>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

30 kolejka Ekstraklasy [ostatnia] 15.05.2010r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niektórzy mówią, że Lech jest już mistrzem na 99,9%, ale czy aby na pewno? Wisła zmierzy się z Odrą, która musi wygrać i liczyć na korzystne wyniki na innych stadionach. Czyżby Wodzisław po tylu latach stracił drużynę w Ekstraklasie ?
Oto zestaw par ostatniej kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Tobet:



 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Lech vs Zagłębie (Hc 0:1) typ: Lech, chyba nikt nie wierzy w głupią porażkę Lecha na Bułgarskiej, to prawda, feta jest juz szykowana, napewno wrzucę jakieś filmiki z meczu i z radości po nim ???? ale z tym kupowaniem zawodników to stary przesadziłeś!!
 
M 0

miszmasz

Użytkownik
skasujcie analizę &quot;AKA SHAKAL&quot; bo to co pisze jest żałosne :|
Dlaczego, scenariusz bardzo mozliwy. Lech MUSI to spotkanie wygrac i je wygra. W Krakowie morale jest tragiczne. Ciekawie zapowiada sie obstawianie na live (jesli ktos to lubi) w przypadku jesli Lech strzeli szybko bramke (przy remisie wisly) to kazdy wynik wtedy jest mozliwy, lacznie z wygrana odry ????

Ale z kasowaniem postow bym sie nie zgodzil - kazdy ma prawo do &quot;wlasnych typow&quot; - zawsze pozniej mozna napisac &quot;a nie mowilem&quot;... i to dotyczy obu stron &quot;sporu&quot; ????

Jak dla mnie pewniakiem wydaje sie lech i na pewno na live bede sledzic oba spotkania, to z krakowa i poznania bo sa ze soba scisle powiazane
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
własne typy można podawać tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f15/

skoro pisze że zagłębie ma dostać premie to jak wiślacy mogą przegrać mecz, jak już coś piszemy niech trzyma się kupy, teoretycznie to do meczu na zawał można zjechać

Dla mnie zachęcający mecz Piasta choć po kursie mam lekki grymas, Cracusy od wczoraj mają stypę a w historie ratowania kolegów z Arki średnio wierze choć ta chęć nie przebije motywacji gry o życie

jak już gramy na Piasta to czemu nie zagrać na Śląsk 1x przecież w przypadku takiego wyniku zwycięztwo Gliwiczan jest coś warte, remis Arki we Wrocławiu nie leczy Odry nawet w prypadku ogrania Wisły więc ten typ jest śmieszny
Nie ma możliwości że ostatnie 3 drużyny wygrają spotkania, byt tych drużyn jest zależny od wyników nie każdy wytrzyma presje

Za takie &quot;analizy&quot; jak te powyżej powinny być bany...
widze że po dwóch latach postanowiłeś zabrać głos ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
AKA SHAKAL;1632659ę lat.[B napisał:
Polonia Bytyom - Polonia Warszawa[/B]
Typ: Remis
O nic nie walczą.

Po pierwsze nie ma takiego miasta na mapie Polski.Druga sprawa to, że grają &#39;&#39;o nic&#39;&#39; jak to określiłeś jest kompletną bzdurą.Między 6, a 12 miejscem jest różnica około 1,2 mln zł.Także nie ma tu mowy o odpuszczaniu.

Nie chce mi się pisać do tego analizy, bo My gramy kupę, a Dysko ostatnio uratowało się przed spadkiem po jako takiej grze.Nie ukrywam, że liczę na zwycięstwo bo zajęcie szóstej lokaty przy tak dramatycznej rundzie będzie niewątpliwie sukcesem.
Dla mnie spotkanie nie do grania.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W Poznaniu szykują wielką fete ... wiadomo ciśnienie na mistrzostwo jest wielkie, co rok byli mamieni przez działaczy o &quot;majstrze&quot; i co rok wielka kupa.
W tym roku są bardzo blisko lecz zostaje jeszcze Zagłębie .... zespół teoretycznie nie grający po nic, praktycznie grający o pieniądze. Wyjdą sobie na mecz bez presji z myślą o sprawieniu niespodzianki (mam nadzieje) dlaczego ma im się nie udać ?
Lech się spali, wielki napompowany balon pęknie, piłkarze nie wytrzymają, pierwsze oznaki tego były już w Chorzowie lecz tam jeszcze jakoś się wykaraskali, teraz nie da rady, Zagłębie strzeli i będzie się bronić.
Taką mam wizję tego meczu.

Zagłębie Lubin X2 5/10
 
M 0

miszmasz

Użytkownik
W Poznaniu szykują wielką fete ... wiadomo ciśnienie na mistrzostwo jest wielkie, co rok byli mamieni przez działaczy o &quot;majstrze&quot; i co rok wielka kupa.
W tym roku są bardzo blisko lecz zostaje jeszcze Zagłębie .... zespół teoretycznie nie grający po nic, praktycznie grający o pieniądze. Wyjdą sobie na mecz bez presji z myślą o sprawieniu niespodzianki (mam nadzieje) dlaczego ma im się nie udać ?
Lech się spali, wielki napompowany balon pęknie, piłkarze nie wytrzymają, pierwsze oznaki tego były już w Chorzowie lecz tam jeszcze jakoś się wykaraskali, teraz nie da rady, Zagłębie strzeli i będzie się bronić.

Taką mam wizję tego meczu.

Zagłębie Lubin X2 5/10
No wlasnie, Lech co roku marzy o zwyciestwie i co roku mu sie nie udawalo. Dzis jest tak blisko... Owszem, Zaglebie mogloby sie pokusic o niespodzianke ale... Wisla jest nieobliczalna, raz wygraja z Legia w Warszawie a raz przegraja z Korona. Nie zapominaj, ze w Krakowie nastroje sa bardziej &quot;przygnebiajace&quot; anizeli bojowe. Te ostatnie panuja w Poznaniu.

Typ dosyc ryzykowny, ale z calym szacunkiem - sadze, ze Lech to spotkanie spokojnie wygra. A jesli nie spokojnie to na pewno bedzie walczyl do samego konca. Bo jesli wygra to nie musi sie ogladac na Wisle tylko swietowac mistrzostwo (de facto po ostatnim meczu zaczeto juz fete) Tylko, czy ta pewnosc siebie ich nie zgubi? Osobiscie postawilem na zwyciestwo druzyny z Poznania
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pol.Bytom-Polonia W. X2
Slask W.-Arka G. 1X
Korona K.-Ruch Ch. over2,5
Lech P.-Zag.Lubin over2,5
Moje typy na ostatnia kolejke ekstraklasy
Korona - Ruch
Korona ma swietna koncowke sezonu, graja fajna pilke chociaz ostatnim meczem nie zachwycili. Zwlaszcza nienajlepiej zagrali w obronie (slaby wystep Stano). Natomiast w ofensywie bylo juz lepiej, blysnal Tataj ktory oprocz goli mial jeszcze dwie dogodne sytuacje. Teraz u siebie podejma walczacy o puchary Ruch. Mysle ze Korona w ostatnim meczu bedzie chciala pozegnac sie z kibicami zwyciestwem i ciekawym spotkaniem, Ruch z racji celu o jaki walczy tez zagra o 3 punkty. Do pierwszej bramki moze byc nudnawo ale juz pozniej spodziewam sie meczu typu akcja za akcje. Moze w koncu przelamie sie Gajtkowski ktory na wiosne robi sporo wiatru ale z bramkami gorzej.
Over2,5
Lech - Zaglebie
Lech bedzie chcial przypieczetowac upragnione Mistrzostwo a Zaglebie gra glownie o pieniadze, oprocz premi za wyzsze miejsce w tabeli (powyzej szostego nie beda ale w przypadku porazki moga spasc nawet o trzy lokaty a to jest rownoznaczne z utrata 600tys zl) maja obiecane dodatkowe premie w klubie. Mysle rowniez ze na tym meczu pojawia sie skauci z zachodnich klubow. Sytuacja Lewandowskiego jest chyba juz znana ale chodza tez plotki ze niemieckie kluby bacznie obserwuja Peszke czy Micanskiego, to tez bedzie zapewne dla nich jakas mobilizacja. Pojedynek najlepszych strzelcow ligi. Kurs na Lecha bardzo maly dlatego wole zaryzykowac z iloscia bramek.
Over2,5
Zaglebie strzeli
Slask - Arka
Slask ostatnio przebudzil sie w Wodzislawiu czym zapewnil sobie juz ostatecznie utrzymanie. Wszystkie bramki na Odrze strzelali po ladnych akcjach, forma po raz kolejny blysneli Mila i Sotirovic. Oczywiscie juz pojawiaja sie glosy ze Slask ten mecz odpusci ze wzgledu na to o co graja obie ekipy. Moim zdaniem do takiej sytuacji nie dojdzie, Slask moze awansowac o 3, 4 pozycje w tabeli. Kazdy szczebel wyzej to 200tys wiecej. Do tego fakt meczu barazowego w 2004roku kiedy Arka kupila sedziego i przez to Slask musial pograc dluzej w 3 lidze (obecnej drugiej) o ktorym sporo osob wciaz pamieta we Wroclawiu. Uwazam ze pilkarza Slaska mobilizacji nie zabraknie a jesli tak sie stanie to nie powinni tego meczu przegrac bo pilkarsko zaprezentowali sie we Wtorek sporo lepiej od gosci.
Slask z podporka
Polonia B. - Polonia. W
Obie ekipy nie maja o co grac nie liczac premi za wyzsze miejsca. Moga podejsc do meczu na luzie i zagrac swoje. I tu kieruje sie forma ktora pilkarze Bakero moim zdaniem maja obecnie lepsza. Sa chyba najlepsza druzyna ( a na pewno jedna z czolowki) koncowki sezonu jesli chodzi o przygotowanie fizyczne i nie wydaje mi sie by przegrali ten mecz nawet jak Szatalov wystawi podstawowy sklad (tego akurat nie jestem pewien).
Polonia W. z podporka
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wiadomo, że jutro wszystkie oczy będą zwrócone na Poznań. To tam rozstrzygnie się kto zostanie mistrzem Polski. Oczywistym faworytem są gospodarze. Trudno się z tym nie zgodzic. Piłkarsko na pewno są dużo lepsi. Także doświadczenie zdobyte w ważnych meczach zrobi swoje. Pytanie tylko czy wytrzymają presję. W pucharach mierzyli się wprawdzie z mocnymi rywalami jednak tam grali bez większej presji bo nikt od nich nie wymagał wygrania Pucharu. Dzisiaj dodatkowo zadania nie ułatwią im Miedziowi, którzy tylko teoretycznie nie będą grać o nic. Utrzymania mają pewne, to fakt. Jednak nie wiadomo na jakiej pozycji zakończą sezon a to ważne ze względu na pieniądze jakie płaci sponsor. Poza tym zostali zmobilizowani przez władze klubu kwotą 300 000 złotych do poniedziału. Dlatego Zagłębie ma o co walczyć i w tym meczu da z siebie wszystko. W związku z tym dziwi mnie śmiesznie niski kurs na drużynę Kolejorza. Nie opłaca się go stawiać nawet do taśm. Oczywiście nie sądzę, że Lech tego spotkania nie wygra, ale na pewno nie będzie to spacerek. Z typów nad jakimi można się zastanowić pozostaje over 2.5.

Moja propozycja:

over 2.5 (kurs około 1.90)


Drugim spotkaniem, w którym bukmacherzy widzą zdecydowane faworyta jest pojedynek Wisły Kraków z Odrą Wodzisław. Także w tym meczu nie zgadzam się z kursami na gospodarzy mimo że 1.33 wydaje się znacznie ciekawszy niż 1.18 na Lecha. Odra wciąż ma minimalne szanse na utrzymanie więc na pewno zagra o wygraną bo innej możliwości dla nich nie ma. Remis nic im nie daję dlatego na grę defensywną z ich strony nie ma co liczyć. Wiślacy natomiast po ostatnim meczu mogą być &quot;trochę&quot; zawiedzieni ponieważ sami mogli się w ten sposób pozbawić Mistrzostwa. Jednak o motywację będzie musiał zadbać trener Kasperczak ponieważ Biała Gwiazda podobnie jak Odra ma małe szanse na osiągnięcie celu - wygrać i liczyć na zespół z Poznania. Lecz mimo to nie wiadomo jak się zachowają zawodnicy na boisku gdy dotrze do nich informacja o niekorzystnym dla nich wyniku w Poznaniu. Przy prowadzeniu Lecha ich ostatnie nadzieję mogą zniknąć a to będzie równoznaczne z tym że nie będą walczyć na 100%. Dla mnie to spotkanie to jak najbardziej no bet. Ciężko przewidzieć postawę gospodarzy i ewentualnie wieście płynące z Poznania. Podobnie jest w przypadku Odry.

Moja propozycja:
no bet
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z cygeiro co do typów na overy w Poznaniu i Kielcach ;)
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Niektórzy za wcześnie świętują mistrzostwo Kolejorza. Nie twierdzę, że Lech tego meczu nie wygra, ale Zagłębie nie położy się przed nimi. Miedziowi mogą zagrać dobry mecz, mogą strzelać bramki. Ostatecznie to Lech powinien być lepszy, ale według mnie czeka nas spotkanie z bramkami z obu stron. Nie powinno się skończyć murowaniem bramki i 1-0 lub 0-0.
over 2,5 - 1,95 w Unibet

Korona Kielce - Ruch Chorzów
Ruch wiadomo, broni 3 miejsca w lidze, a Korona na Arena Kielce gra ładny dla oka futbol, ale... ostatnio wbrew pozorom na tym stadionie notuje niemalże same undery. Teraz przed nami jednak ostatnia kolejka, Korona utrzymanie ma już pewne, a w przypadku zwycięstwa może być nawet 6 na koniec sezonu! Korona zagra o zwycięstwo, Ruch z całą pewnością też. Otwarty mecz z obu stron i kilka bramek. Do postawienia na over 2,5 motywuje również duży kurs.

over 2,5 - 2,20 w Unibet

 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla Jagi najważniejszy mecz sezonu za tydzień. W meczu z Bytomiem grali przeciętnie, poneiwaz Probierz pomieszał w składzie i myślę że w meczu z Lechią będzie podobnie, grają na wyjeździe, Lechia będzie chciała się zrewanżować za Puchar Polski, widze tutaj bardziej wygraną Lechii niż Jagiellonii.
 
czarodz1ej 256

czarodz1ej

Użytkownik
Śląsk 1 I 3.65
Śląsk -1 I 7.95
Śląsk -2 I 20.95

Betsafe

Powody dla których tak a nie inaczej: (źródło:www.arka.gdynia.pl oraz przemyślenia własne :wink ????
- Sotirović, jak i Mila, są obecnie w pełni sił i forma im dopisuje, więc Arkowcy nie mają co marzyć o Śląsku z pierwszych wiosennych spotkań
- Obecnie żaden z piłkarzy Tarasiewicza nie musi pauzować za nadmiar żółtych kartek
-
Motywacji do walki o zwycięstwo w meczu z Arką Śląskowi z pewnością nie zabraknie, bo przecież wrocławianie pozostają jedynym zespołem w Ekstraklasie, który nie wygrał w tym roku żadnego meczu przed własną publicznością. Dać trochę radości swoim kibicom to jedno, a pozostaje też kwestia walki o jak najwyższą lokatę w ligowej tabeli. Każde „oczko” wyżej na koniec sezonu jest równoznaczne z dodatkową premią dla klubu w wysokości 200 tys. złotych. Ewentualne trzy punkty mogą przesunąć Śląsk nawet o 5 miejsc w górę, a zatem prosty rachunek wskazuje, że wygrana może przynieść nawet milion złotych nagrody!
- Wrocław na swojej oficjalnej stronie klubu z hasłem: &quot;Zatopić Arkę&quot; :smile:
- Arka u siebie w ostatnich meczach pokazała charakter oraz wole walki o utrzymanie, lecz na wyjazdach to już inna bajka, w moim odczuciu grają piach...
- Jeśli Śląsk zagra swoją piłkę, chociażby taką jak w Wodzisławiu to raczej nie widzę dużych szans dla Arki
- kursy... naprawdę duże! według mnie warte ryzyka

PS. dodam że nie jestem jakimś anty fanem arki, przeciwnie przyznam, że życzę im utrzymania w lidze ( więc płakać niebędę jak wtopie :smile ???? no ale przy takich kursach... sentymenty na bok $$$ :cool:.
Kurs 1.6 na Zagłębie +3 bramki też według mnie promo.

Pozdrawiam i good luck
 
M 0

morbid

Użytkownik
Ludzie skończcie z tą dodatkową motywacją dla Zagłębia bo to się robi żenujące. Lech za zdobycie mistrzostwa ma o wiele więcej pieniędzy do zdobycia. Piłkarze są 100 razy więcej zmotywowani perspektywą zdobycia mistrzostwa, niż Zagłębie zajęciem jakiegoś tam miejsca. Dla wielu piłkarzy Zagłębia może to być bez znaczenia które miejsce zajmą, bo kasa idzie za miejsce w lidze NIE do nich tylko do klubu, a co niektórzy mogą się z klubem pożegnać tego lata, więc nie sądzę by dla kilku tysiaków ekstra dali się zabić na boisku. Dla mnie pewna wygrana Lecha i tyle.

Drugi pewniak to x2 w meczu Wisła - Odra, Odra musi, a Wisła jest rozbita psychicznie a dodatkowo sobie nie radzi, z drużynami mającymi nóż na gardle.

Pewniakami wydają się też wygrane Piasta i Arki ( w końcu curk się powtarza co roku, kto ma wygrać ten wygrywa ???? )
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ludzie skończcie z tą dodatkową motywacją dla Zagłębia bo to się robi żenujące. Lech za zdobycie mistrzostwa ma o wiele więcej pieniędzy do zdobycia. Piłkarze są 100 razy więcej zmotywowani perspektywą zdobycia mistrzostwa, niż Zagłębie zajęciem jakiegoś tam miejsca. Dla wielu piłkarzy Zagłębia może to być bez znaczenia które miejsce zajmą, bo kasa idzie za miejsce w lidze NIE do nich tylko do klubu, a co niektórzy mogą się z klubem pożegnać tego lata, więc nie sądzę by dla kilku tysiaków ekstra dali się zabić na boisku. Dla mnie pewna wygrana Lecha i tyle.
Drugi pewniak to x2 w meczu Wisła - Odra, Odra musi, a Wisła jest rozbita psychicznie a dodatkowo sobie nie radzi, z drużynami mającymi nóż na gardle.
Pewniakami wydają się też wygrane Piasta i Arki ( w końcu curk się powtarza co roku, kto ma wygrać ten wygrywa ???? )
Hehe, nawet nie przeczytales artykulu ktory wkleilem a krytykujesz jego wstawienie.
No ro sorry moze rzeczywiscie zle zinterpretowalem Twoja wypowiedz. Ale to nie ma na celu pokazac ze Zaglebie bedzie mialo wieksza motywacje od Lecha bo tak na pewno nie bedzie. Tylko pokazac ze oni sie na boisku nie poloza a wiem ze sa osoby ktore tak mysla ;-) Aha i nie wiem czemu mamy o tym nie pisac, to jest aspekt meczu ktory nalezy brac pod uwage przy typowaniu tego spotkania.
 
M 0

morbid

Użytkownik
Hehe, nawet nie przeczytales artykulu ktory wkleilem a krytykujesz jego wstawienie.
w którym miejscu napisałem że odnoszę się do twojego artykułu? to po pierwsze, po drugie akurat tak się składa że go czytałem i w swojej wypowiedzi zaznaczyłem, że tak naprawdę dla piłkarza Zagłębia oferowana premia to wcale nie tak dużo...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dobra to dam coś od siebie.
Lech - Zagłębie, czyli pojedynek uznawany za najciekawsze spotkanie 30 kolejki Ekstraklasy. Na przeciwko siebie staną dwie nieprzeciętne drużyny i dwaj nieprzeciętni trenerzy. Dodam tylko, że za czasów Smudy, trener Zagłębia był zastępcom szkoleniowca w Lechu, tak więc Bajor dobrze zna te &#39;&#39;Poznańskie klimaty&#39;&#39;. Lech zagra przy pełnych trybunach, wręcz &#39;&#39;kipiących&#39;&#39; rozgrzanymi do czerwoności kibicowskich gardłach. Nie od dziś wiadomo, że Kolejorz ma spory apetyt na mistrza, bowiem ostatni raz mianowany na króla był w 1992 roku ! To przecież 18 lat. O ambicji zatem mówić nie trzeba. Zagłębie ? Owszem, ma zamiar zawojować ligą ale czy takowy plan się uda - WĄTPIĘ. Lech przede wszystkim jest w bardzo dobrej formie, która ciągnie się od dawna. Jedynie mecz z Wisłą i Odrą mógł ów formę w pewien sposób zburzyć czy zamroczyć. Lubin od dawna gra w kratkę, chociaż nie można powiedzieć, że brak mu ambicji. Co do składów, obfitują one w bramko-szczelnych zawodników, zwłaszcza po stronie &#39;&#39;Niebiesko-białych&#39;&#39;. Lewandowski, Peszko, Kriviec, to tylko namiastka. W Zagłębiu mamy przecież Micańskiego, jednego z najlepszych strzelców Ekstraklasy. Obydwie ekipy łączą więzy z przeszłości, w końcu wiele osobowości z jednej czy drugiej drużyny otarło się o siebie i mimo iż są w innych drużynach, grali jakiś czas temu ze sobą. Chociażby Arboleda, który właśnie z Zagłębiem wygrał Ligę. Według mnie szykuję się niesamowity pojedynek, chyba najciekawszy w ów kolejce, a ja odważę się i wyjdę przed tłum mówiąc, że to najciekawszy mecz tej rundy. Zdecydowanie gram 1 i to za duże pieniądze. Co do overa, także się pokuszę.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
. Nie od dziś wiadomo, że Kolejorz ma spory apetyt na mistrza, bowiem ostatni raz mianowany na króla był w 1992 roku ! To przecież 18 lat.
Mianowany na krola byl w 1993 roku, w 1992 tytul wywalczyli na boisku ;-)
Takie tylko lekkie sprostowanie.
Zastanawiam sie jeszcze nad typem ze Belchatow nie przegra przy Lazienkowskiej, Legia tragiczny finisz, nie widac ambicji i woli walki, wiekszosc pilkarzy pogodzila sie z losem, mysla o szukaniu klubow i wakacjach. Natomiast Belchatow ma gorsze i lepsze mecze w tej rundzie ale zazwyczaj nie schodza ponizej pewnego solidnego poziomu. Do tego mysle ze mecz na Legii potraktuja prestizowo. X2 po kursie w okolicach 2,0 wyglada ciekawie.
 
M 0

morbid

Użytkownik
Cygeiro ja tak samo uważam. W meczu Legia - Bełchatów pokusiłbym się nawet o czystą 2, ale może nie w ostatniej kolejce, gdzie jedni i drudzy o nic nie walczą. Chociaż, może piłkarze Legii zrobią na złość zarządowi, no bo skoro my odchodzimy, to ci co przyjdą pucharów nie powąchają ???? .
Dobrym typem jest chyba też postawienie na Ruch Chorzów, grają dobrze w tym sezonie, mogą dostać się do pucharów, więc na pewno walczą o coś więcej niż tylko ligowe punkty. (jedynie czego mogę się obawiać to fakt że zarząd Ruchu nie zechce zagrać w pucharach, bo to się może dla nich okazać katastrofalne pod względem finansowym ot choćby wyjazd do Azerbejdżanu, a jak wiadomo w ich kasie pusto).
 
T 0

todler

Użytkownik
Dla mnie mecz Wisła-Odra to czysta 1

Odra, jeśli jeszcze marzy o utrzymaniu to musi wygrać ten mecz, czyli nie bedą się bronić tylko próbować grać na równi z równym, a że lepsza jest Wisła to to wygra na luzie ???? .Wiślacy chyba w dołkku by byli potwornym jak by sie okazalo ze w poznaniu remis, a oni dali ciala...... Co do motywacji to już sie o to nie martwcie to są profesionaliści ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom