>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka Ligi Mistrzów 20.10.2015 - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


I doczekaliśmy się kolejnych emocji z Ligą Mistrzów. We wtorek bardzo ciekawie zapowiada się kilka spotkań. Jednak zdecydowanie najciekawiej powinien być w Londynie. Arsenal zagra z rewelacyjnym Bayernem. Kanonierzy z nożem na gardle będą szukać triumfu z Bawarczykami. Ale czy zatrzymają genialnie grającego Roberta Lewandowskiego :?: Ponadto Zenit zagra z Lyonem i tutaj również powinniśmy być świadkami niezłego meczu.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Arsenal-Bayern 1x @ 1.82

Faza grupowa wkracza już w kolejki kiedy to niektóre drużyny grają o być albo nie być.Tak właśnie jest w przypadku &#39;&#39;The Gunners&#39;&#39;.Ekipa z Londynu całkiem dobrze radzi sobie w Premier League, ba potrafi zagrać genialne fragmenty spotkań jak ten ostatni początek z MU by potem w LM po raz kolejny doznać klęski i być wyśmiewanym przez całą Europe.Taki już nieobliczalny jest ten Arsenal, ciężko to racjonalnie wytłumaczyć patrz też przykład piłkarzy City.Jednak wracając do wtorkowego spotkania, Arsenal musi tu zagrać o pełną pule.W przypadku remisu czy porażki praktycznie mogą już zapomnieć o 1/8.Sanchez jest w formie to na pewno duży + dla gospodarzy, ogólnie linia ofensywna spisuje się dobrze ostatnio.W ostatniej kolejce gładkie 0:3 z niewygodnym Watfordem.Bayern póki co maszyna, kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, teraz skromne bo skromne 0:1 z Werderem ale pewnie tak chciał tego Pep, minimalistycznie zagrać i zgarnąć 3 pkt. przed prestiżowym spotkaniem z Arsenalem bo w lidze i tak już mają taką przewagę nad BVB, że pewnie tytuł znów będą świętować po 30 kolejce.W LM też póki co komplet punktów więc tutaj remis wywieziony z Londynu na pewno krzywdy im nie zrobi.Inna sprawa, że oglądając Bayern w kilku spotkaniach widać, że często wyniki u nich są ponad stan.Okej jest Lewy w życiowej formie, tak samo Muller.Costa świetnie się wkomponował ale wg mnie całość jako drużyna nie jest jeszcze na najwyższych obrotach, to na pewno dobrze dla Bayernu bo wiadomo, że pod kątem LM najwyższa forma potrzebna jest na kwiecień/maj.Kurs na Bayern wystawiony jest dobrze jednak nie widzę w nim jakiegoś value, goli tu powinno kilka wpaść jak i btts jednak kursy niskie, jak dla mnie nie do gry.Ja tu idę w stronę zmotywowanego na maxa zespołu gospodarzy którzy i tak pewnie dostaną bęcki w Monachium ???? ale no na własnym podwórku z taką skutecznością jaką ostatnio prezentują (15 goli w 5 spotkaniach) powinni pokusić się o korzystny rezultat.Kurs na singla taki sobie ale już można łapać albo do jakiegoś dubla/trebla.

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LM: PSG - Real Madryt(DNB)zwrot + Atl. Madryt✅ - Astana + BATE Borisov - Barcelona(DNB)✅ + Dyn. Kijów - Chelsea(DNB)zwrot + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26%:?: kurs łączny: 6,49 buk: STS mała stawka
LM: Dyn. Kijów - Chelsea + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26% kurs łączny: 3,70 buk: STS mała stawka⛔
Taką sobie wymyśliłem tasiemkę. Prześledziłem wszystkie grupy i zagrałem na zespoły mające niezły potencjał, ale kiepskie miejsce. Real mimo paru ubytków wciąż ma czym straszyć. Trio BBC bez Benzemy. Nie ma też kreatora środka pola Modrica, ale jest podpórka DNB na wypadek remisu. Liga hiszpańska stoi na wiele wyższym poziomie niż francuska więc PSG dopiero teraz zmierzy się z kimś z wyższej półki. Mają niezłą passę zwycięstw, ale to tylko PSG. Kurs na Real DNB ok 1,95 jak dla mnie warty gry. Pewniejszy wydaje się na Chelsea, która musi powalczyć w grupie o lepsze miejsca, a przeciwnik w postaci Dynama Kijów jak najbardziej do ogrania. To z Porto będzie walka o pierwsze miejsce, natomiast Maccabi i Dynamo Kijów to obowiązkowe zaliczenie. Nie lubię angielskiej piłki i tego marnego poziomu, ale ruskie to jeszcze gorzej. Barcelona z DNB tylko dlatego, że mam wciąż w pamięci Bayern, który przegrał na mroźnym wschodzie. Bate nie ma specjalnie jak zagrozić, ale remis jest możliwy więc się zabezpieczam. Atletico nawet nie omawiam, kolosalna różnica klas. Przyprawa w postaci underu PO wielokrotnie omawiana. Tasiemka za wysoki kurs ok 6,5 a i dubelek za 3,70.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
LM: PSG - Real Madryt(DNB) + Atl. Madryt - Astana + BATE Borisov - Barcelona(DNB) + Dyn. Kijów - Chelsea(DNB) + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26% kurs łączny: 6,49 buk: STS mała stawka

LM: Dyn. Kijów - Chelsea + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26% kurs łączny: 3,70 buk: STS mała stawka

Taką sobie wymyśliłem tasiemkę. Prześledziłem wszystkie grupy i zagrałem na zespoły mające niezły potencjał, ale kiepskie miejsce. Real mimo paru ubytków wciąż ma czym straszyć. Trio BBC bez Benzemy. Nie ma też kreatora środka pola Modrica, ale jest podpórka DNB na wypadek remisu. Liga hiszpańska stoi na wiele wyższym poziomie niż francuska więc PSG dopiero teraz zmierzy się z kimś z wyższej półki. Mają niezłą passę zwycięstw, ale to tylko PSG. Kurs na Real DNB ok 1,95 jak dla mnie warty gry. Pewniejszy wydaje się na Chelsea, która musi powalczyć w grupie o lepsze miejsca, a przeciwnik w postaci Dynama Kijów jak najbardziej do ogrania. To z Porto będzie walka o pierwsze miejsce, natomiast Maccabi i Dynamo Kijów to obowiązkowe zaliczenie. Nie lubię angielskiej piłki i tego marnego poziomu, ale ruskie to jeszcze gorzej. Barcelona z DNB tylko dlatego, że mam wciąż w pamięci Bayern, który przegrał na mroźnym wschodzie. Bate nie ma specjalnie jak zagrozić, ale remis jest możliwy więc się zabezpieczam. Atletico nawet nie omawiam, kolosalna różnica klas. Przyprawa w postaci underu PO wielokrotnie omawiana. Tasiemka za wysoki kurs ok 6,5 a i dubelek za 3,70.
Nie zgodzę się co do PSG to aż PSG a nie tylko.Porównywanie, że hiszpańska stoi na wiele wyższym poziomie niż francuska często nie ma żadnego znaczenia w praktyce.PSG w formie od początku sezonu, nieważne że w Ligue 1 biją 3/4 ekip bez problemów.Real przede wszystkim bez Jamesa i Modricia traci szalenie wiele, brak Benzemy to nie aż taka duża strata.Goście od początku sezonu nie są w swojej optymalnej formie, tutaj max co wywiozą z Paryża to remis wg mnie.Kursy wystawione są mniej więcej 50/50 więc w takim przypadku idzie się jak na moje w kierunku lepszej obecnie drużyny a taką niewątpliwie jest PSG. PSG dnb @ 1.65 , PSG/x @ 1.4
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dokładnie, zgadzam się z Mat77.Real to mój ulubiony wtapiacz kuponów.U mnie jest na czernej liście (1x2).To samo Chelsea-jeszcze na wyjeździe z Ruskimi.
(bliżej meczu edytuje...)
Mój to na LM to:
Dynamo Zagrzeb-Olimpiacos X @ 3,30 bwin ⛔
Oba zespoły prezentują podobny poziom, może Olimpiacos wygląda,w swojej lidze dotąd bez porażki,jednak teraz grają na wyjeździe.Mega ważne spotkanie, szansa na awans wciąż jest dla każdego.Po jednym zwycięstwie i porażce w LM.Będą linie, gram też kartki, powinno być gorąco.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo
O czym Ty piszesz co to za porównywanie lig??? Nie ma Benzemy nie ma Modricia a Ty piszesz ze to tylko PSG?Ty widziales w ogóle ich kadrę czy tylko jedziesz na opinii z poprzednich sezonów?
PSG ma na ten moment proszę państwa kadrę na równym poziomie o ile nie na wyższym przez braki Realu bo Modric to mozg drużyny a nie zagra James to juz w ogóle zero kreatywności i dodając do tego to ze PSG gra u siebie Real Madryt tego meczu nie wygra takze to juz Tobie kolego nie wejdzie może bedzie remis to będziesz miał zwrot.
PSG lub remis z Pinnacle
 
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Popieram przedmówców, oczywiście tych niezgadzających się z Adamo ;) Mat77 ma sporo racji, że Real dużo straci bez Jamesa, Modricia i Benzyny. PSG póki co radzi sobie bardzo dobrze. W ostatnich 5 spotkaniach ich bilans bramkowy 14:2 i oczywiście wszystkie wygrane! U siebie ostatni raz przegrali z Barceloną 15.04, która była w naprawdę świetnej formie, a Real obecnie nie prezentuje w tym momencie tak wysokiej formy jak FCB wtedy, no i dochodzą te kontuzje. Też skłaniałbym się, ku grze w stronę PSG. Swoje typy na LM dodam niedługo ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Drodzy przedmówcy ja nie twierdzę, że PSG to ogórki tylko tak naprawdę na jakiej podstawie tak bronicie Paryżan ? Przecież najczęściej możemy analizować grę jakiegoś zespołu tylko w porównaniu z innym, a z jakimi to potęgami światowymi zmierzyło się w ciągu ostatniego pół roku PSG ? Z SC Bastia ? Z Nantes ? Guingamp ???? ? Moim zdaniem nie ma podstaw do twierdzenia, że PSG jest lepsze. Dla mnie 50/50 z lekkim wskazaniem na Real dlatego taka tasiemka. Dlatego na Real bo lepsze ogranie w LM i wyższy wymuszony poziom gry w PD. Brak Modrica może być problemem, ale kurs 1,95 na DNB to się może za często nie zdarzyć. Zobaczymy niebawem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Drodzy przedmówcy ja nie twierdzę, że PSG to ogórki tylko tak naprawdę na jakiej podstawie tak bronicie Paryżan ? Przecież najczęściej możemy analizować grę jakiegoś zespołu tylko w porównaniu z innym, a z jakimi to potęgami światowymi zmierzyło się w ciągu ostatniego pół roku PSG ? Z SC Bastia ? Z Nantes ? Guingamp ???? ? Moim zdaniem nie ma podstaw do twierdzenia, że PSG jest lepsze. Dla mnie 50/50 z lekkim wskazaniem na Real dlatego taka tasiemka. Dlatego na Real bo lepsze ogranie w LM i wyższy wymuszony poziom gry w PD. Brak Modrica może być problemem, ale kurs 1,95 na DNB to się może za często nie zdarzyć. Zobaczymy niebawem.
Bukmacherzy nabierają nas kursami i tak samo nabrali Ciebie.
Real tam nie jedzie po zywicęstwo bo zabraknie im mocy co najwyżej remis.

Skoro już wymieniasz potęgi z którymi grało PSG to przytoczę ostanie potęgi Realu:
Levante,Granada,Malaga,Betis,Espanyol,Gijon
Celowo jak i Ty ominąłem lepsze drużyny pokroju Bilbao.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bukmacherzy nabierają nas kursami i tak samo nabrali Ciebie.
Real tam nie jedzie po zywicęstwo bo zabraknie im mocy co najwyżej remis.
Skoro już wymieniasz potęgi z którymi grało PSG to przytoczę ostanie potęgi Realu:
Levante,Granada,Malaga,Betis,Espanyol,Gijon
Celowo jak i Ty ominąłem lepsze drużyny pokroju Bilbao.
Z przodu nadal jest fenomenalny Ronaldo i Bale więc czy ja wiem czy nie ma mocy. A co do przeciwników zgoda, ale hiszpańska liga stoi wyżej więc dla mnie przeważa Real, jak już wcześniej pisałem z powodu: siły całej ligi i większego ogrania. Reasumując ogórki i średniaki z PD są lepsze niż to samo w lidze francuskiej. A PSG dotąd mogliśmy porównać wyłącznie na tle ligi francuskiej więc teraz tak naprawdę przyjdzie sprawdzian dla obu ekip. Wiem, że PSG nawet nie dało punktu Barcelonie i, że typ może być na ryzyku, ale wolę pograć w stronę Realu niż PSG.
 
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Nie jestem miłośnikiem piłkarskich szachów i taktycznych underów, więc szukam takich meczy, w których spodziewam się sporej ilości bramek. Do takich powinny należeć:

Dynamo Kijów-Chelsea
Szalenie ważny mecz dla obu ekip, trzy druzyny (Porto, Dynamo i Chelsea) maja podobne szanse na wyjście z grupy. Ekipa Mourinho w tym sezonie zaskakuje słabą grą defensywną - na ostatnich 10 meczy tylko w trzech zachowała czyste konto z tyłu. Potencjał ofensywny pozostał niezły, co skutkuje gradem overów i bts-ów w ich meczach. Dynamo ma bardzo solidny zespół, atak ukraińsko-brazylijsko -portugalski strzela bramki w każdym spotkaniu. Oczekuję tu bramek z obu stron.
typy:
BTS @1,83 bet365 @1.909 w Pinnacle się pojawiło ????
over 2.5 @2.20 Pinnacle
CSKA-Manchester Utd
Podobna sytuacja do meczu Dynama, a wykonawcy jeszcze lepsi. CSKA niesamowicie niefrasobliwe w obronie (mecze ze Spartą czy PSV) naprzeciw skutecznemu ostatnio MU... Nie będę przytaczał statystyk, one wręcz krzyczą - tu musi być sporo bramek ????
BTS+over 2.5 @2.25 bet 365
over 2.75 @2,36 Pinnacle
 
merucial 0

merucial

Użytkownik
Z przodu nadal jest fenomenalny Ronaldo i Bale więc czy ja wiem czy nie ma mocy. A co do przeciwników zgoda, ale hiszpańska liga stoi wyżej więc dla mnie przeważa Real, jak już wcześniej pisałem z powodu: siły całej ligi i większego ogrania. Reasumując ogórki i średniaki z PD są lepsze niż to samo w lidze francuskiej. A PSG dotąd mogliśmy porównać wyłącznie na tle ligi francuskiej więc teraz tak naprawdę przyjdzie sprawdzian dla obu ekip. Wiem, że PSG nawet nie dało punktu Barcelonie i, że typ może być na ryzyku, ale wolę pograć w stronę Realu niż PSG.
Przepraszam, aż musiałem się zalogować i napisać swój pierwszy post. Po tym co piszesz wnioskuję, że jesteś zagorzałym fanem Realu i zatraciłeś swój obiektywizm. Jak już wcześniej koledzy z forum pisali, brak Modricia, Benzyny to duże osłabienie dla Realu. Mówisz, że jest fenomenalny Ronaldo i Bale. W sobotę Bale nie wyszedł na drugą połowę, rzekomo mieli go oszczędzić na środowy mecz - ja osobiście nie wierzę, że to był główny powód zmiany Bale&#39;a, moim zdaniem nic nie grał, stąd ta zmiana. Reasumując, niestabilny Ronaldo (raz odpali, raz nie), Bale, którego moim zdaniem ostatnia kontuzja wybiła nieco z rytmu oraz braki w składzie Realu - również przemawiają za tym, że Real jedzie do Paryża, by tego meczu nie przegrać.
Proszę o wyrozumiałość, jest to moja pierwsza merytoryczna wypowiedź na forum.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przepraszam, aż musiałem się zalogować i napisać swój pierwszy post. Po tym co piszesz wnioskuję, że jesteś zagorzałym fanem Realu i zatraciłeś swój obiektywizm. Jak już wcześniej koledzy z forum pisali, brak Modricia, Benzyny to duże osłabienie dla Realu. Mówisz, że jest fenomenalny Ronaldo i Bale. W sobotę Bale nie wyszedł na drugą połowę, rzekomo mieli go oszczędzić na środowy mecz - ja osobiście nie wierzę, że to był główny powód zmiany Bale&#39;a, moim zdaniem nic nie grał, stąd ta zmiana. Reasumując, niestabilny Ronaldo (raz odpali, raz nie), Bale, którego moim zdaniem ostatnia kontuzja wybiła nieco z rytmu oraz braki w składzie Realu - również przemawiają za tym, że Real jedzie do Paryża, by tego meczu nie przegrać.
Proszę o wyrozumiałość, jest to moja pierwsza merytoryczna wypowiedź na forum.
Nie jestem fanem żadnej drużyny tylko samego siebie i moich pieniędzy ???? Napisałem fenomenalny Ronaldo i Bale. Fenomenalny odnosiło się tylko do tego pierwszego. Oczywiście mogę się mylić, ale widzę lekkie value w kursie 1,95 z DNB na Real dlatego tak zagrałem.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Drodzy przedmówcy ja nie twierdzę, że PSG to ogórki tylko tak naprawdę na jakiej podstawie tak bronicie Paryżan ? Przecież najczęściej możemy analizować grę jakiegoś zespołu tylko w porównaniu z innym, a z jakimi to potęgami światowymi zmierzyło się w ciągu ostatniego pół roku PSG ? Z SC Bastia ? Z Nantes ? Guingamp ???? ? Moim zdaniem nie ma podstaw do twierdzenia, że PSG jest lepsze. Dla mnie 50/50 z lekkim wskazaniem na Real dlatego taka tasiemka. Dlatego na Real bo lepsze ogranie w LM i wyższy wymuszony poziom gry w PD. Brak Modrica może być problemem, ale kurs 1,95 na DNB to się może za często nie zdarzyć. Zobaczymy niebawem.
Jak to z kim mierzyło się PSG? Schachtar na wyjeździe 0-3, Marsylia 2-1. A jeśli piszesz o Nantes, to sądzisz, że Real by łatwo ogrywał średniaków z Ligue 1? Bo nie sądze.

Jeśli porównujesz LM do lig podwórkowej, to dlaczego nie piszesz o wygranych PSG z Monaco 0-3 i o wpadkach Realu z malagą i Gijonem?
Moim zdaniem warto grać na czystą 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
badi 51

badi

Użytkownik
Arsenal - Bayern
Według mnie fajny typ i fajna linia na posiadanie piłki pojawiła się w betsafe, a mianowicie over 56.5 % posiadania piłki przez gości. Na początku pomyślałem powinno być na styku, ale trochę pogłówkowałem i stwierdziłem że ta linia jest jednak bardzo przystępna.
To że Bayern lubi się utrzymywać przy piłce to każdy wie, nawet gdy będą prowadzić 2;0 to będą dalej grać swoje a nie oddawać pole to po pierwsze, po drugie sprawdziłem jak było 2 lata temu (wydaje się że sporo się mogło zmienić przez ten czas, ale tak nie jest, Bayern jak i Arsenal ciągle grają to samo), tam w obu meczach Bayern miał posiadanie odpowiednio: u siebie 64%, na wyjeździe 73%. Jak wspomniałem styl się nie zmienił i liczę że będzie podobnie i w jutrzejszym meczu, dodatkowo myślę że ktoś inny może zrobić linię rzędu 59.6/60.5, i się zrobi sb - chociaż nie wiem czy będzie warto, bo może się zdarzyć tak że się bayern w tych widełkach nie zmieści.
Posiadanie piłki Goście - over 56.5 % ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qn7 159

qn7

Użytkownik
FC Porto - Maccabi Tel Aviv
Liczba kartek - ponad 3,5 @1.73 Unibet ✅
W 3 kolejce Ligi Mistrzów FC Porto podejmie na własnym stadionie Maccabi Tel Aviv, a więc ostatnią drużynę w grupie po dwóch kolejkach.
Gospodarze po dwóch kolejkach mają na swoim koncie 4 punkty, w pierwszej kolejce zremisowali w Kijowie 2-2 z Dynamem, natomiast w drugiej kolejce pokonali na własnym stadionie Londyńską Chelsea. Na pewno mogą być z tego zadowoleni, jednak jutro czeka ich równie ważny mecz, ponieważ z takim rywalem muszą zdobyć komplet punktów tym bardziej na własnym stadionie, dlatego jestem przekonany, że jutro z ich strony walki nie zabraknie, pomimo tego, że rywal słaby. Goście jest to zespół, który nie ma co się oszukiwać będzie dostarczać punkty rywalom, gdyż po porostu Maccabi nie posiada w swoim składzie zbyt dobrych zawodników. Jednak Izraelczycy na pewno będą starać się i walczyć o to, aby jakieś punkty ukuć. Nie ma co ukrywać, że piłkarze FC Porto zdecydowanie przewyższają umiejętnościami swoich rywali, dlatego spodziewam się, że goście nie raz będą musieli ratować się faulem.
Maccabi w dwóch poprzednich spotkaniach w LM łapali po 3 kartki na mecz, w jutrzejszym powinno być podobnie, Porto też w tych ważniejszych spotkaniach &quot;lubi&quot; złapać jakieś kartki i jedną czy nawet dwie mogą śmiało wyłapać. Uważam, że linia jaką proponuje jest śmiało do pokrycia.
Głównym arbitrem tego spotkania będzie Clément Turpin, który w ostatnich 9 meczach, które prowadził pokazał w sumie 43 kartki, co daje średnią 4,7 kartek na mecz. A więc arbiter też powinien sprzyjać ku typowi.


Valencia - Gent
Liczba kartek gospodarzy - ponad 1.5 @ 1.83 unibet ✅

Valencia nie ma dobrego początku sezonu, w LM przegrana 2-3 z Zenitem i wygraną z Lyonem 0-1. W lidze po 8 kolejkach zajmują ósme miejsce dorobkiem 12 punktów i bilansem bramkowym 7-5. Jutro czeka ich ważny mecz u siebie z Gent, jeśli chcą wyjść z grupy, powinni zdobywać punkty szczególnie na własnym terenie, więc jutro na pewno będą walczyć o komplet punktów. Jednak ja wole postawić na kartki dal Valencii, bo wychodzi im to w tym sezonie zdecydowanie lepiej od strzelania goli. Poniżej przedstawie liczbę kartek jakie złapali piłkarze Valencii w ostatnich 10 spotkaniach:
przeciwko Maladze - 3 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Bilbao - 4 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Lyonowi - 3 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Granadzie - 3 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Espanyolowi - 7 żółtych kartek dla Valencii
przeciwko Betisowi - 4 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Zenitowi - 3 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Gijon - 3 żółte kartki dla Valencii
przeciwko La Coruna - 4 żółte kartki dla Valencii
przeciwko Monaco - 3 żółte kartki dla Valencii
Jutro ta linia również powinna zostać pokryta, ponieważ będzie to ważny mecz dla gospodarzy, a ich przeciwnik ostatnio jest w dobrej formie. Może goście nie są bardzo mocnym klubem, ale jak widać Valencia nawet przeciwko tym &quot;słabszym&quot; łapie kartki.
Głównym arbitrem tego spotkania będzie Felix Zwayer, który w ostatnich 9 spotkaniach pokazał 44 kartki, co daje średnią 4.8 kartek na mecz.


Jeszcze proponowany kupon do pogrania za drobne:
FC Porto - Maccabi Tel Aviv ponad 3.5 kartek w meczu
Valencia - Gent ponad 1.5 kartek dla gospodarzy
Leverkusen - Roma ponad 1.5 kartek dla gospodarzy
Dynamo Kijów - Chelsea ponad 2.5 kartek dla gospodarzy
łączne ako: 10.45 unibet ⛔ dynamo
&lt;dl&gt;&lt;dd&gt;
&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dobi 205,8K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal (+1,5) AH + FC Barcelona + FC Porto
AKO 2,10
Stawka 2,5/10 ✅✅✅ :cool: MEGA IZZI

Analiza trebla nie będzie długa bo tak naprawdę nie ma takiej potrzeby. Zaczynając od końca czyli FC Porto i Barcelony. Obydwie drużyny są dużo lepsze od swoich jutrzejszych rywali i naprawdę nie powinni mieć problemów z pokonaniem takich ekip jak Maccabi (Porto) czy BATE (Barca). Barcelona i bez Messiego powinna sobie na spokoju poradzić, Neymar w mega formie co pokazał w meczu z Rayo, gdzie robił co chciał. Smoki podobnie jak Blaugrana są dużo lepszą ekipą od Żydów i na Estadio de Dragao gdzie pokonali nawet londyńską Chelsea, Zahavi i reszta nie powinni mieć prawa poważnie im zagrozić.

Choć trochę szerzej postaram się opisać mecz Kanonierów. Aktualnie to Arsenal to jedno z największych rozczarować tegorocznej edycji LM, ale wypada w końcu się ogarnąć. Jak widać zrobili to już przed ostatnimi meczami eliminacji do Euro wygrywając u siebie aż 3:0 nad Manchesterem United w niezłym stylu, a Sanchez strzelił dwa gole. W miniony weekend również Alexis napoczął strzelanie w meczu ligowym na boisku Watfordu a mecz skończył się wynikiem 0:3 dla podopiecznych Wengera. Co prawda Bayern też jest w formie, nie mówiąc już o Lewandowskim, który strzela częściej niż na zawołanie (????), ale ostatni mecz w Bremie nie był festiwalem bramek w ich wykonaniu odwrotnie niż przewidywano.
Być może to cisza przed burzą, a może po prostu trochę zaczyna brakować paliwa. Jak było naprawdę okaże się jutro. Z tego co mi wiadomo to Guardiola nie będzie mógł skorzystać z Badstubera, Robbena, Ribery&#39;ego, Benatii, Rode, Gotze i nie wiadomo co z Costą. Mimo wszystko wciąż jest Muller no i Lewy, ale fakt jest faktem i sytuacja kadrowa Bayernu nie wygląda najlepiej. W Arsenalu nadal zagrać nie mogą Wilshere, Rosicki, Welbeck, nie zagra też Ospina i Flamini. Cieszyć może powrót Gabriela Paulisty. Tak naprawdę to mecz ostatniej szansy dla Kanonierów aby wyjść z grupy, jeśli zdobędą komplet są szanse. W razie remisu lub co gorsza porażki, The Gunners niestety pożegnają się z Ligą Mistrzów. Wiadomo, że Bayern też chce to spotkanie wygrać i zapewnić sobie awans jak najprędzej, ale za remis nikt ich tutaj nie skarci. Mimo wszystko zespół z Bawarii to jednak klasowa ekipa i jeden z głównych kandydatów do trymfu w LM w tym roku, więc nawet przy obecnej niezłej formie Arsenalu, dobrej dyspozycji Sancheza, grze na własnym obiekcie i na pewno sporej motywacji zabezpieczam się handicapem (+1,5) w stronę londyńczyków, ponieważ ostatnie dwa starcia na Emirates zakończyły się dwubramkowymi wygranymi jutrzejszych rywali, jednakże mam nadzieję, że jutro będzie inaczej i Kanonierzy mocno powalczą chociaż o nieprzegranie tego meczu!

COYG ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
chamberlain 563,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W poprzedniej kolejce Liga Mistrzów dała trochę zarobić, tym razem może być trochę niespodzianek, więc szukam innych rozwiązań niż 1X2 ;)
Arsenal - Bayern
Robert Lewandowski trafi bramkę @ 1.83 ⛔ gratki dla tych, którzy mieli nosa do Arsenalu :razz:
Nie trzeba wspominać o formie Lewandowskiego w ostatnim czasie, nie strzelił ostatnio z Werderem, ale przecież nie będzie strzelał cały czas. Tym razem Bayern jedzie do Londynu, gdzie wydaje mi się, że czeka ich wcale nie łatwe spotkanie, Arsenal ma nóż na gardle po 2 porażkach, na pewno dadzą z siebie wszystko, ale też swoje stracą, skoro nawet Olympiakosowi dali sobie trafić 3 bramki. Lewandowski dobrze wspomina ostatni wyjazd na Wyspy z reprezentacją Polski i mam nadzieję, że dobrze będzie również wspominał to spotkanie z Bayernem, Koscielny i Mertesacker to zawodnicy z którymi Robert powinien dać radę sobie poradzić. Jestem ciekawy tylko, czy w bramce, tak jak w poprzednich spotkaniach Ligi Mistrzów stanie Ospina, czy też Wenger postawi jednak na Cecha. Tak czy siak Robert w każdym meczu ma sytuacje i ostatnimi czasy sporo ich wykorzystuje, po 2 spotkaniach ma na koncie 3 bramki i jest tuż za Ronaldo, który trafił do tej pory 5 bramek.
BATE - Barcelona
Junior Neymar trafi bramkę @ 1.61 =&gt; w chwili pisania kurs spadł do 1.57 ⛔ nie trafił, ale udział w zwycięstwie miał duży.
Kurs trochę mniej zachęcający niż na Lewandowskiego, ale myślę, że coś za coś, Neymar będzie miał jednak większą okazję na trafienie bramki. Barcelona bez Messiego to nie ta sama Barcelona i chyba każdy to widzi, więc ciężar gry na siebie muszą brać pozostałe dwa filary drużyny, czyli Neymar i Suarez. W ostatniej kolejce Barcelona dopiero pod koniec spotkania zapewniła sobie zwycięstwo z Bayerem, Neymar bramki nie strzelił, ale w tym meczu inni zawodnicy błysnęli. Ostatnio dał popis w meczu z Rayo, w którym trafił 4 bramki, trzeba powiedzieć, że 2 z karnego, ale gole to gole, to że wykonuje karne też jest plusem dla typu, ponieważ obrońcy BATE mogą sobie nie radzić z szybkimi zawodnikami Barcy. Zespół z Białorusi ostatnio sprawił sensację wygrywając z Romą, drugiej sensacji się nie spodziewam, Barcelona wygra, mam tylko nadzieję, że nie zadowolą się małą ilością bramek.
Dinamo Zagrzeb - Olympiakos
BTS Tak @ 1.83 ⛔
Obie drużyny łączą dwie rzeczy, wygrali z Arsenalem i przegrali z Bayernem, dzięki temu obie są w dość korzystnej sytuacji, choć w lepszej leży Olympiakos. Dlaczego BTS? Dinamo u siebie strzela dosyć często, jak nie powiedzieć bardzo często, w 11 spotkaniach domowych od rozpoczęcia sezonu w 10 spotkaniach trafiali przynajmniej 1 bramkę, a tracą również sporo, tylko w 2 meczach zachowali czyste konto, podobna rzecz tyczy się Olympiakosu, ale już nie będę przytaczał statystyk, 3 bramki trafione dla Arsenalu na wyjeździe, powinny dać trochę do myślenia, dla Dinama, jeśli wszystko pójdzie dobrze, jedną bramkę strzelić powinni. Dla obu drużyn to spotkanie jest bardzo ważne, więc nie ma mowy o odpuszczaniu, myślę, że zobaczymy trochę bramek w tym spotkaniu. Skłaniałbym się w tym meczu również na kartki, ale linia jak dla mnie trochę wysoka.
Dynamo Kijów - Chelsea
BTS Tak @ 1.83 ⛔
Tego meczu ni typu nie będę zbytnio opisywał, bo ktoś już to zrobił. Normalnie nie zagrałbym tego, ale patrząc co ostatnio Chelsea robi w obronie, to bramkę stracić powinni, a sami posiadając taki potencjał ofensywny trafić też powinni, ale kto wie, może w tym meczu zaskoczą bardzo dobrą defensywą? Myślę, że w końcu tak się stanie, ale nie będzie miało to miejsca w tym spotkaniu.
FC Porto - Maccabi Tel Aviw
Over 9 rzutów rożnych @ 1.72 ✅
Myślę, że linia wcale nie taka wysoka, Porto przy dobrych wiatrach mogłaby sama pokryć tą linię, mam nadzieję, że nie będzie tak jak we wczorajszym meczu Manchesteru City, gdzie przez całe spotkanie wywalczyli tylko 1 rzut rożny. Maccabi w grupie G to chłopcy do bicia, na pewno chcą pokazać się z jak najlepszej strony, ale brakuje im po prostu potencjału. Porto będzie cisnąć od początku spotkania, czego konsekwencją powinny być rzuty rożne. W meczu z Dynamem wywalczyli tylko 2 rzuty rożne, ale spotkanie było wyjazdowe i przeciwnik o wiele lepszy, z Chelsea u siebie było już 8 rożnych. U Maccabi zaś wyglądało to następująco, 2 rożne z Chelsea i 6 z Dynamem. Porto powinno wygrać łatwo i mam nadzieję, że nie odpuszczą spotkania, gdy będą mieli je już ustawione, z 7 rożnych powinni wywalczyć, a Maccabi na pewno dorzuci coś od siebie, z każdym spotkaniem powinni być pewniejsi siebie i bardziej się otwierać, przynajmniej taką mam nadzieję.
Bayer Leverkusen - Roma
Roma lub remis @ 1.85 ✅ tyle bramek, taki scenariusz, świetny mecz ;)
Romo oj Romo, kto nie narzekał na nią po ostatniej kolejce, teraz myślę, że będzie lepiej. Nie wierzę, że przegrają 2 spotkanie z rzędu, mobilizacja na pewno jest ogromna, Szczęsny będzie chciał odkupić swoje winy, mi to wygląda na spotkanie, z pełną walką przez 90 minut, więc dlaczego by nie skorzystać z tego typu. Bayer nie jest jakimś super zespołem, żeby wystawiać taką różnicę kursów. Z Barceloną przegrali prawie wygrane spotkanie, po tym meczu dwa słabe pojedynki w lidze, bo inaczej nie można nazwać remisów z Augsburgiem i HSV, za to Roma po BATE ładnie odegrała się w lidze, zwyciężając z Palermo i Empoli. Ja w tym meczu widzę lekką przewagę Romy, nie spodziewam się zbytniego zwycięstwa Leverkusen, choć nie ma rzeczy pewnych. W tym meczu myślę również nad BTS i tak się zastanawiam, czy aby to nie byłoby lepszą opcją.
Valencia - Gent
BTS Tak @ 1.83 ✅
Wydaje się to być ryzykownym typem, ale czy aby na pewno. O bramkę Valencii w tym meczu się nie martwię, bardziej o Gent, jednak w 2 poprzednich spotkaniach pokazali się z dobrej strony. W pierwszy meczu zremisowali 1:1 z Lyon, bardzo, ale to bardzo szczęśliwie, kończyli spotkanie w 9, Lyon nie wykorzystał karnego w końcówce meczu, więc wynik na pewno bardzo ich satysfakcjonował. W drugim spotkaniu już polegli 2:1 z Zenitem, ale wcale nie zagrali źle, Zenit wygrał prawdę mówiąc dzięki Hulkowi, podobała mi się bramka Gent, po ładnej akcji zespołowej, jeśli zagrają tak samo z Valencią, to też powinni dać radę coś ustrzelić, podoba mi się również pomysł z kartkami, proponowany przez kolegę wyżej.
Zenit Petersburg - Lyon
Artem Dzyuba trafi bramkę @ 3.00 ✅
Kusiło mnie, żeby postawić na bramkę Hulka, ale on ostatnio obsługuje kolegów swoimi podaniami, a najczęściej korzysta właśnie ten chłopak. W 3 ostatnich pojedynkach Dzyuba zapisywał się na liście strzelców, odpowiednio z Gent, gdzie trafił bramkę po podaniu Hulka, z Rostovem, gdzie również asystował mu Brazylijczyk, tak jak przy pozostałych 2 innych bramkach, oraz z Kubanem, gdzie również strzelił gola po podaniu Hulka. Widać, że piłka go szuka, a sam ostatnimi czasy znajduje się w odpowiednim miejscu. Myślę, że warto spróbować, Zenit u siebie zawsze mocny, a Lyon mnie trochę zawodzi swoją grą.
To takie propozycje ode mnie, na każde spotkanie, pewnie w każdym można wyłuskać coś lepszego, więc czekam jak na najwięcej opinii co do jutrzejszych meczy ;) Wszystkie kursy zostały wzięte z Bet365.
EDIT: No to skuteczność 50%, najlepsze jest to, że weszły spotkania o które najbardziej się martwiłem, a nie weszły te według mnie spokojniejsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robokop 143

robokop

Użytkownik
Porto -1
Barcelona wygra mecz
Chelsea +1
Zenit wygra mecz
@5.21
✅✅✅

Krótko o każdym spotkaniu.
Porto to zespół, który mimo to, że każdego roku sprzedaje swoje największe gwiazdy potrafi je bardzo dobrze zastąpic. W obecnym sezonie Porto radzi sobie świetnie nie tylko na krajowym podwórku, ale także w lidze mistrzów, a na własnym boisku ostatni raz stracili bramkę... baaaardzo dawno temu. Naprzeciw stanie zespół, który na tle innych wygląda jak amatorzy. Jest to najprawdopodobniej najgorszy zespół obecnej edycji ligi mistrzów. Nie miałem przyjemnośći oglądać ich gry z Chelsea, która pomimo tego, że znajduje się w beznadziejnej formie i tak zdołała wygrać z Maccabi 4:0. Myślę, że zwycięstwo dwiema bramkami to minimum jakie powinno ugrać Porto.
BATE ostatnio zaskoczyło zwycięstwem nad Roma, ale wydaje się, że to było to spowodowane po prostu tragiczna gra Rzymian na czele z Wojciechem Szczęsnym, który w tamtym meczu bronił fatalnie. Coś tam potrafią grać, ale czy są w stanie pokonać Barcelonę nawet pomimo tego, że przeżywają słabszy okres? Wątpię. Kontuzjowany jest Iniesta, Rafinha no i przede wszystkim Messi, który wiadomo jaka rolę pełni w zespole i co znaczy jego obecność na boisku, jednak moim zdaniem goście nie mają prawa się tym usprawiedliwiać i mimo to powinni spokojnie wygrać to spotkanie, bo przecież mają u siebie takich graczy jak Neymar czy Suarez, którzy sami w pojedynkę potrafią wygrać mecz.
Następne spotkanie to pojedynek między ukraińskim Dynamo Kiev, a Chelsea. Gospodarze z pewnością są niewygodnym przeciwnikiem, a na ich terenie gra się ciężko, ale słaba passa Chelsea musi mieć swój koniec. Sytuacja w tabeli nie jest zbyt ciekawa dla londynczykow, którzy raczej nie powinni brać pod uwagę innego niż 1 miejsca w grupie. Mourinho odsuwa od składu największe gwiazdy jak np Hazard czy Matic i w ostatnim meczu z Villa nie pokazali nic specjalnego, ale w defensywie poza Baba, który raczej nie rozpocznie tego spotkania od 1 minuty grali nieźle, a to z tym w tym sezonie mają największy problem więc może to dobry prognoztyk na przyszłość. Gospodarze jakąś potęga nie są, ale grać potrafią o czym świadczy fakt, że na swoim podwórku radzą sobie bardzo dobrze, a w lidze mistrzów też nie specjalnie zawodzą. Mimo wszystko uważam, że remis to minimum co powinna ugrać Chelsea, której prywatnie jestem wiernym fanem.
Ostatni mecz to spotkanie Zenita z Lyonem. Gospodarze na własnym obiekcie są bardzo mocni. Prowadzeni przez Hulka mają silna ekipę i awans z grupy jest jak najbardziej możliwy. W lidze frajersko stracili parę punktów i tracą już trochę do 1 CSKA, które za bardzo się nie potyka, a w lidze rosyjskiej te najlepsze ekipy tak łatwo punktów nie tracą, dlatego trudno będzie to odrobić Zenitowi. Jest to najprawdopodobniej ostatni sezon Villasa-Boasa w tym zespole i z pewnością chciałby go zakończyć jakimś dobrym wynikiem w lidze mistrzów, aby później nie mieć problemow ze znalezieniem nowego klubu. Lyon w tym sezonie nie gra jakoś rewelacyjnie. Największym zaskoczeniem jest to, że Lacazette bardzo słabo wszedł w ten sezon, a przecież w poprzednim sezonie był królem strzelców ligi. Mają na swoim punkcie tylko 1 punkt i jeszcze teoretycznie mają szansę na awans, ale szczerze powiedziawszy wątpię, żeby im się to udało, pomimo tego, że grupa nie należy do najsilniejszych. Gospodarze faworytem grupy, szczególnie po zwycięstw nad Valencia, dlatego jutrzejszym zwycięstwem będą chcieli dołożyć cegiełke w drodze do awansu do dalszej rundy.
 
Z 33

zerku

Użytkownik
@Chamberlain
Musze przyzac ze masz fajny tok myslenia, typy mam podobne, wlasciwie to Dzyuba tez gram we wtorek! Stawialem na Hulka od kilku meczy i nic, wlasnie dlatego ze on Dzyube obsluguje ????

Arsenal - Bayern Monachium
Bayern wygra - 1.95 @bet365⛔⛔⛔
Bayern wygra i over 2.5 - 2.6 @bet365⛔⛔⛔
grali jako tako, arsenal pierwszy gol... kazdy widzial... nic specjalnego fart nadzwyczajny. drugi... nouer wyciagnał ale byl za linia... spodziewalem sie lepszego meczu

Druzyna z Monachium mysle ze tutaj siegnie po zwyciestwo. Lewandowski w zyciowej formie, Muller tez duzo strzela. Nierozumiem dlaczego omijacie ten mecz, wiem ze Arsenal musi zgarnac punkty ale nie zapominajcie jaka potega jest Bayern. Londynczycy mieli juz swoje szanse z Olympiakosem i Dynamem Zagreb, nie wykorzystali ich - trudno... czas na kolejny policzek. Nie przemawiaja tu zadne argumenty typu - ARSENAL MA OSTATNIA SZANSE, MUSI WYGRAC... beda mieli duzą presje to więcęj błędów popełnią... Bayern w gazie i do tego 1.95 kurs? Mysle ze tu sie wszystko wyjasnie jeszcze w pierwszej polowie ;) A bayern ma to tez do siebie ze jak wygrywa to idzie grubo wiec drugi typ rowniez do zagrania, kurs 2.6 to niezle value.


Zenit - Lyon
Dzyuba strzeli - 3.0 @bet365✅✅✅
proste bardzo, poczatek meczu i siedzi ????


W ostatnich meczach udaje mu se strzelac przez pilki odebrane od Hulka, mysle ze i tym razem bedzie podobnie ???? Kurs naprawde zachecający.




Dynamo Kijów - Chelsea
Dynamo wygra - 2.9 @Bet365⛔⛔
0:0 mowi samo za siebie........



Powiem tak, kurs kusi to jest ten glowny argument. Drugim jest to ze Chelsea w ostatnim czasie nie idzie...Widzialem mecze jakie rozgrywa Dynamo i mysle ze tutaj na swoim terenie pokonają Chelsea... Chyba ze Costa cos namiesza tak jak z Arsenalem i kartke ktos czerwoną zobaczy, to moze byc inaczej... Albo Diego szturchnie jednego i drugiego i zacznie sie brutalna gra, tak tez moze byc!! Kurs przyjemny ???? )

over 5.5 kartek - 2,2 @bet365⛔⛔

ehh...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom