>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Primera Division [11-14 Marzec 2016]

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik

Przed nami 29 kolejka Primera Division. Sporo meczyków interesujących nas czeka, a jedno które chyba sam osobiście będę stawiał, to spotkanie w Rayo. Eibar ostatnio bez formy, totalnie nic im się nie układa. Ale wypadałoby w końcu złapać wiatr w żagle i zacząć wygrywać. Mimo niewygodnego terenu, to rywal jest jak najbardziej w ich zasięgu. Valencia dostała łomot na swoim terenie od Atletico, teraz zagrają z Levante. Czyżby łatwe 3 punkty dla gości? Zobaczymy... A wy co myślicie? Zachęcam do pisania analiz i przemyśleń! ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Pierwsze wrażenia.
Celta Vigo - Real Sociedad. Zacny kurs na o2.5. Jeśli dopisze skuteczność to może być duuużo goli.
Valencia ? Niekoniecznie. Dla Levante to nie tylko bardzo ważne punkty, ale też derbowe spotkanie. Nietoperze będą po meczu w LE w Bilbao i przed rewanżem. Godzina 12:00 to kpina, ale z drugiej strony obie drużyny są obecnie pod formą i nie będzie to ciekawy mecz. Czekam też na linię kartkową.
Sevilla - Villarreal. Gospodarze faworytem. U siebie niemal wszystko wygrywają, ale Villarreal swą postawą w defensywie pokazuje, że są w stanie powstrzymać niemal każdego. Sevilla ma momenty, kiedy bije głową w mur, jeśli nie będzie szybkiej bramki to u2.5 &gt; 1x2.
Generalnie ciężka kolejka. Może Rayo się przełamie? Albo over 2.5 chyba pewniejsza opcja.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Jak tak samo jak Vidal bym sie skłaniał na over 2,5 w Celty bo kurs apetycznie wygląda a moze nawet 3,5 do tego BTS w meczu Rayo i dubelek Atletico + Malaga która myślę końcu przerwie serie meczów 5 meczy bez zwyciestwa bo raczej o Atletico nie trzeba sie martwić ;]
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Co do Malagi to w meczu z Deportivo wypadl im podstawowy bramkarz, czyli Kameni, pomocnik Gonzalo Castro i do tego jeszcze Santa Cruz, wiec granie na nich po takim kursie, nawet z takim rywalem jak Gijon nie jest zbyt oplacalne przynajmniej w mojej opinii.
Co do Celty i Sociedad to ja bym poszedl raczej w strone gospodarzy. Nolito powinien juz wracac do formy, a w RSSS poza oczywistym brakiem Aggiretxe to w wyjsciowym skladzie moze jeszcze zabrkanac Veli, ktory nie zjawil sie ostatnio na treningu, bo zabalowal na koncercie Chrisa Browna. ????
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dla mnie osobiście kapitalnym typem do pogrania na tą kolejke La Liga jest wygrana Barcelony bez straty gola. Wszyscy wiemy jak grają Katalończycy, dodatkowym smaczkiem jest fakt że nie za bardzo lubią się z ekipą Getafe która w mojej opinii jest klubem który sympatyzuje z Realem. Barca w ostatnich 5 spotkaniach tylko w jednym meczu traciła bramki w meczu z Getafe więc patrząc na obecną dyspozycje obu ekip, w ostatnich 8 meczach Getafe zanotowało 1 remis i 7 porażek o gola na Camp Nou bedzie im bardzo trudno, tylko przypadek może dać im bramkę ale w to raczej nie wierze. Liczę na pełną koncentracje Blaugrany i wygraną do zera.

Barcelona wygra bez straty gola @1,7 Unibett✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Atletico - Deportivo
kartki over 5.5
BET365 1,83

Idę w kierunku kartek w tym spotkaniu głownie z powodu stosunku kibiców jednej i drugiej drużyny do siebie. Pamiętamy słynną ustawkę w Madrycie w 2014 roku i śmierć jednego z kibiców fana Deportivo. Sędzią spotkania Mario Melero López w 9 spotkaniach pokazał 55 żółtych kartek oraz 3 czerwone. Tylko w jednym spotkaniu pokazał 5 kartek we wszystkich innych ponad 5. Spotkanie na pewno nie odbędzie się w przyjacielskiej atmosferze plus sędzia lubiący wyciągać kartki przemawia za tym typem.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Panowie co jest? Jest juz Piatek godzina 16:00 a nikt nie dal typu weekendu wedlug mnie
Levante - Valencia typ 2 @ 2.80
Ja rozumiem ze mieli mecz z Bilbao rozumiem ze 3 dni i trzeba odrabiac 1bramke stracona ale ludzie to jest Levante.. Co was powstrzymuje?
 
R 0

robson71

Użytkownik
Panowie co jest? Jest juz Piatek godzina 16:00 a nikt nie dal typu weekendu wedlug mnie
Levante - Valencia typ 2 @ 2.80
Ja rozumiem ze mieli mecz z Bilbao rozumiem ze 3 dni i trzeba odrabiac 1bramke stracona ale ludzie to jest Levante.. Co was powstrzymuje?
Chociażby dlatego, że jest to mecz derbowy. Spójrz na historie meczów, nie zawsze Valencia górowała nad rywalem zza miedzy, a nawet 3 ostatnie mecze przegrała na ich boisku. Levante może nie gra nawet przeciętnie w tym sezonie, ale na pewno nie położą się w meczu derbowym.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W meczu Barcelony z Getafe jest potencjał na pogrom.
Getafe spore osłabienia, widzę że sporo zawodników się wykratkowało. Kontuzja Lacena to duży kłopot, bo to jeden z tych, który walczył za dwóch. Nie będzie Sarabii, Vazqueza, Cala, Suareza i Lago.
Defensywa jak zawsze wygląda komicznie. Jestem też za tym by grać Barca do zera, albo -2EH @1.50 bwin

Emiliano Buendia dostanie kartkę? TAK @2.40 uni
Neymar będzie miał kim kręcić. Emiliano to napastnik, który z konieczności gra na prawej obronie. Trzy razy grał na obronie i dwa razy dostał żk. Z Las Palmas nie dostał, ale myślę że niejeden raz będzie okazja, by sfaulować Neymara (lub kogoś innego) na kartonik.

Atleti do zera też realne. Deportivo bez Lucasa, Depor na wyjeździe mało strzela. Ale kurs taki sobie.
Z Celtą wstrzymam się do live. Brak Pablo Hernandeza i Orellany sprawi, że stracą trochę na kreatywności, wciąż jest tu szansa na dużą ilość bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dla mnie najpewniejszy typ tej kolejki to over w Vallecas. Dziwię się, że jeszcze nikt tego nie rzucił. Rayo ostatnie mecze mega overowe - totalny kosmos. Sporo wysokich remisów i wysokich porażek. Eibar na wyjeździe padolino. Ostatnie wyniki o 0:1 z Sevillą, 2:3 z Celtą, Atletico 1:3, Athletic Bilbao 2:5, Las Palmas 2:3. Na wyjazdach idzie im ostatnio beznadziejnie. Mam wrażenie, że z perspektywy całego sezonu zaliczają lekki zjazd. Podobnie było rok temu, kiedy po dobrej jesieni mało co nie spadli z ligi po serii porażek. Ostatnia wizyta Basków na tym stadionie zakończyła się ich wysokim zwycięstwem 3:2. Mnie tu nie zdziwi wysoki wynik po zaciętym meczu. Na pewno mecz będzie dobry dla oka i over biorę z zamkniętymi oczami. Hokej proszę państwa!
Rayo - Eibar
Powyżej 3,5 gola 3,00 Bet365 ⛔ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
12.12.2016 g. 16.00 Barcelona- Getafe
Typ: 2 (+3,5)
Kurs: 2,07
Marathonbet
Stawka 6/10


Tego co gra Barcelona nie trzeba nikomu opisywać, fantastyczny sezon, 23 mecze bez porażki w lidze. Na Camp Nou ostatnio stracili punkty .... 12.12.2015, czyli pękły 3 miesiące. Getafe drugi biegun tabeli, zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. Seria 4 wyjazdowych porażek, jednak niejednokrotnie Getafe pokazywało iż potrafi napsuć krwi. Barca w środę gra z Arsenalem rewanż w LM, mimo porażki 2-0 z pierwszego meczu z Londynu, kanonierzy nie położą się na murawie tylko będą walczyć o awans, nie muszę przypominać jak wyglądał przed rokiem dwumecz Monaco czy 2 lata temu z Bayernem po porażkach u siebie.
Nie sądzę by Barca forsowała tempo, mając na uwadze LM w tygodniu, Getafe zapewne będzie gryźć trawę aby ugrać chociaż punkt.

Under 4,5
Kurs: 2,36
Marathobet
Stawka 5j

Getafe +2
Kurs: 4,60
Marathobet
Stawka 3j

Getafe +1
Kurs 9,00
Unibet
Stawka 1j

Remis
Kurs 23,00
Marathonbet
Stawka 0,25j
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Luis Suarez strzeli 2 lub więcej @ 2.60 betsson
Ja pobieram, idealny moment. Ronaldo wyprzedził właśnie Suareza w klasyfikacji strzelców o jednego gola i motywacja jest podwójna, myślę że koledzy mu pomogą, szczególnie, że tak jak napisaliście jest potencjał na pogrom.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Getafe
Typ: FC Barcelona over 4,5 @2.40 betsson


Katalończycy w końcu mają okazję zagrać u siebie. Na Camp Nou są niepokonani od 13 miesięcy. Natomiast Getafe ma najgorszy bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie (1-2-10 9:34). Biorąc pod uwagę fatalną formę gości od początku roku a także to że Barcelona nie musi jakoś specjalnie oszczędzać się przed meczem z Arsenalem (zaliczka + mecz dopiero w środę) no i na dodatek Barcelona miała prawie tydzień wolnego przed tym meczem - wszystko to składa się dla mnie na golleadę w dzisiejszym meczu. Myślę, że trio MSN pokaże dzisiaj pazur - zwłaszcza Suarez i Neymar mają coś do udowodnienia po ostatnich meczach. Neymar dodatkowo &quot;wygłodzony&quot; gdyż nie grał półtora tygodnia i na pewno w dzisiejszym meczu będzie chciał trochę pobawić się piłką - miejmy nadzieję że nie tylko efektownie ale i efektywnie. Jeżeli znajdziecie gdzieś na bukmacherach zakład typu każdy z trójki MSN strzeli bramkę to polecam zagrać za jakąś drobnicę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Barcelona over 4,5 @ 2,45 Betsafe
Też uważam, że warto spróbować na Barcę dzisiaj grubszego overa. Statystycznie wychodzi tak, że 14 meczów w tym sezonie Blaugrana grała u siebie i 3 razy pokryła ten over, a kolejne cztery razy strzelała po 4 sztuki, a więc w okolicach. Dzisiaj przyjeżdża Getafe, a więc ekipa w fatalnej formie. Do tego po stronie gości zabraknie Juana Cali - najlepszego stopera, Mehdiego Lacena - podstawowego defensywnego pomocnika i najważniejszej osoby w ofensywie - Pablo Sarabii (5 goli i 4 asysty, co daje 33% dorobku zespołu). Barca w ofensywnie praktycznie w najmocniejszym ustawieniu, bo wraca po zawieszeniu Neymar, jest Messi i Suarez, więc mi to wystarcza do wysokiej wygranej, a 5 goli nie powinno być tutaj wielkim wyczynem. W ostatnich 5 meczach obu ekip na CN(liga i puchar), Barca strzelała kolejno: 4,6,4,2,6. Rywal im leży, a jeszcze dodam, że Getafe ostatnie mecze wyjazdowe, to porażki: 0:3 z Malagą, 0:3 z Levante i 0:4 z Las Palmas, a więc gole potrafią im strzelać ekipy ze środka i dołu tabeli, a tutaj siła rywala duuuużo większa.
Celta Vigo-Real Sociedad over 2,5+BTS @ 2,20 Bet36.5
Wg. mnie najciekawszy dzisiejszy mecz w Hiszpanii. Celta ma za co się rehabilitować, bo ten gwałt w Madrycie to naprawdę źle wygląda w papierach. Z resztą po laniu na Camp Nou potrafili ograć 3:2 Eibar i na to też dzisiaj liczę - tzn. na podobny wynik i grę Celty. W ofensywie niestety zabraknie Orellany, ale za to będzie tercet Nolito, Guidetti i Aspas, więc wszystko to powinno wystarczyć do zrobienia wielu okazji pod bramką Rulliego i goli. Wiadomo też, że Celta lubi w głupi sposób tracić bramki - po stratach na własnej połowie czy po prostu daje rywalowi okazje do wielu kontr, a po stronie Realu Sociedad będzie miał kto biegać do tych kontr - Vela, Bruma czy Oyarzabal są naprawdę mega szybcy, do tego Jonathas, który ostatnio złapał trochę formy, więc też powinni swoje zrobić.
Rayo Vallecano-Eibar over 2,5+BTS @ 2,10 Bet36.5
Uważam podobnie do Ramzesa, że tutaj powinna być strzelanina. Czekałem z tym typem, bo dopiero dzisiaj Rayo podało swoją kadrę i okazało się, że wszyscy zawodnicy pierwszego zespołu będą do dyspozycji Paco Jemeza! To ważna informacja, bo w takim razie wraca Miku czy Jozabed, a jak wiemy z ostatnich tygodni, to byli kluczowi zawodnicy dla Błyskawic. W niezłej formie jest Manucho, do tego co raz fajniej ogląda się Bebe na skrzydle, więc naprawdę mają kim straszyć w ofensywie. W tyłach też mogą straszyć, ale... własnych kibiców. Nie wierze by mieli zagrać na 0 z tyłu, bo to jest po prostu nierealne. Goście trochę spuścili z tonu, ale wynika to też z faktu, że taki Borja Baston nie dostaje aż tylu podań, a przydałoby się go porządnie obsłużyć i dzisiaj mogą to zrobić defensorzy Rayo. Liczę na występ Takashiego Inui, bo dla niego to idealny rywal, gdy może pograć z kontry i wozić swoich rywali, a pokrętło w nodze ten Japończyk ma naprawdę fajne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj Suarez zasiadł na ławce, a w jego miejsce, a zarazem na stare swoje miejsce na boisku wskoczył Messi - środek ataku. Wiadomo, że on będzie jak ten &quot;wolny elektron&quot; jak zwykle, ale w teorii to właśnie na tej pozycji zdobywał najwięcej bramek dla Blaugrany. Kurs na minimum dwa gole zdobyte przez Leo wg mnie bardzo zachęcający. Aktualnie Argentyńczyk zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji strzelców, i traci do CR7 tylko 6 bramek, albo aż, bo Cris ostatnio zaczął strzelać pod okiem nowego trenera Realu - Zidana. A więc jeżeli nie zdarzy się nic niespodziewanego to zobaczymy pogrom, a rozumiem to przez to, że może paść wynik w okolicy 6-8 do 0, bo nie spodziewam się, żeby napastnicy Getafe mieli jakiekolwiek dogodne sytuacje pod bramką Bravo. Mecz z Arsenalem dopiero we środę, nie muszą nigdzie jechać, a takim meczem mogą sobie poprawić humory, a co za tym idzie potrenować bramkostrzelność, aby ją jeszcze bardziej udoskonalić. Po prawej stronie w linii ataku zagra dzisiaj Munir, a po lewej tradycyjnie Neymar. Jak to bywa z takimi przeciwnikami padają też rzuty karne, a do nich na pewno podejdzie Leo, tym bardziej, że goście dzisiaj bez 5 obrońców (?) - o ile dobrze się poinformowałem.
Leo powyżej 1,5 gola w meczu @1,90 Fortuna ⛔ 10 na 20 niewykorzystanych karnych przez Messiego ????
Leo zdobędzie pierwszego gola w spotkaniu @2,60 Fortuna ⛔

rzut karny w meczu - TAK @2,60 Milenium
✅
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atletico Madryt - Deportivo
Typ: powyżej 5.5 kartki azjan
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie podwyższonego ryzyka , oba kluby sie nie lubią szczególnie kibice się nie nawiedzą i atmosfera na stadionie będzie pod wysokim napięciem . Linia na kartki to tylko 5.5 , jak na ligę hiszpańska dość niska tym bardziej na to spotkanie . Sędzią spotkania jest Pan Mario Melero , kto typuje kartki zna sędziego na pewno bardzo dobrze . Sędzia kocha wyciągać kartki , na dziewięć spotkań tylko dwa razy linii 5.5 kartki nie przekroczył . Ostatnio także zaczął sypać czerwone kartki . Sędzia do tego spotkania naprawdę idealny na pokrycie linii . Polecam
 
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Las Palmas v Real Madryt wygra do zera @2.70 sportingbet⛔

Kurs jest tak kuszący że aż grzech tego nie pograć, a przecież wygrana Realu do zera z mimo wszystko świetnie radzącym sobie ostatnio beniaminkiem nie jest niemożliwa. Idąc chociażby prawem serii ostatni raz Real czyste konto w lidze zachował 7 meczów temu, musi się to wreszcie zmienić, w koncu mają całkiem dobrą defensywę, liczę też że z tym typem dopiszę mi też trochę szczęścia.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Rayo - Eibar
Eibar wygra lub zremisuje (1,86) Unibet ✅ ✅
Miłe zaskoczenie na taki kurs w tym meczu. Zespołowi gości ostatnio nic kompletnie nie wychodzi. 4 porażki z rzędu i trzeba w końcu przełamać swoją kiepską formę. Rywal, jak najbardziej do ogrania i na pewno, nie będzie łatwo wygrać na tym niewygodnym terenie, ale trzeba szukać szansy z każdych stron. Eibar, zwykle lubi zaskakiwać i całkiem sobie ładnie pogrywa, ale jednak brakuję tej regularności co mieli na początku sezonu. Baston, trochę spuścił z tonu, ale i dzisiaj będzie miał swoje okazje. A nawet taki Enrich, który też lubi strzelać. Ponadto, w dwóch ekipach będzie sporo osłabień więc będzie na pewno zacięte spotkanie. Rayo ucieka ze spadku, ale i też nie mogą dzisiaj popaść w samozadowolenie i być pewni, że jak buki ich faworyzują to oni wygrają gładko. Tak też nie będzie. Rayo sporo bramek strzela to fakt, ale Eibar tanio skóry też nie sprzeda. Wiedząc, że mają zaledwie 36 punktów [9 miejsce w tabeli] i po porażce dzisiejszej jeśli ona nastanie, to znowu spadną jeszcze niżej.. liczę na przełamanie gości.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Eibar, zwykle lubi zaskakiwać i całkiem sobie ładnie pogrywa, ale jednak brakuję tej regularności co mieli na początku sezonu.
Na wyjazdach nie zaskakują, bo udało im się zaledwie zremisować z Villarreal, więc to maksymalna sensacja jaką sprawili.
Zespołowi gości ostatnio nic kompletnie nie wychodzi. 4 porażki z rzędu i trzeba w końcu przełamać swoją kiepską formę.
Jeśli grają słabo to po co na nich grać?
Ogólnie bardzo mało rzeczowych argumentów w twojej wypowiedzi.
Eibar kolejny sezon z rzędu pokazuje, że drugą część sezonu ma bardzo słabą. Rayo wręcz odwrotnie. Zawsze od kiedy Paco jest trenerem mają beznadziejny początek i fantastyczną końcówkę (zawodnicy się zgrywają). Zauważ, że Rayo wyjazdowe i Rayo domowe to zupełnie dwie inne drużyny. W Vallecas rywale nie są w stanie im się postawić, a ich styl gry jest bardzo upierdliwy - pressing na połowie rywala i wysokie podchodzenie pod piłkę.
Na wyjazdach płaca frycowe, bo rywale wykorzystują ich odkrywanie się i częste braki techniczne i fakt, że chcą zaczynać akcje od bramki.
Typu bym nie polecał, bo tu tylko kurs jest dobry i nic więcej.
Ja dokładam po wysokim kursie takie typy:

over 2,5 w 1 połowie 7,00 Bet365 ⛔ 2
over 3,5 w 1 połowie 21,00 Bet365 ⛔ 2
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ogólnie wierzę, że w końcu się postawią swoim rywalom, bo rywal jak najbardziej nie jest z górnej półki i mogą w najgorszym wypadku wyszarpnąć w tym meczu remis. Nie chce wierzyć, że kolejny mecz skończy się porażką. Nie można wiecznie mieć pod górkę. Mimo, że im nie idzie, to i tak maja potencjał ogromny w ataku. Baston, spokojnie może dzisiaj zrobić różnicę. Defensywa Rayo jest kulawa i chyba tego tłumaczyć nie trzeba, a że grają i oni w kratkę to i dzisiaj mogą czuć się zbyt pewni. Dlatego mój wybór taki a nie inny. Podrosło do 1,90 2X i gram to znowu. Zobaczymy po meczu. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom