>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka Ligue1 (30.08.2024 - 1.09.2024)

makaveli23 517K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
30.08
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon - Strasbourg
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmacher: superbet
Analiza:
Lyon bardzo źle wszedł w nowy sezon, przegrywając dwa pierwsze mecze, na początku na wyjeździe z Rennes aż 0-3 i kolejny mecz u siebie z Monaco 0-2. W pierwszym spotkaniu oddali tylko 2 celne strzały na bramkę przeciwnika a w meczu z Monaco jeśli wierzyć statystykom flashscore tylko jeden celny strzał. Sama nota 5.8 wystawiona Lacazette opowiada jak beznadziejnym atakiem dysponują na początku sezonu gracze Lyonu. Co innego Strasbourg w ataku jak na razie bez zastrzeżeń prezentuje ciekawą piłkę, pierwszy mecz zremisowali na wyjeździe z Montpelier 1-1, robiąc wiele szumu pod bramką przeciwnika i pozwalając zdobyć bramkę Montpelier tylko z karnego, więc pod względem defensywy również spisali się znakomicie. Drugi ich mecz wygrali z Rennes u siebie 3-1. Nie trzeba mówić że w obydwu spotkaniach tak jak i w tym nie byli faworytami. Nic dziwnego bo mało kto się spodziewał po nich dobrych wyników patrząc jak słabo grali w meczach przedsezonowych. Jak widać ich słabe wyniki w sparingach to tylko zasłona dymna do tego jak dobrym potencjałem dysponuje ta drużyna co udowadnia dobrym startem rozgrywek.
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Lyon - Strasbourg 2:1
Lyon zaczął jak w poprzednim sezonie od dwóch porażek z Monaco grali słabo ale to dlatego że Monaco ostatnio dobrze wchodzi w sezony, z Rennes coś tam grali swoje okazje mieli ale Rennes w ostatniej kolejce pokazali że na wyjazdach to nie jest ta sama drużyna (przegrali ze Strasbourgiem 3:1). Co prawda ten mecz Strasbourga to 3 szczęśliwe bramki. Pierre Sage dobrze sobie radzi przeciwko Strasbourgowi w tamtym sezonie po przejęciu klubu pokonał ich 2:1 u siebie oraz w pucharze dopiero po karnych. Strasbourg w 2 pierwszych kolejkach grał gorzej od swojego rywala i nie zasługiwał na punkty jednak po szczęśliwych bramkach udało im się zdobyć 4 pkt. Wg mnie tutaj będzie ostrożna gra i Strasbourga i Lyonu. Strasbourg dużo szczęścia w ostatnim meczu i dobrze o tym wiedzą, a Lyon nie może sobie pozwolić na 1 połowe sezonu jak rok temu. Myślę że w 1 połowie będą szachy a w drugiej połowie zacznie się strzelanie. Cięzko powiedzieć kto wygra wg mnie jednak Lyon u siebie ale na nich nie postawie. Zagram więcej goli w 2 połowie.
Typ: więcej goli w 2 połowie @ 2.05 superbet ✅
1 połowa under 1,5 gola @ 1,49 fortuna❌
i ryzykowny HT dokladny wynik 0:0 @ 3,20 fortuna❌
 
Ostatnia edycja:
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Brest - Saint Etienne 0:3
Brest notuje fatalny wyniki, widać że zawodnicy nie są w formie i zespół jest nieprzygotowany do sezonu a za chwile liga mistrzów. Co prawda mierzyli się z Marsylią i Lens, pora wrócić do siebie i przyjąć beniaminka. W tamtym mistrzowskim sezonie (najlepszy wynik w historii klubu) z Le Havre (B) wygrana 1:0 i z Metz (B) wygrana 4:3. Ale tutaj przyjeżdża bardzo nielubiany trener przez kibiców Brest Olivier Dall`Oglio. Ostatnia jego wyprawa do Brestu (28.08.2022) to niespodziewane zwycięstwo 7:0 gdy prowadził Montpellier nigdy tu nie przegral 5 wizyt w Brest i 2-3-0 i bilans bramkowy 11:0. Saint Etienne również 0 punktów po dwóch kolejkach; w pierwszej kolejce wyjazd do Monaco gdzie przegrali tylko 1:0 (mogłobyć więcej ale dobrze na bramce spisywał się Larsonneur) w drugiej kolejce przegrali u siebie z Le Havre 0:2 tracąc pierwszą bramkę z karnego po przypadkowym zahaczeniu w polu karnym (zawodnik leżał na murawie tyłem do akcji) później HAC dobiło na 2:0 z rzutu rożnego, ale ASSE miało sporo swoich sytuacji i słupek i niewykorzystaną setkę, jest tu szansa żeby wywieźć punkty tym bardziej jak słabo w sezon weszli Brest. Spróbuje tak:
X2 @ 2.05 superbet ❌
ASSE gol @ 1.57 superbet❌
i ryzykowniej: ❌
ASSE @ 4.40 superbet ❌
ASSE over 1,5 gola @ 3.75 fortuna ❌
ASSE hc -1,5 @ 12 fortuna ❌

ASSE hc -2 @ 30 superbet ❌


Pozostałe sobotnie spotkania gram tak:
Montpellier - Nantes 1:3
X2 @ 1.70 superbet ✅
Abline gol @ 5 superbet✅


Toulouse - Marseille 0:0
Marsylia do przerwy over 2,5 Celnego Strzału @ 2.35 superbet ✅
Marsylia do przerwy over 5,5 strzałów @ 1.53 superbet✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Lyon - Strasbourg, gol Strasbourga, @1.53 Superbet

Lyon nadal szuka swojej formy i choć terminarz w tym sezonie ich nie rozpieszcza, bo już na pierwszy ogień mieli trudnych rywali (AS Monaco i Rennes), to jednak brak chociażby jednego gola po ich stronie nie napawa optymizmem, a jutro rywalem jest ekipa, która wypunktowała to samo Rennes (3-1), a wcześniej zremisowała 1-1 z Montpellier. Trudno mi uwierzyć w to, by tak niestabilny Lyon wygrał np. do zera ze Strasbourgiem - na pewno będą zmotywowani, ale nie odważyłbym się postawić na nich choćby złotówki. Strasbourg w ostatnich sezonach stale progresuje i myślę, że jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie mogą się pokusić o ładnie punktowanego gola, a nawet powalczyć o coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1408
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olimpique Lyon - Racing Club de Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 4,80
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Lyon w tamtym sezonie w pierwszej jego części grał fatalnie i długo znajdował się nawet w strefie spadkowej. Dopiero w drugiej części sezonu zatrybił, zaczął wygrywać mecz za meczem i ostatecznie na koniec sezonu zajął 6 miejsce. Ja w tej pierwszej części sezonu parę razy na nich przegrałem stawiając właśnie na ich wygraną a otem w drugiej części sezonu parę razy z kolei mi weszli. Teraz jednak nowy sezon a Lyon znowu zaczyna tak jak ten poprzedni. Dwa mecz i dwie porażki i to bez strzelonej bramki kolejno z Rennes na wyjeździe 0-3 i u siebie z Monaco 0-2. Ja już w tym sezonie nie dam się nabrać i w tym komencie naprwno na Lyon grać nie będe a wręcz przeciwko temu zespołowi. Lyon nie przekonuje mnie swoją grą i spodziewam się znowu takiej sytuacji jak w pierwszej części tamtego sezonu a mianowicie, truðności w każdym spotkanou tego zespolu i odległych lokat. Z tym, że w tym sezonie nie spodziewałbym się juz tak wielkiego awansu w drugiej trwania kampanii w Ligue 1. Lyon dla mnie kadrowo wygląda słabiej jak w tamtym sezonie. Po takich kursach wolę tutaj iść w stronęnieobliczalnego Strasbourga. Zespół ten na papierze wygląda ciekawie i dość groźnie. W pierwszej kolejce zremisowali na wyjeździe z Montpellier 1-1 ale z przebiegu gry byli zespołem groźniejszym a w ostatniej kolejce ograli u siebie Rennes 3-1, które z Lyonem uporało się 3-0. Ja w tej pierwszej części już tym razem nie dam się nabrać na Lyon i zdecydowanie bardziej wolę po takich kursach pograć tutaj na gości.
4-3
 
Ostatnia edycja:
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Toulouse - Marsylia, gol Toulouse, @1.40 Superbet

Tuluza nieźle weszła w ten sezon i jak dotąd po dwóch kolejkach ma dwa remisy na koncie -w tym cenny punkt z trudnym rywalem (Nice). W przypadku Marsylii licznik to 4 punkty i remis oraz wygrana z Brest - strata punktów z Reims może boleć ale z przebiegu meczu mogło być różnie i tak naprawdę trzeba szanować ten punkt. Problemem gości od wielu spotkań jest formacja defensywna - tracą minimum jednego gola w prawie każdym meczu i tyczy to zarówno meczów domowych jak i wyjazdowych. Ostatni mecz o stawkę na zero z tyłu to... Benfica w LE i wygrana 1-0 w reg. czasie gry. Pozostałe mecze do tego czasu i trochę za to głównie wygrane z BTTS, porażki i remisy. Tutaj nastawiam się na trudny mecz Marsylczyków, którzy ponownie będą musieli skapitulować pod swoją bramką. Toulouse pokazała już w ostatnim meczu, że potrafi atakować i myślę, że jutro także to udowodni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1191
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Niedziela z Ligue 1

Le Havre - Auxerre 0:1
Bardzo mi się podoba Auxerre w tym sezonie odważna gra do przodu i zaowocowało to wygraną na inauguracje z Niceą gdzie byli lepsi i zasłużyli na wygraną w ostatniej kolejce na trudnym terenie w Nantes przegrali ale grali w osłabieniu bo najlepszy strzelec z tamtego sezonu Onaiwu wyleciał za faul i w tym meczu muszą sobie radzić bez niego ale na dobrą sprawe niczym w tym sezonie nie zachwycił. Le Havre trzymało PSG aż do 85 minuty gdzie dopiero pod koniec straciło 3 gole. W ostatniej kolejce wygrali z walecznym Saint-Etienne. Ciężko powiedzieć kto tu może wygrać, myślę że można zaufać ofensywnemu nastawieniu Auxerre i postawić na ich celne strzały, wynik może być sprawą loteryjną.

TYP: Auxerre więcej strzałów celnych @ 2.15

Lille - PSG
1:5
Mam wrażenie że to spotkanie może się skończyć kolejnym pogromem PSG, co prawda w dobrej formie Chevalier ale w PSG jak nie ma Mbappe wiele piłkarzy chce przejąć pałeczke po nim. Barcola Asensio Doumbia Kang-In Lee czy nawet młodsi Joao Neves który już ma 4 asysty ale tez próbuje strzelać nie ma jeszcze bramki kto wie może w tym spotkaniu. PSG bardzo dobrze wygląda i nie wydaje mi się że na początku sezonu może ich Lille zaskoczyć. Lille grało w środę jeszcze eliminacje do LM udało się awansować co jest niespodzianką bo w ostatnich latach w eliminacjach do LM zespoły z Francji odpadały w swoich play-offach i pierwszy raz będziemy mieli aż 4 reprezentantów z Francji w LM. Na pewno będzie czuć w nogach dodatkowy mecz w tygodniu i nie wiadomo czy Bruno Genesio nie da trochę odpocząć zawodnikom w końcu wywalczyli awans mają prawo do odpoczynku i świętowania (chociaż po tym meczu mamy 2 tygodniową przerwę na reprezentacje). Wydaje mi się że PSG będąc w tej chwili w dobrej formie przeciwnik po dodatkowym meczu więc bardziej zmęczony powinni sobie poradzić poraz kolejny na stadionie Pierre-Mauroy.

Próbuje:
PSG @ 1.85 superbet
PSG hc -1,5 @ 3,15 fortuna
PSG hc -2,5 @ 6,50 fortuna
strzelec: Joao Neves @ 6,50 superbet


Pozostałe spotkania:
Reims - Rennes 2:2
BTTS @ 1.65 superbet
strzelec: Gouiri @ 3.25 superbet

Angers - Nice 1:2
Tutaj ryzykownie bo wszystko wskazuje na under, ale z doswiadczenia wiem jak coś wskazuje na under to jest over, a kurs dobry więc ryzykuje
Obie drużyny strzelą i powyżej 2,5 gola @ 2,75 superbet
 
Do góry Bottom