>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

28 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 28.03-31.03.2014

ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Cracovia-Widzew
Cracovia 1.60 bwin ⛔ szacunek dla pilkarzy Widzewa bo lepiej grali i powinni wygrac w tym spotkaniu...
Wydaje mi sie, ze to bet dnia. Cracovia po poczatkowych nie powodzeniach w rundzie jesiennej gra coraz lepiej. Dzisiaj do skladu powraca Dawid Nowak i pewnie wejdzie na boisko w drugiej polowie. Widzew to ekipa poziomu I ligi, pisalem przy analizie sprzed 2 tygodni jak grali z Lechia i sie duzo nie pomylilem. U Widzewiakow atmosfera w zespole tez nie zaciekawa, kibice sa coraz bardziej sfrustrowani i coraz bardziej cisna na mlodych pilkarzy Widzewa, wydaje mi sie ze mlodzi zawodnicy z Lodzi tego nie wytrzymaja. Cracovia walczy o awans do top 8 i taki mecz jak dzis musza wygrac, bo inaczej beda sie bic o utrzymanie. Stawiam pewne zwyciestwo Cracovii.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Legia- Lech X2 @ 1.78 Unibet⛔

Ja osobiście idę w stronę Lecha. Gra Legii mnie kompletnie nie przekonuje. Grają w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy &quot;gorszą piłkę&quot; od zespołu z Poznania. Nie wiem na czym ludzie opierają swój optymizm stawiając na Legię po kursie 1.95.
Przyglądając się grze obu zespołów w ostatnim okresie to ja w tym spotkaniu nie widzę zdecydowanego faworyta. Personalnie też jakiejś wielkiej przewagi żaden z zespołów nie posiada. Śmiem nawet twierdzić, że siła ofensywna jest po stronie Lecha.
Kadrowo oba zespoły są o podobnym potencjale. Z tą tylko różnicą że Lech ma na szpicy nieskutecznego Teodorczyka a Legia &quot;drewnianego&quot; Dwaszwilego. W bocznych sektorach boiska oba zespoły mają grajków o podobnej klasie. Z jednej strony Żyro i Duda a po drugiej stronie Pawłowski z Lovrencicsem. Różnice pewnie robi Radowic, ale po drugiej stronie odpowiedzialni za tą strefę boiska będą Dobrzy w destrukcji Trałka z Linettym.
Ktoś powiedział, że Lech na wyjeździe traci ileś tam procent swojego potencjału. Ja uważam wręcz odwrotnie. Lechowi łatwiej się będzie grało z Legią na wyjeździe niż u siebie. Lech dzisiaj będzie zmuszony robić to co umie najlepiej....czyli skupi się na rozbijaniu ataków i będzie czyhał na szybkie wyprowadzenia ataków. A to im wychodzi jak mało komu w tej lidze. Więc nie przedłużając ja uważam, ze Legia dzisiaj wbrew pozorom łatwego meczu nie będzie miała i w mojej ocenie straci na Łazienkowskiej punkty...dlatego X2 po kursie 1.78 biorę i nie pytam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 31

adambet

Użytkownik
Lechia Gdańsk- Piast Gliwice 1 @ 2.15 Betgun ✅

Na wstępie. Witam wszystkich z racji iż to mój pierwszy post.
Przechodząc do samego meczu, Lechia Gdańsk - nowy trener, część zawodników będzie chciała się pokazać czyli typowy dla naszej ekstraklasy &quot;efekt nowej miotły&quot;. Piast natomiast będzie szukał okazji z kontry - standardowo. Podgórski bez formy, typowego napastnika też brak, bo Juardo przecież jest nominalne ofensywnym pomocnikiem o wynalazkach typu Rabiola lepiej nie wspominać. Jeśli Lechia ma się przełamać to idealnym przeciwnikiem do tego jest Piast.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betxp 230

betxp

Użytkownik
Nareszcie odzywają się tu rozsądne głosy.

Value i to duże jest na Piasta
Probierz został zwolniony, co jest debilizmem w tym momencie. Poza tym nie wiadomo, kto go zwolnił i dlaczego.
Lechia nie ma składu na zdobycie PP ani na Top8 czy nie daj Bóg europejskie puchary.
Kogoś najwyraźniej pogięło, bo to by się skończyło jedną wielką kompromitacją.
Probierz wycisnął z tego klubu wszystko co się dało.

Zmiana trenera w tym momencie jest ryzykowna, bo Lechia może nawet spaść. Pokazuje, że do władzy doszli dyletanci, których gdzie indziej spuszczono. Nie interesuje ich klub, a tylko to, jak go wydupczyć z pieniędzy. Raczej trzeba się tu spodziewać przypływu nędznych asiorów z zagranicy i wyprzedaży młodych zdolnych.

Do tego anonimowy trener, który niczego po Probierzu poprawić nie może, a tylko spieprzyć. Ten nowy koleś nigdy nie prowadził drużyny w swojej ojczyźnie - chociażby na drugoligowym poziomie.
Nikt też w Polsce wcześniej nie zatrudnił 50-letniego trenera, który przez całe życie nie zaliczył nawet stu meczów na trenerskiej ławce. Jakaś paranoja to jest, bo klient zapowiada ofensywny styl gry.
Nie wiem, kto zatrudnił takiego gogusia i dlaczego. Widać, że w Gdańsku są teraz ludzie mający wiele do powiedzenia, mimo że nie pełnią żadnych funkcji.
Piast w Gdańsku nie przegrywa i teraz też nie przegra.
Na prawdę długo się zastanawiałem, czy odpisać. Ale nie mogę takich bzdur czytać. Anonimowy trener? Mistrzostwo z Salzburgiem, Puchar Austrii i Puchar ligi na Węgrzech. Który trener z Ekstraklasy może pochwalić się takimi osiągnięciami? A może Ci wymienić kluby w których trenował młodzież? Co z tego, że nie był pierwszym trenerem w Tottenhamie jeśli widział treningi pierwszego zespołu, wprowadzał do zespołu młodych piłkarzy. Między innymi w Feyenoordzie &quot;Robina Van Persiego&quot; z początków jego pracy. Ale taki ignorant woli pisać, że to jest anonimowy trener. Proponuję trochę poszukać informacji, zamiast pisać takie śmieszne teksty.
A co do samego meczu, mógł potoczyć się różnie w 1 połowie. Lechia grała dokładniej przy kontratakach niż za Probierza. Oczywiście Moniz nie wygra każdego meczu. Ale doświadczenie ma wiele większe niż te 110 meczy na ławce trzech klubów.
Administrację przepraszam, że post nie zawiera typu, lecz gotuję się we mnie jak takie pierdoły czytam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
charlson 226

charlson

Użytkownik
Górnik v Jaga ✅✅✅
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.1
2/10
Bet365

Ile trzeba czekać na jakiś mecz, w którym Górnik przejmie na dobre piłkę i będzie grał z jakimkolwiek pomysłem. Muszą ruszyć w końcu do przodu, grają u siebie, bez kompleksów, trzeba przełamać złą serię. Jednak jest kilka &quot;ale&quot;, no właśnie, w tyle Górnik nie przekonuje, potrafi popełnić dość proste błędy, powiecie, kto ich w Polskiej Lidze nie popełnia, słuszna uwaga, właśnie dlatego szukam tutaj overa (takowy rok temu w Zabrzu padł). Wraca Olkowski, Zachara, zatem dość ważne punkty zespołu, na rezerwie może usiądzie Danch. W środkowej linii Górnik powinien przeważać, kontrolować spotkanie. Moim zdaniem gospodarze odniosą zwycięstwo, ale nie zakończą tego meczu z czystym kontem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 1

dybu-44657

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz-Śląsk Wrocław
Typ: 1. drużyna strzeli gola w 2. połowie ✅
Kurs: 2,00
Bwin

Witam, dziś na &quot;tapecie&quot; spotkanie Zawiszy, która w ostatnich meczach spisuje si nadzwyczaj dobrze, oraz Śląska Wrocław, który zawodzi na każdym kroku, snując sie gdzieś przy końcu tabeli. Typ jaki proponuje na dziś, wynika głównie z obserwacji drużyny z Wrocławia. Zespół ten powyżej 70 minuty wyraźnie &quot;opada z sił&quot; przez co w końcówkach potrafi bardzo czesto straci jedną lub wiecej bramek. Natomiast Zawisza w ostatnich kolejkach skrupulatnie pokazuje, że potrafi trafiac do siatki rywali-chocby z Wisłą zwycieski gol w okolicach 70 minuty, z Górnikiem gol zdobyty również w 70 minucie, z Koroną wyrównali w 81 minucie. Kurs co najmniej dobry, zeby nie powiedziec rewelacyjny. Gram grubo. Za wszystkie błedy z góry przepraszam-to mój pierwszy wpis.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zawisza - Śląsk BTS @ 1,87⛔
ComeOn

Zapowiada nam się ciekawy mecz, po mimo tego, że 3 kolejki do końca, to Śląsk ma jeszcze matematyczne szanse na awans do najlepszej ósemki. obecnie od ósmej Lechii dzieli go 7 punktów, a w 3 najbliższych kolejkach może zdobyć dziewięć, więc pewnie we Wrocławiu motywacji nie brakuje. Zawisza natomiast będzie chciał wygrać i umocnić się w tej ósemce. Emocje raczej gwarantowane, gdyż Zawisza u siebie mocny, natomiast duet Paixao jest w formie i także coś mogą wykombinować. Moim zdaniem bts jest dość pewny i warto po takim kursie.
 
C 25

cbn

Użytkownik
Koledzy typerzy Zawisza to &quot;on&quot; a nie &quot;ona&quot;, czy Zawisza Czarny był kobietą?
A co do meczu to Śląsk te szanse na awans do ósemki ma wprost iluzoryczne, bo dogonienie Lechii swoją drogą, ale zostaje jeszcze Jagiellonia, która również ma mecz do rozegrania. Myślę, że wynik zakręci się dzisiaj w okolicy remisu jednak z lekkim wskazaniem na Zawiszę dlatego też proponuję zagrać na podwójną szansę 0/0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 137

lmnt

Użytkownik
31.03. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1 @2.50 ✅✅✅ easy... :cool:
bukmacher: Bet-at-home
Jako, że jest to trzecie spotkanie z mojego kuponu:
Zakład 011
30.03. 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 1 @2.25 ✅
30.03. 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X @3.25 ✅
31.03. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1 @2.50 ✅
AKO: 18.28
...a statystyki w tej kolejce mam przyzwoite, więc podzielę się moją analizą poniedziałkowego spotkania.
Według mnie Zagłębie w zależności od tego czy występuje w roli gospodarza, czy drużyny gości prezentuje zupełnie różny futbol. Choć warto zwrócić uwagę, że już w ostatnim spotkaniu rozgrywanym na wyjeździe podopieczni Oresta Lenczyka rozgromili Sandecję 5:0.
W poniedziałek Lubinianie grają jednak u siebie i pod tym kątem przyglądałem się suchym faktom. W tym roku na własnym obiekcie rozegrali cztery spotkania. Miedziowi zaliczyli pechowy dla nich remis: 2:2 ze Śląskiem (po samobójczym trafieniu Bilka i bramce Grodzickiego w 83 minucie). Trzy razy natomiast zwyciężali: 3:0 z Górnikiem, 3:1 z Zawiszą i 2:0 z Sandecją w pierwszym meczu o awans do półfinału Pucharu Polski, (gdzie Zagłębie powalczy z Arką Gdynia). 10 bramek musi robić wrażenie. Potencjał Lubinian jest na miarę walki o grupę mistrzowską, a jednak z różnych powodów przyszło im walczyć o utrzymanie. Runda wiosenna pokazuje, że teraz już wszystko zmierza ku lepszemu, bo Zagłębie przegrało jak do tej pory tylko raz.
Wisła natomiast w czterech ostatnich meczach zaliczyła dwie porażki: 0:1 z Zawiszą i 0:1 z Ruchem oraz dwa remisy: szczęśliwe 2:2 z Legią i 0:0 z Lechią. Krakowianie ewidentnie złapali zadyszkę + ich problemy kadrowe, z powodu których w sześciu spotkaniach Smuda wystawiał pięć ustawień. Teraz w siódmym wiosennym meczu będzie ustawienie numer 6...
&quot;Biała Gwiazda&quot; zagra bez Rafała Boguskiego, Marko Jovanovica, Dariusza Dudki, Gordana Bunozy i pauzującego za czerwoną kartę kapitana Arkadiusza Głowackiego. W tej sytuacji duet stoperów stworzą: 21-letni Michał Nalepa i 20-letni Alan Uryga, który ostatni raz w ekstraklasie zagrał niespełna rok temu. Panowie występowali razem na środku obrony jedynie przez 75 minut podczas zimowych sparingów i w tym czasie Wisła straciła dwie bramki. Uważam, że jest to ogromna szansa, którą muszą wykorzystać Piech i Abwo. Ofensywa Wisły to niedysponowany ostatnio Brożek i skrzydłowi: Sarki, który nie zaliczył ani jednej bramki ani asysty już od 1354 minut oraz Guerrier, który stracił swój impet z pierwszej części sezon. Gospodarze natomiast przystąpią do spotkania w najsilniejszym składzie. Kontuzjowany jest jedynie Boris Godal.
Łukasz Garguła powiedział: &quot;Zagłębie ma nóż na gardle, ale i my mamy coś do udowodnienia&quot;. Ja uważam, że wygra drużyna, która musi uciekać ze strefy spadkowej, (w przypadku porażki Miedziowi będą zajmowali przedostatnią lokatę w ligowej tabeli). Zagłębie jest &quot;w gazie&quot;, a na przeciwko staje zdziesiątkowany zespół Wisły kompletnie bez formy w napadzie i z debiutującą obroną. To może zakończyć się tylko zwycięstwem Lubinian!
Przewidywane składy:
Zagłębie: Rodic – Cotra, Banaś, Dzinic, Rymaniak – Bilek, Curto, Kwiek, Bertilsson, Abwo - Piech
Wisła: Miśkiewicz – Piotr Brożek, Uryga, Nalepa, Burliga – Guerrier, Chrapek, Stjepanovic, Stilic, Sarki – Paweł Brożek
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
https://www.youtube.com/watch?v=glnNIzIKT5M
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 693

generalkaman

Użytkownik
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Typ: Powyżej 2,5 gola i obydwie drużyny strzelą

Kurs ( Bukmacher ) : 2.60 ( bet365 )

Analiza przedstawiona przez Imnt-a nad moim postem bardzo dobrze obrazuje sytuacje przed tym meczem. Grająca obecniej słabiej niż na jesień, zdziesiątkowana brakiem obrońców Wisła jedzie do walczącego o utrzymanie Lubina. Nie podejmuje się wytypowania zwycięzcy ( sercem jest za Wisłą ) moim typem na to spotkanie jest powyżej 2,5 gola i trafienie obydwu drużyn. Tak jak zostało napisane post wyżej obrona Krakowian za pewne będzie bardzo eksperymentalna a więc Piotr Brożek - Uryga - Nalepa - Burliga ( Bunoza pojechał z drużyną ale decyzje czy zagra zostanie podjęta dziś ) a zagrają przeciwko zdeterminowanym gospodarzom, którzy w ofensywnie mają zawodników takich jak Piech czy Abwo, którzy wiedzą jak strzelać bramki( w sumie mają ich 15 ). Warto jednak zauważyć, że po drugiej stronie ofensywa podopiecznych F.Smudy też wygląda bardzo dobrze Stilić - Garguła - Guerrier - Chrapek - Paweł Brożek na papierze wyglądają na bardzo mocną ofensywnie piątkę. Rozumiem argumenty że forma Guły, Brożka czy Guerriera nie jest taka jak jesienią lecz zawodnicy zapowiadają, że z meczu na mecz ma być lepiej. W swoim ostatnim wyjazdowym meczu to sam Stilić urwał punkty Legii, każdy z tej piątki może jedną akcją skonstruować bardzo dobrą sytuacją a gdy Paweł się przełamie to znów zacznie strzelać regularnie. Dziś zapowiada się nam bardzo otwarty mecz, który moim zdaniem będzie obfitował w bramki dlatego właśnie decyduje się na typ, który podałem wyżej.

Wynik: 3:1
Typ:✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szoky 104

szoky

Użytkownik
Zagłębie - Wisła
Zagłębie over 1.5 bramki @ 2.62 bet365 ✅ 3:1

Wisła jedzie na ten mecz bez kilku zawodników z pierwszego składu. Zabraknie Bunozy, Dudki, Głowackiego i Boguskiego. Parę środkowych obrońców będą tworzyć Nalepa i Uryga, grali oni ze sobą tylko raz, w sparingu podczas obozu przygotowawczego i dostali 2 bramki w 75 minut. Nie wspominając o takim Brożku czy Sarkim. Ten drugi bez bramki lub asysty od ponad 1000 minut, a Brożek... sam każdy widzi, że nie jest to ten sam zawodnik z rundy jesiennej.

Statystyki

Zagłębie grając u siebie w trzech meczach rundy wiosennej zdobyło aż 8 bramek! Po trzy bramki strzelili Górnikowi i Zawiszy, dwie Śląskowi. Wisła zaś poprawiła grę w obronie w tej rundzie i więcej niż jedną bramkę na wyjeździe straciła tylko raz (z Legią), zachowując czyste konto z Piastem i Lechią. Ale dziś tej obrony nie będzie.
wynik: 3:1
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
.Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin vs Wisła Kraków
Typ: Over 1,5 bramki
Kurs: 1,44 ✅
Buk: Bet365
Analiza:
Ostatnie spotkanie 27 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zarówno jedna, jak i druga drużyna potrzebuje punktów, aby po 30 kolejkach być w bardziej dogodnej sytuacji ze względu na fakt podziału punktów na pół. Zagłębie jedenaście spośród trzynastu spotkań u siebie zakończyło overem 1,5 bramki. Podopieczni Oresta Lenczyka w ostatnim meczu pucharowym z Sandecją Nowy Sącz wygrali 5-0, a dwie bramki zdobył Piech. Za wyjątkiem Piecha o sile ofensywnej świadczy jeszcze chociażby Johan Bertilsson, Michal Papadopulos, czy też David Abwo. Piłkarze z Lubina są zdania, iż są w stanie wygrać z Wisłą. Krakowski zespół traci natomiast dwanaście punktów do liderującej Legii, jednak strata dwóch punktów do Lecha po tym dzisiejszym meczu jest możliwa do zniwelowania. Wisła nie jest teamem zbyt ofensywnym jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Dziś w ekipie Franciszka Smudy zabraknie chociażby Rafała Boguskiego, Marko Jovanovica, Dariusza Dudki, Arkadiusza Głowackiego. Wielką niewiadomą jest występ Gordana Bunozy. Ostatnie dwa bezpośrednie mecze kończyły się wynikami 1-0 zarówno dla Zagłębia jak i dla Wisły. Dziś chcąc zgarnąć komplet punktów należy zaprezentować otwarty styl gry i strzelić przynajmniej dwie bramki-powodzenia

e: wynik 3:1
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Zagłebie - Wisła over 2 1,84 188bet ✅
Bardzo podoba mi się ta linia, w ostatnich 3 meczach w Lubinie między tymi ekipami padało więcej goli niż 2.
Do tego dodać należy, że w Lubinie od przegranej 0-1 z Cracovią na początku sezonu
minimalnie dwie bramki padały.
Wisła na wyjazdach bardzo rzadko wygrywa, ostatnio zagrała dobry mecz z Zawiszą,
gdzie powinna wygrać, dlatego dziś moga urwać 3 punkty.
Zagłębie u siebie w ostatnich meczach sporo okazji stwarzało, Piech w dobrej formie,
dodając do tego problemy Wisły w obronie gospodarze moga sami tu wykręcic over.
Prima Aprillis jest jutro a nie dziś, nie rozumiem tego spreadu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom