>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 Kolejka Bundesligi [29-31.08.2008]

Status
Zamknięty.
S 0

sonic

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Werder Brema
typ: Werder albo Over 2,5
Analizę napiszę wcześniej, bo później może zabraknąć czasu, tak więc jedziemy:
Co do pierwszego typu, to uważam, że taki kurs (1,85) jest bardzo kuszący. Dlaczego taki wysoki? Bo Werderowi start w Bundeslidze nie wyszedł... no właśnie. Z tym falstartem to nie do końca prawda. Przypomnijmy: pierwszy mecz z Arminią Bielefeld na wyjeździe (remis 2:2) - niby rozczarowujący wynik, ale Werderowi nigdy nie grało się dobrze w roli gościa z ekipą Wichniarka, więc, w mniejszym lub większym stopniu, można było się spodziewać innego rezultatu niż zwycięstwo Bremy. Drugi mecz - z Schalke... tu już wiadomo, że nie ma przelewek. Ekipa sponsorowana przez Gazprom ostrzy sobie zęby na mistrza, no i trzeba przyznać, że będzie sporym zagrożeniem dla innych zespołów walczących o mistrzostwo. Remis 1-1 z pewnością był wynikiem, który dobrze pokazuje siłę obu zespołów, bądź co bądź - faworytów do mistrza Niemiec. Tak więc start Werderu w Bundeslidze nienajlepszy, aczkolwiek do przewidzenia.
Druga sprawa, która moim zdaniem przesądza o tak wysokim kursie jest historia dotychczasowych spotkań między Borussią M&#39;gladbach a Werderem. Otóż Munchengladbach może pochwalić się bilansem 8-2-2. Wygrywa z Werderem, a raczej wygrywaŁ, ponieważ mecze, o których mowa, to daleeeka historia. Dość powiedzieć, że ostatnie zwycięstwo Borussia odniosła w 2005 roku, czyli tak naprawdę wtedy kiedy Werder nie był &quot;tym&quot; Werderem.
Czy beniaminek odbije się od dna tabeli (2 mecze, 2 porażki - z innym beniaminkiem (Hoffenheimem) oraz ze Stuttgartem), a może Werder wreszcie zagra na miarę swoich możliwości? Sądzę, że prędzej to drugie. 1,83 jest dla mnie bardzo zadowalającym kursem.
Druga opcja to postawić na Overek w tym meczu (1,65 w bet365). Dlaczego? Bo Werder to taki &quot;Lech Poznań Bundesligi&quot; - dużo strzela, dużo traci. Wybitnie &quot;overowa&quot; drużyna, a i w meczach z Burussią M&#39;gladbach padało dużo bramek. Można się skusić, chociaż Under/Over to zawsze pewna loteria. Mimo wszystko wybrałbym zwycięstwo Werderu - kurs wyższy, strach jakoś mniejszy ;)
Dodam jeszcze, że pokrzepił mnie wywiad przeprowadzony z Diego, który we wtorek dołączył do kadry Werderu (wrócił z Igrzysk Olimpijskich) i wreszcie będzie mógł pomóc swojej drużynie. Wiadomo, jak ważny to zawodnik ???? .
No, to tyle analizy. Poniżej jeszcze zestawienie kursów od najpopularniejszych bukmacherów
(kurs na WERDER*): bet365: 1,83
bet-at-home: 1,90
betgun: 1,85
bwin: 1,85
expekt: 1,85
gamebookers: 1,85
SportingBet: 1,85
unibet: 1,80
*kursy oczywiście będą się zmieniać - na dzień dzisiejszy (28.08.) są takie jak napisałem. Niektóre sam sprawdzałem na stronach, niektóre zaczerpnięte z www.betexplorer.com
Wsio.
PS. Składy, rzecz jasna - jeszcze do końca nieznane (mecz będzie dopiero w sobotę).
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Energie Cottbus - Borussia Dortmund


W Dortmundzie wszyscy myślą tylko o komplecie punktów tym bardziej, iż Energie w tym sezonie nie zdobyło jeszcze ani jednego gola. Niestety podopieczni Jürgena Kloppa mają spore problemy z kontuzjami. Nie zagra Frei, Tinga, Kovac oraz nowy nabytek - Lee który nie ma załatwionych jeszcze wszystkich spraw personalnych i nie może być zgłoszony do meczu. Na ból stopy narzeka także Mohamed Zidan lecz jego występ raczej nie jest zagrożony.


Energie Cottbus: Tremmel - Radeljic, Kukielka, Mitreski, Cagdas - Angelov, Rost - Rivic, Skela, Sörensen - Rangelov.


Borussia Dortmund: Ziegler - Rukavina, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kuba, Hajnal, Kehl, Kringe - Zidan (Klimowicz), Valdez.


Jak dla mnie wygra Borussia Dortmund
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
3 kolejke zaczynamy piątkowym meczem, zazwyczaj pada w ten dzien under i zapowiada sie ze dzisiaj tez tak bedzie. Trener Koln zapewniał ze zagraja bardziej defensywnie, wyjda na ten mecz prawie ta sama &#39;11&#39; co z frankfurtem tylko zamiast Sanou zagra Vucicevic od 1 minut. Co do meczu z frankfurtem, grali u siebie na goracym terenie w Koln a i tak mecz byl nudny jak flaki z olejem, wogole szczescie ze doczekalismy sie po brameczce od kazdej druzyny.

KSC tez nie zachwyca, wygrali u siebie mecz z zaspanym Bochum i prawie zremisowali z HSV gdzie naprawde nie byli zbyt grozni procz 10 minut II połowy. W porownaniu z poprzednim meczem Franza zastapi prawdopodobnie Stoll.
Gra obu zespołow nie porywa, jednak bardziej nie przekonuja mnie pilkarze FC koln a w KSC ładne zawody rozgrywał nowo pozyskany Silva ???? , dlatego dzisiaj zagram:



Karlsruher SC - FC Köln
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,10

bo z tymi U/O ciezko bywa, 1x po kursie 1,30 na podbicie AKo tez dobre
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - SV Werder Bremen ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 15.30 na Borussia Park w Mönchengladbach rozpocznie się spotkanie 3. kolejki niemieckiej 1. Bundesligi, w którym miejscowe Zebry podejmować będą drużynę Werderu Brema.
Piłkarzom Jana Luhukay&#39;a, którzy okupują ostatnie miejsce w tabeli, nie udało się jak na razie zdobyć choćby jednego punktu (porażka przed własną publicznością z VfB Stuttgart 1:3 i wyjazdowa przegrana z innym beniaminkiem TSG Hoffenheim 0:1).
Z kolei piłkarze Thomasa Schaafa w obu spotkaniach dzielili się punktami (remis 2:2 z Arminią Bielefeld na wyjeździe i 1:1 z Schalke Gelsenkirchen w Bremie).
Niezadowolony z gry swoich podopiecznych Luhukay ma zamiar wystawić w jutrzejszym meczu zupełnie inną jedenastkę. Z pewnością nie zagrają kontuzjowani Schachten i Gohouri.
W składzie Werderu nie zobaczymy jutro Hunta i Mertersackera, ale do składu wracają za to Fritz i Diego.
Moim zdaniem zawodnicy z Bremy nie będą mieli jutro większych problemów z pokonaniem drużyny gospodarzy, która przekonała się na własnej skórze, jak dużo dzieli 1. i 2. Bundesligę. Mój typ: 3:1 dla Werderu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na początku tygodnia zaznaczyłem sobie Borussię Dortmund jako typ godny uwagi, ale wraz z upływem czasu traciłem przekonanie do grania na BVB i ostatecznie zostałem w tym meczu bez typu. Klub Kuby Błaszczykowskiego gra efektowną piłkę i trzeba przyznac, ze dobrze rozpoczęli ligowe rozgrywki. Mając jednak na uwadze fakt iz Energie Cottbus na początku rozgrywek skupia się wyraznie na antyfutbolu i grze ultradefensywnej uwazam, ze BVB moze byc ciężko rozwinąć skrzydła na Stadion der Frenundschaft. Dla mnie wynik remisowy nie będzie tutaj zaskoczeniem. Dlatego no bet.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Na początku tygodnia zaznaczyłem sobie Borussię Dortmund jako typ godny uwagi, ale wraz z upływem czasu traciłem przekonanie do grania na BVB i ostatecznie zostałem w tym meczu bez typu. Klub Kuby Błaszczykowskiego gra efektowną piłkę i trzeba przyznac, ze dobrze rozpoczęli ligowe rozgrywki. Mając jednak na uwadze fakt iz Energie Cottbus na początku rozgrywek skupia się wyraznie na antyfutbolu i grze ultradefensywnej uwazam, ze BVB moze byc ciężko rozwinąć skrzydła na Stadion der Frenundschaft. Dla mnie wynik remisowy nie będzie tutaj zaskoczeniem. Dlatego no bet.

Dokładnie miałem podobne myśli, i jeśli już ktoś chciałby obstawiać to proponowałbym under &lt; 2.5.

W tej kolejce bardziej pasuje mi Bayer - Hoffenheim 1 1.9. Wszyscy w Niemczech zachwalają się beniaminkiem, ale tak naprawdę dopiero rozegrali dwa mecze ( z Cottbus 3-0 i Gladbach 1-0) , nie ma co ukrywać, że są to średniaki Bundesligi. Natomiast Bayer rozpoczął kiepsko przegrywając 2-3 z BVB, ale tydzień później ku zaskoczeniu ekspertów wygrali pewnie i zasłużenie 2-0 w Stuttgarcie. Myśle , że piłkarze aptekarzy sprowadzą zespół beniaminka w końcu na ziemie. Bo jak słyszałem wypowiedzi niektórych piłkarzy czy trenera Ragnicka, to wypowiadaliby się jakby zdobyli co najmniej mistrzostwo niemiec. Mam nadzieję, że Bayer pokaże miejsce w szeregu beniaminkowi Bundesligi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Energie Cottbus - Borussia Dortmund

Dziś podopieczni Bojana Pransnikara zmierzą się na Stadion der Freundschaft z ekipą z Dortmundu , na pewno w pamięci mają ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami gdy Dortmund wygrał 0-2 i wtedy dwukrotnie do siatki trafiał M. Petric. Który jest teraz najważniejszym zawodnikiem Borussi. Ekipa z Dortmund powoli buduje znakomity zespół Owomoyela to znakomite wzocnienie defensywy , Znakomita forma naszego rodaka Jakuba Błaszczykowskiego. te czynniki i wiele innych powinno być dziś atutem gości z Dortmundu. Na pewno dodatkową chrapkę daję to że po dzisiejszej kolejce mogą wskoczyć na fotel lidera. Cottbus zaledwie 1pkt. i 3 bramki stracone i zero strzelonych nie jest zbyt imponujący bilans jak na drużynę &#39;&#39;doświadczoną&#39;&#39; bo tak nazwał ich własny trener pozwolę sobie zacytować jego słowa &#39;&#39; Drużyna nabrała doświadczenia w poprzednim sezonie gdy walczyła o utrzymanie teraz powinno być lepiej&#39;&#39;. Widać jednak brak ewidętny tego doświadczenia. Będzie to Polski pojedynek z jednej strony Mariusz Kukiełka z drugiej wspominany Kuba Błaszczykowski. W historii potyczek między klubami Energie wygrało tylko raz i to na wyjeździe.W sobotnim meczu w zespole gospodarzy zajdą trzy zmiany. Po bokach obrony zobaczymy Pavicevicia i Cagdasa, a nie jak tydzień temu Radeljicia i Ziebiga. Ten pierwszy siądzie na ławce za swój słaby występ w ostatniej kolejce, natomiast drugi pauzuje za kartki. W pomocy nie zobaczymy Vasiljevicia, tylko Ervina Skelę który wraca do gry. Oprócz wspomnianego Ziebiga nie zagra da Silva który leczy uraz nogi. Jak chodzi o skład Borussi, to ma być on identyczny jak w meczu z Bayernem. Zespół zagrał bardzo dobry mecz, więc trener Jurgen Klopp nie ma powodu do dokonywania roszad w składzie. Jednak takowe nastąpią na pewno wtedy gdy gotowi do gry będą Dede, Frei i Weidenfeller którzy są wciąż kontuzjowani.
30.08, godz. 15:30, Energie Cottbus - Borussia Dortmund
Składy:
Energie: Tremmel - Pavicevic, Kukielka, Cvitanovic, Cagdas - S. Angelov, T. Rost - Rivic, Skela, D. Sörensen - Rangelov
Borussia: Marc Ziegler - Rukavina, Subotic, Hummels, Schmelzer - Blaszc

Mój typ :
Wygrana Dortmundu @@ 2,10 ✅ ✅
Inne ciekawe typy z Bundesligi :
Schalke - Bochum - 1 @@ 1,40. ✅ ✅
Bielefeld - Hamburg - 2 @@ 2,00. ✅ ✅
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Do dobermana:

Jak możesz pisać, że Omowoyela to znakomite wzmocnienie defensywy, gdzie koleś w Werderze Brema nie grał przez rok z powodu kontuzji, a teraz nie siada nawet na ławce, gdyż jest źle przygotowany fizycznie do sezonu. Obrona BVB w dwóch meczach wygląda następująco : Rukavina, Subotic, Hummels, Schmelzer ( w meczu z Bayerem grał Dede - ale zerwał więzadła krzyżowe). Mimo wszystko ta obrona rozegrała dobry mecz przeciwko Bayernowi i trener Klopp chwalił po meczu Schmelzera, że zagrał dobre spotkanie na swoje możliwości. Natomiast Subotić jest odkryciem narazie, gdyż był wybierany dwu-krotnie do 11 kolejki.

I troszkę roźmieszyła mnie Twoja wypowiedź o Petric, gdyż od przyszłego tygodnia jest zawodnikiem HSV, przeszedł za 6 mln Euro i BVB dostała jeszcze M. Zidana, który jest ulubieńcem Kloppa i trener chciał mieć go za wszelką cenę, nawet za cenę najlepszego zawodnika BVB z poprzedniego sezonu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak ale dziś wystąpi już Zidane zła polityka trener Kloppa ale cóż. tak to jest Owomoyela to zdecydowanie dobry defensor i będzie wzmocnieniem gdy już dojdzie do pełni sił. Chyba nigdy nie widziałeś go w Akcji ? w Werderze siedział bo popełnił kilka błedów ale wcześniej jak grał i jak grał w Rezerwach także wiesz nie wiesz a gadasz. Na przyszłość poczytaj dokładnie o nim. Faktycznie z tymi Petricem sie pomyliłem nie doczytałem tego dopiero teraz. Jednak Zidan to także dobry napastnik udowodnił nie raz nawet Bayernowi Monachium jak pamiętamy na początku sezonu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Energie-Borussia (-1)
typ:2
k:4.45
Borussia powinna poradzic sobie z dzisiejszym rywalem niby można doszukiwać sie podtekstów w meczu w sumie gospodarze mogą urwać punkt jednak mało na to wskazuje Borussia jak wszyscy wiemy wychodzi powoli z serii czarnej dziury w której tkwiła przez kilka sezonów i mało co nie spadła z ligi jednak widać ze zespół idzie w góre Dobry mecz z Bayernem 1-1 wygrana w Leverkusen to bdb wyniki 4 punkty w 2 kolejkach z takimi rywalami potwierdzają ich wzlot jak również występy w turniejach przed sezonem.
Energie przegrał u siebie 0-3 z 1899 Hoffenheim(niby dobry start ale nie wróze tej ekipie kwiatków w bundeslidze) i zremisował wyjazd z Hannover96 wraty przypomnienia bilans BVB na wyjezdzie z Energie 5-0-0 dla Dortmundu na dodatek 2?? z okresu ich czarnych serii ;)Niespodzianki mogą sie zdarzyc w kazdym meczu jednak forma gości i bezradność gospodarzy jakie obecnie prezentują powinno zaprocentować kilkubramkowym zwycięztwem gości, nie sadze że akurat teraz Energie zepsuje bilans rywala

16/02-08
Bundesliga Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund 0:2

15/10-06
Bundesliga Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund 2:3

14/12-02
Bundesliga Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund 0:4

27/10-01
Bundesliga Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund 0:2

18/08-00
Bundesliga Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund 1:4
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Tak ale dziś wystąpi już Zidane zła polityka trener Kloppa ale cóż. tak to jest Owomoyela to zdecydowanie dobry defensor i będzie wzmocnieniem gdy już dojdzie do pełni sił. Chyba nigdy nie widziałeś go w Akcji ? w Werderze siedział bo popełnił kilka błedów ale wcześniej jak grał i jak grał w Rezerwach także wiesz nie wiesz a gadasz. Na przyszłość poczytaj dokładnie o nim. Faktycznie z tymi Petricem sie pomyliłem nie doczytałem tego dopiero teraz. Jednak Zidan to także dobry napastnik udowodnił nie raz nawet Bayernowi Monachium jak pamiętamy na początku sezonu.

Jeżeli chodzi o Omowoyele, to pisząc analize do tego meczu Energie - BVB to nic nie wnosi to, że napisałeś, że będzie dobrym defesnorem, nie zagra w tym meczu. I w tym momencie na najbliższy mecz jest słaby, kogo interesuje to czy będzie w formie w grudniu, jeżeli piszesz analize do sobotniego meczu. A ktoś to przeczyta, że bedzie grał Omowoyela (bo tak można było z Twojego opisu wyczytać), a nie zagra bo jest na dzień dzisiejszy bez formy. A po drugie nie gadam sobie ot tak, bo wejdź sobie na www.borussia.com.pl na której pisze artykuły, więc wiem dokładnie co się dzieje. Szukam tekstów na niemieckich stronach i tłumacze, więc sobie nie gadam aby pogadać, tylko pisze prawdę. Pzdr.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Bayer Leverkusen-TGS Hoffenheim
Typ: 1
Kurs : 1,80 ✅✅WYNIK 5:2✅✅


Na Bay Arena przyjeżdza dzisiaj lider Bundesligi ale to nie on jest faworytem tego meczu;) Tym liderem jest beniaminek w jedenj osobie który po dwóch kolejkach ma komplet punktów na swoim koncie ale należy zwrócic z kim został on osiągnięty- ze zdecydowanie najsłabszymy zespołami w lidze tj Energie Cottbus i Borussią M-G. Aptekarze w tym czasie rywalizowali z Borussia Dortmund i VFB Stuttgart więc jak tu porównywac mecze obu drużyn. Bayer ma na koncie po tych meczach 3pkt za zwycięstwo ze Stuttgartem 2:0, a na inauguracje polegli 2:3 z BVB.
Dzisiaj mecz powinien przebiegac pod dyktando gospodarzy i zdziwi mnie jakakolwiek zdobycz punktowa gości którzy dzisiaj zostaną w pewien sposób sprowadzeni na ziemie ;)
W zespole Bayeru w dzisiejszym meczu nie zobaczymy Schneidera,Gresko,Adlera i Castro. Po przeciwnej stronie a więc w obozie beniaminka niezdolni do gry są Ibertsberger i Ogbuke. W zespole Bayeru świetnym ruchem transferowym okazało się sprowadzenie Renato Augusto który świetnie kreuje gre Aptekarzy, dobrze spisuje się kolejny nabytek Helmes który już zdobył 2 gole dla nowego zespołu. Aptekarze w poprzednim meczu z Stuttgartem zagrali dobre zawody i dzisiaj będą chcieli się zrehabilitowac swoim kibicom za wpadke z 1 kolejki z BVB i zdobyc komplet punktów przed własną publicznościa przed która zawsze grało im się dobrze;)

Prawdopodobne składy :

▶Leverkusen : Fernandez- Schwegler,Friedrich,Henrique,Djakapa - Renato, Rolfes, Vidal, Barnetta - Kiessling, Helmes

▶Hoffenheim : Ozcan- Beck, Nilsson, Compper, Jaissle- Weis, Luis Gustavo, Salihovic- Eduardo- Ba, Ibisevic
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik


Spotkanie: Bayer 04 Leverkusen - TSG Hoffenheim ⛔ ⛔ ⛔
Typ: TSG Hoffenheim
Kurs: 4.45
Bukmacher: bah
Beniaminek idzie jak burza w Bundeslidze ! Mowa o drużynie TSG, które zmierzy się dziś z Bayerem Leverkusen. Siódmy zespół zeszłego sezonu Bundesligi, kontra lider zaplecza niemieckiej &quot;ekstraklasy&quot;. No to kilka słów o gospodarzach dzisiejszej potyczki . Bayer zaczął sezon od porażki z Borussią Dortmund - 2:3, później udało im się pokonać Sttutgart 2:0. Oczywiście można uznać to za sukces i tak to nazwijmy. Podopieczni Burno Labbadi, zagrali w następującym składzie (przeciwko VfB) :Fernandez, Castro, Friedrich, Henrique, Djakpa, Rolfes, Renato Augusto, Vidal, Barnetta, Kießling i Helmes. W/g kickera, najlepszy mecz zagrał Vidal (ocena 2 , skala 1-5, 1 najwyższa). Wyróżniające się postacie w Bayerze to : Friedrich, Rolfes, Renato Augusto, Barnetta, Schneider, Helmes, Gekas.
Przejdźmy do beniaminka. TSG świetnie wprowadziło się do Bundesligi, ogrywajć Energie Cottbus 3:0 oraz Borussię M. 1:0. Kilka słów o tym meczu: Jedyną bramkę strzelił Ibisević. Zresztą otrzymał najlepszą notę w tym spotkaniu - 2. Taką samą miał bramkarz Borussi, Heimeroth. Gdyby nie jego interwencje, wynik mógłby być zupełnie inny (oczywiście wyższa wygrana TSG). Lider Bundesligi zagrał w następującym składzie: Özcan, Beck, P. Nilsson, Compper , Jaissle, Luiz Gustavo, Weis , Salihovic, Carlos Eduardo, Ba , Ibisevic. Wszyscy w Hoffenheim liczą na pozyskane za prawie 12 mln euro - Carlosa Eduardo. Jak na razie całkiem nieźle radzi sobie w lidze, choć w I meczu zagrał słabo. Dzisiaj liczę na błysk formy Ibisievicia, który zresztą ma już 3 bramki na koncie. Myślę, że TSG podtrzyma bardzo dobrą formę i wygrają ten mecz.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Z ligi niemieckiej wybrałem na dziś 2 spotkania.

1. Bayer Leverkusen-TSG Hoffenheim 1 1,75✅
Gospodarze bardzo dobrze zaczęli sezon, ale to nic bo goście beniaminek jednej z lepszych lig Europy od pierwszej kolejki zajmuje 1 miejsce!! Na gospodarzy zdecydowałem się zagrać z 2 względów. To jest ich 2 mecz na swoim stadionie a tu ani punktu nie zdobytego także fani Bayeru będą się domagać zwycięstwa a jest ku temu podstawa. W ostatnium meczu piłkarze zagrali świetne zawody z VFB i pokonali ich 2-0, który poczynił przecież znaczące wzmocnienia. Bayer 1 mecz przegrał po zaciętym meczu z BVB ale BVB prezentuje się bardzo dobrze więc tam decydowało szczęście troszke zabrakło go wtedy gospodarzom.
Goście natomiast wygrali 2 mecze 1 z określaną za najsłabszą druzyną ligi energie a tydzień temu skromnie pokonali średnią ekipę z M`Gladbach skromnie 1-0. Także gościom udały się pierwsze kolejki ale dziś nie mają większych szans.
Nie ma tez co ukrywać ale benaminka nie ma kto dopingowac na wyjazdach więc wydaje mi się że mogą się czuć dzis troszkę stremowani, w końcu kiedyś muszą ponieśc pierwszą porażkę.
Bayer Leverkusen-TSG Hoffenheim myślę że będzie 3-1


2.Borussia Moenchengladbach-Werder Bremen 2 1,85⛔ suma bramek : 2.5+ 1,6✅
Drużyna z Bremy zagra z ligowym średniakiem. w czterech ostatnich sezonach zawsze w tym meczu padało powyzej 2,5 gola więc dzis też tak zagram tymbardziej ze w drużynie gosci ma kto strzelać bramki. Dla Borussi to duże zmartwienie a słabe nastroje pewnie jeszcze dobije to ze werder jak narazie zremisował 2 mecze i w końcu musi wygrać, tym bardziej że w ostatnim meczu na wyjeździe zremisował z arminią i 2 bramki strzelił wichniar ale 2 razy na prowadzenie wychodzili bremeńczycy.
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce i po dzisiejszym dniu pewnie go nie opuszczą. Ostatnio przegrali z rewelacyjnym beniaminkiem TSG Hoffenheim a otatni mecz na własnym stadionie przegrali z VfB Stuttgart.
Przewidywalne składy:
M&#39;gladbach: Heimeroth - M. Ndjeng, Brouwers, Daems, Jaures - Paauwe, Alberman - Matmour, Rösler, Marin - Friend

Wiese - C. Fritz, Prödl, Naldo, Pasanen - Baumann - Frings, D. Jensen - Diego - Rosenberg, Pizarro
Jak widzimy w składzie werderu znalazł się diego który ponoć jest już gotowy do gry także widzę wygraną Werderu Brema 3-1
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik

Energie Cottbus - Borussia Dortmund ✅ ✅ ✅
Kurs: 2.10
Bukmacher: bah

Nie można przejść obojętnie obok takiego spotkania. Zespół Kuby zagra dzisiaj na wyjeździe z zespołem Kukiełki - Energie Cottbus :] Jak na razie gospodarze, bardzo słabo radzą sobie w lidze. Przegrana z TSG (0:3)+ remis (0:0) z Hanovverem potwierdza niską formę Energie. Niestety będzie to kolejny sezon z walką o utrzymanie w Bundeslidze. Cudem udało się to rok temu (14 lokata). Wielkich nazwisk w Cottbus nie ma, i chyba nie będzie. Przejdę do Borussii. Cztery punkty w dwóch meczach. Najpierw 3-2 z Bayerem, a później remis z Bayernem. Powinien być komplet, gdyż każdy kto oglądał ten mecz, wie że należała się wygrana klubowi z Dortmundu. W zeszłym sezonie, Borussia totalna klapa. 13 miejsce. Ale nie żyjmy przeszłością ! W 08/09 podopieczni Kloppa mają szansę odnieść sukces i zająć miejsce 1-3. Warunki są do tego idealne. Borussia jest w formie. Takich nazwisk jak Kehl, Frei, Dede, Błaszczykowski, Zidan, Valdez - nie trzeba przedstawiać. Czuje, że dziś Kuba i jego ekipa rozniosą Energie Cottbus :]

Energie Cottbus
Tremmel - Pavicevic, Kukielka, Cvitanovic, Cagdas - S. Angelov, T. Rost - Rivic, Skela, D. Sörensen - Rangelov

Borussia Dortmund

Marc Ziegler - Rukavina, Subotic, Hummels, Schmelzer - Blaszczykowski, Hajnal, Kehl, Kringe - Valdez, Zidan
 
drabcio 0

drabcio

Użytkownik
Cottbus v Borussia Dortmund Typ:2 @2.20



Energie jako kandydat do spadku spełnia pokładane w nim nadzieje i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Przed sezonem jak zwykle doszło do małej rewolucji kadrowej i zespół &quot;wzmocniło&quot; kilku piłkarzy, ale drużyna wydaje się mocno nie zgrana, prezentuje się słabo w porównaniu z pierwszym meczem zakończonym laniem u siebie z Hoffenheim 3-0 w drugiej kolejce było już nieco lepiej i Cottbus zdołało wywieźć z Hannoveru jeden punkt, ale gdyby Hanowerczycy nie zgrali tak okropnie to i tym razem obyło by się bez punktów. Jak na razie Cottbus ze wspominanym Hannoverem dzierży miano najskuteczniejszych, tyle że od końca. W meczu Hannover - Cottbus gra była niemrawa, piłkarze obu drużyn byli bardzo oszczędni i woleli nie nie pokoić bramkarzy, zadowalali się spacerkiem wokół środkowej strefy boiska.Generalnie przypominało to bezładną kopaninę a nie mecz na poziomie Bundesligi. Zdecydowanie lepiej prezentuje się przeciwnik tj. Borussia Dortmund. Piłkarze prowadzeni przez Jürgena Kloppa w dwóch meczach nowego sezonu spotkali się z bardzo wymagającymi rywalami. I zaprezentowali się bardzo dobrze, pokonali Bayer w Leverkusen 3-2 oraz zremisowali z broniącym tytułu Bayernem 1-1. W tym meczu z dobrej strony pokazał się zwłaszcza w szeregach Borussii Błaszczykowski, który zdobył pięknego gola. Mecz stał na bardzo wyskoim poziomie, nie zabrakło pięknych akcji, bramek. Obie drużyny zaprezentowały ładny dla oka football, nie obyło się bez dramaturgii. Druga połowa stała pod znakiem ataków gości, mimo to umiejętnie broniącym się piłkarzom BVB udało się utrzymać korzystny wynik. BVB po 2 kolejkach zgromadziło 4 punkty strzelając 4 bramki i tracąc 3. Do drużyny Kloppa doszli napastnik Mohamed Zidan oraz obrońca Lee Young-Pyo a także możliwe że szeregi żółto-czarnych zasili także kolejny napastnik tym razem Peguy Luyindula z PSG. W dotychczasowych pojedynkach na Stadion der Freundschaft między Energie a BVB wszystkie mecze wygrywali goście, w ostatnim sezonie pokonali drużynę Mariusza Kukiełki 2-0. Dostrzegając dysproporcję dzielącą obie drużyny typuję kolejne zwycięstwo gości.

Wynik: 0-1✅✅✅
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
wiadomo coś istotnego o meczu jutrzejszym sttutgardu z hanoverem?bo nie widze zapowiedzi na fussball.pl.
Mecz wydaje się interesujący-Hanover w słabej formie(nie potrafili u siebie strzelić gola słabemu cottbus,a na wyjezdzie polegli wysoko z FC Schalke) zaś Sttutgard wydaje mi się dośc mocną drużyną,martwi mnie jednak jakby tak trochę lepsza postawa VFB na wyjazdach,co sądzicie o meczu?kurs ciekawy,a wydaje się że jak VFB zagra na przyzwoitym poziomie powinni wygrać
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W/w serwisem sie nie sugeruj, oni pojecia nie maja o bundeslidze. CO do meczu z Schalke to juz pisalem ze wszystkie trzy gole stracili po stałych frag. gry.
Co do tego meczu to niema osłabien w porownaniu do poprzedniej kolejki.
Jest szansa ze w skladzie Stuttgartu zagra Boulahrouz natomiast w ekipie gosci od 1 minut wystapi Forrsell ???? Wsyzscy pilkarze H96 i trener uwazaja ze zawiedli na całej lini te dwa poprzednie mecze.
Natomiast Stuttgart poległ znacznie Leverskusen tydzen temu ktore od tego czasu pokonało teraz beniaminka TSG 5:2 i wdac ze zwyzkuja z forma
Moim zdaniem Hannover za wszelka cene bedzie chcial strzelic bramke chociaz to bedzie bardzo trudne. Overowi 2,5 daje 60% szans ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom