>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Bundesligi (1.09 - 3.09.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-08-28 o 08.33.49.png
Zrzut ekranu 2023-08-28 o 08.33.59.png

Nie masz konta w Go+bet, nic straconego - załóż je wchodząc na goplusbet.pl lub klikając w baner i skorzystaj z 20 PLN bez depozytu + oferty 900 PLN na start1718x266.jpg
 
krzysiek74 107,7K

krzysiek74

Użytkownik
Borussia Dortmund - Heidenheim
Typ: 1 (-1.5) 1.55 handicap
Kurs: 1.55
Bukmacher: Lvbet


Oczywistym faworytem tego spotkania są gospodarze z Signal Iduna Park.
W pierwszych dwóch kolejkach podopieczni Edina Terzicia zdobyli 4 punkty po skromnej wygranej 1:0 z FC Koeln u siebie i remisie 1:1 w Bochum, zaś ich dzisiejsi rywale ponieśli dwie porażki wyjazdową 2:0 z Wolfsburgiem oraz u siebie 2:3 z Hoffenheim .
Beniaminek nie ma zbyt wielu atutów by zagrozić Borussi , dla której spokojna wygrana jest tu obowiązkiem.
Can,Brandt,Sabitzer,Malen czy Haller wiedzą jak się strzela bramki i typ mój to handi -1,5 co na tle tak słabego rywala nie powinno być problemem.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Heidenheim
Typ: Borussia poniżej 2,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Borussia strzela w tym sezonie bardzo mało goli - tylko 2 po 2 kolejkach Bundesligi. Widoczny jest więc spory problem w ofensywie bo dortmundczycy przyzwyczajali w poprzednich sezonach do strzelania większej ilości bramek. Z drugiej strony Heidenheim , a więc beniaminek ligi. Stracili do tej pory 5 bramek, a więc średnio 2,5 na spotkanie. 3 bramki były stracone w ostatnim meczu z TSG Hoffenheim i były strzelone w dosyć specyficznych okolicznościach. Heidenheim wygrywało bowiem 2:0 do 77 minuty, a później wiadomo jak się skończyło. Bardzo długo byli jednak skuteczni w defensywie, warto to zauważyć.

Liczę na niespodziankę w tym spotkaniu, a więc że goście pokażą się z dobrej strony i przynajmniej stracą mało bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +951
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Borussia Dortmund - Heidenheim
Heidenheim powyżej 2,5 rzutów rożnych @1,62 Fuksiarz


Borussia nie zachwyca na początku sezonu. Mecze z średniakami z Koeln i Bochum i można powiedzieć, że jedyne plusy z tych spotkań to punkty, bo podopieczni trenera Terzica wcale w tych starciach nie zachwycali. Dziś oczywiście są pewniakiem do wygranej, zastanawiałem się w co uderzyć w tym meczu. Patrząc na start Borussi i okazje jakie miały Bochum oraz Koel myślę, że lepiej pójść w kierunku gości. Obawiam się jednak o gole Heidenheim, wydaje mi się, że ich kornery są fajną opcją, bo powinni sobie tworzyć jakieś okazje do strzałów, czy dośrodkowań, a linia na przyjezdnych bardzo niska. Co do danych staytystycznych na których nie lubię się opierać, jednak są one jakimś tam odzwierciedleniem stylu danej drużyny. Tak więc, Bochum przeciwko dortmuńczykom wykonało pięć kornerów, natomiast Koeln trzy. Heidenheim natomiast notuje szalone liczby kornerów na starcie rozgrywek. Z Wolfsubrgiem zaliczyli ich siedem, a przeciwko Hoffenheim. Dziś zaledwie trzy wydają się być bardzo możliwe do wykonania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1793
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
B. Moenchengladbach vs Bayern Monachium
Bayern Monachium
Liczba bramek - 1
F fuksiarz 5.00

Analiza:

Bayern trafia na jednego ze swoich niezbyt lubianych przeciwników. W ostatnich 6 spotkaniach między tymi zespołami Goście nie wygrali ani razu. Borussia strasznie motywuje się na spotkania z Bayernem mimo słabszej dyspozycji potrafi im urywać punkty. Idąc tym tokiem jutrzejszy mecz również nie będzie spacerkiem dla Mistrza Niemiec. Nie ma Lewandowskiego jest Harry Kane. Bayern ma napastnika, który może strzelać bramki. Jutro nie będzie łatwo i myślę że nie będzie to spacerek dla gości to strzelą tylko jedną bramkę.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
  • Najlepsze analizy września 2023 (2. miejsce)
  • #6
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs SV Darmstadt
Typ: Victor Boniface strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 7.00✅
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Bayer to zespół, który śmiało możemy typować do czarnego konia tego sezonu. Xabi Alonso objął gospodarzy w połowie poprzedniej kampanii i pomimo tego, że początki były trudne, to z każdym tygodniem widoczny jest progres, jaki osiąga ta drużyna pod wodzą Hiszpana. Przyjemnie ogląda się poczynania ekipy z Leverkusen i transfery dokonane przed rozpoczęciem rozgrywek są w pełni trafione. Alejandro Grimaldo, Granit Xhaka, Jonas Hofmann czy też Victor Boniface. Każdy z nich z miejsca podnosi poziom Bayeru. Na mnie największe wrażenie zrobił Nigeryjski napastnik i już od rywalizacji z RB Lipsk pokazywał jakość. W poprzednim tygodniu popisał się Doppelpackiem. Czy dzisiaj powtórzy swój wyczyn?

Beniaminek nie radzi sobie na razie na poziomie niemieckiej ekstraklasy. Pomimo gry w przewadze w meczu z Unionem Berlin popularne Lilie nie były w stanie wyjść na prowadzenie. Wręcz przeciwnie to rywal zdobył jeszcze 3 gole i tym samym blamaż stał się faktem. Również w spotkaniu ze słabym Eintrachtem Frankfurt nie udało się sięgnąć po punkty. Wydaje się, że przyjezdni to po prostu jeden z głównych kandydatów do spadku i w tę sobotę czeka SV bardzo wymagająca przeprawa. Trudno znaleźć jakiś pozytywny aspekt u outsidera. Czy Darmstadt jednak zaskoczy faworyta?

Gdy tylko dowiedziałem się, że Victor Boniface dołączy do Xabiego Alonso, to byłem zdania, że Nigeryjczyk namiesza nieco w 1. Bundeslidze. Tak się właśnie dzieje i napastnik ten zaprezentował się świetnie w rywalizacjach z RB Lipsk oraz Borussią Mönchengladbach. Liczę na niego w starciu z beniaminkiem. Nowy nabytek ekipy z Leverkusen bardzo dobrze rozumie się m.in. z młodym Florianem Wirtzem i mam nadzieję, że ich współpraca dalej będzie przebiegać owocnie. Stawiam na Doppelpacka Victora Boniface, bo okazje się pojawią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2291
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
M'gladbach lub remis + BTS/tak 4,50
No niestety. Dziś doom day dla Bayernu. Czy z Lewym czy z Kane'm to nadal ta sama drużyna, która gra przeciwko swemu pogromcy, największemu wrogowi. I wbrew pozorom nie jest to Borussia Dortmund tylko Borussia M'gladbach. O co chodzi z tymi Borussiami? W każdym razie w h2h ewidentnie widać, że jest coś na rzeczy podobnie zresztą jak w przypadku Newcastle i Liverpool. Pamiętamy jak ich ostatni mecz się skończył. Stawiam, że hossa Borussi będzie trwać i właśnie u siebie zrobią znów trzepanie Bayernu. Może padnie tylko remis, stąd 1X. Ale Bayern nigdy nie był słaby, więc tak czy siak gola powinien strzelić w absolutnym minimum. No to bawimy się, bo to chyba najciekawszy mecz dnia.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Stuttgart Freiburg obie gol 1,62 sts

Dobry start druzyny gości oraz bilans ostatnich starć w Stuttgarcie mogą sugerować tylko jednego faworyta. W meczu w Lipsku zobaczyłem ciekawie grający zespół dzisiejszych gospodarzy. Mimo porażki do pewnego momentu nie odstawali od faworyzowanego RedBulla. Dobrze prezentuje się zwłaszcza Guirassy. Moze warto pojsc w Freiburg i obie gol...

* Widze jakim faworytem w/g buków są gospodarze
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Borussia Monchengladach- Bayern: 2. drużyna: wygra mecz + najwięcej rzutów rożnych + najmniej kartek @3.00

Obecnie druzyna z Monchengladbach to jest jakas porazka. Ich defensywa tobyl komizm w naczystszej postaci w dwoch pierwszych meczach tego sezonu, a co wiecej druzyna stracila tez dwoch z trzech swoich najlepszych zawodnikow, - Thuram odszedl do Interu i to bylo do przewidzenia, ze ten klub zrobil sie dla niego zby maly, a Hoffmann przeszedl do Leverkusen.
Augsburg w 1 kolejce wbil im 4 bramki, a Leverkusen w 2 kolejce wbil kolejne 3 bramki.

Paradoksalnie, mozna rzecz ze Gladbach w ostatnich dwoch meczach na swoim boisku pokonal Bayern. W zeszlym sezonie Gladbach wygral na swoim stadionie 3-2. Trzeba tu jednak zaznaczyc, ze Bayern w tym spotkaniu gral od 8 minuty w dziesiatke po czerwonej kartce Upamecano, a koncert gry dali wtedy wspomniani Hoffmann i Thuram, ktorzy przed tym sezonem zminienili barwy klubowe.

Jeszcze bardziej pamietne jest jednak zwyciestwo Gladbach u siebie z meczu Pucharu Niemiec 5-0 sprzed praktycznie dwoch juz sezonow to byl chyba najbardziej zaskakujacy wynik w niemieckich rozgrywkach ostatnich lat, gdyz Bayern wtedy rzadzil i dzielil w Niemczech i Europie.

I to by bylo na tyle. Dzis Bayern ten mecz bierze spokojnie w mojej opinii. Gra obronna Borussi to dramat, maja tez kilku kontuzjowanych graczy, dwoch kluczowych graczy odeszlo przed sezonem, a nawet Bayern pamieta te dwa spotkania o niecodzinnm przebiegu. Czy zdarzy sie po raz trzeci z rzedu na stadionie w Monchengladbach cos wyjatkowego, co pozwoli wyrgac tamtejszej Borussi? Nie. Ja bym tu przewidywal w granicach 3-0 czy 4-0 dla Bayernu jak mam byc szczery. Ale zamiast handicapu to spodobal mi sie taki zaklad mieszany zapropnowany powyzej i uwazam, ze ma szanse powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja
Borussia Monchengladach- Bayern: 2. drużyna: wygra mecz + najwięcej rzutów rożnych + najmniej kartek @3.00

Obecnie druzyna z Monchengladbach to jest jakas porazka. Ich defensywa tobyl komizm w naczystszej postaci w dwoch pierwszych meczach tego sezonu, a co wiecej druzyna stracila tez dwoch z trzech swoich najlepszych zawodnikow, - Thuram odszedl do Interu i to bylo do przewidzenia, ze ten klub zrobil sie dla niego zby maly, a Hoffmann przeszedl do Leverkusen.
Augsburg w 1 kolejce wbil im 4 bramki, a Leverkusen w 2 kolejce wbil kolejne 3 bramki.

Paradoksalnie, mozna rzecz ze Gladbach w ostatnich dwoch meczach na swoim boisku pokonal Bayern. W zeszlym sezonie Gladbach wygral na swoim stadionie 3-2. Trzeba tu jednak zaznaczyc, ze Bayern w tym spotkaniu gral od 8 minuty w dziesiatke po czerwonej kartce Upamecano, a koncert gry dali wtedy wspomniani Hoffmann i Thuram, ktorzy przed tym sezonem zminienili barwy klubowe.

Jeszcze bardziej pamietne jest jednak zwyciestwo Gladbach u siebie z meczu Pucharu Niemiec 5-0 sprzed praktycznie dwoch juz sezonow to byl chyba najbardziej zaskakujacy wynik w niemieckich rozgrywkach ostatnich lat, gdyz Bayern wtedy rzadzil i dzielil w Niemczech i Europie.

I to by bylo na tyle. Dzis Bayern ten mecz bierze spokojnie w mojej opinii. Gra obronna Borussi to dramat, maja tez kilku kontuzjowanych graczy, dwoch kluczowych graczy odeszlo przed sezonem, a nawet Bayern pamieta te dwa spotkania o niecodzinnm przebiegu. Czy zdarzy sie po raz trzeci z rzedu na stadionie w Monchengladbach cos wyjatkowego, co pozwoli wyrgac tamtejszej Borussi? Nie. Ja bym tu przewidywal w granicach 3-0 czy 4-0 dla Bayernu jak mam byc szczery. Ale zamiast handicapu to spodobal mi sie taki zaklad mieszany zapropnowany powyzej i uwazam, ze ma szanse powodzenia.
Jaki buk ? Widmo ? 🤦🤦🤦🤦🤦
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Augsburg - Bochum
Typ: Augsburg
Kurs: 2.23
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 44.8%
Szansa wg. analizy: 52%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.03932307692

Minimalna wartość value na Augsburg. Po ciężkich bojach z Bayernem i Monchengladbach pora na mecz u siebie ze słabszym rywalem. Augsburg prezentował się wyjątkowo dobrze ofensywnie w spotkaniu z Borussią kończąc mecz wynikiem 4-4, zespół z Bochum nie powinien sprawić aż tyle problemu gospodarzom. Na korzyść VFL przemawia bardzo dobry bilans z Augsburgiem, ale osobiście rzadko zwracam na to uwagę, gdyż każdy sezon jest zupełnie inny.

Hoffenheim - Wolfsburg
Typ: X (Remis)
Kurs: 4
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 25%
Szansa wg. analizy: 30.7%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2616096448

Zapowiada się zacięty pojedynek drużyn, który mają zupełnie inny start. Pomimo wygranej z Heidenheim gospodarze pozostawili znak zapytania przy swoim wytępie, przegrywając z beniaminkiem 2:0 i wyszarpując zwycięstwo w ostatnich minutach. Wolfsburg wygląda dużo bardziej pewnie, wygrywając swoje pierwsze 2 mecze. Lekką przewagę w mojej opinii mają Wilki, ale w przypadku wyrównanego pojedynku kurs 4 na remis jest bardzo korzystny.

Stuttgart - Freiburg
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 30.8%
Szansa wg. analizy: 42%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.479047619

Już nie zdążę napisać do końca analizy. Freiburg będzie małym faworytem, szczególnie po tym co można było zobaczyć w tym sezonie. Bardzo dobry kurs na zwycięstwo gości.
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Leverkusen - Darmstadt
Leverkusen handicap -1,5 @1,65 Fuksiarz


Wczoraj fajnie udało przeczytać się Dortmund z Heidenheim, więc dziś ponownie spróbuję Budesligę i znów mecz wyjazdowy beniaminka. Tyle tylko, że dziś co do przyjezdnych już nie jestem takim optymistą i myślę, że Bayer spokojnie wygra 2-3 golami. Aptekarze od początku sezonu pokazują ogromną moc. 14 strzelonych goli w trzech pierwszych meczach, komplet zwycięstw i duża chrapka na coś dużego w tej kampanii. Darmstadt na drugim biegunie, dwie ligowe porażki plus kompromitacja w pucharze. Nie wiem, co by musiało się dziś wydarzyć, aby tu gospodarze wysoko nie wygrali. Opisali to z resztą koledzy powyżej typując strzelców goli i się z tym zgadzam. Bayer oddał w trzech pierwszych meczach 25! celnych strzałów, co jest szalonym wynikiem. Oczywiście mamy w gronie pokonanych zespołów słabego pucharowicza, ale mamy też Lipsk i Gladbach, więc to żadne ogórki. Mimo to Leverkusen zdominowało ich wszystkich i każdemu strzelili minimu trzy gole. Celem uzupełniania dodam, że Darmstadt po porażce 0-3 z Homburgiem przegrało ligowe potyczki z Unionem i Frankfurtem. No nijak nie widzę tu żadnych szans u przyjezdnych i kurs 1,65 może nie szalony, ale wydaje mi się bardzo dobry do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +951
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bayer Leverkusen vs Darmstadt: Victor Boniface strzeli gola @2.02✅
VfB Stuttgart vs SC Freiburg: Sehrou Guirassy przynajmniej 1 celny strzał @1.43✅
Borussia Mönchengladbach vs Bayern Monachium: Harry Kane strzeli gola @1.44🔴
AKO bez podatku TOTALBET @4.16🔴


O Boniface pisałem wyżej, spróbujemy jeszcze z AKO. Czas na Stuttgart i starcie miejscowego VfB z Freiburgiem. Niestety gospodarze nie potrafili zatrzymać swoje największe gwiazdy. Chodzi tutaj naturalnie o Wataru Endo, Konstantinos Mavropanos, czy też Borna Sosa. Trójka ta była szczególnie ważna w defensywie i trener Sebastian Hoeneß musi budować swój kręgosłup obronny od początku. Widzieliśmy, jak RB Lipsk wykorzystywał problemy w tej formacji przed tygodniem i fani mają nadzieję, że przerwa reprezentacyjna pozwoli nieco poukładać wszystkie klocki. Pozytywem jest ofensywa i przede wszystkim Serhou Guirassy, który znajduje się w znakomitej dyspozycji. Czy Gwinejczyk zaliczy kolejne trafienie w tym sezonie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Freiburg. Jest to zespół, który zna swoje miejsce w szeregu i konsekwentnie realizuje swoje plany. Przyjezdni naturalnie będą reprezentować niemiecką ekstraklasę w europejskich pucharach i w Lidze Europy goście zmierzą się z West Hamem, TSC oraz Olympiakosem. Grupa jak najbardziej jest do przejścia. Zanim dojdzie do tych rywalizacji, to czas skupić się na krajowym podwórku i tam podopieczni Christiana Streicha notują serię dwóch zwycięstw. Wydaje się, że jest spora szansa, aby dzisiaj również zainkasować komplet punktów. Maximilian Philipp po 6 latach od ostatniego występu w barwach drużyny z Freiburga dał upragniony triumf przed tygodniem. Czy w tę sobotę pokusi się o drugie trafienie?

Jestem zdania, że to Freiburg jest faworytem w tym spotkaniu, ale dam szansę Stuttgartowi i stawiam na minimum 1 celny strzał po stronie napastnika VfB. Serhou Guirassy znajduje się w świetnej formie i w starciach z Bochum oraz w Lipskiem popisywał się trafieniami. Trener VfB Sebastian Hoeneß doskonale zna mankamenty swojego zespołu w defensywie, dlatego też ustawi drużynę ofensywnie. Wierzę, że gwiazda Stuttgartu chociaż raz celnie uderzy na bramkę przeciwnika. Z pewnością go na to stać.

Ostatnim przystankiem będzie Mönchengladbach i starcie Borussii z Bayernem Monachium. Co tutaj dużo kryć, Źrebaki prezentują się fatalnie i remis z Augsburgiem nie jest żadnym sukcesem. Przyszedł sprawdzian z Bayerem Leverkusen i został on kompletnie oblany przez gospodarzy. Fani zdają sobie sprawę z tego, że nie ma jak na razie wielkich finansów oraz perspektyw, aby powrócić do czołówki 1. Bundesligi i walka o środek tabeli jest celem na obecny sezon. Gospodarze to ekipa, która jest w przebudowie. Odejście dyrektora Maxa Eberla do RB Lipsk zostawiło po sobie sporo długów i tym samym nie należy oczekiwać cudów ze strony trenera Gerardo Seoane. Wcześniej wspomniany Eberl za grosze sprzedawał swoich najlepszych piłkarzy i tak naprawdę finanse Źrebaków nie są w najlepszym stanie. Gerardo Seoane ma zbudować podwaliny przed kolejnymi rozgrywkami. Dzisiaj trudno będzie o punkty, chociaż nadzieją jest magiczne Borussia-Park, w którym to Źrebaki regularnie sprawiają problemy Mistrzowi Niemiec. Czy niespodzianka stanie się faktem?

Bayern również nie zachwycił w starciu z Augsburgiem. Można mieć wrażenie, że Thomas Tuchel nie ma do końca pomysłu na swoją drużynę. Jasne udało się strzelić trzy gole, ale to nie jest poziom Bawarczyków, jaki oczekujemy my i kibice z Monachium. Były szkoleniowiec m.in. PSG, czy też Chelsea nie potrafi zdecydować się na swój blok defensywny i Kim Min-Jae oraz Matthijs de Ligt są ciągle rotowani. Jednym z pozytywów jest jednak Harry Kane, który popisał się w poprzedni weekend Doppelpackiem i Anglik utrzymuje swój wysoki poziom. Były napastnik Tottenhamu będzie bardzo potrzebny, aby zdjąć klątwę Bayernu w Mönchengladbach. Czy stać na to faworyta?

Patrząc na statystyki, to trudno jest postawić na zwycięstwo Bayernu w Mönchengladbach, ale Borussia jest najsłabsza od kilku lat, Uważam, że Bawarczycy powinni poradzić sobie ze swoim przeciwnikiem, ale stawiam ostatecznie na gola Harry’ego Kane’a. Anglik świetnie wkomponował się do nowej drużyny, zdobywając już 3 bramki w 2 rywalizacjach. Jego jakość i skuteczność będzie bardzo potrzebna, aby przełamać się na Borussia-Park. Wierzę, że jego koledzy będą znajdować mu przestrzenie, aby Harry ponownie wpisał się na listę strzelców. Naturalnie wykonuje rzuty karne, co jest kolejnym plusem dla naszego typu. Nawet jeżeli Bayern potknie się w Mönchengladbach, to Anglik nie powinien mieć problemu, aby przynajmniej raz pokonać bramkarza przeciwnika. Jak beznadziejni są gospodarze w defensywie, pokazały przecież mecze z Augsburgiem oraz z Bayerem Leverkusen.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Union Berlin vs RB Lipsk
Typ: Kevin Behrens i Lois Openda strzelą gola
Kurs: 9.00🔴
Bukmacher: TOTALBET
Post w dziale:
Analiza:


W Berlinie dojdzie do hitu i miejscowy Union podejmuje RB Lipsk. Przyjemnie ogląda się rozwój stołecznych. Urs Fischer wykonuje kapitalną pracę wraz z dyrektorem sportowym Oliverem Ruhnertem. Szwajcarski szkoleniowiec doskonale wie, że aby osiągać kolejne cele, potrzebni są coraz bardziej jakościowi piłkarze, którzy potrafią grać w piłkę. Jeszcze kilka lat temu Union kojarzyliśmy jako zespół, skupiony jedynie na defensywie i przeszkadzanie rywalom było kluczowe, a teraz po dokonanych transferach ekipa z Berlina prezentuje mocno ofensywny styl gry. Gospodarze starają się rozgrywać piłkę pomiędzy swoimi piłkarzami i tworzyć sobie wiele szans nie tylko ze stałych fragmentów gry, ale również z akcji. W tym celu sprowadzeni zostali Robin Gosens, Brenden Aaronson, Kevin Volland, a ostatnio nawet Leonardo Bonucci. Ten pierwszy znajduje się w znakomitej formie i były napastnik Sandhausen ma już na swoim koncie 4 trafienia. Czy dzisiaj Kevin ponownie będzie cieszył się z gola?

RB Lipsk musiał odreagować po porażce z Bayerem Leverkusen. Przypomnijmy, że na start sezonu Byki wygrali Superpuchar Niemiec, pokonując w świetnym stylu Bayern w Monachium 3:0, a potem pojawiła się przegrana 2:3 na inaugurację 1. Bundesligi. Tak naprawdę była szansa na remis, ale Lois Openda zmarnował swoją 100% okazję na wynik 3:3. W rywalizacji ze Stuttgartem pojawił się falstart, bo po błędzie bloku defensywnego Serhou Guirassy strzelił gola, ale druga połowa to już koncert RB. Ekipa z Lipska musi dzisiaj od początku wyjść skoncentrowana, bo każda pomyłka zostanie wykorzystana przez Union. Dodatkowo Byki postarają się zdominować przeciwnika, chociaż będzie to trudne zadanie, ponieważ stołeczni coraz lepiej operują piłką, również pod presją. Czy zawodnicy Marco Rose uszczęśliwią swoich kibiców?

Czeka nas naprawdę świetne spotkanie i warto spędzić popołudnie z niemiecką ekstraklasą. Jestem zdania, że pojawią się gole i stawiam na bramki liderów. Jedni i drudzy dysponują sporą siłą rażenia w ofensywie i Union zdobył w dwóch kolejkach 8 bramek, a RB Lipsk 7. Bezpośrednie starcia wyraźnie pokazują, że jest tendencja overowa pod kątem trafień i BTTS + over 2.5 był pokryty w 6 rywalizacjach z rzędu. Kevin Behrens i Lois Openda świetnie prezentują się na start kampanii i mocno wierzę w tę dwójkę. Obaj w każdym spotkaniu w tym sezonie 1. Bundesligi cieszyli się z przynajmniej 1 trafienia. Czas w hicie pokazać swoje umiejętności!
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Union - RB Lipsk
Typ: Obie drużyny powyżej 4.5 rz. rożnych i obie drużyny powyżej 1.5 kartek i Każda z drużyn powyżej 3.5 celnego strzału
Kurs: 23 (Superbets)
Bukmacher: Superbet

Spodziewam się dobrego jakościowo spotkania, obie drużyny pokazały na co ich stać ofensywnie, ale też, że defensywa nie jest już mierzoną taką samą skalą. Znalazłem bardzo ciekawy kurs na wydarzenie, które ma dużo większe (wciąż niewielkie) szanse się zdarzyć. Bukmacher ocenia je na poniżej 5%
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Eintracht Frankfurt vs FC Köln: 2 @3.30 Superbet🔴

Ciężko jest mi coś pozytywnego napisać na temat gry moich Orłów.
Gospodarze szczęśliwie zremisowali z Mainz przed tygodniem i świetną indywidualną akcją popisał się Junior Dina Ebimbe, który dograł tak naprawdę piłkę do pustej bramki Omarowi Marmoush. W środku tygodnia SGE mierzyło się w ramach eliminacji do fazy grupowej z Levski i po męczarniach udało się ostatecznie pokonać outsidera 2:0. Wydaje się, że ekipa ze stolicy banków będzie przeżywać wymagający sezon i nie jestem do końca przekonany, czy trener Dino Toppmöller to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zadanie też ma utrudnione, ponieważ Randal Kolo Muani opuścił ostatecznie Frankfurt i brakuje klasowego napastnika, który będzie wykańczał sytuacje. Dzisiaj kolejny sprawdzian przed nowym menadżerem. Czy przejdzie go pozytywnie?

Kozły słabo rozpoczęły sezon. Naturalnie porażka w Dortmundzie z Borussią jest wkalkulowana w koszty, ale tam podopieczni Steffena Baumgarta byli zespołem lepszym i należało wypunktować BVB, tak jak to zrobiło w piątek Heidenheim. Przyjezdni stworzyli sobie wiele szans na trafienia i nic nie chciało wpaść do bramki przeciwnika. Potem nadeszła starcie z Wolfsburgiem i tam rywale po raz kolejny byli górą. 0 punktów po 2 kolejkach nie jest powodem do pochwał i FC Köln potrzebuje meczu na przełamanie, ponieważ ich gra nie jest najgorsza. Wydaje się, że dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po pierwsze punkty w sezonie, ponieważ Eintracht nie znajduje się w najlepszej dyspozycji. Co pokażą w tę niedzielę Kozły?

Nie przekonuje mnie kompletnie drużyna prowadzona przez Tino Toppmöllera i jestem zdania, że Eintracht będzie miał dzisiaj trudne zadanie, aby pokonać FC Köln. Kozły wyglądają lepiej niż osiągane do tej pory wyniki i stawiam na zwycięstwo przyjezdnych. Nawet beznadziejne Darmstadt miało swoje okazje na gole, podobnie możemy powiedzieć o Levski czy też Mainz. Motywacja w obozie gości będzie spora, aby wreszcie się przełamać. Uważam, że to dobry moment dla gości na wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom