>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 14 kwietnia + mecze zaległe 18 kwietnia

Status
Zamknięty.
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Żużel
Michael Jepsen Jensen (-1) - Hans Andersen 1
Kurs: 1,90 ⛔
Bukmacher: bet365
Para wzięta z kosmosu, zestawiony zawodnik, który prawdopodobnie będzie prowadził parę z kompletnym outsiderem, solidnym w porywach I-ligowcem. Hans Andersen już od kilku lat prowadzi tułaczkę po polskich klubach i jak dotąd nie został doceniony (ciekawe czemu :eek: ). Tak naprawdę jedyne ryzyko, to fakt, że Duńczyk zmienił barwy klubowe i z częstochowskim torem może nie być jeszcze przesadnie spasowany, ale tak czy siak, gdzie takie zestawienie zawodników... ????
Jepsen w parze z Holtą, Andersen z Buczkiem i to kolejny argument potwierdzający tutaj faworyta. Nic, tylko brać, typ zdecydowanie godny uwagi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Toruń + Gorzów + Zielona Góra @ 1,77 WilliamHill ✅⛔✅
Zagrałem takiego tripla. Drużyny na które gram są o wiele lepsze niż dzisiejszy rywal. Toruń wiadomo nie ma co pisać, zmiecie Wrocek. Praktycznie będzie to mecz Toruń-Jędrzejak. Gorzów u siebie będzie mocny, do tego dobra juniorka. Kasprzak i Iversen w formie u progu sezonu. Nermark i Gapiński bardzo mocna druga linia. Hlib dziura ale za niego będzie wchodził Zmarzlik. Rzeszów to tylko pewny Nikita. Walasek ma czasami problemy w Gorzowie. Pavlic i Okoń bardzo nieprzewidywalni. O wiele słabsza juniorka. Zielona Góra dla mnie nr 1 do mistrzostwa. 3 bardzo mocny liderów którzy punktów tracić nie będą. Do tego Jonsson w Gnieźnie jeździ bardzo dobrze. Dudek na juniorce to spory handicap bo do kogo by nie wszedł może pojechać na 5-1. Davidsson i Jabłoński samych zer wozić nie będą. Gospodarze mają niepewnego jak na ligę Tolka. Do tego Ułamek i Bjarne to żadni liderzy. Chociaż ten 1 może dzisiaj ładnie zapunktować. Zagar ja mam mieszane uczucia uważam że nie powtórzy wyników z ubiegłego sezonu. Juniorka o wiele słabsza.
Emil Pulczyński -3 - Patryk Malitowski 1 @ 1,75 Bet365 ⛔ 2-1 :grin:
Po pierwsze wiemy jak jeździ młodzież w Toruniu. Emil to w ogóle ewenement. Jest kapitalny na MA. Do tego pojedzie co najmniej 4 razy a Malitowski może jechać 3 biegi. Juniorzy w Toruniu jeżdżą z Gollobem a wiadomo jak on przywozi juniorów więc i na nim mogą zdobywać punkty. W pojedynkach pomiędzy juniorami plus w stronę Emila. Juniorski też 5-1 raczej i oby Emil go wygrał a Malina ostatni i już handicap zniwelowany.
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Przerzuciłem ofertę żużlową chyba wszystkich buków i zatrzymałem się na sportingbecie. Co oni wystawili, to...brak słów. 1.062 na Włókniarz? ???? . Ale jest jeden pozytyw. Dają +14 Polonię po 1.85. Nie tknę tego, bo nie jestem przekonany do obecnego składu Polonii, ale jeśli ktoś gra handi na Gryfy, może się przydać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W sportingbecie jest linia na Bydgoszcz +14 @1,85 Nie wiem czy się zdecydować, ale linia zdecydowanie za wysoka w 53-37 ja nie wierzę. Tym bardziej że uważam iż Bydgoszcz może sprawić niespodziankę i wygrać ten mecz a kurs @ 8,50 to ogromne value.
Dobra zagrałem Bydgoszcz +14 @1,85 Sportingbet ✅✅✅ 47-42 DRUKARNIA ciekawie ile kasy dostał Wojaczek?
oraz
Ułamek - Jonsson -0,5 2 @ 1,85 Sportingbet ✅✅✅ 2-8
AJ dobrze jeździ w Gnieźnie, jest w parze z Davidssonem więc strata punktów na koledze z zespołu nie wchodzi w grę. Ułamek z Zagarem który na pewno może odbierać mu punkty. Ułamek ma jeszcze z kim przegrywać bo Hampel, Protasiewicz i Dudek do takich należą. A Jonsson raczej z Tolkiem i Bjarne punktów nie straci. Fajny bet i mały handicap.

Tobet już rozliczył Gdańsk na minus. Żenujące matoły ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Woffinden o8 @2 bet365 ✅
Kogo pokona Brytyjczyk ?
Bieg 1 Ljunga i Brzozowskiego
Bieg 2 Ljunga
Bieg 3 Pulczasa i Ljunga
Bieg 4 Pulczasa i Malitowskiego
Mamy na razie 7 punktów w 4 startach. Jeszcze 1p/2p w biegu z RT i szansa na coś w 15 + może zaskoczyc w ktoryms z tych biegow i przywiezc za plecami kogos lepszego. Dla mnie 90% bet. A kurs... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Generalnie może nie na temat bo mecze trwają... Ale chyba Hansik zaskakuje co? ???? Polonia in plus zdecydowanie. Wiadomo jedna jaskółka nie czyni ale być może forma z Anglii, jeśli chodzi o Hansa to nie przypadek. Puki co jest liderem &quot;Gryfów&quot; heh.. Szkoda, że nie widać tego jak zdobywa te punkty
Sorry i na jaką cholerę pokazują ten mecz ? Toć to nuda, że szok :-/ Bo Falubaz yhym...
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
W sumie mecz za kilka minut, ale taki szybki bet ;) Tomasz Jędrzejak - over 8 punktów @ 2,10 Bet365

&quot;Ogór&quot; najprawdopodobniej sześć startów, dodatkowo w parze z Sucheckim, no i ma dwa biegi z Brzozowskim na którym powinien coś &quot;dziabnąć&quot;. Według mnie linia do pokrycia, a kurs na pewno warty gry.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Dawid.400 o co chodzi z tą drukarnia w Częstochowie ?
CO do 14 biegu w Częstochowie.
Buczkowski na ostatnim łuku się wywrócił czym spowodował upadek Holty. Obaj się pozbierali i dobiegli do mety ( Holta szybciej). Sędzia jednak wykluczył Buczkowskiego za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji na torze co oczywiście było jak najbardziej słuszną decyzją. Zamiast 5:1 było 5:0 tyle.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dawid.400 widziałeś ten mecz, czy opierasz się na wypowiedziach pseudo expertów-dzieciaków w komentarzach na sfaktach? Sędzia mógł, ale nie musiał wykluczyć Ryśka. Zresztą w ostatnim biegu było 5:1, to tak czy owak wygrali by 1 punktem. Wiem, teraz będzie gdybanie, że by inaczej pojechali itp...
Co do meczu praktycznie przegrywali każdy start. Orbita nic nie niosła, pojedyncze mijanki Emila czy Jepsena. Holta ogólnie padaka, widać że z myślenie nie jest jego mocną stroną (chodzi o 10 bieg). Juniorzy również padaka.... Szacunek dla Andzi za doprowadzanie toru do stanu używalności w ciągu tygodnia, ale dziś tor nie był handicapem gospodarzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 407

cekaem

Użytkownik
ale za co miał go wykluczyć??!! Za to , że zachował trzeźwość umysłu, położył maszynę i nie przejechał po Buczkowskim??!!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
ale za co miał go wykluczyć??!! Za to , że zachował trzeźwość umysłu, położył maszynę i nie przejechał po Buczkowskim??!!
Często sędziowie wywołują sporo kontrowersji dlatego tak piszę... nawet gdyby było to 3:2
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tobet: Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno
Leon Madsen (-1) - Kenneth Bjerre 1 @ 1,70

Dość przyjemna para. Nie wiem czego oczekuje Tobet po Keniu . Jak dla mnie to Duńczyk jest w tym sezonie mocno przeciętny. Jednak po tak poważnej kontuzji nie jest łatwo powrócić do pełni formy. Czy jest w stanie wykręcić dwucyfrówkę? Mocno w to wątpię. W sparingu w Lesznie między tymi drużynami Kenio zdobył 5 pkt podczas gdy Madsen zrobił 10+1. W Anglii Bjerre nie błyszczy i zaliczył już 3 totalne wpadki. Leon z kolei był przecież na torze w Tarnowie rewelacyjny w poprzednim sezonie i miał średnią 2,273 pkt/bieg. Milenium daje handicap trójstronny z 2 p kt i to jest kurs bliższy prawdy moim zdaniem.
Rozliczenie=zwrot.
Kto lepszy
Wygrywa ten zawodnik, który uzyska więcej punktów. Punkty bonusowe i jokera nie są uwzględniane. Ta zasada ma zastosowanie tylko do meczów ligowych. Zawodnik musi wystartować co najmniej w 3 biegach, aby zakład został uznany za ważny.
No comments. Piękny bet. Madsen 10+2 a miernota Ken był tak słaby że nawet na 3 biegi się nie załapał ;/
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ułamek under 9,5 1,70 Tobet [10]brak słów⛔

Ułamek zapowiada,że dzisiaj pojedzie o niebo lepiej itd. No dobra bo może zdobyć pkt na Sucheckim i juniorach. Ale trzon zespołu z Wrocławia tak łatwo objechać się nie da do tego Sebastian jeździ w parze z Zagarem który bardzo dobrze wyglądał podczas pierwszego meczu Gnieźnian i na nim też pkt pewnie potraci w tych pierwszych trzech startach. Jak dla mnie to On dzisiaj maks 8 oczek dowiezie przy dobrych wiatrach.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sebastian Ułamek under 9,5 @1,70 Tobet 6/10⛔⛔10 pkt

Seba,Seba.Na kim on ma dziś ukręcić te 10 oczek? Na Zagarze,z którym jedzie 3 razy? Wątpię,bo Matej widać w gazie na początku sezonu.W 4 starcie pojedzie z Lisieckim,więc tu będzie łatwiej.A z kim z wrocławian powalczy Sebek? 2 razy jedzie z Tai&#39;em,który zna tor w Gnieźnie lepiej niż Polak. Pozostałe dwa starty to rywalizacja z Jędrzejakiem i Batchelorem-i tu też może być kiepsko.We wtorek Ułamek zrobił 13 pkt w Rawiczu,ale popatrzmy kogo on tam wyprzedzał: Świderski,Sówka,Mitko,Dym,Protasiewicz(?!),T.Rempała,Strzelec,S.Musielak,Jędrzejewski,Puszakowski,Mi.Szczepaniak,Woźniak. Czyli wygrywał z 2. i 3.ligowcami,z juniorami,z kolegą z Gniezna Świderskim oraz z Pepe,któremu widocznie nie chce się już walczyć o GP więc walnął jedno 0 w zawodach;).
Optymistycznie tak sobie liczę to Seba zrobi 7-9 pkt.Ale to wariant któremu nie daję jakichś wielkich szans.

@Radula-uprzedziłeś mnie;) Oby się nie skończyło jak z Buczkiem w niedzielę
E:szymontom idealnie trafił: &quot;Zagar,Lindbaeck,Ułamek i Pedersen spokojnie mogą się zakręcić koło 10 pkt&quot; Każdy z nich zrobił dziś dokładnie 10 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Popieram kurs na Ułamka to już tylko @1,65 Under 9,5 Tobet
Co moge dodać od siebie, dużo gada że to będzie jego sezon, a jak narazie dał plame po całości.
Z ubogiej bardzo oferty musiałem coś wybrać bo nie był bym sobą. Postanowiłem zagrać na lidera gospodarzy Janusza Kołodzieja. Chłopak nie miał w tym roku za dużo jazdy, ale to typowy zawodnik król swojego toru. Rok temu średnia ponad 2,5 p/bieg u siebie. Podobną jakość oferowali tylko Nicki Iversen, czy król motoareny. Janusz jest wysmienity na torze na którym się wychował. Dziś nie widzę przeciwników poza Przemkiem Pawlickim, którzy mogli by mu urwać punkty. 3x jedzie z juniorem, raz z Janowskim który nie błyszczy formą na początku sezonu. Bjerre Lindgren czy Zengi nie są w stanie mu dziś zagrozić. Jak dla mnie murowane 11 oczek w 4 biegach + nominowany.
Kurs rewelka, w przypadku 12 oczek zwrot, pobieram!
Kołodziej over 12 @1,95 Tobet
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zagar - Ułamek 1 @ 1,5 ✅ 10-10 (regulamin buka: jeśli mają tyle samo pkt zakład wygrywa ten, który ma większą ilość pierwszych miejsc. 2-1
Ułamek - Jędrzejak 2 @ 1,85 ⛔ 10-6
Woffinden - Batchelor 1 @ 1,85 ✅ 13-5

Betsafe
Pierwszy typ wg mnie najpewniejszy. Tak jak koledzy wcześniej napisali Ułamek w pierwszym meczu pojechał słabiutko. Zagar zaś od GP w Auckland jeździ coraz lepiej. W Anglii jest liderem swojego zespołu, a w ostatnią niedzielę jako jedyny z drużyny gnieźnieńskiej nawiązywał walkę z zawodnikami Falubazu. Widać, że ten tor w Gnieźnie mu przypadł do gustu i jeździ mu się dobrze.
Drugi typ to także pojedynek w którym Ułamek mierzy się z polskim liderem Wrocławia Tomaszem Jędrzejakiem. W Toruniu Ogór nie wygrał wyścigu, jak na IMP pojechał przeciętnie, jednak nawet taka dyspozycja wystarczy do pojechania lepiej od Sebastiana. Niestety nie ma możliwości porównania jak zawodnicy radzą sobie w spotkaniach ligowych na gnieźnieńskim torze, jednak to co pokazał Ułamek w niedzielę pozwala mi sądzić, że i dziś nie osiągnie wysokiej zdobyczy punktowej. Na dodatek, Jędrzejak może mieć szansę na jeden bieg więcej, bo myślę że Gniezno będzie wygrywało i Sparta będzie wykorzystywać rezerwy taktyczne, a Ogór obok Woffindena może być w pierwszej linii wystawiony jako ta rezerwa.
Woffinden w bardzo dobrej formie, chyba najlepszej w karierze. W GP awans do półfinału, w Anglii jak zawsze świetna jazda a w ostatnim meczu w Touniu 10+2. Batchelor także w niedzielę pojechał dobrze, jednak jestem zdania, że ten zawodnik pewnego poziomu już nie przeskoczy i co jakiś czas tylko będzie się mu zdarzał tak dobry występ. Troy w Toruniu jeździł w parze z juniorami, a wiadomo, że Sparta juniorów najlepszych nie ma i kilka &#39;darmowych&#39; punktów na Dolnym i Malitowskim zrobił. Stąd możliwe że ten wynik jest nieco przsadzony. Dodatkowo, Tajski w 2011 roku jeździł w Gnieźnie i powinien być zaznajomiony z torem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zagar - Bjarne Pedersen 1 1,85 Betsafe [10-10] zwrot
Hehehe dobry żart z ktorego nalezy skorzystać!! juz kurs spadł widze;) Zagar bedzie liderem a Bjarne może z 7pkt uciuła.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Gniezno - Wrocław 2 3.20 ⛔
Gniezno - Wrocław +6 1.85 Tobet⛔
Ja poszukam niespodzianki w meczu w Gnieźnie. Początki sezonów to zazwyczaj zagadki co zaprezentują dani zawodnicy. Pierwsza kolejka pokazała jednak , że ten Wrocław nie jest taki słaby , ( a może Toruń nie taki mocny? ;) )oprócz Sucheckiego każdy dorzucił cenne oczka w meczu w Toruniu , gdzie skazywani na pożarcie stawili dosyć spory opór miejscowym. Specyfika toru w Gnieźnie na pewno jest inna niż w Toruniu jednak skoro gospodarze w pierwszym meczu dali kompletnie ciała , w ciągu kilku dni niekoniecznie będzie on ich atutem. Wierzę , że goście podobnie jak w Toruniu podejmą walkę z miejscowymi i obejrzymy wyrównane widowisko gdzie szala może się przechylić w jedną albo drugą stronę. Niby początek sezonu ale jakby nie patrzeć jest to mecz głównych zespołów zagrożonych spadkiem, więc na pewno zdają sobie sprawę , że muszą dzisiaj powalczyć o wygraną. Dlatego delikatnie pogram w stronę gości , ponieważ zaimponowała mi ich postawa w pierwszym spotkaniu w przeciwieństwie do gospodarzy.
P.Świderski - P.Ljung 2 2.11 Betsafe zwrot
Nie rozumiem trochę tego , że faworytem jest Świder w tej parze. Ja rozumiem , że Ljung wraca do ekstraligi i w polskiej lidze jakimś wyjadaczem to nigdy nie był ale to doświadczony żużlowiec i jeśli chce w niej zostać na dłużej musi pokazać swoją wartość. Do tego zaskoczył mnie bardzo pozytywnie w Toruniu 7 oczek na Motoarenie ( jeden wygrany bieg z Gollobem ) na pewno sprawiają dobre wrażenie. Świder nie pojechał nic w pierwszej kolejce. Parę obstawiałbym normalnie pół na poł jednak po pierwszej kolejce daję przewagę Ljungowi 60do40. Do tego lepszy kurs na niego także pobieram z przyjemnością.
Lindback - Woffinden 2 2.19 Betsafe✅
Tajski od początku sezonu w gazie w Anglii. ( Najsłabszy występ to 9 pkt).W polskiej lidze pojechał naprawdę rewelacyjnie w Toruniu. Lindback natomiast mizerne pierwsze spotkanie. Zagadką dla Woffindena na pewno będzie tor w Gnieźnie co jednak wcale nie oznacza , że dla Szweda będzie on atutem co pokazało pierwsze spotkanie. Widzę tutaj value w stronę młodego Anglika.
K.Gomólski - T.Musielak 1 2.15 Bet 365⛔
Kacper u siebie na torze do tego ma słabego partnera. Tobiasz na juniorce z Pawlickiem będzie miał ciężko do tego przy większym prowadzeniu tarnowian , może zostać zmieniony właśnie przez Piotrka. Kacper to solidny polski młodzieżowiec , który u siebie na torze na pewno spokojnie jest w stanie zrobić więcej punktów od leszczynianina. Parę obstawiam 60 do 40 ale stronę Gomólskiego , także taki kurs od buków pobieram.
Z faworytów bukmacherów par o nie najgorszych kursach pograłbym jednak delikatnie bo to początek sezonu i nigdy nic nie wiadomo:
Janowski - Laguta 1 1.46 Betsafe✅
Fajny kurs na Maćka u siebie na torze. Laguta na pewno jest wielką niewiadomą a Maciek to już klasa sama w sobie a przynajmniej w Tarnowie. Zna tor o wiele lepiej , Artem w zeszłym sezonie nawet tam nie pojechał w ligowym meczu , bo grzał ławę. Także nie przewiduję tutaj niespodzianek aczkolwiek no jak wspomniałem to dopiero pierwsze spotkanie.
Vaculik - Baliński 1 1.36 Betsafe✅
nie chcę mi się rozpisywać nie lubię Balona dlatego pojedzie słabo a Martina lubię to pojedzie dobrze ;)))
Zagar - Pedersen 1 1.85 Betsafe zwrot
Niby Zagar z Ułamkiem w którego głęboko wierzę , że się odbuduje dzisiaj a Bjarne z juniorem to jednak no Matej pokazał , że będzie liderem tej drużyny natomiast Bjarne to przeciętniak , który na pewny pułap nie wskoczy. Pewien byłbym absolutnie tej pary , gdyby rywal był mocniejszy , jednak jako , że jest to drużyna z Wrocławia to nawet i Bjarne może punktować solidnie. Łatwiejsze biegi na pewno ma Bjarne , jednak w decydującej fazie spotkania ciężar zdobywania punktów spadnie na Zagara i to on okaże się lepszy w tej parze.
EDYCJA: niestety niespodzianka nie padła w Gnieźnie. Dobrze , że chociaż faworyci nie zawiedli oraz Tajski. Zagar rzutem na taśmę zwrot ???? Szkoda , że Świder nie pojechał bo o 6 pkt to mógłby pomarzyć ;) szału nie ma aczkolwiek źle też nie jest ;)
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Janowski - Laguta 1 1.46 Betsafe Fajny kurs na Maćka u siebie na torze. Laguta na pewno jest wielką niewiadomą a Maciek to już klasa sama w sobie a przynajmniej w Tarnowie. Zna tor o wiele lepiej , Artem w zeszłym sezonie nawet tam nie pojechał w ligowym meczu , bo grzał ławę. Także nie przewiduję tutaj niespodzianek aczkolwiek no jak wspomniałem to dopiero pierwsze spotkanie.
A ja biore 2.50 na Artioma jako prezent. W Lesznie o wiele lepszy od Magica, a na treningach na prawde bardzo szybki. Trenował cały tydzień z naszymi juniorami. A Magic jak to Magic. Na progu sezonu uważam że blado wygląda. W dodatku jadą razem w parze bo pod 1 Łaguta a pod 2 Janowski. Maciek dzisiaj pierwszy mecz na pozycji seniora i fajerwerków się nie spodziewam.
Janowski - Łaguta 2 2.50 Betsafe
Dodatkowo oczywiście Zagar - Pedersen 1 ale już tylko 1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom