>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Ligi Europy 22.10.2015 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

AS Monaco - Karabakh Agdam 1:0

Typ: BTS
Kurs: 2.55

Dokładny wynik: 1:1 ⛔
Kurs: 6.75
otobet

To nie jest żaden kopciuszek futbolu jak o nim piszą i się większości wydaje. Oni potrafią naprawdę grać w piłkę. Zresztą gdyby było inaczej nie znaleźli by się w Lidze Europejskiej. Mowa o drużynie Karabakh Agdam. Monaco nie takie mocne ostatnimi czasy. Statystyki nie kłamią kochani: 5 ostatnich domowych spotkań Monaco i 0 wygranych! W sumie stracone 11 bramek / średnia 2,2 na mecz! Zespoły spotykają się po raz pierwszy w swojej historii i nie ma co skazywać gości na pożarcie. W swojej lidze ekipa Karabakh to oczywiście niekwestionowany lider i myślę że mają realne szanse na wyjście z tej grupy, która wydaje się dość wyrównana. Pokonali u siebie Anderlecht w poprzedniej kolejce 1:0, wcześniej przegrali 3:1 na wyspach z Tottenhamem, co akurat nie mogło dziwić. Zaznaczam że byli piłkarze z Azerbejdżanu w stanie zdobyć gola w każdym z tych meczy, co pokazuje że nie zamierzają się jedynie bronić i być dostarczycielami punktów w tej grupie. Wcześniej pragnę przypomnieć że w drodze eliminacji przecież wbijali gole na wyjeździe YoungBoys i pozbawili ich ostatecznie prawa gry w fazie grupowej. Dzisiaj spodziewam się że będziemy świadkami dość wyrównanego spotkania i wynik będzie krążył koło remisu, w których tak wspaniale specjalizuje się przecież ostatnio Monaco. Jedno jest pewne, goście nie mają większych obaw przed rywalem, chcą ponownie pokazać się z dobrej strony i strzelić bramkę a najlepiej dwie. Piłkarze Karabakh są dobrze zorganizowani w ofensywie i co ciekawe atak z kontry ich nie interesuje! Wolą utrzymać się przy piłce i wypracować sobie okazję jak rasowa europejska drużyna.
Fenerbahce - Ajax Amsterdam 1:0

Typ: BTS
Kurs: 1.64

Jak tylko zobaczyłem tę parę od razu pomyślałem sobie - grad bramek. Ich ostatni pojedynek z Celtikiem wypadł dość dobrze, podopiecznym Vitora Pereiry udało się odrobić dwubramkową stratę i po bramkach Fernandao wywieźli ze Szkocji jeden punkt. Zresztą w tamtym meczu także typowałem BTS. Ajax w grupie zremisował zarówno z Celtikiem (2:2) po golach Vicotora Fischera i Lasse Schöne, jak i z Molde (1:1). Co widać? Ano widać że bramki się sypią jak z króliki z kapelusza. Z informacji o składach wiem że do Turcji nie pojechali kontuzjowani Arkadiusz Milik, Yaya Sanogo oraz Thulani Serero. Do kadry za to wrócił bramkarz Jasper Cillessen, który wydaje się w pełni gotowy do gry. Dla obydwóch zespołów, które odpadły w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, udział w Lidze Europejskiej jest swoistą nagrodą pocieszenia, dlatego myślę że jedni i drudzy tak łatwo nie odpuszczą walki o wyjście z grupy. Pamiętam jak Ajax pięknie walczył z Rapidem Wiedeń w tej edycji Ligi Mistrzów i te ich zacięte wyniki 2:2 i 3:2 pokazują że na arenie międzynarodowej nie mają kompleksów i grają otwarcie. Fenerbahce na własnych śmieciach (Şükrü Saracoğlu Stadyum) czują się zwykle bardzo zmotywowani, choć w pierwszej kolejce ulegli nieoczekiwanie Molde 1:3, co spotkało się z dużą falą krytyki. Dzisiaj wyjdą na boisko i będą chcieli zmazać hańbę z tamtego meczu. Mieli być faworytem grupy, a po dwóch meczach mają tylko 1 punkt. To trzeba zmienić i zagrać dzisiaj o pełną pulę.

Poziom obu zespołów jest bardzo wyrównany. Szanse oceniam 60 na 40, z lekką przewagą Legii, bo grają u siebie. W tym sezonie w lidze najlepszym strzelcem gości jest Abdoulay Diaby, autor pięciu bramek. Na niego Legioniści muszą zwrócić szczególną uwagę. W lidze belgijskiej Brugge zajmuje dopiero piąte miejsce, a więc nieco poniżej oczekiwań. Ja myślę że drużyna która zdobędzie bramkę wygra to spotkanie. Legia nie chce przegrać bo to wiąże się z zerowymi szansami na awans. Remis także niewiele daje.. Na drużynę z Belgii spadła duża fala krytyki po porażce z Napoli 0:5. Dzisiaj o takim wyniku nie może być absolutnie mowy. Humory w sztabach Legii nie są najlepsze. Nadal do gry z kolei niegotowi są Michał Żyro i Ondrej Duda. Obydwaj przechodzą rehabilitację po odniesionych urazach. Nie wiadomo jeszcze, kiedy powrócą do gry, lecz pierwszy z nich rozpoczął już lekkie treningi, co na pewno zbliży go do powrotu na boisko.
Przy dopingu Legionistów i maksimum zaangażowania są w stanie dzisiaj odnieść zwycięstwo. Skromne, ale jakże cenne.
Legia dzisiaj nie przegra i da nadzieję polskim kibicom, w przeciwieństwie do Lecha, który polegnie z kretesem. Nowy szkoleniowiec czy ma pomysł na lepszą grę Legii? Czy kibice zaśpiewają Berg i&#39;m sorry, come back!
Typ: Legia nie przegra (zakład bez remisu) 1:1
Kurs: 1.51
 
E 3

eck0

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu na Liberec? Grają z Groningen które na wyjazdach jest słabiutkie, z kolei Czesi u siebie mocni, w lidze 3 miejsce z bilenasem u siebie 4-1-0, Jak narazie tylko Braga zdołała tam wygrać. Co sądzicie o tym meczu, warto pograć czy lepiej odpuscic?
Jesli chodzi omnie , to zalezy za jaka stawke grasz i na jakim kursie ci zalezy jesli lubisz 1 ale jesli jestes mniej odwazny to zawsze mozesz podeprzec albo dac handi (1:0) bo to bedzie mecz bardziej oscylujacy kolo remisu ale kto wie .. ????
 
M 14

marcelinho18

Użytkownik
Moim zdaniem warto próbować na Liberec. Tracą bardzo malo goli na swoim stadionie. Potrafią momentami grać bardzo ostro, ale to skutkuje skuteczną obroną. Groningen natomiast jakąś super ofensywą nie dysponuje. Ja typuje 1-0 lub 2-0.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Liverpool - Kazan 1 1,40 Bet365 1:1 ⛔⛔ Klopp widze zaczyna z przytupem , miec ich na widelcu i nie skonczyc, brawo!

Klopp powaznie podchodzi do Ligi Europy, zglosil mocna kadre, nie to jak ostatnio Rodgers jakies ochlapy. Maja 2 remisy wiec wypadaloby wygrac bo za 2 tygodnie w Rosji nie musi byc wcale kolorowo.

Monaco - Qarabag 1 1,44 Bet365 1:0 ✅✅
Sytuacja analogiczna do Liverpoolu, 2 remisy zawodnikow z Księstwa ktorzy nie chca zakonczyc swojej przygody na zaledwie fazie grupowej i mecz ze slabszym rywalem przed wlasna publicznoscia. Na dodatek Monaco nie wygralo u siebie od 5 spotkan, Azerowie to idealny kandydat na przelamanie tej passy.

dubelek w Bet3,65 2,02 ⛔⛔
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Fenerbahce vs Ajax
Over 8 rzutów rożnych @1,44 bet365
Over 9 rzutów rożnych @1,80 bet365
Over 10 rzutów rożnych @2,20 bet365

Fenerbahce rozpoczął LE bardzo źle, przegrali w pierwszej rundzie 3-1 u siebie z Molde FK, a w drugiej rundzie zdobyli remis z Celtic 2:2.
Z drugiej strony Ajax zaczął skromnie, w pierwszej rundzie tylko 2-2 u siebie z Celtic, który grał w 10 od 74. minuty, a w drugim meczu jedynie 1-1 z Molde FK.
Dla gospodarzy sporą stratą jest brak Volkan sen, ale tak że, prawdopodobnie nie wystąpią Bruno Alves i Nani bardzo ważni piłkarze.
Ale nie jest to do końca pewne info, i mg. wystąpić.
Ajax Amsterdam ma problemy bo prawdopodobnie nie wystąpią Milik i Yaya Sanogo a tak że, Serero.
Ajax Amsterdam wygrał wszystkie swoje poprzednie mecze przeciwko tureckim klubom.
Obie drużyny słyną z dość dobrego ataku, gospodarze mają w swoich szeregach nie zwykle dobrych i znanych piłkarzy ale, nie przekłada się to na skuteczność.
Jeśli gospodarze przegrają drastycznie zmniejszą swoje szanse na awans.
Z pewnością zaatakują od 1 min.
Goście mają szybkie boki, grają dobrą techniczną piłkę, mają dobrze zgraną paczkę, kreatywni piłkarze z przodu to maszynka do nabijania rr.
Obie drużyny powinny cisnąć od 1min. a to ich wyniki ( sumy ) zdobytych przez nich rr. w ostatnich 5 meczach ( Ajax na wyjezdzie, Fener. u siebie )

Fenerbahce vs Akhisar Belediye ( Fener. 6 rr )
Fenerbahce vs Bursaspor ( Fener. 8 rr )
Fenerbahce vs Molde ( Fener. 5 rr )
Fenerbahce vs Antalyaspor ( Fener. 6 rr )
Fenerbahce vs Atromitos ( Fener. 4 rr )

Heracles v Ajax ( Ajax 5 rr )
Molde vs Ajax ( Ajax 7 rr )
Excelsior vs Ajax ( Ajax 5 rr )
Twente vs Ajax ( Ajax 6 rr )
Jablonec vs Ajax ( Ajax 11 rr )

Warto dodać jeszcze te mecze:

Celtic vs Fenerbahce ( Fener. 8 rr )
Ajax vs Celtic ( Ajax 6 rr )

Obie drużyny zbierają potężna ilość rr. więc czemu dzisiaj nie miały by ich nazbierać, tym bardziej że, to jest dość ważny mecz dla obu ekip.
 
A 0

azuram

Użytkownik
Panowie co myślicie o tym meczu Az z Augsburgiem? Tam wyżej inni przytaczali dobre argumenty na AZ i ja też się do nich przyłączam. Augsburg ostatnie miejsce w lidze, muszą zacząć grać, żeby wydostać się z tego ostatniego miejsca, AZ mocne ostatnio u siebie i potrafili wygrać z Bilbao nie będąc faworytem..

Ale kurde patrze, a te kursy dziwnie sie zmieniają, na AZ z 2,55 na 2,80, a na Augsburg spadają z 2,70 na 2,55 macie może pomysł co tak tchnęło bukmacherów? ???? bo nie ukrywam, że chce coś pograć na te AZ
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Taki skromny dubelek odemnie na LE o 19:00 ????

AZ o 1,5 kartki @ 1,49 ⛔ 1 sedzia sobie jaja zrobil
Anderlecht o1,5 kartki @ 1,51 ✅ 2

aKo @ 2,25 U nibet 2/10

Obie ekipy powinny na luzie wylapac po dwie kartki. Ekipy domowe, wiec olewki nie powinno byc. Belgowie i Holendrzy az tak nie olewaja LE jak Wlosi, Francuzi itd wiec mysle, ze dzisiaj tez zagraja na swoich poziomach. AZ i Anderlecht to ekipy ktore, mam takie wrazenie, sporo sie ostatnio mecza w lidze i zwyciestwa nie przychodza im latwo. Dzisiaj nie powinno byc inaczej. W obu meczach spodziewma sie walki, szczegolnie w meczu Anderlechtu ktory gra z bardziej rozpoznawalna marka - Tottenhamem. AZ gra z Augsburgiem, ktory tez zacznie w pewnym momencie kipic i frustracja da o sobie znac, za tak slaby poczatek sezonu. Mysle, ze spokojnie overy kartkowe do pokrycia - no chyba, ze sedziowie zapomna kartonikow z szatni :p

___________________

I mala tasma na korki

AZ o4,5 korka @ 1,62 ⛔ 4
Anderlecht o3,5 korka @ 1,39 ✅ 6
Schalke vs Sparta o8,5 korka @ 1,45 ✅ 11
Dnipro o4,5 korka @ 1,5 ✅ 5
Partizan vs Atletic o8,5 korka @ 1,44 ✅ 11

aKo @ 7,05 U nibet 1/10

AZ nabijacz kornerow, Anderlecht zepnie sie na Tottenham a i linia nawet niska. W meczu Schalke chcialem poczatkowo zagrac o3,5 korka Sparty bo wydaje mi sie na bardzo niska linie jak na czeski zespol, ale ostatecznie dalem szanse Niemcom na pokazanie sie - wkoncu graja u siebie. Mysle, ze linia spokojnie peknie bo obie ekipy potrafia grac ofesnywna pilke. Dnipro gra z Francuzami, ktorzy w lidze nastepny mecz graja z PSG wiec mysle, ze St. Etienne bedzie juz myslami przy nastepnym meczu. Dnipro gra u siebie, Ukraincy traktuja powazniej LE niz Francuzi, linie 4,5 powinni pokryc. Na dokladke, dla zabawy dorzucam mecz Partizan vs Atletico. Mysle, ze bedzie to otwarte spotkanie i licze na gosci, ze sie dorzuca do wspolnego konta kornerow

Potem wrzuce cos na mecze o 21 ???? Powodzenia
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Liverpool-Rubin
Dziś debiut Kloppa na Anfield Road.Niemiecki szkoleniowiec będzie miał dziś do dyspozycji mocną kadrę z powracającymy do zdrowia Firmino i Bentake,choć nadal bez Hendersona i Stuuridge(szykowany jest na kolejny mecz).Na ten mecz wystawi zapewne optymalną jedenstkę,bo nie ma mowy o odpuszczaniu Ligi Europy w momencie kiedy trzeba budować drużynę min.poprzez dobre wyniki,bo tego ostatnio w Liverpoolu bardzo brakuje.Każdy z zawodników napewno będzie grał na maxa żeby przekonać do siebie nowego szkoleniowca.Zazwyczaj efekt ,,nowej miotły&quot; działa pozytywnie na drużyny i mam nadzieje że i dziś będzie podobnie,bo każdy wie jakim fachowcem jest Klopp i że przyszedł do Liverpoolu po zwycięstwa.Rubinowi nie wiedzie się najlepiej w rozgrywkach rosyjskich gdzie zajmują 12 miejsce z 8 porażkami w 12 meczach i bilansem bramkowym 11-18.W ich kadrze próżno szukać uznanych nazwisk w europejskiej piłce.Na dzień dzisiejszy drużyna ta musi skupić się na utrzymaniu w swojej lidze a nie na podboju Europy.
Moja propozycja na ten mecz:
Liverpool-Rubin 1 @1.4⛔
Liverpool wiecej rożnych 1 @1.2✅
AKO:1.68 bet365
⛔⛔⛔
 
legia 122

legia

Użytkownik
Na pewno dziś bez Jevtica i kliku podstawowych graczy takich jak Linnety,Araajuri,Robak,Pawłowski własnie Jevtić
Czyli dziś pojedynek drugich garniturów ;)

Mimo wszystko Fiorentina ma bardziej wartościowych zmienników, skład poniżej

Formazione dei Tifosi. 3-5-2 il modulo scelto, con Sepe in porta; Tomovic, Astori e Roncaglia in difesa; Rebic, Mati Fernandez, Suarez, Verdù, Pasqual a centrocampo; con Rossi e Babacar in attacco.
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Liga Europy tak zwany zakalec w cieście dla wielu klubów.... Nawet wprowadzenie zwycięzcy do LM nie zmieniło podejścia do tego Pucharu. No ale grać niestety trzeba.Analizując Le pierwsze co przeglądam to z kim dany klub gra w weekend. No i proszę w najbliższy weekend kilka klubów z LE gra albo derby albo bardzo ciężkie jak i ważne mecze.( Benfica - Sporting, Galatasaray - Fenerbahe, Paok - panathinaikos, Legia - Lech, Anderlecht - Club Brugge itd...) Mnie przykulo uwagę spotkanie Legii z Club Brugge. Oczywiście oba kluby mają w weekend ciężkie mecze ale prawda jest taka ze dla polskich klubów LE jest obecnie jak liga mistrzów i nie ma odpuszczania. Te kilkaset tysięcy euro dla nas za wygranie meczu,dochody z biletów itp dalej jest kolosalna kwota a nasze kluby(prezesi) szczególnie są łase na kasę wiec o odpuszcaniu nie ma mowy. Co można napisać o Club Brugge... Jak wspominałem wyżej grają w niedziele ciężki mecz z Anderlechtem. Wnioskując po dwóch pierwszych występach w LE ten Puchar za bardzo im nie leży tak więc dzisiaj mogą się oszczędzać na ważniejsze spotkanie w weekend. Co do aspektów finansowych z pewnością mają mniejsze na to ciśnienie a niżeli jest to w polskich klubach.Porównując oba zespoły to szanse oceniam 50/50 ale obecna forma gości i podejście do tego Pucharu stawiam 1 na gospodarzy. Z stawka nie ma co szaleć bo tak jak pisałem LE jest nieobliczalna.
Legia Warszawa - Club Brugge 1 @2.05 bet365 ⛔⛔
Legia Warszawa - Club Brugge BTS @ 1,62 bet365 ✅✅
I tak na sucho za drobne
Dnipro - St.Etiene BTS @ 2.0 bet365 ⛔⛔
Schalke - Sparta Praga X2 @2.18 unibet ✅✅
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Schalke 04 - AC Sparta Praga
Dzisiaj swoją uwagę skupiłem właśnie na tym spotkaniu. Zdecydowanie Schalke nie trafiło do najtrudniejszej grupy co widać po ilości punktów czy strzelonych bramkach. Sama gra drużyny wygląda dość solidnie co widać także po miejscu w tabeli Bundesligi. Według mnie zastrzeżenia może budzić atak, aczkolwiek nie powinien on napotkać większych trudności z drużyną jaką jest Sparta Praga. Czeska liga niestety nie jest w stanie się równać z niemiecką. Znaczących absencji w tym meczu nie dostrzegłem, a dodatkowym atutem jest własne boisko, ogromna publiczność jak i brakująca bramka Huntelaara która pozwoliłaby mu wejść do klubu strzelców pięćdziesięciu goli w rozgrywkach UEFA..
Polecam czystą 1 na Schalke po kursie 1.74, a do tego dorzucam
Florentine 1.34
Basel 1.28
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Schalke 04 - AC Sparta Praga
Dzisiaj swoją uwagę skupiłem właśnie na tym spotkaniu. Zdecydowanie Schalke nie trafiło do najtrudniejszej grupy co widać po ilości punktów czy strzelonych bramkach. Sama gra drużyny wygląda dość solidnie co widać także po miejscu w tabeli Bundesligi. Według mnie zastrzeżenia może budzić atak, aczkolwiek nie powinien on napotkać większych trudności z drużyną jaką jest Sparta Praga. Czeska liga niestety nie jest w stanie się równać z niemiecką. Znaczących absencji w tym meczu nie dostrzegłem, a dodatkowym atutem jest własne boisko, ogromna publiczność jak i brakująca bramka Huntelaara która pozwoliłaby mu wejść do klubu strzelców pięćdziesięciu goli w rozgrywkach UEFA..
Polecam czystą 1 na Schalke po kursie 1.74, a do tego dorzucam
Florentine 1.34
Basel 1.28
Ja w tym meczu ide w zupełnie druga stronę. Schalke to taki &quot;przypałowy&quot; klubik który od kilku lat jest na mojej &quot;czarnej&quot; liście. Zazwyczaj kiedy graja u siebie i kursy sa w granicach 1,5-1,80 to lubia takie mecze przegrać/zremisować.
Niby tak jak napisałeś czeska liga nie ma się co równac do Niemieckiej ale myslę że taka Sparta w Bundeslidze była by w okolicach 9-12 miejsca.
Ja Niemcom nie zaufam dzisiaj i poszedłem w stronę BTS-u po takim samym kursie jak wygrana Schalke.
Ponadto zastanawiam się nad overem 1,5 gola samej Sparty . Kurs poleciał z 3,75 na 3,25....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Molde - Celtic
Molde @ 2.88 Bet365 ✅
Wydaje mi się, że Celtic nie traktuje Ligi Europejskiej całkiem poważnie, w tamtym roku wyszli z grupy, ale wygrali tam tylko 2 spotkania i gdyby nie kompletne zlekceważenie rozgrywek przez Zagrzeb, zapewne by nie awansowali. W tej edycji 2 remisy z Fenerbahce u siebie i Ajaxem na wyjeździe. Molde to zupełnie co innego, choć skład mają gorszy, to samo z potencjałem, to dla nich takie rozgrywki są bardzo ważne. Przygodę zaczęli od łatwego zwycięstwa 1:3 nad Fenerbahce na wyjeździe, oraz zremisowali u siebie 1:1 z Ajaxem, choć w tych dwóch meczach nie dominowali na boisku, to zostawili tam sporo serca, dzisiaj może być podobnie, Celtic to nie żadna potęga, ani zespół z kiedyś i zwycięstwo Molde jest jak najbardziej realne.
Partizan - Athletic Bilbao
Athletic Bilbao @ 2.00 Bet365 ✅
Wiem, że ładnie wygląda kurs na Partizana, biorąc pod uwagę jak Bilbao radzi sobie na wyjazdach, ale to dalej tylko Partizan. Athletic trochę pechowo przegrał z Alkmaar, mieli znaczącą przewagę w całym spotkaniu, ale nie wyszło, wcześnie łatwo rozprawili się u siebie z Augsburg 3:1. Partizan przewodzi w grupie z dwoma zwycięstwami, ale dziś może to się zmienić, Bilbao wyjdzie na to spotkanie w podstawowym składzie, to tylko pokazuje, że trener nie lekceważy tych rozgrywek, jeśli wszystko pójdzie dobrze, Bilbao powinno łatwo wygrać mecz.
PAOK - Krasnodar
Remis @ 3.30 Bet365 ✅
Obie drużyny nie grają zbyt porywającej piłki. Krasnodar jak na razie przegrał z Dortmundem 2:1, ale drugą bramkę stracili dopiero w 3 minucie doliczonego czasu, następnie wygrali z Gabalą 2:1, ale byli bardzo nieskuteczni. PAOK zanotował jak dotąd 2 remisy z Gabalą na wyjeździe 0:0, oraz 1:1 u siebie z Dortmundem, który naprawdę potraktował to spotkanie bardzo lekceważąco. Według mnie zobaczymy nudne spotkanie, w którym obie drużyny zremisują, wiem, że 3 remis z rzędu wygląda trochę niemożliwie, ale w końcu to Liga Europejska.
Z doświadczenia wiem, że nie ma co się nastawiać na Ligę Europejską, wytypowanie wyniku często graniczy się z trafieniem 6 w Lotto ???? Dlatego ode mnie takie 3 spotkania, które wyglądają trochę ryzykownie, ale myślę, że warto spróbować, w treblu daje to AKO: 18.97 ✅ ???? czyli bardzo fajne, tylko tyle na dzisiaj, życzę wszystkim wygranym, ale naprawdę w tych meczach może zdarzyć się wszystko ;)
EDIT: Pięknie, ale i tak granie LE to szaleństwo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Midtjylland - Napoli

Obie drużyny w super gazie, wygrywają mecz za meczem. Obie prezentują się świetnie zarówno w lidze jak i w LE.
Dla Napoli będzie to trudny wyjazd, widać u nich tendencję, że u siebie zmiatają rywali, a na wyjazdach grają bardziej zachowawczo (może ktoś przywołać mecz z Milanem, ale mecz nie był tak jednostronny, skuteczność była tu kluczowa, Napoli wykorzystała wszystkie 4 próby strzeleckie).
W Napoli pauzują dzisiaj Camilo Zunigi, Jonathan De Guzman i Dries Mertens. Szczególnie ofensywna strona zespołu może odczuć brak Belga.
Midtjylland gra świetną piłkę od początku sezonu. W lidze bezsprzecznie lideruje, w LE też dwa zwycięstwa w tym 3-1 na trudnym terenie w Brugii. Ten zespół rozwija się i rozwijać się będzie z roku na rok. Jeśli komuś związanemu z bukmacherką nie mówią nic nazwiska Matthew Benham i Rasmus Ankersen (a w szczególności tego pierwszego) to powinien trochę poczytać. Statystyka i analiza. Kluczowe elementy pracy obu panów. Budują świetny zespół zarówno w Danii jak i na wyspach (pewnie doczytacie przy okazji panów powyżej). Znakomicie dobrany zespół szkoleniowy potrafi odszukać i wyłuskać z zawodników ich najlepsze strony. Dobór piłkarzy opiera się głównie na ich statystykach.
Ważnym elementem ich gry są też na pewno stałe fragmenty, które mają opanowane w drobnych szczegółach. Przechodząc do sedna, nie sądzę aby Duńczycy dzisiaj mieli przegrać, tym bardziej grając u siebie, na korki natomiast linia niska. Powodzenia!
:cool: Midtjylland +0,5 @ 2,12 Pinnacle
:cool: over 9,5 RR @ 1,90 b365
 
R 47

rosso

Użytkownik
Ukręcili jak nic ???? . Kursy przed meczem pospadały w jednym nawet z 19 na 11. Co ciekawe dziś oba mecze w tej grupie były dziwne, tak samo wygrana Belanenses na wyjezdzie po kursie 11, też spadki przed meczem z 13.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom