>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

28 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 28.03-31.03.2014

hayto 631

hayto

Użytkownik
28 Kolejka​


Marathonbet
-----------------
Cracovia Kraków - Widzew Łódź
Cracovia Kraków @ 1.65 Marathonbet 1-1 ⛔

Nie będę się rozpisywał, bo sytuacja jest klarowna. Cracovia walczy o TOP8, na trzy kolejki do końca rundy zasadniczej tracą do grupy mistrzowskiej dwa punkty. Jeżeli chcą awansować to ten mecz, po prostu muszą wygrać. Teoretycznie to i Widzew walczy o utrzymanie, ale mimo dzielenia punktów po 30 kolejkach to i tak nie wróże Łodzianom utrzymania, bo po prostu grają beznadziejnie i nic nie wskazuje na poprawę. Pomimo osłabień (brak Saidiego i Nowaka) to Pasy nadal są faworytem w tym spotkaniu. Ciekawym wzmocnieniem wydaje się Papadopoulos, ostatnio w końcu dobrze zaczął grać Boljević. Widzew na wyjeździe gra dramatycznie w 13 spotkaniach wyjazdowych nie zdobyli ani jednego punktu ! A bilans bramkowy wynosi 7-31.. Zremisowali ostatnio z Zagłębiem – u siebie(nie oddali ani jednego celnego strzału), remis z Lechem – ciężko cokolwiek o tym powiedzieć, bo Lech tego meczu nie mógł zremisować, a jednak to zrobił. Drużyna jest rozsypana. Cetnarski przychodzi do klubu i od razu zostaje kapitanem (śmieszne), Skowronek – trener bez doświadczenia przychodzi ma ratować klub. W podstawowym składzie grają głównie młodzi zawodnicy. Piłkarze Cracovii jak tego spotkania nie wygrają, to po prostu będą frajerami. Polecam łapać, póki ciepłe, bo kursy lecą.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie mam nic przeciwko typowi ale z doświadczenia wiem, że granie takich kursów w tak przeciętnej lidze na tak przeciętną drużynę jak Cracovia jest wg. Mnie bez sensu. Polskie drużyny nie potrafią grać w ataku pozycyjnym ( i błagam nie piszcie mi, że Cracovia umie bo klepie piłką wystarczy pod nich podejść i lecidługa bądź strata i kontra) a właśnie taka umiejętność jest potrzebna w takich meczach.
Cracovia jest słaba tak samo jak cała liga a im gorszy faworyt tym łatwiej o niespodziankę nawet jeżeli wiemy że Widzew jest sporo słabszy.
Życzę powodzenia ale czuję, że pójdzie masówka na Craxe bo musi a potem będzie płacz:p
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Również nie grałbym na Cracovię po takim kursie, nawet jeśli to mecz z Widzewem. Sprawa jest prosta - bez Nowaka, jak bez ręki. Nie ma do kogo dogrywać piłek, prostopadłe podania praktycznie nie istnieją. W związku z tym Craxa mozolnie układa ataki, z których większość i tak spełza na niczym. Jeśli już grać na gospodarzy to polecam poczekać te 20 - 25 minut i na livie dużo lepszy kurs połapać, przy okazji zobaczyć jak mecz będzie wyglądał. Cracovia wcześnie bramek nie strzela.
 
qarchu 0

qarchu

Użytkownik
Polska piłka to jeden wielki kabaret, improwizacja footballu, a grają w niej przeważnie marne aktorzyny, więc poziom jest jaki jest, sami widzicie, a obstawianie Polskiej piłki to jak loteria w keno czy w lotku, jedyne co ostatnio rozkminiłem, ale jeszcze nie wdrążyłem w życie, to stawianie remisu do przerwy, pasuje to do ekstraklasy jak i do niższych lig również, sami zobaczcie na przebiegi spotkań. Z obecnej kolejki chyba najbardziej pasuje mi taki typ na
Cracovia - Widzew i Lechia - Piast choc moze się to w każdym meczu wydarzyć, najbardziej ryzykowna Legia.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Typ: x
Kurs: 3,10
bwin
Zasadnicza faza rozgrywek Ekstraklasy powoli dobie końca. Dzisiaj rozpoczyna się dwudziesta ósma seria spotkań. Ja do analizy wybrałem pojedynek Korony Kielce z Pogonią Szczecin. Moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo maja w tym meczu goście.Biorąc pod uwagę mecze rozgrywane na wiosnę to ani razu nie przegrali. Trzykrotnie wygrywali i tyleż samo razy remisowali. Lepszym wiosennym bilansem może pochwalić się tylko liderująca Legia Warszawa i wicelider z Poznania. W doskonałej formie strzeleckiej znajduje się Marcin Robak który to w tym roku siedmiokrotnie trafiał do siatki rywala. Wtóruje mu Jakub Bąk z trzema trafieniami. Wyróżnić też trzeba Takafumi Akahosiego. Pogoń zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli i do trzeciej Wisły Kraków traci zaledwie trzy oczka i każda zdobycz punktowa daje lepszy start po podziale na grupy. W zespole zabraknie dzisiaj Patryka Małeckiego który pauzuje za kartki oraz kontuzjowanego Mariusza Lewandowskiego. Co do zespołu z Kielc to obecnie plasują się na jedenastym miejscu i raczej awans do strefy mistrzowskiej moim zdaniem im nie grozi. W tym roku wygrali tylko jedno spotkanie na początku marca z Lechią Gdańsk. O zwycięstwo dzisiaj będzie ciężko gdyż zabraknie kilku ważnych graczy. Nie wystąpią: Artur Lenartowski, Vlastimir Jovanovic, Tomasz Lisowski, Krzysztof Kiercz, Siergiej Pyłypczuk oraz Kamil Kuzera. Jak więc widać lista nie obecnych jest dosyć spora. Wydaje mi się że podział punktów powinien zadowolić obu rywali ze wskazaniem na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
granie takich kursów w tak przeciętnej lidze na tak przeciętną drużynę jak Cracovia jest wg. Mnie bez sensu
Nareszcie odzywają się tu rozsądne głosy.

Value i to duże jest na Piasta
Probierz został zwolniony, co jest debilizmem w tym momencie. Poza tym nie wiadomo, kto go zwolnił i dlaczego.
Lechia nie ma składu na zdobycie PP ani na Top8 czy nie daj Bóg europejskie puchary.
Kogoś najwyraźniej pogięło, bo to by się skończyło jedną wielką kompromitacją.
Probierz wycisnął z tego klubu wszystko co się dało.

Zmiana trenera w tym momencie jest ryzykowna, bo Lechia może nawet spaść. Pokazuje, że do władzy doszli dyletanci, których gdzie indziej spuszczono. Nie interesuje ich klub, a tylko to, jak go wydupczyć z pieniędzy. Raczej trzeba się tu spodziewać przypływu nędznych asiorów z zagranicy i wyprzedaży młodych zdolnych.

Do tego anonimowy trener, który niczego po Probierzu poprawić nie może, a tylko spieprzyć. Ten nowy koleś nigdy nie prowadził drużyny w swojej ojczyźnie - chociażby na drugoligowym poziomie.
Nikt też w Polsce wcześniej nie zatrudnił 50-letniego trenera, który przez całe życie nie zaliczył nawet stu meczów na trenerskiej ławce. Jakaś paranoja to jest, bo klient zapowiada ofensywny styl gry.
Nie wiem, kto zatrudnił takiego gogusia i dlaczego. Widać, że w Gdańsku są teraz ludzie mający wiele do powiedzenia, mimo że nie pełnią żadnych funkcji.
Piast w Gdańsku nie przegrywa i teraz też nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
jedyne co ostatnio rozkminiłem, ale jeszcze nie wdrążyłem w życie, to stawianie remisu do przerwy
Zgadzam się w 100%.
Na te 8 spotkań to 5 remis do przerwy zazwyczaj. No i kolejna rzecz, czyli, że tylko 1 drużyna strzeli. Nasza liga wiadomo jaka jest. Zespól strzeli bramke i zaczyna się totalne murowanie stąd wyniki 1:0 lub 2:0 nie powinny nigdy dziwić
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Kurcze napisałem obszerniejszą analizę ale działam na telefonie i niestety mi się skasowała... teraz troszkę krócej. Przyjrzę się bliżej dzisiejszemu meczowi w Kielcach między miejscową Koroną a Pogonią Szczecin. Kielczanie po przyjściu hiszpańskiego szkoleniowca starają się grać na 0 z tyłu i wychodzi im to w miare. Wypełnianie taktyki przedmeczowej, solidni zawodnicy dodatkowo wspmagani dwoma defensywnymi pomocnikami mają o to zadbać. Z przodu natomiast bieda straszna. Nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia, nie ma kto dograć do Niego piłki, powalczyć w powietrzu i uderzyć z dystansu (bramki Jovanovica nie liczę bo wyszedł mu strzał sezonu w jego wykonaniu). Wszyscy walczą ale jest to troszkę za mało i więcej bramek zdobywają z przypadku niż z przemyślanych akcji. W tej rundzie oglądałem wszystkie mecze Korony oprócz ostatniego w Białymstoku. Zespół Pogoni wygląda lepiej ofensywnie i w defensywie podobnie. Po dobrym starcie teraz Portowcy obniżyli trochę loty. Robak się uspokoił, Akahosi nie błyszczy jak kiedyś, Małecki zbyt wiele do drużyny nie wnosi. Każdy z tych zawodników może wypalić w każdej chwili ale liczę że to bardziej na swoim stadionie. Defensywa Pogoni na pewno o wiele gorsza nie jest od Kielczan. Przyjrzę się jesze ostatnim meczom Kielczan oprócz ostatniego no za wiele nie wiem o Nim. W Zabrzu z słabym Górnikiem oprócz sytuacji Kiełba wiele Korona nie miała grając dodatkowo od około 55 min w przewadze jednego zawodnika (wyglądało jakby byli zadowoleni z wyniku). Z Zawiszą strzelili farfocla i tracąc ładną nramkę z dystansu, z Lechią strzał sezonu Jovanovica, Legii przeciwstawili się bardzo skutecznie, głupi błąd w defensywie popełnili przy bramce Abwo ale taki raz na kilka meczy każdemu się przytrafia. Liczę dziś na jak zwykle nudny i bezbarwny mecz o wyniku którego zadecyduje maks 1 gol i na to że nie przełamią passy underów ????
Korona Kielce - Pogoń Szczecin poniżej 1.5 bramki @3.25 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ruch Chorzow vs Podbeskidzie Bielsko-Biala
Typ: Under 2.5 @ 1.80 ✅ 0-1
Both Teams To Score
Typ: No @ 1.90 ✅
Marathon
Według mnie w tym meczu jest duża szansa underowego wyniku. Obie ekipy przystąpią do tego z osłabieniami w liniach ofensywnych, z tym, że u gości osłabienie ataku będzie polegać na tym na wszyscy nominalni ataccante zagrają i to największy ból kibiców Podbeskidzia. O indolencji ofensywnej linii Górali nie trzeba wiele mówić, wystarczy powiedzieć, że liderami strzelców tej ekipy są prawy obrońca Sokołowski i obecnie rezerwowy Pawela (obaj po 3 gole). Ale czemu się dziwić skoro za strzelanie goli od początku rundy odpowiedzialni są żenujący Stąporski (0 goli, 0 asyst) czy Malinowski (1 gol, 0 asyst). Naprawdę nawet w tak skromnym składzie jaki ma Podbeskidzie łatwo znaleźć o klasę lepszych graczy, co każe powoli wątpić w umiejętność oceny trenera Ojrzyńskiego. Z takimi „artystami” z przodu na nic się zda wprowadzenie trochę jakości do rozegrania przez Iwańskiego. Dlatego o gola gości może być bardzo trudno, ale gospodarzom wcale nie musi być o to łatwiej. Niebiescy byt mają już zapewniony, gwarantowane miejsce w grupie mistrzowskiej najwyraźniej podziałało demotywująco, bo po serii 6 zwycięstw przyszły 2 porażki z rzędu i to w słabym stylu. Czy to trwały dołek okaże dzisiaj, ale o przełamanie może być o tyle trudniej, że ze składu wypadł kontuzjowany najlepszy strzelec zespołu Kuświk (10 goli i asysta), który w tym sezonie prezentuje się wręcz wybornie. Bez niego Jankowski dużo traci na szpicy. Moim zdaniem wiele wskazuje w tym meczu na underowy wynik, bo obie ekipy ostatnio ułomne w ofensywie, o ewentualnym zwycięstwie przesądzi pewnie jeden gol.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ruch Chorzów
: Podbeskidzie BB

Jeden z moich ulubionych betów u fortuny, a mianowicie :
0-30 minuta spotkania / remis / 1.65 / efortuna ✅✅✅
Wiele na temat tego spotkania powiedział już Psotnick. Możemy spodziewać się pojedynku underowego, chociaż wiadomo to nasza liga i tu nawet Malinowski raz na kilkadziesiąt spotkań strzeli bramkę. Ruch ostatnimi czasy trochę zaszalał i robił wyniki ponad stan. W końcu przyszedl okres, gdy granie praktycznie ciągle cały czas tą samą 11 mści się na zawodnikach Chorzowskiego Ruchu. Podbeskidzie czyli jedna z najsłabszych drużyn w naszej lidze i ich gwiazdorzy w ataku. Nie bede tu nic dodawac, bo wystarczy popatrzec na nazwiska i już wiadomo co się będzie działo(czyt. nic). Typowy antyfubtol bazujący na szczęściu, długiej piłce i stałych fragmentach. Podbeskidzie nie ważne z kim gra to muruje bramkę i ta pierwsza połowa to typowe czekanie na rywala i &quot;a nóz wyjdzie kontra&quot;.
Ostatnie 6 spotkań PBB to 6x remis do 30 minuty.
Ostatnie 6 spotkań Ruchu to 4x remis do 30 minuty.
6 spotkań - bo tyle było w tej rundzie.
Swoją droga, prawdziwa historia prawodpodobnie był to trener Michniewicz :
- Malina, chłopie, ty masz 30 lat i jedną bramkę w lidze.
- 29!
- Jakie 29?
- Mam 29 lat!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 137

lmnt

Użytkownik
28.03. 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B-B 1 @1.85 ⛔⛔⛔ 0:1
(za drobne DW: 2:0 @7.00)
28.03. 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X @3.05 ✅✅✅
(za drobne DW: 1:1 @6.00)
29.03. 15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1 @1.95 ✅✅✅
(za drobne DW: 2:1 @8.00)
AKO: 11.00 szkoda sędziowania w Chorzowie...
Ostatnie dwie kolejki były dla mnie bardzo bolesne. Teraz wierzę, że wszystko wróci na właściwe tory... ???? Chciałbym do dyskusji dorzucić swoje &quot;3 grosze&quot;. Przede wszystkim obstawiam zwycięstwo Ruchu; w Chorzowie wielka mobilizacja, według mnie duża szansa na objęcie pozycji wicelidera. Mecz w Kielcach dla mnie również na remis, tak jak napisał kolega pawelek78 i do kompletu na jednym kuponie zwycięstwo stołecznego klubu, o czym więcej może jutro przed meczem ;) To już prawie koniec fazy zasadniczej, nie chcę teraz za dużo analizować, teoretyzować i odnosić się do tego jak mecz wygląda na &quot;kartce&quot;. Na to przyjdzie czas po podziale na grupy. Typuję według tego, co widziałem w poprzedniej kolejce na boisku, a oglądam wszystkie mecze, zobaczymy jakie mam oko.
Od tej kolejki za przysłowiowe &quot;drobne&quot; pobawię się w dokładny wynik, zobaczymy jak będzie. Powodzenia wszystkim i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Korona - Pogoń
Widzę,że kursy mocno spadły na Koronę i teraz mamy w granicach ~2,30 nawet więc myślę,że warto zagrać w stronę Pogoni bo dostrzegam w tym spore value.
Korona jest nie pokonana od 5 spotkań ale czy w którymś z tych spotkań zagrała coś co mogłoby przykuć uwagę ? Okey,mecz z Jagą był całkiem niezły w ich wykonaniu (głównie pierwsza połowa) ale myślę,że drużyna z Białegostoku też dużo dołożyła od siebie,że obraz gry wyglądał tak jak wyglądał.Jaga zagrała w tym spotkaniu naprawdę beznadziejnie co na pewno mocno ułatwiło zadanie scyzorykom.Najczęściej Koronie udaje się wymęczyć remisy bo na regularne ogrywanie rywali brakuje po prostu jakości w ofensywie,pytanie jak długo jeszcze będzie trwać ta seria Korony bo na własnym stadionie ostatni raz przegrali w październiku.Dzisiaj też parę osłabień m.in Pylypcuk,Janota i Jovanović,który ostatnio jest w dobre formie i to może być znaczące osłabienie w środku pola.
Pogoń na wiosnę jeszcze nie przegrała meczu ale nie ma w tym żadnego przypadku bo są naprawdę solidną i dobrze zorganizowaną drużyną.Mają mocny skład,w świetnej formie jest Robak i Akahoshi,obrona wygląda wygląda w miarę pewnie.Ostatni mecz z Ruchem bardzo dobry w ich wykonaniu,strzelone trzy bramki i sporo okazji podbramkowych.
Korona wygrywając dzisiaj może zachować realne szanse na pierwszą ósemkę ale uważam,że o zwycięstwo będzie im bardzo ciężko bo portowcy są teraz na fali i ich gra wygląda po prostu dużo lepiej.Liczę,że Pogoń dzisiaj rozwieje te marzenia Korony o ósemce i wywiezie punkty z Kielc.

Pogoń +0,25 @ 1.88 ✅ 2-2 (połowa wygrana)

Pinnacle

Zawisza - Śląsk
Gra Śląska trochę się poprawiła po nowych transferach ale mimo wszystko jest sporo mankamentów.Przede wszystkim obrona,która popełnia mnóstwo błędów.Wolni stoperzy i do tego nie pewne boki obrony.Z przodu w dalszym ciągu wiele zależy od Marco,Pich i Flavio dwa ostatnie spotkania zagrali moim zdaniem kiepsko,więcej można by było oczekiwać od nich.Wprowadzanie piłki w Śląsku mocno kuleje,bardzo mozolnie to wygląda,zero zaskoczenia,niby są nieźli skrzydłowi ale mały z nich pożytek tak naprawdę i jak Paixao nie strzeli bramy to już jest problem bo do tej pory to on ciągnie ten wózek.
Zawisza jest teraz mocny,wygrana w Krakowie z Wisłą,dwa zwycięstwa z Górnikiem w PP więc wygląda to dobrze.Od dotkliwych porażek z Lechią i Zagłębiem wiele w ich grze się zmieniło.Defensywa wygląda lepiej,Lewczuk i Ziajka w dobrej formie,na środku pewniak Micael i Nawotczyński,który gra o wiele lepiej od Strąka czy Skrzyńskiego.
Teraz za Dudka grywa Hermes,który radzi sobie przyzwoicie.Tarasiewicz powoli do składu wprowadza zawodników,których kupiono w okienku transferowym czyli Alvarinho i Kadu,który popisał się ładnym trafieniem z Wisłą.W dobrej formie jest Drygas i Masłowski.Jest pomysł na grę,każdy wie co ma robić na boisku,często mimo nie korzystnego wyniku grają po prostu swoje i udaje im się wygrywać bądź doprowadzić do remisu.Niby grali na tygodniu spotkanie pucharowe ale od środy to sporo czasu aby się zregenerować i nie powinien to być problem,nawet dla naszych kopaczy.Ponad to awans w PP powinien dobrze wpłynąć na zawodników.
Zawisza w dalszym ciągu nie może być pewnym gry w ósemce więc muszą walczyć o 3 punkty.W Bydgoszczy potrafią zagrać dobre spotkanie a Śląsk nie wydaje się być dla nich przeszkodą nie do przejścia.Śląsk pewnie nie raz pogubi się w tej obronie i Zawisza powinien to wykorzystać,z przodu tak jak napisałem wcześniej bardzoo dużo zależy od Marco ale myślę,że zawodnicy Tarasiewicza będą zwracali na niego szczególną uwagę i dostanie pewnie plasterek w postaci Micaela,który będzie cały czas blisko i nie pozwoli mu na zbyt wiele.
Zawisza @ 2.40 ✅ 1-0
MarathonBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Nie zgadzam się z jednym z powyższych postów dotyczących Lechii. Fakt, że Probierz mógł dograć ten sezon do końca na ławce trenerskiej Lechii, ale skoro do klubu przyszli nowi właściciele to chyba jasne, że prędzej, czy później doszłoby do zmiany trenera. Wzięli kogoś &quot;od siebie&quot;. Moniz nie jest tak anonimowy jak się koledze wydaje. Juskowiak powiedział na wczorajszej konferencji, że trenera z takim CV w Polsce jeszcze nie było i akurat w tym się trzeba z nim zgodzić. Lechia nie ma składu na pierwszą ósemkę? Tutaj był polemizował. Jest kilka klubów, które walczą o tą ósemkę i Lechia zalicza się do tego grona. Dlatego też idę w innym kierunku niż bmw14.5
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Po tym jak Lechia odpadła w 1/4 Pucharu Polski z Jagą Michał Probierz pożegnał się z posadą. Było to dosyć przewidywalne posunięcie nowych właścicieli Lechii. Osobiście mi (jako kibicowi Lechii) nie spodobało mi się to, jak Wernze i spółka potraktowali Probierza. Niemniej jednak było to nieuniknione. Na miejsce &quot;polskiego Guardioli&quot; do Gdańska przyleciał Ricardo Moniz (w przeszłości m.in. trener techniczny w Tottenhamie, asystent i pierwszy trener w HSV Hamburg, trener Red Bull Salzburg, z którym sięgnął po mistrzostwo). Dlatego też śmiało postawię swoje pieniądze na Lechię. Wiadomo - skoro przyszedł nowy trener to jutro na boisku piłkarze dadzą z siebie wszystko. Będziemy świadkami &quot;efektu nowej miotły&quot;. Oczywiście przez 2 dni nie da się wdrożyć własnych pomysłów, co nie zmienia faktu, że piłkarze będą zmotywowani do tego, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Co do gości: pechowa porażka z Legią, na którą nie do końca zasłużyli. Jutro będą chcieli się odegrać. Ponadto będzie to dla obu drużyn &quot;mecz o 6 punktów&quot;. Ten kto w jutrzejszym meczu zdobędzie komplet punktów pozostanie w walce o pierwszą ósemkę. Lechia w przypadku zwycięstwa może wskoczyć na ósmą pozycję. Wystarczy, że Cracovia zgubi punkty z Widzewem (w to akurat wątpię, ale to przecież Polska liga), a Jaga przegra z Górnikiem. Jeżeli nie spełnią się dwa powyższe warunki nic się nie stanie. Zostaną jeszcze dwie kolejki. Lechia będzie grać z Zagłębiem (dom), a w ostatniej kolejce mecz przyjaźni ze Śląskiem (wyjazd). Tak więc jest o co walczyć. Lechia musi jutro koniecznie wygrać i wierzę, że tak będzie. Jeśli od początku zagrają Sadaev i Makuszewski, którzy byli najlepsi w meczu z Jagą to Lechia zgarnie 3 punkty. Jestem dobrej myśli.
Lechia @2.10 || 3-1 ✅✅✅
Bet365
 
L 137

lmnt

Użytkownik
28.03. 18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie B-B 1 @1.85
(za drobne DW: 2:0 @7.00)
Po takich meczach, aż nie mam ochoty znów typować polskiej EKSTRAklasy. Ruch nie zagrał na takim poziomie, na jakim przypuszczałem, że powinien zagrać. Ba, Ruch nie zagrał na żadnym poziomie. Na boisku był generalnie tylko Kowalski. Przypomina się mecz w Białymstoku, gdy Niebiescy przegrali z Jagą 0:6. W czym teraz tkwi problem? Rozumiem, że można zagrać słabszy mecz, jednak nie można przejść obok, ale nie chce mi się doszukiwać drugiego dna...
Pomijając tę tragiczną formę drużyny z Chorzowa to Podbeskidzie pokazało jeszcze mniej, choć to może złe słowo, bo mniej pokazać się nie dało, więc może napiszę, że również nic nie pokazując popełniali więcej błędów, a jeśli chodzi o błędy to:
- niepodyktowany karny w I połowie dla Ruchu,
- karny dla Podbeskidzia po spalonym i bramka na 0:1.

I tak mój typ poszedł się... ????
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Legia Warszawa &amp; Lech Poznań


Już jutro o godzinie 15:30 rozegrany zostanie hit 28 kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy liderem, Legią Warszawa, a zajmującym 2 miejsce w tabeli, Lechem Poznań. Obydwa zespoły przystąpią do tego spotkania podbudowane zwycięstwami w ostatniej kolejce. Warszawianie odnieśli szczęśliwe zwycięstwo w Gliwicach 2:1, a Poznaniacy przed własną publicznością uporali się w tym samym stosunku bramkowym z Lechią Gdańsk. Lekkim faworytem tego starcia wg bukmacherów są Mistrzowie Polski, którzy na własnych śmieciach prezentują się bardzo dobrze, gdzie zanotowali w tym sezonie 10 zwycięstw, 1 remis(ostatnio z Wisłą) i 2 porażki( w tym walkower z Jagą). Po objęciu funkcji trenera przez Berga, który zastąpił Urbana, gra Legii nie uległa drastycznej poprawia, można nawet śmiało napisać, że zespół gra na podobnym poziomie, zaliczając sporo wpadek, takich jak remis z Wisłą na własnym terenie, prowadząc 2:0 i mając przewagę jednego zawodnika. W Gliwicach już to lepiej wyglądało. Warszawianie zdominowali przeciwnika, prowadząc grę przez niemal całe spotkanie, brakuje tylko wykończenia i postawienia kropki nad i. Jeśli chodzi o gości, to Lech jest najlepiej grającym zespołem, ale przed własną publicznością, chociaż ostatnie zwycięstwa nie były już tak przekonywujące. Szczęśliwa wygrana nad Podbeskidziem, oraz w ostatniej kolejce wygrana nad przebudowywaną Lechią 2:1. Ale jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to Lech spisuje się bardzo słabo i na zwycięstwo czeka od Listopada, kiedy rozgromili Cracovie 6:1. Na wiosnę Lech w 2 spotkaniach wyjazdowych stracił 7 bramek i zdobył tylko 1 pkt, w meczu ze słabiutkim Widzewem. Nie napawa to dużym optymizmem przed starciem z Warszawską drużyną. Jeśli chodzi o kadrę obydwu zespołów to w drużynie gospodarzy zabraknie na pewno kontuzjowanego od dłuższego czasu Marka Saganowskiego oraz Iniakiego Astiza, który w meczu z Jagielonią doznał urazu stawku skokowego, i Brazylijczyka Guilherme, który uszkodził więzadła poboczne kolana. Ponadto w karze meczowej nie znalazło się miejsce dla Michała Kucharczyka i Michała Efira. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera, na pewno cieszy powrót do gry Koseckiego, który rozegrał z Piastem kilka minut i zdążył już zaliczyć asystę i myślę, że w meczu z Lechem zagra w podstawowym składzie, zastępując prawdopodobnie słabego w ostatnim czasie Ojame. Jeśli chodzi o drużynę z Poznania to zabraknie na pewno kontuzjowanych od dłuższego czasu: Vojo Ubiparipa, Kebba Ceesaya oraz Jasmin Burića. Ponadto po meczu z Lechią urazu nabawił się Manuel Arboleda, który naderwał mięsień dwugłowy, a Dawid Kownacki, który bardzo dobrze wkomponował się w 1 drużynę Lecha przebywa z Reprezentacją Polski do lat 17 i walczy o awans do Mistrzostw Europy. Tych 2 zawodników również zabraknie w jutrzejszym starciu. Pod znakiem zapytania stoi występ Luisa Henriqueza, który naciągnął mięsień czworogłowy i nie wiadomo czy będzie jutro do dyspozycji trenera.
W Poznaniu zobaczyliśmy ciekawe widowisko i mecz zakończył się podziałek punktów. Jutro lekkim faworytem będzie Legia. Oba zespoły zagrają w podobnych ustawieniach, w Legii może nastąpić jedna, maks dwie zmiany. Możliwe, że będącego ostatnio pod formą Ojame, zastąpi już od pierwszych minut szybki Kosecki, który będzie nękał obrońców Lecha swoimi dryblingami. W Lechu zmian raczej nie należy się spodziewać, generalnie na ławce nie ma zawodnika, który zrobi różnicę na boisku. Ławka Legii wygląda o wiele lepiej. Myślę, że tacy zawodnicy jak Orlando SA, Helio Pinto, Raphael Augusto czy nawet krytykowany w ostatnim czasie Dwaliszwili, potrafią zrobić różnicę na boisku, są dobrymi zmiennikami i mogą zadecydować o wyniku spotkania. Takich postaci w Lechu nie widać, brakuje Kownackiego, więc Teodorczyk zostaje bez zmiennika, Claasen ostatnio pod formą, więc nie widać mocnego ogniwa na ławce, który godnie zastąpi któregoś zawodnika z podstawowego składu i to jest duży problem drużyny z Poznania. Do tego dochodzą problemy w obronie, które doszczętnie wykorzystała Pogoń, gromiąc nie tak dawno Lecha aż 5:0. Nieco lepiej wyglądało to w Łodzi, gdzie Lech zremisował z Widzewem 2:2, ale i tak więcej oczekuje się od zespołu, bo Łodzianie zajmują w tabeli ostatnie miejsce. Nie napawa to na pewno optymizmem przed meczem z Legią. Warszawianie może i też nie są w optymalnej formie, ale moim zdaniem jutrzejsze starcie wygrają. Własna publiczność (do tej pory sprzedano 28 tys biletów), doping przez 90 min powinien jutro ponieść zespół do zwycięstwa. Lech na pewno będzie groźnym zespołem dla Legii, jednak zespół ma spore problemy w obronie, do tego dochodzi mizerna ławka rezerwowych o której wspomniałem, co powinno się przełożyć na wynik tego spotkania. Pogromu w wykonaniu Legii się nie spodziewam, myślę, że o zwycięstwie jutro zadecyduję jedna bramka, a z wygranej cieszyć się będą gospodarze. Kurs na Legie bardzo przyzwoity i polecam zagrać. Powodzenia!

Przewidywane składy:

Legia: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski – Jodłowiec, Vrdoljak, Żyro, Kosecki – Radović, Duda

Lech: Gostomski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Trałka, Linetty, Pawłowski, Hamalainen, Lovrencsics - Teodorczyk


Typ: Legia Warszawa 2.05 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
oraz Iniakiego Astiza, który w meczu z Jagielonią doznał urazu stawku skokowego
Wszystko jak najbardziej ok. Typ popieram(jutro dodam coś od siebie), ale Inaki doznał kontuzji podczas treningu, a nie tak jak podajesz podczas meczu z Jagą.
Taki mały szczegół.
Pozdrawiam !
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Od siebie zakład na modne ostatnio napomnienia od sędziego głównego - czyli karteczki. Unibet rozszerzył swoją ofertę o kartki w spotkaniu Legia Warszawa - Lech Poznań i w sumie spodobało mi się dwóch delikwentów ze strony gości, ale pogram jednego - będzie to Łukasz Trałka - defensywny pomocnik Lecha Poznań.


Wiadomo co będzie grane jutro od 15:30 na Łaznienkowskiej 3. W 2014 roku widac znaczną poprawę gry Legii Warszawa w ofensywie - skutecznosc swoją drogą, ale ciągła nawałnica dopóki zdrowie i siły są w szeregach Legionistów - do pozazdroszczenia. Trałka - defensywny pomocnik, żaden z niego sprinter a i ze zwrotnością przy dobrych jak na taką pozycje warunkach fizycznych - też nie grzeszy. A z drugiej strony szybcy i zwrotni - Ondrej Duda, Miro Radovic czy śmigający po skrzydłach Henrik Ojaama czy Kuba Kosecki - no wiatru trochę na połowie Lecha Poznań będzie na pewno. - Parę razy Trałka się spóźni i będzie musiał się łapac za faule bezpośrednie czy łapanie za koszulki Legionistów. Prawdopodobna opcja to faul taktyczny, aby zastopowac szybki atak gospodarzy.


Najczęściej łapiący żółte kartki gracz w szeregach Lecha Poznań, który mimo wszystko na tle ofensywnych graczy Legii Warszawa będzie miał pełne ręce roboty. - Unibet sypie za kartkę Trałki 2.75 - za każdą kartę - może byc równie dobrze bezpośrednia czerwona. Myślę, że z palety: Douglas, Wołąkiewicz i Trałka to właśnie defensywny pomocnik będzie narażony na największą ilosc starc w środku pola. Jego występ przy Łazienkowskiej zakończy się kolejną już kartką tym sezonie.

Łukasz Trałka otrzyma kartkę ▶ 2.75 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Szczerze mówiąc obok takiego kursu nie potrafię przejść obok.
Tomek Jodłowiec to przeciętny piłkarz. Zawsze uznawalem go za typowego drewniaka, który jedzie na nazwisku. Większą krzywdę robili mu trenerzy, którzy rzucali go po pozycjach a to ŚO a potem DP. Jednak jeśli ma on gdzieś grać to na pewno nie przed bramkarzem. Tomek jest zawodnikiem zbyt rozkojarzonym, aby tam grać. Odkąd Jodła występuje w Legii jego gra uległa lekkiej poprawie, już runda jesienna za trenera Urbana była ok, teraz za Berga wygląda to lepiej. Norwerski trener przykuwa dużą uwagę do poruszania się po danych sektorach boiska i dzięki temu Tomek wygląda o niebo lepiej niż w poprzednich rundach. Gra przyzwoicie z tyłu, nieźle wyprowadza piłkę i jest tym bardziej wysuniętym zawodnikiem pary Vrdoljak-Jodłowiec. Fajnie współpracuje z Brzyskim, a to, że pewnie zagra Kosa tym bardziej może lepiej wpłynać na jego grę. W rundzie jesiennej strzelił 4 bramki. Za nowego trenera tego mu właśnie brak. Jutro czeka nas wyrównany pojedynek, a o wyniku mogą rozstrzygnąć stałe fragmenty gry, a ponieważ Brzyski czasem ładnie dorzuca, a Jodła potrafi coś ustrzelić warto zaryzykować.
Dyszka, czy dwie nie zbawią, a kurs 9 jest na prawdę fajny.

Tomasz Jodłowiec strzeli bramkę / 9.00 / Betsson - niewykorzystana 100 w 4 minucie i asysta ???? , a szkoda ???? ⛔



Dla porównania taka fortuna z podatkiem oferuje kurs 6.00

Dodam oczywiście :
Legia : Lech / Legia / 1.99 / Betsson ✅✅✅
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań

Typ: over 2.5 gola

Kurs ( Bukmacher ) : 2.07 ( Bet365 )

Ostatnie trzy typy w temacie dotyczą dzisiejszego spotkania na szczycie Ekstraklasy, ja również postanowiłem przedstawić swój typ na to spotkanie. Mianowicie gram over 2.5 bramki popieram to kilkoma czynnikami. Po pierwsze powrót kibiców na stadion, po meczu z Wisła gdzie były zamknięte trybuny i mimo tego padły cztery gole teraz na stadion wrócą kibice obydwu drużyn co doda atmosfery temu spotkaniu oraz na pewno pobudzi piłkarzy ( kibice gości też zostaną wpuszczeni). Do tego Lech jest na wiosnę drużyną mocno overową, ostatnie pięć spotkań z jego udziałem kończyło się powyżej 2,5 gola. Legia po meczu z Wisłą gdzie dała sobie odebrać punkty oraz wymęczonym zwycięstwie w Gliwicach musi poprawić swoją grę i wygrać aby odskoczyć bezpośredniemu rywalowi. W spotkaniu tym będą grały dwie najlepsze ofensywy ligi : gospodarze - 54 gole , przyjezdni - 47 goli na boisku zobaczymy bardzo dobrych ofenswnych zawodników ( jak na nasze warunki ) czyli M.Radovica ( 10 goli ) Ł.Teodorczyk ( 14 goli ) O.Dude ( 2 bramki w ostanich 2 spotkaniach ) czy też W.Dwaliszwilego ( 10 goli ) który ostatnio przełamał się w meczu z Piastem. Co prawda za pewne zacznie on na ławce rezerwowych lecz jako jeden z pierwszych się z niej podniesie.

Wynik: 1-0
Typ: ⛔
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Legia - Lech @ 1 @ 1,95 Unibet ✅
Mimo,że serce jest za Kolejorzem proponuję grę w kierunku Legii. Jakby nie patrzeć Poznaniacy słabo prezentują się na wyjazdach. Ostatnich pięć wypadów poza Poznań kończyły się trzema porażkami i dwoma podziałami punktów. Legia z kolei od sierpnia &quot;u siebie&quot; nie pokonana.
Do składu wraca Kosecki, który w Gliwicach zrobił kluczową akcję zapewniającą 3pkt. Do grona kontuzjowanych w Lechu (Burica, Ceseaya,Ubiparipa) dołączyli Arboleda i Henriqez. Osłabienia spore szczególnie w defensywie i tutaj spodziewam się, że Legia spokojnie będzie śmigała po obu strona boiska, bowiem potencjał ofensywny Warszawiacy mają spory.
Na overy bym się za mocno tu nie nastawiał. Już nie raz było tak, że mecze &quot;hitowe&quot; kończyły się underami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom