, Benzema czy Vinicius który zaczął tak grać że sam zapomniałem że jeszcze jest jakiś Hazard. Do składu wraca także Valverde i Rodrygo. A do tego wszyscy chyba już zapomnieliśmy że Lucas kiedyś grał fatalnie bo teraz to jest klasa sama w sobie. Do tego także muszę dorzucić coś w kierunku rywali. Oni teraz grają bardzo luźno w obronie próbując wrzucać tam na siłę De Jonga, a to za bardzo nie wychodzi. Wiadomo że na tle jakiejś tam Osasuny czy Valladolid tego nie widać ale gubią się, i już nie dawno pokazał im niejaki Mbappe co znaczy tak średnio grać sobie w obronie. Przyznam trochę oglądałem mecz Barcy z poniedziałku i gdyby ci goście choć raz trafili w końcu do tej bramki kursy na dziś nie byłyby takie jak są. A korzystać trzeba bo Barcelonę jak ktoś chcę i ma do tego możliwości to można ograć i to bardzo wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lista powołanych Realu Madryt na mecz z Barceloną:

Bramkarze: Courtois, Łunin, Altube.

Obrońcy: Militao, Nacho, Marcelo, Odriozola, Mendy, Vázquez.

Pomocnicy: Kroos, Modric, Casemiro, Valverde, Isco.

Napastnicy: Benzema, Asensio, Vinicius, Mariano, Rodrygo.

Lista powołanych Barcelony mecz z Realem Madryt:

Bramkarze: Ter Stegen, Peña, Tenas.

Obrońcy: Dest, Piqué, Araujo, Lenglet, Alba, Roberto, Umtiti, Firpo, Mingueza.

Pomocnicy: Busquets, Pjanić, Puig, Pedri, De Jong, Moriba.

Napastnicy: Griezmann, Braithwaite, Messi, Dembélé, Trincão.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A jak widzą spece od ligi pojedynek dzisiejszy Elche z Huesca?

Kusza mnie bramki. Obie ekipy w 4/5 ostatnich spotkań strzelały po bramce. Typowy mecz o 6punktow
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Real Madryt - FC Barcelona

Na wstępie może powiem, że chyba mało kto spodziewał się jeszcze 2 miesiące temu, że te Gran Derby mogą wyłonić mistrza Hiszpanii - myśleliśmy, że ten mecz będzie nie miał tyle emocji a jednak... Obie drużyny dzieli zaledwie 2 punkty a do lidera - Atletico Madryt Barcelona traci już tylko 1 punkt natomiast Real traci 3 punkty.
Real Madryt rozgrywa swoje mecze jeszcze w lidze mistrzów - we wtorek ograł Liverpool aż 3:1 i pokazał, że nadal potrafią grać na najwyższych obrotach. Ich ostatnie 14 meczy to tylko 1 porażka, 2 remisy i aż 11 zwycięstw więc chyba nie jest tak jak każdy mówi, że Real nie jest w formie itd. Wyniki się zgadzają a, że grają co 3 dni to nie zawsze styl będzie się podobać.
Barcelonie pozostała już walka tylko o mistrzostwo Hiszpanii bo z ligi mistrzów odpadli po 2meczu z Paris SG. Barcelona również może pochwalić się niezłą passą bo Oni na 14 meczy przegrali 2 spotkania reszta zwycięstwa i remisy.

Obie drużyny mają w tym meczu swoje problemy kadrowe. W Realu jest to na pewno środek obrony, brak Ramosia i Varane oraz bocznego obrońcy Carvajala. W Barcelonie od dawna nie ma Coutinho, Fati. Kontuzjowany jest także G. Pigue.

W tym sezonie obie drużyny spotkały się już w lidze tyle, że na Camp Nou gdzie to Real okazał się lepszy wygrywając 3:1.
W tym sezonie Real Madryt pokazuje, że jeśli są naprawdę pod ścianą to potrafią wspiąć się na wyżyny. Już kilka razy tak było w tym sezonie gdzie chociażby przegrali z Cadiz u siebie i Szachtarem w lidze mistrzów u siebie i wydawało by się, że będzie jeszcze gorzej bo przed sobą mieli Barcelone i Inter - oba mecze wygrali. 2 miesiące później ponownie przyszedł kryzys przegrywajac 1:2 z Alaves i ponownie z Szachtarem i ponownie się mówiło, że przed nimi piekielnie ciężkie mecze gdzie mogą potrzymać passę porażek wygrali z Sevillą, M'gladbach, Atletico Madryt i Athletic Bilbao.
Teraz także mówi się, że przed nimi tydzień prawdy - pierwszy sprawdzian zdali na 5 - pokonując Liverpool 3:1.

Kurs na Real jest naprawdę (jak dla mnie) dość zaskakujący bo Barcelona nie gra piłki, którą można się zachwycać a wystawili kurs 3 na Real.

Real 2,94
Real lub remis i obie strzelą 1,92
mnie też ten kurs zaskakuje, raczej bym jej odwrócił, ale ok, dają to trzeba brać. Real DNB uważam już można konkretniej pograć.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt - Barcelona
Messi otrzyma kartkę @
De Jong otrzyma kartkę @
rzut karny @ 2.94
Fortuna


Oficjalnie: Mateu Lahoz kontuzjowany, El Clásico poprowadzi za niego Gil Manzano!

Pierwsza myśl na to spotkanie to żółte kartki Messiego i De Jonga - czekam i szukam aż jakiś buk zaoferuje kartki na tych dwóch panów. Jeśli ktoś co znajdzie niech śmiało cytuje i podaje!.
Spotkanie, które tak naprawdę może ale nie musi zdecydować o mistrzostwie w tym sezonie w Hiszpanii. Real Madryt potrzebuje tutaj kompletu punktów, bowiem ma dwa punkty straty do Barcelony oraz trzy do Atletico, które zagra na wyjeździe z Betisem. Barcelona z mniejszą presją, ale nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.
Obie drużyny są w formie, a więc spodziewam się walki, kartek, goli i naprawdę świetnego meczu.
Dlaczego akurat kartki Messiego i De Jonga?. Obaj panowie są jeden mecz od zawieszenia, a więc moim zdaniem wy kartkowanie się w El Clasico jest najlepszym do tego momentem. Później Barcelonę czeka domowy mecz z Getafe, a więc obaj panowie mogli by odpocząć bowiem poźniej czekają ich takie spotkanie jak wyjazd na Villarreal czy Valencie.
De Jong musi mocno popracować jutro w środku pola, bowiem trójka Modrić, Casemiro i Kroos są w mega formie. Messi?. Lubi ostatnio dyskutować, ale również nie boi się wejść ostrzej w rywala, dlatego dawać mi tu ofertę na tych dwóch gości!!!
Dlaczego Rzut karny?
Odpowiedź jest jedna - Gil Manzano!
Ostatnio pisałem o tym panu w spotkaniu Sevilla - Atletico. Facet już w 5. minucie odgwizdał rzut karny i typ odrazu się pokrył. W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn, karnych nie brakowało i tym razem może być podobnie. Wiadomo mamy VAR, ale myślę, że kontaktów w polu karnym nie powinno brakować.
Poniżej jeszcze wrzucam statystyki pana Manzano.

Pokaż załącznik 8117

Jutro kolejne propozycje na to spotkanie.
pzbuk:
messi 4.10
de jong 4.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Real - Barcelona
Benzem strzeli gola: tak
Real w gazie, Benzema najlepszy strzelec Realu, mecz sędziuje Lahoz, który w El Clasico lubi zabłysnąć i podyktować jakiegoś karnego, którego podczas nieobecności Ramosa wykorzystałby Benzema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Real - Barcelona
Benzem strzeli gola: tak
Real w gazie, Benzema najlepszy strzelec Realu, mecz sędziuje Lahoz, który w El Clasico lubi zabłysnąć i podyktować jakiegoś karnego, którego podczas nieobecności Ramosa wykorzystałby Benzema.
Lahoz jutro nie sędziuje. Odsyłam do postów powyżej.
 
Volleyball_Expert 360,1K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Real Madryt - Barcelona typ 2 kurs 2.34 Betfan

Real Madryt po zwycięstwie w Lidze Mistrzów z Liverpoolem na pewno złapał ten zespół wiele pewności siebie. Wiadomo jest jeszcze mecz rewanżowy, a Liverpool pokazał już nie raz nie takie przewagi potrafi odrabiać. Czy Real wyjdzie w optymalnym składzie po takim meczu. Dopiero zagrali mecz Ligi Mistrzów teraz na weekendzie czeka ich ciężka przeprawa z Barcelona która odpadła już z Ligi Mistrzów i na pewno będą robić wiele żeby wygrać ligę Hiszpańską. Do tego dochodzi rewanżowe spotkanie Realu właśnie z Liverpoolem już w najbliższą środę. Według mnie trener Realu może zastosować kilka roszad w składzie. Może nie będą to jakieś wielkie zmiany w składzie, ale może także to pierwsze spotkanie było intensywne i według mnie mimo iż zawodnicy mogą grać nawet co trzy dni to mogą lekko odczuć to spotkanie z Liverpoolem i w myślach już na pewno będzie ten nadchodzący rewanż. W Realu prawdopodobnie nie zagra m.in: Carvajal, Varane, Ramos. Więc jak widać obrona nie będzie wygląda za ciekawie jeśli chodzi o Barcelonę to Może zabraknąć w tym meczu m.in: Coutinho, Fati oraz Neto. Według mnie większe osłabienia jednak w drużynie z Realu i według mnie tutaj drużyna z Barcelony zdobędzie komplet punktów. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Real Madryt - Fc Barcelona
Barcelona @2,34
Over 9,5 rzutu rożnego @2,05
Betfan


Przed nami kolejne El Claciso, które być może wskaże nam mistrza Hiszpanii. Starcie zapowiada się arcyciekawie, gdyż Real i Barcelona ostatnio są w dobrej formie i odrobiły kilka pkt do liderującego Atletico. W tej chwili wszystkie trzy czołowe drużyny La Liga mają szanse na tytuł. W mojej ocenie odrobinę większe szanse na zwycięstwo mają goście gdyż ich absencje są mniej dotkliwe - nie zagrają Neto oraz Fati i Couthino którzy są kontuzjowani od dłuższego czasu. W drużynie Królewskich natomiast przetrzebiona jest formacja obrony - nie zagrają Ramos, Varane oraz Carvajal. Barcelona przygotowuje się dłużej do tego spotkania, gdyż w tygodniu nie grali meczu tak jak ich rywale którzy rozegrali mecz w LM. Z racji że spodziewam się ciekawego i zaciętego spotkania, moim drugim typem są rzuty rożne. Obie ekipy są liderami pod tym względem w La Liga, Real ma średnio 5,83 rr a zespół z Kataloni średnio 6,21 rr. Szybko strzelona bramka przez któryś zespół tylko napędzi ataki drugiej ekipy i otworzy szanse na kontry drużynie prowadzącej, a wtedy rzuty rożne gwarantowane. W ostatnim Gran Derbi rzutów rożnych było 14.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt - FC Barcelona
Real Madryt @ 2.92
Real Madryt i obie strzelą gola @ 4.60
Asensio strzeli gola @ 4.50 zwrot
Fortuna


Zacznijmy od tego dlaczego spróbuję pograć gola Asensio. Hiszpan, który w ostatnim czasie miał problem z zdrowiem czyt. kontuzjami, w końcu pokazuje to co prezentował dawno, dawno temu. 25-latek strzelał gole w każdym z ostatnich czterech meczów!. Asensio po raz kolejny stał się ważnym ogniwem w układance Zidane, a o ile mnie pamięć nie myli już kiedyś strzelał gole Barcelonie.
Przejdźmy do kolejnych dwóch typów o których już i tak zostało wiele napisane. Barcelona w ostatniej kolejce wygrała skromnie 1:0 Realem Valladolid. Można by napisać, że przez całe spotkanie nie potrafili sforsować obrony gości, którzy tego dnia naprawdę świetnie trzymali się swoich założeń. Bardziej obawiam się tego, że Barcelona przez przerwę na reprezentację została wybita z swojego rytmu. Gra wyglądała ospale, ruchu w środku pola były powolne i przypominało to Barcelonę z początku sezonu. Barcelona co prawda jest w bardziej komfortowej sytuacji, bo to Real musi w tym spotkaniu sięgnąć po trzy punkty. Spróbuje zatem pograć zwycięstwo gospodarzy.
Dla Królewskich jest to kolejny sprawdzian. W wtorek pokonując Liverpool zdali go. Dzisiaj muszą zrobić kolejny krok do przodu pokonując Barcelony by zbliżyć się do Atletico. Gospodarze pokazują, że są w formie w najlepszym momencie sezonu. Piszę, że w najlepszym bo przypomina mi to Real gdzie zdobywali Ligę Mistrzów trzy raz pod rząd. Moim zdaniem Real swój najgorszy okres tego sezonu ma już za sobą, a dzisiaj będzie na to kolejny dowód. Co prawda oba zespoły są w formie, ale po tym co zobaczyłem w spotkaniu Barcelona-Real V. idę dzisiaj w kierunku gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Real Madryt - FC Barcelona
Ousmane Dembele strzeli gola @3.45 Betfan

Dziś wyjątkowo typ przeciwko moim ulubieńcom, choć nie ukrywam, że mimo to liczę na wygraną Królewskich. Wydaje mi się, że przy problemach obu drużyn w defensywach i dobrej dyspozycji ofensywnej możemy dziś liczyć na kilka goli. Szukałem więc zawodnika, który może wpisać się na listę strzelców. Oczywiście pomijając Messiego, czy Benzemę, bo kursy na ich gole nie są adekwatne do ryzyka. Doszedłem do Francuza na którego buki oferują niezły kurs, a szansę na gola ma naprawdę dużą.
Francuz po dość słabym okresie w Barcelonie, gdzie był wyśmiewany z resztą dość słusznie wziął się trochę w garść i w sezonie 2020/2021 jest jednym z głównych motorów napędowych Blaugrany. W ostatnich dziewięciu meczach w kadrze i klubie strzelił pięć goli (w tym 28 minut z Ukrainą, kiedy zszedł z kontuzją), co naprawdę pokazuje jego dobrą dyspozycję. Z resztą jak mówi przysłowie "jesteś dobry, jak Twój ostatni mecz" Dembele bardzo mi się podobał w starciu z Valladolid. Pomimo, że był to trudny mecz dla Barcy to Francuz za każdym razem, gdy miał piłkę stwarzał zagrożenie w obronie rywali. Było widać u niego głód i prawdziwą chęć wygranej, co u tego gracza nie było normalnością. Bardzo mi przypomina Viniciusa z Realu, dostaje piłkę na skrzydle i tam nie ma kalkulacji, tylko obrót w stronę bramki rywali i odważny atak. Czasem jest to zgubne, jdnak w większości przypadków skuteczne. Co mnie jeszcze skłania do tego typu? Skład Realu. Jak w każdym El Clasico głównym celem obrony podopiecznych Zizou będzie wyeliminowanie Messiego, co może się okazać autostradą dla Dembele. Wydaje mi się, że w tym meczu to właśnie Ousmane ma większe szanse na pokonanie Courtouis niż Argentyńczyk, bo czuję że Nacho, który ma za sobą wiele starć z Leon również i dziś da sobie z nim radę.
Bez czarowania. Myślę, że dziś kluczem do wygranej będą zawodnicy drugoplanowi w obu drużynach (Vini, Asensio, Pedri, Dembele), to chyba pora aby Gran Derbi przejęło kolejne pokolenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom