>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.10.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
BATE - Valencia
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.78
Coś takiego widzę w tym meczu. Widzę, że większość gra na Białorusinów, mając na uwadze dwa ostatnie spotkania LM. Fakt, świetnie wygrali i chwała im za to i w tym meczu może jakieś punkty urwą. To będzie podobne spotkanie do tego z Bayernem. Nietoperze będą atakować, BATE kontrować, a kto wyjdzie z tego zwycięski to już ciężko wyczuć. O ile Bayern mógł zbagatelizować drużynę z Naszej wschodniej granicy, to Pellegrino i jego team powinien wiedzieć na co ich stać. Nie sądzę, żeby padło zbyt wiele bramek z taką skutecznością Nietoperzy, a i BATE nie musi być tak skuteczne jak w dwóch pierwszych meczach LM. Dla mnie warto pograć under, stawka jest nawet spora, bo w przypadku zwycięstwa gospodarzy można realnie patrzeć w stronę awansu, a Nietoperze po wygranej mogą myśleć nawet o 1 miejscu w grupie, dzięki czemu teoretycznie powinni mieć łatwiejszą kolejną fazę. Zatem będzie walka!
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Shakhtar - Chelsea DNB 2 2,0
Niezły kurs do pobrania, Chelsea jest na tą chwilę zespołem o klasę lepszym, a do tego w świetnej formie. Fakt, iż Donieck był lepszy w meczu z Juve nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, gdyż liga włoska jest coraz słabsza i zespoły włoskie będą znaczyć coraz mniej w piłce europejskiej jeśli nic się nie zmieni. Opowiadania, że na tą chwilę ukraińcy są w top nawet 10 zespołów europejskich można włożyć między bajki.
Galatasaray - Cluj DNB 2 4,0
Nie dziwią mnie dotychczasowe wyniki Rumunów i nie zdziwi również wygrana w Turcji. Piłka rumuńska zrobiła spory krok do przodu, mają coraz więcej $iana, a większość zawodników Cluj grała w przeszłości w lidze portugalskiej. Galata zanotowała dobry początek, ostatnie 4 mecze bez wygranej, kadrowo też nie powalają.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja dzisiaj w LM widzę dwa ciekawe typy:
Manchester Utd. vs. Braga o2.5, 1.60 Unibet 2/10 ✅ 3:2
United z taką ofensywą powinien wpakować co najmniej dwa gole, goście wykorzystując słabszą dyspozycję defensywy Diabłów również powinni coś strzelić. Manchester na pewno będzie myślami przed niedzielnym pojedynkiem z The Blues. Dzisiaj oczywiście nie odpuszczą, ale mogą wpuścić jakąś głupią bramkę. Poza tym Braga po blamażu z Cluj ogarnęła się i widać progres, choć jeden wynik nieco martwi, a zarazem cieszy, bo zremisowali w ostatniej kolejce ligowej 4:4 z Olhanense, widać, że defensywa przyjezdnych również przeciętna. W dodatku do kadry z Old Trafford ma wrócić Young, jeśli tak się stanie to też powinien pokazać po kontuzji na co go stać. Kurs fajny, można pobrać.
Innym typem jest zakład na:
Shakhtar vs. Chelsea x2, 1.57 Bet365 3/10 ⛔ 2:1, masakra.
Kurs przesada :!: Shakhtar to już nie jest ten zespół co sezon temu. Poza tym The Blues w cholernym gazie. IMO warto, choćby ze względu na kurs. Chelsea nie powinna tego przegrać :!:
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Faza grupowa
Spotkanie: OSC Lille - FC Bayern München
Typ: X
Kurs: 4,70
bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Spotkanie drużyn Lille i Bayernu Monachium rozegrane zostanie w ramach 3 kolejki Ligii Mistrzów Grupy F. Patrząc na tabelę tej grupy będzie to bardzo istotne spotkanie dla obu ekip - porażka gospodarzy praktycznie przekreśla ich szanse na awans, zaś remis Bayernowi znacznie skomplikowałoby sytuację. Można więc się spodziewać otwartego mecz z obu stron, co zawsze korzystnie wpływa na atrakcyjność meczu. Obstawiam że w tym meczu padnie remis, lecz tak naprawdę jest to typ ryzykowny a co za tym idzie przy niezłym kursie (4,70). Lille w tym sezonie zawodzi na każdym froncie - w lidze ciężko im idzie zbieranie punktów a w LM ponieśli już 2 porażki - liczę przede wszystkim na ich mobilizację w starciu z gigantem (tak jak to zrobiło BATE) i wywalczenie remisu. Na pewno dużym atutem będzie własne boisko (Lille u siebie prezentuje się zwykle lepiej niż na wyjazdach). Bayern jest w bardzo dobrej formie - przekonała się o tym Fortuna Dusseldorf przegrywając u siebie 0:5, mam nadzieję że gracze z Monachium się już wystrzelali, choć pewnie i w dzisiejszym meczu conajmniej jedną bramkę strzelą, dlatego istotne jest aby gospodarze poprawili skuteczność (7 bramek w ostatnich 8 meczach to raczej słaby wynik).
Generalnie rzecz ujmując jest to typ ryzykowny, oparty może na słabych argumentach, ale nie bez szans na trafienie.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Parę słów o dzisiejszych spotkaniach:
Spartak - Benfica
Benfica wybiera się na trudny teren do Spartaka który dwa razy przegrał w LM po 3:2... 0 pkt na koncie to na pewno mobilizacja przed własnymi kibicami do lepszej gry i walki. Rosja to jednak zawsze trudny teren dla wszystkich ekip. Tutaj myśle że punkty mogą zostać w Moskie jednak widząc iż Spartak w ostatnich 13 spotkaniach (LM+liga+puchar Rosji) zawsze tracił bramkę to skusił bym się tu na over 2.5 lub BTS
edit:
nie zagrają Parshivlyuk, Romulo, McGeady, Welliton,
niepewny: Emmanuela Emenike,
zagra trzeci bramkarz Spartaka Artem Rebrow z rezerw (Pesyakov i Dykan kontuzjowaniu)
W związku z tym typ zmieniam na Benfica DNB

Man. UTD. - Braga
Zespół United w tym sezonie zupełnie nie przekonuje mnie do gry na nich..wygrać jednak wygrają. Jeśli Cluj przegra z Galatą to United odskoczą wszystkim rywalom na 6pkt
Szachtar - Chelsea
Nie wiem dlaczego Chelsea nie jest faworytem...owszem oglądałem oba mecze Szachtaru w LM ale Chelsea to zespół klasy światowej, mocny skład, szeroka ławka itp itd Dla mnie Szachtar to zespół pokroju Tottenhamu z którym Chelsea uporała się w ubiegły weekend. Myśle że bedzie to jeden z ciekawszych meczy z wygraną gości
Barcelona - Celtic
skomentuje to tak:

Barca bez obrony, Deportivo wbiło im 4 bramki, 2 przed czerwona kartką, myśle że i Celtic coś skubnie
Nordsj.... - Juventus
Faworyt jest chyba jeden, szkoda czasu na pisanie o tym jaką drużyną jest Juve. Duńczycy to dla mnie ogórki i zakończą to przygode tak jak Zagrzeb rok temu
BATE - Valencia
Mnie nie przekonuje BATE, z Bayernem wyprowadzili kontry i mieli szczęście że wpadło. Valencia zawodzi ale na LM potrafią się spręzyć jak to hiszpanie zawsze w pucharach. Ja chętnie pobiore tu dwójeczke
Lille - Bayern
Po tym co Bayern robi z rywalami (oprócz BATE) w tym sezonie to nie ma co sie oszukiwać kto tutaj wygra, ale kurs 1,4 na boisku rywala jakoś mnie odpycha...Mimo wszystko Bayern!
Galatasaray - Cluj
Turcy bez zwycięstwa. Jak cięzko gra się w Turcji chyba każdy wie. Cluj gra fajną piłkę ale myśle że to gospodarze wygrają i wyjdą zmotywowani do walki o zwycięstwo
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Szachtar - Chelsea
typ: x2
kurs: 1,52
Betclick
We wtorek o 20:45 w stolicy Ukrainy zagrają zdobywcy Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. Ukraina to ciężki teren dla przyjezdnych drużyn o czym przekonała się już nie jedna potęga europejska m.in. Barcelona. Szachtar w obecnej edycji Ligi Mistrzów spisuje się bardzo dobrze i z dorobkiem 4 punktów zajmuje 2 miejsce w tabeli zaraz za Chelsea. Gospodarze wygrali do tej pory z Norwegami oraz odnieśli niezwykle ważny remis na wyjeździe z Juventusem dzięki któremu wciąż mają wielkie szanse na wyjście z grupy. Ukraińcy w lidze po 12 meczach mają... 36 punktów (wygrali wszystkie mecze) i mają już przewagę 12 oczek nad drugą drużyną. Ten wynik na pewno budzi szacunek ale przecież jest to liga ukraińska a nie angielska, gdzie od początku sezonu brylują Londyńczycy. W Lidze Mistrzów Chelsea zajmuje pierwszą lokatę w tabeli jednak zdarzyło już im się pewnego rodzaju potknięcie - remis u siebie z Juventusem. Nie ma już miejsca na stratę punktów. Obrońca tytułu musi wyjść z grupy. W lidze Chelsea zajmuje pierwszą lokatę. 7 zwycięstw i 1 remis to fantastyczny dorobek jak na ligę angielską. W ostatniej kolejce podopieczni Di Matteo pokazali iż są w gazie i wykazali się niezwykłym charakterem, gdy przegrywali 2:1 z Tottenhamem na wyjeździe a mimo to zdołali podnieść się i wygrać 4:2 na boisku rywala! W składzie Chelsea jest tylko jedna kontuzja, bowiem urazu pachwiny ponownie nabawił się Marko Marin.
szeroka kadra Chelsea: Cech, Azpilicueta, Ivanovic, Terry, Cahill, Luiz, Cole, Bertrand, Mikel, Romeu, Lampard, Ramires, Mata, Hazard, Oscar, Moses, Sturridge, Torres, Turnbull.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
szukam czegos ciekawego na dzisiejszy wieczor i tak trafilem na zaklad ( betsson ) :
Lille - Bayern München Liczba rogów-gospodarze Powyżej Poniżej: powyżej 3.5 1.86
mysle ze gosdodarze napewno beda walczyc, linia nie jest za wysoka a boki obrony FCB wg mnie nie sa az takie dobre, Lahm wiadomo solidny poziom ale Boateng chyba troche zawodzi, mysle ze gospodarze sa w stanie powalczyc w pojedynkach 1na1, ewentualnie oddac pare strzalow na bramke FCB po ktorych beda kornery.
drugim ciekawym typem wg mnie jest BATE
kurs 3,5 na 1dynke napewno zacheca, odprawili Bayern bedacy w gazie to i z Valencja powinni sobie poradzic, zwyciezajac zagwarantuja juz chyba sobie wystep w nastepnej fazie, napewno cisnienie jest wieksze po stronie nietoperzy, mysle ze &quot;taksiarz&quot; z Bate moze znowu zarobic krocie, licze na kolejne zwyciestwo gospodarzy
ponadto
Galata vs Cluj, niby Turcja ciezki teren, moze i tak jest ale wydaje mi sie ze jakas 2jeczka w dzisiejszych spotkaniach musi byc, sadze ze FCB Juve i wlasnie Cluj sa najblizej tego osiagniecia, napewno Cluj stac na strzelenie bramki, Galata ostatnio w lidze niezachwyca ba traci duzo bramek, goscie zas celowniki maja dobre i raczej systematycznie pakuja przynajmniej jedna brame przeciwnikowi ( no nie liczac 2 ostatnich meczow w lidze ) mysle ze gol dla gosci albo cos w stylu X2 badz 2 dnb jest warte zagrania
w &quot;hicie&quot; dnia jestem za zespolem z Doniecka, czas na pierwsza porazke ekipy z Londynu ! Shakhtar to nie ogorki, dadza rade ! Good Luck !!!
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Valencia ostatni raz wygrała mecz o punkty na wyjeździe 18 Marca.
Skąd Ty wziales takie info? 01.06.2012 z Houston Dynamo wygrali 2-1 na wyjeździe.
Ja od siebie mogę powiedzieć tyle:
Spartak- Benfica- 2
Spartak gra 3 bramkarzem, i jest to ich jedyny bramkarz, innego na rezerwie już nie mają no i oprocz tego 3 kontuzjowanych. Co do Benficy to 5 piłkarzy kontuzjowanych. To będzie ciężki mecz, co do tego nie ma wątpliwości. W Moskwie wszyscy wiemy jakie są warunki, każdemu zespołowi się tam ciężko gra. Benfica jest na skraju bankructwa, zadłużona jest na ponad 426 mln euro. Myślę, że Benfica dołoży wielkich starań by wyjść z grupy, jeżeli chce wyjść musi wygrać.
Bate- Valencia- 10
Bate jest na fali, szybkie kontrataki, piłka się &quot;klei&quot;. Valencia slaba drużyna na wyjeździe ostatnie 5 meczy to 4 porażki 1 remis. Natomiast BATE 4 wygrane 1 zremisowany. Wiekszosc z was mówi ze Bayern dobrze grał, macie racje, ale obrona Bate była świetnie zorganizowana, są na fali. Jak wiemy Valencia ma teraz kryzys, myślę, że i teraz nie wygrają.
Barcelona- 1.08 kurs nie oplaca się, można spróbować +2,5 bramki lub że celtic strzeli bramkę
Nordsjael.-Juventus- 2
Juve musi wygrać, choć nie będzie to łatwy mecz. Juve jest mocny zespołem i nie wyszedł im tylko ostatni mecz z Donieckiem teraz pokarzą na co ich stać. Nawet bym się pokusił po lepszym kursie ze jako pierwsza drużyna strzelą gola w 2 połowie po kursie 1.6 na efortuna.pl
Lille- Bayern 2
Lille przeżywa kryzys, Bayern musi łapać punkty, pokazali ostatni klasę 5-0 Ribery w świetnej formie nic dodać nic ująć, chyba nie muszę więcej pisać.
Tyle ode mnie ???? Życze wygranych.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Shakhtar Donetsk - Chelsea Fc

Typ: która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych? - Chelsea
Kurs: 2,75


O meczu Chelsea powiedziano już nawet za dużo. Nie będę kolejnych newsów przytaczał. Ze swojej strony zaproponuję jedynie typ: która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych? Odpowiedź jest prosta - Chelsea. Dlaczego? Anglicy w tym meczu będą chcieli wykorzystać swoje warunki fizyczne i bardzo dobrą grę przy stałych fragmentach. Jeśli wyspiarze nie zdobędą gola z akcji to będą za wszelką cenę próbowali wywalczyć w inny sposób. Każdy rzut wolny, rzut rożny, aut blisko pola karnego będzie doskonałą okazją do stworzenia zagrożenia przed bramką gospodarzy. Juventus grając u siebie z Ukraińcami, znokautował ich w tej dziedzinie. 7-1 w rzutach rożnych dla Juve. A skończyło się 1-1. Jeszcze wcześniej grając ze słabiutkim Nordsjaelland u siebie w rogach tylko 5-4 dla Shakhtara. Tak więc o typ jestem spokojny. Lisy pola karnego Torres, dwie wieże Terry i Branislav Ivanović, oraz skoczny Ramires będą szukać szansy
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Cytat:
Lille - Bayern München Liczba rogów-gospodarze Powyżej Poniżej: powyżej 3.5 1.86
mysle ze gosdodarze napewno beda walczyc, linia nie jest za wysoka a boki obrony FCB wg mnie nie sa az takie dobre, Lahm wiadomo solidny poziom ale Boateng chyba troche zawodzi, mysle ze gospodarze sa w stanie powalczyc w pojedynkach 1na1, ewentualnie oddac pare strzalow na bramke FCB po ktorych beda kornery.
Lahm - wiadomo solidny, niezła ocena kapitana reprezentacji Niemiec ????
To teraz znajdź mi chociaż jeden mecz Bayernu w tym sezonie w którym na boku obrony wystąpił Boateng, jak chcesz możesz skorzystać też z rundy wiosennej ostatniego sezonu(tam może coś być) ???? Dzisiaj najprawdopodobniej na lewej stronie zobaczymy Alabę - wiadomo solidnego! Bayernowi gra się ostatnio we Francji dobrze. Ostatnie dwa mecze to wygrana z Lyonem 3:0 i Marsylią 2:0. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Co do rożnych, to Bayern nawet jak ma przegrać z Lille to i tak będzie przy piłce około 60% czasu, może jak z Fortuną 75%? Jeżeli ma przegrać/zremisować to po prostu będą Bawarczycy sobie podawać od prawej do lewej i nic z tego nie będzie wynikało, tak jak to miało miejsce z BATE.. Ja tych rożnych tam nie widzę..
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Lahm dla mnie jest solidny nic wiecej, pare sezonow wstecz dalbym mu wieksza ocene za jego ofensywne wejscia i zamieszanie ktore potrafil zrobic z przodu, teraz chyba pilnuje bardizej tylow chodz wiadomo zagrozenie z jego strony moze przyjsc w kazdej chwili
co do Boatenga to bylem niemal pewien ze gra na boku zreszta w kadrze chyba tak gra...
napisales ze na boku moze grac Alaba, nawet nie zauwazylem ze on juz wrocil po kontuzji, dla mnie Alaba w formie to najlepszy boczny obronca FCB na chwile obecna
pozyjemy zobaczymy powodzenia wszystkim
heja BVB ????
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Jak możesz oceniać grę Lahma w Bayernie skoro nawet nie wiesz, że Boateng to etatowy środkowy obrońca ????
Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Chelsea. Szachtar jest mocny, ale bez przesady. Popieram typy na X2 a nawet na 2. Londyńczycy są w formie i mają naprawdę ciekawy zestaw piłkarzy ofensywnych.
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Man Utd &amp; Juventus @@ 1.80 Tobet przepraszam za ten typ wszystkich..
Z 3 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów proponuje zagranie na Man Utd i Starą Damą.
Czerwone Diabły zagrają u siebie z Bragą, wszyscy wiemy jak rok temu zaprezentował się Manchester w LM i w tej edycji będą oni chcieli zrekompensować to swoim fanom pokazując swoją moc na Europejskiej arenie. Może i w tym meczu zabraknie filarów obronnych Vidica, Jonesa, Smallinga ponadto Ferguson zapowiedział że oszczędzi przed niedzielnym meczem z Chelsea Ferdinanda i Evre. Jednak Man Utd ma bardzo szeroką kadrę w tym sezonie i nie widzę innego rezultatu jak zwycięstwo Diabłów z bardzo marną Bragą, które ostatnio zremisowała z będącym na dnie Olhanese i cudem awansowała dalej w krajowym pucharze.
Stara Dama gra na wyjeździe z Nord.. chyba mało kto umie to wymówić. Absolutny debiutant w LM po dwóch porażkach zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Jakoś się nie zapowiada żeby piłkarze z Danii pokazali to co APOEL w zeszłym sezonie. Piłkarsko są wyraźnie najsłabszą drużyną w swojej grupie. Juventus po dwóch remisach nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, do Danii przyjeżdzają podbudowani ostatnim zwycięstwem z Napoli. Zespół z Włoch nie może się patyczkować w tym meczu i po prostu musi sięgnąc po komplet oczek. Innego scenariusza nikt się nie spodziewa, bo inny scenariusz nie ma prawa się wydarzyć.
Polecam zagrać te dwa spotkania na dubelek, Ako wychodzi nie najgorsze a typy powinny wejść bardzo izzi. Sam pograłem to jako dubel troszkę grubiej.
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Cytat: Napisał nkmichal -&gt; Valencia ostatni raz wygrała mecz o punkty na wyjeździe 18 Marca.
Skąd Ty wziales takie info? 01.06.2012 z Houston Dynamo wygrali 2-1 na wyjeździe.
Jeśli się nie mylę to mecz z Houston Dynamo był międzynarodowym meczem towarzyskim, więc nie był o punkty. Czytaj ze zrozumieniem.
 
D 2

dzobol86

Użytkownik
moze mi ktos wytłumaczyc taki handicap barca real 0-1 to wiem barca musi wygrac 2-0 3-1...a X...bo +1 dla celticu to remis albo wygrana celtiku tak?
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Shakhtar Donetsk - Chelsea FC
TYP: X
KURS: 3.58
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

W dzisiejszej mojej analizie postanowiłem zagrać typ z kursem bardzo wysokim. A więc jest to mecz trzeciej kolejki Ligi Mistrzów grupy E gdzie zmierzą się ze sobą gospodarz czyli Shakhtar Donetsk z gośćmi czyli Chelsea. Ten mecz zostanie rozegrany o godzinie 20.45. W tabeli gospodarze znajdują się na drugim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni jeden mecz który wygrali 2:0 z najsłabszą ekipą tej grupy czyli Nordsjalland. Na wyjeździe również rozegrali jeden mecz gdzie zremisowali oni z Juventusem 1:1. Gospodarze tego meczu w lidze ukraińskiej jak na razie spisują się rewelacyjnie bo wygrali oni 12 mecz w 12 kolejkach i mają już osiem punktów przewagi nad Dynamem Kijów. A więc w lidze wyglądają na zespół niepokonany lecz na pewno dostaną w którymś momencie zadyszkę. Najbliższe dwa mecze w Lidze Mistrzów zespół Shakhtarara zagra właśnie z zespołem Chelseą.
Natomiast goście tego meczu są na pierwszym miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie zremisowali oni z Juventusem 2:2 a na wyjeździe wygrali z zespołem Nordsjalland 4:0. A więc jak widać na razie dobrze się spisują. W lidze Angielskiej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 22 punktów i mają cztery punkty przewagi nad drugim zespołem. A więc zwyciężyli w lidze siedem razy i jeden mecz zremisowali. W ostatniej kolejce zmierzyli się z Tottenhamem i wygrali tamto spotkanie 2:4. Chelsea aby być pewną awansu musi w dzisiejszym meczu wygrać i w następnej kolejce wygrać również z Shakhtarem aby mieć jednego rywala z tyłu i walczyć spokojnie o pierwsze miejsce. Chelsea ma doskonały zespół jest to mieszanka doświadczonych graczy z młodymi którzy przybyli w tym sezonie i doskonale zaczęli grać w tym zespole. Na pewno włodarze Chelsea chcą powtórzyć sukces z ubiegłego roku ale aby to uczynić muszą wygrać ten mecz. Moim zdaniem kurs jest trochę przesadzony ale ja to postaram się wykorzystać i dlatego też stawiam na ten typ bo jednak liga Angielska jest zacznie silniejsza niż Ukraińska gdzie gospodarze spisują się bardzo dobrze lecz trzeba powiedzieć że oprócz Dynama nie ma tam dobrego zespołu a w lidze Angielskiej jest dużo klubów które mierzą w pierwsze miejsce a Chelsea sobie daje z nimi radę. Stawiam że ten mecz zakończy się jednak remisem ponieważ goście grają w weekend ważny mecz z Menchesterem United i mogą wystawić inną jedenastkę niż w meczu z Tottenhamem stawiam że będzie wynik 2:2 ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chelsea nawet gdyby dała odpocząc dzisiaj czołowym zawodnikom to walczyła by o zwycięstwo. Kurs za wysoki, liga ukraińska nijak ma się do ukraińskiej gdzie szachtar musiał odrabiać straty a chelsea zdobyła white hart lane. Co do bate to nie rozumiem typów na valencie. Jeśli gospodarze dziś wygrają to będą jedną nogą w fazie pucharowej bo w hiszpanii mogą mieć problemy. Dlatego na białorusi jest pewnie szczególna motywacja. A manchester utd jest cienki i zawsze mieli problemy z portugalczykami. Rok temu dwa remisy z benficą a przed laty porto ich wyeliminowało. No tak jest van persie ale reszta piłkarzy to ostatnio poziom ferdinanda albo de gei
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kurs za wysoki, liga ukraińska nijak ma się do ukraińskiej gdzie szachtar musiał odrabiać straty a chelsea zdobyła white hart lane.
Chodziło ci o porównanie angielskiej z ukraińską, tak. Moim zdaniem nijak się ma porównanie tych lig, bo takie same wnioski może wyciągnąć porównując hiszpańską z angielską i postawić za rywala Chelsea Real, bo co to jest za porównanie drużyny, biorąc pod uwagę lokalizację. Mówisz White Hart Lane , myślisz Tottenham to wiedz, że Shakhtar jest drużyną o podobnym potencjale co Spurs i jest wstanie sprostać CFC. Ja nie jestem jakoś mega przekonany do Ukraińców, ale nie piszcie że tu przyjeżdża Chelsea na Ukrainę i klękajcie przednią. Chelsea gra na wyjeździe z trudnym rywalem i może stracić punkty, ale nie musi. Dla mnie spotkanie no bet.
 
7majkel 17

7majkel

Użytkownik
Parę słów o dzisiejszych spotkaniach:
Szachtar - Chelsea
Nie wiem dlaczego Chelsea nie jest faworytem...owszem oglądałem oba mecze Szachtaru w LM ale Chelsea to zespół klasy światowej, mocny skład, szeroka ławka itp itd Dla mnie Szachtar to zespół pokroju Tottenhamu z którym Chelsea uporała się w ubiegły weekend. Myśle że bedzie to jeden z ciekawszych meczy z wygraną gości
Chelsea w weekend ma ważny mecz z United pewnie da odpocząć paru graczom z podstawowego, plus niełatwy teren. Raczej bym odradzał grę na niebieskich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom