>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

28. kolejka Serie A + Zaległe [17.03-21.03.2021]

Status
Zamknięty.
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Tak tak, źle popatrzyłem.mysle że conajmniej 4 będą
Pamiętam sam, że jak w tygodniu sprawdzałem flashscore to widniał tam Orsato i zagrałem kartki głównie dlatego. Potem nagle patrzę, a tu ktoś inny. W takim wypadku jakie źródła polecacie na przyszłość do sprawdzenia obsady sędziowskiej?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus handin 0:1 @1.52
efortuna



Juventus po odpadnięciu z LM pokazał pazur w meczu z Cagliari wygrywając 1:3. Dziś powinno być podobnie. Przeciwnik grający o utrzymanie, słabiutka defensywa, w ataku tak samo średnio. Jeśli Stara Dama chce pozostać w walce o mistrzostwo, to takie spotkania muszą wygrywać.
Piłkarze Juve wybiegną najprawdopodobniej w ustawieniu 442, a to oznacza, że Pirlo zrozumiał, że wcześniejsze jego pomysły nie działały.
Jestem spokojny o ten mecz i stawiam na pewne zwycięstwo Juventusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Pamiętam sam, że jak w tygodniu sprawdzałem flashscore to widniał tam Orsato i zagrałem kartki głównie dlatego. Potem nagle patrzę, a tu ktoś inny. W takim wypadku jakie źródła polecacie na przyszłość do sprawdzenia obsady sędziowskiej?
też patrzyłem na flashscore i soccerway i Orsato był awizowany to zagrałem typ na kartki ze względu na sędziego. Potem patrze, że sędziuje Mariani a on jest [CUT] na kartki i już wiedziałem że będzie po kasie, na gębe by mu napluli to kartki by nie pokazał
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Moim zdaniem szanse na mistrzostwo dla Juventusu są już tylko iluzoryczne. W tej chwili mają 10 ptk straty do Interu i jeden mecz mniej. Musieliby wygrać zaległe starcie z Napoli, co wcale nie jest takie oczywiste oraz musieliby w bezpośrednim meczu pokonać ekipę Conte - gdzie również nie będą jakimś faworytem. I przy najlepszym rozwiązaniu i tak zostaną 4 punkty więc Inter musiałby potknąć się przynajmniej dwa razy a Juve musiałoby być bezbłędne. Matematycznie oczywiście możliwe, patrząc na gre praktycznie bez szans. Owszem Stara Dama na przebłyski ale ogólnie od początku sezonu grają miernie i w co drugim meczu drżą o wynik.
Inter jeśli zdobędzie mistrzostwo to dzięki punktom zdobytym jak tydzień temu, kiedy to w końcówce wyszarpali wygraną z Torino czy meczowi dwa tygodnie temu z Atalantą kiedy to im nie szło, goście cisnęli a mimo to udało im sie zrobić 1-0.
Jak Milan czy Juventus miał przypadki covida to grali po prostu swoje mecze osłabieni. Inter szczęśliwie do tej pory wirus omijał. Jednak kiedy to w tym tygodniu pojawiły się pojedyncze przypadki w zespole, spotkanie z Sassuolo zostało przełożone + piłkarze nie jadą na zgrupowania reprezentacji. Z punktu widzenia zespołu jest to świetna informacja, zawodników nie naraża sie na urazy/zakażenia w kadrach narodowych, wypoczną przed końcówką sezonu i zaległy mecz ligowy rozegrają bez osłabień.

Roma - Napoli over2,5 @1,66 efortuna /0-2

Najciekawszym i zamykającym kolejkę ligowych spotkań będzie pojedynek w Rzymie gdzie miejscowi podejmą Napoli. Mecz popularnie nazywany 'Derbami Słońca".
Faworyta cieżko wskazać, wydaje mi się że jednak możemy zobaczyć kilka bramek. Roma osłabiona + na czwartkowym meczu pucharowym może być trochę rotacji. Napoli wydaje się że najgorsze momenty ma za sobą, od porażki z Atalantą w ostatnich meczach wyglądają już lepiej i myślę że są w stanie dzisiaj powalczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Pirlo już dawno powinien być wyrzucony, Juve gra totalny piach, a działacze nie wiem co w nim widzą, chyba trenuje tylko za nazwisko, jak tak dalej pójdzie to Juve nawet na koniec nie znajdzie się w top 4 serie a...
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Pamiętam sam, że jak w tygodniu sprawdzałem flashscore to widniał tam Orsato i zagrałem kartki głównie dlatego. Potem nagle patrzę, a tu ktoś inny. W takim wypadku jakie źródła polecacie na przyszłość do sprawdzenia obsady sędziowskiej?
Tak tak jak pisałem z godzinkę przed meczem na flascore dalej był orsato dlatego się zdziwiłem że mariani sędziuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom