>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Primera Division [11-14 Marzec 2016]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Gruby ten over w Vallecano, tak szczerze mówiąc to Rayo jest tak samo słabe w ofensywie jak w obronie, ogólnie dla mnie jeden z głównych kandydatów do spadku, z grajkami pokroju miku zbyt wiele nie zwojują w PD.
Nieudactwo z jednej i drugiej strony dzisiaj, Eibar tak samo słaby jak w ostatnich meczach tylko przeciwnik na innym poziomie stąd ten remis.
 
T 0

taxido

Użytkownik
Witam
mam pytanko odnośnie moich typów
levante- valencia; typ X2; 1:45
valencia na ostatnich 10 meczy przegrywała z bilbao które jest definitywnie lepsze co potwierdza tabela oraz wyniki, atl. madryt, oraz betisem (który był tym 10tym meczem), ogolnie to coś dobrego się dzieję w tym zespole i ostatnio raczej nie tracą punktów ze słabszymi zespołami
levante- stosunek u siebie 4:3:7. Co nie jest najlepszym wynikiem ale trzeba przyznać że nawet od najlepszych nie dostają lania przegrywając 3ma bramkami; w większości meczy potrafią strzelić minimum 1 gola.
Ogolnie to nie widziałem wielu meczy levante i mój typ opiera się na tym że valencia poprostu zaczęła ostatnio punktować słabszych a to zawsze dobry znak ;).
Z drugiej strony również kuszący jest bts bo levante nie ma aż tak słabych wyników u siebie. Proszę o podpowiedź ;)
sevilla- villareal; typ hand +2 villareal win (dla niezorientowanych 0:2 na starcie dla villarealu i zwycięstwo villrealu) kurs 1,35
sevilla- patrzy się na ich wyniki w domu i jest jest to mega imponujące co chłopaki tam robią; jeśli teraz wygrają to będą mieć lepszy dom od realu ???? ; sevilla mnie zadziwia jak taki zespół który u siebie daję radę realowi i barsie nie wygrał na wyjeżdzie w LL, ale mniejsza o to; osobiście to liczby na korzyść sevilli ale nie mieli jeszcze u siebie remisu w tym sezonie. Czysto teoretycznie każda passa musi się kiedyś skończyć.
villareal- drużyna która nie porywa, stwarza mało sytuacji, gra rozważny football wg mnie taka tańsza wersja atl. madryt. Jak villareal spotka się z atl. madryt to jest aoglądalne ???? . Ale patrząc na ostatnie 5meczy wyjazdowych to 5remisów. Nie są najlepszym teamem wyjazdowym, ale na pewno są tym niewygodnym.
Myślę że villareal może wyciągnąć korzystny wyniki z sevilli i szukam tu sensacji, kurs na łódź jest 5 (jakby byli chłopcami do bicia) a nie są ani trochę, ewentualnie wygraną jedną bramką. ;)

las palmas - real madryt; obie drużyny strzelą- nie; kurs 2,35
las palmas- u siebie na wyspach czuję się dosyć dobrze, stosunek to 6:3:5. Jest u siebie groźne i reagularnie punktuję. Ogólnie 3 ostatnie mecze wygrane. Na 10 ostatnich meczy u siebie nie strzelili gola tylko atl. madryt i valenci.
real madryt- raczej nie muszę się dużo rozpisywać o realu, ostatnia 7 z celtą była zasługą Ronaldo który miał ekstra dzień bo siadł mu np. wolny i strzał z 25m, a ogolnie to Ronaldo mnie zawodzi w tym sezonie. Wszystko idzie na proste podbicie, dryblingi nieefektywne no masakra. Na ostatnie 10 meczy wyjazdowych tylko 2 razy zachowali czyste konto.
Ogólnie to las palmas gra dobrze u siebie, real często traci na wyjazdach, i oczywistym jest bts ale sądzę że jak podejdą do tego spotkania maksymalnie skupieni, oraz przygotowani to mogą zachować czyste konto a ten kurs traktuję jako okazje i przełamanie trendu. Dwumecz realu z romą był całkiem dobry w wykonaniu realu, nie stracili tam bramki, dość już wpadek.
Proszę o komentarze odnoście typów bo może np las palmas się prezentuję bardzo dobrze i oczywistym jest że strzeli bramkę ;)
Dzięki za odpowiedzi.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Witam


las palmas - real madryt; obie drużyny strzelą- nie; kurs 2,35
las palmas- u siebie na wyspach czuję się dosyć dobrze, stosunek to 6:3:5. Jest u siebie groźne i reagularnie punktuję. Ogólnie 3 ostatnie mecze wygrane. Na 10 ostatnich meczy u siebie nie strzelili gola tylko atl. madryt i valenci.
real madryt- raczej nie muszę się dużo rozpisywać o realu, ostatnia 7 z celtą była zasługą Ronaldo który miał ekstra dzień bo siadł mu np. wolny i strzał z 25m, a ogolnie to Ronaldo mnie zawodzi w tym sezonie. Wszystko idzie na proste podbicie, dryblingi nieefektywne no masakra. Na ostatnie 10 meczy wyjazdowych tylko 2 razy zachowali czyste konto.

Ogólnie to las palmas gra dobrze u siebie, real często traci na wyjazdach, i oczywistym jest bts ale sądzę że jak podejdą do tego spotkania maksymalnie skupieni, oraz przygotowani to mogą zachować czyste konto a ten kurs traktuję jako okazje i przełamanie trendu. Dwumecz realu z romą był całkiem dobry w wykonaniu realu, nie stracili tam bramki, dość już wpadek.

Proszę o komentarze odnoście typów bo może np las palmas się prezentuję bardzo dobrze i oczywistym jest że strzeli bramkę ;)
Dzięki za odpowiedzi.
Ja bym tutaj typował dokładny wynik Las Palmas 1:2 Real Madryt . Mam przeczucie, że gospodarze znowu się postawią, są aktualnie w formie no i potrafią grać z zespołami z górnej półki, łapią na te spotkania szczególną motywację. Z Barceloną też przegrali właśnie tym wynikiem. Kurs 8.75 więc za drobne można zagrać spokojnie. Wszyscy wiemy, że gra Realu na wyjazdach pozostawia sporo do życzenia, a przeciwnik jest niewygodny. I nawet wygrana 7:1 u siebie z Celtą na nic tu moim zdaniem nie wpływa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja nie wiem czego się spodziewali niektórzy po Rayo, to że buki ich faworyzowali i na tym właśnie zbierają żniwa od ludzi co stawia, to druga sprawa... ale też trzeba trochę mieć więcej chłodnego umysłu. Mój 2x na Eibar jak widać gładko siadł mimo że dostali czerwień pod koniec.
 
maagnum89 13

maagnum89

Użytkownik
Ja panowie dzisiaj polecam do dubelka zagrać:
Las Palmas - Real Madryt goście over 4.5 rzutów rożnych kurs 1.50
✅✅✅
Zgodnie z planem ✅✅✅
Jak dla mnie jest to pewniak dzisiejszego dnia! Dlaczego ? Nie od dziś wiadomo że Real gra bardzo ofensywnie i nabijanie rzutów rożnych nie stanowi problemu dla Królewskich.
Tym bardziej że ich rywalem będzie Las Palmas który raczej skupi się na grze defensywnej i szukaniu swoich szans z kontry bo wymiana ciosów wiadomo jakby mogła się dla nich skończyć.

Statystyki nabijanych rzutów rożnych Królewskich w meczach wyjazdowych:

Levante - Real Madryt 10
Malaga - Real Madryt 6
Granada - Real Madryt 6
Betis - Real Madryt 9
Valencia - Real Madryt 7
Villareal - Real Madryt 9
Eibar - Real Madryt 5
Sevilla - Real Madryt 6
Celta Vigo - Real Madryt 7
Atl.Madryt - Real Madryt 1
Ath.Bilbao - Real Madryt 8
Espanyol - Real Madryt 6
Gijon - Real Madryt 5

W 13 meczach ligowych rozegranych na boiskach swoich rywali tylko raz nie udało im się nabić przynajmniej 5 rr

Tak jak wyżej pisałem z tak grającym rywalem nie będzie to dzisiaj większym problemem.
Polecam ten typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Witam kto będzie sędziował mecz Levante - Valencia, zastanawiam się nad typem poniżej 7,5 kartek wiem że to spotkanie derbowe a ostatnia linia powyżej 7 kartek pokryła się 10.05.14

poniżej 7,5 kartek kurs 1,65✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sevilla - Villarreal
Sevilla win (1,73) Unibet
✅ ✅ zajebisty meczyk. ✅ ✅ Brawo Sevilla!
Niewątpliwie czeka nas najlepszy mecz tej kolejki, w niedzielne popołudnie. Sevilla ostatni mecz dość pechowo zagrała w końcówce z Getafe i to poskutkowało, że wyjeżdżali z remisem na &#39;twarzy&#39; Zawsze uważam że jednobramkowa zaliczka, to jest tyle co nic. Getafe mimo najsłabszej defensywy jaką mają to widać nie składają broni i ustrzelili gola w 86&#39; minucie na wagę remisu. Sevilla wyjechała z niedosytem. Dzisiaj czeka ich na pewno ciężkie starcie, bo z Villarreal. Z drużyną która też ma w swoim składzie sporo perełek. Ale i oni dość pechowo przegrali ostatni mecz z Las Palmas na swoim terenie. Także i też oni są rozgoryczeni tamtym meczem. To jest już historia, trzeba przejść do kolejnego meczu. Ja jednak zaufam swojej intuicji i zagram win Sevilli, bo na swoim terenie gra na prawdę jak z nut. Seria zwycięstw. Co lepsze jeszcze ani jednego meczu nie przegrali na własnym obiekcie. Widać, lubią tu grać i czują się jak ryba w wodzie. Przeciwnika nie mają łatwego, ale liczę że będą ciągnąć dalej ten wózek z wygranymi na swoim terenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Villarreal bronić się potrafi. Pokazali to na paru ciężkich terenach jak VC, San Mames, Balaidos.
Tam Celta, Atleti i Athletic nie potrafili strzelić gola i skońćzyło się na 0;0. Tu może być podobnie. Chociaż Sevilla ma niespotykaną serię zwycięstw, to trochę też ostatnio wymęczonych jak z Las Palmas, czy Eibar.
Wszyscy wiedzą, że siłą w ofensywie jest Gameiro i kryją go bardzo należycie. Villarreal to najlepszy def w lidze po Atleti. Wystawiając Rukavinę na PP tylko sprawia, że będą chcieli jak najlepiej zabezpieczyć tyły. Również Pina to nie Trigueros i kluczem ma być tutaj gra na zero z tyłu.
0-0 FT @10.00 b365 ⛔ ładny, overowy mecz.
albo jakieś wymęczone 1-0, bo b365 oddaje kasę przy wyniku 0:0.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 20:30
Las Palmas - Real Madryt
Typ: Real ponad 2,5 rzuty rożne w I połowie✅ 4 korki . druga połowa 1 rożny dla realu, analiza trafiona
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Real Madryt w lidze ostatnio 7-1 z Celta, rr w 1 połowie 6, z Levante podobny rywal do Las palmas i na wyjeździe 1 połowa 7 korków, z dużo mocniejszą Romą 6 korków, z Atletico nie patrze bo to inny rywal, z Malaga na wyjeździe I połowa 4 korki realu, tak więc linia 2,5 w każdym z podanych ostatnich meczy spokojnie pokryta. W takich meczach możliwe jest więcej korków w I połowie niż w II, ponieważ goliat atakuje bramkę Dawida od początku meczu, aby jak najszybciej ustawić sobie mecz i te korki siłą rzeczy są nabijane. Jeśli pada gol bądź dwa w drugiej połowie następuje kontrolowanie gry bez forsowania tempa i korków z tego powodu bywa mniej niż w połowie, oczywiście tak się zdarza tylko czasem, ale chodzi mi o to, że wole zagrać korki w I połowie z mniejszą linią i często wyższym kursem niż w drugiej, gdzie mecz może być już rozstrzygnięty. Las Palmas jest słabą drużyna i raczej będzie zamknięta na własnej połowie. Jeśli gol dla Realu nie padnie bardzo szybko, typ bardzo realny do wejścia i to na luzie. Polecam
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Godzina: 20:30
Las Palmas - Real Madryt
Typ: Real ponad 5,5 rzuty rożne
Kurs: 1.83
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Na szybko wrzucam, zgadzam się z przedmówcą, linia może zostać pokryta spokojnie w 1połówce. Oby nie wpadła bramka w pierwszym kwadransie, to typ zostanie pokryty spokojnie.
Wchodzę 8/10j
⛔ Real nie zasługuje na puchary, serio...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

muszek19

Użytkownik
Godzina: 20:30
Las Palmas - Real Madryt
Typ: Powyżej 3.5 bramki
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Walka o mistrza przegrana ale będą walczyć o 2 miejsce z Atl. Madryt. Ronaldo jest w formie jak cały real myślę że spokojnie wpadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ja bym tutaj typował dokładny wynik Las Palmas 1:2 Real Madryt . Mam przeczucie, że gospodarze znowu się postawią, są aktualnie w formie no i potrafią grać z zespołami z górnej półki, łapią na te spotkania szczególną motywację. Z Barceloną też przegrali właśnie tym wynikiem. Kurs 8.75 więc za drobne można zagrać spokojnie. Wszyscy wiemy, że gra Realu na wyjazdach pozostawia sporo do życzenia, a przeciwnik jest niewygodny. I nawet wygrana 7:1 u siebie z Celtą na nic tu moim zdaniem nie wpływa.
Weszło : ) Mecz zacięty, sporo kartek i nawet mimo czasami spadającego tempa gry było to fajne widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

ziomal_krk

Użytkownik
Weszło : ) Mecz zacięty, sporo kartek i nawet mimo czasami spadającego tempa gry było to fajne widowisko.
Fajny mecz ? Chyba inny ogladalismy ???? Real juz od 30min grał jakby chciał dowiesc do konca to 1;0 , od 60 min ZERO zaangazowania w gre ofensywna z ich strony . Z taką grą nic nie zwojuja w LM .
 
I 0

iq100

Użytkownik
Mecz Kanarków z Realem też mi się nie podobał. Głównie za sprawą Realu, który po zdobyciu bramki zaczął grać tak jakby zwycięstwo mu się już należało. Minimalizm został jednak skarcony i Las Palmas zdobyło zasłużonego gola. Szkoda, że równie szybko zareagował Real, zdobywając zwycięskiego gola.

Dzisiaj poszukam remisu w meczu Granady z Espanyolem. Granada ostatni remis miała chyba 19 kolejek temu. Espanyol od siedmiu kolejek nie nie dzielił się punktami. Potyczki tych zespołów kończą się zazwyczaj jednobramkowymi zwycięstwami lub remisami. Do tego w tej kolejce PD padł tylko jeden remis.

Granada-Espanyol - X po kursie 3,5 w Betfair.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Myślę, że dwóch spadkowiczów to już wyraźnie widać, jeśli ktoś ma wprawne oko. Jeden to Getafe, drugi zespół też ma G na początku, ale jak by kto nie wiedział, to jest to Granada. Te dwa zespoły to jest jakaś pomyłka. Granada to jeden mecz na 20 rozgrywa na poziomie ligowym, o reszcie nie wspomnę. Absolutnie nie zasługuje na utrzymanie. Espanyol jest jak polski pracownik na umowie śmieciowej, jakoś łączy koniec z końcem. Trochę tych punktów ma, więc bez presji jak Granada i piłkarski potencjał też widać lepiej.
Kanarki przegraly, to Papugi muszą odrobić.
Granada - Espanyol 2 kurs 3,80 Fortuna
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Myślę, że dwóch spadkowiczów to już wyraźnie widać, jeśli ktoś ma wprawne oko. Jeden to Getafe, drugi zespół też ma G na początku, ale jak by kto nie wiedział, to jest to Granada. Te dwa zespoły to jest jakaś pomyłka. Granada to jeden mecz na 20 rozgrywa na poziomie ligowym, o reszcie nie wspomnę. Absolutnie nie zasługuje na utrzymanie. Espanyol jest jak polski pracownik na umowie śmieciowej, jakoś łączy koniec z końcem. Trochę tych punktów ma, więc bez presji jak Granada i piłkarski potencjał też widać lepiej.
Kanarki przegraly, to Papugi muszą odrobić.
Granada - Espanyol 2 kurs 3,80 Fortuna
Granada grając ponad godzinę w osłabieniu i tak zdołała zremisować a Espanyol zdobył jedyną bramkę po samobóju ze strony Granady więc to tylko potwierdza moje wcześniejsze przekonanie że Espanyol zasługuje na Primera Division mniej niż Granada, Gijon nie wspominając o Getafe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom