>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 19.10.2011 - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibetu:


Środa na pierwszy rzut oka wygląda na &#39;dzień gospodarzy&#39;, ponieważ wygląda na to, że Milan, Barca, Chelsea i Porto nie powinny mieć problemów ze zwycięstwem. Poza tym i Shakhtar powinien podołać. Natomiast reszta spotkań wygląda niezwykle ciekawie, a w szczególności pojedynek Marsylii z Arsenalem.

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Oby jak napisałeś Szachtar ich gorąco przywitał. Mimo zwycięstwa Zenitu z Porto - co mnie ucieszyło, wolę Ukraińców w dalszej fazie. Kurs na innych bukach oscyluje w @2,00 więc git. A tak to może over we Francji? trzeba się poważnie zastanowić nad tym typem, bo jest max realny.

A co puszczają na Polsacie? bo jak dadzą mecz w Grecji to mnie szlak strzeli :confused:
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
A co puszczają na Polsacie? bo jak dadzą mecz w Grecji to mnie szlak strzeli :confused:
Pewnie Marsylia - Arsenal, bo to chyba najciekawszy mecz tego dnia i rywalizacja o fotel lidera w grupie ????


A teraz troche wczesnie ale podam kilka moich propozycji co do grupy F :

Olympiakos Piraeus - Borussia Dortmund :
W tym spotkaniu typuje tylko jeden scenariusz, wygrana gości. Widzielismy niestety porażke Dortmundu w meczu z francuzami, lecz gole strzelali Marsylczycy a grali niemcy. Także z Arsenalem dortmund pokazał się od strony świetnej gry i ofensywie. Greków w tej grupie jakos za bardzo nie widze, za wysoki poziom jak dla mnie. Typ : 2

Olympique Marseille - Arsenal FC :
Tutaj także spodziewam się wygranej gości poniewaz Arsenal jest zbyt dużą marka i myśle ze wyciągneli wniosku z poprzedniego roku i nie wyjda tym razem z 2 miejsca. Jak kazdy widzi kanonierzy są od początku roku w kryzysie, odejscie kluczowych graczy niestety zrobiło swoje, potrzeba czasu aby nowi gracze się zgrali i sprostali oczekiwaniu kibiców, ale kryzys jak to kryzys kiedyś minie, każdy klub moze to trafic, trafiło to Chelsea sezon temu, trafiło Liverpool a teraz przyszła pora na Arsenal. Ale myśle ze z biegiem czasu londynczycy wróca na tor i zaczną tryumfować z takimi druzynami jak Marsylia czy Dortmund. Tak jak mowiłem mecz o fotel lidera po pierwszej fazie meczów w grupie, przyjdą jeszcze rewanze lecz lepiej juz sobie zapewnic pierwszą lokate. Typ : 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Myślisz ze po raz drugi zawitamy w Marsylii? Coś mi się widzi ze to średnio realne.
Barcelona - Pilzno? Jakby to było, pod pretekstem &#39;co pokaże wielka niewiadoma z Czech na Camp Nou&#39;
Osobiście chciałbym mecz w Porto lub Doniecku, a co puści Polsat dowiemy się niedługo ;)
Robson// Olympiakos - Dortmund na Polsacie. Widziałem reklamę dzisiaj.
Kuchcik// a trzyliterowy pan by to strzelił, wiedziałem ze tak będzie :confused:
Robson// no niestety też już zaczynam żyg...ć tym Dortmundem bo w Bundeslidze ich niemal kazdy mecz widze:p
Kuchcik// w Bundeslidze można zrozumieć, ale w LM gdzie są trzykrotnie ciekawsze mecze co tydzień? :?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co do meczu Arsenalu wstrzymałbym się do niemal samego końca. W PL ciężka sytuacja i Wenger na pewno woli póki co zacząć wygrywać w Anglii. Po spotkaniu z Sunderlandem będzie można więcej powiedzieć na temat Kanonierów. Nie polecam podejmować pochopnych decyzji szczególnie w sprawie tego spotkania ;)
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Valencia - X2
Soldado na gazie , cała Valencia na gazie, punkcik urwą Niemcom.
Chelsea pod wodzą AVB zaczyna się rozkręcać i w handicapie -1,5 gola powinni pokryć.
Wygrana Porto do dubelka jak znalazł oraz over 2,5.
Grupy F nawet nie chce tykać, wielka niewiadoma, drużyny które nic nie osiągną w tym roku w LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

boczekk

Użytkownik
Ciekawie się zapowiada mecz Arsenalu-Ol.Marsylia ja bym stawiał na gości jak już powiedział jeden z przedmówców nie był bym pewien zwycięstwa Kanonierów tym bardziej że Marsylczycy pokazali klasę w meczu z Borussią Dortmund chociaż w ligdze też nie błyszczą stawiał na Marsylie a co do tego jaki mecz będzie transmitował Polsat to będzie to najprawdopodobniej Olympiakos Piraeus - Borussia Dortmund.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Środa tym razem będzie dniem, w którym to oczy Polskich kibiców będą zwrócone na europejskie stadiony. Oczywiście najbardziej Polskim spotkaniem jak już można było się przyzwyczaić jest spotkanie z udziałem Borussii z Dortmundu, w której to ma szanse wystąpić nawet trzech Polaków. Myślę, że w tym spotkaniu faworytem jest właśnie ekipa naszych rodaków, która powiem szczerze nawet nieźle się spisuje, faktycznie był okres kryzysu ale dwa ostatnie mecze w lidze wygrali, co ważne ostatnie spotkanie, zwycięskie z Werderem w Bremie mimo, że przez drugą połowę bez 2 minut grali 10 na 11, a przed spotkaniem to Werder był stawiany za faworyta. Czerwoną dostał Ivan Perisic - ten sam, który sieknął Arsenalowi z dystansu, swoją drogą to był jego pierwszy gol dla BVB, wcześniej był królem strzelców ligi belgijskiej, a wielu komentatorów/ekspertów podkreślało, że to był starzał życia i więcej razy mu to się nie uda, dziś chyba można powiedzieć, że niekoniecznie bo Perisic, Lewandowski i Götze to pierwszoplanowe postacie BVB. Jako dodatkowa informację dla ludzi niezorientowanych Perisic w związku z czerwoną kartką jest zawieszony w BL i na dobrą sprawę teraz gra w LM, a potem ma jedną kolejkę wolną wiec zagra dopiero za dwa tyg, co pewnie u niego w tym spotkaniu poskutkuje podwójną mobilizacją. Czytałem jakiś czas temu, wywiad z Kloppem - trenerem BVB, w którym mówi że nadal maja szansę wyjść z grupy i będą grać do końca... praktycznie jeśli BVB wygra ten mecz to ma 4 punkty, każdy wynik Arsenalu z OM będzie dla Niemców w jakimś sensie korzystny, bo jeśli OM wygra to Arsenal me tyle samo punktów, remis to punkt więcej Londyńczyków i trzy Marsylii, oczywiście jak żółto-czarni zwyciężą w Grecji. Dodatkowo kolejne mecze to dwa na SIP, a tam już BVB będzie miała spory handicap i może się okazać, że BVB mimo jednego punktu w dwóch pierwszych spotkaniach będzie na przekór wszystkiemu w bardzo dobrej sytuacji na koniec. Wystarczy wygrać ten mecz i u siebie zrobić swoje. Ostatni mecz BVB był na Polsacie wiec pewnie wielu go oglądało i duża cześć się na pewno zgodzi, że wynik był średnio sprawiedliwy, a Borussia dawała radę mimo braku doświadczenia, podobnie był z Arsenalem - tam też remis był wynikiem krzywdzącym B09. Co do Greków no to tu moja wiedza jest o wiele mniejsza, formalnie są najsłabsi w grupie, mimo to na pewno doświadczeniem przewyższają Borussie. Ich dyspozycja chyba też jest w miarę, już pomijając fakt, że dobrze sobie radzą w greckiej to wyniki w tej edycji LM, może nieolśniewające to przynajmniej nie muszą się wstydzić: bramka strzelona Arsenalowi, minimalna przegrana w Marsylią ~~ na pewno można zauważyć zgranie i ogranie. Mimo to koronnym argumentem za Dortmundem jest to, że muszą postawić wszytko na jedną kartę i wygrać to spotkanie za wszelką ceną z jakąś nadwyżką goli bo to podłączy ich do gry o wyjście z grupy. Zastanawiałem się nad zakładem, w którym BVB wygra z +1 golem, ale ostatecznie myślę, że niema sensu przekombinować i na samo zwycięstwo BVB jest dobry kurs.

Olympiakos - Borussia Dortmund Typ:2 Kurs:2,05
Tobet
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Fc Barcelona - Victoria Plzen
typ 1 ( handicap -3) kurs 2.05 Ekspekt stawka 1000j
over 3,5 kurs 1.60 Ekspekt 1000j
Liczba goli w 1 połowie over 1,5 kurs 1.60 Ekspekt 1000j.
Połowa z większą ilością goli typ 1(połowa) kurs 2.93 stawka 500j. (centrebet)
Barcelona (-4,5) kurs 3,10 stawka 500j Bet365
Wynik po 10minutach - Fc Barcelona kurs 3,10 stawka 100j Bet365
Generalnie tutaj wszystko zależeć będzie od Fc Barcelony.Plzno pewnie przyjedzie na ten mecz z nastawieniem Bardziej do zwiedzania stolicy Katalonii i podziwiania piłkarzy w bordowo niebieskich stronach aniżeli do walki o jakiekolwiek punkty na Camp Nou.
Barcelona przez te 3 lata szefowania Guardioli bardzo dorasta i dojrzewa.Gra mądrze , rozsądnie i wykorzystuje umiejętnie każde potknięcie rywala. Ta mądrość w moim mniemaniu uwidacznia się także w sposobie wygrywania spotkań przez druzyne Pepa. Szczególnie gdy Barca nie jest w 100% formie widać jak genialnie kontrolują oni korzystny dla siebie rezultat. Teraz barcelona jest w formie dobrej, niezłej ale daleko jej napewno do optymalnej. Brak Sancheza , kontuzje Cesca , niedawny powrót iniesty kontuzja Pique to wszystko co składa się na niezłą ale nie bardzo dobrą forme Barcelony. Rozsądek o którym pisałem uwidacznia się także tym,że Barcelona wie które mecze na tym etapie sezonu wygrać musi a które jedynie powinna. Te które powinna są w lidze aby być w czubie tabeli , te które musi są własnie teraz w lidze mistrzów by awansować do fazy pucharowej. Dwa najbliższe mecze z outsajderem z Czech są własnie troche jak &quot;must win games&quot; dla katalończyków. Mecze które zapewnią im spokój i byt w Lidze mistrzów , zapewnienie sobie spokojnych kolejnych tygodni i uniknięcie wizyty w Mediolanie z jakąkolwiek dozą niepewności o dalsze losy w grupie. Barcelona jeśli jest w formie miażdzy u siebie rywali w pierwszej połowie w drugiej jedynie kontrolując przebieg meczu. Wierze i myśle ze wszystko wskazuje ze będzie tak także dziś. Odważne typy z mojej strony jednak sądze ze 3;0 , 4;0 powinno być już do przerwy.W drugiej połowie barcelona będzie utrzymywała się przy piłce kreując co jakiś czas zagrożenie. w Pierwszej to zagrożenie będzie ciągłe ,stałe , Barcelona będzie chciała rozbić Plzno już w pierwszych minutach.
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Kolego wyżej powodzenia, nie wiem co oznaczają stawki ale jeśli tyle kasy wkładasz w to spotkanie to może być strzał w dziesiątkę lub strzał we własną głowę.
Osobiście proponuje zagrać jeden typ bardziej bezpieczny:
Barcelona (-2,5 ah) 1,45 kurs
+
Porto win 1,33 kurs
= 1,93 bet365

I można grać za 3000j.
Ale to tylko moje zdanie, wolę zagrać czasem bezpieczniej i przede wszystkim jeden typ niż 6 singli po których w razie jakichkolwiek problemów przegrywasz wszystko... to jest LM , mogą zaparkować autobus we własnym polu karnym i wygrają ledwie 2:0 i *upa....
GL
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
stawki są bardzo umowne ???? 1000j gram zwykle na typy o wysokim w moim mniemaniu prawdopodobieństwu wygranej. Nie będę sobie strzelał w głowe. Ja szczególnie polecam za 2.90 ze padnie więcej goli w 1 połowie
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Olympiakos-Dortmund
suma punktów karnych powyżej 40,5
Bukmacher:Expekt
kurs:2,00

Krótko i na temat.Olympiakos -nieustępliwość ,wola walki,temperament,złośliwość
na dodatek podobnie jak Borussia kiepska sytuacja po 2 kolejkach LM.
Dortmund -ambicja,szybkość,odwaga,twardość w grze wyniesiona z Bundesligi.Na dodatek Lewandowski on lubi dostać kartkę,a to ważne ,bo częściej łapią je obrońcy i pomocnicy.
Sędzia meczu Bas Nijhuis (NED) Bardzo dobry zdecydowany arbiter.
Nie boi się dawać kartek w meczach nazwałbym na ostrzu noża.
http://www.football-lineups.com/referee/108/?ft=&amp;amp;
choć akurat tutaj suche statystyki są nie za bardzo miarodajne.
Jeszcze jedno ale... To dla mnie szczęśliwy sędzia,a raczej dla moich zakładów.
Typ ryzykowny,ale kurs adekwatny do ryzyka .Wolę to niż np: czystą 1 na win w w jakimś pierwszym z brzegu meczu.
Pamiętajmy,że czerwona liczy się jako 2 kartki.Przy prowadzeniu którejś z drużyn jedna bramką końcówki sa zazwyczaj pełne spięć,a bramkarze zespołu prowadzącego w 70% otrzymują żółte kartki za opóźnianie wybicia od bramki.
Tak więc okazji ,żęby ten over wszedł jest wiele.
Jeszcze lepsza byłaby opcja powyżej 3,5 kartek,może gdzies jutro wystawią.Wtedy nawet za 1,65-1,70 wezmę z pocałowaniem w rękę.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
FC Barcelona - V. Plzen
typ: gospodarze strzelą gola w obu połowach - TAK 1,40,-
FC Porto - Apoel N.
typ: Hulk (FC Porto) strzeli gola - TAK 1,90,-
AKO: +/- 2,6,-
Wydawało mi się, że nie trzeba tłumaczyć tych typów, a jednak zostały usunięte, więc ,,chyba&quot; trzeba ????
Co do pierwszego typu...Najbardziej bramkostrzelna drużyna, która ma w swoich szeregach takich ofensorów jak (Messi, Villa, Fabregas) myślę, że powinna pokryć ten typ. Wrzucić po jednej bramce w pierwszej i drugiej połowie nie powinno robić problemu gospodarzom.
Drugi typ wydaje się być bardziej ryzykowny, choć nie do końca. Już mówię dlaczego. Hulk jest bramkostrzelnym zawodnikiem tej solidnej drużyny. Wykonuje rzuty karne. Dużo piłek jest właśnie granych na niego, bo jest on ,,rosłym&quot; facetem, który potrafi zawalczyć i dość często wygrywa pojedynki z obrońcami słabszymi fizycznie. Nie ma co się zrażać niewykorzystanym karnym Hulk`a w meczu z Shachtarem. Ja osobiście liczę na niego.
 
raper 26

raper

Użytkownik
Witam
Znalazłem dość ciekawy kurs na zwycięstwo Katalończyk do zera można powiedzieć ze az 1,50 to chyba jest spowodowane kontuzja Pique bo inaczej tego nie mozna wyjasnic . FCB od 21\09\11 nie stracila bramki aplikując az 14 w 4 meczach tym bardziej ze Barcelona wo gole jeszcze nie straciła bramki u siebie w Lidze bilans 4-0-0 21:0. Proponuje obstawic wczesniej jutro przed meczem kurs na pewno spadnie w dol.
Barcelona Wygra do Zera?
Typ. TAK 1,50 Betfair
Jak juz zazwyczaj u siebie na 0 z tylu
✅✅✅
Teraz cos bardziej ciekawszego mienowicie rzuty rozne he odziwo w ostatnich 4 meczach Barcy tylko Sporting Gijon u siebie mial OVER 2,5 roznych Moze to jest smieszne ale Bate 1 rozny u siebie przez caly mecz, At. Madryt tez tylko 1 rozny na Camp Nou a w sobote Racing owi ta sztuka sie nie udala i nie zdobyli żadnego roznego ;D Cofnijmy sie troszke w tyl to nie przypadek Villarreal w przegranym meczu na camp nou 5-0 tez nie zdobyli żadnego rożnego Wyjątkiem była Osasuna która przegrała 8-0 no ale 3 rogi wykonała. Myślę ze Plazen się leciutko op.ra na camp nou i nie pociśnie Overa 2,5 rogów ;]
Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2?
Typ.Under 2,5 1,83 Bwin
0 różnych Pilzna, chyba bez większego komentarza, nie mówiłem!? ;D
✅✅✅
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Dodam tylko że Fabregas, Sanchez, Pique, Afellay są kontuzjowani, co nie zmienia faktu że Barca ma stracić punkty.
Typ o kursie 1,4 na to że strzelą gola w obu połowach jest chyba pewniejszym od mojego (-2,5ah) po kursie 1,45. Chodź z drugiej strony bramki będą, Real dziś strzelił 4 Francuzom to podopieczni Pepe Guardioli nie powinni mieć problemów ze strzeleniem choćby piątki ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Wynik: 1:1
Typ: Obie drużyny zdobędą gola w 2 połowie
Kurs: 3.60



APOEL był już analizowany wielokrotnie. Każdy wie, że awansował do Ligi Mistrzów kosztem Wisły Kraków i trzeba przyznać, że dobrze radzi sobie w tych rozgrywkach. Jest liderem grupy G, jako jedyny nie przegrał jeszcze żadnego meczu. W pierwszej kolejce pokonał u siebie Zenit St. Petersburg 2:1, w drugiej podzielił się punktami w Doniecku z Szachtarem remisując 1:1. Na uwagę zasługuje fakt iż w w lidze cypryjskiej APOEL radzi sobie równie dobrze. Zanotował dotychczas cztery zwycięstwa i jeden remis, dzięki czemu plasuje się na pozycji pierwszej. Porto nie będzie miało więc łatwego zadania. Wręcz przeciwnie, czeka ich trudny mecz z bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Dobrą wiadomością dla fanów Smoków jest to, że w kadrze na mecz z APOEL-em znalazł się Brazylijczyk Kleber. Napastnik w wyniku kontuzji barku nie mógł wystąpić w ostatnich spotkaniach FC Porto. Natomiast z powodu czerwonej kartki otrzymanej w meczu z Zenitem Sankt Petersburg, jutro na Estadio do Dragao niestety nie zobaczymy prawego obrońcy Jorge Fucile. Proponuje ciekawy zakład na to spotkanie, że obydwie drużyny zdobędą gola w 2 połowie spotkania. Tak było w chociażby w Doniecku, gdzie Szachtar zremisował u siebie z APÓEL-em Nikozja 1-1 Goście objęli prowadzenie w 61. minucie. Bramkę strzelił Ivan Tričkovski. Gospodarze jednak szybko odpowiedzieli. Już trzy minuty później wyrównał Jádson. Taki sam scenariusz miał miejsce w meczu z Zenitem. Dwa gole w ciągu dwóch minut przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść APOEL-u, co oznaczało pierwsze w historii zwycięstwo cypryjskiego zespołu w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Wydawało się, że trzy punkty w pierwszym meczu grupy G są przeznaczone dla gości (Zenitu), zwłaszcza, że w 63 minucie Konstantin Żyranow wyprowadził faworyzowany Zenit na prowadzenie. Po stracie gola gospodarze nie stracili jednak animuszu i bardzo szybko zdołali odwrócić losy tego pojedynku. Brazylijski duet Manduca - Ailton dał dwa gole podopiecznym Ivana Jovanovicia. Tutaj może być podobnie. Porto będzie atakować, a Apoel kontrować i bramki mogą się posypać w 2 połowie. Tym bardziej, że obydwie drużyny są ofensywnie nastawione, a w miarę upływu czasu trzeba będzie się jeszcze bardziej odkrywać i walczyć o zwycięstwo. Porto ma przecież tylko 3 punkty na swoim koncie, a to oni mieli być głównym kandydatem do walki o awans z grupy.
Obie strzeliły, ale w 1 połowie niestety.

Kleber wraca do napadu Porto na mecz z Apoelem
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dodam tylko że Fabregas, Sanchez, Pique, Afellay są kontuzjowani, co nie zmienia faktu że Barca ma stracić punkty.
Typ o kursie 1,4 na to że strzelą gola w obu połowach jest chyba pewniejszym od mojego (-2,5ah) po kursie 1,45. Chodź z drugiej strony bramki będą, Real dziś strzelił 4 Francuzom to podopieczni Pepe Guardioli nie powinni mieć problemów ze strzeleniem choćby piątki&quot;

Fabregas trenował ostatnio na pełnych obrotach , od pierwszej minuty go raczej nie zobaczymy ale po przerwie na pewno. Dziś stawiam na Manite 5-0
 
sush 6

sush

Użytkownik
APOEL nie znalazł się na czele grupy na dobre oczy, sądzę, że ten mecz może mieć podobny przebieg co wczorajasz potyczka MC, którzy &quot;pewne&quot; zwycięstwo przed meczem, uratowali w 90 minucie, jak dla mnie szkoda nerwów po takim kursie na Porto, niby powinni wygrać, ale to LM i nikt za free tam punktów nie oddaje. Inny niebezpieczny mecz to Borussia, Klopp coś wspomniał, że liczy się tylko liga, a to dla mnie oznacza, że nikt w Dortmudzie na sukces w LM nie liczy i nie będą lecieć głowy za słabe występy. Z Grekami mogą wygrać, albo i nie, wszystko będzie zależyć od dyspozycji dnia, jak stracą punkty, to i tak spokojnie udadzą się pod prysznic i bez nerwów wrócą do Niemiec na ligę, aby tam poprawić humory kibicom, jak polaniu we Francji.
Jak dla mnie ciekawe kursy i w miarę pewne jak na LM, to x2 na Zenit, Ukraińcy nie dali rady APOELowi, to nagle mają wygrać z top drużyną z Rosji, która lideruje co najmniej w trzy razy lepszej lidzie niż ukraińska, ważąc wartość lig, wydaję mi się, że Zenit nie da się pokonać, bo przegrana z APOELem u nich, powoduje, że nie mogą już gubić punktów na wyjazdach.
Kolejny mecz na x2, to Bayer - Valencia, ogólnie to może paść tu remis i under2.5, być może właśnie under jest najniebezpieczniejszy w tym meczu, bo gdyby nie liczyć meczu z Barcą, to Valencia kolekcjonuje same undery od siedmiu spotkań. Jest mocna w defensywie, a pewnie nie pojedzie na mecz do Niemiec, aby szaleć, zero z tyłu to pewnie ich główne zadanie.
 
T 0

top

Użytkownik
Witam, co myślicie o zagraniu tripple na dziś
Milan - Bate 1.18
Chelsea - Genk 1.12
Barca - Plzen 1.05
AKO : 1,39
STAWKA 3500
Możliwa wygrana : 4856,88
W żadnym z tych trzech meczy niespodzianki w postaci chociażby remisu być nie powinno, ale z drugiej strony to piłka i nie takie cuda już miały miejsce. Licze jednak mocno, że żaden z &quot;gigantów&quot; nie zawiedzie na własnym stadionie, a możliwa wygrana równa miesięcznej średniej krajowej kusi ????
Milan złapał ostatnio przysłowiowy wiatr w żagle, myślę, że nie zlekceważą BATE. Po remisie na Camp Nou są w komfortowej sytuacji i wszystko w ich nogach by wyjść zz grupy z pierwszego miejsca i trafić w pucharach na teoretycznie słabszego rywala. Natomiast za takie stawki w handicapy się nie bawie. Logika podpowiada, że Barca rozstrzela rywala, ale wiadomo z jakim nastawieniem na Camp Nou przyjeżdzają takie drużyny - nie stracić, więc róznie może być : )
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Witam, co myślicie o zagraniu tripple na dziś
Milan - Bate 1.18
Chelsea - Genk 1.12
Barca - Plzen 1.05
AKO : 1,39
STAWKA 3500
Możliwa wygrana : 4856,88
W żadnym z tych trzech meczy niespodzianki w postaci chociażby remisu być nie powinno, ale z drugiej strony to piłka i nie takie cuda już miały miejsce. Licze jednak mocno, że żaden z &quot;gigantów&quot; nie zawiedzie na własnym stadionie, a możliwa wygrana równa miesięcznej średniej krajowej kusi ????
Wczoraj grałem podobnie, postawiłem na Real i oba kluby z Manchesteru, wszystko wyglądało super pewnie a wiadomo jak blisko było wielkiej klapy. Ja zagrałem jednak za dużo mniejsza stawkę i jakoś przeżył bym ta porażkę. A wystarczyło wczoraj zagrać singla Real -1.5 i spokojnie oglądać mecz a później przeliczyć kasę.
Nie twierdze że dzisiaj będzie podobnie bo po kursach widać że mecze niby jeszcze &quot;pewniejsze&quot; ale jak kolega wyżej napisał, może lepiej zagrać FCB z hendi i martwić się tylko jednym meczem. Jeśli tylko Guardiola wystawi w miarę normalny skład ja się skusze dzisiaj na takie rozwiązanie. Jakoś nigdy nie miałem zaufania do Włochów a i Chelsea mnie jakoś nie przekonuję mimo kolejnych zwycięstw. ????

/// Na szczęście w naszym kraju nie jest aż tak źle żeby średnie krajowe miesięczne zarobki wynosiły 1300zł. ????
Pomyliło Ci się z minimalną krajowa. :] Średnia krajowa wynosi bodaj 3,5tys.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom