>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka PKO Ekstraklasy (29.07 - 01.08.2022)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
powyżej 25,5 fauli @ 1,66 31
Betclic

Gospodarze po dwóch kolejkach mają na koncie 2pkt. za remis u siebie z Miedzią i remis na wyjeździe ze Stalą.
Górnik natomiast zaczął od falstartu przegrywając u siebie z Cracovią 0:2 z którą jak widać po wczorajszym meczu z Legią nie będzie łatwo zdobyć punktów, w 2 kolejce Zabrzanie pauzowali bowiem Lechia Gdańsk przełożyło mecz ligowy aby lepiej przygotować się do starcia rewanżowego z Rapidem w LK.
To dopiero początek sezonu i niby na razie nie ma co się "zabijać" w spotkaniach ale nikt nie chce ugrząźć na dole tabeli bo potem jest ciężko z niego się wydostać. Radomiak u siebie gra twardo i nieustępliwie co powinno przełożyć się na trochę fauli, wszak ich defensywa będzie musiała sobie poradzić z nieobliczalnym Podolskim czy Nowakiem, który potrafi zrobić spore zamieszanie pod polem karnym rywali. Ekipa z Zabrza w tym sezonie na nowo musi układać linię obrony, gdyż po sezonie odeszli Wiśniewski i Gryszkiewicz, którzy byli jej filarami. Stąd też zanim nowi zawodnicy się zgrają minie trochę czasu i błędy z ich strony są nieuniknione co z kolei będzie przekładać się na przewinienia.
Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami w Radomiu jest znikoma, praktycznie nie istnieje bowiem wynosi zaledwie 2 spotkania. 1 w PP w 2005 roku wygrane przez Radomiak 3:0 i 1 spotkanie w poprzednim sezonie, które Radomiak również wygrał skromnie 1:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1125
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Lech - Wisła
Typ: X2
Betfan @ 2,51


3 kolejka ekstraklasy i totalne zaskoczenie kursowe na mecz Lecha z Wisłą Płock jak dla mnie value nie rozumie skąd taka różnica może teoretycznie Lech Mistrz Polski na swoim terenie jest faworytem z Wisłą Płock ale zaraz zaraz ten Mistrz już przed 1 kolejką ekstraklasy (16.07) odpadł z kwalifikacji Ligi Mistrzów, przegrał Superpuchar dość wyraźnie z Rakowem a na inaugurację rozgrywek na własnym stadionie przegrał 0-2 ze Stalą Mielec która w kolejnym spotkaniu z Radomiakiem nie zachwyciła tylko zremisowała 1-1 a ten Radomiak bardzo średnio narazie się prezentuje 2 remisy i porażka bilans bramek 2-5. Czyli ta Stal nie tak wybitna a ograła Lecha. A jeszcze trener nowy trener przed sezonem sparingi też nie rewelacyjnie poprzednia kolejka przełożona a w pucharach okazałe zwycięstwo z gruzinami u siebie ale na wyjeździe już tylko remis w ostatni czwartek gonienie wyniku jednak a skład przktycznie taki sam jak tydzień wcześniej i raczej ten mocniejszy podróż pewnie też nie zbyt przyjemna bo okolica niezbyt bezpieczna w obecnych czasach a i sąsiectwo nieciekawe nawet jak krajobrazowo fajnie. Skoro ten sam skład i to raczej ten mocniejszy grał obydwa mecze zaliczył przejażdżkę to albo będą zmiany na ligę bo priorytet to europejskie puchary i trochę kasy o czym może świadczyć przekładanie meczu w poprzedniej kolejce pamiętajmy że po 5-0 w pierwszym meczu przed rewanżem przełożyli kolejkę ligową ktoś to rozumie?? Albo będzie lekkie zmęczenie materiału. No a Wisła z przytupem rozpoczęła sezon ma na koncie 2 zwycięstwa odprawiła już jednego pucharowicza Lechię Gdańsk u siebie 3-0 mając zdecydowaną przewagę, równie pewnie pokonała na wyjeździe inny poznański zespół Wartę, która pomimo porażki z Rakowem nie wyglądała najgorzej i w obecnej kolejce pokonała na wyjeździe Miedź Legnica 2-1. Wisłą która przed tą kolejką liderowała Ekstraklasie podobnie jak Cracovia bez straty gola w 2 kolejkach. Nie mieli przekładanej kolejki tydzień temu są w rytmie meczowym zdobyli pewność siebie na początku sezonu większych osłabień po swojej stronie nie mają ja przynajmniej nie znalazłem informacji już więcej słyszy się o urazach czy nie pewnych występach w drużynie gospodarzy. W związku z powyższym kursy 1,5 - 6,0 są dla mnie nie zrozumiałe spodziewam się duzo bardziej wyrównanego meczu asekuruję się jeszcze remisem bo kurs i tak bardzo korzystny i warty ryzyka zresztą obserwujemy już zdecydowany trend spadkowy na Wiśle. Za Lechem przemawia to że grają u siebie i bilans bezpośrednich spotkań z Wiślakami ale moim zdaniem to za mało żeby mnie zniechęcić do grania po takim kursie remisu lub wygranej gości kiedy jak nie teraz przełamać złą passę z Lechem gdy jest uwikłany w eliminacje europejskich pucharów pewnie już nie długo za 4 dni wyprawa na Islandię jak się uda to potem może być Olimpiakos ale większe szanse są na Slowan czy Maribor ale może będzie jakiś Luksemburg albo Albania o ile uda się z Islandczykami losowanie dopiero we wtorek więc jest nad czym rozmyślać w sztabie kombinować rozkładać siły analizować itp. itd. pytanie jakie śa priorytety na tym etapie sezonu liga czy puchary i obawiam się że puchary i że może się to źle skończyć jak w większości przypadków polskich drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1585
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Lech Poznań : Wisła Płock 17:30
Typ: M. Ishak strzeli TAK
Kurs: 2.25
Betfan
Witam. Dziś przy bułgarskiej Lech podejmuje zespół z Płocka.. dla Lecha to dopiero drugie spotkanie w tym sezonie w lidze w pierwszym ulegli Stali Mielec 0:2, dla nafciarzy trzeci narazie na fali dwie pewne wygrane.. nad Lechia i Wartą. Co powinno prognozować dziś kolejna wpadką Lecha u siebie. Ja tak nie sądzę myślę że Lech podejdzie inaczej do spotkania nie zlekceważy rywala patrząc na ich osiągnięcia w tym sezonie.. i będą chcieli zainkasować pierwsze trzy punkty w tegorocznych rozgrywkach. Skoro wygrana to i bramka.. gole? dla Lecha i atakuje tu Ishaka kapitana że dziś wpisze się na listę strzelców. W czwartek odpoczywał w pucharach europejskich więc powinien wyjść w pierwszym składzie. W tamtym sezonie 18 goli zaraz za Lopezem w kwalifikacji strzelców. W tym napewno powalczy o króla. Lech zdominuje rywala co będzie skutkowało licznymi sytuacjami , liczę że chociaż jedną wykorzysta pierwsza strzelba Kolejorza. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Widzew Łódź – Lechia Gdańsk: Widzew Łódź lub remis @ 1,53 Betfan


W tym tygodniu również idę w stronę przeciwnika zespołu, który grał w czwartek. Wybrałem Widzew Łódź. Mecz Pogoni z Jagiellonia dla mnie jest niewiadomą. Raczej gospodarze powinni „ogarnąć” temat. Jagiellonia wygląda przeciętnie. Generalnie ciągle ten zespół wygląda średnio od wielu sezonów.. Pogoń z Brondby zagrała podstawowym składem a o rotacje jest ciężko. Teraz jeszcze bardzo zawiodła obrona. Nie wiem czy nie będzie dziś zmian, w związku ze słabą postawa w Danii. Mecz Lecha z Wisłą to podobna historia. Lech jest faworytem, ale może być róźnie. W Gruzji było trochę rotacji (Ishak na ławce), ale wyszła raczej podstawa. W Lechu jest jeszcze temat kontuzji. Sousa jest chory, Murawski i Ba Loua też. Ich nie zobaczymy w meczu. Najgorzej wygląda obrona. Milic podobno już wrócił do treningów, ale dziś raczej też nie zagra. Salomon wiadomo nadal kontuzja. W czwartek zagrała taka sama defensywa jak w pierwszym meczu. W tygodniu dołączył do zespołu nowy ŚO, ale nie wiem czy zagra już dziś. Trenował z zespołem w tym tygodniu. Moim zdaniem w podstawie dziś zagra Pingot, który był na ławce w Tibilisi. Czerwiński wygląda coraz lepiej i chyba powinien dostać szanse od początku. Ostatnio też chyba był chory i dlatego nie grał od początku. Jak widać wiele niewiadomych Wisła prezentuje się rewelacyjnie na początku. Większość może grać. Wielka tragedia w tygodniu u Jakuba Rzeźniczaka, wiec on może nie zagrać. Może być zmiana w bramce. Kamiński chyba już jest w pełni sił. Aczkolwiek Gradecki spisał się bardzo dobrze w poprzednich meczach. . Raków wydaje się pewniakiem bo wiele przemawia za ich wygrana. Wyglądają całościowo bardzo dobrze. Są wyniki i jest przyjemna atmosfera. Tak to wygląda z mojej perspektywy. Chce się im kibicować, bo naprawdę ciężko przyczepić się do jakiegoś aspektu. Naprawdę bardzo podoba się ten mi się ten projekt. Teraz przyjeżdża Stal czyli jeden z najgorszych zespołów w ESA. Wyniki tego nie pokazują narazie, ale tam sportowo jest słabo. Raków w czwartek sporo rotował. Prawie druga jedenastka gotowa do gry. Niewiadomą jest występ Iviego. Do Kazachstanu nie poleciał. Mówi się o drobnym urazie i oszczędzaniu na przyszłe mecze. Kurs niski na zwycięstwo. Została Lechia. W czwartek odpadli z pucharów. Pierwsza połowa słaba w wykonaniu gospodarzy. W 5 minut Rapid ustawił mecz. Druga połowa już lepsza i było blisko wyrównania, ale nie udało się. Kadra Lechii jest bardzo wąska. Do klubu przyszło trzech zawodników: Piła i dwóch zawodników z rezerw, które zostały rozwiązane. Także nic się nie poprawiło. Już w poprzednim sezonie wyglądało słabo i jak widać niewiele zmieniło się w tej kwestii. Zwoliński miał odejść do klubu z Izraela, ale temat ucichł. W poprzednim tygodniu było głośno o karbowniku, ale to już nieaktualne. Widzew wyglądał przywozicie na starcie sezonu. Dziś debiut na własnym stadionie, wiec pewnie będzie troszkę większa motywacja i wsparcie. W typie liczę na podtrzymanie tendencji o kiepskich wynikach po meczach pucharowych. Ze wszystkich dzisiejszych meczów, spotkanie Widzewa z Lechią wydaje się najbardziej prawdopodobny do zachowania tej prawidłowości.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Lech - Wisła Wisla over 0,5 gola 1,58 Betfan

Ja idę po najmniejszej linii oporu czyli goście strzela gola. Lech w obronie popełnia błędy nie wykluczam ich zwycięstwa kursy podobne a ryzyko dużo większe bo potencjał na pewno jest ale jak na razie mocno poniżej oczekiwań. Wisła na razie dwa dość przekonywujące zwycięstwa 3-0 z Lechia na inauguracje potem Warta czyli Poznańskie tereny nie som im straszne :p Mamy ciekawe wejście do ligi konkretnie Davo który juz dobrze grał w sparingach jest Sekulski dobre stale fragmenty gry plus bardzo fajna kreatywna doświadczona pomoc w postaci Szwocha Wolskiego czy Furmana .Pod konkurs jaki i do kuponiku opcja wydaje sie dobra .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +871
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław
obie strzelą gola @ 1.70
Wynik:
Fortuna

3. kolejkę zakończymy spotkaniem w Kielcach, gdzie Korona podejmować będzie u siebie Śląsk Wrocław. Na to spotkanie proponuje, że obie drużyny strzelą po jednym golu. Śląsk dość nieźle rozpoczął sezon od remisu z Zagłębiem, gdzie w pierwszej połowie był zespołem lepszy i później wygrał z Pogonią, co było też zaskoczeniem. Korona natomiast w pierwszej kolejce zremisowała z Legią 1:1, a w drugiej przegrali w Krakowie z Cracovią 2:0. Media piszą, że Korona kadrowo wygląda najsłabiej z całej ligi, ale ja raczej bym się z tym nie zgodził. W składzie Leszka Ojrzyńskiego jest kilku doświadczonych gracz jak Kiełb, Śpiączka czy Frączczak aby pociągnąć ten wózek i spróbować go utrzymać w ekstraklasie. Może dzisiaj ktoś z dwójki tych napastników dostanie szanse gry od pierwszych minut?, zobaczymy. Do tego zespół ten ma ambicje i charakter żeby w każdym spotkaniu powalczyć o punkty.
Śląsk z zimnym prysznicem z poprzedniego sezonu gdzie mało brakowało, a dziś grali by w 1 lidze. Exposito jako napastnik ma być odpowiedzialny za gole. Do składu ma wrócić Konczkowski, który był jednym z liderów w Piaście Gliwice. Do tego są młody Jastrzembski czy doświadczeni Quintana oraz Schwarz. To spotkanie naprawdę może być ciekawe. Sezon powoli się rozkręca co pokazały wczorajsze spotkania, w których padło sporo goli, a mecz Lecha z Wisła czy Widzewa z Lechią mógłby być dobrą reklamą. Mam nadzieje, że sytuacji jak i goli dzisiaj nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +490
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom