>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

30 EURO free (nowy RIVAL) dla POLAKÓW też :)

Status
Zamknięty.
K 0

kosa001111

Użytkownik
siedze kilka dni u dziewczyny to sie chcialem pobawic w lepszych kasynach i pozakladackonta na nia. wchodze w tradition a tam obrót bonusu 400 wynosi :grin: ładnie ich Polacy ogrywają

na dziewczyne? haha no to grubo masz w tej głowie;]
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Promotions
New promotions are coming soon!
w Vegas regal , zaznaczam że jestem depozyterem :p
Ładny prezent na święta nam dali ;d
Za drugim wejściem juz było ;d Chyba to jakieś problemy techniczne od nich
 
R 0

rimini09

Użytkownik
beton100 czlowieku skoncz najpierw podstawowke i gimnazjum naucz sie obslugiwac sapera a dopiero pozniej wez sie za internetowe kasyna bo Twoja inteligencja nawet na bilarda na wp jest za niska.Bo juz nie mogę czytać Twoich ,,problemów&quot; w każdym temacie,wystarczy spojrzec we wszystkie posty Twoje.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
beton100 takie pytanie, ile ty masz lat, bo marudzisz jak stara baba widzę, i widzę także że niki miał wiele pracy gdy mnie nie było ! ale te twoje posty to jakaś porażka, wszystkie pytania mają odpowiedzi w tematach oraz w przyklejonym temacie także coś tam jest, ogarnij się chłopie i używaj częściej opcji &quot;search&quot; !!!
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Panowie bo ja jestem w trakcie obrotu tego wcześniejszego 150x bonusu i bez Live Chatu nie mam jak sprawdzić czy zrobiłem obrót a w claim nie mam tego bonusu i tez nie mogę zobaczyć czy zrobiłem już obrót,pisał ktoś z was do nich na mail z takim pytankiem,odpisują ? :-(
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Panowie bo ja jestem w trakcie obrotu tego wcześniejszego 150x bonusu i bez Live Chatu nie mam jak sprawdzić czy zrobiłem obrót a w claim nie mam tego bonusu i tez nie mogę zobaczyć czy zrobiłem już obrót,pisał ktoś z was do nich na mail z takim pytankiem,odpisują ? :-(
W historii sobie oblicz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom