>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka PKO Ekstraklasy (29.07 - 01.08.2022)

Status
Zamknięty.
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Miedź - Warta
1 połowa Miedź wygra z handicapem 1:0 & 1X
@1.51
betfan
Miedź poprawnie weszła w sezon i przede wszystkim pokazała się z dobrej strony w obronie, bo o ile Radomiak często gościł pod jej polem karnym to akcje były w większości skutecznie przerywane przez obronę Miedzi. Teraz przyjdzie wyczekiwany mecz u siebie, w którym Legniczanie zagrają z obecną czerwoną latarnią ligi, która już kilka błędów w defensywie popełniła. Warta na razie ma również problemy w ofensywie, co pozwala wierzyć gospodarzom w końcowy sukces. Uważam, że Miedź niesiona dopingiem własnej publiczności nie przestraszy się przyjezdnych i zagra z polotem, jak to miało miejsce w większości pierwszoligowych spotkań i nie przegra zarówno w pierwszej połowie, jak i w całym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Lech - Wisła : Wisła handicap +1,5
1,62 Fortuna

Kròtko.
Gdyby to był Lech z zeszłego sezonu, to nie odważył bym się na taki zakład, bo przy Bułgarskiej wyglądali rewelacyjnie. Oczywiście daleko mi do krytykowania nowego szkoleniowca Lecha, bo trzeba dać mu czas i piłkarzom również. Odejście Maćka Skorży, to był szok dla wielu osób, dlatego tam trzeba to wszystko układać od nowa. Dzisiaj Lech gra rewanż w Gruzji, ale ich skład nie jest już tak szeroki jak w poprzednim sezonie i winien temu jest Pan Rząsa i reszta świty, którzy oszczędzali na transferach i teraz zostali z krótką ławką i bramkarzem znalezionym na plaży na Cyprze. Na pewno ich celem jest mecz z Plockiem, bo awans już raczej mają pewny, ale Wisła od początku sezonu jest świetna i oczywiście rozumiem, że to tylko ekstraklasa i za chwilę mogą przegrać kilka spotkań pod rząd, ale ta drużyna wygląda całkiem nieźle. Zobaczymy jak to się będzie dalej rozwijać w tym sezonie, natomiast Lechowi powinni się spokojnie postawić. Będą groźni z kontry. Davo wygląda świetnie, Wolski również jest w formie, więc Kolejorz będzie mieć ogromne problemy. Stawiam tutaj bezpieczna opcje na to, że Plotczanie nie przegrają wyżej, niż jedną bramką, ale oczywiście bardziej korzystny dla nich rezultat również mnie nie zdziwi.

Do tego chyba pójdę w stronę Pasów
Cracovia również ten sezon rozpoczęła świetnie i z kompletem punktów są na drugim miejscu. Teraz czeka ich najtrudniejsze spotkanie z dotychczasowych. Legia na pewno tanio skóry nie sprzeda, ale mogą mieć ogromne problemy w defensywie. Wieteski już nie ma , Nawrocki wypadł na dłużej, więc w środku prawdopodobnie będzie musiał zagrać Jędrzejczyk z Rose. Legia pomimo wygranej z Zagłębiem, to nie zrobila na mnie większego wrażenia, bo Miedziowi mieli kilka dobrych okazji do strzelenia bramki. Cracovia na pewno nie pozwoli Legii na stworzenie sobie wielu dogodnych okazji, bo obrona Pasów jest naprawdę solidna. Zwłaszcza Jugas robi na mnie ogromne wrażenie. W środku pola Pasy też nie powinny dać się zdominować , bo Hebo wygląda rewelacyjnie i daje Cracovii spora jakość. Bardziej obawiam się, czy Loshaj sobie poradzi, ale będzie mieć asekurację wahadłowych w postaci świetnie grających Pestki i Kakabadze, dlatego wierzę, że ogranicza środek pola Legii, gdzie pewnie zagrają Kaupstka i Josue. Nie wspominam o Sliszu, bo jak dla mnie to ten chłopak na pewno nie powinien być zagrożeniem w destrukcji ataków Cracovii. Makuch będzie się starał rozbijać środkowych obrońców Legii żeby robić miejsce Rakoczemu i Myszorowi, którzy świetnie weszli w ten sezon. Jak dla mnie Pasy mają więcej argumentów po swojej stronie, nawet na ławce mają kilka solidnych opcji i wydaje mi się, że 1X spokojnie jest do grania w jakimś dubelku, ale ja pójdę odważniej i zagrał czyste zwycięstwo Pasów

Cracovia 2,72 Fortuna
Cracovia 1X 1,48 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2453
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Raków Częstochowa - Stal Mielec

No więc czas na spotkania 3. kolejki Ekstraklasy. W tej kolejce przyjrzę się meczowi przy tzw. pętli tramwajowej w Częstochowie. Na mecz z Rakowem przyjeżdża Stal Mielec. Według mnie kurs jaki daje nam na to spotkanie betfan w matchday booscie to zdecydowane value i wydaje mi się, że jest to warte zagrania. Raków dziś przypieczętował awans do 3 rundy eliminacji LKE, po pewnej wygranej u siebie 5:0, dziś pokonali Astane na ich stadionie 1:0, nie przemęczając się zbytnio. Wiadomo, podróż długa, ale mecz ze Stalą dopiero w niedzielę o 17:30. Pokazują na każdym kroku, że są dobrze przygotowaną i zgraną ekipą. Nie ma co dużo mówić o różnicach w jakości poszczególnych graczy obu drużyn, bo jest to różnica klas. Zdziwię się jeśli Stal przywiezie z Częstochowy choćby punkt. Nie spodziewałbym się w tym spotkaniu fajerwerków, przewiduję pewne, dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Raków wygra mecz (matchday boost) Kurs: 1.70 Betfan (EE)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +759
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Płock
Typ: Wisła strzeli
Kurs: 1.59

Taki kurs na gola Wisły przy ich formie to ogromne value. Poszedłem nawet dalej i zagral X2 lub jakis handi przy odpowiednim przeliczniku.
Lech pokazał 2 oblicza, że Stala ogromna nieskutecznosc i poległa, przygoda w LM z Qarabagiem skończyła się szybko przy nawet małym promyczku nadzieji po pierwszym meczu. Rewanż rozwiał nadzieję i skazał poznaniaków na ligę konferencji. Tam czekał na nich gruzinski zespół Batumi. Pierwszy mecz w Poznaniu gładko wygrany 5:0 I remis w rewanżu dały awans do kolejnej fazy. W obu spotkaniach zagrał na środku obrony Barry Douglas czyli nominalny boczny obrońca. To skutek braków kadrowych na tej pozycji, w obliczu kontuzji Salomona I Milicia mają do dyspozycji jedynie Satke, świeżo wypozyczonego Dagerstala i juniora Pingota, który z Stala nie pokazał się z dobrej strony. Wisła to lepsza drużyna niż Stal i powinni wykorzystać słaba defensywę Lecha.
Oczywiście to nie jedyny argument przemawiający na korzyść Wisły. Aktualnie zajmują pozycję lidera z 7 bramkami strzelonymi na przestrzeni dwóch spotkań, przy zachowaniu czystego konta w obu meczach. O ile wygrana z Warta to jeszcze nie tak duże zaskoczenie to kasacja 3 pkt z Lechią i to wynikiem 3:0. Trzeba zaznaczyć że gdańszczanie byli pomiędzy dwoma meczami w lidze konferencji, jednak dla mnie to nie jest wytlumaczenie tak słabego występu. Skuteczność Płocka napewno zasluguje na pochwałe i strzelenie 1 gola Lechowi zasługuje na trochę mniejszy kura niż proponowany przez buki.
Lech dodatkowo będzie zmęczony spotkaniem z czwartku, a podróż powrotna zaplanowana jest na piątek.
Trzeba korzystać z takich promocji i grać przeciwko pucharowiczom co pokazało ostatnie spotkanie Pogoni w lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1247
legia 122

legia

Użytkownik
Cracovia-Legia

Miałbym prośbę jakby ktoś mógł napisac czy jakieś znaczące absencje po stronie Cracovii są?

i jeśli ktoś widział Cracovię i Legię w tym sezonie jakby pokusił się o subiektywną opinię co do szans Cracovii

intuicyjnie skłaniam się ku zagraniu na gospodarzy ale wolałbym się podeprzeć głosem kogoś kto ich widział w akcji w pierwszych 2ch meczach.

Legia z fizyczną twardą grą średnio sobie radzi co pokazał mecz w Kielcach tu może być podobnie, niewykluczone że Cracovia stłamsi Legię
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Legia dziś z poważnymi brakami w obronie: Wieteska transfer, Nawrocki kontuzja, Mladenovic wolne z okazji narodzin dziecka, Johansson pod znakiem zapytania. Over 2,5 gola wydaje się sensownym wyborem.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Zagłębie Lubin - WYNIK 0:1
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.10
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Trzecią serię gier na boiskach Ekstraklasy rozpoczniemy w Gliwicach dla miejscowego Piasta będzie to jedna drugie spotkanie w tym sezonie ze względu na mecz pucharowy starcie z Rakowem zostało przesunięte na inny termin, dla przyjezdnych Zagłębie będzie to trzeci mecz…obie ekipy mają jeden cel na ten mecze pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Piast na inaugurację przegrał w Białymstoku 2:0, wynik nie do końca odzwierciedla wydarzenia boiskowe w tamtym meczu bo gra podopiecznych Fornalika wyglądała bardzo solidnie, jedynie czego brakowało albo aż to skuteczności bo z tworzeniem i dochodzeniem do sytuacji bramkowych aż tak wiele problemów nie było. Mieli teraz czas by spokojnie popracować nad tym aspektem bo w piłce liczą się bramki strzelone, a na pewno będą chcieli w pierwszym meczu przed własną publicznością zdobyć komplet punktów a do tego potrzeba tej skuteczności, a jest w przodzie Wilczek, Toril tak więc ubogo nie jest. Poprawie także musi ulec gra w defensywie bo mimo dobrej gry te dwie bramki zostały stracone, też słabo to wyglądało w starciu towarzyskim z Polonią Bytom który też zdobył bramkę, a to Piast powinien być dziś zespołem który prowadzi grę tak więc znowu będą mocno narażeni na kontry rywala. Nie zawsze dobrze czują się w takiej roli kiedy tą grę muszą prowadzić co pokazał poprzedni sezonie gdzie w domu mieli zarówno gorszy wynik punktowy jak i bramek straconych niż w delegacji. Fornalik też będzie musiał na dłużej zmienić linię defensywy bo w tym teście z ekipą z Bytomia Huk zerwał więzadła w kolanie i czeka go dłuższa pauza a to obok Czerwińskiego kluczowa postać w defensywie.

Zagłębie z jednym punkcikiem i bez bramki strzelonej po tych dwóch spotkaniach, ale oglądałem oba mecze i trzeba przyznać że fizycznie doborze to wyglądało był pressing, było tempo i były próby grania szybkie piłki a nie jak to się mówi „laga w przód”, podobnie jak u Piasta brakowało spokoju pod pole karnym rywala bo tych sytuacji i to bardzo dobrych szczególnie w meczu ze Śląskiem stworzyli sobie bardzo dużo. Widać jednak patrząc na poprzedni sezon że trochę to wszystko jest bardziej poukładane ale nadal wydaje mi się że słabym punktem będzie defensywa bo to była w poprzednim sezonie druga najgorsza defensywa w lidze a wiele w tym składzie tak naprawdę się nie zmieniło a Piotr Stokowiec to też nie jest trener który stawia na defensywną piłkę. Liczę że Zagłębie do tego starcia wyjdzie w podobnym nastawieniu jak w tych dwóch pierwszych meczach gdzie chciał grać w piłkę, liczę na jedną zmianę że wraz z rytmem meczowym będzie trochę spokojnie w przodzie.

W poprzednim sezonie bramkowo to nie wyglądało dobrze bo w dwumeczu zaledwie padła jedna bramka ale dziś liczę na inne mecz bo to początek sezonu (przed rokiem pierwsze starcie w 7 kolejce )i dla Piasta otwarcie sezonu w domu będą chcieli wygrać, Zagłębie będzie chciało wreszcie coś strzelić i też zagrać o komplet punktów bo to oni przed rokiem okazali się tutaj lepsi….bramki myślę że dziś będą.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast - Zagłębie
Piast podwójna szansa 1-1 @ 1.71
Wynik: 0:1

Fortuna

3. kolejkę zaczniemy od spotkania w Gliwicach, gdzie Piast podejmować będzie Zagłębie Lubin. Goście już po dwóch kolejkach ale z zaledwie jednym punktem na koncie. Teraz czeka ich kolejne ciężkie starcie z nieobliczalnym Piastem, który w pierwszej kolejce uległ 2:0 w Białymstoku, a w ostatniej kolejce pauzował. Przerwę na grze w lidze wykorzystali na sparing przeciwko Polonii Bytom, który wygrali 1:2. Gospodarze co roku mają słabe początki sezonu aby móc potem odpalić. Mam nadzieje, że teraz będzie nieco inaczej. Duet napastników Wilczek i Sappinen powinni w końcu odpalić. Nie wiadomo co z Kądziorem, który to nie grał w pierwszej kolejce, a ciągle jest zamieszanie z jego transferem do innego klubu. Z gry na conajmniej pół roku wypada obrońcy Tomas Huk. Fornalik dobrze zna swój zespół i wie na co go stać. Nie będzie to łatwa przeprawa bowiem Zagłębie potrafi się postawić i zapewne dzisiaj tego spróbuje, mimo wszystko idę tutaj w stronę gospodarze, a raczej proponuje podwójna szansę na ich wygraną.

Statystyki
- Piast Gliwice w każdym z pięciu ostatnich domowych meczów w PKO Bank Polski Ekstraklasie strzelał gola.
- Zwycięstwa Niebiesko-Czerwonych w 2022 roku to wygrane różnicą jednej bramki. Ostatni triumf w większym wymiarze to mecz z Legią zakończony wynikiem 4-1 dla podopiecznych Waldemara Fornalika. (24.10.2021)
- Bramkarz gospodarzy, Frantisek Plach w starciach z Zagłębiem czterokrotnie zdołał zachować czyste konto. W historii ośmiu spotkań wpuścił zaledwie sześć bramek.
- Piast nie przegrał u siebie z Zagłębiem, jeśli tylko strzelił w tym meczu gola.
- Miedziowi rzadko remisują na wyjazdach. W jedenastu meczach tylko jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
- Gliwiczanie od piłkarzy Zagłębia mogą spodziewać się strzałów z dystansu. Blisko 70 proc. uderzeń miało miejsce poza polem karnym.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Cracovia - Legia
Typ: BTTS @ 1.91 betfan


Analiza:
Oba zespoły dobrze rozpoczęły sezon. Legia 4 pkt, a Cracovia 6 pkt. Patrząc na mecze Pasów to rozegrali dwa solidne spotkania. Dobrze przepracowali okres przygotowawczy grając z wymagającymi przeciwnikami. Trzeba przyznać, że mecze Cracovii zarówno z Górnikiem jak i Koroną dobrze im sie ułożyły. Bramki na początku spotkania, a potem kontrolowanie meczu. Widać tutaj doswiadczenie szkoleniowca. Taka Cracovia może śmiało walczyć u siebie z Legią, która chyba już zapomniała o problemach z tamtego sezonu i w tym roku już będą się bili o mistrzostwo. Mimo braku kadrowych to liczę, że na tyle Legia ma silny i mocny skład, że może w tym sezonie konkurować z wszystkimi drużynami. Na dodatek mogą skupić się jedynie na lidze, a nie na grze w pucharach europejskich. Uważam, że obie drużyny stać dziś na bramkę. Legia ostatni raz bramki na wyjeździe w lidze nie strzeliła w lutym. A tak regularnie zdobywają bramki. Widać, że od początku są bojowo nastawieni do punktowania. Podsumowując zapowiada się ciekawy i wyrównany mecz.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ: Cracovia 1. GOL PO +73 MINUCIE.
Kurs:
6.20
Bukmacher: Fortuna

Typ mocno kombinowany, ale pod konkurs. Cracovia w ostatnich meczach gra bardzo wyrachowany futbol - szczelna defensywa, ale też niezła skuteczność. Drugi gol zazwyczaj pada w końcowej fazie meczu, chociaż nie jest to regułą. Rywalizacja z Legią bd. według mnie bardzo cięta i nie zdziwi mnie to, jak nie padnie tutaj zbyt wiele goli. Jestem sobie w stanie wyobrazić długie 0-0 i gole np. w ostatnich 15 minutach meczu i na taki scenariusz też stawiam. W bezpośrednich rywalizacjach obu ekip zazwyczaj jest bardzo równo i niesposób okreslić lepszą na papierze ekipe. Pod lupę biorę gola Cracovii, bo to ona wydaje się być przynajmniej na ten moment bardziej poukładanym zespołem od Wojskowych.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Cracovia-Legia

Miałbym prośbę jakby ktoś mógł napisac czy jakieś znaczące absencje po stronie Cracovii są?

i jeśli ktoś widział Cracovię i Legię w tym sezonie jakby pokusił się o subiektywną opinię co do szans Cracovii

intuicyjnie skłaniam się ku zagraniu na gospodarzy ale wolałbym się podeprzeć głosem kogoś kto ich widział w akcji w pierwszych 2ch meczach.

Legia z fizyczną twardą grą średnio sobie radzi co pokazał mecz w Kielcach tu może być podobnie, niewykluczone że Cracovia stłamsi Legię
Napisałem analizę wyżej. Cracovia chyba tylko bez Konoplyanki, ale jego nie było również w poprzednich spotkaniach.
Śledzę Cracovie od początku sezonu, bo typowałem ich na czarnego konia i zagrałem, że skończą sezon w top 3 już przed rozpoczęciem Ekstraklasy. Pasy lubią oddać piłkę przeciwnikowi, bo z kontry są bardzo groźni. Myszor i Rakoczy są bardzo szybcy, a dużo miejsca im robi Makuch, który rozbija obronę przeciwników świetnie się zastawiając i biorąc na plecy obrońce. Do tego Hebo Rasmussen w środku wygląda rewelacyjnie, ma dobre przyspieszenie i świetny przegląd pola, potrafi posłać bardzo dobrą piłkę na wolne pole. Wahadłowi Pasów też wyglądają bardzo dobrze , bo Pestka i Kakabadze prócz robienia ogromnego szumu w ofensywie, to bardzo szybko wracają do obrony i asekurują również środek pola. Trójka środkowych obrońców pasów również świetnie sobie radzi, bo do tego momentu Pasy bramki nie straciły i wygląda na to, że Jacek Zieliński znalazł dobrze zgraną trójkę obrońców, którzy już w zeszłym sezonie byli w kadrze Cracovii. Mecz z Koroną pokazał również, że dominując przeciwnika Cracovia również potrafi stwarzać mnóstwo sytuacji . Z ławki też mają kim postraszyć. Według mnie Cracovia jest tu faworytem, ale wiadomo, że to ekstraklasa i może być różnie. Jednak na papierze wydaje się że warto pograć Cracovie zważywszy, że Legia jest mocno osłabiona.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cracovia - Legia Warszawa 3:0
obie strzelą
1,96

Po 2óch kolejkach 2/2 typy z Ekstraklasy lecimy dalej...
Cracovia świetnie weszła w sezon 2 mecze i 2 zwycięstwa - 2:0 na wyjeździe z Górnikiem Zabrze i 2:0 u siebie z Koroną Kielce natomiast Legia 1:1 na wyjeździe z Korona i 2:0 u siebie z Zagłębiem Lubin.

Obie drużyny grając ze sobą od 7 spotkań nie zrobiły BTTS! jednak uważam, że dziś właśnie zakończą tę passę.
Legia ma problemy w obronie kolega wyżej już to opisał więc w skrócie brak Wieteski, Nawrockiego, Mladenovic to tak naprawdę 3 podstawowych graczy z poprzedniego sezonu być może Jędrzejczyk wróci na środek obrony i zagra tam z Rose bo tak naprawdę do gry pozostał jeszcze tylko Abu Hanna. Jeśli jeszcze nie zagra Johansson to może być naprawdę źle.
Z przodu już jest o wiele lepiej, cieszy powrót B. Kapustki i myślę, że z meczu na mecz będzie wyglądał coraz lepiej póki co Wszołek i Josue z przodu wyglądają najlepiej.

Cracovia nie straciła bramki w tym sezonie jednak uważam, że dziś Legia strzeli gola a Cracovia u siebie przy braku Legionistów dziś również powinni strzelić gola.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Piast lub X i poniżej 3.5 goli
betfan 1.69

Obie ekipy rozpoczęły sezon niezgodnie z oczekiwaniami. Piast póki co rozegrał tylko 1 mecz i przegrał 0:2 z Jagiellonią. Zagłębie ma za sobą 2 spotkania i zdobyty 1 punkt - po remisie 0:0 ze Śląskiem na inaugurację. Do składu Piasta ma wrócić Kądzior, co powinno pozytywnie wpłynąć na ofensywę zespołu. Zagłębie z kolei słabo wygląda w ataku, gdzie napastnikiem jest 20-letni Adamski. Moim zdaniem przede wszystkim gospodarze nie przegrają tego meczu a samo spotkanie nie będzie obfitowało w bramki - Piast jest solidny
w defensywie a Zagłębie na wyjeździe raczej nie postawi na otwartą grę. Liczę tutaj na minimalne zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
legia 122

legia

Użytkownik
Napisałem analizę wyżej. Cracovia chyba tylko bez Konoplyanki, ale jego nie było również w poprzednich spotkaniach.
Śledzę Cracovie od początku sezonu, bo typowałem ich na czarnego konia i zagrałem, że skończą sezon w top 3 już przed rozpoczęciem Ekstraklasy. Pasy lubią oddać piłkę przeciwnikowi, bo z kontry są bardzo groźni. Myszor i Rakoczy są bardzo szybcy, a dużo miejsca im robi Makuch, który rozbija obronę przeciwników świetnie się zastawiając i biorąc na plecy obrońce. Do tego Hebo Rasmussen w środku wygląda rewelacyjnie, ma dobre przyspieszenie i świetny przegląd pola, potrafi posłać bardzo dobrą piłkę na wolne pole. Wahadłowi Pasów też wyglądają bardzo dobrze , bo Pestka i Kakabadze prócz robienia ogromnego szumu w ofensywie, to bardzo szybko wracają do obrony i asekurują również środek pola. Trójka środkowych obrońców pasów również świetnie sobie radzi, bo do tego momentu Pasy bramki nie straciły i wygląda na to, że Jacek Zieliński znalazł dobrze zgraną trójkę obrońców, którzy już w zeszłym sezonie byli w kadrze Cracovii. Mecz z Koroną pokazał również, że dominując przeciwnika Cracovia również potrafi stwarzać mnóstwo sytuacji . Z ławki też mają kim postraszyć. Według mnie Cracovia jest tu faworytem, ale wiadomo, że to ekstraklasa i może być różnie. Jednak na papierze wydaje się że warto pograć Cracovie zważywszy, że Legia jest mocno osłabiona.
dzięki za ciekawy opis. Zastanawiam się jeszcze czy handi -1.5 a nawet -2.5 nie spróbować dołożyć
Legia z przodu tylko Kapustka Wszołek Josue, to trochę mało argumentów

Rosołek Pich czy Slisz za dużo nie wniosą do gry

obrona przetrzebiona
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Wisła Płock [obie drużyny strzelą gola - tak] 1.84 sts

Drugi mecz mistrza Polski na swoim obiekcie. W pierwszym spotkaniu mimo optycznej przewagi ulegli Stali Mielec 0-2. Ten mecz także nie zapowiada się na spacerek po powrocie z europejskich wojaży. Płock zaliczył świetny start w rozgrywkach i na pewno przyjedzie do Poznania gryźć murawę. Powinniśmy oglądać ciekawe widowisko. Lech powinien coś kopnąć, drugi mecz na zero z przodu na swoim stadionie, to nie powinno mieć miejsca. Płock z kolei ma szansę, by też coś kopnąć, bo jak wspomniałem przyjeżdża do Poznania z dwoma zwycięstwami, nakręcony, a gospodarze nie będzą mogli zagrać w tym meczu w optymalnym zestawieniu w obrobie, co powinno ułatwić zadanie gościom. Liczę na dobre spotkanie z bramkami po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1013
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Widzew - Lechia
Typ: 1x
Kurs: 1,57
Buk: Betfan

Już w pierwszej kolejce w Szczecinie beniaminek z włókienniczego miasta pokazał odważny i ciekawy futbol, brak respektu dla rywala i dobre przygotowanie fizyczno - motoryczne. Gdyby nie zryw Portowców w drugiej połowie, łodzianie mogli z trudnego terenu wywieźć punkty i byłaby to zdobycz całkowicie zasłużona.

Podopieczni trenera Niedźwiedzia potwierdzili w 100% wszystkie te atuty w drugiej kolejce na również niełatwym terenie w Białymstoku i tym razem zainkasowali komplet oczek.

Tym razem, po dwóch dobrych spotkaniach wyjazdowych, przychodzi długo oczekiwany przez fanów debiut na własnym stadionie. Na mecz od dawna nie ma miejsc i publika będzie w tym pojedynku zdecydowanie dwunastym zawodnikiem Widzewa. Drużyna z ogromną tradycją długo czekała na Ekstraklasę i wygląda na to, że jak już się doczekała, to zechce zrobić wszystko, żeby w niej pozostać na dłużej.

Żeby o tym myśleć, trzeba jednak regularnie punktować. I choć kilka tygodni temu wydawało się, że początek ligi jest trudny, to jednak okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, i można tu sobie całkiem sympatycznie pograć.

Lechia, która w niedzielne popołudnie zagości w Łodzi, ma za sobą cztery ciężkie boje pucharowe i grę co trzy dni w ciągu ostatnich trzech tygodni. Mimo że nie udało się awansować z dość silnym przeciwnikiem (Austria Wiedeń na pewno ma więcej doświadczenia na europejskiej arenie), swoją grą piłkarze znad morza na pewno wstydu nie przynieśli i byli nawet blisko wyrównania i dogrywki.

Fakt jest jednak taki, że w pucharach ich już nie ma - pozostało natomiast na pewno zmęczenie i mimo wszystko lekkie rozgoryczenie. Morale zespołu spadło i dzięki temu nadarza się znakomita okazja dla gospodarzy, aby zapunktować.

Myślę, że w obecnej formie Widzewa i przy zmęczeniu Lechii pucharową potyczką, w którą podopieczni Kaczmarka włożyli na pewno maksimum sił, będzie gdańszczanom bardzo ciężko przerzucić się na ligowe granie i wykrzesać podobną mobilizację, przez co stają się nieco łatwiejszym kąskiem, z czego Widzew postara się skorzystać.

Stawiam na minimalne zwycięstwo Widzewa, jednak Lechia to nadal uznana marka, więc podpórka na remis robi swoje i daje poczucie bezpieczeństwa.
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Wisła
Typ : Wisła Handi +2 gole & poniżej 5,5 gola
Kurs 1,63
Betbulider
Betfan

Wybieram na tę kolejkę zakład łączony w ramach betbuildera. Lech po meczu pucharowym spotka się z liderująca Wisła z Płocka.
Goście bardzo dobrze rozpoczęli sezon, a Lech już ma w nogach dodatkowe mecze pucharowe. dlatego sądze, że faworyzowanie Lecha nie ma szczególnych podstaw. Idę ostrożnie w kierunku Wisły z 2-bramkowym handi , do tego dokładam że w meczu ne padnie więcej niż 5 bramek. Wisła w poprzednich dwóch spotkaniach nie straciła bramki, a Lech nie strazeli w meczu otwarcia ze Stalą, więc nie wyobrażam sobie, żeby w tym spotkanie mogło wpaść 6 goli. Liczęr na Płock, ale nawet jednobramkowe zwycięstwo Lecha daje wygraną
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Godzinna: 17:30

Buk: lvbet

Typy: over 1 azjan bramki Górnik Zabrze / over 2 azjan rzuty rożne 1 połowa Górnik Zabrze / over 4.5 rzuty rożne Górnik Zabrze

Kurs: 1.65 / 1.65 / 1.70 (warto też pograć linie na rogi wyższe też fajne kursy)



Górnik Zabrze oglądałem w pierwszym meczu z Cracovia przegrany 0:2 u siebie, nie był to tak do końca zły mecz w wykonaniu Górnika (tym bardziej patrząc na formę Cracovii która taktycznie i w defensywie wygląda świetnie co pokazały te pierwsze trzy kolejki) który był przy piłce, starał się szybką nią operować, grać po prostu w piłkę i momentami bardzo fajnie to wyglądało brakowało jednak momentami spokoju oraz ewidentnie rytmu bo te stracone bramki i sytuacje dla ekipy z Krakowa wynikały głównie z głupich strat piłek ale to też z tego że tam nie było wybijania piłki byle gdzie tylko szukanie gry i to się może podobać. Na pewno Górnik mocno wszedł w spotkanie i tutaj taka wzmianka właśnie do rzutów rożnych bo w starciu z Cracovią w pierwszej połowie nabili 6 rogów w drugiej dołożyli tyle samo dziś moim zdaniem będzie podobnie tym bardziej że jest to ekipa która nie boi się strzelać z dystansu oraz mocno oskrzydla swoje akcje. Dziś moim zdaniem Górnik będzie miał też więcej miejsca bo na pewno dyscyplina taktyczna Cracovii oraz Radomiaka to w tej chwili inny poziom, tym bardziej że ekipa Radomiaka będzie chciała dziś po tych dwóch remisach zagrać o pierwsze zwycięstwo. Wracając do Górnika to mieli czas na trening i wyciągniecie wniosków po meczu z Cracovią bo ich mecz został przełożony, w zamian tego rozegrali sparing z Ruch Lwów wygrany 4:2 to było dobre przetarcie w ofensywie dla ekipy.

Radomiak zaskoczył wszystkich w poprzednim sezonie sensacyjną zmianą trenera który początek miał tragiczne ale dopiero ten sezon to będzie rozliczanie nowego opiekuna. Jak na razie ekipa ma w swym dorobku dwa punkty po dwóch kolejkach i w obu meczach remisy 1:1 ale to byli rywale którzy gdzieś tam są w gronie ekip które wymienia się w gronie ekip walczących o utrzymanie czyli Miedź oraz Stal tak więc czy te punkty to sukces??..Na pewno Radomiak dysponuje fajny składem, dużo w tej kadrze graczy bardzo dobrych technicznie szczególnie ofensywnie moim zdaniem ten zespół może dawać jeszcze więcej, nie ma natomiast przekonania do poczynań w defensywie myślę że to będzie ich problem w tym sezonie tym bardziej że dopiero weryfikacja przyjdzie bo z całym szacunkiem Miedź oraz Stal tak mocno w ofensywie nie potrafiły naciskać jak to zrobi dziś moim zdaniem Górnik a do tej pory ekipy prowadzone przez Lewandowskiego nie zachwycały swoją grą w defensywie. Jeszcze jedna wzmianka w poprzednim sezonie na tym stadionie mieliśmy 15 rogów (8 Górnika). Ja dziś stawiam na takie warianty myślę że dziś Górnik zagra na dużej intensywności i jeśli zagra podobnie jak z Cracovią tylko z większym spokojem po bramką rywala to dziś na pewno strzeli i dorzuci do tego kilka rogów
 
Ostatnia edycja:
L 1,4K

lyder

Użytkownik
Miedź Legnica - Warta Poznań
Typ: X2
Kurs: 3,05 (STS)


Nie jest to może pewniak 100%, ale wg mnie kurs, który mocno kusi, aby podjąć ryzyko i zagrać na gości. Dla zmniejszenia tego ryzyka można puścić X2 z kursem ok. 1,60. Argumenty? Przede wszystkim goście mają większe doświadczenie na poziomie ekstraklasowym. Warta zagrała wg mnie bardzo dobre spotkanie z Rakowem, który musiał się sporo namęczyć, aby pokonać rywala na swoim terenie. Fatalny wynik z Wisłą Płock pewnie mocno przekłada się na dzisiejszy kurs, ale z drugiej strony Wiślacy z przytupem weszli w ten sezon, więc to też trzeba brać pod uwagę. Poza tym Warta ma duży atut w postaci Trenera Szulczka, który robi wynik ponad stan ze swoim zespołem i jak można wyczytać/wysłuchać jest świetnym taktykiem. Miedź ma na swoim koncie punkt wywalczony w Radomiu, ale była tam zespołem wyraźnie słabszym i zdecydowanie musi się cieszyć, że wróciła "z czymś" z wyjazdu. To co mnie nie przekonuje za moim typem to fakt, że Miedź debiutuje przed swoimi kibicami po powrocie do Ekstraklasy i to może ich ponieść i fakt, że w Warcie nie ma już Łukasza Trałki, który jednak był bardzo doświadczonym piłkarzem i łącznikiem pomiędzy Trenerem a resztą zespołu. Ręki za mój typ bym nie dał, ale tak jak napisałem kurs jest "mocno" kuszący i chyba warty podjęcia pewnego ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1444
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom