>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka Enea Ekstraligi - 4 maja

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP

III kolejka

Zestawienie drużyn na najbliższą rundę:




Weekend majowy zakończymy spotkaniami w Ekstralidze. Na pierwszy strzał mamy mega ciekawe spotkanie w Tarnowie, do którego przyjedzie Stal Gorzów. Gospodarze u siebie są bardzo silni, ale i gorzowianie pokazują się w tym sezonie z dobrej strony. Wyrównane spotkanie przed nami. Dalej mamy Spartę Wrocław i Unię Leszno. Tutaj również zapowiada się niezłe widowisko. Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na drugą z rzędu porażkę na swoim torze, ale również leszczynianie potrzebują punktów na wyjeździe, by awansować spokojnie do play-offów. O 19.00 kolejne spotkania i hit kolejki Falubaz - Apator, a więc rewanż za niedoszły finał (chyba że znowu uciekną :grin ???? . Czy torunianie zaskoczą ekipę Rafała Dobruckiego podobnie jak zrobili to tarnowianie? Na koniec mecz w Gdańsku. Rywalem miejscowych będzie Włókniarz Częstochowa. Goście mają większe szanse na 2 punkty, bo wraca Grisza Łaguta.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
No tak zgadza się. Do składu Włókniarza Częstochowy wraca MJJ i Grisza Łaguta, więc zadanie przed Wybrzeżem by powstrzymać gości bardzo trudne. Do tego po kontuzji wraca Emil Sajfutdinow, którego punkty przydadzą się torunianom w Zielonej Górze. Z kolei ze składu Unii Leszno wypadł Kenneth Bjerre, który załatwił sobie obojczyk w BEL. A no i wraca Tomek Gapiński, ale nie wiadomo czy od razu pojedzie na trudny teren do Tarnowa.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Takie twoje typowanie to sobie w buty wsadz.
Za Kenia w ekipie Leszna pojedzie M.Michelsen co jest chyba oslabieniem zespołu.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Według niektórych doniesień medialnych Darcy Ward nie wystąpi w Zielonej Górze pomimo obecności w awizowanym składzie. Zasłona dymna?
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Z tym Wardem to może być różnie. Ostatnio przecież sam Ward się wypowiadał że pojechał w meczu z Betardem tylko dlatego że nie mógł jechać Emil. Jeżeli wtedy Emil by pojechał , Darcy mówił że by sobie odpuścił. Prawda jest taka że dla Warda priorytetem jest GP i myślę że to na nim będzie się skupiał
Natomiast w meczu w Gdańsku , Włókniarz nareszcie pojedzie pełnym składem lecz mimo wszystko nie sądze że to będzie taki łatwy mecz. MJJ jest nie wielką niewiadomą ,a Rysiek ostatnio też się nie popisuje ( Olimpiada w turnieju w Gnieźnie )
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Natomiast w meczu w Gdańsku , Włókniarz nareszcie pojedzie pełnym składem lecz mimo wszystko nie sądze że to będzie taki łatwy mecz. MJJ jest nie wielką niewiadomą ,a Rysiek ostatnio też się nie popisuje ( Olimpiada w turnieju w Gnieźnie )
Nie można aż tak na poważnie wszystkich zawodów brać. Rysiek niby olimpiada, ale Davey Watt wcale lepiej nie pojechał, ale ogólnie ładnie lata i jakoś dzień później w Ostrowie był liderem reprezentacji Australii.

Ale fakt, że forma MJJ i Griszy to spora zagadka. Mimo wszystko jednak Lwy po tym, co zrobił tam Apator to na pewno nie zlekceważą Wybrzeża, bo wiedzą czym to grozi. Ciekawi sytuacja Lindgrena, czy wreszcie pojedzie, bo jeśli tak i byłby mocnym punktem, to wtedy tercet Madsen, Fred i Krycha mogą namieszać, a i THJ nie wierzę, że u siebie będzie tak cieniował, bo jednak potencjał ma chłopina na takie wyniki w okolicach 7-8pkt w E-lidze.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Tylko Rysiek nie wygląda mi na tego samego Ryśka co w zeszłym roku. Widać mniejszą wole walki i już mniejszy potencjał. Wydaje mi się że to z racji tego że w zeszłym roku urodziła mu się córka, a i wiek już &quot;dziadkowy&quot; . Mam ogromną nadzieje że jeszcze mnie Rysiu z błędu wyprowadzi w tym sezonie bo chyba nikogo z obecnego składu tak nie cenię jak jego. Tyle co on zrobił dla nas to tego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze.
Natomiast jeżeli chodzi o MJJ to mam nadzieje że już go nie boli .... stan konta jak to nie którzy się wypowiadają . W niedziele przed lanym poniedziałkiem ktoś znalazł zdjęcia z jakiejś duńskiej speluny w której Liglad imprezował z kolegami . Szczerze mówiąc to i tak prawdy się nie dowiemy.
Gdańsk będzie mocny u siebie i jeszcze kilka drużyn się o tym przekona. Mam nadzieję jedynie że Włókniarz wygra i tym samym otworzy sobie drogę do PO
 
M 4

mikaelsson

Użytkownik
Witam,
Co do Darkiego, na dzień dzisiejszy nie pojedzie, problem z ramieniem i do tego mocny ból... Z informacji z tego co wiem, jest również niepewny udział Maćka Janowskiego, ale póki co podaje co wiem..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam,
Co do Darkiego, na dzień dzisiejszy nie pojedzie, problem z ramieniem i do tego mocny ból... Z informacji z tego co wiem, jest również niepewny udział Maćka Janowskiego, ale póki co podaje co wiem..
Może podasz źródło tych mądrości? bo też teraz sobie mogę napisać że Kasprzak nie jedzie do Tarnowa bo tata mu nie złożył silnika, ale jaki ma to sens skoro jest to nieprawda.

Podczas spotkania w lidze angielskiej doznałem urazu nadgarstka. Nie jest to groźna kontuzja, ale nie mogłem ryzykować występem w meczu z Australią. Czuję dyskomfort w ręce i nie chciałem aby ta kontuzja się powiększyła. Muszę być w stu procentach gotowy i dobrze przygotowany na najbliższy mecz ligowy - powiedział Maciej Janowski.
 
M 4

mikaelsson

Użytkownik
Może podasz źródło tych mądrości? bo też teraz sobie mogę napisać że Kasprzak nie jedzie do Tarnowa bo tata mu nie złożył silnika, ale jaki ma to sens skoro jest to nieprawda.

Podczas spotkania w lidze angielskiej doznałem urazu nadgarstka. Nie jest to groźna kontuzja, ale nie mogłem ryzykować występem w meczu z Australią. Czuję dyskomfort w ręce i nie chciałem aby ta kontuzja się powiększyła. Muszę być w stu procentach gotowy i dobrze przygotowany na najbliższy mecz ligowy - powiedział Maciej Janowski.
Nie bądź taki do przodu... Wybacz, ale jestem blisko środowiska żużlowego i nie napiszą Ci w mediach informacji, że Maciej Janowski uderzył się w nadgarstek podczas przenoszenia motocykla... Przechodzi intensywną rekonwalescencje i uaktualniam, że wystąpi w meczu. Nie jestem tu po to, by ludziom takim jak Ty zawadzać, tylko pomagam i aktualizuje co wiem.. A nie lubię jak ktoś mnie podważa, tym bardziej, że rozmawiałem z samym zawodnikiem... Pozdrowienia ze Sparty Wrocław..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przechodzi intensywną rekonwalescencje i uaktualniam, że wystąpi w meczu. Nie jestem tu po to, by ludziom takim jak Ty zawadzać, tylko pomagam i aktualizuje co wiem.
Wczorajszy Twój post nie zrobił nic innego jak wywołał zamieszanie, bo niepotwierdzone informacje każdy sobie może napisać ale jaki ma to sens? Tym bardziej że dzisiaj zaprzeczyłeś temu co napisałeś wczoraj.
Jesteś 3 lata na forum napisałeś do wczoraj 1 post i my mamy Ci uwierzyć na słowo że ktoś niby nie jedzie w meczu? wolne mi żarty. No chyba że źródło &quot;z tego co wiem&quot; to jakieś kapitalna kopalnia informacji. Post niczym na SportowychFaktach a przypomnę że jesteś na forum bukmacherskim.
Tak tak nie takie posty tu były wszyscy związani z żużlem wszyscy rozmawiają z zawodnikami, ehe napewno. Poza tym jeszcze więcej kropek po każdym zdaniu dopisuj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sytuacja jest prosta, jak podaje się jakąś informację, to trzeba podać źródło. Informacja w stylu &quot;tak mi ktoś powiedział&quot;, &quot;tak słyszałem&quot; albo &quot;info pewne, 100%&quot; jest nikomu niepotrzebna i będzie usuwana jako bezwartościowe zaśmiecanie tematu. To nie są komentarze na sportowych mitach. Czasem w przypadku uznanego usera, możnaby na to przymknąć oko, jeśli wiemy że nie ściemnia, ale nie w Twoim przypadku, gdzie napisałeś przez 2,5 roku 2 posty na forum ...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Witam,
Co do Darkiego, na dzień dzisiejszy nie pojedzie, problem z ramieniem i do tego mocny ból... Z informacji z tego co wiem, jest również niepewny udział Maćka Janowskiego, ale póki co podaje co wiem..
Darki ma problem z ramieniem? Myslałem, że z kolanem...
http://www.sport.pl/moto/1,64997,15891763,Darcy_Ward_pojedzie_w_niedziele_w_Zielonej_Gorze_.html
Darcy trenował w Toruniu i jedzie do ZG. Przecież Unibax nie może za niego zastosować Z/Z, więc pewnie ten mecz bez Australijczyka by przegrał.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Gdańsk - Częstochowa 2 @ 1,50 Milenium ✅✅✅
Kurs marzenie chyba. W sumie nie wiem czemu taki wysoki, bo spodziewałem się go w granicach 1,2. Grisza i MJJ wracają do Włókniarza. Gdańsk bez Lindgrena. Uważam że Czewka to wygra. Mają pełny skład i jeśli nie w Gdańsku to gdzie? Owszem Gdańsk zaskoczył i upokorzył Toruń ale to było konsekwencją niekorzystnych wydarzeń - brak Warda, w trakcie meczu wypadł Emil, katastrofalna dyzpozycja Golloba. Drugiego cudu nie będzie.
Tarnów - Gorzów (+8) 2 @ 1,60 Milenium ⛔⛔⛔ szok ????
Dwie drużyny które w pierwszych meczach pokazały pazur. Generlnie mecz na styku będzie. A zważywszy na to że Gorzowianom dobrze się jeździ na Mościcach to biorę handicap w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majin33 211

majin33

Użytkownik
ZIELONA GORA - TORUN 1 1,95 STS 5/10 ✅✅✅✅:grin:
Gram ze wzgledu na kurs oraz na fakt tego, ze Darcy Ward jezeli wogole wystapi to bedzie prawdopodobnie pod forma. Oprocz tego Gollob traci sporo wartosci na wyjazdach. Jonsson doszedl do ladu ze sprzetem i podobno to samo Protasiewicz. Duzo bedzie zalezec od Patryka Dudka. Ja probuje na ZIelona Gore.

Piotr Protasiewicz over 7,5 1,70 STS 5/10 ✅✅✅✅:grin:
Protasiewicz poki co bez szalu, ale podobno mial problemy sprzetowe z ktorymi sie uporal na treningach. Licze na przelamanie sie Pepe ktory w Zielonej Gorze w meczach o taka stawke jednak z reguly nie zawodzi. Jezeli pepe bedzie mial swoj dzien, a na to licze, to 8pkt w 5 startach jest w stanie zrobic na luzie. Kurs warty pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 41,5K

bosky

Użytkownik
wszystko z STS-a
WRO-LES :Jędrzejak T. (W) (u. 9.5) 1.80
Bardzo ciekawy mecz, przed kontuzją Bjerre obiecywałem sobie, że obstawię 2, teraz już aż tak nie jestem co do niej przekonany, ale do rzeczy. Forma Ogóra pozostawia sporo do życzenia, co tylko potwierdził mecz Polska - Australia. Wiadomo, ogólnie było dużo plaplania nt. sprzętu, tylko czy zawodnik, który debiutuje w kadrze jako kapitan naprawdę testował sprzęt? Raczej spodziewałem się, że to właśnie jemu będzie zależało na pokazaniu się z dobrej strony, a tu 1 punkt, w dodatku na Gollobie. Leszno osłabione, ale ogólnie ma kim jechać (że np. Nicki będzie odbierać punkty Jędrzejakowi jestem niemal pewien).
ZGO-TOR :Gollob T. (T) (o. 9.5) 1.70
Tutaj jak dla mnie linia-marzenie, ale może to dlatego, że jestem z Gorzowa i wiem co robił Gollob w myszogrodzie. Nie ma sensu sugerować się tym, że Tomasz na wyjazdach jeździ słabiej w tym wypadku, bo to dla niego jak kolejny mecz w Toruniu, będzie solidny wynik moim zdaniem.
Gdańsk - Częstochowa. bieg juniorski 2 3.30
Analizowanie tego typu sprowadza się do ocenienia szans Pieszczka z Czają i Kossakowskiego z Malczewskim. 1. kolejka i imprezy &quot;jej towarzyszące&quot; tzn. odbywające się w tym samym rejonie czasowym zdecydowanie na wielki + dla Krystiana. Jakoś chyba na etapie finału krajowych eliminacji do IMŚJ wszystko się posypało, słaba liga w Tarnowie, nie spasował się pewnie zbytnio do toru, bo wczoraj jeździł w eliminacjach IMŚJ. Co innego Czaja czy Malczewski, którzy mieli czas na przygotowanie się do ligi. Kossakowski to drewno na motocyklu, nie mówię, że jeszcze nie wystrzeli z formą, bo w dzisiejszym żużlu nie znasz dnia ani godziny,ale to nie dziś. Podsumowując - Kossakowski 0, a Czaja &gt; Pieszczek, więc ryzykuję na Częstochowę.
TAR-GOR: Hancock G. (T) (u. 9.5) 1.85
nie zdążyłem się załapać na linię 10,5, ale nic straconego. Greg zaczyna z zewnętrznych pól i to chyba może się okazać sporym problemem w pierwszej fazie zawodów. jego forma nie powala, a mecz będzie baaardzo wyrównany, więc ma na kim tracić punkty. Nie inaczej jest z resztą w jego własnym teamie, bo obok niego stać będzie Łaguta. 13 bieg dla odmiany ma z 1. pola. Rywale - Iversen, Vaculik i pierwszy do zmiany w Stali Sundstroem. Będzie ciężko dziś Herbie.
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Martin Vaculik over 10.5 @ 1,7 STS ✅ 13. Znowu rakieta!
Martin dziś tak jak ostatnio pod 9 czyli w parze Buczkiem. Zaczyna z pól wewnętrznych więc będzie łatwiej na początku. Początkowo z Kasprzakiem i z Iversenem - na nich może stracić punkty ale wcale nie musi szczególnie z Pukiem który nie jest tak szybki jak w poprzednim roku a Kasprzak nie lubi tarnowskiego toru więc niekoniecznie te rakiety tu będą jechać. Kolejny jego bieg powinna być spokojna trójeczka. Następnie w 13 biegu łączy się z Gregiem na Iversena. Patrząc na jego formę nie ma co się obawiać, że będzie seryjnie tracił punkty a jedynie sporadycznie. Trafił idealnie ze sprzętem i jest świetnie spasowany z owalem w Tarnowie. W magazynie ekstraligi po 2 kolejce pokazywali urywek 13 biegu jak Vaculik na 1 łuku był ostatni a na koniec 2 okrążenia już był pierwszy gdzie świetnym atakiem po szerokiej śmignął koło Madsena i odstawił go o dobre parę metrów. Takie szarże na betonie w Mościcach mogą zrobić wrażenie :cool:
Tomasz Gollob over 9.5 @ 1,7 STS ⛔ 3. dramat. co za kompromitacja nie potrafić się w łuk złożyć. wstyd po raz drugi Golloba jak i całego Torunia (nie sama przegrana a styl).
Fajna linia to Tomaszka bo trzeba ustrzelić tylko dyszkę. Jak wcześniej napisano Gollob świetnie czuję się w Zielonej. Dziś jest mecz nieco podwyższonego ryzyka a Toruń ten mecz musi wygrać. Jeśli chcą myśleć o walki o medale to po wpadce w Gdańsku muszą wygrywać bo dalej są na sporym minusie punktowym. Przy słabiźnie jaką prezentuję Miedziński i Holder to Gollob wraz Wardem i po części Emilem będą liderować. Rywale mocni ale w 4 biegu ma lepsze pole niż Hampel. Jak wygra z nim start to już nie powinno się nic złego wydarzyć. W 7 może być 3 punkty bo na rozkładzie praktycznie tylko Dudek. Trudny bieg 10 ale Protas do objechania, AJ to jest to co było przed laty. W 13 biegu będzie jedzie z Wardem ale jak Tomek nie zaśpi na starcie to po szerokiej na 1 wirażu może śmignąć. Koło 11 powinien zrobić.
Andreas Jonsson - Emil Sajfutdinov 2 @ 1,87 Milenium ⛔ 3-2 pkt. No ja pier**** jaka sieczka. jakby ktoś powiedział mi, że AJ zrobi 3 pkt a zakład i tak nie wejdzie to bym to wyśmiał. Emil tragedia. szkoda, że go odsunęli z 12 biegu bo tam 2 by zrobił ale odsunięcie słuszne bo ch*** jechał. szkoda gadać...
Kursy po równo a wg mnie sporym faworytem powinien być Emil. Niby nie lubi tego toru ale sprzęt od Hollowaya na początku jedzie i to bardzo wyraźnie widać. Gdyby nie głupi upadek w Gdańsku jechał na kolejną indywidualną wygraną. Na treningach w Toruniu wg relacji ludzie jest bardzo szybki. Dziś ma w parze Miedzińskiego na którym raczej pkt tracić nie powinien. Później w 12 biegu jedzie na Protasa i juniorkę także bieg dużo łatwiej niż ma Szwed. Jonsson to już nie jest zawodnik pewny na dużą zdobycz. Jest mocno nieobliczalny ale raczej więcej jak 10 w meczach nie robi. Widać to choćby po tym, że jest ustawiany jako prowadzący pary. Warto dodać, że 3x &quot;Adrenalina&quot; jedzie z Protasem na którym może tracić punkty. W 4 serii pojedzie z Dudkiem także tu nie jest powiedziane, że AJ będzie przed Patrykiem a można zaryzykować stwierdzenie, że z nim przegra. Tak jak wspomniałem na starcie bez żadnych dodatnich punktów taki bet jest bardzo dobry dlatego go biorę ????
Gdańsk - Częstochowa 2 @ 1,5 Milenium ✅ 34-56. na lajcie
Tak jak wyżej ktoś już wspomniał, że sporo szumu zrobiło się wokół wygranej Gdańska nad Toruniem. Wiadomo co się działo w czasie meczu i to jakiś cud, że Gdańsk to wygrał. Teraz Częstochowa na pewno ich nie zlekceważy bo wie czym to się może skończyć. Wraca Jepsen Jensen i wraca Grisza. Bardzo duże wzmocnienia. Kildemand kolejny raz na nowym torze ale sprzęt jedzie więc nie powinno być lipy a w razie czego oby szybkie korekty. Jest Holta który zawodzi ale parę punktów powinien uciułać. Na Szymce, THJ czy Gafurov też są do objechania. No i jest Walasek. Z ZG u siebie świetnie zaczął ale im dalej tym gorzej ale około 10 pkt się zakreci. W Gdańsku Madsen swoje pojedzie ale czy tam dobrze jak te 2 mecze? zobaczymy. Mroczka około 8 zrobi. Pieszczek już tak latać nie będzie jak z Toruniem ale THJ na pewno też takiej padaki nie odstawi. Reasumując Częstochowa ma bardzo równy skład i mimo wszystko tych 2 liderów którzy będą mogli to pociągnąć. W Gdańsku jest dziura w postaci Szymki i któryś z seniorów np. Renat nie uciągnie meczu na dobrym poziomie punktowym. U innych buków kursy po około 1,3 jak w STS. Obstawiam około 42-48 ????
Chris Holder under 9.5 @ 1,8 Milenium ✅ 9 pkt. zaczął jechać od drugiej fazy zawodów
No i już na koniec typów z naziemnych buków. Australijczyk jeździ w kratkę i to bardzo w kratkę. Auckland nieźle, w Bydgoszczy słabo. w Gdańsku beznadzieja, u siebie z Wrockiem po 1 pkt w 3 startach wreszcie coś zaczął jechać ale to i tak nie było to bo ze startu słabiutko a na trasie wyprzedzał niektórych wolnych wrocławian. Także w meczu Polska-Australia dobre biegi przeplatał słabymi. Dziś Crispy 3x jedzie z Wardem. O punkty bardzo ciężko będzie. Już w 3 biegu sieczka bo jest od kredy: Protas, Holder, Jonsson, Ward. Później po 3 biegach z &quot;bliźniakiem&quot; pojedzie z Miedzińskim więc o punkty teoretycznie łatwiej ale na przeciw będzie nieobliczalny Sasza Łoktaev a także Jarek Hampel. Szkoda, że nie ma tej linii 10.5 ale myślę, że nawet przy takim rozkładzie biegów nie dobije do granicy 10 pkt. Gram więc tutaj under.
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Kursy wystawił także bwin. Co mnie zdziwiło to wysokie handi na Toruń (+6,5 po kursie 1,72). Kursy na mecz są zbliżone (1,85;12,0;2,05) więc handi trochę przeszacowane. Osobiście uważam że Zielona Góra wygra ten mecz, ale można według mnie zagrać wygraną Falubazu po 1,85 oraz handi +6,5 na Toruń i na 100% jeden zakład mamy wygrany i są spore szanse że oba wejdą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom