>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

30 kolejka Ekstraklasy [ostatnia] 15.05.2010r.

Status
Zamknięty.
H 0

hepcio

Użytkownik
Sorry, że trochę off-topem polecę, ale mam pytanie ????
Czy jeżeli postawiłem na zwycięstwo Wisły, a ta straciła gola w 93 minucie to jak to się patrzy? Bo na stronie Totomixu informują, że gole po regulaminowym czasie gry nie są zaliczane ????
Jako, że jestem początkującym typerem liczę na wyrozumiałość i dobrą odpowiedź ????
Kanonier0392 / po regulaminowym czasie czyli dogrywka, karne.
Niestety Twój typ jest nietrafiony.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sorry, że trochę off-topem polecę, ale mam pytanie ????
Czy jeżeli postawiłem na zwycięstwo Wisły, a ta straciła gola w 93 minucie to jak to się patrzy? Bo na stronie Totomixu informują, że gole po regulaminowym czasie gry nie są zaliczane ????
Jako, że jestem początkującym typerem liczę na wyrozumiałość i dobrą odpowiedź ????
Regulaminowy czas gry to 90 minut plus to co doliczy sedzia. Jesli postawiles zwyciestwo Wisly to typ przegrany.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
jak się bydłu nie podoba niech nie przychodzą. Jeśli to nie jest ich Legia to po cholere przyłażą drzeć mordy skoro i tak nic to nie da. Niech sobie założą drugą Legie rdzennie warszawską i ją utrzymują. Ciekawe ile czasu by taki twór istniał...

A do tego wiernego kibica co do mnie na PW napisał jakich to jego klub nie ma warszawskich korzeni tradycji i czegoś jeszcze... twój (i mój) klub nie jest warszawskim klubem i tylko zaszłości historyczne zadecydowały o tym że ostatecznie umiejscowił się w Warszawie. Jak już kibicujesz to coś wiedz o swoim klubie. Usłyszał coś i krzyczy bezmózg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom