>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Kolejka Bundesligi 14-16.09.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
3. Kolejka Bundesligi





Trzecie kolejki zapowiada się niezwykle ciekawie. Oprócz aspektów sportowych, mamy wiele różnego rodzaju podtekstów. Zacznę od HSV bo tam się dzieje, klub ma kłopoty finansowe, miało być zaciskanie pasa... ale nic z tych rzeczy Frank Arnesen wydała fortunę zachowując realia Hamburga na Rafaela van der Vaarta, oczywiście to nie koniec burzę wywołał komentarz agenta Milana Badelji:​
Kwota, jaką Hamburger zapłacił za Milana była zawyżona. To nie był dobry interes dla HSV, gdyż mojemu klientowi w przyszłym roku wygasał kontrakt i można było zapłacić za niego dużo mniejsze pieniądze – wyznał Joksimović. – Klub nie skontaktował się jednak ze mną, a finalizację transferu zlecił komuś z zewnątrz, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Ten pośrednik zagarnął dla siebie całkiem pokaźną sumę.​
W niesmak było byłemu dyrektorowi sportowemu Chelsea i wdał się w medialną sprzeczkę. Ma szczęście facet, że HSV gra na wyjeździe bo dostało by mu się podwójnie, bo i za wyniki. Co do reszty spotkań: zaniżony kurs na BVB, interesująco wygląda Schalke. Powinniśmy mieć możliwość obejrzenia Javiera Martíneza w dłuższym wymiarze czasu.


Zapraszam do dyskusji.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Hannover - Werder

Hannover DNB @ 1.65 Expekt
✅

Podoba mi się Werder w tym sezonie,jednak w tej kolejce mają pecha bo trafili na świetną drużynę z Hannoveru. Franz Smuda powiedział o Śląsku Wrocław ,że mimo iż tam nie ma wielkich indywidualności to Śląsk jest bardzo mocną drużyną,i to samo w mojej opinii tyczy się Hannoveru z tym ,że zawodnicy Hannoveru nie są wielkimi indywidualnościami jak na warunki niemieckie bo wiadomo,że na polskie to gwiazdy światowego formatu. Poziom jaki prezentują poszczególni gracze Hannoveru oraz tytaniczna praca jaką wykonują na boisku jako jedna całość pozwala stawiać ich w tym meczu w roli faworyta. W Hannoverze bez większych ruchów transferowych , z Zenitu wrócił Huszti i jak pokazały pierwsze spotkania był to strzał w dziesiątkę,Węgier świetnie wkomponował się w drużynę,jest idealnym dopełnieniem całości. W Werderze na odwrót - mnóstwo zmian, przychodzą -odchodzą, o ile w moim mniemaniu w tym sezonie może to im wyjść na dobre o tyle nie w tym meczu:] Pisałem po meczu Wolfsburg-Hannover ,że to było takie oczywiste postawić na Hannover :] w końcu to było zestawienie niemieckiej solidności i jakości ze składanką piłkarską,teraz jest mniej/więcej taka sama sytuacja aczkolwiek mecz może być bardziej wyrównany ,ponieważ Werder jest lepszy aniżeli drużyna Magatha. Żeby tego było mało...sprawę Bremeńczykom dodatkowo komplikuje miejsce rozgrywania meczu, AWD Arena to teren niemalże nie do zdobycia, ostatni raz Hannover przegrał u siebie 30 kwietnia 2011 roku z Gladbach 0-1 (wtedy kiedy to byli na fali i utrzymali się cudem w Bundeslidze). Ciężki mecz,ciężki wyjazd dla podopiecznych Schaafa.

Hannover @ 2.35 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
W 100% się z tobą zgodzę, Hannover jest niezwykle mocny u siebie, jak już nie raz wspominałem to jedyna drużyna która w poprzednim sezonie nie przegrała żadnego ligowego spotkania na własnym obiekcie. Są w gazie, ostatnio rozgromili Wolfsburg na wyjeździe. Ponadto ich skład w dużej mierzy nie zmienia się od kilku sezonów, ich główny atut to na pewno zgranie. A co do Werderu, to mimo iż mają ciekawy skład trzeba napisać o tym że przed sezonem stracili liderów w każdej formacji. Bramkarz Tim Wiese odszedł do Wieśniaków, Naldo gra teraz w Wolfsburgu, Marko Marin obecnie w Chelsea i Claudio Pizzaro który gra teraz w drużynie z Bawarii. Ci gracze decydowali o sile defensywnej (dwaj pierwsi) oraz o sile ofensywnej (dwaj następni) drużyny z Bremy. A więc powielam typ:

Hannover 2,37 @Tobet

Z tego co mi jeszcze wpadło w oczy to jakieś hendi na Bayern. Grają z Mainz które nie zachwyca, remis na wyjeździe z Freiburgiem (1-1) oraz porażka u siebie z beniaminkiem z Furth (0-1). Bayern wygrał 3-0 właśnie z Furth oraz ograł Stuttgart wysoko bo 6-1. Myśle, że bezpiecznie można zagrać na nich z -1, -2. Szczerze mówiąc dla mnie są faworytami do wygrania ligi, personalnie nikt nie dorównuje im do pięt w Bundeslidze. Borussia jedynie grając tak jak rok temu może zagrozić Bawarczykom, ale ja w to nie wieże. Brak Kagawy (który robił dużo w BVB), zastąpienie go Reusem, nie mówie że Marco to zły zawodnik, wręcz przeciwnie, ale to jest inny typ gracza niż Japończyk. Ponadto teraz bardziej skupią się na LM...no poprostu nie widze ich aby 2 raz z rzędu obronili mistrza. A więc:
Bayern München -1 1,45 @Expekt
Bayern München
-2 2,35 @Expekt
Nie będę oryginalny, bo widzę także zwycięstwo Schalke. Oni muszą ogrywać beniaminków tak i u siebie jak i na wyjeździe jeżeli chcą powalczyć z Bayernem i BVB o majstra. Dobrze weszli w sezon, remis z H96 na wyjeździe, ale warto powiedzieć, że zagrali bardzo dobrze w tym spotkaniu; oraz wygrana 3-1 z Augsburgiem u siebie. S04 jest poprostu lepsze, i jeżeli zagrają na swoim wysokim poziomie, to powinni wygrać. Tyle odemnie.
FC Schalke 04 1,95 @bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
empe92 438

empe92

Użytkownik
Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen
W tej kolejce jeden z najciekawszych meczy to pojedynek pomiędzy Borussią Dortmund a Bayerem. Wydaje mi się, że dobrą opcją na ten mecz jest BTS. Obie ekipy mają duży potencjał w ofensywie. Borussia ma na koncie 4 punkty po zwycięstwie z Werderem i remisie z Norymbergą. Na pewno gra mistrzów Niemiec odbiega od możliwości i aspiracji zespołu, ale pomimo tego stwarzają dużo sytuacji bramkowych. Dla mnie brak gola Borusii na własnym obiekcie przeciwko Bayerowi jest po prostu niemożliwy. Dlatego przejdę od razu do tego dlaczego uważam, że drużyna z Leverkusen również zdobędzie gola na Signal Iduna Park. Bayer zaczął sezon od porażki 1:2 we Frankfurcie z Eintrachtem, następnie pokonali u siebie 2:0 Freiburg. Osobiście, bardzo podobała mi się gra ofensywna podopiecznych Samiego Hyppii z Freiburgiem. Niewątpliwie, obrona gości do najmocniejszych nie należy, ale Bayer grał bardzo efektowną piłkę. Dużo prostopadłych piłek, akcji oskrzydlających, groźne strzały z dystansu. Spokojnie w tym meczu Leverkusen mogło skończyć z 4-5 bramkami na koncie. Brakowało troszkę skuteczności, ale na tym elementem gry można było popracować w trakcie przerwy na kadrę.Również forma defensorów Borussii do najwyższej nie należy, a tacy piłkarze jak Kiessling, Schurrle czy Castro gwarantują kilka okazji bramkowych na mecz. Kurs na BTS super wysoki nie jest, ale i tak myślę, że warto w niego zainwestować.
BTS @ 1.72 Bet365 ⛔ 3:0

Eintracht Frankfurt – HSV Hamburg
W meczu pomiędzy Eintrachtem a HSV również skłaniałbym się ku BTSowi. Jak wiadomo po 2 rundach gier gospodarze mają na koncie komplet punktów i bramki 6:1. Są bardzo skuteczni w ofensywie, wykorzystują błędy rywali w obronie i nawet, gdy prowadzą nie cofają się do obrony tylko próbują zdobywać kolejne bramki. Taka gra przeciwko defensywie HSV z pewnością będzie skutkowała duża ilością sytuacji, bowiem gra HSV w tyłach delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życenia. Można powiedzieć, że sami stwarzają okazje bramkowe dla swoich rywali. Werder wbił im 2 gole, ale gdyby było ich 2-3 więcej nikt nie mógłby mieć pretensji. Natomiast mam nadzieję, że wreszcie graczom Hamburga uda trafić się do siatki rywali. Dotychczas są bez gola, ale sytuacji trochę mieli. Głównie liczę na dobrą grę po powrocie na stare śmieci van der Vaarta, który potrafi kreować grę i wypracowywać bramki dla kolegów, a także sam jest w stanie uderzyć z dystansu i wpakować piłkę do siatki rywali. Grający na szpicy Rudnevs też kiedyś musi się odblokować, wszyscy wiemy, że ten napastnik potrafi zdobywać seryjnie bramki. Spodziewam się otwartego meczu z dużą ilością okazji z obu stron.
BTS @ 1.80 Bet365 ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 2

mendieta

Użytkownik
Uważałbym z typowaniem Bayernu. Należy mieć na uwadze fakt, że w eliminacjach do MŚ, w niewielkich odstępach czasowych, grało wielu piłkarzy drużyny z Bawarii: Neuer, Badstuber, Lahm, Tymoshchuk, Kroos, Ribery, Muller, Shaqiri, Mandzukić, C. Pizarro. Boje reprezentacyjne mogą --- ale nie muszą --- wpłynąć na ich dyspozycję w najbliższym ligowym meczu. Być może Jupp Heynckes da szansę niektórym zmiennikom.
Mimo dobrej formy bawarskiego zespołu w tym sezonie, nie byłbym pewny ich zwycięstwa w sobotę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Widzę, że ten mecz budzi duże zainteresowanie to też coś napiszę. Moim zdaniem minimalnie Hannover jest faworytem, faktycznie dobrze zaprezentowali się z Schalke, zmiażdżyli Wolfsburg i wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze lepiej. Sęk w tym, że w niczym Werder nie było gorszy, postawili się Borussii na Signal Iduna - postawili, a to jest sztuka bo ile brakowało centymetrów, żeby Arnautovic zamiast w słupek trafił do siatki. Kolejny mecz WB z HSV to było wkalkulowane zwycięstwo. Uważam, że oba zespoły są w podobnej dyspozycji, tylko jeden z nich lepiej się zaprezentował. Przewagą H96 jest skład, nie ma tu wielkich nazwisk o czym wspomniał billi, ale Zieler to jest poziom międzynarodowy, dziś już na pewno bramkarz numer dwa w reprezentacji Niemiec. Jednak najlepiej Hannover wypada w ofensywie, chyba nie naciągnę bardzo faktów jaki powiem, że ofensywa Hannoveru ustępuje tylko tej Monachijskiej; Mohammed Abdellaoue, Mame Biram Diouf, Jan Schlaudraff, Didier Ya Konan i Artur Sobiech doskakuje, na chybił-trafił można któregokolwiek wrzucić do pierwszej jedenastki i mamy pewność, że nikt z nich nie zawiedzie, każdy z nich może zagwarantować minimum 10 bramek w sezonie. To jest siła i spokój o pozycję napastnika jakiej nie ma Dortmund (wyobraźcie sobie kontuzję Lewego), czy Schalke (Huntelaar). Co będę owijał Hannover ma dziś skład na 3 fronty i jak Abdellaoue mówi, że &quot;Chcę zdobywać trofea&quot; to należy brać to całkiem serio. Ale wróćmy do spotkanie, wydaje mi się że mimo argumentów jakie przemawiają za gospodarzami ten mecz może być typowym &quot;przeciąganiem liny&quot;, komuś uda się strzelić bramkę, może rywal wyrówna, ale może być tak że w końcówce ktoś znowu wyjdzie na prowadzenie. Dla mnie Werder da radę, raczej nie wygra bo trudno o to na AWD-Arena. Remis czemu nie, biorąc jednak wszystko do kupy to gospodarze, rozsądek jednak podpowiada, że należy doceniać Breme ;).

Hannover 96 - Werder Bremen (Draw no bet) Typ:1 Kurs:1,72 Tobet
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
A ja poszukam &quot;dziury w całym &quot; :p ,a tak na serio to wielu zawodników grało mecze w swoich reprezentacjach ,niektórzy pokonali spore odległości ... odsapnąć trzeba to tylko ludzie i myślę ze ta kolejka może być nieco &quot;ślamazarna&quot;
Bayern Munich - Mainz
W tym meczu spoglądam w stronę gości ... Mainz to dobry zespół z charakterkiem z Bayernem gra im się nie najgorzej ... ost. raz wysoko przegrali z Bawarczykami 3-0 w sezonie 2009/10 od tego czasu strzelają przynajmniej jedną bramkę Bayernowi .
Owszem wiem ze Bawarczycy w gazie bilans 9-1 w bramkach po 2 kolejkach mówi sam za siebie ale jak pisałem wyżej wielu zawodników grało w swoich reprezentacjach ,a jeśli chodzi o Bayern to chyba cała podst. 11 klepała mecze reprezentacyjne .
Więc czemu nie spróbować
Mainz +2,+2,5 @1.75 bet365 ✅ 3-1 (połowa stawki zwrot)

B. Moenchengladbach - Nurnberg
Gladbach straciło sporo na odejściu Dante i Reusa o już nie ten sam zespół ,a sądzę ze z czasem bedzie jeszcze gorzej .
W tym spotkaniu zaskoczyły mnie kursy 2.00 -3.4-3.75!!!
M&#39;Gladbach nie jest takim faworytem w moim odczuciu jak to sugerują bukmacherzy Nurynberga to też nie ogór co przyjadą na wycieczkę
Ostatnie pojedynki tych zespołów miedzy sobą kończyły się jednobramkowym zwycięstwem M&#39;Gladbach lub remisem
X2 na Nurnberg wart ryzyka .
Nurnberg X2 @1.72 ✅ 2-3

Greuther Furth - Schalke
Tu chyba nie ma wątpliwości kto jest faworytem i to powinien zainkasować 3pts pewnie i z hukiem .
Schalke gra dobrze przynajmniej tak zagrało w 2 pierwszych kolejkach ,ładny ofensywny futbol ....
GF powinno zapłacić kolejne frycowe ... zresztą pewnie bedą je płacić przy każdym meczu z top5 .

Schalke @1.95 bet365 ✅
0-2
Schalke o1,5 @1.85!!
bet365 ✅ 0-2

Jeszcze jeden mecz mnie intryguje VfB Stuttgart - Dusseldorf ... VfB klasycznie runda jesienna do dupy koncówka /środek tabeli a w rundzie wiosennej będą trzaskać wszystkich jak leci ?... nie mniej jednak w mecz z beniaminkiem powinni zgarnąć 3 pts ... ale kurs @1.65 nie wiem czy wart ryzyka przy ich obecnej formie .
Takie coś sobie ubzdurałem ... zobaczymy jak wyjdzie w praniu
---------------------------
Bardzo dobry dzionek .... szkoda tego Leverkusen no ale cóż.Oby dalej na ✅ ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
billi 207

billi

Użytkownik
Greuther Furth - Schalke
X @ 3.61 Pinnacle ⛔

A ja nie widzę żadnych przesłanek do stawiania na S04 poza tym ,że Schalke to Schalke:]. Głównym atutem S04 jest gra skrzydłami a pamiętamy jak skutecznie GF wyłączyło najlepsze skrzydła ligi (mecz z Bayernem),chłopaki sobie nie pograli,obrona była bardzo szczelna,po stracie gola ze stałego fragmentu worek się rozwiązał. Beniaminki takie jak GF nawet na własnym boisku nie będą chciały iść na wymianę ciosów z przeciwnikami takimi jak Schalke a o tym,że podopieczni Stevensa kiepsko sobie radzą w ataku pozycyjnym pisałem kilka razy - zawsze się sprawdzało.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Greuther Furth - Schalke X @ 3.61 Pinnacle
A ja nie widzę żadnych przesłanek do stawiania na S04 poza tym ,że Schalke to Schalke. Głównym atutem S04 jest gra skrzydłami a pamiętamy jak skutecznie GF wyłączyło najlepsze skrzydła ligi (mecz z Bayernem),chłopaki sobie nie pograli,obrona była bardzo szczelna,po stracie gola ze stałego fragmentu worek się rozwiązał. Beniaminki takie jak GF nawet na własnym boisku nie będą chciały iść na wymianę ciosów z przeciwnikami takimi jak Schalke a o tym,że podopieczni Stevensa kiepsko sobie radzą w ataku pozycyjnym pisałem kilka razy - zawsze się sprawdzało.
Nie odwalaj billi :grin:. Biorąc pod uwagę wszystko od składu po formę, przez cel na ten sezon Schalke musi to wygrać. Na pewno Schalke chce zająć miejsce 1-4, które da im LM, prosta sprawa w teorii, a w praktyce jest około 7-8 kandydatów do czwórki. Może i faktycznie ciężko się gra Schalke w pozycyjnym, to jednak ofensywa Farfan, Afellay, Draxler, Huntelaar spokojnie da radę rozwiązać to indywidualnie. Więc beniaminka ograją ;).



Mi podoba się typ na Bayern do zera. O walorach Bawarczyków nie będę się rozpisywał bo każdy widzi co się dzieje. Na temat Mainz mogę powiedzieć, że cieniują w ofensywie, mieli kiedyś tzn. w poprzednim sezonie dobrego napastnika, Sami Allagui się nazywa i dziś gra dla Herthy, nawet 2 gole strzelił w dotychczasowych spotkaniach. Szalai, który teraz jest tym pierwszym tyle nie strzela, co wspomniany przeze mnie Allagui, no ok jest jeszcze Choupo-Moting który mniej więcej strzela bramkę na trzy mecze, chyba jednak na Bayern to nie wystarczy . W każdym razie jestem przekonany, że Bayern na AA wygra i raczej do zera.

Bayern do zera Kurs:1,85
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Augsburg-Wolfsburg
Drużyna gości przeszła prawdziwą rewolucję tak można otwarcie przyznać pozyskali sześciu graczy natomiast siedmiu wróciło z wypożyczenia. Szczególną uwagę przykuwa linia defensywy która była po zeszłym sezonie do poprawki. Magath poczynił w tym kierunku poważne kroki pozyskując Pogatetza, Naldo i Fagnera jak wiadomo pierwsza kolejka mówiła już o zmianach jednak przyszedł mecz w którym przyjechał Hannover i zaaplikował drużynie Maghata cztery bramki :!:. Diego który jest kreatorem gry został kapitanem ma tą grą kierować podobnie jak w Atletico z którym zdobył ligę europejską tylko że w tych dwóch pierwszych meczach tak na prawdę widzieliśmy innego piłkarza fakt że z Maghata się nie lubi może o tym świadczyć jednak jutro drużyna pojedzie do Augsburga by zmierzyć się z miejscową drużyną która w dwóch meczach nie zdobyła ani jednego punktu. Wielkim wzmocnieniem miał się okazać Dost w debiucie bramkę strzelił jednak osamotniony w ataku nie może zbyt wiele zdziałać widać że Olic też nie najlepiej czuje się na skrzydle. W jego drużynie na pewno nie zobaczymy Vaclava Pilara i Patricka Helmesa, oraz pauzującego za czerwoną kartkę Robin Knoche. Jeśli jutro drużyna nie wygra nad Maghatem mogą powoli zbierać się czarne chmury. Prawda jest taka żę gospodarze nie mają zbyt wielu argumentów by być faworytem tego spotkania wydaje mi się że goście mogą się przełamać i wszystko zacznie funkcjonować.
Augsburg: Amsif – Verhaegh, Sankoh, S. Langkamp, Ostrzolek – Baier, Ottl – Petrzela, Moravek, Sio – Bance
Wolfsburg: Benaglio – Fagner, Naldo, Pogatetz, Rodriguez – Träsch, Josué, M. Schäfer – Diego – Dost, Olić

WIN WOLFSBURG @@2,60

 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Podzielam opinię Raidersa odnośnie spotkania BM- Nurnberg. BM w sezonie swojego życia zaliczała dziwaczne wpadki przed własną publiką czy to z Herthą czy Wieśniakami czy Freibourgiem czy HSV czy Augsburgiem. Z Nurnberg, Kaiserlauten, Mainz skromne zwycięstwa po 1-0, więc bez szału jak na 4 drużynę. W tym sezonie osłabieni, więc w tym sezonie tych wpadek może być podobnie lub nawet więcej. Na pewno kurs na gospodarzy nieatrakcyjny, rzekłbym złudny, zwłaszcza gdy gra się zz Nurnberg jedną z bardziej specyficznych drużyn ligi
Nurnberg x2
przyglądam się też bacznie HSV, które pomimo swojej padlistej postawy w poprzednim sezonie o wiele lepiej spisywało się po za domem. Beniaminek z Frankfurtu świetnie wszedł sezon, ale żeby już tak bardzo ich faworyzować? HSV DNB kusi
co do schalke to kurs niby dobry, ale mnie specjalnie nie zachęca. schalke w zeszłym sezonie poprawiło grę po za domem, choć wiadomo nieoczekiwane rozstrzygnięcia także się zdarzały. z reguły w meczach z niżej notwanymi drużynami aplikowali im sporo bramek, ale o czystym koncie nie było mowy. Jeśli Schalke ma to wygrać to zrobi to pewnie jak Bayern, który wygrał tu 3-0, myślę jednak, że tym razem Furth coś ustrzeli
over 2.5 1.67
a gdybym miał brać pod uwagę grę na Schalke to w handi -1 3.45, aczkolwiek jeszcze nie wiem czy się skuszę na to rozwiązanie
aha i przy falstarcie VFB wystrzegałbym się grania na nich po takim kursie, już prędzej za lekką sumkę zaryzkowałbym na niespodziankę i wygraną Fortuny - obecnie stoi po 5.25. zobaczymy jak będzie reagował rynek
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Dortmund - Bayer Leverkusen
Nikt tego meczu nie rusza ? ???? why ?
BVB zaczęło spokojnie sezon 2-1 z Wilkami ,1-1 z Nurnbergą ... szału nie robi ,może forma jeszcze wakacyjna ... no ale oni grali 2 sezony na cholernie wysokim poziomie i obrotach nie twierdzę ze są w jakim dołku ale myślę ze Klopp bedzie ustawiał zespół tak aby wygrywać/ zdobywać pts tracą jak najmniej sił ze względu na LM w której to się chcą pokazać nieco dłużej niż tylko w fazie grupowej ... a grupę mają ze ho ho ho ???? . Sami zawodnicy też dobrze wiedzą ze dobre występy w LM to najlepsza promocja dla nich .
Aptrekarze falstart z Eintrachetm 2-1 ... i pewna wygrana 2-0 z Freiburgiem z H2H wynika ze jak Aptekarze przegrywają na wyjeździe z BVB to max 1 bramką ... ostatnia wysoka porażka z BVB na wyjeździe miała miejsce 2002/03 i było to 2-0 ... myślę ze i tym razem nie przegrają wyżej niż jedną bramką
A kurs na HC+1,5 @1.75 kusi bardzo .
Osobiście próbuję
Leverkusen +1,5 @1.75 bet365 ⛔ 3-0

P.S. Marco Reus doznał kontuzji stopy w meczu Reprezentacji Niemiec z Austrią . Jego występ w meczu ligowym pod znakiem zapytania .
Info z czwartku
 
Z 619,9K
Dortmund - Bayer Leverkusen
Nikt tego meczu nie rusza ? ???? why ?
BVB zaczęło spokojnie sezon 2-1 z Wilkami ,1-1 z Nurnbergą ... szału nie robi ,może forma jeszcze wakacyjna ... no ale oni grali 2 sezony na cholernie wysokim poziomie i obrotach nie twierdzę ze są w jakim dołku ale myślę ze Klopp bedzie ustawiał zespół tak aby wygrywać/ zdobywać pts tracą jak najmniej sił ze względu na LM w której to się chcą pokazać nieco dłużej niż tylko w fazie grupowej ... a grupę mają ze ho ho ho ???? . Sami zawodnicy też dobrze wiedzą ze dobre występy w LM to najlepsza promocja dla nich .
Aptrekarze falstart z Eintrachetm 2-1 ... i pewna wygrana 2-0 z Freiburgiem z H2H wynika ze jak Aptekarze przegrywają na wyjeździe z BVB to max 1 bramką ... ostatnia wysoka porażka z BVB na wyjeździe miała miejsce 2002/03 i było to 2-0 ... myślę ze i tym razem nie przegrają wyżej niż jedną bramką
A kurs na HC+1,5 @1.75 kusi bardzo .
Osobiście próbuję
Leverkusen +1,5 @1.75 bet365

P.S. Marco Reus doznał kontuzji stopy w meczu Reprezentacji Niemiec z Austrią . Jego występ w meczu ligowym pod znakiem zapytania .
Info z czwartku
Absolutnie zgadzam sie ztym typem.Myslke nawet ze Borusia niewygra tegopojedynku i najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis lub wygrana gosci.Fuksiarze z Dortmundu juz tym razem mistrzostwa niezdobeda,a nasza przereklamowana trojka z Dortmundu to przecietniacy na czele z Lewandowskim
 
tms 10

tms

Użytkownik
Dortmund-Leverkusen
Dortmund AH-1 @ 1,80

Pinnacle
5/10

Tutaj bez większych wywodów. To nie jest ten sam Bayer co dwa sezonu temu, żeby widzieć dla nich jakieś szanse ugrania punktów w tym meczu. BVB nie zaczęło najlepiej być może dlatego mamy tutaj taki kurs 1,50. Niby mało ale na takie ekipy to dużo. Nie mam za bardzo siły żeby to tłumaczyć ;). Dortmund słynie z tego, że po stracie punktów wychodzi podwójnie zmotywowane i potrafi zdemolować rywala nawet taki Bayer, który wygląda słabo na wyjazdach i gra bardzo statycznie, leniwie. Króciutko bo czasu nie ma.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wilki dzisiaj trochę zamuliły. Przy takich osłabieniach Augsburga wynik powinien być inny. Dla drużyny Markusa Weinzierla to pierwszy punkt w sezonie, natomiast dla VfL czwarty. Przy ustalaniu składu na dzisiejszy mecz z Vfl sytuacja w obozie gospodarzy była tragiczna – kontuzje leczą bowiem Simon Jentzsch, Jan-Ingwer Callsen-Bracker, Philp Ronny, Dawda Bah, Ja-Cheol Koo, Knowledge Musona i Sascha Mölders, a więc ponad połowa podstawowego składu. Doberman słusznie węszył wygraną gości. Stało się inaczej. Z wyniku powinni być bardziej zadowoleni gospodarze niż goście.

SC Freiburg - TSG Hoffenheim 5:3

Typ: under 2,5
Kurs: 1.82



SC Freiburg po dwóch pierwszych meczach w sezonie zaledwie 1 bramka. TSG Hoffenheim po dwóch pierwszych meczach w sezonie zaledwie 1 bramka. Teraz stają naprzeciw siebie i ? Będzie także mało bramek. W poprzednim sezonie obydwie drużyny spotkały się dwukrotnie. Padał wynik 0:0 i 1:1. Przed sezonem sprowadzono do TSG Hoffenheim gwiazdę, która miała być objawieniem tej drużyny. Za 6 mln. euro pozyskał z Realu Madryt napastnika Joselu. Piłkarz podpisał czteroletni kontrakt. Zagrał jak dotąd zero minut. Trener woli atak Eren Derdiyok-Kevin Volland, który spisuje się grubo poniżej oczekiwań. Cała drużyna gra fatalnie od jakiegoś czasu. Warto wspomnieć, że już w pierwszej rundzie swoją przygodę z pucharem Niemiec zakończyli piłkarze Hoffenheim, którzy ulegli przedstawicielowi ligi regionalnej (czwarty poziom rozgrywkowy), Berlin AK 07 aż 0:4. Wstyd, hańba i co więcej dodać? Ale sądzę, że na Freiburg się zmobilizują i defensywa będzie skonsolidowana. Breisgau-Brasilianer jak mawiają o gospodarzach w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa, dwa mecze = dwa undery. Czyżby nagle miało nastąpić olśnienie? Wątpliwe, choć rywal w dołku, jest więc okazja, jeśli jednak SC Freiburg wygra, to nie więcej jak 2:0. Sebastian Freis i spółka palą się do gry i przed własną publicznością będą chcieli sięgnąć po komplet punktów. Mocne 1X albo under, zdecydowałem się na to drugie, bo nie liczę w niedzielę na Badenova Stadion na grad bramek.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecz Augsburg- Wolfsburg ... i takiej padaki w BL dawno nie widziałem . W wielu momentach myślałem ze oglądam naszą ekstraklasę . Masa niedokładnych podań , żadne zespół nie potrafił wymienić 3 dokładnych podań , co padanie to pod nogi przeciwnika... Wolfsburg jak już przedostał się pod pole karne przeciwnika i miał miejsce na wrzucenie piłki w pole karne to wrzucał ale w trybuny lub tak anemicznie ze piłka ledwo 5m przeleciała .
CO ten Magath zrobił z drużyną Wilków ? tam nie ma za groch chemii ,zgrania ,zrozumienia ... cała drużyna sprawia wrażenie jak by w piłkę grali od wczoraj .
Diego ... zagubiony koleś który wygrał LE nie potrafi wygrać pojedynku 1 na 1 ,nie potrafi dograć żadnej piłki która otworzyła ba dała by jakąś okazje na bezpośredni strzał dla napastnika . Olic biegał bezproduktywnie , koledzy stali przyglądali się co on zrobi zamiast mu pomóc wyjsciem na pozycję itp itd .
Tragicznie wygląda gra wilków oj tragicznie nie wiele brakło a to spotkanie by przegrali co mim zdaniem powinno się stać .
Z taką grą Wolfsburga jestem pewien w 100% ze Magath nie doczeka do konca tej rundy ... a jak &quot;dobrze&quot; pójdzie to wyleci przed 10-11 kolejką .
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Bayern - Mainz

Handicap( 0 - 1. ) X⛔ mało brakło do 92&#39; min typ siedział:;/:
4,35
Betsafe


Bayern gra super z polotem, ma mega paczkę. W sporcie liczy się dodatkowo H2H, od x lat pamiętam że Bayern ma alergię na Mainz - nie wygrywa z nimi okazale 3-2, 1-0, 0-0.
Dodatkowo kopacze dostali dużą dawkę piłki, reprezentacja w sobotę, środa reprezentacja, sobota mecz.
Ze składu Bayernu wypadł Robben, David Alba oraz pod znakiem zapytania stoi występ Mario Gomeza.
Mainz zagra bez Polanskiego i i Klasnicia. To skłania mnie do zaryzykowania niewielkiej stawki na bark handicapu ze strony FCB
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Absolutnie zgadzam sie ztym typem.Myslke nawet ze Borusia niewygra tegopojedynku i najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis lub wygrana gosci.Fuksiarze z Dortmundu juz tym razem mistrzostwa niezdobeda,a nasza przereklamowana trojka z Dortmundu to przecietniacy na czele z Lewandowskim
Pozdrowienia ????
Mam nadzieję, że po tym meczu nieco zmienisz zdanie. Jak się okazało Dortmund to wciąż silny zespół i twierdzenie, że dwa razy z rzędu zdobyte mistrzostwo to fuks mija się z prawdą. Jeśli chodzi o pojedyncze mecze to oczywiście zdarza się szczęście, jak każdemu. Mam nadzieję, że Borussia z Polakami w składzie, którzy dziś po raz n-ty przyczynili się do jej zwycięstwa, po raz trzeci zdobędzie mistrzostwo.
Mnie osobiście zawiódł Stuttgart, bo pomimo przewagi nie dali rady wbić ani jednego gola. Fatalny start sezonu, a przecież ta drużyna ma jako taki skład i powinna walczyć no co najmniej o górną połówkę tabeli. Gdzie ten Stuttgart, który niedawno wygrywał niedawno mistrzostwo...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mam nadzieję, że po tym meczu nieco zmienisz zdanie. Jak się okazało Dortmund to wciąż silny zespół i twierdzenie, że dwa razy z rzędu zdobyte mistrzostwo to fuks mija się z prawdą. Jeśli chodzi o pojedyncze mecze to oczywiście zdarza się szczęście, jak każdemu. Mam nadzieję, że Borussia z Polakami w składzie, którzy dziś po raz n-ty przyczynili się do jej zwycięstwa, po raz trzeci zdobędzie mistrzostwo.
W mojej opinii BVB nie obroni tytułu. A co do ich formy, to wydaje mi się celowa zagrywka Kloppa. Chciał mieć drużynę w szczytowej dyspozycji na LM, bo zwróćcie uwagę, że w superpucharze z Bayernem przegrali fizycznie, podobnie pierwszy mecz sezonu z WB. Teraz kiedy już LM za progiem Borussia mocno akcentuje swoje zwycięstwo.

Krótko bo wiele argumentów nie mam. I to też nie jest takki pewniak, ale liczę na HSV. Przyszedł van der Vaart i może to będzie pozytywny impuls i ten nawet remis wymęczą. Eintracht rzeczywiście zaczął nieźle, wręcz bardzo dobrze, tylko spokoju im trzeba, a sądzę że z tym u nich słabi, mogli się podjarać, notabene całe Niemcy podjarane Frankfurtem, a to błąd bo naprawdę szaleje i liczyć się będzie Hannover 96.

Eintracht Frankfurt - Hamburger SV Typ:X2 Kurs:1,77 Tobet
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Freiburg - Hoffenheim

Ten mecz mi wpadł w oko( tydzień temu w padł mi w oko Wolfsburg wiemy jak się skończyło :grin: ) ,obie ekipy szału nie robią bo i nie mają kim o ile w grze gospodarzy można się dopatrzeć pozytywnych akcentów to u gości już o to bardzo trudno .
Freiburg to drużyna własnego boiska i tu powinni zdobywać jakieś punkty .
Hoffe gra najbrzydszą piłkę z całej elity ... strzelić szybko gola i bronimy przerywając każą akcje przeciwnika faulem taka jest ich taktyka od kilku sezonów .
Pierwsza myśl jaka mnie naszła patrząc na tą parę to gole ..a właściwie ich brak bo kto ma tam strzelać ? Druga sprawa to Obrona .... tu i tu dziury pytanie kto więcej wpuści ????
zaryzykuję U2,5 wiem ze granie takiej opcji w BL to szaleństwo ale obie ekipy prezentują taki poziom ze powinny podzielić się pts .
No i wyniku 1-1 w tej kolejce jeszcze nie było ????

Under 2,[email protected]
⛔ 2-1 HT

Dwie pierwsze bramki to worek szczęścia i masa dziur w obronie ???? ...jest tak jak przypuszczałem trzeba patrzeć kto więcej wpuści a nie strzeli . Szkoda .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom