>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

3. i 4. kolejka Ligi Narodów 10.10.2024 - 19.10.2024

versa 542,9K

versa

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Polska - Chorwacja
Podwójna szansa (1poł. lub mecz) Remis / Remis
Fortuna @1.70
Chorwacja dalej nie ma tego czegoś co miała jeszcze jakiś czas temu w swoim stylu, w swojej grze, choć wygrana Chorwacji z overem bramkowym (1.5) w meczu ze Szkocją się sprawdziła o tyle ten mecz mi właśnie pokazal, że w aktualnej formie jaka jest Chorwacja jakiekolwiek punkty zdobyte w meczu z nią jak najbardziej są możliwe.
Ostatnie 5 meczy Chorwacji patrząc przez pryzmat mojej propozycji;
Chorwacja - Albania 0:1 / 2:2
Chorwacja - Włochy 0:0 / 1:1
Portugalia - Chorwacja 2:1 / 2:1
Chorwacja - Polska 0:0 / 1:0
Chorwacja - Szkocja 1:1 2:1

A więc jak łatwo można zauważyć każdy ten mecz był na dość wyrównanym poziomie bez znaczenia jakiego kalibru był przeciwnik, wszystkie mecze albo różnicą jednej bramki albo z remisem do przerwy bądź na koniec spotkania. Z Polską nie oszukujmy się, gol strzelony z wolnego, który powinien być wybroniony i na dodatek Lewandowski, który strzela w poprzeczke, a mógł doprowadzić do remisu, tak jak Szkocją w ostatniej kolejce po golu na 2:2 w ostatniej minucie meczu - jednak jak się później okazało spalonym
Chorwacja po dwóch niezbyt przekonujących zwycięstwach, ale jednak zwycięstwach, z drugiej zaś strony Polska - Polska po dwóch porażkach, która dalej jest w grze i w drugim meczu domowym powinni pokazać coś więcej niż w meczu z Portugalią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3156
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kazachstan - Słowenia
Kazachstan strzeli gola @1,77 Betclic

Dość zaskakująco rozstrzelone kursy biorąc pod uwagę ciężki kazachski teren, wydaje mi się, że gol gospodarzy jest dość dobrą opcją na tę rywalizację. Tym bardziej, że Kazachstan w ostatnich dziesięciu meczach u siebie przynajmniej jednego gola strzelał aż osiem razy, a rywalizowali z ekipami o podobnym potencjale, co Słowenia. Goście natomiast w ostatnim meczu gładkie 3-0 z Norwegią, która cały czas nie jest nawet europejskim hegemonem. Dobry kurs na gola Kazachów, myślę że tu wynik raczej w okolicach remisu niż w kierunku przyjezdnych.


Finlandia - Anglia
Anglia powyżej 1,5 goli Betclic
Anglicy muszą dziś odbić porażkę z Grecją. Skoro Irlandia strzeliła Finom dwa gole na ich terenie to nie wierzę, że nie zrobią tego Synowie Albionu, potencjał ofensywny jest zbyt duży, aby zaliczyć drugą tak dużą wtopę.


Armenia - Macedonia Północna
Powyżej 4,5 kartek @1,60 Betfan
Sprawdzają się overy kartkowe na mecze słabszych drużyn w Lidze Narodów i głównie się tym kieruję. Tym bardziej, że zapowiada się bardzo wyrównany mecz, więc ciężko tu znaleźć coś mądrzejszego niż właśnie kartki, których nie powinno zabraknąć.


Malta - Mołdawia
Powyżej 4,5 kartek @1,75 Betfan
To samo, co powyżej. Wyrównany mecz dwóch słabych zespołów, które jednak zrobią wszystko, aby zapunktować. Osobiście gram tu nie celowo żółte kartki, tylko kartki ogólnie, bo stawiam, że w którymś z tych meczów może wpaść czerwo, co znacznie ułatwi powodzenie zakładu.


Grecja - Irlandia
Irlandia powyżej 1,5 celnych strzałów @1,25 Superbet
Nie bardzo mam pomysł na ten mecz, więc dorzucam "pewniaczka" do jakiegoś ako. Dla Greków będzie to zupełnie inny mecz niż z Anglikami i szczerze powiedziawszy czuję, że nie wygrają tego meczu. Irlandczycy raczej oddadzą im piłkę i będą szukać kontrataków, podobnie jak z Finlandią. Te kontry przyniosły im 2 gole i 1 celnych strzałów, więc dzisiejsza linia wydaje się być śmieszna.


Liechtenstein - Gibraltar
Powyżej 5,5 kartek @1,75 Betfan
Tu pod względem kartkowym powinno się dziać najwięcej. W betfanie wcześniej można było złapać nawet linie 4,5, gdy u innych już dawno wisiało 5,5, które jak dla mnie cały czas jest do gry i to po dobrym kursie.


Wyspy Owcze - Łotwa
Wyspy Owcze powyżej 3,5 rzutów rożnych @1,40 Superbet
Tu trochę inaczej, bo nie czuję tu kartek. Wyspy Owcze są wyjątkowo grającą w piłkę drużyną biorąc pod uwagę słabsze zespoły. Jak kojarzę tę reprezentację, czy nawet drużyny klubowe to tam zawsze są nabijane fajne kornery, a Łotwa od lat jest bardzo słaba. Nie przewiduję tu wielu goli, ale widzę lekką przewagę gospodarzy, a jak wiadomo, gdy nie ma goli to są rogi.


Austria - Norwegia
Powyżej 1,5 gola @1,29 Betclic
Tu trochę na łatwiznę. Dwie mocno ofensywne ekipy, ogólnie wydaje mi się, że to mecz pod wiele statystyk, czy to rogi, kartki, celne strzały. Ja jednak gram spokojnie gole, bo uważam, że spokojnie powinno ich paść 3-4 minimum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5864
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Azerbejdżan - Słowacja
Typ: Superbets - powyżej 2.5 gola + X2 + BTTS + powyżej 2.5 kartek + powyżej 8.5 RR
@5.50 Superbet

Podoba mi się zestawienie, jakie Superbet przygotował w ramach opcji Suberbets. Na niedzielę typowałem zwycięstwo Słowenii z Kazachstanem i tak się też stało, choć na dobrą sprawę jedna bramka to nie jest pewne zwycięstwo. Finalnie jednak zainkasowali trzy punkty. Dziś podobna sytuacja ma się w spotkanku Słowaków przeciwko Azerbejdżanowi - i doszukuję się tutaj całkiem wielu podobieństwo względem niedzielnego spotkania. W pierwszym meczu przed miesiącem Słowacja wygrała 2:0, nie dając rywalowi przewagi na żadnym szczeblu. Za wyjątkiem rzutów rożnych, bo tych Azerbejdżan wykonał więcej. Słowacja zaliczyła całkiem niezły sezon, w tym występ na euro, gdzie wyszli z grupy i dosłownie minuty zabrakło, by awansowali do ćwierćfinału. Azerbejdżan, choć jest raczej nisko notowany na szczeble europejskim, to w ostatnim czasie regularnie zdobywa gole. Miało to miejsce m.in. w spotkaniach ze Szwecją, Albanią czy Estonią. We wrześniowy mi meczu u siebie ze Szwecją oddali aż osiem strzałów na bramkę. Uważam, że stać ich na dzisiaj na gola (szczególnie że grają u siebie), choć nie będzie on raczej na wagę zwycięstwa. W meczach z udziałem Azerbejdżanu pada sporo rzutów rożnych, co również podbija statystykę a jednocześnie świadczy o ofensywnej grze a nie trzymania się środka pola. Mam pewną wątpliwość, czy trzy kartki zostaną pokryte, ale suma summarum wystarczy gol Azerbejdżanu i gra zrobi się nerwowa, co będzie sprzyjało faulom. Skoro więc typuję gol gospodarzy, to i kartki do tego typu pasują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4267
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Polska - Chorwacja, gol Polski @1.44, Superbet

Z Portugalią nie mieliśmy zbyt wielu argumentów, Chorwacja na papierze to też lepszy rywal, jednak nastawiam sie tutaj na absolutne minimum w postaci gola Polaków. Mecze u siebie to zawsze nieco faworyzacji m.in w postaci kibiców. Dodatkowo defensywa Chorwatów to nie jest monolit i dwoje sytuację z pewnością będziemy mieć. Myślę, że i skład Polaków będzie mocny.
 
Ostatnio zmieniony przez successful:
Otrzymane punkty reputacji: +1299
typerskoki 611,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Polska - Chorwacja 1 @ 3,2 @ Betfan

Zanim o meczu to trochę o kadrze. Byłem pierwszym przeciwnikiem zatrudniania Probierza, nie jestem fanem tego szkoleniowca. Ale od okolic Euro zmieniam o nim nieco zdanie. W mediach jednak widzę fale hejtu z czym się nie zgadzam. Czy my na prawdę myślimy, że z obecnym materiałem jaki mamy możemy grać lepiej i wygrywać z Portugalią, Holandią, Francją? Umówmy się - nie jest to możliwe. Są potrzebne głębokie zmiany, których efekty jeśli będą dobrze przeprowadzone (a nie będą) mogły by być za 10-15 lat, a nie teraz. Póki jest jak jest trzeba próbować "coś ugrać" z takimi rywalami albo w stylu Michniewicza - defensywnie ale z szansą na dobry wynik, albo w stylu Probierza - próbując korzystać z atutów jakie mamy jedynie w ofensywie bez względu na rywala. Oba podejścia mają swoje plusy i minusy i oba oceniam na plus. Wszystkie inne pomysły od 2016 proponowane przez Selekcjonerów były bez porównania gorsze, dlatego nieco bronie Probierza bo nie wygląda to tak źle jak sugerują wyniki czy opinie. Do pozytywnej oceny potrzeba jakiegoś dobrego wyniku, w czym upatruje szansy jutro.

Chorwackie wiodące postacie już jedną nogą na emeryturze, a młode talenty na razie nie błyszczą w kadrze. Wyjazdowy mecz w mało prestiżowej Lidze Narodów, gdzie mogą być testowane pewne koncepcje. To jest drużyna jak najbardziej do ogrania jeśli zagramy jak w najlepszych fragmentach gry ostatnich meczów za Probierza przez większośc spotkania, a najlepiej przez całe. Kurs całkiem intresujący więc typ uważam warty zagrania. Ew. ciekawie też wygląda opcja betbuildera 1X + over 3,5 rożnego Polski. Daje to kurs ponad 2,50 na Fortunie. Uważam, że będziemy chcieli się pokazać i nie wiem jaki da to wynik, ale wydźwięk z gry powinien być pozytywny.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina : Czechy
Typ: Czechy over 2.5 żółtych kartek
Kurs: 2.30
Bukmacher : betters


Konsekwentnie gram kartki dla Czech , w poprzednim meczu z Albanią się nie powiodło ale też Albańczycy zagrali piach i nie dawali możliwości faulu ale w tym meczu liczę że Ukraińcy dadzą sporo możliwości Czechom aby ci popełniali faule , Ukraińcy po dwóch porażkach w końcu wyszli zwycięzko i pokonali lidera grupy Gruzję i to może być ich droga na szczyt jeżeli chodzi oczywiscie o tabelę , mają na swoim koncie 3 oczka co prawda daje im to ostatnie miejsce ale też w tabeli jest ciasno bo do Gruzji i Czechów to 3 pkt straty , w pierwszym meczu Czesi pokonali Ukraińców u siebie 3:2 ale nie był to spacerek i do końca wygrana wisiała na włosku , w meczu pod względem dyscyplinarnym też się sporo działo bo 32 faule i 7 żółtek z czego aż 5 dla naszych południowych sąsiadów , jak pisałem w wcześniejszej analizie meczu Czechów to ci potrafią pare karteczek w meczu nałapać , w meczu z Gruzinami złapali 3 i myślę że dziś będzie podobnie bo i samo spotkanie ma swoją wielką wagę , sędzia jest Guillermo Cuadra Fernández dla którego to debiut na tym szczeblu rozgrywek bo do tej pory sędziował mecze klubowe LM , LE , LK , ale wiadomo to Hiszpan a tam o kartki można być spokojnym i liczę , że w debiucie również nie bedzie się oszczędzał i trochę tych karteczek może powyciągać !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3129
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria : Dania
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.35
Bukmacher : betters


Narzekamy na naszą reprezentację no i OK mamy ku temu sporo powodów ale to samo a nawet gorzej narzekają na swoich ulubieńców kibice Szwajcarii która do tej pory pozostaje jedną z najgorszych druzyn w LN , po 3 kolejkach 0 pkt na koncie jedna bramka zdobyta i 8 straconych i jak tu nie blużnić , grałem ostatnio na kartki Szwajcarów ale cóż dałem 3 a były zaledwie 2 kartki za ich 11 fauli , dziś liczę na spory wysyp karteczek i to z obu stron a głónym powodem ich pierwszy mecz w Danii , tam było 2:0 dla Duńćzyków , w meczu 30 fauli odpowiednio 17:13 i konsekwecje tych kartek to 4 żółte po stronie Danii i 5 żółtych i 2 czerwone dla Szwjcarii , mecz towarzyski pomiędzy nimi z marca tego roku to 5 żółtek czyli kopaniny nie brakuje , na dodatek sędzią jest Turek Halil Umut Meler i znamy tego pana gdyż sędziował mecz naszych orzełków z Holandią w LN w 2022 roku i pokazał 8 żółtek i wskazał raz na wapno tym razem decyduję się na czerwień bo same spotkanie jak dla mnie podciągnięte jest na taki kolor kartonika .
 
Pablito91 1,1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
Ukraina Czechy
Obie powyżej 11.5 fauli @2.0 superbet

Mimo, że Ukraincy wygrali z Gruzją to wciąż są na ostatnim miejscu tabeli. Dzisiaj na pewno również mają chrapke na zwycięstwo. Jednak nie będzie to łatwe, bo Czesi grają dobrze i na pewno nie będą chcieli przegrać tego starcia. W tym meczu widzę scenariusz walki tak jak w pierwszym spotkaniu, gdzie ujrzelismy aż 32 przewinienia w tym 16 po każdej stronie. Myślę, że dzisiaj ponownie stać zarowno jednych jak I drugich na pokrycie 12 przewinien. O Czechów jestem bardziej spokojny gdyż oni regularnie biją tą linię. Ich gra właśnie polega na ostrej, bezpardonowej grze. Ukraincy, często kręcą się wokół tej linii, ale liczę, że dzisiaj również nie będą ustępować Czechom .
 
'Corek 278,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Belgia vs Francja / over 21.5 faulu @ 1,95 betclic

Witam, niestety brak czasu, więc jednym zdaniem póki co. Widzę tutaj zacięte spotkanie i dużo walki. Belgowie na pewno podejdą do tego spotkania w większym zębem i nie będą chcieli znów przegrać a na pewno nie przed własną publicznością. Widzę bliski wynik a co za tym idzie faule faule i jeszcze raz faule. W ostatnim ich męczy było ich 18, ale poprzednie pokazują że nawet sami Francuzi są w stanie wykręcić tych fauli nawet 15. Dla mnie fajna linia z fajnym kursem i próbuje.

Bośnia vs Węgry / Węgry DNB @ 1,58 betclic

Oglądałem ostatnie spotkanie między nimi na Węgrzech i głównie z tego względu gram dziś zwycięstwo gości a w przypadku remisu zwrot. Węgry zdominowały Bośnie u siebie pod każdym względem, brakło tylko gola dającego zwycięstwo, brakło skuteczności. Dziś podrażnieni stratą punktów u siebie, znów będą znacznie przeważać mimo że grają na wyjeździe i myślę, że może im się to tym razem udać.

Gruzja vs Albania / ov 7.5 RR @ 1,52 betclic

Spróbuję tutaj na rożne bo linia wcale nie jest wysoka. Widzę spotkanie z polotem, dużo okazji, Gruzini są mocni a szczególnie przed własną publicznością. Tutaj nie będzie gry na remis. Może wiele nie przemawia za typem, ale to taka moja czutka. Czuje że sama Gruzja może u siebie nastukać tą linie, ale dołoży kilka Albania i nie będzie to konieczne. 8 jest jak najbardziej moim zdaniem do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5575
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina Piłka nożna LN
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Słowacja
Typ: X2, i poniżej 4,5 gola i Słowacja poniżej 3,5 gola
Kurs 1,40
Bukmacher: Superbet (Betbuilder)
Post w dziale:
Analiza:

Odpuszczamy hokej na kilka dni. Tym razem typ z LN i składak zebrany z niskich kursów, które łącznie dają minimum, czyli 1,40. Faworytem tego meczu jest Słowacja. Obie drużyny nie są bardzo bramkostrzelne, więc under bramkowy. Słowacja w ostatnich meczach dała radę maksymalnie dwukrotnie pokonać bramkarza rywali. W ostatnim H2H było 2:2, 8 września gdy Słowacja była gospodarzem. Jedyny wyższy wynik między nimi w ostatnich latach to 5:1 w 2019
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3820
H 126,1K

hasbaart

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+5
Gruzja - Albania
Na półmetku rozrywek Gruzja prowadzić w grupie i ma realne szanse na powalczenie o pierwsze miejsce. Realne pod warunkiem dzisiejszego zwycięstwa nad Albania. Potem zostają mecze u siebie z Ukrainą i na wyjeździe z Czechami. Z drugiej strony Albania, która u siebie uległa Gruzji będzie walczyła o to, aby nie spaść. Na ten moment nikt nie jest pewny swego więc powinien być zacięty mecz.
Sędziuje Holender Makkelie, który w lidze holenderskiej jest mocno underowy ale już w sędziując w Europie potrafi rzucać kartkami. Myślę, że over 4 kartek po takim kursie jak najbardziej do pobrania

Over 4,5żk - 1,60

Bośnia - Węgry

W tej grupie zdecydowanymi faworytami są Niemcy i Holendrzy, którzy walczą o awans z pierwszego miejsca. Natomiast wygląda Węgrzy z Bośniakami walczą o pozostanie w grupie A. Bośniakom udało się zremisować na Węgrzech i mają 1pk, natomiast Węgrom udało się jeszcze urwać punkty u siebie Holendrom i mają ich 2. Mecz, który może zadecydować o pozostanie w Lidze A. Sędziuje Anglik Anthony Taylor, który lubi sobie kartkami pomachać...
W pierwszym meczu było 3żk myślę że tym razem poleci więcej.

Over 4,5żk - 1,85

Liga B grupa 4
Turcja 7pkt
Walia 5pkt
Islandia 4pkt
Czarnogora 0pkt

Islandia - Turcja
Walia - Czarnogóra
We wszystkich meczach w rozegranych w tej grupie tylko w jednym było 2żk (Turcja-Islandia) w pozostałych 5+ (8ż + czk Walia - Turcja). Myślę, że dziś trend zostanie podtrzymany. Nie idę w duże overy. Czarnogóra ma jeszcze 2 mecze u siebie więc punkt byłby tu bardzo cenny. Nie przegrywali wyraźnie tych trzech meczy. Myślę, że oba mecze będą dziś na styku i w obu będzie dość gorąco...

Islandia - Turcja (Sylwestrzak)
Over 4,5żk - 1,55
Walia - Czarnogóra (Glova)
Over 4,5żk - 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1792
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Polska - Chorwacja

Typy:
Polska (z opcją, że jeden gol przewagi Polski powoduje, że zakład jest trafiony) @3,25 Superbet
Polska lub remis @1,67 Superbet
Polska powyżej 1,5 gola w meczu @3,15 Superbet
Polska strzeli gola w obu połowach @5,10 Fortuna

Z Portugalią się nie udało, ale moim zdaniem nie powinno być aż takiej krytyki naszych piłkarzy. Oczywiście Portugalia była lepsza i momentami nasza obrona była wręcz ośmieszana, ale jeśli chodzi o grę z przodu, to wyglądało to całkiem przyzwoicie, biorąc pod uwagę klasę rywali. Udało nam się strzelić gola w drugiej połowie, potem była jeszcze ta sytuacja w polu karnym przed golem na 1:3, gdzie sędzia mógł pokusić się o podyktowanie jedenastki dla Polski., już nie takie karne były dyktowane. W pierwszej połowie też mieliśmy swoje szanse, zwłaszcza na samym początku było gorąco pod bramką Portugalii. Udało nam się wywalczyć mnóstwo rzutów rożnych, ale nic z nich nie wynikało. Ja po tym spotkaniu mam takie wnioski, że defensywnie gramy słabo, ale w ataku mamy argumenty. Obecna Chorwacja to jest jednak półka niżej niż Portugalia. To już nie jest ta sama reprezentacja co kiedyś. Podobają mi się zwłaszcza typy na wygraną Polski z opcją, że zakład jest trafiony już przy jednobramkowym prowadzeniu naszej reprezentacji oraz na over 1,5 gola naszej reprezentacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4939
Ciapekzk 97,4K

Ciapekzk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Chorwacja
Remis @ 3,40 Betfan

Trochę inaczej podejde do sprawy.
Moim zdaniem najwiekszą bolączka polskiej piłki nożne są przede wszystkim tak zwani eksperci wszelkiej maści, krytykujący wszytko i wszystkich.
Byli zawodnicy, którzy w większości nie zrobili niczego wielkiego, teraz wiedza najlepiej.
Jak należy podać, którą częścią stopy uderzyć piłki, jakie byłoby lepsze rozwiązanie niż to co zawodnik zrobił na boisku i tak dalej i dalej.
Kolejnym problemem jest nasz nieomylny, arogancji, wszechwiedzący i uparty trener Probierz.
Generalnie już dawno się do niego zraziłem, jeszcze kiedy prowadził kluby ligowe a teraz już po prostu przechodzi sam siebie.
Jedyna rzecz która mi się podoba to, to że nie boi się wprowadzać nowych zawodników, czasem bardzo młodych, ale patrząc na inne reprezentacje jest ich tam pełno, a u nas...
I to kolejny problem.
Dziennikarze sportowi.
Dla nich to nawet zawodnik który gra stale, ale ma na przykład 25 lat to ciągle mało doświadczony zawodnik. No litości.
Nie wspomnę o tych wszystkich komentatorach którzy zagadują mecze swoimi wywodami i krytykowaniem wszystkiego, .
Najlepszym przykładem był wczorajszy mecz NiemcyHolandia kiedy to Kołtoń gadał, gadał, gadał o wszystkim tylko nie o tym co na boisku.
Piec lat mieszkałem w Szkocji tam mówi się o tym co na boisku, a nie snuje się swoje wywody przez 80 minut transmisji a 10 minut się komentuje wydarzenia boiskowe.
Od tego są studia telewizyjne po meczu a nie w trakcie.
No ale kiedy większość dziennikarzy uważa ze ma monopol na wiedzę to tak jest.

No to teraz trochę o reprezentacji.
Oni graja tak jak potrafią. Nie są mistrzami świata. To tak naprawdę liga „B”.
To że gramy wyżej to jest góra szczęścia.
Z Portugalią nie zagrali jakoś tragicznie. Po prostu taka różnica nas dzieli od najlepszych.
Z Chorwacją może być trochę lepiej, bo Chorwaci mimo, ze są lepsza reprezentacja od nas to jednak mają swoje najlepsze momenty za sobą.
Brakuje im trochę młodej krwi i to jest nasza szansa.
Generalnie remis będzie dla nas sukcesem, ale jest jak najbardziej do ugrania tutaj.

Kilka innych dzisiejszych meczy opisałem w moim temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3795
'Corek 278,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Polska vs Chorwacja / Chorwacja wygra @ 2,30 betclic

Witam, znów krótko ale ważne by zielono. Jestem w szoku jaka masówka idzie dziś na zwycięstwo naszych i ja kompletnie tego nie rozumiem, ale cóż...
Powinniśmy przegrać z Portugalią lekko 5:1
W pierwszym spotkaniu z Chorwacją również powinniśmy przegrać wyżej niż 1:0
Z Portugalią byliśmy jak dzieci we mgle, natomiast Chorwacja tym "słabym" waszym zdaniem składem spokojnie mogła ugrać jakieś punkty w spotkaniu z Portugalią bo grali jak równy z równym. Po drugiej stronie mógł by Zbyszek i Zdzisław grać a ja i tak uważam, że przegramy bo wystarczy popatrzeć na naszą obronę, która wola o pomstę do nieba. Jesteśmy tragiczni, tragicznie bronimy i nie postawił bym na nas złotówki nawet, gdyby dzisiejszym przeciwnikiem była Estonia czy inny Luksemburg.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3043
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Szkocja - Portugalia
Typ: Superbets: Portugalia powyżej 1.5 gola + Portugalia powyżej 0.5 kartek + Portugalia powyżej 4.5 RR
@2.60 Superbet

Jeśli szukać jakichś drużyn, które grają w tym roku słabej od naszej reprezentacji, to mój wybór padłby na Irlandię i Szkocję. Pomijam oczywiście takich outsiderów jak San Marino, którzy - z całym szacunkiem dla nich - są dostarczycielem punktów. Skupię się na Szkotach, którzy podobnie jak Polacy są rywalem Portugalii w tym miesiącu w Lidze Narodów. Kwalifikacje do Euro przeszli w bardzo dobrym dobrym stylu (m.in. zwycięstwo z Hiszpanią) ale po zakończonych eliminacjach coś się skończyło. Na Euro byli jedną z najsłabszych drużyn. Od września ubiegłego roku wygrali tylko jedno spotkanie - 2:0 z Gibraltarem. Polacy strzelili im na wyjeździe trzy gole. I oto teraz stają do rywalizacji z Portugalią. Moim zdaniem będzie to jednostronny mecz, z dużą ilością sytuacji po stronie gości, którzy powinni strzeli dwa gola i wykonać minimum pięć rzutów rożnych. W propozycji typu jest dodatkowo żółta kartka, co uważam że nie jest pozbawione sensu, tym bardziej że Portugalia ujrzała trzy żółte kartki w starciu ze Szkocją przed miesiącem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +456
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Chorwacja
obie strzelą gola @ 1.81
Betclic

Uważam, że mimo trzech punktów, które zdobyliśmy w meczu z Szkocja to wyglądamy jako zespół bardzo słabo. Jednak dajmy Probierzowi pracować, bo my Polacy czujemy się ekspertami w każdej dziedzinie.
Co do samego typu, to dzisiaj spróbuje pograć gole. Polska bardzo słabo wypadła na tle Portugalii, ale trzeba przyznać, że początek mieliśmy nawet niezły. Później mimo straty goli wdarł się do naszego zespołu chaos. Mimo tego udało nam się strzelić gola. Dzisiaj tak naprawdę potrzebujemy zwycięstwa jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na pozostanie w Dywizji A. W ofensywie mamy Lewandowskiego, który jest w mega formie i trzeba to wykorzystać. Probierz zapowiada kilka zmian w składzie, a min. miedzy słupkami ma stanąć Bułka.
Tak ma wyglądać skład: Marcin Bułka – Paweł Dawidowicz, Jan Bednarek, Jakub Kiwior – Jakub Kamiński/Michael Ameyaw, Piotr Zieliński, Jakub Moder, Nicola Zalewski – Sebastian Szymański, Kacper Urbański – Robert Lewandowski.
Chorwacja do Polski również przyjeżdża z swoimi problemami. W składzie niema kilku kluczowych graczy których już zabrakło w spotkaniu z Szkocja. Goście bazują na doświadczeniu takich graczy jak Modrić, Kovacić, Persić czy Kramarić. Chorwacja nie jest w najwyższej formie dlatego my grając u siebie powinniśmy ten fakt wykorzystać. Uważam, że dzisiaj może to być spotkanie na wymianę ciosów, a kto będzie skuteczniejszy to ten mecz wygra. Czy padną tutaj gole?, mam nadzieje, że tak, a my jako zespół zagramy w końcu odważnie i stworzymy więcej sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3379
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Polska-Chorwacja TYP BTS kurs 1,85 6/10 g.20.45 3:3 WIN

PS: Kolega wyżej wszystko właściwie napisał. Od siebie dodam że gola stracimy bo mamy beznadziejną obronę z Bednarkiem na czele który załatwił nam już parę spotkań. My skoro strzeliliśmy gola Portugalii to dlaczego nie mielibyśmy Chorwacji?

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2597
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska vs. Chorwacja
Zaczynamy rundę rewanżową i drugi mecz z rzędu na Narodowym. Tym razem rywale teoretycznie na dziś nieco słabsi od poprzedników czyli Chorwacja, która ograła nas na swoim terenie 1-0. Na pewno jest to reprezentacja do ugryzienia, szczególnie na własnym stadionie, ale to cały czas zespół z kilkoma uzdolnionymi oraz doświadczonymi zawodnikami, którzy sporo z tą kadrą przeżyli i na pewno nie będziemy tu faworytem. Tym bardziej, że nasza linia obrony wygląda źle, a na domiar złego zgrupowanie opuścił Walukiewicz, więc zobaczymy prawdopodobnie trójkę Kiwior – Dawidowicz – Bednarek. Zatem o czyste konto będzie bardzo ciężko. Mamy także zmianę w bramce, lecz to nie powinno wpłynąć na zespół negatywnie, ani pozytywnie, bo Skorupskiego zastąpi Bułka. W środku na pewno nie zobaczymy Piotrowskiego, a swoją szansę powinien otrzymać Moder lub ponownie Oyedele na którego spadła ogromna krytyka po debiucie. Źle wypadł także Frankowski, którego można zastąpić Ameyaw, który dał dobry impuls. Na drugim skrzydle raczej zagra Zalewski, a oprócz nich Urbański, Zieliński, Świderski oraz Lewandowski. Ciężar spotkania jest dość spory, bo porażka oznaczać będzie już pewny spadek z tej dywizji, a remis jeszcze da nam jakieś szanse. Szczerze mówiąc na zwycięstwo nie liczę, choć wiemy, że Chorwaci najlepsze lata mają już za sobą. W ostatnim meczu trochę dostali w kość od Szkotów, ale ostatecznie zasłużenie wygrali. Polska wcale nie musi być trudniejszą przeszkodą, choć potencjał ofensywny posiadamy, lecz znacznie gorzej wygląda nasza obrona, bo w ostatnich latach to zdecydowanie najgorsza nasza formacja. U gości ciężar gry weźmie na siebie Modric, ale przewidywani do pierwszej jedenastki są też Gvardiol, Perisic czy Kramaric czyli zawodnicy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. W pierwszym meczu powalczyliśmy, nie było wstydu, więc teoretycznie u siebie powinniśmy być znacznie mocniejsi, ale to nic nie znaczy – trzeba to traktować jako nowe rozdanie i według mnie będziemy mieć sporo okazji bramkowych, lecz Chorwacja jako znacznie bardziej poukładana drużyna może nas wypunktować. W pierwszym meczu mieliśmy aż sześć żółtych kartek plus dwie poza boiskiem, a biorąc pod uwagę, że mecz dla naszej kadry jest o dość dużą stawkę czyli o utrzymanie to nie powinno być tutaj odstawiania nogi i liczę na pokazanie charakteru. Arbitrem będzie Alejandro Jose Hernandez, który w tym sezonie pokazuje ponad 3,5 żółtych kartek na mecz, lecz póki co miał mało spotkań. W poprzednim sezonie pokazywał średnio ponad 5 żółtych kartek na mecz, a przecież z doświadczenia wiemy, że Hiszpanie nie zawsze panują nad spotkaniami.

👉 Chorwacja DNB (remis=zwrot) @1,72 (betclic) 🔄 ZWROT
👉 Chorwacja powyżej 3,5 celnych strzałów @1,48 (betclic) ✅
👉 ponad 3,5 żółtych kartek @1,52 (superbet) ✅
👉 powyżej 2 goli (azjan) @1,57 (etoto) ✅

Więcej analiz na piłkę nożną i inne sporty TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2506
H 126,1K

hasbaart

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+3
Hiszpania - Serbia
No i tu trochę nie rozumiem kursów. Może buki wiedzą coś więcej i się przejadę ale według mnie tu będą kartki...
Over 3,5żk, over 4,5żk
Sytuacja wygląda tak:
Hiszpania 7pkt
Dania 6pkt
Serbia 4pkt
Szwajcaria 0pkt
Hiszpania poza tym meczem ma jeszcze u siebie najsłabsza Szwajcarię i wyjazd do Danii.
Serbia u siebie Danie i wyjazd do Szwajcarii
Dziś Szwajcaria gra u siebie z Danią i to też jest kolejny ciężki mecz I jest tam wszystko możliwe.
Teoretycznie Hiszpania jest tu mega faworytem ale czy to znaczy, że Serbowie się z tym pogodzą i odpuszcza mecz? No nei sądzę. Całkiem możliwe że przegrają ale wydaje mi się, że Hiszpanom nie przyjdzie to tak łatwo. W pierwszym meczy w Serbii był remis 0:0 i 9żk (3:6) czemu tu miałoby być mało kartek??
Kolejnym smaczkiem tego meczu jest fakt, że sędziuje "nasz" Stefański i dobrze wiemy, że potrafi odj*bać. W tym roku w Ekstraklapie wyjątkowo spokojny ale w dwóch meczach w Europie
Kwal LM - 7żk + 2 czerwone
Kwal LK - 4żk + czerwona + karny
W meczach międzypaństwowych też nie powstrzymuje się od kartek tym bardziej Lidze Narodów
2022/23
Kwal ME
Dania - Irlandia Pln 4żk
Bułgaria - Węgry 5żk + 2× Czerwona + karny
Liga Narodów
Ukraina - Armenia 7żk
2021/22
Kwal MŚ
Turcja - Łotwa 6żk + karny
Rosja - Cypr (6:0) 0żk
Liga Narodów
Rumunia - Austria 6żk
2018/19
Kwal ME
Finlandia - Bośnia 2żk
Portugalia - Holandia 2żk
Liga Narodów
Bułgaria - Norwegia 7żk + czerwona
Izrael - Szkocja 4żk + czerwona + karny

Mi to wystarczy:

Over 3,5 kartek - 1,52 ✅
Over 3,5żk - 1,70✅
Over 4,5 kartek - 2,12✅
Over 4,5żk - 2,55✅
Czerwona Kartka - 4,60✅

(Wczoraj był dzień karnych dzisiaj czas na czerwone kartki 😉 )
B betclic

Grupa C grupa 3
Białoruś 5pkt 1-0
Bułgaria 5pkt 1-0
Irlandia Pln 4pkt 2-1
Luksemburg 1pkt 0-3

Białoruś - Luksemburg (neutralne boisko)
W meczu w Luksemburgu 6żk
Białoruś oprócz tego:
Z Bułgarią 7żk + czerwona (2 Białoruś)
Z Irlandią 3żk (2 Białoruś)
Białoruś ostatni mecz 'u siebie' zostają mecze w Bułgarii i Irlandii. Niby pierwsze miejsce w grupie jest ale potrzeba im ten mecz wygrać bo ewentualne straty pkt tutaj i na czekających wyjazdach może skończyć się fatalnie. Żeby nie było tak różowo to Białoruś na ostatnie 20 meczy u siebie wybrała... aż 5 (Andorra, Kosowo, Indie, Jordania, Estonia) gdyby to nie był Lukseburg...
Fakt jest taki że Lukemburg to nie jest już ta sama drużyna co kilka lat temu. No dobra z najlepszymi cały czas jeszcze dostaje mocne baty ale średniacy Europejskiej piłki niejednokrotnie męczą się z tą drużyna. Białoruś jest takim słabszym średniakiem który teoretycznie powinien sobie poradzić u siebie ale jak sobie nie poradza to jakiegoś wielkiego szoku nie będzie...
Luksemburg w 3 meczach obecnej LN
W Irlandii Pln 2żk (1 Lux)
Z Białorusią 6żk (3 Lux)
W Bułgarii (0:0) 11żk ‼
I właśnie taki scenariusz Bułgarski pasuje mi tu dzisiaj do meczu...
Sędziuje Turek Karaoglan
W tym sezonie:
Kwal LM
3żk + karny
Kwal LK
5żk
11żk
Będzie to jego pierwszy mecz w Ludze Narodów i oficjalny międzypaństwowy. Do tej pory tylko towarzyskie i młodzieżówki. Tego nie biorę pod uwagę...

Over 4,5 kartek - 1,38✅
Over 5,5 kartek - 1,70✅
Luksemburg over 2,5żk- 1,56✅
Bet Builder over 4,5żk + Lux Over 2,5żk- 1,70✅
@Superbet

Irlandia Pln - Bułgaria

Z tej samej grupy. 7żk w pierwszym meczu w Bułgarii przy dość overowym sedzi.
Dzisiaj sędziuje Francuz Brisard, który ma dużo cierpliwości i czasem ciezko go zmusić żeby dał więcej niż 4żk ale w meczach międzypaństwowych wychodzi to dość często...
2022/23
Kwal ME
Belgia - Austria 5żk
IRLANDIA PLN - Dania 4żk (2 żk Irlandia )
Liga Narodów
Cypr - Kosowo 5żk
2020/21
Kwal MŚ
Irlandia - Azerbejdżan 4żk
Izrael - Wyspy Owcze 1żk + karny

Drużyny spotykały się dwukrotnie w 2021r w Kwal MŚ
Bułgaria - Irlandia 4żk
Irlandia - Bułgaria 6żk
Obie grają jeszcze mecze w Luksemburgu i u siebie podejmują Białoruś, z którą obie na wyjeździe zremisowały 0:0... zagmatwana i bardzo underowa grupa. Wystarczy wspomnieć że dwa pierwsze zespoły mają bilans bramek 1:0, trzecia Irlandia 2:1 a ostatni Lux 0-3. No pasjonujące widowiska. Dziś też będą pewnie rozbijać się żeby tylko gola nie stracić 🤦‍♂️

Over 3,5 kartek - 1,38✅
Over 4,5 kartek - 1,74(n)
@Suberber

Litwa - Rumunia

Rumunia jest tu murowanym faworytem
3 mecze - 9pkt 9:1 stosunek bramek i idą po swoje. Historycznie też sobie dawali zawsze radę chociaż nigdy nie gromili i zawsze wygrywali przewagą 1 bramki.
W tegorocznej lidze Narodów w każdym meczu obu zespołów widzimy over 4 kartek
Litwa
Z Kosowem 5żk (2żk Litwa)
W Rumunii 7żk (4żk Litwa)
Z Cyprem 6żk (1żk Litwa)
Rumunia
W Cyprze 6żk (2 Rumunia)
Z Litwa 6żk + karny (3żk + karny Rumunia)
W Kosowie 7żk + czerwona + karny (2żk + karny Rumunia)
Sędziuje Szkot Walsh który w swoich 4 oficjalnych meczach międzypaństwowych pokazał średnio ponad 6żk na mecz pokazując 5 rzutów karnych w tym 3 w jednym meczu 😅🤦‍♂️🤯
2022/23
Kwal ME
Moldawia - Wyspy Owcze 7żk + karny
Andora - Kosowo 6żk
Liga Narodów
Finlandia - Bośnia 6żk
2020/21
San Marino - Węgry 6żk + 3x Karny

To nie ma co myśleć to trzeba grać. Nie mówię, że Rumunia tego nie wygra ale wydaje się, że mogą mieć problemy

Over 4,5 kartek - 1,56✅
Litwa ovet 2,5 kartek - 1,71✅
Bet Builder: Over 4,5żk & Litwa over 2,5żk- 1,95✅
Rzut karny - 2,75✅
@Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3889
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Chorwacja
Typ: Chorwacja (handicap -1.5 gola)
@4.60 Betfan

Trochę się zastanawiałem jak ugryźć to spotkanie, bo nawiasem mówiąc wiele czynników pasuje. Polacy mimo mizernej obrony strzelają bramki praktycznie w każdym spotkaniu, więc tutaj nie dziwią mnie typy na BTTS. Z drugiej strony Chorwacja była jednym zespołem w ostatnim czasie (pomijając baraż z Walią), w którym biało-czerwoni nie zdobyli bramki. Z trzeciej strony kursy na wygraną Chorwatów są zaskakująco wysokie, co mogłoby wskazywać na dużą przewagę własnego boiska i bądź co bądź lekką obniżkę formy rywala. Finalnie uznałem, że postawię na minimum dwubramkowe zwycięstwo Chorwatów. Rzadko decyduję na typ przeciwko Polakom, jednak tu wychodzi mi właśnie porażka. Chorwaci dobrze zaczęli rok, wygrywając między innymi w meczu towarzyskim z Portugalią. Euro w ich wykonaniu było słabe, ale gdyby nie gol Włochów w ostatniej minucie, awansowaliby co najmniej do kolejnej rundy. Z nami i ze Szkocją wygrali. Wszystko to pozwala myśleć, że Chorwacja nie jest już zespołem jaki czarował grą choćby na mundialu, jednak Polacy w obecnej fazie, to nie jest zespół który potrafiłby seryjnie ogrywać silniejszych rywali. Przegraliśmy w Osijeku i myślę, że przegramy i dzisiaj, choć chciałbym się mylić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom