>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.10.2013 - środa

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik


⚽ Anderlecht - PSG
PSG (-1 HA) ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 3/10
PSG od poprzedniego sezonu w jakim trafili do Ligi Mistrzów, przegrali tylko 1:0 jedno bardzo zacięte spotkanie na wyjeździe z FC Porto z okazji rozgrywek grupowych, ale PSG i tak wygrało grupę. Na 5 ostatnich wyjazdowych meczy zremisowali tylko jeden raz z Barceloną, co na pewno nie jest złym wynikiem. W pozostałych spotkaniach pokryli handicapy oprócz, jednego meczu z Valencią, ale pamiętam dobrze ten mecz. PSG mogło tam spokojnie wygrać 0:3, ale brakowało im szczęścia w wykończeniu akcji, przy 0:2 przysnęli w ostatnich minutach i dostali bramkę na 1:2. W tym sezonie wygrali już 1:4 z Olympiakosem, a jak może być z Anderlechtem? Który przegrał ostatnio u siebie 0:3, a wszystkie bramki strzelił jeden zawodnik Kostas Mitroglou. Anderlecht na 8 ostatnich meczy wygrał tylko raz z Zenitem u siebie, a w tym zaliczył takie kompromitujące porażki przed własną publicznością jak 0:3 z Malagą, 1:3 z Milanem, 0:3 z Olympiakosem. Patrząc trzeźwo na mecz pod kątem wyników, klasy piłkarskiej obu drużyn, ambicji w Lidze Mistrzów, jasno nasuwa nam się myśl, że PSG powinno tutaj wygrać, tylko nie wiadomo ile. Dlatego tutaj może być i 0:2, a kto wie może i więcej.
Uważam też ten typ za valuebet od strony bukmacherskiej. Spójrzmy na kursy Celtic - Barcelona. Handicap azjatycki -1 na Barcelonę wynosił na starcie kursów 1,40 ,przed meczem było już 1,52. Na PSG mamy dwukrotnie tyle, a uważam, że kluby są na podobnym poziomie sportowym. PSG należy już do czołówki klubów Europy. Kurs jest znacznie wyższy niż w przypadku takich zespołów jak Bayern, Barcelona, Manchester United, Real Madryt. Polecam zakład każdemu i chyba nikt nie zaprzeczy. Nie widzę najmniejszych powodów szukać tutaj niespodzianki.

Bet365​

Pełna oferta na środowe spotkania 3 rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów:



Bet365
Zachęcam do dyskusji :wink:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scyth 98

scyth

Użytkownik
CSKA - Manchester City
Typ: Manchester City / Manchester lub remis
Kurs: 1,90 / 1,24

Galatasaray - Kopenhaga
Typ: Galatasaray
Kurs: 1,38

CSKA zagrała słabo z Plzenem. Teraz mieliby ograć City? Bez żartów, Manchester nie popisał się w starciu z Bayernem ale to w końcu Bayern i w sumie chyba nikt teraz nie ma z nimi większych szans. Ale w tym sezonie City na pewno nie odwali takiej kiszki jak rok temu żeby skończyć grupę na ostatnim miejscu. Tym bardziej, że wtedy mieli w grupie Real, BVB i Ajax a teraz oprócz Monachium mają 2 drużyny skazane na dostarczanie punktów faworytom do awansu. Niby Rosja, zimno, trudny teren i nieprzyjemne warunki. Ale City nie może sobie pozwolić na odpuszczenie takiego starcia bo jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi, to CSKA jest ich głównym rywalem w walce o awans. 1,90 to piękny kurs na pobranie. Ewentualnie można pokusić się o opcję z podpórką na wszelki wypadek i przyłożyć w dublu z Galatą.
Nie ma sensu porównywać Galatasaray do Kopenhagi bo każdy doskonale wie, że obie drużyny dzieli przepaść a dodatkowo zimnolubni Duńczycy będą musieli ten mecz grać w ciepłej Turcji. Dlatego skupię się na wielkiej szansie Drogby i spółki. Galatasaray ma wszystko w swoich rękach (nogach). Juve zrobiło im już 2 prezenty - pierwszym był wyjazdowy remis z Kopenhagą (wciąż zachodzę w głowę jak trzeba się starać żeby nie wygrać takiego meczu?) a drugim był remis w bezpośrednim meczu we Włoszech. Teraz Juve czeka dwumecz z Realem i chociaż Real też nie powala to dla Juve jest to za wysoka półka. Turcy zagrają dwumecz z Norwegami i jeśli wygrają oba spotkania to będą mieli 7 punktów po 4 meczach podczas gdy Juve będzie miało ich najprawdopodobniej 2 lub 3 (bo maks co mogą ugrać z Realem to remis u siebie). Wtedy Galacie wystarczy domowy remis z Juve i awans w kieszeni. Osobiście może nawet skuszę się na jakieś handicap bo sądzę, że Kopenhaga wyjedzie z Turcji ze sporym bagażem bramek
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Witam! Z miejsca chciałbym wspomnieć iż wyszukanie typów na ten dzień przyszło mi z większym trudem niźli w przypadku spotkań wtorkowych ????
B.Leverkusen - Sz.Donieck
Typ:1
1.80 Betsson

Aptekarze w tym sezonie radzą sobie nieźle(a nawet bardzo zważywszy na gole, których nie było ???? ???? ). Były obrońca L`poolu zrobił swoje na stołku trenerskim i niemcy są dla mnie kandydatami na awans z grupy. Na obu wyjazdach pokazali się z dobrej strony - najpierw przegrana 4:2 z MU a później troszeczkę fartowne ale zawsze zwyciestwo z R.Sociedad. Teraz bedą grać u siebie i jeśli chcą awansować to muszą wyrwać tutaj chociaż punkt. Jeśli potrafili u siebie zremisować z Bayernem(głównym pretendentem do zdobycia a raczej obrony tytułu) to czemu nie mogliby wygrać z bardzo średnio grajacym Szachtarem?

Anderlecht - PSG

Tutaj zostało wszystko powiedziane więc po prostu pobijam typ na 2 tudzież handi. Dziś paryżanie dali ładny koncert w lidze więc to dobrze wróży.

Spotkanie nr 3 to z mojej strony bardziej typ w stylu połączenia intuicji, odrobiny rozsądku, statystyk i nutki szaleństwa.
United - Sociedad
TYP : X
4.40 Betsson
było blisko

Co zaobserwowałem po dzisiejszym meczu United? Moyes w końcu poszedł po rozum do głowy.Zaczął wystawiać Januzaja w 1ym składzie wywalił drewniaka Valencie i wpuścił Naniego. Do tego powrót Rafaela i gra prawej strony od razu zaczęła nabierać kolorów. Niemniej jednak środek pola dalej jest dnem a Fellaini zupełnie nie oddaje transferu za ponad 20 milionów. Nie ulega wątpliwości, że Roo jest tu kluczowym zawodnikiem. Z drugiej strony mamy Sociedad, co do którego mam dobre przeczucie(najpierw poprawnie wytypowane leverkusen w LM a dzisiaj Primiera Division) Myslę, że chłopaki powalczą i mogą coś zdziałać dlatego taki typ.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Marseille - Napoli 2 kurs 2,50
Żabojady bez punktów po 2 bardzo słabych meczach. Niby coś tam chcieli ale brak umiejętności i talentu. Napoli świetne transfery Reina, Albiol, Pipita i Callejon. Na ławce doświadczony Benitez. Ostatni mecz z Romą Napoli wyraźnie odpuściło by skupić się na lidze mistrzów. Napoli jest czarnym koniem, ale musi wyeliminować w grupie Dortmund albo Arsenal. Z Borussią już wygrali i teraz trzeba 2 zwycięstw z najsłabszą Marsylią. Kurs 2,50 to wielka promocja i bierzcie bo spadnie. Napoli to zyskowna lokata na pare dni. Igła, Hamsik i spółka ich rozniosą
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bayer Shaktar
Wg mnie, znowu za duża różnica w kursach
W pierwszej kolejce Shaktar gościł w Sociedad. &quot;Świeżaki&quot; z Sociedad były dość wyraźnym faworytem tego spotkania. Oddsmakerzy wyszli od kursów oscylujących w granicach @2, następnie poszły korekty i kursy nieco w górę. Wynik końcowy: 0-2 zatem można było ustrzelić fajne kursy na ekipę z Ukrainy
Druga kolejka. Do Leverkusen przyjeżdża wspominany Real. Kursy bardziej zaniżone. Sociedad słabsza forma, Bayer w teorii u siebie jak zwykle mocny. Lecz z przebiegu meczu nie było tego tak widać. Dość wyrównane spotkanie i żadne rozstrzygnięcie nie byłoby tu sensacją. Rzutem na taśmę wygrało Leverkusen
Teraz do Leverkusen przyjeżdża Shaktar. Skoro Sociedad, które nie zachwycało formą, bo przecież w lidze nie lada problemy z wygraniem meczu, było w stanie tu namieszać, to równie dobrze szanse ma ekipa z Doniecka. W poprzedniej edycji byli w stanie napsuć wiele krwi Chelsea, ugrać remis w Turynie. Bayer jest dobry u siebie, mocny w przodzie, ale nie na tyle mocny, żeby aż tak ich faworyzować. Przy takiej dysproporcji, bez szaleństw ze stawką, lecz lekko:
Shaktar x2 1.88 lub remis zwrot 2.77 ( kursy z Fortuny, a w necie można łapać jeszcze lepsze value)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 48

kamillo_kat

Użytkownik
Z środowych spotkań na pewno warte pogrania to :
Real - Juventus 1 kurs 1,53 bet365
Juventus wbrew miejscu zajmowanemu w tabeli gra słabo, formacja która dotychczas stanowiła o sile Juve w tym sezonie zawodzi na całej linii. Obrona od początku sezonu wygląda jakby grali z sobą pierwszy sezon a Buffon w tym roku zaliczył więcej baboli niż przez ostatnie parę lat razem wziętych. Moim zdaniem Real powinien wygrać ten mecz przede wszystkim na skrzydłach, jakby nie patrzeć w formacji jaką od 3 sezonów gra Juventus 3:5:2 jednym z najsłabszych ogniw były skrzydła(na których do dziś gra z musu Asamoah DM i Lichtsteiner LD) i myślę że tu szybkość i drybling takich graczy jak Krysia, Di Maria czy Bale wystarczy na Juve które ewidentnie znajduje się w dołku. Myślę że już remis włochów będzie niespodzianką w tym meczu, choć w piłce niczego nie można być pewnym.
Drugi mecz to:
Anderlecht- PSG -1 2 kurs 2,1 bet365
I jeszcze jedna rada odnośnie meczu Galatasaray-Kopenhaga radziłbym odpuścić, duńczycy naprawdę grają dobrą piłkę i dobrze się bronią, przez pewien moment potrafili nawet narzucić swój styl w meczu z Juventusem czy Realem i stworzyć parę ładnych akcji bramkowych. Mecz Galaty na Juve oglądałem i stwierdzam że to bardziej przez błędy włochów padły bramki dla turków niż z ich jakiejś dobrej gry, ja byłbym skłonny tu pograć jakieś handi +2,5 na Kopenhage kurs w okolicach 1,3
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Galatasaray&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;FC Copenhagen typ X2,Kurs:3,00
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Galasataray gra usiebie i wg bukmacherów mogą to spotkanie wygrać i nie twierdze że nie są faworytem jedna druzyna z dani to nie jest taki zespół do bicia co wielokrotnie udowodnili remisując z silniejszymi od siebie spadający kurs na Kopenhagę kusi jak nigdy więc warto spróbować zagrać z podpórką własnie na nich kurs wyśmienity a to przecież LM tutaj się wszystko może zdażyć nie jest powiedziane że nie będzie tutaj niespodzianki.
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Leverkusen&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Shakhtar typ X2,Kurs:2,00
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Schaktar już z nie jednego pieca jadł chleb mają bardzo dobrych piłkarzy i od paru lat grają regularnie w lM co plusuję doświadczeniem ,niemieckie kluby są grożnę na własnych stadionach jednak w tym meczu może się zdarzyć praktycznie wszystko i do konca nie można wyznaczyć faworyta bo potęcjał jest po stronie ukrainców wg mnie mają lepszy skład od Niemców i mogą tutaj nawet pokusić się o wygraną.
Bukmacher:2x:Bet365:
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Galatasaray - Kopenhaga
Typ: Kopenhaga +1,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365

vs.


Kursy na ten mecz od początku mnie bawią. Czym jest Galatasaray, żeby dawać na nich @1,40 z drużyną o podobnej klasie - FC Kopenhagą? Podobnej, choć wiadomo, że Galata jest jednak lepsza, bo ma w składzie takie gwiazdy jak Drogba, czy Sneijder. Ligi poziomem bardzo zbliżone: i Turcja, i Dania mają przedstawiciela w LM &quot;z urzędu&quot;. Kursy to paranoja. Dałbym ok. @1,60 na Kebabów. No, ale w sumie nie mój problem. Dzięki temu mamy dobre kursy w stronę Kopenhagi. Wszyscy mówią o słabej postawie drużyny ze stolicy Danii. To już nieprawda, bo grają dobrze już od dwóch miesięcy. Wiem, bo oglądam Superligaen. Natomiast to właśnie Galatasaray boryka się z większym kryzysem. Zawirowania wokół postaci trenera, dwa dni temu przełamana passa siedmiu spotkań bez zwycięstwa. W ten weekend Kopenhaga zademonstrowała swoją siłę, gromiąc 3:0 wicelidera z Aalborga w lidze i pokazując się naprawdę z bardzo dobrej strony w tym meczu. Podejdą do następnego meczu z wiarą we własne umiejętności. Nie wierzę w cuda jak nagłe przebudzenie Galaty. Pokonanie na swoim stadionie w końcówce 2-1 Karabuksporu pogrążonego w jeszcze większym kryzysie, niż drużyna ze Stambułu nie jest chyba wystarczającą przesłanką, by dawać @1,40 na Turków w meczu Ligi Mistrzów. A już na pewno nie, żeby na nich grać.

Mecz: Bayer Leverkusen - Szachtar Donieck
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365

vs.


Kolejne niezrozumiałe kursy według mnie. Bayer to dobra drużyna, ale żadna potęga, żeby stawiać ich w roli dość wyraźnego faworyta. Ostatnio w dobrej formie, ale bez błysku. Nieprzekonujące zwycięstwa z Sociedad, czy Hoffenheim. Szachtar też nie jest w optymalnej dyspozycji, ale chyba wrócił na właściwe tory, po kilku słabszych wynikach. To drużyna budowana typowo pod kątem Europy, bo liga ukraińska to dla nich żadne wyzwanie w ostatnich latach. Byle kogo nie stać na sprowadzenie młodego talentu z Brazylii, jak Bernard. Odszedł Willian, czy Fernandinho, ale utrzymano kilku ważnych Brazylijczyków jak Adriano, czy Taison. Jest doświadczony Srna. Nie jest to gorsza drużyna od Bayernu, kursy powinny być +/- równe. Czego bym nie napisał - jest value.

Mecz: CSKA - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365

vs.


Gospodarzy stać co najwyżej na LE z formą, którą obecnie prezentują. Nie bedę się rozpisywał, proszę sprawdzić wyniki. Manchester City pomału zaczyna grać swoje, powrót Davida Silvy znaczy dużo dla tej drużyny, ostatnio bardzo dobry mecz w lidze z West Hamem, wygrany 3-1. Plusem dla Rosjan jest sztuczna murawa oraz specyficzny klimat o tej porze roku, niemniej dla klasowych drużyn pokroju Manchesteru City nie ma usprawiedliwień. Trzeba wygrywać, a zwłaszcza z drużynami pogrążonymi w kryzysie. Szejk trzeciego sezonu bez fazy pucharowej LM nie zdzierży. Analiza krótka, ale nie ma się co rozpisywać, niemal wszystko przemawia za gośćmi. Kurs też przyjemny.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Nie zgadzam się z waszymi opiniami, że Kopenhaga wygra bądź zremisuje. W meczu z Juve 1 strzał i prawda taka, że mieli wtedy spore szczęście, że zremisowali. Galata to mocny rywal, zawierający uzdolnionych zawodników(np.Drogba, Sneider), Juve z nimi nie zremisowało w łatwy sposób. Weźmy pod uwagę to, że Duńska liga a Turecka to nie ten sam poziom jednak. Do tego trudny teren- w Turcji bardzo ciepło... Według mnie można się pokusić na handicap nawet po dość dobrym kursie, ale to tylko moja opinia.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Nie zgadzam się z waszymi opiniami, że Kopenhaga wygra bądź zremisuje. W meczu z Juve 1 strzał i prawda taka, że mieli wtedy spore szczęście, że zremisowali. Galata to mocny rywal, zawierający uzdolnionych zawodników(np.Drogba, Sneider), Juve z nimi nie zremisowało w łatwy sposób. Weźmy pod uwagę to, że Duńska liga a Turecka to nie ten sam poziom jednak. Do tego trudny teren- w Turcji bardzo ciepło... Według mnie można się pokusić na handicap nawet po dość dobrym kursie, ale to tylko moja opinia.
Nie ten sam poziom, ale bardzo podobny. W Turcji kopią się po czołach i jedynie kuszeni grubymi pieniędzmi piłkarscy emeryci, jak Drogba, czy Sneijder pokazują Kebabom jak się powinno grać w piłkę. Od czasu do czasu oglądam spotkania tej ligi, wiem o czym mówię. Oczywiście, że jest kilku utalentowanych Turków, ale gdyby nie pieniądze to byłby to piłkarski zaścianek Europy. Oglądam też ligę duńską, więc mam porównanie. Oczywiście jest to chyba trochę gorsza liga, ale żadnej przepaści nie ma.

No i co do pogody w Turcji: na jutro w Stambule zapowiadają 19 stopni Celsjusza. Wieczorem, w czasie rozgrywania meczu temperatura pewnie będzie gdzieś około 12 stopni. Czy to jest bardzo ciepło i Duńczycy nie wytrzymają w takich warunkach? Nie sądzę.

Jak ktoś chce grać Galatę i jest do niej przekonany, to lepiej tak jak kolega napisał - zagrać z handicapem, bo kurs @1,40 jest po prostu kuriozalnie śmieszny.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Jeżeli ktoś coś zastanawia się z Bayernem to można spróbować, że ukują coś w pierwszych 15 minutach. Po bardzo słabej pierwszej połowie z Mainz Pep zapowiedział, że będzie wymagał od drużyny, żeby już od pierwszych minut atakowała z prawdziwym impetem, a nie lekceważyła rywala jak miało to miejsce ostatnio. Piłkarze Bayernu po lekkiej nagonce medialnej za pierwszą połowę zapewne wezmą to sobie do serca i ruszą na Czechów.
Ważna informacja jest taka, że Ribery będzie w 100% gotowy na ten mecz i wyjdzie w pierwszym składzie. Tak piszą niemieckie media.
 
V 2

verblade

Użytkownik
Bardzo fajny kurs na City które będzie grac z CSKA, bardzo silna ofensywa klubu z niebieskiej części Manchesteru aplikuje rywalą średnio dwa gole w meczu, o ile w ofensywie świetnie sprawujący się Aguero, Negredo który moim zdaniem daje więcej drużynie niż Dzeko jest również Silva, Toure czy Navas który ostatnio jak by przygasł, ale na szczęście ma go kto zastąpić Nasri który gra w miarę regularnie od pierwszych minut czy Milner który pokazał się z dobrej strony w meczu z Evertonem, jest tez Fernandino który od czasu do czasu błyśnie tez jakimś prostopadłym zagraniem czym stwarza kolegą sytuacje bramkowe więc o gole nie ma się co martwić. Co do formacji ofensywnej nie można się przyczepić za to w obronie już tak kolorowo nie jest znów z powodu kontuzji wypada Kompany który jakoś stara się rządzić poczynaniami kolegów gdzie wypada to jednak trochę lepiej. Jakoś nie przekonuje mnie w środku pola duet Garcia i Nastasić który popełnia trochę błędów i na dodatek panuje w obronie spore zamieszanie. Mam nadzieje ze zamiast Garci wyjdzie jednak do pary z Nastasićiem Lescot który jest bardziej doświadczony jako środkowy obrońca i powinien popełniać mniej błędów. Na bokach Clichy wolałbym jednak aby od pierwszych minut wystąpił Kolarov który prezentuje się porostu według mnie lepiej, więcej daje w ofensywie, z prawej strony ostatnio gra Richards który jest mocny fizycznie i mniej udziela się w ofensywie od Zabalety. Do Fernandinho nie ma się co przyczepiać w większości meczach prezentował się bardzo dobrze.
O CSKA nie wiem zbyt wiele gdyż, nie interesuje mnie po prostu Liga Rosyjska. Pięć ostatnich meczów w lidze ekipy z Moskwy to tragiczny wynik 0-1-4 i 0:9 w bramkach, więc kolorowo to nie wygląda. Po za tym chyba gdzies czytałem z mecz nie odbędzie się w ogolę w Moskwie tylko gdzieś indziej ale nie jestem pewny. Po obejrzeniu skrótów ostatnich trzech meczów CSKA stwierdzam ze oni potrafią stworzyć sobie sytuacje bramkowe tylko są strasznie nie skuteczni.Rosjanie na pewno nie oddadzą meczu bez walki. Po za tym w niedziele City gra z Chelsea w lidze i mam nadziej ze przy korzystnym wyniku gracze Pellarginiego nie będą go chcieli dokończyć najmniejszym nakładem sil tak jak miało to miejsce z Aston Villa. Dlatego typuje:
Manchester City over 1.5 @ 1.72 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jakoś nie przekonuje mnie w środku pola duet Garcia i Nastasić który popełnia trochę błędów i na dodatek panuje w obronie spore zamieszanie. Mam nadzieje ze zamiast Garci wyjdzie jednak do pary z Nastasićiem Lescot który jest bardziej doświadczony jako środkowy obrońca i powinien popełniać mniej błędów. z prawej strony ostatnio gra Richards który jest mocny fizycznie i mniej udziela się w ofensywie od Zabalety. Do Fernandinho nie ma się co przyczepiać w większości meczach prezentował się bardzo dobrze.
Ja myślę,że duet Garcia-Nastasic na środku obrony wygląda zdecydowanie lepiej niż duet Lescott-Nastasic.Garcia grał padake w większości spotkań ale ostatni mecz z WHU zagrał na dobrym poziomie,dobrze uzupełniał się z Nastim.Przede wszystkim Garcia potrafi lepiej wprowadzać piłkę do gry od Lescotta i myślę,że to może być jedna z przyczyn która zadecyduje o tym iż to Hiszpan wyjdzie od 1 min.Czas Lescotta mija,ostatnio pokazało to spotkanie z Evertonem.Lukaku ośmieszył go jak juniora,poza tym Anglik słabo uzupełniał się z Nastasicem,nie jest wcale szybszy od Garcii i nie umie dobrze wprowadzać piłki do gry.Co do tego,że Richards udziela się mniej w ofensywie od Zabalety to bym się nie zgodził,bo Anglik jeśli tylko ma okazje to też rwie do przodu jak głupi ???? Fernandinho wreszcie zagrał na miarę oczekiwań w meczu z WHU.Wcześniej notował sporo przeciętnych występów.No może jeszcze z MU zagrał dobrze ale tam to wszyscy grali świetne zawody.
CSKA w sumie bez formy,sama gra na sztucznej nawierzchni ich nie uratuje.City w dobrej formie,przełamali się na wyjeździe,a przede wszystkim jest trener z jakąś wizją na tą LM.Patrząc na kursy to raczej nie ma się co zastanawiać.1,75 to moim zdaniem dobra propozycja i można z niej skorzystać.Jeśli Obywatele wygrają ten mecz to awans jest już praktycznie dla nich pewny,bo następne dwa mecze grają przed własną publicznością:znów z CSKA,a potem z Pilznem i ciężko sobie wyobrazić aby tamtych spotkań MC nie wygrało.U siebie są dużo mocniejsi niż na wyjazdach.Ewentualnie można zapolować na bramkę Aguero,który jest w dużym gazie.
Moje propozycje:
Manchester City kurs-1,75✅
Aguero strzeli?TAK✅

Bukmacher:STS
e:Hart w 92 minucie-mistrzostwo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow. Byc moze wielu sie zastanawia nad zagraniem city. Dlatego podaje ciekawostke. Mecz zostanie rozegrany w jednej z dzielnic moskwy, a mianowicie na stadionie Khimki, ktora to po relegacji oddala stadion pod nadzor dynamo moskwa i cska. Nawierzchnia - trawa. Nie ma mowy o sztucznej nawierzchni. Pojemnosc 18, 678.
Pytanie ode mnie do was. Nikt nic nie mowi o Manchester United. Co sadzicie o tym meczu ?
Moje typy beda pozniej. Pozdrawiam
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Bayern vs Pilzno / bts? no. @ 1,7 @ BetVictor ✅ --&gt; 5:0
Powiem szczerze, ze liczylem ze Pilzno lepiej bedzie sobie poczynac w LM i bedzie sprawialo jakies niespodzianki w tych elitarnych rozgrywkach lecz po pierwszych dwoch meczach widac, ze poziomem jednak odstaja mocno od reszty i nawet z CSKA ktore jest w dolku nie dali rady. Teraz maja wyjazd do Monachium i mecz z Bayernem. Bayern za czasow Guardioli zaczal duzo grac pilka. Utrzymuja sie przy niej duzo wiecej niz wczesniej powoli budujac akcje ofensywne. Mysle, ze i tak teraz bedzie, ze Bayern od poczatku meczu bedzie trzymal pilke i gral na polowie Pilzna i cierpliwie czekal na okazje do strzelenia gola. Nie sadze by Pilzno mialo wiele okazji do zdobycia bramki. Bayern na wlasnym boisku nie traci wiele goli (choc wpadki im sie przytrafiaja) lecz defensywe maja przyzwoita. Pilzno w ataku tez potrafi szwankowac, tak jak w lidze gdzie ostatnio czesto lapia glupie remisy przez swoja indolencje strzelecka.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Bayern vs Pilzno / bts? no. @ 1,7 @ BetVictor
Powiem szczerze, ze liczylem ze Pilzno lepiej bedzie sobie poczynac w LM i bedzie sprawialo jakies niespodzianki w tych elitarnych rozgrywkach lecz po pierwszych dwoch meczach widac, ze poziomem jednak odstaja mocno od reszty i nawet z CSKA ktore jest w dolku nie dali rady. Teraz maja wyjazd do Monachium i mecz z Bayernem. Bayern za czasow Guardioli zaczal duzo grac pilka. Utrzymuja sie przy niej duzo wiecej niz wczesniej powoli budujac akcje ofensywne. Mysle, ze i tak teraz bedzie, ze Bayern od poczatku meczu bedzie trzymal pilke i gral na polowie Pilzna i cierpliwie czekal na okazje do strzelenia gola. Nie sadze by Pilzno mialo wiele okazji do zdobycia bramki. Bayern na wlasnym boisku nie traci wiele goli (choc wpadki im sie przytrafiaja) lecz defensywe maja przyzwoita. Pilzno w ataku tez potrafi szwankowac, tak jak w lidze gdzie ostatnio czesto lapia glupie remisy przez swoja indolencje strzelecka.
Wszystko pięknie ładnie tylko chciałbym przypomnieć że kontuzji dostał Dante a co za tym idzie na obronie zobaczymy van Buytena który naprawdę jak nikt inny umie popełniać niesamowicie głupie błędy dzieki którym rywale dostają całkiem niezłe szanse na akcje. Do tego dochodzi brak Boatenga a (Badstubera nie biore pod uwage ) nie wiem co z Martinezem czytam i czytam na portalach piszą różnie jedni że zagra drudzy że nie ( jak by ktoś miał jakieś info z góry dziekuje )
W takim wypadku pewnie zobaczymy młodziutkiego Kirchofa ale on sie prezentuje całkiem przyzwoicie.
Co do typu sam pograłem , Pep po meczu z Mainz ponoć przestrzegł żeby nie lekceważyli tak Victorii i ponoć mają od początku spotkania &quot;siąść&quot; na zespół z Czech
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Bayern Monachium - Real Madryt (Fantasy game - kto strzeli więcej goli?)
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Milenium

vs.


No więc bukmacher, konkretnie Milenium upadł w tym wypadku na głowę. Kierowali się chyba pokrętną logiką: &quot;skoro Kopenhaga strzeliła Juventusowi raz, Galatasaray strzeliło dwa razy, Fiorentina strzeliła cztery razy, to Real wklepie Starej Damie osiem bramek&quot;. Tylko wtedy zrozumiem sens wystawiania takiego pojedynku i kursów. To jest Liga Mistrzów i szlagier na szczycie. Juventus może być w słabszej dyspozycji, ale na takie mecze jak ten każda drużyna spina się dwa razy bardziej. Zwłaszcza tak klasowa i o tak bogatej historii jak Juventus. W bramce taki fachowiec jak Buffon, obrona zazwyczaj solidna, ostatnio traci dużo bramek, ale bez przesady - stać ich na dobry występ przeciwko Realowi. Zwłaszcza obecnemu Realowi. Gra, która nie porywa, wyniki wymęczone - często po kontrowersjach, jak w meczu z Elche. W ataku paralityk Benzema, za jego plecami nieskuteczny Ronaldo. Real jest faworytem, ale czy rozstrzela Juve? Na pewno nie, ujrzymy pewnie 1/2 bramki, no ewentualnie 3. Bayern z kolei dysponuje takim potencjałem w ofensywie, że &quot;trójka&quot; to minimum. O nich nie ma co pisać, swoje zrobią i to raczej nie będzie wymęczone 1-0. Moim zdaniem promocja, zachęcam do pobierania.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Polski 2013/2014
Spotkanie: CSKA Moskwa – Manchester City AHC (1:0) – jednobramkowe zwycięstwo City = ZWROT
Typ: 2
Kurs: 2,41
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 23.10.13 18:00

W środę o 18:00 odbędzie się mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy CSKA Moskwa a Manchesterem City. Mecz odbędzie się na Khimki Arenie na obrzeżach Moskwy. Zarówno gospodarze jak i goście mają po dwóch kolejkach na swoim koncie po 3 punkty.

Gospodarze w tegorocznej edycji LM rozegrali dwa spotkania – przegrali z Bayernem Monachium 0:3 oraz wygrali w Sankt Petersburgu po kuriozalnym meczu 3:2 z Viktorią Pilzno. W lidze CSKA przeżywa ogromny kryzys – w pięciu meczach drużyna ze stolicy Rosji zdobyła tylko jeden punkt. To wynik remisu Moskwian z Anżi (0:0) oraz porażek ze Spartakiem (0:3), Terkiem Grozny (0:2), Dynamem Moskwa (0:2) oraz Zenitem Sankt Petersburg (0:2). Dziewięć straconych bramek nie doczekało się żadnej odpowiedzi ze strony CSKA, dlatego też ekipa Leonida Słuckiego spadła w ligowej hierarchii aż na szóstą pozycję.

Goście po dwóch porażkach z Aston Villa oraz rewelacyjnym Bayernem Monachium odbudowali swoją wysoką dyspozycję – świadczy o tym pokonanie Evertonu (wtedy jedynej niepokonanej ekipy w Premier League) oraz pierwsza wyjazdowa wygrana w lidze z WHU 3:1. W Lidze Mistrzów City oprócz spotkania z Bayernem rozegrało mecz z Viktorią Pilzno zakończony zwycięstwem Anglików 3:0.

W CSKA nie ujrzymy Doumbii, w ekipie Obywateli nie zagra Vincent Kompany (ponoć ma wrócić do składu na niedzielny mecz ligowy z Chelsea) oraz Jack Rodwell.

W ostatnim ligowym meczu The Boys in Blue z Młotami w defensywie zagrali Lescott oraz Nastasić – poradzili sobie nieźle za wyjątkiem akcji po której Vaz Te zdobył bramkę (przypomnijmy, strzał z przewrotki Portugalczyka dał WHU bramkę honorową). W spotkaniu z CSKA duet angielsko-serbski będzie musiał sobie radzić m.in. z gwiazdą zespołu oraz reprezentacji Japonii Keisuke Hondą.

Obstawiam, iż City wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji – wygra dwoma bramkami i tym samym zdystansuje rywala w tabeli grupy D, co de facto zapewni tej ekipie spokojna drogę do awansu do fazy pucharowej Champions League.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
W 10

wasikowski

Użytkownik
Bayern Monachium- Victoria Pilzno: która druzyna wygra obie połowy?
Typ: Bayern
Kurs: 1,6
Buk: bet-at-home
Wiadomo kursy na zwycięstwo nawet z handi przez Niemców niskie. Ja odważę się zagrać typ na zwycięstwo Bayernu w obydwu połowach.
Sądzę, że Bawarczycy od początku siądą na Czechów i będą starać już w pierwszej połowie ich &quot;ukłuć&quot;, nie wyobrażam sobie scenariusza wymęczonego 0:0 w pierwszej połowie przez Plzno. W drugiej połowie Niemcy jeszcze dorzucą parę bramek (typuję tu przynajmniej 4 bramki w tym spotkaniu).
Szanse powodzenia oceniam na 99%, kurs 1.6 już ładny, moim zdaniem warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom