>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.10.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik

Powróciła piłka klubowa, nie omieszka wrócić także Liga Mistrzów. Przed deserem, jakim będzie niewątpliwie środowy mecz na Signal Iduna Park, czas na spotkania we wtorek. Ten dzień będzie należał tylko i wyłącznie do odważnych, ponieważ od wszystkich rywalizacji prócz jednej, nie bije blask mocnego faworyta.



kursy: Unibet

Na pierwszy ogień idzie... zdecydowanie ostatnia szansa włączenia się do walki przez Spartak Moskwa. Nie obawiam się o to, jakobym przesadzał z tym stwierdzeniem. Jeśli nie wygrają, musiałby stać się kolejny dziwny cud - ala Lyon rok temu.
Czy Celtic jest wstanie strzelić na Camp Nou? Patrząc na to, co ostatnio wyprawia Barcelona - raczej tak. Powracający w świetnym stylu klub z Glasgow do elity, prezentuje naprawdę futbol uciekający od stylu wyspiarskiego. Zwolnili po degradacji Rangersów w krajowej lidze, ale tego nie ma co porównywać.
Mimo ze to trzecia kolejka, niektóre kluby są zdecydowanie już na jednym kolanie. Świetnie zapowiadające się Galatasaray, gdzie w Turcji mieli stworzyć piekło dla przyjezdnych, podziela chyba los Spartaka i wygrać musi.
Najgorsza sytuacja dopadła Lille, gdzie też jest aspekt być albo nie być. Nie dość, że są niemiłosiernie lani w tej edycji - to o powyższe stwierdzenie staną do walki z Bayernem.
Na razie niebieska część Londynu, która to po niesamowitym poprzednim roku broni tytułu tychże rozgrywek, jest... nie, nie jest faworyzowana w Doniecku. W tej chwili na The Blues idzie złapać do blisko @3.00. Mimo, że na razie mieli tylko Tottenham z poważniejszych rywali, są w konkretnym gazie. Mimo to tylko głupek zapomnieć może, co niejaki Szachtar z Doniecka w LM potrafi zwojować.
Powróciwszy do grupy F - białoruska rewelacja tego sezonu, podejmie Valencię, która w tym roku jest bez błysku. Od lat, niepodważalna trójka La Liga została przyćmiona przez m.in. Malagę oraz Atletico Madryt.
Borysów nie wygrał tych dwóch meczów poprzez szczęście. W 100% zasłużone bramki oraz punkty. Co teraz?

Temat jest dla Was ????
 
dexmark 5

dexmark

Użytkownik
Nordsjael.-Juventus 1.35 Typ 2
Lille-Bayern M. 2.45 Typ 2
&lt;small&gt;handicap 1:0&lt;/small&gt;
AKO: 3.31
Buk: Unibet
Z wtorkowych meczy planuję ostrzej zagrać Juve i Bayern (AKO). Każdy z tych zespołów wygrać po prostu musi. Włosi nie mogą pozwolić sobie na stratę pkt, zwłaszcza, że o wyjście z grupy będą rywalizować z Ukraińcami. Natomiast Lille jest tak słabe, że aż tak silny Bayern problemów mieć z Francuzami nie powinien. Warto zastanowić się nie nad wygraną Monachijczyków, ale ile bramek wpakują przeciwnikom. Trzydrogowy handicap jest kuszący i bardzo realny. Moim zdaniem warto zagrać te 2 mecze na jednym kuponie, w dodatku za grubszą kasę i tak też zrobię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Bayern jedzie do Lille po zwycięstwo i tyle. Wiedzą, że ta wpadka w Mińsku troszkę utrudniła im sytuację w grupie, jednak zwycięstwo z Francuzami pozwoli im wrócić na dobre tory w LM.
W Duesseldorfie Bayern strzelił 5 goli. Tyle Fortuna nie straciła przez poprzednie 7 kolejek ???? Bayern miał 75% posiadania piłki i oddał 30 strzałów przy dwóch uderzeniach gospodarzy ( masakra ). Heynckes uznał, że to najlepszy mecz Bayernu w sezonie, i trzeba mu przyznać rację. Czy Lille powstrzyma machinę z Bawarii? Cud z Mińska chyba się nie powtórzy. Jak zagra Bayern? Nie mam wątpliwości:
Neuer-Lahm,Boateng,Dante/Badstuber,Alaba - Martinez,Schweinsteiger, Mueller, Kroos,Ribery- Mandzukić
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Galatasaray - Cluj
1 1.65
Sportingbet
Galatasaray przegrał 2 pierwsze mecze do zera. Teraz w 3. kolejce grają z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie. Cluj w 1. kolejce sensacyjnie pokonał na wyjeździe Bragę 2-0 a następnie przegrał z Man.Utd u siebie 1-2. Dla Turków jest to ostatni dzwonek. Porażka oznacza pożegnanie się z Ligą Mistrzów, remis natomiast daje im nadzieję na wyjście z grupy pod warunkiem, że w rewanżu wygrają w Rumunii. Galatasaray w tureckiej Superlidze jest liderem i po 8 kolejkach ma 15 punktów, u siebie ma dobry bilans 3-1-0. Sądzę, że Galatasaray wygra ten mecz, bo tylko wygrywając mogą wyjść z grupy, Cluj natomiast jest najsłabszą drużyną w grupie.
Lille - Bayern
2 1.533
Sportingbet
Po sensacyjnej porażce w Mińsku z BATE Bayern gra kolejny wyjazdowy mecz. Lille w LM nie strzeliło jeszcze bramki, stracili natomiast 6. Bayern zajmuje obecnie tylko 3 miejsce. Liderem z 6 punktami i bilansem bramkowym 7-1 jest BATE Borisov. Bayern w Bundeslidze jest niepokonany. Po 8 kolejkach ma komplet 24 punktów i bilans bramkowy 26-2. Bayern nie może sobie pozwolić na wtopę w meczu z Lille, gdyż jego wyjście z grupy nie jest wcale pewne. Lille natomiast gra bardzo słabo zarówno w Lidze Mistrzów jak i w Ligue 1 więc świetnie grający Bayern powinien sobie z nimi poradzić.
 
N 13

nsh

Użytkownik
Manchester United - Sporting Braga
1 1.30
http://etoto.pl
Analiza :
Manchester United ostatnio gra świetnie dwa wygrane mecze pod rząd 0:3 oraz 4:2 , Sporting Braga nie gra najlepiej ostatni wynik to 4:4 z 14 zespołem w Tabeli ! Kurs może nie jest duży (1.30) ale warty zagrania. Polecam
dopisz coś więcej bo trochę mało argumentów. wątpię czy taką analizą zachęcisz kogośc do grania na MU/ Konrad
 
D 0

danioz

Użytkownik
Szachter Donieck - Chelsea Londyn
2 - 2.90
Bet-at-home
Cóż, Chelsea znajduje się w fantastycznej formie. W ostatniej kolejce ligi angielskiej piłkarze z Londynu ograli mocny Tottenham 4:2. Chelsea przewodzi w grupie E, zremisowała z Juventusem i pokonała 4:0 Nordsjælland. Szachter także zremisował z Juventusem i wygrał z Nord 2:0. Oba zespoły przewodzą w swoich ligach. Patrząc na świetnie grających Anglików i bądź co bądź słabszych Ukraińców (słabsza liga i klasa piłkarzy) kurs 2.90 wydaje się być fantastyczny.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
W tej kolejce na pewno warto zagrać na wielkie firmy, które znalazły się w trudnej sytuacji i muszą wygrać z ostatnimi zespołami w grupie, które dotąd nie zdobyły pkt – dlatego proponuje postawić na zwycięstwa Bayernu i Juventusu. Kursy może nie zachwycają, ale Bayern jest w świetnej formie i po kompromitacji w poprzedniej kolejce na Białorusi na pewno będzie chciał udowodnić swoją siłę i mimo, że to wyjazd pewnie strzeli parę bramek słabo spisującemu się w tym sezonie Lille - dlatego można też zagrać handicap. Co do Juventusu to muszą wygrać i pewnie spokojnie to zrobią, ale uważałbym z handicapem ponieważ jest to taki mecz gdzie może skończyć się wygraną Juventusu 3:0 czy 4:0, ale może paść też wynik 1:0. Duńczycy pokazali, że potrafią się bronić - mimo tych w miarę wysokich porażek (długo w tych meczach było 1:0 i kolejne bramki padały pod koniec meczu kiedy Duńczycy byli zmęczeni). Tym razem nie powinno być inaczej, a dla Juventusu to jest jednak wyjazd – będą raczej kontrolować mecz długo utrzymując się przy piłce i nie pozwalając stworzyć żadnego zagrożenia ze strony gospodarzy, a sami atakiem pozycyjnym stworzą sobie parę okazji z czego na pewno jedną wykorzystają, ale niekoniecznie musi paść więcej bramek. Dlatego jak ktoś szuka lepszego kursu niż na wygraną gości to lepiej zagrać, że Duńczycy nie strzelą bramki albo, że goście wygrają do zera. W grupie E także ciekawie zapowiada się drugie spotkanie pomiędzy Szachtarem i Chelsea, które odbędzie się w Doniecku i patrząc na tabelę tej grupy od razu widać, że Chelsea praktycznie nie może przegrać tego meczu ponieważ przy wygranej gospodarzy, a także wyżej omawianego Juventusu, The Blues spadną z 1 na 3 miejsce w grupie tracąc 1pkt do Juventusu i 3 do Szachtara co postawiło by ich w trudnej sytuacji przed rundą rewanżową i skomplikowało awans z grupy, a ich celem na pewno jest nie tylko wyjście z grupy, ale także jej wygranie - taka sytuacja dla gości jest najlepszym motywatorem. Obie ekipy spisują się w tym sezonie dobrze i na pewno będzie to ciekawy mecz. Atutem drużyny z Doniecka będzie ich własny stadion jednak przyjeżdża do nich rozpędzona drużyna z Londynu w dobrych nastrojach po kolejnym wygranym meczu – i to derbowym. Będzie to dla obu zespołów ciężki mecz i najbardziej prawdopodobny wydaje się remis, jednak wydaję się, że Chelsea stać na zwycięstwo i po dobrym kursie można na nich trochę zaryzykować. Typuje:
OSC Lille - FC Bayern München 2 @ 1,45 ✅
OSC Lille - FC Bayern München (1:0) 2 @ 2,05 ⛔
FC Nordsjaelland - Juventus Turin 2 @ 1,35 ⛔
FC Nordsjaelland - Juventus Turin Czy drużyna 1 zdobędzie bramke? Nie @ 1,7 ⛔
FC Nordsjaelland - Juventus Turin Wygra drużyna 2 do zera? Tak @ 1,95 ⛔
Shakhtar Donetsk - Chelsea FC X2 @ 1,56 ⛔
Shakhtar Donetsk - Chelsea FC 2 @ 2,90 ⛔
Bet-at-home
Edit: Znowu w LM niestety ciekawe wyniki. Bayern zagrał słabo i gdyby nie ten karny różnie mogło być. Najbardziej oczywiście zawiódł Juventus. Wiadomo było, że będzie trudno, ale taka nieskuteczność - na 30 strzałów zaledwie 1 gol i to dopiero w końcówce plus do tego ładny gol Beckmanna i niestety remis. W Doniecku zadecydowała lepsza dyspozycja dnia i Szachtar górą.
Swoją drogą ciekawe, że drużyny, które w swoich ligach brylują mają w Champions League takie problemy, tym bardziej, że są to przecież prestiżowe ligi.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem czemu to Shaktar jest faworytem tego meczu i to &quot;dość znacznym&quot; - jak dla mnie różnica 0.45 w przypadku takiej konfrontacji to znacząca różnica. Wg mnie, kursy powinno być bardziej wyrównane, z lekkim wskazaniem na Chelsea około 2.45-2.50. a np. Pinnacle proponuje nam 2.91. Taka rozbieżność kursów i podbicie ich w stronę The Blues zachęca do zagrania na podwójną szansę w stronę gości.
Sytuacja w grupie bardzo wyrównana. Juve traci 2 oczka do Chelsea i Shaktaru, ale trzeba się liczyć z tym, że wielce prawdopodobne jest to, że po wizycie w Danii dopiszemy do ich konta 3 oczka i już będą mieli ich 5. Ewentualna porażka w Doniecku wprowadzi niepotrzebną zawiłą sytuację w grupie. Trzeba iść za ciosem i wykorzystać dobrą formę
forma + kurs = value
Chelsea 1.52 x2 Unibet
bardzo przyjemny kurs na singla:
Chelsea DNB 2.02

Bate wyrasta nam na nowy Apoel, Nietoperze bardzo nierówno, w lidze na wyjazdach notują marne wyniki, skłanialbym się ku 1x 1.70
Dla Lille po raz kolejny Liga Mistrzów stanowi za wysokie progi, Bayern podrażniony po wpadce na Białorusi nie powinien dopuścić drugi raz z rzędu do straty punktów. Tyle, że wycena na Bayern mało atrakcyjna, nawet nie ma tego 1.65-1.60, tylko poniżej 1.50, więc nie wiem czy jest to opłacalne. Raczej popatrzę z boku, a będę wolał zaatakować kiedy to Lille przyjedzie do Monachium i zagrać na handi Bawarczyków, kurs myślę będzie zbliżony, a prawdopodobieństwo większe ;)
Na Barcę &quot;szkoda&quot; palców
To co wyprawia Cluj w pucharze na wyjazdach może poniekąd imponować. Wiadomo, Liberec, Basel czy Braga to nie tuzy, ale w każdym z tych pojedynków Rumunii byli skazywani na pożarcie. Galata wcale nie wybija się ponad te ekipy, dlatego to 1.6 na Turków mało atrakcyjne. @3.74, @5.61, @7.51, jak widać nieziemsko można było się obłowić grając na wygrane Cluj. Tym razem znowu wysoko stoją nie giełdzie, nie zaszkodzi spróbować
Cluj 5.00 Unibet
EDIT: Dorzucam Galata vs Cluj BTS 1.80
MU to także powinna być formalność.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie bardzo rozumiem czemu to Shaktar jest faworytem tego meczu i to &quot;dość znacznym&quot;
Jeśli to coś pomoże, to oglądałem mecz Shakhtara z Juventus i w mojej opinii to Ukraińcy są zespołem lepszym od Włochów, tym samym kurs zestawiając mecze Juve- Chelsea z meczem Shakhtar - Chelsea jest adekwatny, choć mecz meczowi nie równy ale jednak.
Tak w ogóle Rinat Achmetow, właściciel zespołu z Doniecka jest aktualnie najbogatszym właścicielem klubu piłkarskiego, i zbudował naprawdę dobry zespół, bez spektakularnych transferów Shakhtar stał się wiodącą siłą w europie, wystarczy prześledzić ostatnie sezony w europejskich pucharach. Myślę, że dziś nie powinno być wielkiego zdziwienia jak drużyna z Doniecka wygra z Chelsea, Arsenalem, Milanem czy z jakaś inną renomowaną marką, bo to jest ten garnitur.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Na jutro zauwazylem dwa ciekawe typy, dajace laczne ako ponad 2. Mianowicie:

Lille - Bayern - Bayern over 1.5 @1.60
betclic
Oczywiste, ze Niemcy sa w formie, a porazka z BATE jest wyjatkiem potwierdzajacym te regule. Po ostatniej porazce z Bialorusinami, teraz nie moga pozwolic sobie na wpadke. Bayern zwykle w fazie grupowej nie doznaje porazki, a teraz w dosc prostej grupie ma juz jedna przegrana i drugi raz raczej nie da sobie odebrac punktow. Oczywistym jest, ze Bawarczycy jutro jada do Francji po pewne 3 punkty, zas jesli wezmiemy pod lupe forme Lille, jednoznacznie wychodzi pewne zwyciestwo Bayernu. Brak Gomeza w sumie nie postrzegam juz jako oslabienie, bo swietnie spisuje sie Mandzukic. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na Bayern, ale nie pamietam, zeby Bayern wygrywal ostatnio, zdobywajac 1 bramke... Oni jak wygrywaja, to zwykle z akompaniamentem minimum 2,3 goli. Dlatego w moim przekonaniu kurs na over 1.5 goli Bayernu po kursie 1.60 jest lepszym rozwiazaniem niz typ na czyste zwyciestwo Bayernu po kursie 1.50. Polecam.
Szachtar - Chelsea - gol dla gosci @1.35 betlic
Graja dwie ofensywne druzyny. Chelsea co prawda musiala wlozyc troche sil na mecz z Tottenhamem, jednak mimo wszystko nie wydaje mi sie, zeby na Ukraine jechali jedynie w celach turystycznych. Maja kim straszyc, ma kto strzelac, a Szachtar ma braki w defensywie. Bedzie niespodzianka jesli Londynczycy nie zdobeda w tym meczu gola.
Te 2 typy lacze w kupon. Ako = 2.16 Mozna tez ewentualnie zagrac:

Szachtar - Chelsea - obie strzela @1.72
betclic

Edit:
Znalazlem jeszcze jeden bardzo ciekawy typ. Mianowicie:

BATE - Valencia - gol dla gospodarzy @1.45
betclic
Dlaczego Bialorusini nie maja podtrzymac swietnej passy w LM, na wlasnym stadionie, z kiepsko spisujaca sie Valencia? Hiszpanie popelniaja mase bledow w obronie, wiec co jak co, ale nawet jak BATE nie wygra, to bramke powinni strzelic. Pokonali Lille na wyjezdzie, Bayern u siebie, strzelajac lacznie 6 goli w 2 meczach, a maja nie strzelic Valencii na wlasnym stadionie? Kurs zacheca.
 
bejo 0

bejo

Użytkownik
Nie wiem czemu niekórzy tu dziwią się, że Szachtar jest faworytem tego meczu. darius010 i ja też oglądałem ich wyjazdowy mecz z Juventusem, w którym zdecydowanie byli lepsi i powinni wygrać. W lidze ich forma jest zabójcza. Wygrali wszystkie 12 meczy, strzelili 38 goli i stracili tylko 6! Zdecydowanie nie doceniacie Ukraińców.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Jeśli to coś pomoże, to oglądałem mecz Shakhtara z Juventus i w mojej opinii to Ukraińcy są zespołem lepszym od Włochów, tym samym kurs zestawiając mecze Juve- Chelsea z meczem Shakhtar - Chelsea jest adekwatny, choć mecz meczowi nie równy ale jednak.
Tak w ogóle Rinat Achmetow, właściciel zespołu z Doniecka jest aktualnie najbogatszym właścicielem klubu piłkarskiego, i zbudował naprawdę dobry zespół, bez spektakularnych transferów Shakhtar stał się wiodącą siłą w europie, wystarczy prześledzić ostatnie sezony w europejskich pucharach. Myślę, że dziś nie powinno być wielkiego zdziwienia jak drużyna z Doniecka wygra z Chelsea, Arsenalem, Milanem czy z jakaś inną renomowaną marką, bo to jest ten garnitur.
dla mnie Chlsea stoi klasę wyżej niż Arsenal i Milan, więc szyty przez Ciebie garnitur byłby dla nich za mały, ale to tylko moja ocena.


Nie wiem czemu niekórzy tu dziwią się, że Szachtar jest faworytem tego meczu. darius010 i ja też oglądałem ich wyjazdowy mecz z Juventusem, w którym zdecydowanie byli lepsi i powinni wygrać. W lidze ich forma jest zabójcza. Wygrali wszystkie 12 meczy, strzelili 38 goli i stracili tylko 6! Zdecydowanie nie doceniacie Ukraińców.
a co to za siła drzemie w ukraińskiej lidze, że należy się &quot;podniecać&quot; takim bilansem? Juve nie wyszedł ten mecz, ale na bazie jednego udanego pokazu w Turynie nie szarżowałbym tak. Mam wrażenie, że zbyt ich gloryfikujecie. Podobnie było z Zenitem nim ruszyły rozgrywki, miał być czarnym koniem, a póki co klepie biedę. Shaktar rok temu nie pokazał nic w grupie czy wspomniane przez Was rewolucję zaowocują, zobaczymy, dla mnie Chelsea w takim gazie nie powinna przegrać.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Nie wiem czemu niekórzy tu dziwią się, że Szachtar jest faworytem tego meczu. darius010 i ja też oglądałem ich wyjazdowy mecz z Juventusem, w którym zdecydowanie byli lepsi i powinni wygrać. W lidze ich forma jest zabójcza. Wygrali wszystkie 12 meczy, strzelili 38 goli i stracili tylko 6! Zdecydowanie nie doceniacie Ukraińców.
Chelsea wygrała 7 meczów i 1 zremisowała, 19 goli strzelonych i 6 straconych i biorąc pod uwagę poziom ligi to jest to w miarę porównywalne dlatego powinien być to wyrównany mecz ponieważ obie drużyny są w formie. Szachtar gra u siebie, a dla Chelsea to w miarę daleki wyjazd dlatego kursy na Szachtar są niższe, bo z reguły na wyjazdach drużyny radzą sobie gorzej. A co do dobrej gry w meczu z Juventusem to mecz meczowi nierówny. Juventus w 2 połowie błyszczał z Chelsea i wszyscy stawiali na Juventus u siebie, a z Szachtarem zagrał słabo. Tak samo City zagrało dobrze z Realem, mimo błędów w końcówce, a z BVB zagrali, szczególnie w drugiej połowie źle czy nawet momentami tragicznie i to nie znaczy, że teraz będzie ktoś grał tak samo. Chelsea ma większe doświadczenie w takich meczach i musi praktycznie zdobyć teraz przynajmniej 1pkt więc w sumie jest faworytem i wygrana Szachtara, mimo, że u siebie byłaby niespodzianką.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Bayern jedzie do Lille po zwycięstwo i tyle. Wiedzą, że ta wpadka w Mińsku troszkę utrudniła im sytuację w grupie, jednak zwycięstwo z Francuzami pozwoli im wrócić na dobre tory w LM.

W Duesseldorfie Bayern strzelił 5 goli. Tyle Fortuna nie straciła przez poprzednie 7 kolejek ???? Bayern miał 75% posiadania piłki i oddał 30 strzałów przy dwóch uderzeniach gospodarzy ( masakra ). Heynckes uznał, że to najlepszy mecz Bayernu w sezonie, i trzeba mu przyznać rację. Czy Lille powstrzyma machinę z Bawarii? Cud z Mińska chyba się nie powtórzy. Jak zagra Bayern? Nie mam wątpliwości:

Neuer-Lahm,Boateng,Dante/Badstuber,Alaba - Martinez,Schweinsteiger, Mueller, Kroos,Ribery- Mandzukić
Typu nie neguję, ale trochę więcej obiektywizmu. Przedstawiasz plusy za Bayernem to i podaj minusy drużyny z Francji.

Ta grupa ma układ, którego chyba nikt się nie spodziewał. Mówisz o cudzie z Mińska, ale zauważ, że BATE miało też cud we Francji w postaci tego samego wyniku, więc kto wie może teraz pora na Nietoperzy z Hiszpanii? ;)

Kurs na Bayern nie jest za wysoki. Rozumiem, że są w gazie i też podziwiam ich ostatnie spotkanie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to Liga Mistrzów. Spotkanie wyjazdowe. Dopiero 3. kolejka i myślę, że ekipę z Francji stać tutaj na awans do Ligi Europejskiej.

NO BET
 
W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Spartak - Benfica
Typ: BTS @1.70
Expekt
Ogromna presja będzie przed tym spotkaniem w obydwu zespołach, gdyż dość niespodziewanie w tej grupie 2 pozycje zajmuje Celtic z 4 oczkami. Dlatego myślę, że jutro obie ekipy wyjdą na boisku po 3 punkty, bo nie ma co kalkulować. W drużynie gospodarzy zabraknie podstawowego obrońcy Insaurralde z powodu czerwonej kartki otrzymanej w meczu ze Szkotami. Gra Spartaka w obronie i tak nie jest już rewelacyjna o czym świadczy 7 straconych goli w ostatnich 3 spotkaniach. Spartak jednak potrafi zagrać dobrze, o czym świadczy spotkanie na Camp Nou zakończone ostatecznie porażką 2:3, a takze drugi mecz z Celticiem który został przegrany pechowo po golu straconym w 90 minucie, mimo iż Spartak prowadził 2:1, (przegrywajac ostatecznie 2:3). Benfica jak na razie zanotowała bezbramkowy remis w Glasgow, oraz przegraną u siebie z Barcą 0:2. Czas więc w końcu sie odblokować jeśli chodzi o skutecznosć, a mecz ze Spartakiem jest do tego chyba najlepszym momentem.
BATE Borisov - Valencia
Typ: 2 @2.10
Expekt
BATE to jak na razie rewelacja rozgrywek. Zwycięstwo zwłaszcza nad Bayernem 3:1 robi wrażenie. Valencia zaś po 2 spotkaniach ma na swoim koncie wygraną z Lille i porażkę z Bawarczykami. Jak dla mnie faworytem jutrzejszego spotkania mimo wszystko są gracze z Hiszpanii. Nie wierzę, że passa drużyny BATE potrwa dalej. Nie oszukujmy sie ale liga białoruska do potęg nie należy, a Valencia to solidna europejska marka. Umotywowani będą gracze z Valencii również ostatnią ligową potyczką, gdzie pokonali Bilbao 3:2, zdobywając dwa gole w końcówce. Dla gości jest to także szansa w walce o awans o pierwsze miejsce w grupie, po tym jak Bawarczycy stracili właśnie punkty na boisku BATE. Jak dla mnie warto zagrać na gosci, kurs zachęcający, a rywal mimo wszystko mim zdaniem nie aż tak wymagający, jak ukazują to dwa wspomniane już spotkania z Lille i Bayernem.
 
H 187

h778

Użytkownik
W Doniecku wszyscy są pewni nie tyle awansu, co wyjścia z pierwszego miejsca z grupy. Według mnie Szachtar to jest obecnie jedna z powiedzmy 6-8 najsilniejszych drużyn Europy, szkoda tylko, że grają w tak słabiutkiej lidze. Z Juventusem byli lepsi, zremisowali, jutro na wpadkę nie będzie miejsca.
Szachtar dnb @ 1,73 [bet365]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Galatasaray - CFR Cluj 2 DNB @ 3.60
BATE - Valencia 1 DNB @ 2.30
Sportingbet
Valencia ostatni raz wygrała mecz o punkty na wyjeździe 18 Marca. W Primera Division zantowała 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Wszystkie porażki na wyjazdach. Natomiast BATE w ostatnim okresie przegrało tylko jeden mecz ( u siebie w pucharze grając w 10 od 33 minuty). Moim zdaniem Valencia w obecnej formie nie wygra z pewnie grającym BATE, szczególnie na trudnym białoruskim terenie.
Typ na CFR Cluj ryzykowny, jednak kurs zachęca. Turkowie odnotowali tylko 3 zwycięstwa w ostatnich 10 spotkaniach. Przegrali oba mecze w Lidze Mistrzów. Cluj formą również nie powala, przegrane 3 ostatnie spotkania. W grupie pokonali na wyjeździe zdecydowanego faworyta spotkania Sporting Braga, a w drugim meczu powalczyli z Manchesterem United. Dotychczasowa gra CFR Cluj w LM oraz to, że koniecznie będą chcieli przerwać passe porażek przekonuje mnie do zaryzykowania na nich po dobrym kursie 3,60, gdzie w razie remisu otrzymam zwrot.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Barcelona-Celtic
Typ:gol dla gości tak
Kurs: 2,2
Buk:Betclic
Na Camp Nou spotykają się &quot;moje dwie ulubione drużyny&quot; a to sprawia że mecz będzie przynajmniej dla mnie świetnie się oglądało.Celtic liderem i po porażce 3 kolejki temu zwycięża każdy mecz a ich gra jest ciekawa dla oka tylko jak się zachowają na wyjeździe?
Co do formy strzeleckiej obu ekip nie ma wątpliwości obie wbiły po 5 goli w ostatnich spotkaniach z tym że defensywa piłkarzy z Glasgow wygląda nieco lepiej niż Blaugrany.No właśnie Barca borykająca się z licznymi kontuzjami,słaba postawa Valdesa z Deportivo,obrona momentami jakby zdekoncentrowana(widać brak Puyol&#39;a) a w dodatku pauzujący Busquets.To praktycznie wszystko składa się na to aby &quot;łąpnąć&quot; super kurs od Buków jaki oferują za choćby 1 gola.Celtic to nie klub który składa broń oni będą walczyć do końca a ich gra niemalże mnie zapewnia że coś ustrzelą wobec rozchwianej obrony Barcelony. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jak ktoś zamierza grac mecz Spartaka to warto zastanowić się nad overem.
W bramce Spartaka ma stać bowiem trzeci bramkarz.
Artiom Rebrow oraz Siergiej Piesjakow mają miesiąc z głowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Typ dnia to zwycięstwo Juventusu, kurs nie rzuca na kolana ale 1.36 Expekt nie prezentuje się tragicznie i zawsze można do czegoś dorzucić.
Popieram typ dani88, sam myślałem o nim ale jednak bardziej podoba mi się opcja Celtic+2.5, 3 2.00 Bet365. Barcelona nie porywa, wygrywa ale bardzo dużo traci, masę sił stracili w meczu z La Coruna, do tego problemy z obroną. Tito zapowiedział,że na bank nie zagra Pique a więc ŚO będą Maszcze i Song. Nie zdziwiłbym się gdyby Tito zagrał eksperymentalnie a Celtic pokazał w Rosji,że potrafi grać na ciężkich terenach. Barcelona może i wygra ale moim zdaniem nie więcej jak 2 bramkami, do tego ciekawie przedstawia się h2h:
Barcelona - Celtic 1-0
Barcelona - Celtic 1-1
Barcelona - Celtic 0-0
a więc jak dotąd pogromu nie było ;) Przejrzałem ostatnie 15 spotkań Celticu i taki hc zawsze dawał wygrana, a zresztą na ostatnie 15 spotkań na wszelkich frontach przegrał zaledwie 2 razy, i to w stosunkach 2-0, 2-1 a więc byłoby si. Barca natomiast na ostatnie 15 meczy zaledwie raz wygrała różnicą 3 bramek a więc tylko raz byśmy byli strani, raz wygrali 3 bramkami czyli otrzymalibyśmy zwrot połowy stawki a do tego reszta meczy przy takim założeniu +2.5,+3 dawała by nam wygraną.
Moim zdaniem warto
Manchester United - Braga
Tutaj zaryzykuje i zagram na X, kurs fajny 5.25 Bet365. A oto dlaczego moim zdaniem warto ryzykować:
- nie zagra Rio i Evra, kontuzjowani są Jones, Smalling i Vidic
- MU ma 6 pkt, drugie Cluj ma 3 punkty i mecz z Galatasaray gdzie będzie im ciężko załóżmy,że wygrywa Cluj to mają tyle samo, aby zachować 1 miejsce MU wystraczy remis
- terminarz: LM u siebie United zagra jeszcze z Cluj i tutaj będą musiały być 3 punkty, a patrząc na to,że walka o drugie miejsce będzie zacięta to zakładam,że nawet 9-10 punktów może zapewnić MU pierwsze miejsce a tak naprawdę moim zdaniem bardzo dobry start w fazie grupowej zapewni im swobodny awans. No i sedno, dlaczego moim zdaniem MU nie zagra na 100% w tym meczu - niedzielny szlagier na SB z Chelsea, które ma 4 punkty przewagi w lidze!
- do składu wraca Young a zapewne szansę dostaną młodzi, kombinować więcej nie mam zamiaru a tu wietrze szanse utrafienia fajnego kursu i ja próbować będę.
i tak widzę warte uwagi bety na wtorek, Chelsea nie ruszam bo Shachtar to nie chłopcy do bicia, Bayern może zaskoczyć w obie strony, Valencia mnie nie przekonuje swoją grą a wiadomo jak ciężko gra się ekipą z Hiszpanii na wschodzie. Jeden jeszcze bet mi się podoba ale podam go jako suchara a mianowicie Barcelona-Celtic powyżej 3.5 kartki 2.20 Bet, sędziuje Gianluca Rocchi a więc o kartki nie powinno być trudno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom