>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległy (5.05-10.05.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Czy w meczu Podbeskidzia był over 4.5 kartki ? A. Garcia dostał kartkę jak schodził z boiska i nie wiem czy wlicza się ona w ten over.
Jeśli dostał kartkę jak schodził z boiska, to powinno być zaliczone, jeśli było już to na ławce rezerwowej, wtedy już nie. Niestety nie widziałem sytuacji, ale mi Unibet rozliczył jako przegrany, ale flashscore czy inne strony na początku pokazywały 4 kartki, po czym teraz widnieje 5 kartek...
 
Z 0

zafir

Użytkownik
Jeśli dostał kartkę jak schodził z boiska, to powinno być zaliczone, jeśli było już to na ławce rezerwowej, wtedy już nie. Niestety nie widziałem sytuacji, ale mi Unibet rozliczył jako przegrany, ale flashscore czy inne strony na początku pokazywały 4 kartki, po czym teraz widnieje 5 kartek...
Mam tą samą sytuację, Unibet rozliczyły jako przegrany a na różnych stronach widnieją 5 kartek... Trzeba bd napisać do nich na czacie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kartkę dostał już po zejściu z boiska, przy czym schodził po drugiej stronie od ławki rezerwowych. Albo inaczej - dostał ją chyba za grę na czas przez powolne zejście, ale w momencie jej pokazania zdążył już zejść z boiska. Ciężkie to do interpretacji.
 
Z 0

zafir

Użytkownik
Kartkę dostał już po zejściu z boiska, przy czym schodził po drugiej stronie od ławki rezerwowych. Albo inaczej - dostał ją chyba za grę na czas przez powolne zejście, ale w momencie jej pokazania zdążył już zejść z boiska. Ciężkie to do interpretacji.
Masz rację, ale adnotacja tej kartki na większości stron z przebiegiem meczów ukazana jest jako zwykła kartka (bez opisu po za boiskiem). Tak ma np. flashscore,livescore
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Masz rację, ale adnotacja tej kartki na większości stron z przebiegiem meczów ukazana jest jako zwykła kartka (bez opisu po za boiskiem). Tak ma np. flashscore,livescore
Dlatego warto moim zdaniem walczyć o rozliczenie zakładu na , tym bardziej, że na oficjalnej stronie Ekstraklasy widnieją statystyki 3:2 w kartkach.

IMG_20210509_000211.jpg

IMG_20210509_000155.jpg
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Stal Mielec remis styknie i się utrzymuje? (pod warunkiem, że licencję otrzymają).
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Stal Mielec remis styknie i się utrzymuje? (pod warunkiem, że licencję otrzymają).
Nie, potrzebują zwycięstwa dziś, żeby być pewnymi utrzymania niezależnie od wyników 30. kolejki. Liczą się mecze bezpośrednie, a te przedstawiają się tak:
Podbeskidzie - Stal 1:0
Stal - Podbeskidzie 2:1
I w tym drugim meczu bodajże Stal miała setkę na 3:1 i by mieli lepszy bilans i dziś remis by im dał utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +500
Z 0

zafir

Użytkownik
Unibet to oszuści, oni sugerują się jakąś angielską stroną betsapi i tam są rzekome 4 kartki i zdania nie zmieniają...
Mi konsultant cały czas przytaczał regulamin, że kartka została pokazana na ławce rezerwowych, jednak nie podał żadnej strony, która by pokazała tak jak betsapi, że były 4 kartki. Czekam na wiadomość od nich na maila w celu ponownego rozpatrzenia zakładu, ale bd to bardzo ciężkie do ugrania, a kupony na ponad 3 k :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom