>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (03.08-06.08.2018)

Status
Zamknięty.
C 33

conrado_

Użytkownik
03.08.2018 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Typ: Zagłębie Sosnowiec DNB
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwszego dnia trzeciej kolejki Ekstraklasy zmierzą się ze sobą dwie drużyny z samego dołu tabeli. Beniaminek z Sosnowca dwukrotnie był bliski zdobycia jednego punktu. Co prawda w obu meczach to ich rywale wyglądali lepiej, ale liczy się to co w siatce. Zagłębie w obu spotkaniach strzelało bramki. Aktualnie są w złej sytuacji, ponieważ mają zero punktów, ale uważam, że w piątkowy wieczór odniosą swoje pierwsze zwycięstwo. Ich rywalem będzie Pogoń Szczecin. Nastroje w zespole Szczecinian muszą być dużo gorsze niż w Sosnowcu. Pogoń dwukrotnie poległa nie strzelając żadnego gola z zespołami uważanymi za słabe. Liczę na zwycięstwo Zagłębia. Nie wykluczałbym w tym meczu również remisu, ale w takim przypadku dostaniemy zwrot. Powodzenia.
kurs podskoczyl do 2.20 ???? powodzenia widze win sosnowca
 
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin | powyżej 3,5 ŻK | 1,50 (forBet) ✅
Starcie drużyn, które po 2 pierwszych kolejkach na koncie mają łącznie 0 punktów. W przypadku Sosnowca widać pewną prawidłowość - drużyna ta trochę odstaje póki co od reszty stawki. W przypadku Pogoni plany i możliwości są jednak zdecydowanie większe. Dzisiaj zmierzą się ze sobą w walce o pierwsze w sezonie punkty.
Osobiście skupiłbym się tutaj na żółtych kartkach. Zmierzą się ze sobą ekipy, które niespecjalnie ograniczają się w przerywaniu akcji rywali. W dotychczasowych 4 spotkaniach:
- Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice (14-12 fauli, 0-0 ŻK)
- Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec (14-23 fauli, 3-3 ŻK)
- Miedź Legnica - Pogoń Szczecin (9-15 fauli, 1-1 ŻK)
- Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (15-14 fauli, 2-1 ŻK)
Jak widać średnia liczba fauli popełnianych przez Zagłębie to 18,5 na mecz, w przypadku Pogoni natomiast 15 na mecz. Statystycznie więc jest za co karać ;) Dzisiaj z pewnością fauli tych może być nawet więcej - żadna z drużyn nie będzie chciała pozostać w tym nieelitarnym gronie na dnie tabeli, nikt nie będzie więc odstawiał nogi. Na plus z pewnością również sędzia - Jarosław Przybył, ze średnią 5,20 kartki na mecz. Dodatkowo można pokusić się o nieco bardziej ryzykowny typ: powyżej 4,5 ŻK (1,95 w forBet). ✅
Ed. Dokładnie 5 ŻK, oba typy na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
N 100

narodowy

Użytkownik
Żaluje, że się nie wpisałem na konkurs Ekstraklasy ponieważ poszedłem w stronę Korony (2/-3,5) i X2 tak jak sugerował jeden z forumowiczów. Im bardziej masówka na Wisłę tym bardziej korciło w przeciwną stronę. Korona zagrała naprawdę mądrze z Legią i tak jak pisalem w poprzednim tygodniu gdyby nie strzał Mączyńskiego to stolica nie cieszyłaby się z 3 punktów. Korona może nie gra cudnej piły, ale grają skutecznie. Bardzo podoba mi się ich waleczność. Jeszcze jak grał u nich Korzym to prezentowali taki styl tyle że wtedy nie było tak wymiernych efektów jak teraz.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Legia-Lechia
Typ: Legia -1.5
Kurs 2.80
Buk Fortuna
Godz: 20:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które moim zdaniem zapowiada się najciekawiej ze wszystkich par polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Ekipa Warszawskiej Legii na swoim stadionie podejmowała będzie Lechię Gdańsk. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, pomimo tego że po dwóch rozegranych kolejkach to Gdańska Lechia ma jeden punkt więcej na swoim koncie. Lechia w pierwszym meczu ograła Jagiellonie na wyjeździe następnie podzieliła się punktami z zespołem Wrocławskiego Śląska. Legia natomiast została ograna przez Zagłębie na swoim stadionie w pierwszej kolejce a następnie wygrała w trudnym spotkaniu w Kielcach 1:2 i po tym spotkaniu widać że coś idzie w strone dobrej gry w zespole ze stolicy , było to widać już w rewanżowym spotkaniu na Słowacji kilka dni temu , Legia moim zdaniem utrzymując taka formę jest w stanie spokojnie awansować do ligi europy i zdobyć tytuł mistrza kraju , predyspozycję znaczy skład jak najbardziej na to ma, bowiem zdecydowanie kwestią czasu jest aż Kante, oraz Carlitos odpalą w 100% i zaczną stanowić o sile Legii. W tym meczu pomimo tego że wojskowi grają co 3 dni to stawiam ich w roli faworytów. Goście już w białymstoku mieli spore problemy z grą w obronie , pomimo tego iż grali w przewadze jednego zawodnika do póki z boiska w głupi sposób nie wypadł Sławek Peszko. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy, Lechia nie ma szcześcia do spotkań z Legią i moim zdaniem to się nie zmieni w tej serii spotkań . Stawiam na pewne 3:0.
⛔⛔⛔⛔
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Legia 0:0 Lechia
O godzinie 20:30 przy Łazienkowskiej Legia podejmie Lechię. Faworyt ? Zdecydowanie Legia ... według bukmacherów. Osobiście nie bardzo rozumiem skąd te kursy. Legioniści znowu słabo rozpoczęli sezon. Porażka z Zagłębiem, totalny blamaż z Spartakiem. Wprawdzie dwa ostatnie mecze to zwycięstwa, ale czy Waszym zdaniem Wojskowi zagrali dobre spotkania, a rywale byli wymagający? Moim zdaniem nie. Ale pewnie przez te wyniki mamy dziś tak niski kurs na wygraną gospodarzy. Ponadto należy pamiętać, że Legioniści grają bez &quot;stałego&quot; szkoleniowca. A między bajki polecam schować teorie spiskowe, że grali przeciw Klafuriciowi. Bo, czy Waszym zdaniem piłkarze świadomie zrezygnowaliby z możliwości gry w LM żeby tylko zwolnić trenera?!
A co słychać w Gdańsku? Po dwóch meczach Lechia ma 4 punkty. Na inaugurację niespodziewanie pokonali Jagiellonię, a w kolejnym, po dość wyrównanym meczu, zremisowali z Śląskiem. Teoretycznie pod względem potencjału piłkarzy, Lechia odstaje od Legii, ale jak widzieliśmy same nazwiska nie grają. Uważam, że teraz jest dobry czas na wykorzystanie słabości Mistrza Polski. W ubiegłym sezonie, to Stołeczna drużyna okazała się dwukrotnie lepsza. Ale czy uda się wygrać 3 raz z rzędu. Należy pamiętać, że nie wiemy, czy tymczasowy trener zdecyduje się na jakieś zmiany, czy w ramach &quot;przeczekania&quot; będzie kontynuował myśl Klafuricia. To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że kurs oscylujący w granicach 1.70 jest niewart ryzyka. Osobiście wolę, zaryzykować i wykluczając remis, poszukać kolejnej niespodzianki stawiając na zespół Piotra Stokowca.
Moja propozycja:
Lechia dnb kurs: 3.6 buk: betsson ▶
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Od czwartku chodzi mi po głowie zagranie przeciwko naszym pucharowiczom. Generalnie polskie drużyny nie potrafią grać co 3 dni co wielokrotnie już pokazywały. Najpierw myślałem żeby zagrać mecze tych co w tygodniu grali na wyjeździe, ale po dogrywce Lecha gram wszystkie cztery.
Legia-Lechia
O problemach Legii na tym forum napisano już chyba wszystko. Moim zdaniem drużyna jest kompletnie nie przygotowana do sezonu. Do tego teraz zawirowanie z brakiem trenera i jakieś dziwne akcje z Jędrzejczykiem. We wtorek zostawili sporo sił na Słowacji gdzie ponad połowę meczu grali 10 na 11, a potem nawet 9. A na ławce rezerwowych też średnio to wygląda. A do tego, tylko w tym sezonie, Legia przegrała już u siebie z Arką, Zagłębiem i Trnavą.
Naprzeciw Lechia, która pod wodzami Stokowca wygląda bardzo solidnie na początku sezonu: wygrana z Jagą, trochę zabrakło szczęścia żeby wygrać ze Śląskiem. No i wiadomo -na Legię zawsze jest dodatkowa mobilizacja.
Oczywiście &quot;na papierze&quot; Legia nadal jest zdecydowanym faworytem, ale kurs na wygraną Lechii @5 uważam za przesadę.
Proponuję Lechia X2 @2,2
Śląsk-Lech
Generalnie tutaj miałem najwięcej wątpliwości. Lech jako jedyny grał w tygodniu u siebie, gdyby nie dogrywka to bym tego meczu nie ruszał. Spodziewam się kilku zmian w składzie Lecha, bo już w czwartek kolejny mecz w LE.
Śląsk (podobnie jak Lechia) dobrze wszedł w sezon, ale moim zdaniem to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn w naszej lidze.
Mecz w niedzielę wczesnym popołudniem, prognoza mówi o sporym upale. Spodziewam się raczej wolnego i underowego spotkania. Do zagrania coś takiego:
Śląsk 1X @1,5
Jagiellonia-Wisła
Konsekwentnie przeciw pucharowiczom -Jaga po wyczerpującym meczu w Portugalii (sam mecz inensywny, do tego późny powrót) i przed meczem z Belgami. Jaga w meczu z Lechią pokazała, że można ją w Białymstoku pokonać. Za to Wisła całkiem nieźle zagrała z Miedzią.
Podobnie jak z Legią -&quot;na papierze&quot; to Jaga jest zdecydowanym faworytem, ale kurs @4,75 na czysty win Wisły to przesada. Dlatego warto spróbować
Wisła X2 @2,1
Miedź-Górnik
Na koniec mecz, który jest chyba najbardziej oczywisty. Górnik totalnie bez formy, fatalny mecz w upale na Słowacji. Po stracie 3 najlepszych zawodników z zeszłego sezonu ta drużyna nie funkcjonuje prawidłowo. Jak dla mnie to w tym roku pozostanie trudna walka o utrzymanie.
Miedź ciągle na fali podekscytowania ekstraklasą. Niezłe mecze na początek, poukładany i doświadczony skład. Na słabego Górnika to powinno w zupełności wystarczyć.
Gram Miedź 1 @2,15
wszystkie kursy z Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
&quot;Wykorzystuję Jokera w tej kolejce&quot;.
edit: Fajnie, że przeczytałeś regulamin. Joker może zostać użyty po 6 kolejkach w których oddałeś typy. Jako, że nie oddałeś odpowiedniej ilości typów(nie było tylu kolejek), nie możesz go użyć teraz. Po drugie zgodnie z regulaminem drugi raz użyć go nie można, niestety przepada - Robson1416


Polska, Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 04.08.2018. godz. 20:30
Typ: over 1.5 bramki Legia Warszawa / Kurs: 1.73 / Buk: 1xbet ⛔

Typ: over 4.5 kartki / Kurs: 1.95 / Buk: lvbet⛔

Dla mnie w tym meczu tylko coś takiego po takim kursie Legii chyba nie ma co ufać. Cyrk jak co roku na początku sezonu. Nie ma co tego wszystkiego opisywać – trener, Jędrzejczyk itd. To co jest jasne to Legia kadrowo w tej lidze jest najlepsza a przyjście Kante oraz Carlitosa ma sprawić że to będzie dominacja. Ja gdzieś w ten atak i skuteczność wierze, są przebłyski gry, będzie powrót do gry systemie 4-4-2 czyli koniec kombinacji i w tym ustawieniu na pewno ten zespół bardziej wie co ma grać. Do tego grając u siebie kompromitować kolejny raz się nie można bo już tłumaczyć się kibicom to nie będzie jak. Wiadomo że u siebie nie ważne z kim w jakiej formie ten zespół ma atakować a ma kim to robić ta dwójka w końcu odpali a wiemy że Carlitos to jest gracz potrafiący jedną akcją przesądzić o losach meczu. Gdzieś też tak w kościach czuje że dziś coś wpadnie z wolnego bo Lechia na pewno w swojej grze będzie agresywna.
Lechia dobry starta, widać że Stokowiec tam to wszystko poskładał i składa nadal, na pewno ta ekipa jest przygotowana do sezonu. Patrząc na poprzedni rok wszystko jest przygotowane lepiej, ale nadal to nie jest zespół który mnie w dużym stopniu przekonuje. Są te dziwne zastoje udało się wygrać w Białymstoku gdzie taktycznie zagrali bardzo dobrze ale mecz ze Śląskiem to już takie właśnie spotkanie gdzie było to coś ale było też to coś nie tak. Mieli trochę szczęścia, swoje też robił sędzia to był mecz który mogli wygrać pewnie ale mogli też zdecydowanie przegrać. Dziś moim zdaniem taki sprawdzian dla nich jak Legia nie wejdzie w mecz to stać ich tutaj na punkty ale jak gospodarze ich złapią to się Lechia pogubi bo ja w defensywie tej ekipie mimo wszystko nie ufam.
Kartki to też opcja do gry – sędzia Musiał który kartkami wie jak sypać w poprzednim roku najwięcej ich dał w starciach Legii. Walka na boisku będzie Legii jak nie będzie szło będzie nerwowa, Lechia zawsze była agresywna co potwierdziła w dwóch pierwszych meczach już robią sobie wysoką średnią kartek a czy ten mecz będzie miał mniej sytuacji kontaktowych – na pewno nie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na tym etapie rozgrywek po takim kursie aż żal nie spróbować pograć w stronę wygranej Lechii. Polskie zespoły, które występują w europejskich pucharach w lidze na początku słabo sobie radzą i liczę, że tutaj ta prawidłowość zostanie zachowana. Legia po wyczerpującym meczu w Trnavie, gdzie musieli sobie przez większą część meczu radzić w 10 a później w 9 co powodowało, że musieli więcej biegać i gonić wynik co myślę, że tutaj się to fizycznie na nich odbije. Polskie zespoły nie są przygotowane do grania meczy co 3 dni co już wielokrotnie się sprawdziło a do tego Legia naprawdę sporo się nabiegała na Słowacji. Co tutaj dużo pisać typ bardziej nie na Lechię a przeciw Legii, bo liczę na zmęczenie gospodarzy.
⛔ 0-0
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Piast - Zagłębie 2 3,10 Forbet KE⛔
Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.
Piast póki co dwie wygrane. Najpierw z beniaminkiem z Sosnowca gdzie mimo że przegrywali potrafili odwrócić losy meczu i kolejny mecz wygrana w Szczecinie. Rywale jak łatwo zauważyć z nie najwyższej polki ale nie umniejsza to ekipie Fornalika.
Co mnie martwi w grze Piasta to fakt że Defensywa jeszcze nie została sprawdzona tak na 100%. Już Pogoń tworzyła dogodne sytuację ale wtedy ratował ich bramkarz.
Zagłębie ma łatwość w tworzeniu sytuacji i wychodzeniu na dogodne pozycje. Bardzo mocny środek pola który dzisiaj powinien zdominować gospodarzy. Siła ofensywna bardzo duża. Jest Tuszynski jest Mares jeden i drugi już mają bramki na koncie. Stałe fragmenty gry to pole do popisu dla &quot;Figo&quot;.
Patrząc na mecze obu drużyn to kompletnym zespołem i lepiej operujacym piłka jest zespół Zagłębia Lubin i według mnie to oni są dziś faworytem tego spotkania.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Piast Gliwice vs Zagłębie Lubin 2-1 (1-1)
Over 2.5 @ 1.96 ✅ 3
Over 3.0 @ 2.65 ▶ 3
lvbet


Spóźniłem się niestety z analizą, bo wczoraj do gry było nawet po 2.15, co dla mnie było mega śmieszna, patrząc na formę strzelecką obu ekip. Piast Gliwice, dwa spotkania - 4 bramki po 2 w każdym, Zagłębie natomiast bramek 5 i trzy zdobyte w Warszawie, tak wiem, że ktoś może pisać, że słaba Legia itd, ale liczy się przede wszystkim wynik na trudnym terenie 1-3 robi wrażenie.
Jeśli chodzi o gospodarzy dzisiejszego spotkania - przede wszystkim Mak w dobrej dyspozycji, ciekawie wygląda ten nowy zawodnik Felix , a w dodatku w pomocy dobrze sezon rozpoczął Jodłowiec, to przy solidnym bramkarzu powoduje, że Piast dał sobie radę w pierwszych spotkaniach, a przypominam, że były to mecze wyjazdowe, co też jest jakby dodatkowym plusem w ich kierunku, jedyne czego im brakuje na tą chwilę to napastnika w mojej opinii. Papadopoulos, fajny chłopak, ale jednak to nie jest to, jestem ciekaw ja się wkomponuje Parzyszek, jego zmiany do tej pory wyglądały ciekawie.
Co do Zagłębia jak już pisałem wyżej. 3 bramki z Legią, 2 bramki ze Sosnowcem ustawionym ultra defensywnie to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami, na ile to szczęście, a na ile jakość piłkarska i trenerska zobaczymy - przyznam nie wierzę w Lewandowskiego, ale zobaczymy. Dodatkowy aspekt to wreszcie dobrze zaczyna wyglądać Pawłowski, wspomagany Starzyńskim i Tuszyńskim, to może być ciekawa mieszanka, w pierwszych dwóch spotkaniach siła napędowa wyglądała bardzo dobrze.
Gram tutaj over, uważam, że jest spora szansa. Spotkanie o 18, pogoda będzie pewnie upalna - około 27 stopni.
...............
Co do drugiego spotkania, mam wrażenie, że Legia to wygra, ale poszedłbym w kierunku kartek - zastanowię się ;).
powodzenia, pzdr!
edit:
Po dłuższym zastanowieniu , próbuję kartki.
Legia Warszawa vs Lechia Gdańsk
żółte kartki Over 4.5 @ 1.95 ⛔ 3
lvbet


Sędziuje Musiał jego statystyki średnie oscylują wokół 4 kartek. Czy kartkami lubi rzucić, oprócz tego przekonuje mnie przede wszystkim Lechia do grania - dwa pierwsze mecze to odpowiednio - 5(plus czerwona) i 4 żółte. Lechia ma kilku zawodników, którzy mają jakąś przerwę w dostawach prądu między mózgiem, a mięśniami i czasami się mocno zapominają, już nie mówiąc o symulacjach Kuciaka ;).
Ale teraz już bez śmiechów. Każdy kto przyjeżdza na Legię się spina, dlatego nie sądzę, żeby noga była odstawiana. Po drugie Legia też wyjdzie naładowana po &quot;zmianie trenera&quot;, myślę, że będzie mecz twardy i kartki polecą.
edit: Tomasz Musiał to jest żart. Nigdy nie będzie sędzią międzynarodowym, raz że niepotrafi trzymać wagi dwa, że nie ma tzw. czucia gry. Żółta kartka dla Flavio, żółta dla Stolarskiego, po żółtej dla Nagy i Łukasika, no i kwintesencja - czerwo dla Nalepy za drugą żółtą. Okej, gruby Musiał nie nadążył, ma od tego var, ale po co przecież tam siedzi Marciniak, który nie zmieni decyzji arbitra, bo uważa, żę var to nie potrzebne coś, jest dramat, gościu chyba sam pograł under kartek, szkoda. Pozostaje odbić się na kolejnym spotkaniu ;)
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
05.08.2018
Miedź - Górnik
Typ:Miedź
2.20 EFORTUNA

Witam,
Spotkanie bieniaminka Ekstraklasy z byłym już niestety &quot;reprezentantem&quot;Polski w Europie .Wiadomo nie od dziś co jest celem bieniaminka po awansie -Utrzymanie za wszelką cenę.A gdzie najlepiej zdobywać punkty potrzebne do utrzymania jak nie na własnym podwórku.I w tym upatruje swój typ.Górnik podmęczony czwartkowym &quot;wojażem&quot; w Europie a dokładnie na upalnej Słowacji przyjedzie do Legnicy i trafi na żądnych zwycięstwa gospodarzy którzy zrobią wszystko aby zdobyć 3 pkt,a że potrafią grać w piłkę przekonała się Pogoń w 1 kolejce a i w Krakowie niewiele zabrakło na wywiezienie spod Wawelu remisu...Na tą chwile na &quot;papierze&quot; lepiej wygląda skład gospodarzy od Zabrzan którzy dość mocno zostali osłabieni przed sezonem i wcale się nie zdziwię jak na mecie gospodarze będą wyżej w tabeli od gości.Pozdrawiam
FT:1-3⛔
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Od czwartku chodzi mi po głowie zagranie przeciwko naszym pucharowiczom. Generalnie polskie drużyny nie potrafią grać co 3 dni co wielokrotnie już pokazywały.
. Legia grała we wtorek a więc to już jest 4 dni a nie 3 - to raz. A dwa to to są stare stereotypy i wasz główny głupi argument za swoimi typami. Wystarczy cofnąć się kolejkę wstecz i żaden z pucharowiczów nie przegrał swojego meczu ligowego. A byli po pucharach i przed pucharami.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
. Legia grała we wtorek a więc to już jest 4 dni a nie 3 - to raz. A dwa to to są stare stereotypy i wasz główny głupi argument za swoimi typami. Wystarczy cofnąć się kolejkę wstecz i żaden z pucharowiczów nie przegrał swojego meczu ligowego. A byli po pucharach i przed pucharami.
Czepiamy sie slowek? &quot;granie co 3 dni&quot; oczywiscie w sensie 2 razy w tygodniu. Gdybys przeczytal uwaznie moj post zauwazylbys, ze nie gram, poza Gornikiem, ich porazek, a jedynie brak ich zwyciestw. Uwazam, ze jest sporo przeslanek za takimi wlasnie typami i spore value w obecnych kursach. Kolejke temu te druzyny mialy o 2 mecze mniej w nogach...
Rozumiem, ze sugerujesz pewne zwyciestwa naszych pucharowiczow? Jakies argumenty?
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Czepiamy sie slowek? &quot;granie co 3 dni&quot; oczywiscie w sensie 2 razy w tygodniu. Gdybys przeczytal uwaznie moj post zauwazylbys, ze nie gram, poza Gornikiem, ich porazek, a jedynie brak ich zwyciestw. Uwazam, ze jest sporo przeslanek za takimi wlasnie typami i spore value w obecnych kursach. Kolejke temu te druzyny mialy o 2 mecze mniej w nogach...
Rozumiem, ze sugerujesz pewne zwyciestwa naszych pucharowiczow? Jakies argumenty?
Sugeruję tylko to że Legia nie przegra. Ba powiem więcej , ona to wygra.
Widać poprawę w ich grze kiedy wrócili do ustawienia 4 obrońcami. Pozbyto się już Klafa więc to kolejny plus.
Trzecia sprawa taka że jak napisałeś mają 3 porażki z rzędu u siebie. I co jak co ale taki klub jak Legia 4 raz u siebie nie przegra. Vuko mówi że jego ulubione ustawienie to 4-4-2. Byc może tak właśnie Legia zagra dzisiaj. Rewolucji kadrowej nie będzie. Pośle full skład tym bardziej że kolejny mecz pucharowy dopiero w czwartek.
I jeszcze jedno. Masz rację . Polskie kluby nie potrafią zagrać dwóch spotkań w tygodniu. Ale te mecze których grac nie potrafimy wypadają właśnie w środku tygodnia w pucharach ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Sugeruję tylko to że Legia nie przegra. Ba powiem więcej , ona to wygra.
Widać poprawę w ich grze kiedy wrócili do ustawienia 4 obrońcami. Pozbyto się już Klafa więc to kolejny plus.
Trzecia sprawa taka że jak napisałeś mają 3 porażki z rzędu u siebie. I co jak co ale taki klub jak Legia 4 raz u siebie nie przegra. Vuko mówi że jego ulubione ustawienie to 4-4-2. Byc może tak właśnie Legia zagra dzisiaj. Rewolucji kadrowej nie będzie. Pośle full skład tym bardziej że kolejny mecz pucharowy dopiero w czwartek.
I jeszcze jedno. Masz rację . Polskie kluby nie potrafią zagrać dwóch spotkań w tygodniu. Ale te mecze których grac nie potrafimy wypadają właśnie w środku tygodnia w pucharach ????
Widac poprawe, ale czy to wystarczy aby ograc Lechie? Po kursie 2,2 na X2 moim zdaniem warto sporobowac zagrac, oczywiscie bez szalenstw ze stawkami. Mysle raczej, ze beda szykowac full sklad na mecz z Luksemburczykami w LE, bo tam po prostu jest kasa, ktorej Legia bardzo potrzebuje. Zobaczymy...
Tak czy siak -powodzenia dla wszystkich typujacych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lednydzbanek 2

lednydzbanek

Użytkownik
Polska Eklasa ma to do siebie, że zazwyczaj jak każdy przewiduje męczarnie Legii, to pojadą ich 2-0.
Jagiellonia skład na pewno zmieni. Oglądałem dwa mecze Wisły i powinny być dwa remisy - Buchalik wyciągnął 3 pkty z Miedzią. Ładnie piłką operują, ale bez konkretów i napastnika. Do tego zakładają ogromny pressing, przez co po 60 minucie zaczynają już oddychać rękawami.
Jaga nawet przy zmianach w składzie, powinna bez problemów z Wisłą u siebie się uporać.
Legia + Jagiellonia na tą kolejkę.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
powyżej 29,5 fauli @ 1,83 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,83 ⛔
Totolotek
Legia podrażniona tym ostatnim meczem ze Spartakiem Trnava, który mimo gry w osłabieniu przez większość spotkania wygrali skromnie 1-0 i do dogrywki zabrakło im jeszcze 1 trafienia.
Dzisiaj zawodnicy gospodarzy mogą dać upust swojej flustracji i parę brzydkich, niepotrzebnych fauli z ich strony możemy zobaczyć co też powinno skutkować żółtym kartonikiem, do tego dojdzie jeszcze zmęczenie po meczu wtorkowym i faule po stronie Legii gotowe. Lechia na razie dobrze zaczęła sezon i ma na koncie 4 pkt. Dzisiaj zapewne przyjadą powalczyć i spróbują wywieźć chociaż remis z Warszawy co wcale nie wydaje się takie nieprawdopodobne. Sporo akcji przerywanych faulem przewiduję, z jednej strony zmęczeni i w nie najlepszych nastrojach gospodarze z drugiej goście, którzy za wszelką cenę będą chcieli wywieźć z Warszawy punkt a może i nawet trzy.
KE ⛔ 17
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
powyżej 9,5 rożnych @ 1,8 ✅
Totolotek
Jakże inaczej rozpoczęli ten sezon zawodnicy Piasta niż poprzedni. Po dwóch wygranych meczach wyjazdowych zaskoczyli chyba wszystkich nawet samych siebie. Lubin po zwycięstwie w Warszawie pewnie wygrał następny mecz domowy z beniaminkiem z Sosnowca gromadząc po dwóch kolejkach podobnie jak Piast 6 pkt na koncie. Ciężko ugryźć te spotkanie, dla Piasta dwa najbliższe spotkania domowe z Lubinem i za tydzień z Legią będą taką weryfikacją ich dotychczasowej gry i wyników. Nie pokuszę się o typowanie 1X2 czy bramek a wybieram typ na rożne. Piast w tych dwóch meczach wyjazdowych zdobywał równa po 4 rożne a więc nie najgorzej, Lubin też po równo ale po 5 rożnych wywalczył.
Gospodarze dzisiaj powinni zaatakować i stworzyć sobie parę sytuacji podbramkowych, dobrze prezentuje się Valencia, Felix czy Mak i z ich strony można spodziewać się prób wejścia pod linię bramkową i dośrodkowania, które mogą zakończyć się przynajmniej wywalczeniem rożnego. Zagłębie też ma kim postraszyć na skrzydle i dużo piłek jest granych w pole karne do Tuszyńskiego gdzie obrońcy nieraz muszą ratować się wybiciem poza pole bramkowe. Typ na rożne wydaje mi się, że jest w miarę bezpieczny.
KE ✅ 80
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Piast - Zagłębie
Zagłebie @3,15
forBET ⛔
Zagłebie DNB @2,15 forBET ⛔ niestety tak się kończy granie na remis w naszej lidze
Mecz na szczycie, niespodziewanie obie ekipy po 2 kolejkach zajmują dwa pierwsze miejsca w lidze, obie wygrały swoje mecze, gospodarze dwa razy grali w delegacji i dwa razy wygrali, najpierw w Sosnowcu pokonali Zagłebie 2:1 mimo, że przegrywali 0:1, następnie 2:0 Pogoń w Szczecinie, natomiast Zagłebie na inaugurację przywiozło 3 punkty z Warszawy, gdzie pokonali 3:1 Legię, następnie u siebie pokonując beniaminka z Sosnowca 2:1. Dzisiaj idę w stronę Zagłebia, według mnie lepiej prezentują się jakościowo, do obrony na dzisiejszy mecz wraca Dąbrowski, z Guldanem na środku rozumieją się bardzo dobrze, na bokach fajnie wyglądają akcje uskrzydlające dwóch bocznych defensorów, Dziwniela oraz Czerwińskiego, na skrzydle Pawłowski oraz nowy nabytek Bohar, który zadebiutował tydzień temu i dał dobrą zmianę, zaliczył asystę przy bramce Maresa, Starzyński również fajnie wygląda na początku sezonu, oby tylko omijały go kontuzje, na szpicy Tuszyński, który w Warszawie zdobył 2 gole, a w obwodzie na ławce Czech, który tydzień temu strzelił gola na wagę 3 punktów, a mógł zdobyć drugiego jeszcze w doliczonym czasie, gra Zagłebia może się podobać, Piast fakt, że również wygrał oba mecze i to na wyjezdzie musi budzić szacunek, dzisiaj grają u siebie, jednak tak jak wspomniałem na tą chwilę Lubin jest lepszy piłkarsko i uważam, że powinni zdobyć komplet punktów dzisiaj, patrząc na ich bezpośrednie H2H w Gliwicach to najpewniejszym typem jest remis, ja jednak idę w stronę Zagłebia, może nie jest to dość obiektywne, bo jestem kibicem miedziowych, jednak przy typie kierowałem się głównie rozumem, a nie sercem, jak będzie dowiemy się już za jakieś 2,5h.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Legia - Lechia
Typ: x2
Kurs: 2.2
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Niby ta polska liga jest specyficzna, ale nadal próbuję doszukać się w niej jakiejś logiki, a te dzisiejsze kursy na mecz Legii z Lechią takie zdecydowanie nie są. Legia zwolniła już trenera, skompromitowała się w Europie, a atmosfera na pewno daleka jest od ideału. W dodatku niby pewny Nawałka odmówił zespołowi ze stolicy i nie ma tam teraz stałego opiekun, a tu nagle Mistrz Polski jest wyraźnym faworytem starcia z Lechią. Goście zawodzili w poprzednim sezonie, ale na papeirze to groźny zespoł, który w dodatku dobrze wszedł w sezon i jednego z faworytów do tytułu już ograł. Jeśli Warszawę podbiło Zagłębie to czemu miałaby nie zrobić tego Lechia? 5.30 na ich wygraną to przesada, a 2.20 na remis lub porażkę to moim zdaniem jeden z lepszych typów na ten weekend.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom