>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległy (5.05-10.05.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Stal Mielec - Raków Częstochowa (Proszę o przeniesienie do nowego tematu)

Podbeskidzie jest już praktycznie jedną nogą w 1 lidze. Zostały im dwa spotkania, z Wisłą Płock, gdzie możliwe są 3 pkt, ale już w ostatniej kolejce w Warszawie, gdzie prawdopodobnie zobaczymy kibiców na stadionie , o wygraną będzie niezwykle ciężko, bo Legia się nie położy, i będą chcieli się zrewanżować za porażkę w Bielsku. Mają 3 pkt straty do Stali Mielec, którzy właśnie grają w środę zaległe spotkanie z Rakowem i wynik jest tutaj otwarty. Dla Rakowa będą to tylko 3 dni odpoczynku od historycznego sukcesu i zdobycia Pucharu Polski , gdzie zawodnicy i sztab trenerski długo będą świętować. Nie sądzę, że Raków będzie się zabijał na boisku o wygraną, oni od dłuższego czasu grają co 3 dni, i myślę, że zespół będzie się szykował na ciężkie przeprawy z Piastem w kolejny weekend oraz z Pogonią o vice mistrza. W Mielcu nie zagrają Gutkovskis oraz Lederman, którzy pauzują za kartki , po stronie gospodarzy zabraknie Matrasa. Śmierdzi mi tutaj remisem, który nikogo nie skrzywdzi w tym spotkaniu. Myślę, że trener Papszun po Pucharze Polski da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom i zobaczymy kliku zmienników, którzy będą się jednak chcieli pokazać na boisku. Obydwa zespoły nabijają sporo rożnych, zwłaszcza Stal grając u siebie nawet z mocnymi przeciwnikami , nie zamykają się na własnej połowie, tylko prą do przodu. Może i gra Stali nie przekonuje, ale to zespół, który walczy do końca i myślę, że i tym razem wywalczą chociaż 1 punkcik, który powinien dać w ostatecznym rozrachunku utrzymanie w Ekstraklasie. Jak dla mnie remis , gram z podpórką oraz statystycznie liczę i tym razem na rożne.

Stal Mielec 1X @1.85 Unibet
Over 10.5 rożnych @2.23 Unibet
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-3 o 20.48.42.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia
Jagiellonia podwójna szansa 2-2 @ 2.57
Jagiellonia @ 3.45
Fortuna

Zgodnie z planem Górnik przegrał ostatni swój mecz ligowy przeciwko Cracovii 1:0 tracąc gola po raz kolejny po błędzie jednego z graczy już w 3. minucie. Cracovia mogła już to spotkanie zamknąć w pierwszej połowie ale to się nie udało, a mecz stał się ostry w środku pola co wynikało z frustracji piłkarzy gości. Górnik co prawda w drugiej połowie wyszedł z odmiennym nastawieniem i zaczął w końcu atakować. Niestety nie wiele to dało i po raz kolejny nie udało się trafić do siatki rywala. Jimenez chodzi obrażony, a Janża jest już chyba myślami przy transferze do Lecha. Sobczyk w ataku przechodzi samego siebie, a Boakye ciągle próbuje...
Nowak kompletnie bez formy w linii pomoc, a obrona prosi o pomstę do nieba. Tak niestety na dzień dzisiejszy wygląda Górnik Zabrze...
Jagiellonia po raz kolejny miała być zespołem, która się włączy do walki o europejskie puchary, ale tak niestety się nie stało. Trener Zając nie podołał zadaniu i dość szybko wyleciał z klubu po mizernych wynikach. Do końca sezonu zespół poprowadzi Rafał Grzyb, który pewnie ma za zadanie dograć ten sezon jako sternik klubu, a potem po raz kolejny przejść w rolę asystenta. Jagiellonia swoją formą nie zachwyca, ale Górnik jest drużyną na której właśnie takie kluby jak Płock, Cracovia, a teraz Jagiellonią się przełamią. Kibice w Zabrzu mają dość i niestety wielka szkoda, że brakuje ich na trybunach aby mogli wyrazić swoje niezadowolenie.
Moim zdaniem Jagiellonia to bierze bo na dzień dzisiejszy ma lepszych jakościowo graczy, którzy są w stanie rozstrzygnąć losy tego meczu...
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Stal - Raków
Raków
@2.10 Fortuna


Pójdę trochę pod prąd w stosunku do typu kolegi tarki_16, który trafnie ocenił że dla Mielca ten mecz może być "być albo nie być" w Ekstraklasie, choć mają względnie bezpieczną przewagę nad Podbeskidziem, ale gości częstochowian, którzy świeżo osiągnęli ogromny sukces w Pucharze Polski strzelając przeciwko Arce dwa gole na miarę zwycięstwa w ostatnich dziesięciu minutach gry. Jednak goście też mają wiele do ugrania i myślę, że ten sukces nie przysłoni im ogromnej szansy na wicemistrzostwo Polski. Sprawa nie jest mocno skomplikowana - trzy wygrane lub potknięcie Pogoni i cel zostaje osiągnięty. Jednak o ile teraz mają stosunkowo łatwego przeciwnika, który wprawdzie będzie bił się o trzy punkty jak lew, ale w dalszym ciągu jest sporo słabszy, o tyle pięć dni później podejmują u siebie wciąż bardzo silnego Piasta, który zadziwił Polskę rajdem z samego dna tabeli na miejsce tuż za pierwszą trójką. Myślę, że Raków mając na względzie fakt bardzo trudnego spotkania w poniedziałek, pokusi się o mocną walkę o trzy punkty już teraz. W przeciwnym razie może być bardzo trudno utrzymać szanse na drugie miejsce w końcowym rozrachunku. Jak będzie - przekonamy się już wieczorem!



Raków - Piast
Poniżej 2.5 gola
@1.90 Fortuna


I właśnie mecz, którego częstochowianie z całą pewnością będą się obawiać. Piastowi bramkę strzelić nie jest łatwo, a przecież gospodarze będą wciąż w walce o wicemistrzostwo kraju. Ale Raków to nie jest przeciętny zespół w Ekstraklasie, tylko ekipa która właśnie wywalczyła Puchar Polski. Spodziewam się tutaj bądź co bądź niewielu bramek. Może nawet remisu 1:1. Każdy tutaj ma o co grać. Piast na pewno będzie walczył o 4. miejsce które premiuje do gry w europejskich pucharach, zaś Raków - no cóż, łatwo nie odpuści. Pozornie może się wydawać, że zobaczymy tutaj batalię o zwycięstwo zakończoną gradem goli. Gdyby jednak spojrzeć na bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi rywalami, dostrzeżemy, że taki scenariusz zgoła odmienny - underowy - nie jest niczym nadwyczajnym. W grudniu w Gliwicach było 0:0. Wcześniej w lutym w Częstochowie - 2:0. Idę za utrzymaniem underowego charakteru widowiska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +298
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1

Obie drużyny w tym sezonie nie grają już o nic, na ten moment Górnik na 11 miejsce natomiast Jagiellonia na 9 miejscu ale tylko 1 punkt dzieli obie drużyny.
Górnik Zabrze więcej overów meczowych zalicza grając u siebie natomiast Jagiellonia więcej overów zalicza grając na wyjazdach.
Mecze bezpośrednie pokazują, że grając między sobą obie drużyny potrafią grać ofensywnie. Raz jedni potrafią strzelić 2-3 bramki a raz drudzy potrafią strzelić 2-3 gole.
Myślę, że kurs na over bramek w tym meczu jest naprawdę dobry, martwić może jedynie ofensywa Górnika Zabrze bo w ostatnich 5 spotkaniach strzelili zaledwie 1 bramkę.
Mam nadzieję, że w tym spotkaniu odblokują się.

powyżej 2,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech
Typ 1X
Kurs 1,70
Totolotek

Lech słabo - sezon z rozczarowującym wynikiem to łagodne okreslenie co w tym roku pokazuje Kolejorz. Skorża na razie nie pomógł i sądzę, że wszyscy w Poznaniu czekają na zakończenie sezonu. Niestety będa musieli jeszcze przemęczyć się te kilka kolejek. Wisła tez nie zachwyca, choc u nich słabe wyniki trwają juz dłuższy czas. Ja tymczasem wybieram, że Wisła poradzi sobie z Lechem, a przynajmniej zremisuje. Na własnym stadionie prezentują sie nie najgorzej, choc obraz psuja porażki z Wartą i Rakowem, a Lech na wyjazdach ostatnio 3 porażki . Rok 2020 w ramach H2H w strone Wisły i liczę, że w tym spotkaniu też dadzą radę zdobyć minimum jeden punkt, co pozwoli im utrzymać się w lidze.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lechia - Cracovia 1 @ 2,23 @ Fortuna

Lechia walczy o puchary. Po 4 meczach pod rząd bez wygranej, w końcu przyszła wygrana z Wisłą Płock, która dała jeszcze nadzieje na 4 miejsce dające awans do pucharów. Teraz mecz u siebie z bardzo słabo grającą Cracovią na wiosnę, która w zasadzie gra o nic, gdyż jest już pewna utrzymania. O Cracovii można powiedzieć, że gra wręcz antyfutbol. 4 gole w ostatnich 4 meczach tej drużyny nie zachęca do oglądania spotkań z ich udziałem. Teraz mogą jednak się nieco bardziej otworzyć, gdyż utrzymanie pewne. Lechia to może wykorzystać i wygrać to spotkanie.

Z pozostałych spotkań z tej kolejki ciekawie wygląda również:
Raków - Piast 2 @ 3,25
Wisła K. - Lech 1 @ 3.00
Lubin - Pogoń 1 @ 3.00
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Lechia - Cracovia
Cracovia wygra przynajmniej jedną połowę - nie
1.61
betfan
Piłkarze Cracovii ważne mecze mają już za sobą. Nie przegrali w derbach i w spotkaniu z Górnikiem zapewnili sobie ligowy byt. Nie sądzę, żeby ta drużyna złożona przede wszystkim z obcokrajowców miała jakąś niewiarygodną spinę na to, żeby wyprzedzić w tabeli Wisłę, a nawet jeśli to na tę chwilę są drużyną słabszą od Lechii, która jeszcze gra o coś. Piłkarze Michała Probierza w ostatniej kolejce w drugiej połowie byli mocno ciśnięci przez Górnika, który jak wiemy nie radzi sobie w ostatnich tygodniach najlepiej. Mecz powinien się zakończyć przynajmniej remisem jak nie wygraną Górnika. Lechia natomiast nie zagrała jakoś wybitnie z Płockiem, ale była do bólu skuteczna i wywiozła trzy punkty z terenu drużyny zamieszanej w walkę o utrzymanie. Gdańszczanie jeśli myślą o czwartym miejscu muszą liczyć na minimum jedno potknięcie Piasta, co będzie możliwe w tej kolejce, ale przede wszystkim skupić się na swoich meczach, bo z takimi przeciwnikami jacy im zostali da się ugrać 6 punktów i tracić mało bramek szczególnie jak ma się Dusana Kuciaka, który trzyma Lechię w walce o puchary.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Pogoń 1:1
Zagłębie lub remis i poniżej 4,5 gola, @1,81 Betfan (EE)
Zagłębie powyżej 1,5 gola, @2,74 Betfan


Drugie dzisiejsze spotkanie, do Lubina przyjeżdża Pogoń, obie ekipy teoretycznie mają o co grać, gospodarze wciąż z szansami na 4 miejsce, które daje przepustkę do pucharów, a goście wciąż w walce o vice mistrzostwo. Zagłębie po serii 3 porażek notuje obecnie serię 5 meczy bez porażki, 3 wygrane i 2 remisy, gra może nie powala, ale przynajmniej punktują, Sevela wreszcie odsunął od składu takich statystów jak Stoch czy Mraz o czym wspominałem nie raz i jakiś efekt widać, Pogoń natomiast poszła w drugą stronę i po serii 3 wygranych obecnie mają 2 mecze bez zwycięstwa porażka i remis, osobiście uważam, że Raków już nie wypuści 2 miejsca. Zagłębie nie licząc ostatniego meczu derbowego ze Śląskiem, gdzie padł bezbramkowy remis w 5 ostatnich meczach strzelało minimum 2 gole, po drugiej stronie Pogoń z najlepszą defensywą ligi, która straciła tylko 19 goli w 28 meczach, nie spodziewam się w tym meczu fajerwerków, po cichu liczę na wygraną gospodarzy 2:0 2:1 lub jakiś bramkowy remis 1:1 czy 2:2, jak będzie przekonamy się za jakieś 2h.
 
Ostatnia edycja:
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
TS Podbeskidzie - Wisła Płock
Over 4.5 żółtych kartek LV bet 2.2

Z okazji swojego pierwszego postu witam wszystkich typerów :)

Jutro mecz ostatniej szansy dla Podbeskidzia z Wisłą Płock (ostatni mecz na Legii, która nie popuści pomimo plaży wg mnie i będzie chciała zrewanżować BB Podbeskidziu za kompromitującą porażkę. Dodatkowo wrócą kibice na ostatni mecz i nie można mieć po prostu w***ane, jak to onegdaj bywało). Myślę że gospodarze będą zmotywowani i od początku nie będą odpuszczać żadnej piłki. Z drugiej strony Wisła Płock będzie chciała po tym meczu nie być brana pod uwagę przez płockich matematyków w kontekście walki o spadek i będzie chciała zapewnić sobie utrzymanie. Myślę, że mecz będzie obfitował w faule i przybierze oblicze znanego nam wszystkim klasycznego "meczu walki". Ogólnie rzecz biorąc Wisła Płock jest wg ekstrastats jest na 3 miejscu w Polsce pod względem liczby fauli ze średnią ok. 2 żk na mecz. Podbeskidzie to również czołówka pod względem liczby fauli ze średnią 2.18 żk na mecz. Sędziował będzie Przybył, który jest średniakiem pod względem pokazywania kartonów, natomiast jest dość systematyczny i mało jest meczów gdzie pokazuje bardzo mało kartek, a liczba oscyluje około 4żk. W kontekście powyższych czynników myślę że kurs 2.2 to jest value dla tak istotnego meczu dla obu drużyn. Oczywiście zdarza się, że w takich meczach jest jednocześnie dużo asekuracji i więcej jest fauli, może częstych ale niezbyt brutalnych i mających miejsce w środkowej części boiska. Mało jest gry box to box więc i sytuacji generujących kartki jest mniej, stąd też linie na over fauli mogą być ewentualną opcją. Dla over 3.5 żk kursy oscylują wokół 1.5 także ktoś może na podbitkę zagrać do swojego typu. Ja zdecyduje się jednak na over 4.5 żółtych kartonów, gdyż kurs jest dość wysoki i jest wg mnie duża szansa że linia zostanie pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: poniżej 2,5 gola
@1.58 FORTUNA
Walka o możliwość gry w przyszłym roku Europa Conference League wkracza w decydującą fazę. Warta obecnie zajmuje 7 lokatę w lidze, wyprzedzając swojego dzisiejszego rywala o 1 pkt. Do miejsca premiowanego awansem do gry w kwalifikacjach ECL Warta traci tylko 2 pkt. Także jak widać będzie to bardzo ważny mecz jeśli chodzi o układ sił w ligowej tabeli jeśli chodzi o miejsca 4-8. Czterech kandydatów a tylko jedno miejsce premiowane możliwością gry w europejskich pucharach. Obydwie drużyny są bardzo underowe. W domowych meczach Warty pada zaledwie 1,7 gola na mecz a over 2,5 miał miejsce 4 razy na 14 rozegranych spotkań. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe Śląska to sytuacja wygląda bardzo podobnie. Pada w nich 2,1 gola a over 2,5 również padł tylko w 4 meczach na 14 rozegranych. Porażka której kolwiek z drużyn może ją przekreślić na dobre z możliwości walki o europejskie puchary. Spodziewam się w pierwszej połowie bardziej uważnej gry w defensywie obydwu drużyn i być może w drugiej połowie bardziej otwartej gry ale po strzeleniu gola, przez którąś z drużyn zacznie się murowanie bramki, także jeden gol może tutaj zadecydować o wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 362,3K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Wisła Kraków - Lech Poznań typ 1X kurs 1.79 Betfan

Na ten weekend wybrałem spotkanie pomiędzy Wisła Kraków, a Lechem Poznań. Do końca sezonu pozostało jeszcze dwa mecze. Wisła teraz zagra z Lechem a ostatnie spotkanie ma z Piastem Gliwice już publicznością mecz w odbędzie się w Gliwicach. Oba spotkania są bardzo trudne dla tego zespołu. Lech Poznań już nie może ani spaść z ligi oraz także nie może w tym sezonie już powalczyć o Europejskie Puchary. Wiadomo dużo słyszy się o trenerze Wisły, że może po tym sezonie odejść do innego zespołu, ale tutaj w tym momencie liczy się dla Wisły nie ważne w jakim stylu ale zdobycie minimum jednego punktu do końca sezonu. Zadanie czeka ich bardzo trudne i ja jako także kibic Piasta Gliwice wolałbym żeby te punkty zgromadzili właśnie z Lechem Poznań. Grają u siebie oczywiście jeszcze bez kibiców na trybunach, ale według mnie Wisła powinna z Lechem zgromadzić minimum punkt. W tym meczu w Wiśle Kraków nie zagrają m.in: Basha, Buchalik oraz Mehremic, natomiast w Lechu nie wystąpią Katcharava oraz Palacz. Według mnie Wisła ostatnio po remisach w meczu derbowym oraz z Legia zagrała naprawdę przyzwoite spotkania. Lech widać, że już mały krokami przygotowuje się do nowego sezonu i tutaj według mnie po takim kursie wolę zagrać na zespół, który po prostu ma o co jeszcze grać.
 
Ostatnia edycja:
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lechia Gdańsk-Cracovia
Trwa przedostatnia kolejka ekstraklasy, walka o mistrzostwo już się rozstrzygnęła, ale drużyny nadal grają o prawo gry w europejskich pucharach, a także o utrzymanie. Zajmę się dziś meczem drużyny, która gra o ten pierwszy cel. Lechia to bardzo solidna drużyna, nie traci wielu goli, ich gra jest oparta głównie na żelaznej defensywie i twardej fizycznej grze, rywale, czyli drużyna Michała Probierza to bardzo podobny styl gry, ale w tym sezonie niestety nie poszło to tak, jak zakładali, skład jest dużo słabszy, mało jest tam wyróżniających się zawodników, w porównaniu z drużyną z Gdańska wygląda to słabo. Dodatkowo motywacja drużyny z Krakowa powinna być już dużo niższa, ponieważ zapewnili sobie utrzymanie w lidze, co zapewne siedziało w głowie drużyny Pasów. Lechia ma o co grać, bo gra w pucharach to szansa na zarobienie dodatkowych pieniędzy. W drużynie Lechii nie zagra dziś jednak Łukasz Zwoliński, czyli wyróżniająca się postać w gdańskiej ofensywie, ja nie spodziewam się tutaj wielu goli, ale liczę, że Lechia to spotkanie wygra, a na pewno nie przegra.
Lechia lub remis i poniżej 3.5 gola Kurs: 1.73 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
ponad 29,5 fauli @ 1,6 (EE)
BetX
ponad 4,5 kartek @ 2,0 ??
ponad 5,5 kartek @ 3,2
Unibet

Nie ma co specjalnie kombinować w tym spotkaniu z typami, wystarczy rzut oka na tabelę i wiadomo o co idzie gra.
Ostatnio Stal tracąc w zaległym spotkaniu z Rakowem w doliczonym czasie bramkę z rzutu karnego wyciągnęła jeszcze pomocną dłoń do Bielszczan. Teraz PBB musi wygrać to spotkanie aby zachować jeszcze szanse na utrzymanie. Ta wygrana sprawi, że ekipa z Płocka zostanie także bezpośrednio uwikłana w walkę o ligowy byt. Gościom wystarczy remis w tym spotkaniu i zapewne zrobią wszystko aby go osiągnąć i do ostatniej kolejki przystępować ze spokojną głową.
Jak widać obie ekipy mają jasny cel na to spotkanie i kości powinny dzisiaj trzeszczeć tym bardziej, że jedni jak i drudzy nie grają zbyt czysto i popełniają sporo fauli. Podbeskidzie średnio 15,46 na mecz a Płock średnio 15,96. Zresztą stawka tego spotkania jest konkretna i statystyki mogą nie mieć w tym przypadku żadnego znaczenia jeżeli drużyny grają o przysłowiowe życie.
Także typy na faule i kartki moim zdaniem są najlepszą opcją do gry.
Co prawda sędziuje J. Przybył, który w tym sezonie nie szasta za bardzo kartkami (średnia żółtych zaledwie 3,77) ale dzisiaj ten mecz raczej nie będzie łatwy do prowadzenia i arbiter będzie zmuszony parę razy sięgnąć do kieszonki po kartkę.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
Typ: Kamil Biliński strzeli gola
Kurs: 2,90 w Superbet

Całkiem fajny kurs na bramkę Bilińskiego, biorąc pod uwagę, że kursy na zwycięstwo Podbeskidzia to ok. 2,2-2,4. Bielsko dziś bez Roginicia w podstawowym składzie, więc w przodzie tym bardziej będzie ciężar spoczywał na Bilińskim, który jest ambitnym gościem i wie, że drużyna na niego liczy. Gospodarze ponadto bez Janickiego, który ogarnął zespół w tyłach, ale także dawał liczby z przodu przy stałych fragmentach gry. Niewykluczone więc, że gospodarze stracą bramkę, a wtedy może być już wesoły, ofensywny mecz, bo choć przegraną nie przekreślają do 0 swoich szans, to wtedy musieliby liczyć na zwycięstwo w Warszawie i 2 porażki Stali. W przypadku wygranej wplątują w walkę o spadek także Płock, który kończy sezon z Zagłębiem, które z kolei złapało fajną serię na koniec.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Lech Poznań [obie drużyny strzelą gola - tak] 1.58 betfan

Obie drużyny w kryzysie, obie grają poniżej oczekiwań w ostatnim czasie, obie grają piach i zajmują w tabeli odległe pozycje. Jednak historia pokazuje, że mecze między tymi drużynami często obfitują w gole. A w tym momencie mamy taką sytuację, że obie grają o "złote kalesony". Puchary, czy spadek nie groźne. Wypada, więc zagrać wesoły futbol, dać ponieść się fantazji i ukierunkować dzisiaj grę na ofensywę. Kurs bez szału, ale jakoś to kiepskie wrażenie trzeba lekko przypudrować w końcówce sezonu i uważam, że obie ekipy coś strzelą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Stal Mielec - Legia Warszawa

Gospodarze pechowo przegrali w zaległym spotkaniu z Rakowem, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Dziś Podbeskidzie wyciągnęło pomocną dłoń i odrobiło tylko 1 pkt do Stali , tracąc teraz 2 pkt. Legia zapewnione Mistrzostwo, kluczowi zawodnicy dostali wolne z różnych powodów tj. Pekhart, Liquinhas czy Ślisz. Jakim składem zagrają goście, to wróżenie z fusów, ale myślę, że nie będzie spiny na wynik, i zobaczymy kolejne nudne spotkaniem i prawdopodobnie bez bramek. Stal myślę, że zadowoli się tutaj remisem, który praktycznie da utrzymanie w lidze, piszę praktycznie, bo jest jeszcze cień szansy dla Podbeskidzia, ale muszą wygrać w Warszawie, a to będzie graniczyło z cudem, zwłaszcza, że zobaczymy kibiców na stadionie i Legia będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony i świętować kolejny tytuł, a druga sprawa Podbeskidzie spuściło z tonu, ewidentnie są zmęczeni sezonem i taką grą nie będą w stanie zdobyć kompletu pkt w Warszawie i jeszcze liczyć na potknięcie Mielca. Legia w 5 ostatnich spotkaniach nie traciła bramki, ale też 3 kończyła bezbramkowym remisem. Nie sądzę, że Stal zagra ofensywnie, raczej zobaczymy drużynę z poprzedniego spotkania i sądzę, że tym razem uda im się wyrwać ten punkcik , który w ostatecznym rozrachunku da im utrzymanie.

Remis @4.00 Fortuna
DW: 0:0 @10.50 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 1.50 Betfan


Już za 30 min możemy oberzjeć całkiem niezłe widowisko które będzie miało miejsce w Krakowie. Jak dobrze wiemy obie drużyny bardzo lubią rzuty rożne i robią ich całkiem dużo, według mnie jeśli mecz nie zakończy się wynikiem 0:0 to moze ich pasc sporo. Wisła w swoich ostatnich 5 meczach zrobiła łącznie 39 korków czyli średnio 7,8 rożnego na mecz, jest to naprawdę bardzo spora liczba a jak wiemy po drugiej stronie mam Lecha który w ostatnich swoich 5 meczach zdołał ich zrobić 22 czyli średnio 4,4 na mecz i również nie jest to jakiś zły wynik, dlatego stawiam dziś na ten typ.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań Lech under 5,5 roga 1,78 unibet

Bardziej w stronę Lecha bym grał ale ....Lokomotywa juz tyle razy zawiodła ze taki no bet. Wisła z problemami w obronie myślę ze jedyne co jej wychodzi oprócz walki to nabijanie różnych ale nic fajnego nie ma do gry tam gdzie kasa jest wiec...Lech znowu tak klepie sobie ta piłką i nic z tego nie wynika - Poznaniacy sie juz tyle razy skompromitowali ze szok...Wisła na pewno nie odpuści a leszek znowu jesli nie za bardzo będzie mu sie układało w meczu to.... grajki położą lachę i przejdą obok
 
Ostatnia edycja:
Z 0

zafir

Użytkownik
Czy w meczu Podbeskidzia był over 4.5 kartki ? A. Garcia dostał kartkę jak schodził z boiska i nie wiem czy wlicza się ona w ten over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom