>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. i 4. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (16.06 - 21.06.2023)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Łotwa - Turcja
Typ: Łotwa (handicap +1.5 gola)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Historia spotkań pomiędzy tymi obydwiema ekipami jasno wskazuje na bardzo wyrównane pojedynki. W ostatnim dziesięcioleciu czterokrotnie był to remis, a raz mecz zakończył się wygraną Turków z przewagą jednej bramki. Uważam, że istnieje kilka przesłanek za powtórzeniem takiego scenariusza. Po pierwsze, Łotysze, pomimo średniej formy, po raz ostatni więcej niż dwoma golami przegrali jesienią 2021 roku. A w międzyczasie za przeciwników mieli Holendrów, Norwegów, Irlandczyków czy Walijczyków. Po wtóre, Turcja nie jest obecnie w wybitnej formie, co dobitnie pokazał remis 3:3 z Luksemburgiem czy wyjazdowa przegrana z Wyspami Owczymi. Myślę, że Łotwa, która jest underdogiem w tym spotkaniu, jest w stanie zagrać underowo i powalczyć o najniższy wymiar kary i że de facto przegrają maksymalnie jedną bramką, tym bardziej, że grają u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1082
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia - Bośnia i Hercegowina
Typ: Superbets - Portugalia wygra jedną z połów + strzeli w obu połowach
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Nie mam wątpliwości, że Portugalczycy podejdą poważnie do tego meczu i będą kontynuować serię mocnych zwycięstw po tym, jak zostali rozdrażnieni porażką z Marokiem na mundialu. A tą sportową złość pokazali w dwóch marcowych spotkaniach, z Luksemburgiem i Liechtensteinem, w których strzelili w sumie 10 goli. Nie mówiąc o tym, że na mundialu rozgromili Szwajcarię 6:1. Dzisiejszy przeciwnik nie jest tak łatwy, jak Liechtenstein, ale nie powinni mieć problemów ze skompletowaniem trzech punktów. Ofensywna, składna gra powoduje, że strzelają bramki i myślę, że tych nie zabraknie także dzisiaj. Bośnia notuje bardzo słaby bilans wyjazdowych spotkań. Na przestrzeni ostatnich trzech lat wygrali wyjazdowo tylko raz, z Kazachstanem. Dziś będą pełnić rolę dostarczyciela punktów, a Portugalii to w to mi graj. Myślę, że zdobędą co najmniej po jednej bramce w każdej z obu odsłon spotkania i co najmniej jedną połowę wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +911
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Macedonia Północna - Ukraina
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.02
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obie reprezentacje poczyniły spory progres w ostatnich latach. Macedonia Północna cudem awansowała do baraży o finał na ostatnim mundialu po pokonaniu Włochów, na ostatniej prostej musiała uznać jednak wyższość Portugalii. W przypadku Ukrainy można mówić o sporym niedosycie, bo ich miejsce na mundialu zajęła Walia, która okazala się lepsza w bezpośrednim pojedynku. Ukraina ma jednak w swoich szeregach wielu ciekawych zawodników, którzy mają sporą szansę, by osiągnąć sukces. W tym meczu spodziewam się większej inicjatywy po stronie Ukrainy, która musi wygrywać takie spotkania jeśli marzy o awansie na najblizsze EURO. Trzeba mieć na uwadze, że w grupie poza nimi są Włochy czy Anglicy, tak więc walka o pierwsze dwa miejsca będzie niezwykle trudna. W bezpośrednim pojedynku mierzą się dwie ekipy o podobnej charakterystyce, bowiem Macedonia Północna też lubi grać ofensywną piłkę i mimo braku wielkich gwiazd w kadrze przyzwyczaiła nas do tego, że w jej meczach sporo się dzieje. Przedmeczowe kursy jasno wskazują Ukrainę jako faworyta tego meczu. Nie można jednak skreślać Macedonii, która gra przed własną publicznością, gdzie dość często trafiają przynajmniej raz do siatki w ostatnich meczach. Ukraina to mocna ekipa pod względem ofensywy, ale obrona nie nalezy do najmocniejszych punktów. Trudno znaleźć zawodnika o porównywalnym poziomie do Mudryka czy Tsygankova w formacji defensywnej. Sam typ to po prostu obie strzelą po fajnym kursie 2.02.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2971
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Macedonia Północna - Ukraina

Over 4.5 kartki @1.95 Unibet
Over 5.5 kartki @3.05 Unibet


Dużo już zostało napisane o tym meczu w poście powyżej. Ja idę w innym kierunku. Lekkim faworytem są tutaj goście, ale nie można skreślać Macedończyków, bo tak jak kolega napisał poczynili oni spory postęp względem ostatnich lat i nadrabiają walecznością. Obydwie ekipy sporo kartkują w meczach o stawkę, jest to początek Eliminacji, ale Ukraińcy po porażce z Anglią, żeby myśleć o awansie, muszą takie spotkania wygrywać. Myślę, że nie będzie to piękne widowisko, tylko sporo kopaniny , brzydkiej gry , co skutkować będzie kartkami. Sędzia Lukas Fahndrich ze Szwajcarii, małe doświadczenie na arenie międzynarodowej, ale z bardzo dobrą średnią kartkową, bo w tym sezonie wynosi ona 5,45 ŻK na mecz nie licząc czerwone. Z Ciekawości sprawdziłem sobie też poprzedni sezon i była ona podobna - więc arbiter, który nie boi się napominać zawodników, co jest na duży plus. Liczę na ostrą walkę na boisku i podtrzymanie wysokiej średniej sędziego ze Szwajcarii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1280
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dania - Irlandia Północna
Under 2.5 bramek @ 1.94
Under 2.0 bramek @ 2.85
Betfan
Irlandia Północna lub remis @ 3.85
PZBUK

Trzecia kolejka kwalifikacji do Euro, dużo spotkań dzisiejszego dnia, ja wybrałem pojedynek Danii z Irlandią Północną, gdzie mam przeczucie, że Irlandia tu trochę namiesza. Głównymi typami są undery, każdy wie jak grają Irlandczycy z północy, nie jest to zbyt efektowna gra, swoją taktykę opierają głównie na defensywie, stąd często w ich meczach nie oglądamy nawet jednej bramki, bo sami również nie zdobywają ich zbyt wiele. Do tej pory w kwalifikacjach wygrali na wyjeździe z San Marino, ale tylko 0:2, oraz przegrali u siebie z Finlandią 0:1. Dania po słabym występie na Mistrzostwach Świata, gdzie spodziewałem się ich walki o pierwsze miejsce w grupie z Francją, tak oni zajęli w tej grupie ostatnie miejsce, remisując bezbramkowo z Tunezją, przegrywając 2:1 z Francją i przegrywając 1:0 z Australią, bardzo słaby występ i tylko jedna trafiona bramka, a przeciwnicy oprócz Francji nie byli z najwyższej półki. Poprawili się pod względem trafiania bramek w eliminacjach, bo wygrali z Finlandią 3:1, ale przegrali z Kazachstanem 3:2, w każdym razie 5 bramek w dwóch spotkaniach to bardzo dobry wynik, tyle, że te bramki trafiał tylko jeden zawodnik, Rasmus Hojlund, który reprezentuje barwy Atalanty, od tamtej pory jednak jego celownik trochę się zaciął i w 9 meczach w których wystąpił trafił tylko dwie bramki. Dzisiaj Irlandczycy na pewno skupią się na tym zawodniku, a potrafią skutecznie odciąć drogę do bramki. Dania może dzisiaj sporo czasu gry walić głową w mur, a już dawno nie mierzyli się z Irlandią Północną, bo ostatni rozegrany mecz odbył się w 2007 roku, według mnie jest spora szansa na bezbramkowy remis w tym meczu, a i również tak podpowiada mi przeczucie, na ile okaże się trafny przekonamy się wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1032
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dania - Irlandia Północna
Rasmus Hojlund over 1.5 goli @7.50 Superbet

Duńczyk rozpoczął świetnie te eliminacje do Euro. W pierwszym meczu z Finlandią popisał się hat-trickiem, a w drugiej kolejce w starciu z Kazachstanem zdobył 2 gole. Irlandia Północna w ostatnich meczach traciła po 3 gole z Grecją i Kosowem i 2 z Cyprem. W poprzedniej kolejce Dania uległa sensacyjnej porażce z reprezentacją Kazachstanu, więc pomimo względnie łatwej grupie, nie mogą sobie pozwalać na takie gubienie punktów. Wierzę, Ze Dania będzie wystarczająco zmotywowana by zmazać plamy po ostatniej porażce, a bramkostrzelny Hojlund dołoży do tego minimum dwa trafienia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Gibraltar vs Francja
1 połowa podwójna szansa: 1x czyli Remis lub Gibraltar
@7,20 Efortuna

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...kwalifikacje-me/gibraltar-francja-MPL76053134 podział stawek w Efortuna jest następujący: 0,5% na Gospodarzy, 0,3% na Remis i 99,2% na Francję.

https://www.oddsportal.com/football/europe/euro-2024/gibraltar-france-rgLT3xkn/#double;3 tu jest po jednym typerze na 1x i jeden typer x2 czyli po 50%.

Ja jak zwykle szukam niespodzianki, i uważam że taką niespodzianką będzie brak wygranej Francuzów w pierwszej połowie, na którą powinno wystarczyć sił gospodarzom.

Pozdrawiam
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Po co Ty zawsze wklejasz te typy typerow z oddsportal?
Jaki to ma wyznacznik? Równie dobrze możesz moneta rzucić
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam!
20 czerwca w Kiszyniowie na Zimbru Stadium Mołdawia podejmie reprezentację Polski. Mój typ na to spotkanie to over 1,5 bramki Mołdawii. @ 7,40 w Efortunie

Ja to widzę tak: jedna bramka po rzucie karnym, druga z akcji - wbiegnie Mołdawianin w pole karne i będzie karny po wątpliwym faulu i karnym. to bramka nr 1
Bramka nr 2 z akcji: też bramka z pola karnego - Mołdawia wykorzysta w 100% szanse jakie stworzą -wbiegnie, kropnie w światło bramki i tyle w temacie.
W etoto 6,75 na to zdarzenie.

Podział stawek w Efortunie jest następujący: 0,3% na 1
0,1% na remis
99,6% na Polskę
Pozdrawiam
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Albania - Mołdawia
Over 3.5 kartek @ 1.65
Over 4.5 kartek @ 2.30
Over 5.5 kartek @ 3.30
forBet

Mołdawia bardzo dobrze rozpoczęła kwalifikacje do Euro, bo po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 2 punkty i o ile remis u siebie z Wyspami Owczymi nie jest czymś nadzwyczajnym, bo byli w tym spotkaniu faworytami, tak już bezbramkowy remis z Czechami zostało uznane za sporą niespodziankę. Na pewno te spotkania ich podbudowały, a przed nimi mecz z Albanią, gdzie faworytami nie są, ale Albańczycy to też nie jest zespół z najwyższej półki. Gospodarze do tej pory rozegrali tylko jedno spotkanie, przegrane z Polską, gdzie powinniśmy na pewno wygrać trochę wyżej, w każdym razie Albania musi zacząć marsza zdobywania punktów i z Mołdawią mają świetną okazję by go rozpocząć, tylko czy Mołdawia znowu nie sprawi niespodzianki? Ja pójdę w tym meczu w kartki, bardzo niskie linie, a temperatura spotkania może być wysoka, kiedy obie drużyny spotkały się ze sobą również w kwalifikacjach do Euro 4 lata temu, to sędzia zmuszony był pokazywać 3 i 8 żółtych kartek. Sędzią dzisiejszego spotkania Dennis Higler z Holandii, który nie jest jakoś rozrzutny w kartkach, ale też nie ma za dużego doświadczenia w prowadzeniu spotkań międzynarodowych, stąd upatruje tu szansę, że w pewnym momencie nerwy mogą puścić.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Albania wygra do zera 1.92 fortuna 2-0

Albania po porażce z Polską ma obowiązek dziś zwyciężyć. Strata punktów w dzisiejszym spotkaniu mocno skomplikuje ich sytuację już na samym początku. Mołdawia co prawda całkiem dobrze jak na tę reprezentację zaczęła eliminacje, bowiem remis z Czechami należy uznać za sukces. Jednak dziś spotkanie na gorącym terenie. Albania u siebie zawsze jest groźna. Pamiętam spotkanie, które było bardzo ważne dla naszej reprezentacji w niedawnych eliminacjach, żywiołowo reagującą publiczność, i mecz w którym nie było łatwo. Gospodarze na pewno dziś w pełni zmobilizowani przystąpią do spotkania. Myślę, że tą jedną, dwie bramki strzelą. Mołdawia to z kolei nie jest drużyna o ofensywnym potencjale i jeśli tylko gospodarze dobrze przypilnują tyły, to nie wróżę dziś sukcesu gościom. Trochę może ryzykuję, ale widzi mi się w tym meczu zwycięstwo gospodarzy do zera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1828
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Portugalia - Bośnia i Hercegowina
Joao Cancelo over 0.5 celnych strzałów @2.50 lvbet
Joao Cancelo over 1.5 celnych strzałów @10.00 lvbet

Portugalczyk w pierwszej kolejce eliminacji do Euro 2024 w meczu z Liechtensteinem zdobył gola i oddał 3 celne strzały na bramkę przeciwnika. Zawodnik Bayernu Monachium pod wodzą Roberto Martineza zagrał na prawym wahadle, a większość czasu na boisku spędzał pod polem karnym rywala. Dzisiaj zawodnik wystąpi po raz drugi wystawiony przez nowego trenera. W klubie Cancelo gra na lewej obronie, a za kadencji poprzedniego szkoleniowca miał inne role na boisku, więc statystyki strzałów są tu zbędne. 29-latek zagra na przeciwko Kolasinaca i Barisicia, dla którego jest to debiut w seniorskiej kadrze.

Dodatkowo:
Joao Cancelo strzeli gola @5.25 superbet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mołdawia - Polska
Polska handicap -1.5 @ 1.68
Fortuna

Po spotkaniu towarzyskim przeciwko reprezentacji Niemiec, czas na ważniejszy mecz w ramach el. do ME. Polska razem z Czechami będzie się bić o pierwsze miejsce w grupie i nikt nie chce widzieć tutaj innej sytuacji, że sobie to jakoś skomplikujemy. W spotkaniu przeciwko reprezentacji Niemiec, wypadliśmy mega słabo ale wygraliśmy. Czy tak ma wyglądać nasz styl na najbliższe miesiące?. Myślę, że ma to sens, bowiem tak naprawdę liczy się końcowy wynik. Można posiadać piłkę, grać piękny futbol, a i tak przegrasz. Tu jest inaczej, stworzyliśmy zaledwie dwie czy trzy sytuacje z czego jedna zamieniliśmy na gola, który dał wygraną. W obronie zagraliśmy nieźle, ale też mając w formie Szczęsnego to obronie gra się zdecydowanie łatwiej i to dzięki Wojtkowi padł taki wynik, a nie inny.
W spotkaniu przeciwko Mołdawii liczę natomiast, ze to my będziemy dominować na boisku, a tych goli padnie zdecydowanie więcej. Mamy kim straszyć w ataku, granie skrzydłami również może wyjść nam na dobre. Gdy do tego dołożymy skuteczność to powinnismy wygrać ten mecz 0-2 czy 0-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Walia
Typ: over 4.0 kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betcris

Analiza:
Zapowiada sie na papierze mecz walki. Obie ekipy zajmuja w tej chwili miejsca na samym szczycie tabeli. Lubie obstawiac kartki w meczach bezposrednich rywali do awansu ktorych w tym momencie jest 3 a sa nimi Turcja, Walia i Chorwacja. Armenia i Łotwa raczej wiekszych szans na awans nie maja dlatego w meczu Turcji z Walia obu ekipom powinno w szczegolnosci zalezec na punktach. Sedzia meczu tez sympatyczny bo Fabio Maresca sporo kartkujacy w Serie A.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1194
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Armenia - Łotwa
Typ: Armenia wygra
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Obie reprezentacje zaliczył bardzo dobre ostatnie mecze w eliminacjach na najbliższe Mistrzostwa Europy. Armenia po fenomenalnym spotkaniu pokonała Walijczyków 4 - 2, dodatkowo na ich stadionie. Z dobrej strony pokazał się m. in. 19 -latek Grant-Leon Ranos, czyli autor dwóch bramek. Co ciekawe o samym zawodniku może być niebawem głośno, bo w swoim CV ma m. in. grę dla rezerw Bayernu Monachium, gdzie strzelał bardzo regularnie, a teraz przekłada to także na poziom reprezentacyjny. W przypadku Łotwy także warto docenić ich mecz z Turkami, co prawda samo spotkanie zakończyło się porażką z ich strony 2 - 3, po golu na wagę zwycięstwa dla Turcji w 95 minucie, jednak Łotwa grała bardzo przyjemny dla oka ofensywny futbol i wcale nie było widać aż takiej dysproporcji na tle solidnego rywala. Armenia to jednak zespół, który poczynil większy progres na przestrzeni ostatnich lat. Dodatkowo Ormianie lepiej wypadają w rywalizacjach domowych przeciwko rywalom o porównywalnym potencjale do Łotwy, warto tutaj wspomnieć m. in. o wygranych z Rumunią, Islandią, Czarnogórą, Irlandią czy z Estonią, czyli w zasadzie rywalom, którzy zapewne wypadliby lepiej w analizie potencjału czy w bezpośredniej konfrontacji z samą Łotwą. Liczę na zwycięstwo faworyzowanych Ormian, które na pewno zwiększyłoby ich szanse na upragniony awans na Mistrzostwa Europy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +911
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Irlandia Północna - Kazachstan

Over 3.5 kartki @1.70 Totalbet
Over 4.5 kartki @2.50 Totalbet


Popieram typ na kartki w meczu Turcji z Walią, osobiście pograłem linie 4.5 na Totalbet właśnie z tym spotkaniem, bo linia jest zdecydowanie zawyżona. Oba zespoły raczej bez szans na awans na Euro 2024, jedynie powalczą o bezpośrednio wyższe miejsce w tabeli, które obecnie zajmuje Kazachstan , który niespodziewanie pokonał u siebie Danie. Obie drużyny sporo faulują i kartkują, więc duża szansa na pokrycie linii. Do tego sędzia dzisiejszego starcia , Roi Reinshreiber ze średnią ponad 6 ŻK na mecz w tym sezonie, więc kolejny handicap co do typu. Gospodarze lekkim faworytem, ale nie skreślałbym gości, którzy pokazali już ze Słowenią i Danią, że każdy powinien się z nimi liczyć.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Macedonia Płn., Francja - Grecja, Izrael - Andora, Szwajcaria - Rumunia
Typ: Gotowiec - Anglia, Francja, Izrael, Szwajcaria strzelą po 2 lub więcej goli
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna

Postanowiłem wykorzystać typ na singla - gotowca zaproponowanego przez Fortunę, który wydaje się, że jak najbardziej ma rację bytu. Przeciwnik każdej z tych ekip w dzisiejszych konfrontacjach jest dość znacznym underdogiem i poza jednym wyjątkiem, o którym w dalszej części analizy, wydaje się, że powinien wejść relatywnie gładko. Anglicy podejmują Macedonię, która wygrała niewysoko z najsłabszą ekipą w grupie, Maltą. Sami natomiast pokonali wyjazdowo tą samą Maltę stosunkiem bramek 4:0. W tym roku reprezentacja Anglii rozegrała cztery spotkania i w każdym z nich zdobyła minimum dwie bramki. Sądzę, że powtórzenie tego osiągnięcia w spotkaniu przeciwko Macedonii Północnej nie powinno stanowić dla nich większego problemu. Francuzi podejmują Greków, którzy dość wyraźnie zaznaczają swoją obecność w rywalizacji w grupie B, pokonując między innymi u siebie Irlandię. Mówi się dużo o tym, że zwycięstwo to było zasługą greckich kiboli, którzy świecili laserami w oczy bramkarza przeciwnika. Dzisiejsze spotkanie będzie mocną weryfikacją, czy Grecy zasługują na awans, czy też starają się go wyrwać tylko i wyłącznie sprytem, a niekoniecznie czystą grą. Francja jest mocnym faworytem i trudno się dziwić - w trzech meczach zdobyli osiem bramek i nie stracili ani jednej. W dodatku cztery z nich padły przeciwko Holandii. Sądzę, że jak najbardziej minimum dwa gole przeciwko Grekom powinni zdobyć. Izrael goni Rumunię w tabeli i jest spora szansa, że dziś zrównają się punktami. Za przeciwnika ma typowego dostarczyciela punktów, Andorę, choć Andorczycy mają już wywalczony jeden punkt - zdołali niespodziewanie zremisować z Kosowem, co dla ówczesnego gospodarza z całą pewnością było bardzo bolesną lekcją. Izrael raczej tego błędu nie powtórzy, bo z takich prezentów trzeba korzystać. Strzelili dwa gole na wyjeździe Białorusi i daję spore szanse, że dorzucą kolejne dwa u siebie przeciwko Andorze, jednak finalnie myślę, że w meczu kibice nie obejrzą więcej niż trzy bramki. I wreszcie mecz Szwajcarii z Rumunią. Przez chwilę myślałem o tym, by dać typ na remis bądź wygraną gości. Rumuni okupują drugie miejsce w grupie, ale trzeba przyznać, że jak dotąd mieli łatwych przeciwników. Prawdziwy pokaz umiejętności nastąpi właśnie dzisiaj. Kto wie, może nawet zaliczą trafienie, wszak Szwajcaria nie jest twierdzą nie do pokonania. Myślę, że będzie to overowe spotkanie z bramkami po obu stronach. Oczami wyobraźni widzę tu wynik 2:2. Jednak nie o dokładnym wyniku tu mowa. Uważam, że Helwetów stać na dwukrotnie pokonanie rumuńskiego bramkarza, bowiem w trzech spotkaniach eliminacyjnych zdobyli już dziesięć bramek, w tym także u siebie przeciwko Izraelowi. Rumunia z kolei dała sobie wbić bramkę słabiutkiej Białorusi. Finalnie sądzę, że będzie to dość wyrównane spotkanie, ale obfitujące w bramki, dlatego opowiadam się za co najmniej dwiema z nich po stronie gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +911
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mołdawia - Polska
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.24
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Był przed laty taki moment, w którym biało-czerwoni przyzwyczajali nas do overowych spotkań. Obecnie jest zgoła przeciwnie. Dziś spotykają się dwie jak dotąd najbardziej underowe ekipy w grupie, a mecz Polski z Niemcami tylko pokazał, że nie stwarzamy wielu okazji bramkowych. Oczywiście, dzisiejszy przeciwnik nie jest tak wysokich lotów jak nasi zachodni sąsiedzi, jednak mam wrażenie, że zadowolimy się skromnym, maksymalnie dwubramkowym zwycięstwem i postaramy się zagrać na zero z tyłu. W trzech spotkaniach z udziałem Mołdawii padły jak dotąd cztery gole. Niewiele większy bilans notują Polacy - pięć bramek w dwóch meczach, ale dwie z nich zdobyli Czesi w pierwszych czterech minutach gry, czyli rzecz jaka rzadka się nade rzadko i w dużej mierze była dziełem szczęścia naszego południowego sąsiada. Bramkarza mamy klasy światowej, ale gra ataku jest wciąż do poprawienia. Dlatego mój typ na ten mecz to under 2.5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Mołdawia - POLSKA
Mołdawia - Liczba strzałów - powyżej 4.5 1.58
Po genialnym meczu naszej reprezentacji z Niemcami, gdzie oddaliśmy aż 2 strzały, wracamy do eliminacji do Euro 2024. Tym razem zagramy z Mołdawią, która póki co nie wygrała jeszcze meczu w grupie i zdobyła zaledwie 1 bramkę. Mimo wszystko wierzę w siłę ofensywną gospodarzy i to, że są w stanie stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych i oddawać przy tym strzały. Przypomnę, że tutaj mogą to być nawet uderzenia z 30 metrów w trybuny, zablokowane itd. Moim zdaniem Mołdawię stać na 5 strzałów - w dotychczasowych meczach rozgrywanych u siebie oddali 11 uderzeń z Wyspami Owczymi i 6 z Czechami. Oczywiście jesteśmy tutaj faworytem i co do tego wątpliwości nie ma, powinniśmy ten mecz też wygrać, ale z drugiej strony nie ufam na tyle naszej drugiej linii czy też defensywie, żeby podejrzewać te formacje o całkowite powstrzymanie rywala. Moim zdaniem linia jak najbardziej do pokrycia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom